nieudana operacja plastyczna? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-18, 08:54   #31
nataliko81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16
Dot.: nieudana operacja plastyczna?

Nie wiem...Zapytaj sie doktora czy to zejdzie, a jak nie, to kiedy to poprawi
nataliko81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 16:53   #32
madwomen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10
Dot.: nieudana operacja plastyczna?

kontaktowalam sie z lekarzem i nie wie co moze byc przyczyna i zaleca poprostu czekac ale ja i tak wiem ze to nie zejdzie bo jest to zwyczajna ,twarda kostka wiec jak takie cos moze zniknac,poprostu z profila moj nos wyglada praktycznie jak przed zabiegiem,narazie lekarz nic nie mowi o poprawce ,jakby co to sama mam sie o nia upomniec?i tak dopiero za rok,wiec kolejny rok wyjety z zycia poprostu koszmar,myslalam ze ta operacja poprawi moje samopoczucie a tylko pogorszyla.
madwomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 21:12   #33
daria33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: nieudana operacja plastyczna?

witam
ja mialam operacje z 6 miesiecy temu i moj nos byl wąski ale ogólnie nie był zły dużo osób mi odradzało twierdząc że ładny itd... operacja rekonwalenscencja dla mnie pesta sciagniecie gipsu i ..... pierwsze co widze nos jeszcze węższy jak szpilka :O ale spuchl wiec sie zbytnio tym nie przejmowalam zaraz z boku zrobily sie wypuklosci twarde jak kosc to juz mnie przerazalo od 5 miesiaca sie zmniejszaja nos szczupleje :/ i teraz jest jak kropla waski bardzo a na koncu kula pilka jednak wiem ze kazdy nos jest inny inaczej sie goi moj ciagle sie zmienia jest twardy i staram sie zbytnio nim nie przejmowac efekty ocenie jak minie rok ciesze sie natomiast bardzo ze te wypuklosci mam az 3 !!!!! znikaja
daria33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 14:07   #34
madwomen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10
Dot.: nieudana operacja plastyczna?

w moim przypadku nie ma wypuklosci po bokach itd wszystko goi sie super i moge powiedziec ze nos juz sie raczej nie zmieni a twarda kostka dalej jest i raczej napewno nie zejdzie poniewaz jest od samego poczatku od zdjecia gipsu ,bylam u lekarza zalecil masowac ale watpi czy to zejdzie jakby co poprawka mozliwa dopiero za pol roku badz rok, załamka......
madwomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 14:20   #35
daria33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: nieudana operacja plastyczna?

mi też sie to zrobiło na kości po ściągnięciu gipsu; w zasadzie pierwsza wypukłość na drugi dzień kolejna dwa dni później a następna jak wyszłam na zewnątrz a był mróz, zaraz po ściągnięciu gipsu nic nie było tego gipsu nie dało się już wcisnąć na nos lekarz kazal nie dotykac tego a ja non stop wmasowywalam bo mnie to denerwowalo i znika gipsu do tej pory nie moge nalozyc na nos to czyli dalej jest spuchniety i jest bardzo waski
daria33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 21:31   #36
madwomen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10
Dot.: nieudana operacja plastyczna?

Fajnie ze Tobie schodzi u mnie raczej nie zejdzie bo to nie jest na kosci tylko to jest poprostu kosc ,kostka jest w takim miejscu ze z profila dalej garbek i musze wytrzymac z tym pol roku ,a ta poprawka to tez nie na 100 % bo lekarz powiedzial ze i tak jest duza zmiana
madwomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 13:49   #37
daria33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: nieudana operacja plastyczna?

eh co za lekarz przeciez nie kladziemy sie pod noz badz co badz duzo ryzykujac bo narkoza itd glownie dlatego zeby bylo troche lepiej tylko placimy DUZE PIENIADZE zeby zrobil nam nos ktory bedzie wygladal ladnie i bedzie sie nam podobal a on jest chirurgiem za swoje uslugi bierze pieniadze i wciska kit ze "jest lepiej" na slowo lepiej to moze robic nastawianie i operacje nosa na dyzurze w szpitalu za pensje panstwowa moim zdaniem wspolczuje ja bym mu nie popuscila
daria33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-23, 21:46   #38
madwomen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10
Dot.: nieudana operacja plastyczna?

No ja własnie nie zamiezam popuscic bo choc jest poprawa to z profila dalej garbek jest ,poprostu poczekam pol roku i jezeli nic sie nie zmieni to bede dazyc do tej poprawki tylko wiesz w umowie podpisalam ze efektem operacji nie jest uzyskanie idealu tylko widoczna poprawa wygladu czy cos takiego,dlatego boje sie ze moga byc problemy,ale slyszalam ze kliniki sa ubezpieczone wiec poczekamy zobaczymy.
madwomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 18:12   #39
madwomen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10
Dot.: nieudana operacja plastyczna?

Jestem juz po poprawce po operacji plastycznej minelo 5 dni nie mam juz opatrunku i nos wyglada o niebo lepiej choc jest jeszcze spuchniety ale roznica jest widoczna,Mam tylko pytanie po jakim czasie powinnam go zaczac masowac bo lekarz zalecil mi masowac tylko nie powiedzial po jakim czasie a nie moge sie z nim zkontaktowac PS zabieg w znieczuleniu miescowym to masakra nie polecam nikomu niby mielo nie bolec
madwomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.