FOREX -daytrading...są jakies traderki??:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-12, 20:52   #31
adelajda120
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 50
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

10 lat po 4 godziny dziennie .... długo musisz mieć spora wiedzę, podziwiam
ale jakby mi ktoś na poczatku powiedział, że mam się uczyć 10 lat zanim będę w tym dobra .... szybko bym odpuściła
Ja zrobiłam to trochę szybciej - zaczęłam od teorii , łyknełam troche psychologii i zrobiłam 3 kursy
Tylko nie zgodzę z >zero_amatorki< w kwestii Gawędy- facet robi to porządnie a inwestowanie na żywo to moim zdaniem najlepsze co może nauczyć - i wcale nie robiliśmy tego na demo. Wg mnie trzeba taki kurs przejść żeby móc oceniać czy krytykować
Wg mnie to jest tak- jeden jest w stanie uczyć sie sam w te 10 czy mniej lat , inny potrzebuje kogoś kto go nauczy - ja akurat nalezę do tej drugiej grupy i bez kursu bym tego chyba nie pojęła
adelajda120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 08:26   #32
aniolek_22
Raczkowanie
 
Avatar aniolek_22
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 137
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

No cóż, człowiek uczy się całe życie 10 lat to faktycznie sporo, ale przecież przez te 10 lat inwestowałaś, a nie tylko czytałaś książki (tak przypuszczam).
Patrząc na te wszystkie notowania i widząc, że kursy walut zmieniają się czasami co kilka sekund, zastanawiałam się, czy można nie poświęcać na obserwację całego dnia. Ale wyczytałam na jednym forum, że można sobie zautomatyzować inwestycje, a mianowicie ustalić transakcje kupna i sprzedaży według własnych przewidywań. Nie trzeba siedzieć przy komputerze 24 godziny na dobę. Stosujecie takie techniki? Sprawdzają się?
aniolek_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 12:57   #33
shiva25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 49
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

W Święta pochłonęłam "forex dla bystrzaków" - wiem, wyśmiejecie mnie pewnie ale też "psychologię inwestowania" ( do tego pewnie jeszcze nie raz wrócę) i dalej myślę o jakimś kursie
zero_amatorki - sorki że pisałam jak do kobity ale z nazwy tak jakoś damsko brzmisz
z tym angielskim to u mnie ciezko no ale jak będzie trzeba
ale chce spróbować najpierw po swojemu trochę literatury- polskiej niestety no i ten kursik jakiś sobie zrobię i zobaczymy
shiva25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 18:48   #34
lemon_grass
Raczkowanie
 
Avatar lemon_grass
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 53
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Podbijam temat.

Dołączam do początkujących
lemon_grass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 18:58   #35
ginger1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Cytat:
Napisane przez adelajda120 Pokaż wiadomość
Może coś pomogę
Ja uczyłam się jakiś czas temu od fajnego faceta, wprowadził mnie i pokazał co i jak, jakiś czas pracuje się żywo razem z nim i się z nim inwestuje i to wiele daje
wcześniej byłam na innych kursach, takie na papierze i nic mi nie dały a tu dostałam praktyczną i przydatna wiedzę bez zaśmiecania informacjami które można znaleźć w necie
Poszukaj sobie strony gostka i zapisz sie do niego na darmowy kurs, sprawdzisz czy o to Ci chodzi ,ja tak zaczynałam Gostek nazywa sie Robert Gawęda a strona jak pamiętam wiedzawartamilion.com
Ja również polecam tą osobę. Zaczynałam od podstaw właśnie kierując się jego metodami i kursem i nie żałuję. Bardzo fajne zajęcie, no i dochodowe. Ważne, żeby dobrze poznać podstawy, no i również, jak dziewczyny, polecam odświeżyć angielski. W dodatku ma darmowy kurs, więc możecie spróbować, dobra opcja. No a później działać, działać i jeszcze raz działać!!!!
ginger1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 18:23   #36
aniolek_22
Raczkowanie
 
Avatar aniolek_22
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 137
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Cytat:
Napisane przez TvvinShadow Pokaż wiadomość
Trzeba pamiętać, że:
"82 proc. aktywnych klientów korzystających z internetowych platform transakcyjnych rynku forex poniosło w ubiegłym roku stratę - wynika z danych przedstawionych przez Komisję Nadzoru Finansowego"

Stracili i będą tracić. Forex nie daje zarobić każdemu, a większość nie zdaje sobie sprarwy z tego że to długa droga i trzeba poświęcić czas. Wiedza też się przydaje, no i nie ma co się oszukiwać...trochę szczęścia także.
Korzystacie z handlu automatycznego czy wolicie na bieżąco zawierać transakcje?
aniolek_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 21:52   #37
truskaaaawka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 61
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Na stratach można się sporo nauczyć. Poza tym nie trzeba przecież od razu inwestować dużych sum, małymi kroczkami też da się sporo osiągnąć.
truskaaaawka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-09, 21:59   #38
aniolek_22
Raczkowanie
 
Avatar aniolek_22
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 137
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Można, można. Nawet czytałam ostatnio że na GO4X 13 maja zaczyna się konkurs i wystarczy wpłacić 500 zł, a drugie 500 dają gratis. Więc jak widać można i na małych kwotach spróbować szczęścia. A praktyka się z pewnością przyda.
aniolek_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 19:46   #39
aniolek_22
Raczkowanie
 
Avatar aniolek_22
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 137
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Ale jest też plusik, bo wpłacając 500 zł gram tak, jakbym wpłaciła 1000 zł, więc mam większe szanse na zysk, a jak stracę 1000 zł, to nie będę na minusie, tylko wychodzę na 0.
aniolek_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 23:13   #40
Agiiii211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 15
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Cytat:
Napisane przez ginger1980 Pokaż wiadomość
Ja również polecam tą osobę. Zaczynałam od podstaw właśnie kierując się jego metodami i kursem i nie żałuję. Bardzo fajne zajęcie, no i dochodowe. Ważne, żeby dobrze poznać podstawy, no i również, jak dziewczyny, polecam odświeżyć angielski. W dodatku ma darmowy kurs, więc możecie spróbować, dobra opcja. No a później działać, działać i jeszcze raz działać!!!!
Ginger, a czy mogłabyś przybliżyć mi bardziej ten kurs? )) W jaki sposób się na nim uczyliście? Strasznie trudno było? Czytałaś przed nim jakieś książki? Bo nie chcę wyjść na głupią i chcę jednak coś tam ogarniać, hehe. Strasznie mi zależy na znalezieniu dobrego szkolenia, bo od kilku miesięcy "choruję" na inwestowanie na forexie - nie mam obecnie zbyt wiele czasu wolnego, także szukam czegoś dobrego i skondensowanego, hehe.
Agiiii211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 01:38   #41
ginger1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Agiiii211 - kurs prowadzony był w postaci webinarium (takie seminarium przez Internet). Od początku widzieliśmy grę na normalnym, rzeczywistym koncie, bo na takim techniki prezentował Robert. Później weryfikowaliśmy swoje umiejętności na kontach demo. Co do trudności - nie martw się, na kursie też nie byłam asem , a dałam sobie radę - dużo pomógł fakt, że techniki i inne informacje były tłumaczone zrozumiale i jasno, zawsze też można było zapytać, jeżeli czegoś się nie załapało.
Książki, oczywiście, czytałam, pomagało mi to "rozszerzyć" myślenie . Wygoogluj sobie Trading in the Zone - obecnie jest jednak chyba tylko w j. angielskim. Wiem, że inni polecają także Forex dla bystrzaków, ale akurat o tej pozycji nic nie wiem.
Jak pisałam wcześniej, dla mnie ten kurs był bardzo fajny - przede wszystkim właśnie nie było tam głupot, a informacje, które w realu naprawdę się przydają.
ginger1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 14:17   #42
Kinia_F
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 320
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Najlepiej skorzystaj z usług doradcy finansowego. xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2021-04-09 o 08:27 Powód: link
Kinia_F jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 09:03   #43
traderm1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 5
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Cytat:
Napisane przez shiva25 Pokaż wiadomość
W Święta pochłonęłam "forex dla bystrzaków" - wiem, wyśmiejecie mnie pewnie ale też "psychologię inwestowania" ( do tego pewnie jeszcze nie raz wrócę) i dalej myślę o jakimś kursie
zero_amatorki - sorki że pisałam jak do kobity ale z nazwy tak jakoś damsko brzmisz
z tym angielskim to u mnie ciezko no ale jak będzie trzeba
ale chce spróbować najpierw po swojemu trochę literatury- polskiej niestety no i ten kursik jakiś sobie zrobię i zobaczymy
Przede wszystkim, czytaj sporo, jesli temat Cie interysuje szybko sie wciągniesz.
Dobrze jakbyś sobie ogarnela jakis kurs na poczatek -darmowy. przykladowo /link/

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2016-10-11 o 22:07 Powód: link /reklama
traderm1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-12, 21:03   #44
papuga999
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 27
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Cytat:
Napisane przez traderm1 Pokaż wiadomość
Przede wszystkim, czytaj sporo, jesli temat Cie interysuje szybko sie wciągniesz.
Dobrze jakbyś sobie ogarnela jakis kurs na poczatek -darmowy. przykladowo /link/
Ja właśnie się zapisałam na ten kurs xxx i szczerze na początek jestem bardzo mile zaskoczona, bo książki przedstawiały to w bardzo nudny i monotonny sposób, znowu ten koleś z kursu faktycznie przedstawia zarabianie w forexie w sposób interesujący, a nie jakiś nudny. Realne fakty i przykłady, a nie lanie wody w książkach.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2021-04-09 o 08:26 Powód: reklama
papuga999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 22:36   #45
WampirZwanyCzosnek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 50
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Cytat:
Napisane przez papuga999 Pokaż wiadomość
Ja właśnie się zapisałam na ten kurs xxx i szczerze na początek jestem bardzo mile zaskoczona, bo książki przedstawiały to w bardzo nudny i monotonny sposób, znowu ten koleś z kursu faktycznie przedstawia zarabianie w forexie w sposób interesujący, a nie jakiś nudny. Realne fakty i przykłady, a nie lanie wody w książkach.

Kurs o forex? W obecnej sytuacji jaka panuje na rynkach podejrzewam że większe prawdopodobieństwo zarobku będzie w jednorękim bandycie

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2021-04-09 o 08:26 Powód: link
WampirZwanyCzosnek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-13, 13:29   #46
FX07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 3
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Bardzo wielu brokerów prowadzi darmowe seminaria z zakresu Forex więc jest to dobry sposób na poznanie podstaw handlu walutami. Warto również czytać artykuły o Forex i przede wszystkim korzystać z konta demo dzięki któremu można bez ryzyka przećwiczyć różne strategie inwestycyjne i sprawdzić swoje umiejętności.
FX07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 16:57   #47
jacoolpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Prezgrałem na forexsie kilka kafli i będę dalej przegrywał
jacoolpl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 23:07   #48
cocolocco
Raczkowanie
 
Avatar cocolocco
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 377
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Tak z ciekawości, inwestujecie też czasem w kryptowaluty? Ostatnio jest o nich dość głośno, zwłaszcza o bitcoin i ethereum. Jednak osobiście wydaje mi się, że są to waluty, którymi ciężej obracać, bo jednak ciężej przewidzieć ich kursy niż tych klasycznych walut. Co myślicie na ten temat?
cocolocco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-08, 14:41   #49
adam_suprynowicz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 5
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

mam ciekawy artykuł na ten temat, chętnie podrzucę
adam_suprynowicz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-17, 09:57   #50
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Może nie jestem w tym temacie wybitnym fachowcem, ale w XTB mają szkolenia i codzienne analizy. Obracam niewielką kwotą, ale wychodzi mi to całkiem nieźle. Jeśli chodzi o większe sumy to na razie nie mam śmiałości.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-17 10:57:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.