Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-10, 20:49   #31
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: fryzurki intymne :D

No własnie... a czym sobie golicie wrazliwe miejsca? Bo ja mimo że się gole w okolicach bikini, ale w sumie zpstaiwam sobie trójkacik chociaz o wiele mniejszy niż normalnie by mi rósł to i tak zawsze mi sie włoski odrastające wbijają i po goleniu mam masę kropek, albo cos sobie rozetnę z poprzedniego golenia. Koleżanka mi ostatnio powiedziała, że do golenia można użyć odżywki do włosów i ponoć slóra jest mniej podrażniona i włoski sie tak nie wrastają potem. Spróbowałam i rzeczywiście jest nieco lepiej ale nie do końca. Myślałam o depilacji laserowej ale to jednak troche kosztuje...

Ano własnie... a jak wy sobie golicie cały wzgórek to potem was to nie swędzi? Ja raz wygoliłam sie cała i myślałam ze umrę. Potem cały czas się ukradkiem drapałam...
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 21:01   #32
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: fryzurki intymne :D

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
No własnie... a czym sobie golicie wrazliwe miejsca? Bo ja mimo że się gole w okolicach bikini, ale w sumie zpstaiwam sobie trójkacik chociaz o wiele mniejszy niż normalnie by mi rósł to i tak zawsze mi sie włoski odrastające wbijają i po goleniu mam masę kropek, albo cos sobie rozetnę z poprzedniego golenia. Koleżanka mi ostatnio powiedziała, że do golenia można użyć odżywki do włosów i ponoć slóra jest mniej podrażniona i włoski sie tak nie wrastają potem. Spróbowałam i rzeczywiście jest nieco lepiej ale nie do końca. Myślałam o depilacji laserowej ale to jednak troche kosztuje...

Ano własnie... a jak wy sobie golicie cały wzgórek to potem was to nie swędzi? Ja raz wygoliłam sie cała i myślałam ze umrę. Potem cały czas się ukradkiem drapałam...
oj ja miałam tak samo, aż mi głupio było, tylko wskoczyć w jakoś bramę i się podrapać teraz załatwiam sprawę pęsetką
ale tylko bikini, bo na całość to zbyt pracochłonna metoda
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 21:06   #33
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: fryzurki intymne :D

Cytat:
Napisane przez shachownica
oj ja miałam tak samo, aż mi głupio było, tylko wskoczyć w jakoś bramę i się podrapać teraz załatwiam sprawę pęsetką
ale tylko bikini, bo na całość to zbyt pracochłonna metoda

pęsetka??? po pierwszym włosku padła bym z bólu hehe
ja gole praktycznie wszystko mój pasek ma jakies 2cm na 0,5 i jeszcze nie odczułam takiej dolegliwości ciekawe od czego to zalezy
dodam że zazwyczaj używam maszynki lub kremu wtedy jest delux gładko
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 21:09   #34
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: fryzurki intymne :D

Ja też używam pensetki Za pierwszym razem myślałam, że umrę z bólu, ale teraz juz nic nie boli, a efekt jest długotrwały.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 21:10   #35
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: fryzurki intymne :D

Cytat:
Napisane przez shachownica
oj ja miałam tak samo, aż mi głupio było, tylko wskoczyć w jakoś bramę i się podrapać teraz załatwiam sprawę pęsetką
ale tylko bikini, bo na całość to zbyt pracochłonna metoda
jejku pęsetką shachownico pewnie strasznie boli w tak delikatnym miejscu??a może sie myle? moj facet z kolei nie lubi paseczka, powiada że mu się znudził wkońcu każdy facet lubi coś innego
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 21:12   #36
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: fryzurki intymne :D

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Koleżanka mi ostatnio powiedziała, że do golenia można użyć odżywki do włosów...

Ano własnie... a jak wy sobie golicie cały wzgórek to potem was to nie swędzi? Ja raz wygoliłam sie cała i myślałam ze umrę. Potem cały czas się ukradkiem drapałam...
1) może się skuszę na tę odżywkę, choć brzmi to nieco dziwnie

2) tak, tak, swędzi, piecze, boli
Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 21:17   #37
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: fryzurki intymne :D

A próbowałyście kiedyś depilatorem wyrywać? Moja koleżanka cała sie goli depilatorem. Ja raz spróbowałam i myślałam że sie na miejscu przekręce, ale pensetką nie jest tak źle jak sie wyrywa włosek po włosku. Wytarczy dobrze naciągnąć skórę i tyle. Tylko to zajmuje strasznie dużo czasu...
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-10, 21:20   #38
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: fryzurki intymne :D

Hm. Widzę, że idę z linią - czyli na golasa trąci prokuratorem, a w gąszczu można się zgubić Dlatego trawnik kosić trzeba, ale nie do korzeni!

Ale biorę to bardziej pod kątem estetycznym. Związek higieny z gąszczem jest moim zdaniem niewielki. Wystarczy przeprosić się z mydłem i prysznicem odpowiednio często i po problemie. Dlatego nie rozumiem argumentów odnośnie związku owłosienia i higieny, bo brud czy "goly" czy też przykryty włosiem brudem pozostaje.

W kwestii golenia facetów. U mnie odpada, bo poza plecami i wysokim, orlim czołem powinienem golić się cały. Dlatego mydełko Fa i ognia. Myję się, w nadziei, że czysty włos pozostaje czystym.
A mój stosunek do wydepilowanych torsów i moszn jest dość jednoznaczny. Jak ktoś depiluje sobie jajka (woskiem), to ja przepraszam, pojadę dalej tramwajem bo zemdleję No i na starość zdziebko się wyciągną woreczki-bidulki...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 21:34   #39
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: fryzurki intymne :D

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Ale biorę to bardziej pod kątem estetycznym. Związek higieny z gąszczem jest moim zdaniem niewielki. Wystarczy przeprosić się z mydłem i prysznicem odpowiednio często i po problemie. Dlatego nie rozumiem argumentów odnośnie związku owłosienia i higieny, bo brud czy "goly" czy też przykryty włosiem brudem pozostaje
czyli co?? nie musze się golic pod pachami?
tego ze nie ma związku nikt mi nie wcisnie!!!!! jest i to duży!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 21:52   #40
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: fryzurki intymne :D

mój lubi tylko na łyso, kiedyś chcialam mu zrobić niespodziankę i zostawiłam mały cieniutki paseczek, za co zostalam zrugana i kazano mi wrócic do pierwotnego łysolca. osobiście nie cierpię włosów jak szanowna większość koleżanek wszędzie oprócz głowy.


edycja : rocznik 77
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 22:02   #41
morella
Rozeznanie
 
Avatar morella
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 775
GG do morella
Dot.: fryzurki intymne :D

A mój facet to właśnie rocznik 83' i na łyso nie lubi. Chciałam mu raz zrobić niespodziankę i nie był zbyt zachwycony, więc wróciłam do paseczka.Naturalny busz jak najbardziej odpada,blee...Mam bardo delikatną skórę więc stosuję depilatory w kremie, maszynka nie zdaje rezultatów. Pensetką próbowałam, ale racja za dużo zachodu, co najwyżej pojedyńcze włoski po bokach.
__________________
Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail
morella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-10, 22:07   #42
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: fryzurki intymne :D

wystarczy wejsc na dowolne forum erotyczne i prawie zawsze sa dwie grupy - mlodsze pokolenie ktore lubi wydepilowane panie oraz starsze bez depilacji - uwazaja,ze wydepilowana kobieta wyglada jak mala dziewczynka.

uwazam,ze kazdy powinien depilowac sie lub nie depilowac wedlug wlasnego uznania i potrzeb, mowienie,ze 'zarosniete' kobiety sa ble etc. jest troche nie na miejscu.

nie mam nic przeciwko ogolonym panom.tez lubie krotkie wloski na glowach
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 23:03   #43
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: fryzurki intymne :D

trzeba wziac pod uwage fakt, ze jezeli ktoras jest przeciwna calkowitej depilacji-tak jak ja- to nie znaczy, ze sie nie depiluje w ogole! i ze wystaje jej "gaszcz z majtek" jak to ktoras z Was ladnie okreslila.
Jestem za calkowita depilacja nog, okolic bikini i pod pachami.. rece odradzam depilowac, bo moja kolezanka zaczela to robic w 8-mej klasie podstawowki i potem miala bardzo szorstkie rece i wlosy robily sie ciemniejsze.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 23:13   #44
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: fryzurki intymne :D

Witam
widze ze sie temacik przyjal
peseta nie probowalam, moze kiedys, ale to jak bede miala duzo czasu zeby tak po kolei wyrywac, moze mojego TŻ zatrudnie do tego?
ja preferuje paseczek, ostatnio sie zastanawialam nad jakims innym wzorkiem, moze kolko, trojkat? hehe
raz sie wydepilowalam calkiem na lyso i jakos tak dziwnie bylo mialam taka lysolke az sie moj TŻ smial

ja sie gole maszynka, jakos na pesete na razie nie mam odwagi. A i na razie podraznienia nie mam, mialam na samym poczatku jak sie zaczelam golic (kiedy to bylo...?) i widocznie skora sie przyzwyczaila ze czesto bawie sie w fryzjera

pozdr.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 23:14   #45
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: fryzurki intymne :D

__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2005-12-02 o 22:12
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 23:17   #46
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: fryzurki intymne :D

Cytat:
Napisane przez Marigold19
A zwróćcie też uwagę, że niektóre kobiety MUSZĄ depilować sobie też włosy bardziej z tyłu...
hehe a pozniej plecy
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 23:18   #47
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: fryzurki intymne :D

Cytat:
Napisane przez Agniesia18
Ponoć (czytałam gdzies i nie wiem czy to prawda) ale niektórzy lekarze zalecają nie golenie włosów łonowych, bo zabezpieszają one przed drobnoustrojami itp. Stanowią swoistą ochronę dla narządów rodnych
też gdzieś o tym czytałam
a ja lubię paseczek
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 23:30   #48
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: fryzurki intymne :D

__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2005-12-02 o 22:13
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 23:40   #49
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: fryzurki intymne :D

Cytat:
Napisane przez Marigold19
Hahaha, no jak mają tam włosy no ale nie ma się co śmiać, wyobraź sobie dziewczynę, która natura niestety obdarzyła włosami- wybaczcie, że tak dosadnie- w pupie wypina się do jakiejkolwiek pozycji od tyłu Chyba szybko temu chłopakowi przeszłaby ochota...

Wybaczcie, że tak dosadnie piszę, no ale taka prawda...

Oj te coraz mlodsze pokolenia...a cos takiego jak MILOSC to Ci sie z czyms kojarzy? Myslisz, ze facect jak kocha to czuje jakiekoliwek obrzydzenie do swojej partnerki? i nie wazne czy ma wlosy na tylku, plecach czy tez innych czesciach ciala.. No chyba, ze Ty mowisz tylko o seksie..
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-10, 23:41   #50
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: fryzurki intymne :D

Cytat:
Napisane przez Marigold19
Hahaha, no jak mają tam włosy no ale nie ma się co śmiać, wyobraź sobie dziewczynę, która natura niestety obdarzyła włosami- wybaczcie, że tak dosadnie- w pupie wypina się do jakiejkolwiek pozycji od tyłu Chyba szybko temu chłopakowi przeszłaby ochota...

Wybaczcie, że tak dosadnie piszę, no ale taka prawda...
Marigold wiem. Tak mi sie napisalo to niczyja wina ze sie ma w takim a nie innym miejscu wloski

pozdr.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 23:47   #51
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: fryzurki intymne :D

Nineczko, ja nie napisałam tego, żeby obrazić Ciebie albo kogokolwiek innego kto po prostu nie chce sobie tego depilować. Przykład- miałam kiedyś chłopaka, któremu nie przeszkadzałoby nawet jakbym nie goliła sobie nóg. Ale niektórych facetów (kobiety przecież też!!!) to autentycznie brzydzi. I nie mówię tu tylko o seksie. Dałam taki radykalny przykład, bo tak mi się to kojarzy. Trochę mnie zdołował Twój post, bo w sumie uważam się za jedną z bardziej tolerancyjnych osób, ale z drugiej stron wiem, jak ten post wyglądał.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 23:47   #52
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: fryzurki intymne :D

A co myślicie o facetach, którzy są całkiem wygoleni? Ja sie śmieję, że jak jest łyso to gąsieniczka nie ma posłania. HIHIHI... Mi sie nie podoba jak faceci sie golą, lubię jak maja troche krzaczków.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 23:50   #53
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: fryzurki intymne :D

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
A co myślicie o facetach, którzy są całkiem wygoleni? Ja sie śmieję, że jak jest łyso to gąsieniczka nie ma posłania. HIHIHI... Mi sie nie podoba jak faceci sie golą, lubię jak maja troche krzaczków.
dobre z ta gasieniczka

zgadzam sie z Toba ja tez lubie jak mezczyzni cos tam maja wloskow ale nie takie dlugie jakimi ich obdarzyla natura
moj TŻ ma paseczek tak jak ja

pozdr.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 23:58   #54
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: fryzurki intymne :D

Mój ma tak jak go bozia stworzyła i jest ok. Kiedys podobali mi sie faceci z gołymi klatami, ale teraz wcale mi nie przeszkadzja włoski na klacie TŻ. W końcu nie ma ich az tak wiele żeby mu przez kołnierz wystawały. A zreszta... włosy u mężczyzny mogą też powodować dodatkową podnietę u kobiety w czasie seksu. O szczegółach nie będę mówić, bo to nie jest watek o seksie.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 00:07   #55
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: fryzurki intymne :D

Wcale nie uwazam, ze chcialas kogos obrazic. Po prostu tak sobie czasami mysle, ze to my, kobiety, krecimy na siebie bata ...
A tak naprawde, to czy ktos depiluje sie calkowicie czy czesciowo czy w ogole to jego, jej indywidualna sprawa.. i naszych partnerow, bo nie oszukujmy sie, to ma kluczowe znaczenie
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 00:26   #56
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: fryzurki intymne :D

No to też przyszło mi do głowy- o ile pewne rzeczy robi się dla siebie to według mnie depilacja miejsc intymnych jest przeznaczona dla kogoś innego (partner). A pomyśleć, że jeszcze kilkanaście lat temu kobiety nie depilowały nawet nóg. Koleżanka (18 lat) opowiadała mi, że jej mama zaczęła golić sobie nogi gdzieś z 5 lat temu (już po 30stce), a ona czyli inne pokolenie od 13 roku życia goli sobie nogi, pachy a wszystko inne od 15 roku życia...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 00:26   #57
sonja1
Rozeznanie
 
Avatar sonja1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 679
GG do sonja1
Dot.: fryzurki intymne :D

Ja lubię mieć całkiem wygolone "te miejsca" ale niezbyt się to podoba mojemy TŻ, więc noszę paseczek, czasem tylko najdzie mnie szaleństwo i wtedy ciacham wszystko jak leci. On wtedy trochę marudzi ale za parę dni znowu mam jego ulubioną fryzurkę więc jakoś to znosi.
Za to nie wyobrażam sobie żeby mój facet golił sobie cokolwiek poza twarzą. Uległam jeszcze przy pachach ale trochę kręciłam nosem, po prostu lubię jak facet jest mocno owłosiony. I ani trochę mnie to nie brzydzi.
sonja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 00:44   #58
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: fryzurki intymne :D

Ja pamiętam jeden tekst Sarenki i zawsze mi się przypomina jeżeli chodzi o depilację intymną.....
Sarenka powiedziała kiedyś, że te włoski jednak chronią, jak coś "plumknie" przy korzystaniu z publicznych toalet Wzięłam sobie to do serca i przypomina mi się to nawet w prywatnej toalecie
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 08:13   #59
little bijou
Przyczajenie
 
Avatar little bijou
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: My home
Wiadomości: 20
Talking Dot.: fryzurki intymne :D

OJ Ago01.. teraz i ja bede o tym pamietala!!! niezły tekst.. po prostu cudny!!!!
__________________
'Aby pokocha jakaś rzecz wystarczy sobie powiedziec, że mozna ja utracic'

Gilbert Keith Chesterson
little bijou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 08:20   #60
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Cytat:
Napisane przez nineczka
rece odradzam depilowac, bo moja kolezanka zaczela to robic w 8-mej klasie podstawowki i potem miala bardzo szorstkie rece i wlosy robily sie ciemniejsze.
ja sobie rece czasem przejade maszynka, jak mnie wkurzaja wlosy, nic mi nie jest, odrastaja bardzo naturalnie - ale moze dlatego, ze mam je z natury cieniutkie (tylko dlugie, cholery) wiec nie tworza sie tzw klujki. ja tam uwazam, ze dlugosc i grubosc wlosa zaprogramowana jest genetycznie i golenie nie zmieni tych cech...

Cytat:
Napisane przez Marigold19
Taka prawda, że ginekolodzy nie polecają całkowitej depilacji, bo to sprzyja infekcjom (mamy tam włosy z tego samego powodu, z którego mamy włosy w nosie). Ale dożyłyśmy takich czasów, kiedy nie wypada mieć włosów w tym miejscu. Wielu facetom to nie odpowiada albo uważają to za odrażające... No ale to też zależy... Ale każdy robi to, co chce. I nie uważam, że kobieta, które nie dokonuje tam całkowitej depilacji to taka, której na plaży wychodzą z majtek kępy włosów, w końcu nikt jej do majtek na plaży nie zagląda.
A zwróćcie też uwagę, że niektóre kobiety MUSZĄ depilować sobie też włosy bardziej z tyłu...
taaak, ginekolodzy odradzaja tez noszenie stringow z tego samego powodu. logicznie - to ma sens, ale w praktyce? ciagle nosze stringi i gole sie, a jakos ostatnia infekcje mialam z 5 lat temu.

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
A co myślicie o facetach, którzy są całkiem wygoleni? Ja sie śmieję, że jak jest łyso to gąsieniczka nie ma posłania. HIHIHI... Mi sie nie podoba jak faceci sie golą, lubię jak maja troche krzaczków.
nieeee, okropienstwo. do tego jak facet jest wlochaty to taki lysy krok dodatkowo dziwacznie wyglada przycianie owszem, ale golenie nie

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-01-05 o 20:45 Powód: Post pod postem.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-02 00:09:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.