pomóżcie uwierzyć w siebie.. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-12, 07:34   #31
zuzanna90
Raczkowanie
 
Avatar zuzanna90
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 341
Dot.: pomóżcie uwierzyć w siebie..

przecież teraz jest pięknie! według mnie strzał w 10!

na prawdę przemyśl to czy chcesz wracać do 1 koloru.
__________________
'ten RAP to jak na ranie plaster.'
zuzanna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 12:02   #32
reverie88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 25
Dot.: pomóżcie uwierzyć w siebie..

włosy pofarbowałam na złoty blond, wyszedł jasny brąz, z refleksami (pozostałości po balejażu) i teraz.. dylemat, zostawić grzywkę czy ją zapuszczać?
i Dziewczyny doradźcie mi, jak powinnam się ubierać?
reverie88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 15:36   #33
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: pomóżcie uwierzyć w siebie..

Grzywkę zostawić, pasuje Ci bardzo
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 18:31   #34
ekspres do kawy
Raczkowanie
 
Avatar ekspres do kawy
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 402
Dot.: pomóżcie uwierzyć w siebie..

witaj reverie 88!
czytam Twoj watek i wiesz co... gdybys nie napisala, ze brakuje Ci pewnosci siebie, to nigdy w zyciu bym na to nie wpadla. wrecz odwrotnie, wydajesz sie bardzo przedsiebiorcza

a teraz do rzeczy.
pierwsze, co rzucilo mi sie w oczy jest to, ze Twoja jasna karnacja I DE AL NIE pasuje do ognistorudych wlosow! i zdjecie modelki, ktore wkleilas jest dobrym przykladem, smialo mozesz skopiowac pomysl z fryzura i kolorem. W sumie wystarczy, ze ciutke pocieniujesz grzywke (ta co masz) i fryzura nabierze charakteru. no i nie zapomnij o tym plomiennym rudym

co do oprawek, to wybierz dobrego optyka i niech Ci cos doradzi, ja niestety zupelnie nie znam sie na dobieraniu okularek do ksztaltu twarzy. i zaszalej, moze akurat grube oprawki bardziej Ci sie spodobaja i zrobia z Ciebie drapiezce

poki co tyle, jezeli sie zdecydujesz na jakis przelom to wklej zdecia i bedziemy kombinowac co dalej (makijaz, styl itp)

i przede wszystkim glowa do gory, bo w Twoim przypadku wystarcza niewielkie zmiany.
trzymaj sie tego, ze Twoja jasna karnacja to Twoj ogromny atut i szalej z rudosciami!!! zadne blondy i brazy!!!
ekspres do kawy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 09:25   #35
nagiko
Raczkowanie
 
Avatar nagiko
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: pomóżcie uwierzyć w siebie..

może z fryzurą chwilę poczekaj, żeby włosy odpoczęły. Spróbuj może dodać kolorów ubraniom. Na zdjęciach jesteś albo w czarnych albo w przytłumionych kolorach. Zrób eksperyment i jak będziesz wchodzić do sklepu to spróbuj wybrać bluzki w różnych odcieniach niebieskiego, przyłóż do twarzy i nawet jak nie będzie to fason idealny dla Ciebie to zastanów się czy w tym kolorze czujesz się dobrze. Tak samo z zieleniami, może zamiast czarnego grafit, albo ciemniejszy popiel? no i czerwony, taki ceglasty, gdzieś tam zahaczający o pomarańczowy, albo też fuksja, turkus. A i spróbuj od wyraźnych kolorów, pastele zostaw sobie na później. No i dobry stanik, bez dobrego stanika nigdy nie wygląda się dobrze, nawet w najpiękniejszej kreacji. Sklep z brafiterką, prawdziwą, nie ze sprzedawczynią która powie Ci wszystko byle by sprzedać towar.Powodzenia!
__________________
Niech Kolor mnie UBIERA! http://stylishlook.pl/blog/
nagiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 18:36   #36
reverie88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 25
Dot.: pomóżcie uwierzyć w siebie..

dzięki
z włosami faktycznie poczekam, choć nie ukrywam, że męczy mnie grzywka.. podoba mi się ta na zdjęciach, co zrobić, żeby tak się układała?

odnośnie stroju: mam sukienki w szafie, niebieskie, zielone, niby dobrze się w nich czuję, ale i tak najczęściej chowam się w czarnych topach i jeansach.. czas to zmienić ;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 494.jpg (21,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg album_pic.htm.jpg (41,4 KB, 31 załadowań)
reverie88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 19:14   #37
Cathe_Elen
Raczkowanie
 
Avatar Cathe_Elen
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 223
Dot.: pomóżcie uwierzyć w siebie..

Cytat:
Napisane przez reverie88 Pokaż wiadomość
Hej,
możecie doradzić mi coś, jak mam się zmienić, żebym mogła może jakimś cudem czuć się pewnie i uwierzyć w siebie?
kiedyś miałam grzywkę, ale obecnie ją zapuszczam, bo mam problem z jej układaniem, a nie mogę ciągle prostować włosów, ponieważ strasznie się niszczą... włosów nie chcę zbytnio ścinać, ponieważ źle czuję się w krótkich.. ale coś chciałabym zmienić..
3 ostatnie zdjęcia są najbardziej aktualne..
będę wdzięczna za pomoc..
Zdecydowanie grzywka na bok. Na drugim zdjęciu wyglądasz prześlicznie! Zapuść włoski, zadbaj o nie (jest cała masa wątków na ten temat, polecam bloga Anwen jak dbać o długie włosy), lekki makijaż i to wszystko. Jesteś bardzo zgrabna, masz ładny kolor włosów, ładny kształt twarzy. Uwierz w siebie!
Cathe_Elen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-02, 11:13   #38
reverie88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 25
Dot.: pomóżcie uwierzyć w siebie..

hej, odświeżam stary wątek
wrzucam moje ostatnie zdjęcie- zostałam przy rudościach, doprowadziłam grzywkę do ścięcia na "półokrągło", pozbyłam się okularów i zmieniłam styl ubierania..
ale wciąż mam strasznie suche i zniszczone włosy ;/

jak myślicie, czy powinnam/ mogę coś jeszcze zmienić?
jak powinnam się malować?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15.jpg (48,5 KB, 138 załadowań)
reverie88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 08:24   #39
walk_on_air
Raczkowanie
 
Avatar walk_on_air
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 426
Dot.: pomóżcie uwierzyć w siebie..

Cytat:
Napisane przez reverie88 Pokaż wiadomość
hej, odświeżam stary wątek
wrzucam moje ostatnie zdjęcie- zostałam przy rudościach, doprowadziłam grzywkę do ścięcia na "półokrągło", pozbyłam się okularów i zmieniłam styl ubierania..
ale wciąż mam strasznie suche i zniszczone włosy ;/

jak myślicie, czy powinnam/ mogę coś jeszcze zmienić?
jak powinnam się malować?
Przepięknie wyglądasz
Nic już nie zmieniaj!

Co do włosów to nie ma się co dziwić, że są suche i zniszczone, sporo przeszły Może spróbuj maski do włosów kilka razy w tygodniu i jakąś dobrą odżywkę? Na KWC są recenzje. Ja wybrałam mleczną Kallos (maska ale używam jako odżywkę po każdym myciu) - 12 zł + maske BioVAX 2 razy w tygodniu.
No i kosmetyki chroniące przed wysoką temperaturą..
walk_on_air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 14:22   #40
naturalnabrunetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 12
Dot.: pomóżcie uwierzyć w siebie..

Cytat:
Napisane przez reverie88 Pokaż wiadomość
hej, odświeżam stary wątek
wrzucam moje ostatnie zdjęcie- zostałam przy rudościach, doprowadziłam grzywkę do ścięcia na "półokrągło", pozbyłam się okularów i zmieniłam styl ubierania..
ale wciąż mam strasznie suche i zniszczone włosy ;/

jak myślicie, czy powinnam/ mogę coś jeszcze zmienić?
jak powinnam się malować?

Wow! Jak tak oglądam wszystkie zdjęcia które tu powrzucałaś to muszę powiedzieć że wyszła naprawdę niezła metamorfoza! Teraz wyglądasz przepięknie! Nie kombinuj z kolorem włosów, bo w obecnym Ci do twarzy- no chyba że chciałabyś trochę przyciemnić, bo blond to raczej nie dla Ciebie Co do suchych włosów, to pomaga wspomniana maska biowax z apteki, do tego olejowanie, np. olejkiem rycynowym (tylko uważaj bo on przyciemnia włosy) same końcówki, albo jedwab biosilk- też jest dobry, no i niestety co jakiś czas podcinanie końcówek- ja żeby się pozbyć sianowatych końcówek kilka razy podcinałam oczywiście SAMA bo fryzjerom już nie ufam a co do makijażu to pamiętaj że grzywka uwydatnia oczy, więc teraz można powiedzieć że masz ogromne, w ogóle to zmienić Ci kolor włosów na ciemny i wyglądasz jak Sylwia Grzeszczak- oczywiście komplement ja jak miałam prostą grzywkę to robiłam kreskę czarnym eyelinerem i tuszowałam rzęsy i w zupełności wystarczyło
Jak coś sama wymyślisz to daj znać
naturalnabrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 16:39   #41
alcia22
Rozeznanie
 
Avatar alcia22
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 797
Dot.: pomóżcie uwierzyć w siebie..

ja bym proponowała karmelowy blond i może delikatne ombre
alcia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-21, 18:47   #42
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: pomóżcie uwierzyć w siebie..

jak najbardziej są rewelacyjne
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:34.