Uganiać się czy zerwać kontakt? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-05, 23:15   #31
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Uganiać się czy zerwać kontakt?

A nie zastanawiałeś się nad odpowiedzią jej kolegi na pytanie czy jesteś jej chłopakiem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 00:49   #32
Martin9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 15
Dot.: Uganiać się czy zerwać kontakt?

Tak zastanawiałem się nad tym, ale jak zadzwoniła wtedy z wściekłością powiedziała, że to chory typek co chciał czegoś więcej, gdy ona nie chciała.. (przed nami).
Pisał jej podobno jakieś bzdury..
Martin9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 02:02   #33
201712140912
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 263
Dot.: Uganiać się czy zerwać kontakt?

Cytat:
Napisane przez Martin9 Pokaż wiadomość
Tak zastanawiałem się nad tym, ale jak zadzwoniła wtedy z wściekłością powiedziała, że to chory typek co chciał czegoś więcej, gdy ona nie chciała.. (przed nami).



Pisał jej podobno jakieś bzdury..


I niby dlatego była taka wściekła? Bo powiedziałeś "choremu typkowi" ze jesteś jej facetem? Przecież to kupy się nie trzyma.







Na moje to ona nie chce już z toba być i szuka pretekstu do zerwania. Do tego robi to w taki sposób, żebyś pozniej miał wyrzuty sumienia/uważał ze to była twoja wina.



Wysłane za pomocą mTalk
201712140912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 02:53   #34
Martin9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 15
Dot.: Uganiać się czy zerwać kontakt?

Cytat:
Napisane przez mekare95 Pokaż wiadomość
I niby dlatego była taka wściekła? Bo powiedziałeś "choremu typkowi" ze jesteś jej facetem? Przecież to kupy się nie trzyma.







Na moje to ona nie chce już z toba być i szuka pretekstu do zerwania. Do tego robi to w taki sposób, żebyś pozniej miał wyrzuty sumienia/uważał ze to była twoja wina.



Wysłane za pomocą mTalk
Też się tym zdziwiłem, ale mówiła, że niewiem nawet komu odpisuje i że byle kto by napisał to bym wszystko pisał, a tylko potwierdziłem , że jestem chłopakiem.
Tak to prawda to jest meega dziwne..

No to niech mi to powie prosto w oczy przecież chce szczerej rozmowy, a nie , że kompletnie nic tylko wykręcanie się co chwila pracą...

To wszystko popsuło się od moich urodzin co pomieszałem zmiany ... Coś miała dla mnie zrobione, a przez to , że pomieszałem zmiany się wszystko sknociło...
Przed tym dniem wszystko było dobrze...
Tak mnie cały czas to dręczy czy gdybym nie pomieszał zmian wszystko byłoby dobrze... : (

---------- Dopisano o 03:53 ---------- Poprzedni post napisano o 03:49 ----------

Cytat:
Napisane przez caira_ Pokaż wiadomość
A ja bym spróbowała pogadać, chociażby to miało być wyjaśnienie sobie, o co chodzi przed rozstaniem. Możesz pojechać do niej, bez billboardu i innych pomysłów, ale pojechać, pogadać, dowiedzieć się, jak jest z tym jej zdrowiem, i wyjaśnić, że to Cię obchodzi. Bo tak póki co, to równie dobrze jak o zagłaskanie kotka może chodzić o to, że ona jest pewna, że masz gdzieś to, czy jest chora, czy nie, i uważasz ją za symulantkę - i to mogło nakręcić całą tę sprawę.
Próbowałem kilku krotnie zapytać o spotkanie, ale zawsze praca inaczej pracujemy i nie ma się kiedy spotkać...
A tak z zaskoku chyba nie pojadę bo tego to wiem, że ona nie lubi...
Martin9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 13:50   #35
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Uganiać się czy zerwać kontakt?

Cytat:
Napisane przez Martin9 Pokaż wiadomość

No to niech mi to powie prosto w oczy przecież chce szczerej rozmowy, a nie , że kompletnie nic tylko wykręcanie się co chwila pracą...


Próbowałem kilku krotnie zapytać o spotkanie, ale zawsze praca inaczej pracujemy i nie ma się kiedy spotkać...
A tak z zaskoku chyba nie pojadę bo tego to wiem, że ona nie lubi...
Jak jeszcze randkowałam ze swoim facetem, to potrafiliśmy spotkać się o 22, bo na spotkanie nie było złej pory.

Wygląda na to, ze ona chce wymiksować się ze związku, a że nie prosto w oczy... Bo trudno powiedzieć komuś w twarz, że nie chce się go już więcej widzieć. A nawet jak znajdzie się odpowiednie słowa, to ktoś taki jak ty będzie prosił, tłumaczył, przekonywał.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 15:15   #36
Martin9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 15
Dot.: Uganiać się czy zerwać kontakt?

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Jak jeszcze randkowałam ze swoim facetem, to potrafiliśmy spotkać się o 22, bo na spotkanie nie było złej pory.

Wygląda na to, ze ona chce wymiksować się ze związku, a że nie prosto w oczy... Bo trudno powiedzieć komuś w twarz, że nie chce się go już więcej widzieć. A nawet jak znajdzie się odpowiednie słowa, to ktoś taki jak ty będzie prosił, tłumaczył, przekonywał.
Wiem u nas było tak samo nawet jak jeszcze nie byliśmy parą..
Spacerowaliśmy nawet do 23 mimo , że miałem do pracy na 6-stą.. ^^

Na szczęście to nie to..

Napisała, że nie skreśliła nas definitywnie, ale robimy sobie przerwę...

No i można powiedzieć, że dzięki wam być może w ostatniej chwili dotarło do mnie , że mogłem jak to powiedziałyście "zagłaskać na śmierć" a to dlatego, że wszystko robię na 100% teraz wiem, że musi być rozsądek ...
Martin9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 15:18   #37
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Uganiać się czy zerwać kontakt?

Cytat:
Napisane przez Martin9 Pokaż wiadomość
Wiem u nas było tak samo nawet jak jeszcze nie byliśmy parą..
Spacerowaliśmy nawet do 23 mimo , że miałem do pracy na 6-stą.. ^^

Na szczęście to nie to..

Napisała, że nie skreśliła nas definitywnie, ale robimy sobie przerwę...

No i można powiedzieć, że dzięki wam być może w ostatniej chwili dotarło do mnie , że mogłem jak to powiedziałyście "zagłaskać na śmierć" a to dlatego, że wszystko robię na 100% teraz wiem, że musi być rozsądek ...
Skreśliła, skreśliła.
Porzuć złudzenia.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-06, 16:33   #38
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Uganiać się czy zerwać kontakt?

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Skreśliła, skreśliła.
Porzuć złudzenia.
Mhm. Po prostu boi się nagabywania i chce Cię odstawić stopniowo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 03:02   #39
viva
Zadomowienie
 
Avatar viva
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 953
Uganiać się czy zerwać kontakt?

Ja się nie dziwię, że dziewczyna miała dość głupich tekstów, zaprezentowanych przez autora w pierwszym poście. I jeszcze stwierdzanie, że to żarty. W takim razie to niestety żenujące poczucie humoru...
Dodatkowo autor ma się za ideał i roztacza taką wizję, mi się osobiście wydaje, że tak naprawdę ciężko z nim wytrzymać.
A dziewczyna moim zdaniem dała już sobie spokój.
__________________
Najpiękniejsza we wsi.

Edytowane przez viva
Czas edycji: 2017-03-07 o 03:04
viva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 11:30   #40
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Uganiać się czy zerwać kontakt?

A ja widzę chłopaka,uganiajacego się za eks dziewczyną.

Przecież jej brat uważa,że ona nie ma chłopaka. Więc o czymś to świadczyć musi.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 11:40   #41
Paulaaa81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 271
Dot.: Uganiać się czy zerwać kontakt?

w kilkumiesięcznym związku kryzys nie wróży niczego dobrego, raczej to, że może coś Wam jednak nie wyszło, że może nie umieliście się ze sobą komunikować, nie umieliście okazać troski tam, gdzie trzeba, przeprosić, kiedy trzeba, i jeśli jest za co. Może każdy z Was poczuł się samotny.

Może do siebie nie pasujecie? Wydaje mi się, że ona podjęła taką decyzję, o separacji, albo rozstaniu. Kontaktowanie się z jej rodziną czy znajomym, jest mega słabe! tak nie zachowują się dorośli ludzie.
Paulaaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-07, 12:11   #42
Martin9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 15
Dot.: Uganiać się czy zerwać kontakt?

Cytat:
Napisane przez viva Pokaż wiadomość
Ja się nie dziwię, że dziewczyna miała dość głupich tekstów, zaprezentowanych przez autora w pierwszym poście. I jeszcze stwierdzanie, że to żarty. W takim razie to niestety żenujące poczucie humoru...
Dodatkowo autor ma się za ideał i roztacza taką wizję, mi się osobiście wydaje, że tak naprawdę ciężko z nim wytrzymać.
A dziewczyna moim zdaniem dała już sobie spokój.
Nie jestem ideałem i nigdy się za niego nie uważałem..
Napisałem po prostu wszystko tak jak było , a nie , że zaraz ideał..
Gdybym tak się uważał nie pisałbym o tych moich "potknięciach" wiem , że spieprzyłem dotarło to do mnie..

Zdumiewające , że kilku zdaniach można wyrobić sobie zdanie czy można ze mną wytrzymać czy też nie ... , ale może masz racje.

Nie wiem zobaczymy co ma być to będzie .. Najwidoczniej nie zasługuje na nią... : /
Martin9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 12:15   #43
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Uganiać się czy zerwać kontakt?

Cytat:
Napisane przez Martin9 Pokaż wiadomość
Nie jestem ideałem i nigdy się za niego nie uważałem..
Napisałem po prostu wszystko tak jak było , a nie , że zaraz ideał..
Gdybym tak się uważał nie pisałbym o tych moich "potknięciach" wiem , że spieprzyłem dotarło to do mnie..

Zdumiewające , że kilku zdaniach można wyrobić sobie zdanie czy można ze mną wytrzymać czy też nie ... , ale może masz racje.

Nie wiem zobaczymy co ma być to będzie .. Najwidoczniej nie zasługuje na nią... : /
Porzuć takie myślenie. Zwyczajnie nie pasujecie do siebie.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 12:17   #44
Martin9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 15
Dot.: Uganiać się czy zerwać kontakt?

Cytat:
Napisane przez Paulaaa81 Pokaż wiadomość
w kilkumiesięcznym związku kryzys nie wróży niczego dobrego, raczej to, że może coś Wam jednak nie wyszło, że może nie umieliście się ze sobą komunikować, nie umieliście okazać troski tam, gdzie trzeba, przeprosić, kiedy trzeba, i jeśli jest za co. Może każdy z Was poczuł się samotny.

Może do siebie nie pasujecie? Wydaje mi się, że ona podjęła taką decyzję, o separacji, albo rozstaniu. Kontaktowanie się z jej rodziną czy znajomym, jest mega słabe! tak nie zachowują się dorośli ludzie.
Hmm... Skoro była na badaniach , a później żadnego nie było kontaktu i napisała, że tylko wie nie jest zalecany wyjazd no to chyba jest powód do zmartwienia?

Nie odzywała się przez 6 godzin , dzwoniłem kilkakrotnie , pisałem no to myślałem , że jest naprawdę źle i w jakikolwiek sposób chciałem się dowiedzieć gdzie jest.

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Porzuć takie myślenie. Zwyczajnie nie pasujecie do siebie.
Chyba muszę spojrzeć prawdzie w oczy i niestety z tym się pogodzić... : /
Martin9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 13:52   #45
Paulaaa81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 271
Dot.: Uganiać się czy zerwać kontakt?

Cytat:
Napisane przez Martin9 Pokaż wiadomość
. Najwidoczniej nie zasługuje na nią... : /
Nie oceniaj w kategorii, że na kogoś nie zasługujesz, że nie jesteś wystarczająco "dobry". Ona też chyba nie jest też wystarczająco "dobra" dla Ciebie. Chodzi mi wyłącznie o dopasowanie charakterów, żeby było jasne.

To działa w dwie strony, a nie że gdybyś był "lepszy", to by coś zmieniło. Zresztą "lepszy" w jakiej mierze, pod jakim względem?
Paulaaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 00:53   #46
Martin9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 15
Dot.: Uganiać się czy zerwać kontakt?

Cytat:
Napisane przez Paulaaa81 Pokaż wiadomość
Nie oceniaj w kategorii, że na kogoś nie zasługujesz, że nie jesteś wystarczająco "dobry". Ona też chyba nie jest też wystarczająco "dobra" dla Ciebie. Chodzi mi wyłącznie o dopasowanie charakterów, żeby było jasne.

To działa w dwie strony, a nie że gdybyś był "lepszy", to by coś zmieniło. Zresztą "lepszy" w jakiej mierze, pod jakim względem?
No nie "ona" jest dla mnie wystarczająco dobra bo Kocham ją całym sercem i jest moim IDEAŁEM.
Niestety do spełnienia całkowitych swoich marzeń brakowało mi właśnie tylko jej mojej wymarzonej..
Jak widać nie można mieć wszystkiego chodź za nią wszystko bym oddał! ; [

Nie wiem ... Może zacząć pracować nad swoim zachowaniem i durnymi żarcikami??
Martin9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 06:08   #47
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Uganiać się czy zerwać kontakt?

Autorze, niestety, ale sprawa jest skreślona.
Po pierwsze, ona ma fochy, taki ma chyba charakter. Nie chciała ci nawet powiedzieć w jakim szpitalu jest. Obraziła się bo przez przypadek dałeś jej zła informacje nt zmiany w pracy, wtf?
Po drugie, zaglaskales kota na śmierć. Już zaglaskales. Jaki masz znał zodiaku, tak nawiasem? Brzmisz bardzo jak pantoflarz.
Po trzecie, kobiety (przynajmniej ja) potrzebują faceta z jajami, który czasem pokaże pazurki, a nie będzie cały czas jak potulny miś na każde zawołanie.
Po czwarte, ona jest niedojrzala.
Po piąte, na pewno coś ją łączy lub łączyło z tym kolesiem. W ogóle co ci strzelilo do głowy żeby pisać do jej znajomych na fb??
Po szóste, ewidentnie nie dobraliscie Sue ze sobą charakterem.

Sprawa już skreślona, wg mnie nie ma co zbierać. Zwłaszcza, że ona unika kontaktu z Tobą już. Odpuść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Martin9 Pokaż wiadomość
Tak zastanawiałem się nad tym, ale jak zadzwoniła wtedy z wściekłością powiedziała, że to chory typek co chciał czegoś więcej, gdy ona nie chciała.. (przed nami).
Pisał jej podobno jakieś bzdury..
A skąd wiedziała że do niego pisałeś? On jej mówił czy ty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.

Edytowane przez Fortuna1
Czas edycji: 2017-03-08 o 06:07
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 06:35   #48
Martin9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 15
Dot.: Uganiać się czy zerwać kontakt?

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Autorze, niestety, ale sprawa jest skreślona.
Po pierwsze, ona ma fochy, taki ma chyba charakter. Nie chciała ci nawet powiedzieć w jakim szpitalu jest. Obraziła się bo przez przypadek dałeś jej zła informacje nt zmiany w pracy, wtf?
Po drugie, zaglaskales kota na śmierć. Już zaglaskales. Jaki masz znał zodiaku, tak nawiasem? Brzmisz bardzo jak pantoflarz.
Po trzecie, kobiety (przynajmniej ja) potrzebują faceta z jajami, który czasem pokaże pazurki, a nie będzie cały czas jak potulny miś na każde zawołanie.
Po czwarte, ona jest niedojrzala.
Po piąte, na pewno coś ją łączy lub łączyło z tym kolesiem. W ogóle co ci strzelilo do głowy żeby pisać do jej znajomych na fb??
Po szóste, ewidentnie nie dobraliscie Sue ze sobą charakterem.

Sprawa już skreślona, wg mnie nie ma co zbierać. Zwłaszcza, że ona unika kontaktu z Tobą już. Odpuść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:06 ----------


A skąd wiedziała że do niego pisałeś? On jej mówił czy ty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jestem Wodnikiem no nie, że "pantoflarz" to się z tym nie zgodze..
Faktycznie te humorki nie raz mnie irytowały, ale z cudem się powstrzymywałem, żeby nie wybuchnąć a tłumaczyłem sobie te jej humory przez tę tarczyce bo podobno często napadają złe nastroje i powody do irytacji.
Co mi strzeliło do głowy? Ten koleś sam pierwszy do mnie napisał.. "Czy jestem jej chłopakiem?.." , a do jej Brata napisałem tylko czy coś wie więcej o tym jak się czuje i co z nią jest..
No właśnie on musiał powiedzieć podobno wysłał screen rozmowy..


Czyli dziś kompletnie już się nie odzywać na Dzień Kobiet?
Myślałem by właśnie dzisiaj pojechać pod dom bo mam pretekst w końcu dzień Kobiet a jak już skreślone to nie mam nic do stracenia , a tak może będzie szczera rozmowa...

Edytowane przez Martin9
Czas edycji: 2017-03-08 o 06:37
Martin9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 08:22   #49
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Uganiać się czy zerwać kontakt?

Cytat:
Napisane przez Martin9 Pokaż wiadomość
Ja jestem Wodnikiem no nie, że "pantoflarz" to się z tym nie zgodze..
Faktycznie te humorki nie raz mnie irytowały, ale z cudem się powstrzymywałem, żeby nie wybuchnąć a tłumaczyłem sobie te jej humory przez tę tarczyce bo podobno często napadają złe nastroje i powody do irytacji.
Co mi strzeliło do głowy? Ten koleś sam pierwszy do mnie napisał.. "Czy jestem jej chłopakiem?.." , a do jej Brata napisałem tylko czy coś wie więcej o tym jak się czuje i co z nią jest..
No właśnie on musiał powiedzieć podobno wysłał screen rozmowy..


Czyli dziś kompletnie już się nie odzywać na Dzień Kobiet?
Myślałem by właśnie dzisiaj pojechać pod dom bo mam pretekst w końcu dzień Kobiet a jak już skreślone to nie mam nic do stracenia , a tak może będzie szczera rozmowa...
Możesz podjechać, ale wg mnie nic to na dłuższą metę nie da. Wydaje mi się, że ona kręci na dwa fronty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-08, 11:21   #50
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Uganiać się czy zerwać kontakt?

Cytat:
Napisane przez Martin9 Pokaż wiadomość
Ja jestem Wodnikiem no nie, że "pantoflarz" to się z tym nie zgodze..
Faktycznie te humorki nie raz mnie irytowały, ale z cudem się powstrzymywałem, żeby nie wybuchnąć a tłumaczyłem sobie te jej humory przez tę tarczyce bo podobno często napadają złe nastroje i powody do irytacji.
Co mi strzeliło do głowy? Ten koleś sam pierwszy do mnie napisał.. "Czy jestem jej chłopakiem?.." , a do jej Brata napisałem tylko czy coś wie więcej o tym jak się czuje i co z nią jest..
No właśnie on musiał powiedzieć podobno wysłał screen rozmowy..


Czyli dziś kompletnie już się nie odzywać na Dzień Kobiet?
Myślałem by właśnie dzisiaj pojechać pod dom bo mam pretekst w końcu dzień Kobiet a jak już skreślone to nie mam nic do stracenia , a tak może będzie szczera rozmowa...
Nie bądź jak wrzód na d., miej trochę honoru.
Nic się magicznie nie zmieni. Pozamiatane.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 14:35   #51
Paulaaa81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 271
Dot.: Uganiać się czy zerwać kontakt?

Cytat:
Napisane przez Martin9 Pokaż wiadomość
No nie "ona" jest dla mnie wystarczająco dobra bo Kocham ją całym sercem i jest moim IDEAŁEM.
Niestety do spełnienia całkowitych swoich marzeń brakowało mi właśnie tylko jej mojej wymarzonej..
Jak widać nie można mieć wszystkiego chodź za nią wszystko bym oddał! ;
Brakuje Ci może miłości jako takiej, kobiety, czułości, intymności. Nie łap się desperacko pierwszej kobiety, z którą coś się połączyło (może po długiej przerwie, może w ogóle pierwszej). Nie może być chyba Twoim ideałem i spełnieniem marzeń, skoro nie potraficie się (oboje) komunikować a Wasza znajomość kuleje? Coś między Wami ewidentnie nie zagrało i to normalne, zdarza się częściej niż rzadziej. Daj jej już spokój, bo ona nie jest zainteresowana związkiem z Tobą.

Cytat:
Napisane przez Martin9 Pokaż wiadomość
Nie wiem ... Może zacząć pracować nad swoim zachowaniem i durnymi żarcikami??
To zawsze warto robić. Warto też popracować nad poczuciem własnej wartości.
Paulaaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 15:05   #52
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Uganiać się czy zerwać kontakt?

Cytat:
Napisane przez Paulaaa81 Pokaż wiadomość
Brakuje Ci może miłości jako takiej, kobiety, czułości, intymności. Nie łap się desperacko pierwszej kobiety, z którą coś się połączyło (może po długiej przerwie, może w ogóle pierwszej). Nie może być chyba Twoim ideałem i spełnieniem marzeń, skoro nie potraficie się (oboje) komunikować a Wasza znajomość kuleje? Coś między Wami ewidentnie nie zagrało i to normalne, zdarza się częściej niż rzadziej. Daj jej już spokój, bo ona nie jest zainteresowana związkiem z Tobą.


To zawsze warto robić. Warto też popracować nad poczuciem własnej wartości.
Tak, warto pracować nad sobą , ale głównie dla siebie, a nie dla kogoś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 09:50   #53
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Uganiać się czy zerwać kontakt?

Jak tam po dniu kobiet autorze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-09 10:50:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.