golić czy nie?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-20, 17:59   #31
ginger20
Raczkowanie
 
Avatar ginger20
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 111
GG do ginger20
Dot.: golić czy nie??

mi ginekolog przy ostaniej wizycie powiedzial ze lepiej jednak zebym nie golila warg sromowych bo wtedy faktycznie czesciej dochodzi do infekcji etc.
ginger20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 23:45   #32
Mamba17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
Dot.: golić czy nie??

Z medycznego punktu widzenia to włosy łonowe chronią pochwe przed różnymi zabrudzeniami itp... ale mysle że lekarzowi absolutnie to przeszkadzać nie bedzie Nie Ty jedna chodzisz do niego i golisz sie
Mamba17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 11:18   #33
sugarmen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6
Dot.: golić czy nie??

Witaj! Jako facet popieram gładkość kobiecych miejsc intymnych, ze wzglendu na higienę i estetykę.Pozdrawiam.
sugarmen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 11:23   #34
lady goddess
Rozeznanie
 
Avatar lady goddess
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z lapka ;)
Wiadomości: 508
Dot.: golić czy nie??

łee jak to ?? ja się cała golę i jest mi z tym dobrze, np okres etccc i ładniej to wygląda a teraz słowa ginekologa ...
__________________
. . . A w oczach odbija się strach . . .
Bo od miłości nie ma odwrotu jest tylko zapomnienie . . .
lady goddess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 18:59   #35
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: golić czy nie??

Mogę Cię zapewnić, że każdy lekarz ginekolog widział w swojej praktyce lekarskiej kobiety wydepilowane i te niewydepilowane. Mnóstwo kobiet goli się w miejscach intymnych i lekarz nie widzi w tym nic złego, wręcz przeciwnie, jest to nawet wygodniejsze i jak wspomniały moje porzedniczki bardzo higieniczne podczas badania. Nie stresuj się taką błahostką tylko idź do lekarza, bo zdrowie jest ważniejsze, a nie to co sobie ewentualnie pomyśli lekarz o Twoim wygolonym intymnym miejscu. Przepraszam za może niezbyt grzeczną uwagę ale dziwię się, że 25-letniej kobiecie może przyjść do głowy taka bzdura. Żeby się stresować czymś takim???
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 18:13   #36
Kamiturek
Raczkowanie
 
Avatar Kamiturek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 135
Dot.: golić czy nie??

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
ginekolog nie ksiądz niejedno w zyciu widzial
Zgadzam sie,ze na lekarzu nie zrobi to najmniejszego wrażenia,ginekolodzy wpadaja w taka rutyne ze dla niego to bedzie wszystko jedno czy masz owlosione miejsce intymne czy tez nie....Równiez zgadzam sie z reszta,jak jest ogolone jest ladniejsze i bardziej higieniczne....
Kamiturek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 17:37   #37
~Ania26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 167
Dot.: golić czy nie??

Ja te golę się od lat i mój gin nie komentuje niczego.
~Ania26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-05, 23:31   #38
dr W.Kazimierak
Rozeznanie
 
Avatar dr W.Kazimierak
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 559
Dot.: golić czy nie??

Nie robią wrażenia na mnie i moich kolegach/koleżankach po fachu także kolczyki w wargach sromowych ani tatuaże ani też ich treśc.
__________________
Dr Wojciech Kazimierak
www.twojginekolog.pl
tel. 0609 93 93 93 - sprawy pilne, umawianie wizyt
Leczenie nie może być bardziej uciążliwe od choroby
dr W.Kazimierak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 14:32   #39
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: golić czy nie??

można


asia27
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 15:06   #40
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: golić czy nie??

Cytat:
Napisane przez asia26 Pokaż wiadomość
można


asia27
OT :
Asiu - moze czytaj CALE WATKI a nie tylko pierwszy post? W tym watku juz sie wypowiadalas wczesniej.W zasadzie czytanie po raz kolejny Twojej odpowiedzi na pytanie, czy powtorki juz udzielonej odpowiedzi przez kogos innego w sytuacji gdy watek rozwinal sie i dyskusja dotyczy juz nieco innych zaganien nie jest problemem, ale czasami poprzez swoja metode (nie)czytania watkow zaciemniasz sytuacje lub po prostu doprowadzasz do niemilej sytuacji - np. kiedys na entej juz stronie watku o przedluzajacej sie miesiacze sie wypowiadalas po raz kolejny (zapominajac o swoim pierwszym poscie jak przypuszczam) nie wiedzac ze sytuacja sie rozwiazala w bardzo przykry sposob (poronienie).

Dlatego apeluje o czytanie CALYCH WATKOW.Nie tylko do Ciebie ale do wszystkich Mysle, ze wszytkim to wyjdzie na dobre
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 15:11   #41
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: golić czy nie??

moja lekarka chyba zrobilaby tak jakby zobaczyla u mnie kolczyk haha nie jest zachwycona tym ze kobiety golą sie na zero
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-06, 18:23   #42
keythh26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 493
Dot.: golić czy nie??

dziewczyny co za dziwny temat! zadnego lekarza nie interesuje to czy sie depilujecie czy nie! a jakby skomentowal wasza depilacje badz jej brak to znaczy ze jest zwyklym chamem, i trzeba go za to porzadnie obsunac! poza tym dziewczyno ty masz 25 lat i nie obchodzi cie to,ze u ginekologa nie bylas 6 lat a przejmujesz sie swoja depilacja!? przestaw priorytety! pozdrawiam
keythh26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 11:12   #43
Miss_Sixty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: city.
Wiadomości: 212
Dot.: golić czy nie??

Ja też sobie golę i co tego. tak jest lepiej napewno dla lekarza.
Kiedys mojej koleżanki koleżanka była z KŁAKAMI i lekarz jej powiedział. Ostatnio jest taka moda na golenie wiec i może pani powinna zacząć
Miss_Sixty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 11:43   #44
Kamiturek
Raczkowanie
 
Avatar Kamiturek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 135
Dot.: golić czy nie??

Cytat:
Napisane przez Miss_Sixty Pokaż wiadomość
Ja też sobie golę i co tego. tak jest lepiej napewno dla lekarza.
Kiedys mojej koleżanki koleżanka była z KŁAKAMI i lekarz jej powiedział. Ostatnio jest taka moda na golenie wiec i może pani powinna zacząć
To tez jej glupio powiedzial. Kazdy robie to co uwaza za sluszne lub to co jemu sie podoba, uwazam ze lekarz nie ma prawa skomentowac wygladu fizycznego pacjenta, a szczegolnie spraw intymnych. Ja do takiego bym juz nie poszla i mu powiedziala odpowiednio...
Kamiturek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 12:19   #45
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: golić czy nie??

Cytat:
Napisane przez keythh26 Pokaż wiadomość
dziewczyny co za dziwny temat! zadnego lekarza nie interesuje to czy sie depilujecie czy nie! a jakby skomentowal wasza depilacje badz jej brak to znaczy ze jest zwyklym chamem, i trzeba go za to porzadnie obsunac! poza tym dziewczyno ty masz 25 lat i nie obchodzi cie to,ze u ginekologa nie bylas 6 lat a przejmujesz sie swoja depilacja!? przestaw priorytety! pozdrawiam
Zgadzam sie w 100%!
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 19:20   #46
piwusia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: .
Wiadomości: 787
Dot.: golić czy nie??

a ja nie golę (znaczy podgalam ale ze względu na wizyty na basenie i innych takich miejscach) raczej podcinam włoski. od 16 roku życia goliłam na zero (wygodniej no i moda) Mój mąż jest zdania że jednak nie powinnam całkiem na zero.A to dlatego że nie ożenił się i nie chce się kochać z dzieckiem tylko z kobietą. A ja się przyzwyczaiłam.

Dodam że nóżki i pod pachami golę (co byście się nie czepiały żem małpa)
piwusia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 19:40   #47
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: golić czy nie??

Kazdy robi wedlug wlasnych upodoban Ja rowniez sie gole i uwazam, ze dla gin. jest to obojetne czy jestes wydepilowana czy tez nie. W sumie to idziesz do ginekologa a nie fryzjera czy stylisty Jego praca nie polega na ogladaniu i komentowaniu Twojej fryzurki lub jej braku...

Pozdrawiam cieplo
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 19:43   #48
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: golić czy nie??

golę włosy łonowe bo lubię. zostawiam tylko paseczek. dla siebie głównie bo nie lubi jak cos mi wystaje chociaż nie mam ich tak dużo. nawet w ciąży z wielkim brzuchem goliłam.no i pod pachami tez a o nogach to nie wspomnę. nawet zimą. lubię sama czuć się dobrze. ale to indywidualna sprawa kazdej z was.
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 08:47   #49
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: golić czy nie??

To chy golimy i jak golimy czy w paseczki, trójkąciki czy choinki jest sprawa każdej kobiety.

Ginekologowi jest to w pełni obojętne jak kto tam wygląda, byle by było czysto i zadbanie.

Jedyna rzeczą którą może zrobić to delikatnie przekazać informacje ze całkowite golenie jest trochę niezdrowe ze względu na zmniejszenie ochrony dróg rodnych. Owłosienie w miejscach intymnych służy ku zapobieganiu obtarciom i odparzeniom w tamtych delikatnych miejscach oraz utrudnia dostęp zanieczyszczeniom mogącym wywołać infekcje.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-18, 13:14   #50
piwusia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: .
Wiadomości: 787
Dot.: golić czy nie??

Jedyna rzeczą którą może zrobić to delikatnie przekazać informacje ze całkowite golenie jest trochę niezdrowe ze względu na zmniejszenie ochrony dróg rodnych. Owłosienie w miejscach intymnych służy ku zapobieganiu obtarciom i odparzeniom w tamtych delikatnych miejscach oraz utrudnia dostęp zanieczyszczeniom mogącym wywołać infekcje.[/quote]


No ja też to słyszałam jakiś czas temu. I ja myślę że naturę owszem mogę ulepszać ale nie całkowicie zmieniać
piwusia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 13:52   #51
ania2255
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 27
Dot.: golić czy nie??

hejka dziewczyny mam do Was pytanie gole maszynką całą strefę intymną i od jakiegoś czasu zaobserwowałam że zaczęły mi wrastać włoski niezbyt przyjemne a do tego nie mogę ich wyciągnąć spod skóry i powstaje coś w rodzaju bolącej krostki a na koniec zostaje ta krostką tworząć ciemną twarda blizne mam ich bardzo wiele po bokach....próbowałam to wybniatać lecz to stwardniało i tak zostało do dziś...często jeżdziliśmy na basen teraz sie wstyszę rozebrąć a lato nadchodzi....co mam zrobić żeby to usunąć !!!!!!!!!!!!!!!!!!
ania2255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 13:56   #52
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: golić czy nie??

Cytat:
Napisane przez ania2255 Pokaż wiadomość
hejka dziewczyny mam do Was pytanie gole maszynką całą strefę intymną i od jakiegoś czasu zaobserwowałam że zaczęły mi wrastać włoski niezbyt przyjemne a do tego nie mogę ich wyciągnąć spod skóry i powstaje coś w rodzaju bolącej krostki a na koniec zostaje ta krostką tworząć ciemną twarda blizne mam ich bardzo wiele po bokach....próbowałam to wybniatać lecz to stwardniało i tak zostało do dziś...często jeżdziliśmy na basen teraz sie wstyszę rozebrąć a lato nadchodzi....co mam zrobić żeby to usunąć !!!!!!!!!!!!!!!!!!

skonsultować to z lekarzem, bo jezeli wrastaja Ci włosy to sama sie tego nie pozbedziesz...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 14:01   #53
bety88
Raczkowanie
 
Avatar bety88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 112
Dot.: golić czy nie??

golenie maszynką powoduje ze włoski szybko twardnieją grubieją, i jest nie przyjemnie. Może spubój kremu do depilacji?
A co do golenia na zero- nie jest zdrowe, znajoma miala taki przypadek ze na sromie zrobil jej sie duży podskurny twardy pryszcz, taki nie do wyciśnięcia ( zresztą żadnego nie wolno wyciskać) ale ja uwazam ze tak jest ładnie, wygodnie, i higienicznie, np w czasie "tych" dni.
bety88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 14:16   #54
ania2255
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 27
Dot.: golić czy nie??

boję się że te twarde krostki nie zejdą do lata, że to już tak zostanie...dramat!!!!!z daleka wygląda jakbym miała pryszcze to okropne, czuję duży dyskonfort....!!!!
ania2255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 14:21   #55
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: golić czy nie??

Cytat:
Napisane przez ania2255 Pokaż wiadomość
boję się że te twarde krostki nie zejdą do lata, że to już tak zostanie...dramat!!!!!z daleka wygląda jakbym miała pryszcze to okropne, czuję duży dyskonfort....!!!!
jeżeli nie pojdziesz do lekarza to Ci nie zejdą na pewno...
a moze byc coraz gorzej...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 14:39   #56
ania2255
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 27
Dot.: golić czy nie??

dobra a co teraz z tymi krostkami które juz są nie..... nie wiem czy same tak znikną....z daleka wygląda jakbym miała pryszcze... fuuu
czuję duży dyskonfort....
ania2255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 14:47   #57
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: golić czy nie??

Cytat:
Napisane przez ania2255 Pokaż wiadomość
dobra a co teraz z tymi krostkami które juz są nie..... nie wiem czy same tak znikną....z daleka wygląda jakbym miała pryszcze... fuuu
czuję duży dyskonfort....
no i po co sie powtarzasz?
napisałam Ci, że to samo nie zniknie, że moze być gorzej i że bez lekarza sie nie obejdzie...
Czego jeszcze oczekujesz?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 14:58   #58
ania2255
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 27
Dot.: golić czy nie??

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
jeżeli nie pojdziesz do lekarza to Ci nie zejdą na pewno...
a moze byc coraz gorzej...
no chyba będę musiała tak zrobić... choć nie przeczę że wolałabym się sama z tym uporać...
ania2255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 15:00   #59
ania2255
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 27
Dot.: golić czy nie??

sorki komputer troszku mi szwankuje.. myślałam że nie doszło więc dla pewności wysłałam jeszcze raz sorki
ania2255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 18:05   #60
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: golić czy nie??

Moja sąsiadka(starsza kobieta) opowiadała mi kiedyś o swojej wizycie u lekarza. Dawno nie była i dlatego -jak to określiła- chciała się trochę przyperfumować wzięła pierwszy lepszy dezodorant z półki. Podczas badania lekarz powiedział:" ale sie pani przyozdobiła". Sąsiadka nie wiedziała o co chodzi. kiedy wróciła do domu sprawdziła w łazience ten "dezodorant" okazało się,że to był...brokat w sprayu
co do pytanie: ja depiluję i mój gin nie protestuje
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.