Co zrobić by wyglądać doroślej???? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-29, 15:12   #31
marika1324
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 81
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

Mam taki sam problem, bo mam bardzo dzieciaca buzie i figure ;(. Ja jestem jeszcze nizsza niz ty, bo mam 154 cm. Ale ostatnio polubilam siebie i mysle, ze to fajnie byc taka malenka
marika1324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 15:36   #32
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

hm ja mam 149 cm wzrostu)
jestem szczupłą i mam bardzo dzieinna urodę
przy 23 latach prawie 24 daja mi często 17 lat
teraz zaczełam nosic okularki
mało się maluje w sumie
ale zmienilam fruzyrke na ciemniejszą i zmieniłam styl ubiernia sie na bardziej elegancki
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 16:11   #33
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

mi sie wydaje ze w takiej dziecinnej urodzie jest wiele uroku zreszta w kazdym typie urody jest wiele pozytywow nalezy je tylko wlasnie dostrzec
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 10:12   #34
Kahlo
Raczkowanie
 
Avatar Kahlo
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Namysłów
Wiadomości: 46
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

Masz 15 lat mozesz ubierac sie jak chcesz.miej swoj styl!!! Za jakis czas bedziesz musiala ubierac sie bardziej powaznie wiec nie trac tych lat badz soba ja załuje ze bardziej nie eksperymentowalam z ciuchami i z wygladem I mowie ci najpierw poszalej a za 3 lata pomyslisz na dym zeby wygladac bardziej elegancko i powaznie. Jestes ładna dziewczyna masz sliczna buzie a to ze jestes teraz szczuplutka to dobrze bo za jakies 2 lata nabiezesz bardziej kobiecychkształtow. Bedziesz niziutka szczupła blondynka o slicznym usmiechu czego facem moze chciec wiecej pozdrawiam
Kahlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 21:29   #35
plax123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

spoko wyglądasz tak jak jakaś jedna aktorka.. hm zapomnialam jak się nazywa ;d
mam podobny problem ;D tylko ja mam 14 lat a wygladam na 12.. znaczy hm sama nie wiem ale mam strasznie dziecięcą budowe ciała.. wszyscy mi to mówią.. ja też nie wiem co mam zrobic ale staram się ubierać bardziej hm dziewczęco.. troche podmaluje oczy(tylko tuszem).. staram się tez lepiej odżywiać, pić mleko i takie tam.. nie wiem czy to cos daje ale mam nadzieje ze z wiekiem urosne i będzie ok ;d ty też poczekaj.. w czasie tych kilku lat mozesz jeszcze urosnąć i przytyć głowa do góry ;D
plax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 21:43   #36
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

Cytat:
Napisane przez 93effciak93 Pokaż wiadomość
Tak samo jak ja ,wszyscy daja mi 12 gora 13 lat xD
Mam 15 tyle ,że jeszcze nie skonczylam.Waze prawie 40kg i mam 157cm wzrostu.Najbardziej denerwuja mnie sasiadki plotkary.Stare prochna nie maja co robic tylko wszystkich obgaduja .Ostatnio się dowiedzialam ze 12letnia dziewczynka nie powinna sie malowac o.O
To akurat prawda, 12 lat, po co dziecko ma się malować? Nic tak śmiesznie nie wygląda jak wymalowane dziecko. Rozumiem zacząć w gimnazjum, ale po co już w podstawówce?

Co do reszty - nie martw się, ja mam 23 lata, ten sam wzrost co Ty + tylko 3kg wagi więcej Taka uroda, przynajmniej masz szczuplutką figurę 15-16 lat to zdaje się ten okres, gdy najbardziej poważnieje się z wyglądu (różnica pomiędzy osobami z pierwszej klasy liceum, a z ostatniej jest naprawdę widoczna! Tu "dzieci", a tam już młodzi ludzie ), więc głowa do góry, może nabierzecie przez najbliższe lata bardziej poważnego looku

PS: Autorko - nie wyglądasz aż tak młodziutko, jak dla mnie na 14-15. Bardzo ładna jesteś, taka dziewczęca i radosna. Też mi się podoba ta fryzura co Tobie, jak odrosną mi włosy to też sobie taką zrobię chyba Pamiętam Cię z wątku o jakimś starszym koledze i łyżwach - coś tam Ci z tego wyszło?

Edytowane przez v-x-n
Czas edycji: 2009-07-10 o 21:48
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 10:08   #37
Otoshi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 61
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

Zgadzam się, po co robić z siebie od razu dorosłą? ;}
Mi ludzie dają jakieś 2,3 lata więcej i trochę dziwnie się z tym czuję. :P
Otoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-11, 10:54   #38
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

Po co się postarzać?! ..oj w przyszłości będziecie się chciały tylko odmładzać
Sama mam urode dosc dzieciecą ale jestem jaka jestem Staram sie byc naturalna i to nawet miłe jak ktoś powie mi że wyglądam na młodszą
Dziewczyny mają racje trzeba to poprostu u siebie polubić.
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 22:52   #39
patiz
Raczkowanie
 
Avatar patiz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 33
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
To akurat prawda, 12 lat, po co dziecko ma się malować? Nic tak śmiesznie nie wygląda jak wymalowane dziecko. Rozumiem zacząć w gimnazjum, ale po co już w podstawówce?

Co do reszty - nie martw się, ja mam 23 lata, ten sam wzrost co Ty + tylko 3kg wagi więcej Taka uroda, przynajmniej masz szczuplutką figurę 15-16 lat to zdaje się ten okres, gdy najbardziej poważnieje się z wyglądu (różnica pomiędzy osobami z pierwszej klasy liceum, a z ostatniej jest naprawdę widoczna! Tu "dzieci", a tam już młodzi ludzie ), więc głowa do góry, może nabierzecie przez najbliższe lata bardziej poważnego looku

PS: Autorko - nie wyglądasz aż tak młodziutko, jak dla mnie na 14-15. Bardzo ładna jesteś, taka dziewczęca i radosna. Też mi się podoba ta fryzura co Tobie, jak odrosną mi włosy to też sobie taką zrobię chyba Pamiętam Cię z wątku o jakimś starszym koledze i łyżwach - coś tam Ci z tego wyszło?
prawie się pogodziłam z tym jak wyglądam, a z tych łyżew owszem wyszło
patiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 10:37   #40
z_blondem_mi_do_twarzy
Rozeznanie
 
Avatar z_blondem_mi_do_twarzy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 669
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

Mam prawie 16 lat, i jeszcze nie dawno miałam taki sam problem jak ty. pojachałam na egzotyczne wakacje z koleżankami i niestety ona chcąc wejść na jakąś imprezę wyglądały dużo starzej a ja... na 13-14 lat :/

Miałam długie, blond włosy, obcięte a'la emo . Po wakacjach ścięłam je na fryzurę a'la Victoria Beckham (sorry, ale nie wiem czy tak to się pisze) zrobiłam inny makijaż, Zaczęłam się codziennie, delikatnie malować pudrem matującym, tuszem. Stopniowo zaczęłam zmieniać szafę. Ubieram się teraz bardziej kobieco, ubrania uwydatniają moją sylwetkę. Fryzura na Victorię bardzo zmienia i jest modna. polecam, a nie pożałujesz.
z_blondem_mi_do_twarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 19:08   #41
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

oj dziewczyny....ja również miałam, mam taki problem;D hehe mam już ukończone 22latka, 163cm wzrostu i 41kg...mnie to bawi jak np. podchodzą do mnie chłopaki w wieku 17lat i próbują zagadać...hehe ale chcę nawiązać do tematu..nie masz potrzeby się malować jeśli chodzi o fryzurę to ja bym włosy zapuszczała jesteś młodziutka z długimi włoskami wszystko zrobić można jeśli chodzi o ubiór bez przesady przecież nie założysz "małej czarnej"...w twoim wieku powinnaś raczej ubierać się wygodnie niż elegancko ps...może jesteś tak szczuplutka bo jesteś chora??
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-24, 19:09   #42
bluepixie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

też mam taki sam problem. idę teraz do LO a mam 155 cm wzrostu i ważę 47 kg. Mam zamiar zmienić fryzure i odświeżyć szafę. może to coś da?
bluepixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 06:16   #43
Bonbon88
Raczkowanie
 
Avatar Bonbon88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 499
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

Ja mam 22 lata i mam to samo. Gdziekolwiek nie pójdę to odejmują mi równo 3 lata. A co do facetów to młodsi się tylko mną interesują i to o 3 lata młodsi ode mnie...Ja niestety ich spławiam bo i tak nic z tego nie wyjdzie. Jestem dla nich za poważna.

Uważam to za zaletę
Bonbon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 13:54   #44
bastet986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

Ja mam 24 lata. Całe życie wszyscy mnie postarzali-gdy miałam lat 12 wszyscy byli pewni,że mam spokojnie 16-18. Gdy szłam do gimnazjum,czy do liceum wszyscy w klasie gdy widzieli mnie pierwszy raz byli pewni,że jestem ich nową nauczycielką. Tym bardziej,że w sumie nigdy nie miałam kontaktu z osobami w swoim wieku-gdy miałam tyle lat co ty,to miałam chłopaka kończącego studia z którym byłam dwa lata i śmiało mogę powiedzieć,że prowadziłam z nim dom przez jeszcze dwa,chociaż oficjalnie się z torbami nie przenosiłam,ale w domu u mamy byłam raczej rzadkim gościem,chyba,że mi czegoś w lodówce zabrakło,albo wpadałam między szkołą,a pracą
Teraz jednak dotknął mnie podobny problem.
Niedawno skróciłam włosy i jeszcze przytyłam na dość pulchnej buzi-gdy ostatnio ktoś dał mi 17 lat,to się speszyłam i z jednej strony było to miłe,a z drugiej jednak irytujące,bo ktoś inny patrzy na Ciebie i myśli sobie"co takie dziecko może wiedzieć o życiu"i czuję się jakby ktoś po prostu mnie nie szanował. Kilka dni temu miałam bardzo nieszczęśliwą okazję leżeć w szpitalu z bardzo przykrego powodu i gdy stażysta nazwał mnie dziewczyneczką,a pielęgniarka stwierdziła,że "założy mi wenflonik i będzie,to troszeczkę nie przyjemne uczucie,bo troszeńkę może zakłóć,ale tylko tyci i mam się nie bać"(nienawidzę ,gdy ktoś zwraca się do mnie jak do dziecka,a w dodatku nie poprawnie językowo,to nieco otępiała z tego co ta kobita ode mnie chce,grzecznie spytałam,czy plastereczek z misiaczkami na wenflonik dostanę i naklejunię dzielnego pacjentunia też-babeczka na szczęście tylko się zaśmiała i powiedziała,że zawsze tak mówi,bo wiele kobiet wpada w histerię i zaczyna wrzeszczeć i płakać).
Ale dało mi to do myślenia-mój partner ma 33lata i Irytuje mnie gdy ludzie dziwnie na nas patrzą.Teść zaczął nazywać mnie"młoda":/
Także zastanawiam się co ze sobą zrobić,żeby wrócić do normalnego wyglądu...
bastet986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 18:28   #45
Płazik
Raczkowanie
 
Avatar Płazik
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 440
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

Bastet986 lepsze to niz jakby ktos mial Cie teraz postarzac
__________________
Postanowienie:
-dużo ćwiczyć z pazurkami i wizażem.


Moja skromna galeria :

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=381397
Płazik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 05:23   #46
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

Tez mam taki 'problem' ale akceptuje moj wyglad i nie probuje sie na sile postarzac. Niestety rzeczywiscie zdarzaja sie sytuacje kiedy ktos traktuje mnie bez nalezytego szacunku, jak za przeproszeniem 'gowniare', latka leca (23) a ciagle mi sie to przytrafia . Naprawde sprawia mi to przykrosc i mnie oniesmiela.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 22:03   #47
LandrynAaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

Ja mam taki sam problem . Mam 16 lat , a dają mi 12 , 13 . Dzieję się tak dlatego że jestem szczupła , mam małe piersi , kręcone włosy i do tego okrągłą buzię i włosów na krótsze ściąć nie mogę . Gdy ktoś mówi mi że wyglądam jak dziecko trochę mnie to rani , ale odpowiadam że przynajmniej jak będę miała 40 lat to będę wyglądać jak 18 , bo grunt to mieć dystans do siebie . Zapewne nie możesz przytyć bo po prostu masz taką budowę ciała i szybką przemianę materii tak jak ja . Mi nie pomaga nawet makijaż , mama mi mówi że maluje się jak diablica . Tak chciała natura ciesz się życiem i staraj się nie myśleć że wyglądasz ja dziecko
LandrynAaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 18:29   #48
nirvanaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

Trochę stary post, ale zdecydowałam się napisać ja natomiast odwrotnie, mam 12 - a podobno wyglądam na 15,16 lat O.o ... staram się to wykorzystywać najlepiej, jak mogę
mam 158cm wzrostu... ale zakładam buty na koturnach ok 5 centymetrowe :P no i oczywiście się delikatnie maluję ; ) Rzeczywiście wyglądasz młodziutko jak na te 15 lat, ale jesteś bardzo śliczna. Radziłabym podkreślać oczy czarną kredką do połowy, jakiś delikatny cień do powiek, błyszczyk i mocno wytuszuj rzęsy(mogą być małe grudki). Przydałoby się również zmienić ubiór... i noś szpilki (nie za duże) jeśli wolisz możesz koturny. To tyle
Pozdrawiam
nirvanaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 22:38   #49
emineczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

[QUOTE=izmonek;8546928]ja mam 23 a sa tacy co daja mi nawet 16 lat maks 18
mam niecale 150 cm wzrostu i jestem szcuplutka

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

[QUOTE=izmonek;8546928]ja mam 23 a sa tacy co daja mi nawet 16 lat maks 18
mam niecale 150 cm wzrostu i jestem szcuplutka

CO niecałe 150cm sorry ale naprawdę ja mam 11 lat i mam 163 Naprawdę mogę a ja się boję 😱 że będę mała
emineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-28, 22:48   #50
kasiabrzuska
Przyczajenie
 
Avatar kasiabrzuska
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 16
Dot.: Co zrobić by wyglądać doroślej????

Jak będziesz miała 30. . . To wtedy docenisz to jak to dobrze wyglądać młodo
kasiabrzuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-28 23:48:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.