::{)ii(}Business red{)ii(}:: - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-17, 20:29   #31
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: ::{)ii(}Business red{)ii(}::

makijaz bardzo bardzo kobiecy i seksowny
slicznie sie komponuje z upietymi wlosami(w rozpuszczonych ten makijaz traci urok)
tak elegancko hmmmmm ja sie boje czerwieni na ustach i tylko neutralne odcienie uzywam ba ja sie boje nawet brazu
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 20:39   #32
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: ::{)ii(}Business red{)ii(}::

Ja też widzę jakbyś nałożyła szminkę poza kontur ust w kącikach. Zauważyłam już wcześniej że obrysowujesz w ten sposób usta. Ogólnie nie jestem przekonana czy ta czerwień Tobie pasuje. Efekt wyszedł taki jak biznes woman z początku lat 90-tych
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 20:47   #33
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: ::{)ii(}Business red{)ii(}::

Uśmiech - jeden z piekniejszych jakie widziałam, ta czerwień świetnie eksponuje biel Twoich zębów. Oczy też świetnie, nienachalnie podkreślone, naprawdę urzekająca całość!
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 22:26   #34
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: ::{)ii(}Business red{)ii(}::

Cytat:
Napisane przez Ewka.A Pokaż wiadomość
Ja uważam,że całość jest idealna,naprawdę.Oczy mimo,że użyłaś szarego cienia to wyglądają subtelnie nie narzucają się i do tego zmysłowe czerwone usta.Uważam,że makijaż jest kobiecy i tak jak napisałam wczesniej całość świetnie się razem komponuje do tego delikatna blondynka nic dodać nic ująć
dziękuję
Ten grafitowo szary cień specjalnie dość mocno roztarłam, aby uzyskać tylko smugę koloru, go z cięższymi powiekami makijaż byłby jeszcze bardziej karykaturalny. Wystarczy już ta ostra czerwień
Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
makijaz bardzo bardzo kobiecy i seksowny
slicznie sie komponuje z upietymi wlosami(w rozpuszczonych ten makijaz traci urok)
tak elegancko hmmmmm ja sie boje czerwieni na ustach i tylko neutralne odcienie uzywam ba ja sie boje nawet brazu
dziękuję
Faktycznie - spojrzałam na zdjęcia w rozpuszczonych i upiętych włosach i nawet pomijając to, że nie lubię siebie w spiętych włosach - tutaj wyglądam lepiej.

Jeśli chodzi o odważne kolory na ustach, to u mnie jest dokładnie to samo co u Ciebie Używam właściwie tylko przejrzystych różowo- bezbarwno- cielistych błyszczyków. Brązy w ogóle nie wchodzą w rachubę, wyglądam w brązie na ustach jak bym była poważnie chora. Ale czerwień zawsze mnie kusi, choć wiem, że nie mam do niej dobrych ust. Więc bawię się na czerwono w domu
Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Ja też widzę jakbyś nałożyła szminkę poza kontur ust w kącikach. Zauważyłam już wcześniej że obrysowujesz w ten sposób usta. Ogólnie nie jestem przekonana czy ta czerwień Tobie pasuje. Efekt wyszedł taki jak biznes woman z początku lat 90-tych
dziękuję za komentarz.
Z obrysem ust mam trochę problem, bo nie mam wprawy Z jasnymi, przejrzystymi błyszczykami, których używam na co dzień, sprawa jest o tyle prosta, że nawet gdy wypłyną poza kontur jest to prawie niedostrzegalne. A z intensywnym kolorem - nic nie ujdzie płazem W dodatku na mało kształtnych ustach i płaskich, które wypadałoby powiększyć.
Może kiedyś dojdę do wprawy, albo ostrzyknę sobie usta czymś co je napompuje

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
Uśmiech - jeden z piekniejszych jakie widziałam, ta czerwień świetnie eksponuje biel Twoich zębów. Oczy też świetnie, nienachalnie podkreślone, naprawdę urzekająca całość!
dziękuję
Z uśmiechem trochę się hamowałam, bo zwykle mam takiego "banana" na twarzy, że widać tylko zęby
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.