Nie moge patrzec jak szwagier zneca sie nad swoja zona! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-22, 08:22   #31
bandziorka007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 548
Dot.: Nie moge patrzec jak szwagier zneca sie nad swoja zona!

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Bardzo trafne spostrzeżenie. Dziwię się temu brakowi reakcji.

Autorko wątku, może podświadomie boisz, że za kilka lat możesz miec to samo, co teraz ma szwagierka? Bo pewnie jej mąż (szwagierki) też kiedyś był zakochany, miły i cudowny. Ja bym poważnie pogadała na ten temat ze swoim facetem.
W porownaniu do szwagra i jego zony ja jestem z moim Mezem juz 7lat i znam go bardzo dobrze i absolutnie nie boje sie ze kiedys on bedzie taki jak jego brat bo sa to dwie rozne osoby a pozatym w zyciu bym na to nie pozwolila zeby zachowywal sie jak jego brat. Maz wczoraj powoedzial mi ze ostatni raz na cos takiego pozwolil i woli nie miec kontaktu z nim niz pozwolic mnie ponizac! Mam nadzieje ze tak bedzie a nawet jestem pewna.
Maz szwagierki od poczatku zachowywal sie w stosunku do niej nie w porzadku tylko w mniejszym stoponiu. Wiem ze bedzie jeszcze gorzej i nie chodzi tu nawet o bicie tylko o kontrolowanie jej i znecanie sie psychiczne.
Ja narazie nic nie robie, nie dzwonie do niej ano jej nie zapraszam ale jesli bedzie potrzebowac rozmowy ( chociaz watpie) to oczywiscie nie ma problemu zawsze sluze pomoca.
__________________
NASZ SKARBEK JEST JUZ Z NAMI

24 maja o godz.3:05 z wagą 2900g 54cm długości przyszedł na świat NASZ Mikołajek


http://www.suwaczek.pl/cache/efafe35056.png



http://www.suwaczek.pl/cache/f9ccc64e9c.png
bandziorka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.