Jakie rolki do codziennej jazdy kupić? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2015-09-20, 14:55   #31
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Jakie rolki do codziennej jazdy kupić?

Ja mam rolki Oxelo z Decathlona. Kosztowały 170 zł, a kupiłam je w kwietniu, po tym jak złapałam bakcyla na lodowisku. Generalnie uważam, że są średnie, ale na naukę, dla całkiem początkującego są OK. Nie rozpędzają się, ale dla mnie to plus - nie umiem jeszcze dobrze hamować, więc nie rozwijam prędkości, poza tym traktuję jazdę jako sposób na schudnięcie, więc to, że trzeba dużo wysiłku włożyć w to, żeby jechały, to dla mnie plus. Są wygodne, dobrze trzymają nogę, nic się w nich nie zepsuło jak na razie. Jeżdżę w nich mniej więcej raz na dwa tygodnie i mam zamiar przełożyć kółka przed zimą, myślę, że spokojnie posłużą mi drugi sezon. Może kiedyś kupię lepsze, ale na razie te są dla mnie wystarczające.
Wiem, że rolki tej marki nie są raczej polecane, ale moim zdaniem jak ktoś zaczyna i nie wie nawet czy mu się spodoba, to może się na nie spokojnie zdecydować, zwłaszcza jak budżet jest ograniczony. Co innego jak ktoś ma wysokie wymagania - wtedy takie rolki będą mu pewnie psuły radość z jazdy i wtedy lepiej pooszczędzać i kupić coś lepszego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg big_61350fbef5d2418692cdf9e8ce90969b.jpg (76,4 KB, 2 załadowań)
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.





Edytowane przez Veredise
Czas edycji: 2015-09-20 o 14:56
Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 16:20   #32
Katrin27
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 8
Dot.: Jakie rolki do codziennej jazdy kupić?

Hej, też spotkał mnie "problem" wyboru rolek . Z jednej strony nie chce wydać fortuny, ale też nie chce kupować rolek za 50zł, które rozpadną się po kilku miesiącach.
na razie rozważałem te Powerblade-y albo te Action-y xxxx

Poradzicie coś ?

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-07-29 o 08:28 Powód: linki
Katrin27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 10:53   #33
szujkan
Stara wyjadaczka
 
Avatar szujkan
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 15
Dot.: Jakie rolki do codziennej jazdy kupić?

Możecie mi wytłumaczyć skąd się wzięła ta moda na rolki? Pamiętam jeszcze za dzieciaka, jak się jeździło, ale potem bardzo długa cisza była jeśli chodzi o ten sport. Sama zaczęłam się zastanawiać nad tym i chodząc po różnych forach znalazłam link do artykułu na xxx o akcesoriach dla rolkarzy bezpieczeństwie i odblaskach. W sumie sporo tego, myślałam, że same rolki wystarczą ;p Aa Wy macie wszystko, czy to jednak niepotrzebny wydatek? Na rowerze, też te kaski mało kto nosi.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-07-12 o 19:14 Powód: Reklama.
szujkan jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-11 11:53:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.