Próbki perfum. Skąd bierzecie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-22, 22:52   #31
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Nie chcę zakładać nowego wątku dlatego zapytam tutaj. Czy próbki z perfumerii Lulua przychodzą we fiolkach czy samplach z psikaczem?
fiolka bez atomka
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 12:31   #32
moniq012
Raczkowanie
 
Avatar moniq012
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 68
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Ja często kupuję tu http://allegro.pl/listing/user.php?l...us_id=23233174 Czasami mają atrakcyjne ceny.
moniq012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 15:34   #33
harrisonka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 685
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

A może moglibyśmy się pokusić o podsumowanie próbek z różnych perfumerii niszowych: firmowe czy nie, z psikaczem czy z patyczkiem i ew. przyszpilenie w pierwszym poście. Chciałabym wiedzieć czego się spodziewać. Nie przepadam za próbkami z patyczkiem, bo i tak muszę je potem przelewać. Moim zdaniem perfumy pachną jednak inaczej rozpylone z atmomizera niż 'posmarowane' patyczkiem na skórze.

Ja kupowałam jedynie w:
- Galilu stacjonarnie: próbki są lane po 1ml (5zł) lub 2ml (10zł) w plastikowym samplu z psikaczem, jakieś są droższe, ale nie pamiętam które (moze Malle?) i ile kosztują
- Yasmeen wysyłkowo: w malutkich szklanych samplach z patyczkiem, kupiłam ich sztuk 15, z niektórych powyciekało w transporcie
- Quality?
- Mon Credo?
- inne?
harrisonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 16:17   #34
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Cytat:
Napisane przez harrisonka Pokaż wiadomość
- Quality?
Jeśli robią sami, to w szklanym samplu z atomizerem, jeśli wysyłaja próbki firmowe, to już zależy od tego, jakie dana firma ma próbki (czy atomizer, czy fiolka).
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 19:43   #35
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Cytat:
Napisane przez harrisonka Pokaż wiadomość
Ja kupowałam jedynie w:
- Galilu stacjonarnie: próbki są lane po 1ml (5zł) lub 2ml (10zł) w plastikowym samplu z psikaczem, jakieś są droższe, ale nie pamiętam które (moze Malle?) i ile kosztują
- Yasmeen wysyłkowo: w malutkich szklanych samplach z patyczkiem, kupiłam ich sztuk 15, z niektórych powyciekało w transporcie
- Quality?
- Mon Credo?
- inne?
W Galilu jest już inna cena, 10 zł za sztukę.

Lulua wysyła w szklanych fiolkach z patyczkiem. Niestety bardzo słabo je zabezpieczają. Ostatnio jak przyszły to po otwarciu koperty czułam miks wszystkich zapachów.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 21:03   #36
lady Vader
Rozeznanie
 
Avatar lady Vader
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 906
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Ooo, temat dla mnie, bo od dłuższego czasu cierpię na próbko-holizm, zamiast we flakony inwestuje w próbki . Jeśli chodzi o moje wrażenia, to sprawa wygląda tak:

Quality - próbki zawsze z atomizerami, pojemność ok.1 ml, czasem mniej, dostawa szybka, zawsze z gratisem - czasem jedna, czasem dwie próbki w zależności od wielkości zamówienia.

Galilu - próbki z atomizerami, choć raz zdarzyła mi się dostawa próbek lanych, widocznie nie mieli już atomizerów. Dostawa w miarę szybka, choć raz zdarzyło mi przypomnieć się mailowo, bo chyba o mnie zapomnieli, ale spoko, zdarza się. Ogólnie wrażenia miłe - choć ostatnio coś pozmieniali i nie dość, że wzrosły ceny to jeszcze ograniczono liczbę zamówienia do 10 próbek.

Lulua - i tu przyznam, że mam problem. Kontakt jest przemiły i zamówienie jest błyskawiczne, dodatkowo z gratisami, ale denerwuje mnie to, że próbki są lane, we fiolkach 1 ml. Mam część próbek od nich, których jeszcze nie przetestowałam i widzę, że we fiolce została połowa płynu, więc niestety przeciekają . Moim skromnym zdaniem powinni zainwestować we fiolki z atomizerami, tym bardziej, że ceny nie są niskie. Byłam zainteresowana Champaca Comme des Garcons, ale nie wydam prawie 40 zł na przeciekającą fiolkę.

Mon Credo - niedawno zrobiłam swoje pierwsze zamówienie i jestem bardzo miło zaskoczona. Próbki ok.1,2 ml z atomizerami, dokładnie opisane. Zamówiłam 6 próbek, a dostałam jeszcze 4 próbki gratis i pachnącą karteczkę. Cena przesyłki wysoka, bo kurierem, ale dostawa błyskawiczna.

Yasmeen - zrobiłam tylko jedno zamówienie - próbki były bez atomizerów, ale wydają się dość szczelne. Kontakt bardzo miły i szybka dostawa.

Z Europy:

Aus Liebe zum Duft - ogromny wybór. Próbki drogie, bo od 4 euro do kilkunastu, ale zawsze z atomizerami, duże 2 ml, nalane do pełna, sama przyjemność z testowania. Płatność Paypal, kompletują zamówienie kilka dni, więc na dostawę czeka się trochę, ale warto. Zamawiałam tam 3 razy i jestem bardzo zadowolona.

Essenza Nobile - dużo mniejszy wybór niż w ALZD, ale można znaleźć kilka perełek i szybko wysyłają. Ceny właściwie te same co wyżej, ale próbki również duże i zawsze z atomizerem. Dostawa szybka, kurierem.

Spoza Europy:

Luckyscent - duży wybór, próbki lane, dość małe, ceny różnie - w zależności od producenta. Szybko wysyłają, ale na dostawę ze Stanów trochę się czeka.

Surrender to Chance - odłam słynnego The Perfumed Court - ogromny wybór wszelkiego rodzaju zapachów - od niszy, o której nikt nigdy nie słyszał, po zapachy dawno wycofane i vintage. Zamówiłam tam kiedyś zestaw niemal wszystkich zapachów Carona i byłam wniebowzięta. Próbki małe, czasem nawet bardzo - np.1/4 ml za vintage Narcisse Noir. Można zamówić większe pojemności, ale wychodzą one bardzo drogo.

Niestety od stycznia są duże utrudnienia w przesyłaniu perfum spoza Europy - nawet próbek, więc nie będę już niestety ryzykować. Serce mi się kraje, bo w Europie takich perfumerii jak w/w Surrender... po prostu nie ma albo jeszcze na nie nie trafiłam.

Może znacie jeszcze jakieś europejskie perfumerie, które wysyłają próbki i są godne polecenia? Będę wdzięczna za informację
__________________
Some organisms are so good at camouflage they forget they exist.
lady Vader jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 08:31   #37
harrisonka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 685
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

lady vader, jestem pod wrażeniem!
Dziękuję.

Rzeczywiście raz w Galilu zdarzyło mi się kupić próbkę w szkle z patyczkiem. Czyli teraz wszystkie próbki są po 10zł? Rozumiem, że 1ml? :-(

A które próbki w Quality są firmowe, a które lane?
harrisonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-18, 09:43   #38
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Cytat:
Napisane przez harrisonka Pokaż wiadomość
A które próbki w Quality są firmowe, a które lane?
Zależy, jakie firmowe próbki maja na stanie
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 10:54   #39
lady Vader
Rozeznanie
 
Avatar lady Vader
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 906
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Cytat:
Napisane przez harrisonka Pokaż wiadomość
lady vader, jestem pod wrażeniem!
Dziękuję.

Rzeczywiście raz w Galilu zdarzyło mi się kupić próbkę w szkle z patyczkiem. Czyli teraz wszystkie próbki są po 10zł? Rozumiem, że 1ml? :-(
Niestety


Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Zależy, jakie firmowe próbki maja na stanie
Ale nadal sprzedają firmowe próbki? Wiem, że kiedyś tak było - i jak nie mieli firmowych to wtedy robili je sami. Ale przez cały zeszły rok i ten nigdy nie kupiłam firmowej próbki, tylko wszystkie robione, a zamawiałam sporo razy. Dostałam dwa razy firmową - ale jako gratis to zamówienia, nie płaciłam za nią

Mam wrażenie, że zmienili w zeszłym roku zapis w regulaminie i gdzieś o tym pisali, że teraz tylko mogą sprzedawać robione próbki, a firmowe może rozdają przy zakupach jako gratisy. Ale może się myle
__________________
Some organisms are so good at camouflage they forget they exist.
lady Vader jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 11:35   #40
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Cytat:
Napisane przez lady Vader Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że zmienili w zeszłym roku zapis w regulaminie i gdzieś o tym pisali, że teraz tylko mogą sprzedawać robione próbki, a firmowe może rozdają przy zakupach jako gratisy. Ale może się myle
Zazwyczaj producent zamieszcza na próbce napis "nie na sprzedaż" i handlowanie nimi jest po prostu niezgodne z prawem


Cytat:
Napisane przez lady Vader Pokaż wiadomość

Niestety od stycznia są duże utrudnienia w przesyłaniu perfum spoza Europy - nawet próbek, więc nie będę już niestety ryzykować
Możesz coś więcej napisać, podać link jakiś? Załamka...
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 11:44   #41
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Cytat:
Napisane przez lady Vader Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że zmienili w zeszłym roku zapis w regulaminie i gdzieś o tym pisali, że teraz tylko mogą sprzedawać robione próbki, a firmowe może rozdają przy zakupach jako gratisy. Ale może się myle
W sumie możliwe - faktycznie ostatnio firmowe dostałam jako gratisy, a zamawiane jako robione. Nie sprawdzałam w regulaminie
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-18, 12:04   #42
lady Vader
Rozeznanie
 
Avatar lady Vader
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 906
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
Możesz coś więcej napisać, podać link jakiś? Załamka...
Poniżej link do dyskusji na forum Perfumy na gazecie:

http://forum.gazeta.pl/forum/w,15707..._przepisy.html
__________________
Some organisms are so good at camouflage they forget they exist.
lady Vader jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 12:09   #43
lolekjarek
Raczkowanie
 
Avatar lolekjarek
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Riczmond
Wiadomości: 251
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

W Quality juz nie można kupić firmowych próbek, leją wszystko
lolekjarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 15:47   #44
Idealist
Wtajemniczenie
 
Avatar Idealist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Czy ktos mial moze przyjemnosc kupowac probki z LAD Boutique?
http://www.allaviolettaboutique.com/eng/default.aspx
Idealist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 11:28   #45
ania105
Zadomowienie
 
Avatar ania105
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 782
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Zapomnialam o tej stronie,ale ja czasem z tad biore....Mozna sie zaopatrzyc w diory butikowe ,chanele,Guerlain czy Le Labo...a probki w granicach od 2 dolarow w zwyz
http://surrendertochance.com/brands/
ania105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 21:01   #46
lady Vader
Rozeznanie
 
Avatar lady Vader
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 906
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Chciałam polecić wypróbowane przeze mnie w tym miesiącu:

- www.parfumaria.com - holenderska perfumeria, atrakcyjne cenowo zestawy próbek - 5 sztuk za 15 euro. Próbki ok.1,5 ml, w atomizerze, nalane do pełna. Spory wybór, większość zapachów dostępna jest też w ALZD, ale tam próbki wychodzą drożej. Udało mi się m.in. zdobyć próbkę trudno już chyba dostępnej limitowanki Parfums d'Empire Musc Tonkin - piękny, nieco fizjologiczny, piżmowy zapach.

Płatność Paypal, przesyłka ok. 4 euro. Brak angielskiego na stronie, ale przy małej pomocy tłumacza Google można sobie spokojnie poradzić. Polecam

Z polskich perfumerii - odlewkiperfum pl. Duży wybór, głównie mainstream, ale można znaleźć kilka ciekawostek. Próbki w różnych pojemnościach, z atomizerami i bez. Szybka przesyłka. Również polecam.
__________________
Some organisms are so good at camouflage they forget they exist.
lady Vader jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 11:22   #47
harrisonka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 685
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Ja natomiast chciałabym polecić zakup odlewek w perfumerii:

http://oryginaly.com/

Odlewki są po 7ml, w bardzo fajnych i słodkich! szklanych atomkach.
Dobrze i elegancko zapakowane. No i ceny większości tych odlewek bardzo przyjazne (np. Montale, Reminiscence, LM)
Jak się ogarnę to wstawię zdjęcie.

Próbki są za to w fiolkach z patyczkiem.
__________________
[B]Uwolnijcie mnie od flaszek:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=127

Odlewki i próbki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...30&postcount=2

Ubrania, buty (dużo Simple):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=886741
harrisonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 12:06   #48
aguu_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Szczerze polecam odwiedzić Sephore w Arkadii. Przemiłe dziewczyny. Zawsze można poprosić o próbkę i nawet jak nie mają gotowej, to same przeleją bez żadnego problemu A jeśli coś kupujesz, to dorzucą jakieś gratisy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
aguu_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 17:31   #49
Gisbelle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 102
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Próbki kupuję na allegro, w Sephora często dodają do zakupów.
__________________
<ciach_reklama>
Gisbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-23, 20:11   #50
harrisonka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 685
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

W Arkadii baaardzo różnie bywa. Gdy kupowałam zestawy świąteczne na rozbiórki i prosiłam o próbki to najpierw mnie pani zapytała co i za ile kupuję, a potem robiła problem co do ich liczby. Dostałam w końcu 3 z fochem.

Zdecydowanie lepiej trafiam w GM.
Z drugiej strony w Sephorze i tak nie jest źle, bo można poprosić o próbkę dowolnych perfum (oprócz Chanel!) i nie dostaję np. Loverdose z automatu.

W Douglasie za to kupując flakon Armani Prive chciałam próbkę innego AP. Pani powiedziała, że nie mają próbek ani fiolek. Powiedziałam, że mam swoją fiolkę. Nie zgodziła się na odpryskanie, bo to NIEELEGACKIE, za to zaproponowała dosłownie popsikanie się "OD STÓP DO GŁÓW, ILE PANI CHCE NA MIEJSCU". Odpowiedziałam, że to dopiero jest nieleganckie...
__________________
[B]Uwolnijcie mnie od flaszek:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=127

Odlewki i próbki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...30&postcount=2

Ubrania, buty (dużo Simple):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=886741
harrisonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 20:21   #51
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Cytat:
Napisane przez harrisonka Pokaż wiadomość
W Douglasie za to kupując flakon Armani Prive chciałam próbkę innego AP. Pani powiedziała, że nie mają próbek ani fiolek. Powiedziałam, że mam swoją fiolkę. Nie zgodziła się na odpryskanie, bo to NIEELEGACKIE, za to zaproponowała dosłownie popsikanie się "OD STÓP DO GŁÓW, ILE PANI CHCE NA MIEJSCU". Odpowiedziałam, że to dopiero jest nieleganckie...
Mnie w Douglasie miła babeczka odpsikała do mojego sampla Ambre Soie, a nie kupowałam nic
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 20:27   #52
harrisonka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 685
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Widać na południu macie lepsze obyczaje
__________________
[B]Uwolnijcie mnie od flaszek:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=127

Odlewki i próbki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...30&postcount=2

Ubrania, buty (dużo Simple):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=886741
harrisonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 11:59   #53
aguu_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Cytat:
Napisane przez harrisonka Pokaż wiadomość
W Arkadii baaardzo różnie bywa. Gdy kupowałam zestawy świąteczne na rozbiórki i prosiłam o próbki to najpierw mnie pani zapytała co i za ile kupuję, a potem robiła problem co do ich liczby. Dostałam w końcu 3 z fochem.
Niestety dziewczyny mają zazwyczaj wytyczone ile próbek przypada na różne kwoty (i pamiętam, że przez jakiś czas miały bardzo mało próbek do rozdania). Niektóre się tego trzymają, a inne nie. Dobrze jest założyć sobie kartę stałego klienta, wtedy masz jeszcze więcej przywilejów. Obecnie jestem na czarnej, ale pewnie niedługo przyślą mi złotą. Nigdy nie miałam problemu z próbkami- jaką chciałam, taką dostawałam, nawet gdy nic nie kupowałam.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
aguu_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 17:20   #54
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Mnie w Douglasie miła babeczka odpsikała do mojego sampla Ambre Soie, a nie kupowałam nic
Ja jak niedawno w Sephorze poprosiłem o zrobienie 3 próbek do swoich sampli, to pani kategorycznie odmówiła. Że oni niby tylko do swoich fiolek mogą lać. No to poprosiłem o polanie do fiolek i nie było problemu
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 19:33   #55
Idealist
Wtajemniczenie
 
Avatar Idealist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Zastanawiam sie na zakupem probek Etat Libre d'Orange.
Mozna miec 27 sampli 1,5 ml z atomizerem za 25 euro, nie wiem czy warto ? Jak sadzicie?
Idealist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 10:54   #56
LadyKatherinaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Polecam tego bloga ma zawsze pelno nowosci aktualnych http://poszukiwane-okazje.blogspot.com/

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

zawsze aktulny http://poszukiwane-okazje.blogspot.com/
LadyKatherinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 14:39   #57
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Czy wie ktoś, czy i jeśli tak to gdzie - w Europie - można kupić perfumy Sonoma Scent Studio? Interesują mnie na początek próbki - z USA boję się zamawiać...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 18:42   #58
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Ja to co dostane gratisowo przy zakupach, jakoś specjalnie się nie uganiam za próbkami, w perfumeriach psikam na nadgarstek to co mnie interesuje, i jak ładne to kupuję a jak drażniące to odpuszczam.
Często zamawiam w sieci, to wtedy tylko się sugeruję nutami zapachowymi i w ciemno kupuję.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 19:34   #59
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Czy wie ktoś, czy i jeśli tak to gdzie - w Europie - można kupić perfumy Sonoma Scent Studio? Interesują mnie na początek próbki - z USA boję się zamawiać...
Kiedyś część zapachów Sonomy była w butiku Sundhaft w Monachium. Ale. Wspólne zakupy w tymże butiku okazały się dość przykre (używane flakony przyszły zamiast nówek).
A teraz zamiast ich strony wyświetla się tylko TO
__________________


Edytowane przez aileenn
Czas edycji: 2013-08-19 o 19:40
aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 20:03   #60
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Kiedyś część zapachów Sonomy była w butiku Sundhaft w Monachium. Ale. Wspólne zakupy w tymże butiku okazały się dość przykre (używane flakony przyszły zamiast nówek).
A teraz zamiast ich strony wyświetla się tylko TO
pamiętam to... jak mi jakaś kasa spłynie, to zaryzykuję i zamówię próbki w indiescents - napalam się też na slumberhouse, niestety z wytypowanych przeze mnie zapachów są tylko dwa:/
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-17 23:21:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.