Abdykacja papieża - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-12, 15:45   #31
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Abdykacja papieża

Cytat:
Napisane przez kasia971 Pokaż wiadomość
Nikt nikogo nie zmusza do słuchania radia, oglądania telewizji czy korzystania z internetu. Poza tym zawsze można zmienić kanał.
Niestety, jeśli zmienię kanał (mam 4 w tv) to natknę się na to samo, poza durnymi serialami i programikami rozrywkowymi dla półgłówków. Chcę normalnych wiadomości w państwowej telewizji, a nie ciągle o abdykacji papieża i gdzieś tam wciśnięta próba nuklearna - porównanie wagi tych informacji dowodzi, że coś jest nie tak z hierarchią ważności naszych programów.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 16:06   #32
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Abdykacja papieża

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Niestety, jeśli zmienię kanał (mam 4 w tv) to natknę się na to samo, poza durnymi serialami i programikami rozrywkowymi dla półgłówków. Chcę normalnych wiadomości w państwowej telewizji, a nie ciągle o abdykacji papieża i gdzieś tam wciśnięta próba nuklearna - porównanie wagi tych informacji dowodzi, że coś jest nie tak z hierarchią ważności naszych programów.
- pokaż mi jakąkolwiek stację w tym kraju, gdzie poznasz tzw. normalne wiadomości? Dlatego z reguły nie oglądam żadnych wiadomości w tv, bo to zawsze jest z komentowanie i narzucaniem komentarza w widzeniu rzeczywistości. Wiadomości czytam w necie; w tv oglądam tylko kanały tematyczne i programy wybrane; problem byłby, gdybyśmy żyli w świecie bez neta, skazani jak za komuny na 2 programy, gdzie tylko to leciałoby.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 16:17   #33
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Abdykacja papieża

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
szarri: bez telewizora to sobie żywota nie wyobrażam, nie lubię oglądać seriali na laptopie. Ale ofercie różnych kanałów to już dziękuje.

Też nie rozumiem czemu media jak się uwezmą na jakiś temat to do porzygu. Ale już prędzej rozumiem trąbienie o papieżu- w końcu naród mamy katolicki głównie (kto się nie wypisał ten się zalicza, więc i ja stety niestety też; już czekam na teksty o państwie wyznaniowym) niż trąbienie o Baracku-marionetce-nie-wiadomo-kogo-Obamie i podniecanie się wyborami prezydenckimi w USA, jakby raz nie styknęło wspomnieć kto kandyduje i raz kto wygrał.
niestety nie kto się dał ochrzcić ten się zalicza przynajmniej do statystyk...
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 16:38   #34
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Abdykacja papieża

Cytat:
Napisane przez anjuta Pokaż wiadomość
niestety nie kto się dał ochrzcić ten się zalicza przynajmniej do statystyk...

a to prawda, nawet dokonanie tego jakże wielkiego i znaczącego aktu apostazji nie "usuwa" osobnika ze statystyk. Baptyści, mądrzejsi spośród wierzących.
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 20:55   #35
konwalia_15
Raczkowanie
 
Avatar konwalia_15
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 101
GG do konwalia_15
Dot.: Abdykacja papieża

O ważnych rzeczach dowiaduje się właśnie z wizażu.



---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Piona

O ważnych rzeczach dowiaduje się właśnie z wizażu. I odkąd przekonałam otoczenie, że można żyć bez włączonego pudła w tle, jest mi taak dobrze
__________________
Wybrałam życie bez mięsa,
zdrowie i świat wolny od okrucieństwa.



konwalia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 22:46   #36
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Abdykacja papieża

Bo jest On głową Kościoła katolickiego ??
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej

Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 02:30   #37
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Abdykacja papieża

uo jezusie.

Przeciez 98% Polakow to katolicy. Czyli telewizje wychodza z zalozenia, ze 98% bedzie to interesowac wiec trabia.

Ciekawe, ile z osob, ktore "nie wierza" i ich to "nie interesuje" wystapilo oficjalnie z KK ?
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 04:42   #38
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Abdykacja papieża

Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
uo jezusie.

Przeciez 98% Polakow to katolicy. Czyli telewizje wychodza z zalozenia, ze 98% bedzie to interesowac wiec trabia.

Ciekawe, ile z osob, ktore "nie wierza" i ich to "nie interesuje" wystapilo oficjalnie z KK ?
Dlaczego miałabym oficjalnie zajmować się taką pierdołą? Jak mnie bez mojej wiedzy i zgody zapiszą do kościoła latającego spaghetti, to też mam brać to serio i się oficjalnie wypisywać, żeby przestać do niego należeć?
98% to z nazwy katolicy, ale ja nie mam nic przeciw podaniu tej wiadomości. Tylko to trąbienie na okrągło, obracanie z każdej strony, dywagacje...bo jeden staruszek ustąpił ze stanowiska.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 06:16   #39
kasia971
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: Abdykacja papieża

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Dlaczego miałabym oficjalnie zajmować się taką pierdołą? Jak mnie bez mojej wiedzy i zgody zapiszą do kościoła latającego spaghetti, to też mam brać to serio i się oficjalnie wypisywać, żeby przestać do niego należeć?
98% to z nazwy katolicy, ale ja nie mam nic przeciw podaniu tej wiadomości. Tylko to trąbienie na okrągło, obracanie z każdej strony, dywagacje...bo jeden staruszek ustąpił ze stanowiska.
Proponuję wyłączyć radio/telewizor i zająć się czymś innym.

Edytowane przez kasia971
Czas edycji: 2013-02-13 o 11:21
kasia971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 07:55   #40
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Abdykacja papieża

Cytat:
Napisane przez konwalia_15 Pokaż wiadomość

No niestety, ale to jest mój stosunek do polityczno- przepychankowej papki serwowanej przez media. Czytaj: mam to w....

A naprawdę ważne wydarzenia są natychmiast na tapecie - tu, albo wśród znajomych, nie potrzebuję do tego TV. Mogę w każdym czasie znaleźć i poszerzyć wiedzę dotyczącą naprawdę interesujących mnie informacji, po to też jest internet. I nie muszę przy okazji przedzierać się przez milion dodatkowych informacji o tym kogo poseł X nazwał idiotą i kto go za to pozwie do sądu. Nie rozumiem dlaczego ten sposób miałby być gorszy od napychania sobie głowy telewizyjna papką
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody

Edytowane przez Suvia
Czas edycji: 2013-02-13 o 08:10
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 09:32   #41
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Abdykacja papieża

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- pokaż mi jakąkolwiek stację w tym kraju, gdzie poznasz tzw. normalne wiadomości? Dlatego z reguły nie oglądam żadnych wiadomości w tv, bo to zawsze jest z komentowanie i narzucaniem komentarza w widzeniu rzeczywistości. Wiadomości czytam w necie; w tv oglądam tylko kanały tematyczne i programy wybrane; problem byłby, gdybyśmy żyli w świecie bez neta, skazani jak za komuny na 2 programy, gdzie tylko to leciałoby.
Pewnie Cię nie pocieszę ale wiadomości w internecie są tak samo obiektywne jak te w TV, z tą różnicą w TV ktoś ją za Ciebie przeczyta

Zawsze z ciekawości przeglądam sobie różne portale informacyjne i widzę, jak w różny sposób można przedstawić ten sam problem.
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.