Chanel Coco EdP czy EdT? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-06, 20:05   #31
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Coco Chanel

Myszko, podłączam się pod Twój post

Od jakiegoś miesiąca testuję Coco w perfumeriach i coraz bardziej jej pożądam. Do tej pory była dla mnie kwiatowym mega killerem a teraz wyczuwam w niej dystyngowaną elegancję.

No i też kusi mnie ekstrakt z czarną pieczęcią na sznureczku wokół szyjki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg coco.jpg (3,2 KB, 39 załadowań)
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 08:26   #32
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Coco Chanel

Pod wpływem tego wątku skusiłam się na testowanie Coco
Pierwsze nuty dają ostro po nosie, jednak to wrażenie szybko mija. Zapach ociepla się, otula właścicielkę, staje się odrobinę słodki. Mocno kwiatowy i ogoniasty, skąd ja go znam? Rzeczywiście godzien pewnej oprawy i stroju. W ilości minimalnej nie męczy.
Napewno jest to klasyczny i elegancki zapach ale jeszcze nie wiem czy mi się podoba
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 18:05   #33
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: Coco Chanel

Kupiłam na all piękną EDT Coco, jeśli ktoś posiada takową, najlepiej w pojemności 50 ml to bardzo uprzejmie poproszę o podanie nr id z butelki - chciałabym sprawdzić zgodność.
mex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 18:17   #34
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Coco Chanel

Ja kupiłam edp i teraz widzę, że na butelce nie mam kodu Łaj Na kartoniku jest.

Może ktoś ma edp 35ml i może zerknąć na spód flaszki?
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 18:26   #35
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Coco Chanel

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja kupiłam edp i teraz widzę, że na butelce nie mam kodu Łaj Na kartoniku jest.

Może ktoś ma edp 35ml i może zerknąć na spód flaszki?
Tymeno, ja mam co prawda 100, ale na spodzie niczego nie ma. Jest za to grawerka na tyle butelki przy dolnej krawędzi. Zobacz u siebie, moja jest baaardzo delikatna i mozna ja przeoczyć.

Sprawdziłam jeszcze edt laną i tu ta sama sytuacja, na spodzie nic, za to delikutaśny grawer przy dolnej krawędzi od tyłu.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 18:29   #36
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: Coco Chanel

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Tymeno, ja mam co prawda 100, ale na spodzie niczego nie ma. Jest za to grawerka na tyle butelki przy dolnej krawędzi. Zobacz u siebie, moja jest baaardzo delikatna i mozna ja przeoczyć.

Sprawdziłam jeszcze edt laną i tu ta sama sytuacja, na spodzie nic, za to deliutaśny grawer przy dolnej krawędzi od tyłu.
Tak jest Na starszych butlach kod był odlany w szkle na spodzie. Na nowszych jest wypiaskowany na dole tylniej ścianki.
mex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 18:32   #37
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Coco Chanel

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Tymeno, ja mam co prawda 100, ale na spodzie niczego nie ma. Jest za to grawerka na tyle butelki przy dolnej krawędzi. Zobacz u siebie, moja jest baaardzo delikatna i mozna ja przeoczyć.

Sprawdziłam jeszcze edt laną i tu ta sama sytuacja, na spodzie nic, za to deliutaśny grawer przy dolnej krawędzi od tyłu.

Kochana Mulier, niechaj Cie wyściskam :dzi ekuje:

Jakas ślepota ze mnie. Oczywiscie, że jest - taki sam jak na kartoniku

A już się przestraszyłam
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-09, 20:13   #38
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Coco Chanel

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Kochana Mulier, niechaj Cie wyściskam :dzi ekuje:

Jakas ślepota ze mnie. Oczywiscie, że jest - taki sam jak na kartoniku

A już się przestraszyłam
No to pozostaje się tylko cieszyc, że wszystko jest ok
Widocznie chanele tak mają, bo sprawdziłam jeszcze swoją chance i jest to samo, grawer z tyłu przy dolnej krawędzi
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 23:03   #39
juella
Raczkowanie
 
Avatar juella
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 35
Dot.: Coco Chanel

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Pod wpływem tego wątku skusiłam się na testowanie Coco
Pierwsze nuty dają ostro po nosie, jednak to wrażenie szybko mija. Zapach ociepla się, otula właścicielkę, staje się odrobinę słodki. Mocno kwiatowy i ogoniasty, skąd ja go znam? Rzeczywiście godzien pewnej oprawy i stroju. W ilości minimalnej nie męczy.
Napewno jest to klasyczny i elegancki zapach ale jeszcze nie wiem czy mi się podoba
Wywlekłam wątek, bo Uległam magii Coco
Zacytowałam Monię, rzecz w tym,że generalnie Coco odbierana jest jako zapach co najmniej słodkawy, a ja nie czuję w niej słodyczy ,a nawet odbieram jako jakąś taką kwaskowatą? (sama nie wiem jak to określić).
W moim odczuciu też Coco ma sporą moc, jest trwała,ale nie należy do killerów.
Napisałam,że uległam magii, co wcale nie jest równoznaczne z gorącym uczuciem,a bardziej z pewną fascynacją.
Próbowałam porównać edt i edp i w gruncie rzeczy nie dostrzegam specjalnej różnicy,ale edt wydaje mi się mniej kwaśnawa.Już większą różnicę widzę np w 24 faubourg edt i edp.Ciekawa jestem,
jak wielbicielki coco odbierają ją po jakomś czasie, czy uczucia osłabły, czy wprost przeciwnie.
juella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 19:47   #40
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Coco Chanel

Podnoszę wątek bo teraz na mnie przyszła kolejOd niedawna dopadł mnie mały perfumowy kryzysZniechęcona wzięłam się za porządne testy właśnie czarnej Coco i olśnieniecudowne, kobiece, niebanalne,orientalne, po prostu wspaniałe. Oszalałam na ich punkcie i co najdziwniejsze nawet TŻ który lubi delikatne świeżaki stwierdził, że Coco są piękne i że mi je kupi
Po raz kolejny stwierdzam, że Chanele są stworzone specjalnie dla mnie, po Allure,Allure Sensuelle, Mademoiselle, Chance i No5 przyszedł czas na Coco
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 20:17   #41
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Coco Chanel

Dopisuję się kolejna fanka Coco Moja miłość trwa już od paru miesięcy, zaczęła się testem w Sephorze, potem była próbka, a potem używany flakonik nabyty za bezcen na allegro. Myślę, że potem przyjdzie czas na pełną, nową flaszkę.
Coco to kwintesencja elegancji, klasy, pasują do niej czarne szpilki i torba z krokodyla. Nawet nosząc do niej dżinsy i adidasy czuję się niezwykle atrakcyjna i pewna siebie. Magia
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 20:38   #42
Estell
Rozeznanie
 
Avatar Estell
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 695
Dot.: Coco Chanel

Ja się dopisuję do klubu. Wprawdzie flakona Coco jeszcze nie mam, ale od jakiegoś czasu krążę dookoła tego zapachu. Chyba powoli dopiero do niego dorastam i dojrzewam. Jeszcze nie jestem do końca przekonana, ale ta miłość się rozwija. Jak już się rozwinie, to pewnie będzie taka na zawsze.
Mam wrażenie, że z Coco nawet w wyciągniętym dresie i starych trampkach można czuć się niezwykle szykownie.


Ten dres i trampki to chyba nie jest dobre zestawienie z Coco. Powiedzmy, że dżinsy i obcisła koszulka . A najlepiej to garsonka i szpilki
Estell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 07:01   #43
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Coco Chanel

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Podnoszę wątek bo teraz na mnie przyszła kolejOd niedawna dopadł mnie mały perfumowy kryzysZniechęcona wzięłam się za porządne testy właśnie czarnej Coco i olśnieniecudowne, kobiece, niebanalne,orientalne, po prostu wspaniałe. Oszalałam na ich punkcie i co najdziwniejsze nawet TŻ który lubi delikatne świeżaki stwierdził, że Coco są piękne i że mi je kupi
Po raz kolejny stwierdzam, że Chanele są stworzone specjalnie dla mnie, po Allure,Allure Sensuelle, Mademoiselle, Chance i No5 przyszedł czas na Coco
Widzę, że kolejny zapach nas łączy i znowu jest to Chanel.

________________

Ja jestem posiadaczką Coco od kilku miesięcy. Testowałam ją jakiś rok, z przerwami. Pierwszy psik - o matko! Mocne, ciężkie, wieczorowe, dla brunetki wysokiej, smukłej, w czarnej sukni koniecznie. Poza tym wydały mi się ciotkowate, takie klimatycznie w typie Poison.
Któregoś dnia sięgnęłam znowu po próbkę, ot tak, sama nie wiem czemu i wpadłam jak śliwka. Siedziałam z nosem w zagłębieniu łokcia i wyglądałam tak -
Dałam sobie kilka dni na otrzeźwienie, nie przyszło. Chwilę później pojawiło się piękne 50ml EDP na allegro... i jest moje.

Jestem typem urody, któremu pasują mocne zapachy i to bez względu na kreację. Co do Coco zawsze wydawało mi się, że jednak pewna elegancja jest tu wskazana. Ostatnio jednak koleżanka zachwyciła się jak pachnę i stwierdziła, że zapach pasuje do mnie i do mojego stroju idealnie. Pachniałam czarną Coco i miałam na sobie ciemne spodnie i czarny golf.

Wg mnie nic tak nie pasuje do Czarnej Coco jak czerń.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 08:48   #44
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Coco Chanel

Zgodzę się, że Coco jest dość zobowiązujący.Ale jak żaden inny zapach pozwala kobiecie noszącej go czuć się luksusowo, sprawia, że "dostosowuję się" do zapachu i czuję się w nim jak milion dolarów
Mam jeszcze pytanko, czy edt bardzo różni się od edp bo testowałam tylko tę drugą wersje
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 09:00   #45
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Coco Chanel

Niestety ja testowałam edt dość dawno, pamiętam tylko że nie jest tak mocny, nie ma takiego ogona i nie jest tak trwały. Zdecydowanie lżejsza wersja.
Co do różnic w nutach to już nie pamiętam czy były jakieś wyraźne...

Małgosiu - masz rację, ja też w Coco czuję się inaczej, pewniejsza siebie, bardziej kobieca, poważna, dojrzalsza. Po prostu czuję, że mam na sobie CHANEL.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 13:45   #46
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Coco Chanel

Podnoszę wątek.. bo chyba też wpadłam. I będę oszczędzać na swoją flaszkę Czarnej Coco EDP

Mam pytanie, ponieważ na allegro Coco Chanel występuje głównie w zafoliowanych pudełkach, a w sklepach internetowych fotka flakonika często różni się od otrzymanej.
Zależy mi na takim flakoniku, tymczasem w perfumeriach internetowych EDP pojawia się na fotkach w takiej wersji

Z tego co widzę to flakonik ze szklanym korkiem to EDP a z plastikowym EDT.
Czy może zależy to też od pojemności?
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 13:56   #47
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Coco Chanel

Yolu, z tego co wiem to plastikowy korek jest domeną EDT niezależnie od wielkości a szklany EDP
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 14:08   #48
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Coco Chanel

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Yolu, z tego co wiem to plastikowy korek jest domeną EDT niezależnie od wielkości a szklany EDP

nie koniecznie ja mam mała EdP, właśnie z plastikowym czarnym korkiem
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 14:25   #49
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Coco Chanel

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Yolu, z tego co wiem to plastikowy korek jest domeną EDT niezależnie od wielkości a szklany EDP
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
nie koniecznie ja mam mała EdP, właśnie z plastikowym czarnym korkiem

No to teraz nic nie wiem dalej ...

Idąc dalej tym tropem... Może tylko 35 ml Coco ma plastikowy korek
Taką masz, Contax?
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-19, 14:36   #50
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Coco Chanel

Mam wrażenie, że nie pasuję do Coco- taka dama jak ona sama wybiera sobie łaskawie nosiciellki. I choć mam kilka zapachów uważanych za eleganckie, to jednak do Coco nigdy nie miałam skłonności i odwagi.
Przekonałam się też, że z wzajemnością- Coco na mnie jest zimno- metaliczna. Nie tak, jak np na MamieAntosia- miałam okazję kiedyś ja na Niej wąchać, ale na mnie też nie jest ładna.

Czego bardzo żałuję, bo sam zapach i aura- piękny....
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 14:39   #51
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Coco Chanel

Uwielbiam Coco i mam nadzieję,że wreszcie capnę 35-tkę najchętniej EDP.Przepiękny i niezwykle elegancki zapach
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 15:49   #52
Estell
Rozeznanie
 
Avatar Estell
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 695
Dot.: Coco Chanel

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Podnoszę wątek.. bo chyba też wpadłam. I będę oszczędzać na swoją flaszkę Czarnej Coco EDP

Mam pytanie, ponieważ na allegro Coco Chanel występuje głównie w zafoliowanych pudełkach, a w sklepach internetowych fotka flakonika często różni się od otrzymanej.
Zależy mi na takim flakoniku, tymczasem w perfumeriach internetowych EDP pojawia się na fotkach w takiej wersji

Z tego co widzę to flakonik ze szklanym korkiem to EDP a z plastikowym EDT.
Czy może zależy to też od pojemności?

Szklany korek ma EDP, ale z wyjatkiem tej najmniejszej pojemnosci (30 lub 35 ml, dokladnie nie pamietam). Wszystkie EDT maja plastikowy korek.
Tez naleze do tych, dla ktorych wyglad flakonika ma bardzo duze znaczenie

Edytowane przez Estell
Czas edycji: 2008-09-19 o 15:52 Powód: literowka
Estell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 16:11   #53
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Coco Chanel

Cytat:
Napisane przez Estell Pokaż wiadomość
Szklany korek ma EDP, ale z wyjatkiem tej najmniejszej pojemnosci (30 lub 35 ml, dokladnie nie pamietam). Wszystkie EDT maja plastikowy korek.
Tez naleze do tych, dla ktorych wyglad flakonika ma bardzo duze znaczenie


Dziękuję za wyjaśnienia. Tak sobie właśnie zdążyłam wydedukować

Lubię nacieszyć oko ładnym flakonikiem. Tym bardziej kiedy używam różnych perfum - mogę pachnieć jednym, a podziwiać i macać resztę


W zasadzie Coco podobała mi sie od początku. Tylko tak bardzo kojarzyła mi sie z moją ciocią Halinką, ognistą pulchną blondynką
Nie czułam się w nich sobą w pierwszych testach. Ale coś mnie do nich ciągnęło, szczególnie na bardziej oficjalne okazje. Teraz pozbyłam się skojarzeń i poddałam magii Chanel.
Na pewno nie są dla mnie słodkie, zgadzam się z Juellą coś kwaskowatego w nich jest. Tak chyba odbieram tę różę w Coco
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 16:17   #54
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Coco Chanel

dziewczyny kusicie tą coco/
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 18:08   #55
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Coco Chanel

Widzę, że kwestia pojemności już wyjaśniona.
W sumie to trochę bez sensu, że 35ml EDP ma taki koras jak EDT, tak samo wydumali Coco Mademoiselle. Czemu to ma służyć, Bóg jeden raczy wiedzieć.

Yola wpadła widzę. Jak miło.
Tak myślałam, że powinny Ci się podobać.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 18:25   #56
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Coco Chanel

i mnie ostatnio uwiodła czarna coco, a powąchałam tak od niechcenia i najpierw grymas ze perfumy dla podstarzałej paniusi, a potem nagle olśnienie ze cos mi tu ładnie pachnie, wącham nadgarstej i jakież moje zdumienie ze to coco tak ślicznie pachnie..no i trzeba oszczędzać choc myslalam o maluśkich perfumach, ostatnio na Allegro byly 1,5 ml i tak sie zastanawialam....ze wykupili
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 19:22   #57
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Coco Chanel

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Widzę, że kwestia pojemności już wyjaśniona.
W sumie to trochę bez sensu, że 35ml EDP ma taki koras jak EDT, tak samo wydumali Coco Mademoiselle. Czemu to ma służyć, Bóg jeden raczy wiedzieć.
Żebym musiała medytować czy chcę ładniejszą wizualnie EDP i to od razu co najmniej 50 ml czy ładniej rozwijającą się na mnie EDT

Bo nie ukrywam, że aktualnie borykam się z takim życiowym dylematem
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 19:36   #58
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Coco Chanel

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Żebym musiała medytować czy chcę ładniejszą wizualnie EDP i to od razu co najmniej 50 ml czy ładniej rozwijającą się na mnie EDT

Bo nie ukrywam, że aktualnie borykam się z takim życiowym dylematem


Z tego powodu powiedziałam sobie że przecież 35ml się nie opłaca i kliknęłam w (ups I did it again ) 50 ml. Ja, która jak tylko się da kupuje 15tki bo takie śliczne malutkie
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 20:34   #59
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Coco Chanel

O Mamma Mia dźwigalam próbke COCO w torebeczcie i dziś sobie przypomnialam , że nigdy jej nie testowalam. Love love love


Cudo, elegancja, kobiecość, ja idąca uliczką w bucikach w sukience taka anielska i czarująca.


Kocham Coco i pokochala też moja klientka pani doktor . Zaraźliwe....cudo
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 20:37   #60
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Coco Chanel

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość


Z tego powodu powiedziałam sobie że przecież 35ml się nie opłaca i kliknęłam w (ups I did it again ) 50 ml. Ja, która jak tylko się da kupuje 15tki bo takie śliczne malutkie
Yolu a gdzie kliknęłaś? allegro?

bo też myśle o coco....
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-09 13:49:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.