Na haju wspólnego mieszkania - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-04, 02:06   #31
patrzacwniebo
Rozeznanie
 
Avatar patrzacwniebo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 651
Dot.: Na haju wspólnego mieszkania

Cytat:
Napisane przez rembertowa Pokaż wiadomość
żeby sobie pogadać o radości z prowadzenia domu - nie o obowiązkach, nie o homemakingu, nie o misji, wizji i czym tam jeszcze, tylko o tym, że robienie przetworów jest przyjemne. Tak po prostu - przyjemne.
No dobrze. Tylko czy jeśli by chodziło o jakąś nową użytkowniczkę to czy reakcja byłaby taka sama jak tu? Myślę, że nie Gdyby każdy zakładał takie wątki to na forum zrobiłby się śmietnik. Od takich rzeczy chyba jest dział plotkowy.
__________________
Alles met mate...maar bier met vaten!
patrzacwniebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 06:17   #32
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Na haju wspólnego mieszkania

Cytat:
Napisane przez annic Pokaż wiadomość
Też tak miałam, jak zamieszkałam wspólnie z TŻ przed tym gotowałam bo musiałam jeść, a po wspólnym zamieszkaniu obudziła się u mnie kura domowa, nowe przepisy, przetwory, wszystko.
A, czyli to się zdarza. Dobrze wiedzieć, że nie tylko mi tak odwaliło.

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Cytat:
Napisane przez JohnLena Pokaż wiadomość
To ja poproszę przepis na kawową nalewkę.
Proszę bardzo. Pół litra spirytusu, pół litra naparu z 3/4 szklanki mielonej kawy (podgrzewać powoli ze szklanką cukru i 5 ziarnami kardamonu, chwilę pogotować, az fusy opadną). Kawę przecedzić przez gazę i zmieszać ze spirytusem. Dodać te ziarna kardamony z którymi się gotowała i odstawić na 5 dni. Potem przefiltrować przez filtr do kawy i odczekać 2 miesiące, jak wytrzymasz. Daje kopa, bo to sporo kofeiny i alkoholu. Stosować z umiarem.

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Cytat:
Napisane przez milionmalychkawalkow Pokaż wiadomość
ła, super

może i jestem feministka, ale bardzo chciałabym móc być taką kurą domową, piec sobie ciasta, ciasteczka, muffiny i torty w ślicznej, ciepłej i pachnącej kuchni ale nie mogę, bo muszę zarabiać na meiszkanie...

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------



Jagna to akurat za wiele nie mełła ;p
Ja na pewno jestem feministką. Ale to mi nie przeszkadza dmuchać w dom owe ognisko. Mój facet też jest feministą.

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

Cytat:
Napisane przez patrzacwniebo Pokaż wiadomość
No a co myślałaś Kolejny wątek dla hejterów kalinci Trzeba wbić kij w ich mrowisko




Żeby nie było: nie życzę nikomu źle Nie rozumiem tylko po co od razu zakładać tego typu wątki.
Po co? Żeby się podzielić swoją radością. I tyle. Jaki kij w mrowisko.

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Cytat:
Napisane przez rembertowa Pokaż wiadomość
żeby sobie pogadać o radości z prowadzenia domu - nie o obowiązkach, nie o homemakingu, nie o misji, wizji i czym tam jeszcze, tylko o tym, że robienie przetworów jest przyjemne. Tak po prostu - przyjemne.
Dokładnie tak. Cieszę się, jestem szczęśliwa i chciałam wam to powiedzieć. Dlaczego to zabronione i nie ma po co?

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------

Cytat:
Napisane przez patrzacwniebo Pokaż wiadomość
No dobrze. Tylko czy jeśli by chodziło o jakąś nową użytkowniczkę to czy reakcja byłaby taka sama jak tu? Myślę, że nie Gdyby każdy zakładał takie wątki to na forum zrobiłby się śmietnik. Od takich rzeczy chyba jest dział plotkowy.
Na plotkowym nie mam znajomych przez zasiedzenie, tu - tak. Jeśli bardzo cię to razi - olej czytanie i tyle.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 06:18   #33
rembertowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 392
Dot.: Na haju wspólnego mieszkania

Cytat:
Napisane przez patrzacwniebo Pokaż wiadomość
No dobrze. Tylko czy jeśli by chodziło o jakąś nową użytkowniczkę to czy reakcja byłaby taka sama jak tu? Myślę, że nie Gdyby każdy zakładał takie wątki to na forum zrobiłby się śmietnik. Od takich rzeczy chyba jest dział plotkowy.
hm, mam niejasne wrażenie, że ludzie, którzy intensywnie śmiecą w cudzych wątkach nie mają najlepszych kwalifikacji do bycia tropicielami śmiecenia na forum.

Na Intymnym mamy liczne wąty o podziale obowiązków, był też burzliwy wąt o homemakingu - dlaczego przy wącie o radości z prowadzenia domu zaczyna się eksmitowanie tegoż na inne forum? Bo przecież dyskusja w jakąś stronę tu pójdzie - i albo będziemy gadać o tym, jak to fajnie jest hurtowo zasłoikować pomidory, albo o tym, jak to kalincia jest fujka. Ja namawiałabym na to pierwsze, ale rozumiem, że jako członkini fanklubu masz misję, tak?

Do kwestii zaś ogólniejszej natury - odkąd odkryłam łatwość pasteryzacji (skądinąd dzięki nieteściowej, stara jakoś nie była w stanie okazać mi tego zjawiska w odpowiednim świetle) twierdzę, że robienie przetworów zapewnia mi równowagę emocjonalną.
rembertowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 06:37   #34
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Na haju wspólnego mieszkania

Cytat:
Napisane przez rembertowa Pokaż wiadomość
hm, mam niejasne wrażenie, że ludzie, którzy intensywnie śmiecą w cudzych wątkach nie mają najlepszych kwalifikacji do bycia tropicielami śmiecenia na forum.

Na Intymnym mamy liczne wąty o podziale obowiązków, był też burzliwy wąt o homemakingu - dlaczego przy wącie o radości z prowadzenia domu zaczyna się eksmitowanie tegoż na inne forum? Bo przecież dyskusja w jakąś stronę tu pójdzie - i albo będziemy gadać o tym, jak to fajnie jest hurtowo zasłoikować pomidory, albo o tym, jak to kalincia jest fujka. Ja namawiałabym na to pierwsze, ale rozumiem, że jako członkini fanklubu masz misję, tak?

Do kwestii zaś ogólniejszej natury - odkąd odkryłam łatwość pasteryzacji (skądinąd dzięki nieteściowej, stara jakoś nie była w stanie okazać mi tego zjawiska w odpowiednim świetle) twierdzę, że robienie przetworów zapewnia mi równowagę emocjonalną.
Mrożenie też jest niezłe. Pasteryzacja to cud.
No dobrze, pewnie ta eksmisja mi grozi za stare sprawki, ale ja po prostu chciałam się podzielić radością i tyle. Jestem bowiem szczęśliwa jak świnia w błocie.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 06:47   #35
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Na haju wspólnego mieszkania

Zamykam. Kalincia, Ciebie również zasady tego forum obowiazuja- chcesz się podzielić radością, to bardzo fajnie, ale jest do tego zbiorczy jak juz dziewczyny zauważyły.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy



Edytowane przez klempaa
Czas edycji: 2014-02-04 o 10:16
klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-04 07:47:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:22.