Czego Waszym zdaniem nie wypada już nosić w wieku 30 i 30+ ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-05, 15:24   #31
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Czego Waszym zdaniem nie wypada już nosić w wieku 30 i 30+ ?

Mam 39 lat , mieszkam w bardzo małym mieście , połowa a może większa połowa ludzi jest szara i nijaka (chodzi o ubiór) szczerze to uwielbiam ludzi ubranych kolorowo i dziwacznie ,dzieki temu świat jest fajniejszy ,mój styl to boho połączone ze stylem rockowym i nie uważam że mi nie wypada ubierać się tak w tym wieku ,nie znoszę konwenansów i ograniczeń ,mam prawie cztery dychy na karku i latem noszę krótkie spodenki bo mam zgrabne nogi i jest mi wygodnie , czasami dziwi mnie ubiór dzidzi piernik,,,ale jesli ktoś się czuje w tym dobrze to niech to sobie nosi ,,,,,kim ja jestem by oceniać co jest dobre lub nie dla innych i tyle

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Co wypada, a co nie najbardziej zależy nawet nie od wieku, a bardziej od figury,wyglądu, wykonywanego zawodu.
Nawet bardzo dziwaczne rzeczy w dobrym zestawieniu czasem wyglądają rewelacyjnie.

Pewnie znany już na wizażu blog http://advancedstyle.blogspot.com/ jest tego dowodem. Polecam tym kto nie zna, ja go uwielbiam .
Dzięki za bloga ,rewelacyjny
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 16:14   #32
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738
Dot.: Czego Waszym zdaniem nie wypada już nosić w wieku 30 i 30+ ?

Jestem po 30, uwielbiam różowy i czerwony kolor, jest mi w nim do twarzy. Ostatnio kupiłam grubszy sweter ( kolor jasny róż) na szmatach, mam czerwony sweterek, czerwoną wiosenną tunikę i zmową czerwoną tunikę . Mam sandały białe, w nich na tych wakacjach do pracy chodziłam. Eleganckie były. Moja była szefowa , starsza ode mnie i grubsza ode mnie, przychodziła ubrana w dżinsach ( z tych podartych co teraz w modzie były, te przetarcia, wiecie o co chodzi) albo w spodenkach białych przed kolano. Ola boga jak myśmy mogły tak ubrane chodzić Jedną letnią kieckę mam w kolorze brzoskwiniowym ( nie umiem inaczej nazwać tego koloru, nie róż, nie pomarańcz) , muszę ją w tym roku wymienić na jakąś czarną i smażyć się przy temperaturze 34 stopnie w czarnej. Co lepsze znam kobiete 60 + , która w te wakacje chodziła ubrana w kiecce w kolorze brzoskwiniowym jak ja to nazywam, mówiła do mnie , mamy podobne kiecki . Kobieta mimo wieku ubiera się super, sukienki ma śliczne i nie jedna 20-latka się tak nie ubiera jak ona. Sama bym te jej kiecki ubrała. A i cały czas chodzę w legginsach/ getrach + tuniki przed kolano. Uwielbiam je i nawet mając 50 lat o ile jeszcze będą tuniki/ getry/legginsy produkować będę w nich chodzić. A i ostatnio wygrałam bransoletkę w kolorze fuksji. Jeszcze mi nie przyszła. Sama wybrałam sobie ten kolor, bo mi się okropnie podoba. A nie powinnam chyba. Powinnam wybrać w kolorze czarnym lub brązowym. Moja koleżanka lat 30 i pół , chodzi w spodenkach letnich króciutkich , tyle, że ona chuda okropnie, z długimi nogami, to ma co pokazać. Jak kiedy mi się trafi bluzka czy tunika różowa na szmatach, to na pewno ją kupię. Nie lubię dżinsów, ale moja mama lubi. ( ma 61 lat) . Wprawdzie ma jedne tylko, w których chodzi na zakupy do sklepu. Mama moje koleżanki w dżinsach do pracy chodzi, coś około 60 lat ma.

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

A mam jeszcze brzoskwiniową krótką spódnice letnią. Nie chodziłam w niej, ponieważ wygrałam ją w konkursie i przysłali mi o rozmiar za małą. Prosiłam rozmiar większą , bo mają małą rozmiarówkę., ale zapomnieli o tym. Na siłę się wepcham w nią, ale mało na tyku nie pęknie. Musze z 4 kilo schudnąć do niej, to ją wtedy ubiorę.
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-06 17:14:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:45.