Rozczarowana oświadczynami :( - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-03, 12:11   #571
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

S
Cytat:
Napisane przez Nameria Pokaż wiadomość
Zaręczyny i to jaki jest pierścionek nie mają dla was znaczenia a ja na to patrzę inaczej. Skoro mówię facetowi, chcę to czy to, w żółtym nie chodzę i chodzić nie będę, nie podoba mi się. Dostaję zółte złoto, ochydny pierścionek. mam zacisnąć zęby i go zakłądać, żeby Tżtowi było miło, czy rzucić w kąt bo to bez znaczenia?
Według mnie powinno się dbać o druga osobę i liczyć się z jej zdaniem. Skoro pierścionek jest dla mnie to Tż stara się kupić taki żeby mi się podobała a nie pierwszy lepszy bo to bez znaczenia, ważne, żebyśmy byli razem.
Potem tak samo ślub bez znaczenia, imię dla dziecka bez znaczenia itd.
Ależ kwestia zaciskania zębów w ogóle nie wchodzi w grę w moim przypadku, bo żaden pierścioneczek nie jest wart tyle emocji. Skoro materialny pierścionek jako taki jest bez znaczenia, to jakie zaciskanie zębówe. Toż to symbol wynikający z tradycji tylko.m
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 12:22   #572
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Ja w ogole zauwazam, ze zareczyny, slub, pewnie jeszcze jakies inne wydarzenia sa obecnie traktowane dosc sztywno, nie ma duzo miejsca na luz. W moich czasach bylo, o dziwo! bardziej na luzie pod tym wzgledem
Obecnie, zareczyny to piekna sceneria, pierscien, klekanie, tak owak, marzenia, ma byc tak i tak. Zdziwienia, ze nie klekal, albo klekal dwa razy, ze to tamto bylo nie tak jak "protokol oswiadczyn wymaga".
Slub to samo, brak odpowiednich, wymarzonych zaproszen powoduje spazmy. Trzeba odpowiednio nogi stawiac, zeby panna mloda nie zabila wzrokiem goscia, boziu, dochodzi juz do tego, ze panstwo mlodzi wymagaja od gosci pci menskiej jakiego koloru krawat maja posiadac na sobie.

Najpierw rozpacz, bo zareczyny nie takie, potem rozpacz, ze slub nie taki, a potem przychodzi szara rzeczywistosc i dopiero jest pod gorke i "nie tak mialo byc".
Otóż to
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 12:22   #573
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Za pierwszym razem nie klekal
Nie, podejrzewam, ze wszyscy wiedzieli, ze to tylko taka "zareczynowa impreza"

U mnie tez tak bylo, maz w autobusie zapytal czy chce z nim byc (nie klekal) a pierscionek dal mi przy rodzicach, bez klekania. Oczywiscie wszyscy wiedzieli, ze to nie jest zadna "niepsodzianka", ze sobie juz wszystko ustalilismy miedzy soba (w autobusie ) i to jest tylko takie tradycyjne spotkanie rodzinne. Zreszta odbylo sie wlasciwie po to, zeby nasi rodzice sie poznali a nie jako jakies zareczyny.
My zaprosiliśmy mamę, ale wcześniej ustaliliśmy, jak będzie. Tylko pierścionek był dla mnie niespodzianką, bo mówiłam mu wcześniej, żeby nie kupował, bo już jeden złoty od niego dostałam na gwiazdkę i traktowałam specjalnie. Ale uznał, że ma być. Natomiast całość była niespodzianką dla mamy,która dostała bukiet i została oficjalnie poproszona o moją rękę. Zabawne, ale jej się łezka zakręciła.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 12:38   #574
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Ja w ogole zauwazam, ze zareczyny, slub, pewnie jeszcze jakies inne wydarzenia sa obecnie traktowane dosc sztywno, nie ma duzo miejsca na luz. W moich czasach bylo, o dziwo! bardziej na luzie pod tym wzgledem
E tam, z tego co widzę i słyszę, to nic się nie zmieniło, poza internetem, w którym teraz po prostu wszystko jest rozkładane na czynniki pierwsze Zawsze byli i "luzacy" i "sztywniacy", zawsze istniały różne podejścia do różnych kwestii.
I zawsze istniały nieudane małżeństwa, bez względu na formę oświadczyn.

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Swoją drogą z tego co widzę to u większości wizażanek wypowiadających się "pro luz", jednak ta oprawa była Nawet autobusowe oświadczyny zyskały ramkę
Czy któraś z Was przeżyła oświadczyny w totalnie niepasującej do niej formie i dostała nieładny według niej pierścionek?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 12:47   #575
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Swoją drogą z tego co widzę to u większości wizażanek wypowiadających się "pro luz", jednak ta oprawa była Nawet autobusowe oświadczyny zyskały ramkę
Czy któraś z Was przeżyła oświadczyny w totalnie niepasującej do niej formie i dostała nieładny według niej pierścionek?
no nie wiem czy autobus to ladna ramka A oprawa byla, bo, jak pisalam, nasi rodzice chcieli sie poznac, wiec jego rodzice zostali przez moich zaproszeni na obiad, wtedy dostalam pierscionek, bez klekania ani nijakich ekscesow
Pierscionek jest moim zdaniem brzydki, bez najmniejszego oczka, z ruskiego, czerwonego zlota, przemycanego zreszta Od poczatku uznalam go za brzydki, ale mialam i mam to tak gleboko w okreznicy, ze tego nie widac.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 12:48   #576
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Pierscionek jest moim zdaniem brzydki, bez najmniejszego oczka, z ruskiego, czerwonego zlota, przemycanego zreszta Od poczatku uznalam go za brzydki, ale mialam i mam to tak gleboko w okreznicy, ze tego nie widac.
Fajnie mieć takie podejście Nosisz go?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 12:51   #577
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Fajnie mieć takie podejście Nosisz go?
Nosilam, ale od dlugiego czasu nie nosze zadnych pierscionkow, nawet obraczki (ktora jest bardzo ladna).
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-03, 13:02   #578
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Nigdy nie calowalas sie zaraz po przebudzeniu? D: Tak na dzień dobry?
nie bardzo, nie lubię, przynajmniej sobie nie przypominam.
Buziak się zdarzył ale nie całowanie

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
S

Ależ kwestia zaciskania zębów w ogóle nie wchodzi w grę w moim przypadku, bo żaden pierścioneczek nie jest wart tyle emocji. Skoro materialny pierścionek jako taki jest bez znaczenia, to jakie zaciskanie zębówe. Toż to symbol wynikający z tradycji tylko.m
Tylko dla mnie pierścionek to symbol i chcę go nosić. więc fajnie jak by do mnie pasował a nie straszył mnie i wszystkich w koło
__________________
Nigdy nie szczekam ale zdarza mi się warknąć.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 13:14   #579
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez Nameria Pokaż wiadomość
nie bardzo, nie lubię, przynajmniej sobie nie przypominam.
Buziak się zdarzył ale nie całowanie

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------



Tylko dla mnie pierścionek to symbol i chcę go nosić. więc fajnie jak by do mnie pasował a nie straszył mnie i wszystkich w koło
Dla mnie też symbol właśnie. Symboliczny jest pierścionek ogólnie, a nie"taki a nie inny". Mnie by żaden nie straszył, a inni? Nawet nie zauważają, nie sądź, że każdy się przygląda, co nosisz.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 13:19   #580
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Dla mnie też symbol właśnie. Symboliczny jest pierścionek ogólnie, a nie"taki a nie inny". Mnie by żaden nie straszył, a inni? Nawet nie zauważają, nie sądź, że każdy się przygląda, co nosisz.
Może źle napisałam bo mało mnie interesuje czy komuś się mój pierścionek podoba czy nie ( nie wygląda na zaręczynowy ) tylko nie chciałabym nosicz czegoś co uważam za brzydkie. Ufałam też mojemu Tżtowi, że wie jaki mam gust i dobierze coś tak, żebym była zadowolona. Tak też zrobił. Gdybym dostała brzydki byłoby mi przykro, że mnie nie zna. Przynajmniej gdyby się nie dostowował do rzeczy oczywistych o których powinien wiedzieć bo mu mówię, może zaobserwować ( typu kolor, wielkość, praktyczność itd )
__________________
Nigdy nie szczekam ale zdarza mi się warknąć.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 13:23   #581
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Nosilam, ale od dlugiego czasu nie nosze zadnych pierscionkow, nawet obraczki (ktora jest bardzo ladna).
Słodkie Ja nie wiem czy bym się przemogła

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Mnie by żaden nie straszył, a inni? Nawet nie zauważają, nie sądź, że każdy się przygląda, co nosisz.
Kwestia środowiska, u mnie zarówno pierścionek, jak i obrączki zostały okomentowane z każdej strony
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-03, 13:31   #582
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Nosilam, ale od dlugiego czasu nie nosze zadnych pierscionkow, nawet obraczki (ktora jest bardzo ladna).
- to tak jak ja , tyle, że noszę obrączkę, bo chcę i bo lubię.

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Słodkie Ja nie wiem czy bym się przemogła


Kwestia środowiska, u mnie zarówno pierścionek, jak i obrączki zostały okomentowane z każdej strony
- a w jakim stylu: "ale piękne" czy "ja nie wiem, co ci się tam podoba"? :F=D

Edytowane przez madana
Czas edycji: 2015-02-03 o 13:34
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 13:39   #583
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- a w jakim stylu: "ale piękne" czy "ja nie wiem, co ci się tam podoba"? :F=D
Oj różnie, było "POKAŻ POKAŻ" i "ale śliczne", było też "pffffffffff takie proooooooosteeeeeee?" i "no się nie postarał..." i "mogłaś sobie odbić chociaż przy zamawianiu obrączek"
Tyle że mnie to kompletnie nie ruszyło, bo i pierścionek i obrączki są dokładnie takie, jak być powinny według mnie. Nie wiem jak bym takie gadanie odebrała, gdybym miała do pierścionka jakieś swoje małe, ciche zastrzeżenia. Pewnie by mnie to jakoś podgryzało.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 13:41   #584
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- to tak jak ja , tyle, że noszę obrączkę, bo chcę i bo lubię.
ja nosze i jedno i drugie, niestety palce mi trochę schudły i obrączka leciała więc na jednym palcu noszę obrączkę i zaręczynowy który jest węższy i blokuje obrączkę
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 13:59   #585
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was przeżyła oświadczyny w totalnie niepasującej do niej formie i dostała nieładny według niej pierścionek?
Ja przeżyłam pierwsze zaręczyny w totalnie niepasującej formie Uznałam, że facet chyba zwariował, żeby taką właśnie wybrać, ale szczerze mówiąc nie przejmowałam się tym zbytnio później...

Za to z obecnym TŻtem okoliczności były bardzo okej, pierścionek trochę mniej mi się podobał, a na dodatek okazał się przymały Ale też nie uznałam tego za specjalnie ważne.

Nie wiem, może to dlatego, że nie nastawiałam się na jakieś konkretne okoliczności zaręczynowe, no i dla mnie to jednak tylko jeden moment, jak nie wyjdzie idealnie, coś mi się nie spodoba, to... trudno.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 14:15   #586
roseblue
wasza koleżanka
 
Avatar roseblue
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 140
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Teraz hitem na fejsbuku jest filmik z zaręczyn na studniówce, w komentarzach jakieś zachwycone babki a dla mnie to jest takie przaśne i śmieszne, że chyba bym zeszła gdyby mój facet wpadł na taki pomysł. Także zgadzam się, że nie każde okoliczności byłyby dla mnie odpowiednie. Wybrałabym zlew


hejże hej on oświadczył się jej
__________________
karmacoma
roseblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 14:37   #587
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez roseblue Pokaż wiadomość
Teraz hitem na fejsbuku jest filmik z zaręczyn na studniówce, w komentarzach jakieś zachwycone babki a dla mnie to jest takie przaśne i śmieszne, że chyba bym zeszła gdyby mój facet wpadł na taki pomysł. Także zgadzam się, że nie każde okoliczności byłyby dla mnie odpowiednie. Wybrałabym zlew


hejże hej on oświadczył się jej
ojej straszne takie publiczne i... przecież oni mają 18-19 lat
__________________
Nigdy nie szczekam ale zdarza mi się warknąć.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 14:57   #588
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Każdy ma swoje preferencje, ale tak jak Luba i Madana mówią, trzeba wiedzieć, co jest najważniejsze. Ja planuję teraz ślub. Czy chcę mieć piękne zaproszenia, mieć ładne przyjęcie i wyglądać och ach? Chcę. Ale to nie jest najważniejsze. I baaaardzo staram się trzymać rękę na pulsie i nie zwariować, a już na pewno nie dopuścić do tego, że stanę się potworem, który terroryzuje gości o noszenie odpowiednich krawatów i bardziej dba o formę niż o przygotowania do wspólnego życia.

Dobre związki są rzadkie i tworzenie takiego powinno być kluczem. Czasami forma ma wypełnić pustkę, bo relacja nie rokuje. A czasami po prostu łatwo dać się jej porwać (mi łatwo - lubię ładne rzeczy). Z tym, że naprawdę najważniejsze jest to, jak ja się komunikuję z moim TŻ, jak ja go kocham a on mnie, jaką mamy bliskość ze sobą niż nasze (absolutnie przepiękne tak czy siak) oświadczyny, które aż mam ochotę Wam wrzucić, tak się nad nimi rozpływam.
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 16:27   #589
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
no nie wiem czy autobus to ladna ramka A oprawa byla, bo, jak pisalam, nasi rodzice chcieli sie poznac, wiec jego rodzice zostali przez moich zaproszeni na obiad, wtedy dostalam pierscionek, bez klekania ani nijakich ekscesow
Pierscionek jest moim zdaniem brzydki, bez najmniejszego oczka, z ruskiego, czerwonego zlota, przemycanego zreszta Od poczatku uznalam go za brzydki, ale mialam i mam to tak gleboko w okreznicy, ze tego nie widac.
Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Dla mnie też symbol właśnie. Symboliczny jest pierścionek ogólnie, a nie"taki a nie inny". Mnie by żaden nie straszył, a inni? Nawet nie zauważają, nie sądź, że każdy się przygląda, co nosisz.

Sama noszę pierscionek z ruskiego złota. Bo mama go dostała na 18. urodziny. Nie czuję, żebym raziła tym otoczenie

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez roseblue Pokaż wiadomość
Teraz hitem na fejsbuku jest filmik z zaręczyn na studniówce, w komentarzach jakieś zachwycone babki a dla mnie to jest takie przaśne i śmieszne, że chyba bym zeszła gdyby mój facet wpadł na taki pomysł. Także zgadzam się, że nie każde okoliczności byłyby dla mnie odpowiednie. Wybrałabym zlew


hejże hej on oświadczył się jej
Jakby mi sie chłopak oświadczył na studniowce to najpredzej bym go tymi różami zdzieliła przez łeb

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez tyene Pokaż wiadomość
Każdy ma swoje preferencje, ale tak jak Luba i Madana mówią, trzeba wiedzieć, co jest najważniejsze. Ja planuję teraz ślub. Czy chcę mieć piękne zaproszenia, mieć ładne przyjęcie i wyglądać och ach? Chcę. Ale to nie jest najważniejsze. I baaaardzo staram się trzymać rękę na pulsie i nie zwariować, a już na pewno nie dopuścić do tego, że stanę się potworem, który terroryzuje gości o noszenie odpowiednich krawatów i bardziej dba o formę niż o przygotowania do wspólnego życia.

Dobre związki są rzadkie i tworzenie takiego powinno być kluczem. Czasami forma ma wypełnić pustkę, bo relacja nie rokuje. A czasami po prostu łatwo dać się jej porwać (mi łatwo - lubię ładne rzeczy). Z tym, że naprawdę najważniejsze jest to, jak ja się komunikuję z moim TŻ, jak ja go kocham a on mnie, jaką mamy bliskość ze sobą niż nasze (absolutnie przepiękne tak czy siak) oświadczyny, które aż mam ochotę Wam wrzucić, tak się nad nimi rozpływam.
Wrzuć
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-03, 16:50   #590
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość


Wrzuć
Popieram! Choćby na priv
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 16:54   #591
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Nie wrzucaj, bo moja TŻ zobaczy i okaże się, że wszystkie pomysły zabrane :<
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 18:14   #592
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Voila!
__________________
27.08.2016

Edytowane przez tyene
Czas edycji: 2015-05-15 o 21:27 Powód: Plotkujące wizażanki odkupują ten wątek i dzielą się niemiłymi uwagami na mój temat, więc nie czuję się bezpiecznie z widocznym moim zdjęciem
tyene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 18:15   #593
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez tyene Pokaż wiadomość
Voila!

Tak jak pisałam zaręczyliśmy się przy sesji zdjęciowej robionej przez moją (teraz naszą) przyjaciółkę. Tak jak pisałam powiedziałam się oświadczyn, potem zwątpiłam (chodziliśmy parę h tak), nie widziałam, aby TŻ coś przy sobie nosił no i tak...
Tak bez garniaka i kwiatów? żart super sceneria!
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 18:17   #594
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Jak się przyjrzysz, zobaczysz, że TŻ nie klęka tak naprawdę, a nasze buty są totalnie obłocone... jego spodnie też. Na szczęście w imię miłości potem umył moje buty
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 19:08   #595
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

tyene !!!
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 19:15   #596
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
tyene !!!
- to ja też tak oczami porobię I jakie piękne tło dla pary.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 19:19   #597
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- to ja też tak oczami porobię I jakie piękne tło dla pary.
Co chwile otwieram zdjecie. Patrze i sie usmiecham do monitora.
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 19:21   #598
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Co chwile otwieram zdjecie. Patrze i sie usmiecham do monitora.
- to robimy to samo , tyle że ja piję pyszną żurawinową herbatę przy tym.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 19:24   #599
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- to robimy to samo , tyle że ja piję pyszną żurawinową herbatę przy tym.
A ja herbate z cytryna.
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 19:31   #600
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozczarowana oświadczynami :(

Ja mam gorącą czekoladę Słodkie zdjęcie, na ogół nie pociągają mnie ani takie sesje, ani wizja towarzystwa podczas oświadczyn, ale...no wzrusza, pozytywne wibracje falują w powietrzu Jejku, jak sobie przypomnę Twoje pierwsze posty o tym facecie...i jak widać do czego tamto wariactwo doprowadziło...
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-17 23:03:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.