Ugotowani na TVN - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-23, 18:17   #571
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Ugotowani na TVN

Gołąbki mnie rozwaliły
Z dzisiejszej czwórki tylko ta dentystka i młody chłopak sympatyczni. Pani wegetarinaka straszna, wkurzała mnie od początku
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 18:19   #572
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Ugotowani na TVN

Oj tak, dla blondynka dentystka strasznie miła i uśmiechnięta, ten chłopak też dość fajny

Pani wegetarianka grzebiąca w koszu?
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 18:30   #573
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Ugotowani na TVN

Jaka denerwująca ta babka, co wygrała Grzebanie w koszu, konieczność bycia w centrum uwagi, te komentarze Szkoda, że wygrała, ale gołąbki mnie obrzydziły. Dentystka sympatyczna
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 19:51   #574
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Pierwszy raz widziałam żeby ktoś dawał takie niskie oceny, a to jego obiad był moim zdaniem najgorszy, a prezentacja potraw żenująca (te gołębie na 3 listkach pekińskiej sałaty ). Cały jego występ był po prostu SŁABY choć wizualnie sprawiał wrażenie ciekawego faceta.
Pani wegetarianka nie bardzo sympatyczna, też ciężko jej było dogodzić.
Pozostała dwójka miła i dawała oceny adekwatne do występu (choć dla wydziarganego zdecydowanie za wysokie )
Nie wiem, jakbym zareagowała, gdyby ktoś mi podał gołębia, ale musiałby mieć coś nie tak z głową, żeby myśleć, że to zjem. Latają po mieście i srają, gdzie popadnie, już to wystarczy, by stracić ochotę. Wegetarianka wkurzająca i marudna, ale i tak się cieszę, że wygrała ona, a nie p. Mirek. Nie cierpię uczestników, którzy specjalnie dają niskie oceny, żeby zwiększyć swoje szanse.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 20:41   #575
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Jaka denerwująca ta babka, co wygrała Grzebanie w koszu, konieczność bycia w centrum uwagi, te komentarze Szkoda, że wygrała, ale gołąbki mnie obrzydziły. Dentystka sympatyczna
Podpisuję się pod wszystkimi opiniami dotyczącymi tego odcinka.

Swoją drogą każdy z uczestników gotował dla tej wegetarianki specjalnie pod nią, a ona nie przygotowała żadnej potrawy mięsnej. Hipokryzja, nie każdy musi przecież być wegetarianinem.
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 20:43   #576
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Ugotowani na TVN

Troszkę zaczynam nie rozumieć tego programu. Ogólnie program ciekawy ale ludzie w każdym odc ostatnio są straszni . Wydaje mi się, że program powinien polegać na potrawach i ich smaku a nie z czego jest zrobiona owa potrawa w przypadku dzisiejszego odcinka i użycie kostek rosołowych ... Czy też malinki są zebrane czy kupione czy ciasto francuskie kupione czy zrobione no tragedia. Większość potraw jest na pokaz a nie to co uczestnicy programu jedzą na codzien czy choć częściej niz podane potrawy .... Pani Ela strasznaa! Moim zdaniem powinny robić grupy do odcinka albo sami wegentarianie albo wcale . Chyba logiczne, że jesli się zgłaszamy do takiego programu wiekszość poda mięso . To niech się nie dziwi i nie wybrzydza ...
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 22:39   #577
pagzik
Rozeznanie
 
Avatar pagzik
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 536
GG do pagzik
Dot.: Ugotowani na TVN

Najbardziej nie mogłam z tego komentarza wegetarianki na koniec odcinka, gdy stwierdziła, że dziwne, że wygrała, choć wie, że jest zołzą dawając niskie oceny. Strasznie mnie denerwowała, natomiast p. Mirek ciekawy człowiek, choć potrawy mnie nie powaliły. Pomijam tego golębia, ale melon z malinami na deser? Myslałam, że wymyśli coś fajnego, a tu przekroił melona i dodał nasączone alkoholem maliny? Nie wysilił się szczegolnie. Deser dentystki był super i chętnie taki kiedyś zrobię.
__________________
Niektóre szczyty można zdobyć tylko razem.
pagzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 07:23   #578
Madzik14
Zadomowienie
 
Avatar Madzik14
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 859
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Moim zdaniem powinny robić grupy do odcinka albo sami wegentarianie albo wcale . Chyba logiczne, że jesli się zgłaszamy do takiego programu wiekszość poda mięso . To niech się nie dziwi i nie wybrzydza ...
Podpisuję się pod tym obiema rękami! Jak ona miała niby oceniać konkretne danie mięsne jak jadła coś zupełnie innego. Najlepsze było z przystawką pani dentystki, która specjalnie zamiast kurczaka dołożyła dla tej wegetarianki jakiś serek typu feta. A ta wygłosiła komentarz, cytuję: " Ja to sobie zupełnie inaczej wyobrażałam, myślałam że to będzie mięso kurczaka, smażone, przyprawione curry...." Myślałam, że wejdę do telewizora i ją trzasnę
Madzik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 07:27   #579
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Ugotowani na TVN

wydaje mi się, że w wersji angielskiej uczestnicy wcześniej wiedza o tym czy wśród gości nie ma wegetarian.
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 07:51   #580
Ralphkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: W
Wiadomości: 1 169
Dot.: Ugotowani na TVN

Dentystka i grafik byli ok, sympatyczni. Pani związana z muzyką, Ela chyba trochę denerwująca ale tylko u niej bym się najadala, podpasowalo mi jej danie główne. Nie jestem wegetarianką ale jagnięciny (nie lubię ) czy tym bardziej gołąbka bym nie zjadla.

Mirek i te jego oceny, przesada dawać po 2 punkty, jeszcze gdyby te dania byly klapą, której się zjeść nie dało to rozumiem ale tak to chociaż te 4-5 punktów mógł dać. Powiedział też, że nie pasuje mu , że Ela zrobila menu pod siebie a nie pod gości a jak robił swoje danie to powiedział, że robi co on lubi i nie każdemu to może odpowiadać więc zrobił to samo co zarzucał innej uczestniczce

Podanie gołąbka, w takiej formie ryzykowane, ludzie jedzą różne rzeczy ale to chyba nie jest codzienność i nie dziwię się, że mieli z tym problemy. Ja sama chyba też bym nie tknęła, na samą myśl mi niedobrze. Ktoś może powiedzieć jaka rożnica, kurczaka jesz to zjedz i gołąbka ale jednak gdzieś tam w głowie ja bym blokadę miała.
Ralphkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 09:10   #581
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Ugotowani na TVN

zgadzam się z wypowiedziami wyżej.
I z dwojga zlego to też chyba lepiej, że ta marudna Ela wygrała, a nie Mirek, zaniżający noty.
Co do Eli, to irytowało mnie jak oceniając potrawy innych ciągle używała słowa POSPOLITE, no tak jakby ona jakieś super oryginalne podała, w tym lesie zamiast pospolitych kurek to mogła poszukać też czegoś innego do swojego dania..
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 12:57   #582
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Nie wiem, jakbym zareagowała, gdyby ktoś mi podał gołębia, ale musiałby mieć coś nie tak z głową, żeby myśleć, że to zjem. Latają po mieście i srają, gdzie popadnie, już to wystarczy, by stracić ochotę. Wegetarianka wkurzająca i marudna, ale i tak się cieszę, że wygrała ona, a nie p. Mirek. Nie cierpię uczestników, którzy specjalnie dają niskie oceny, żeby zwiększyć swoje szanse.
Do celów kulinarnych podaje się gołębie hodowlane

Wegetarianka zrobiła kolację pod siebie, nie pod gości, to już powinno ja zdyskwalifikować. Ogólnie zachowywała się okropnie, wybrzydzanie, wypytywanie grzebanie w śmietniku idiotyczne komentarze "mężczyźni jajka mają na wierzchu". DNO
Alek i Magda bardzo sympatyczni.
Mirek trochę przesadził delikatnie mówiąc z ocenianiem.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 13:26   #583
emmafox
Przyczajenie
 
Avatar emmafox
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Swoją drogą każdy z uczestników gotował dla tej wegetarianki specjalnie pod nią, a ona nie przygotowała żadnej potrawy mięsnej. Hipokryzja, nie każdy musi przecież być wegetarianinem.
Jednak nie-wegetarianie jedzą wszystko to, co jedzą wegetarianie, więc nikomu się krzywda nie dzieje Sama jem głównie wegetariańskie rzeczy, ponieważ są bardzo smaczne, ale wegetarianką nie jestem i nie sądzę, żebym kiedykolwiek miała być.

Co do odcinka, szkoda, że pan Mirek okazał się takim, za przeproszeniem, bucem, celowe zaniżanie ocen jest żałosne. A taki się wydawał sympatyczny. I szkoda Alka, o każdym wypowiadał się pozytywnie, bez zawiści i niepotrzebnego tonu znawstwa, skromność to bardzo rzadka cecha w tym programie.
emmafox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 19:05   #584
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Do celów kulinarnych podaje się gołębie hodowlane

Wegetarianka zrobiła kolację pod siebie, nie pod gości, to już powinno ja zdyskwalifikować. Ogólnie zachowywała się okropnie, wybrzydzanie, wypytywanie grzebanie w śmietniku idiotyczne komentarze "mężczyźni jajka mają na wierzchu". DNO
Alek i Magda bardzo sympatyczni.
Mirek trochę przesadził delikatnie mówiąc z ocenianiem.
Haha wypytywała się tego młodego grafika czy sam malinki zbierał a szpinak władowała do garnka mrożony tak mi się przypomniało...
lourose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 19:24   #585
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Nie wiem, jakbym zareagowała, gdyby ktoś mi podał gołębia, ale musiałby mieć coś nie tak z głową, żeby myśleć, że to zjem. Latają po mieście i srają, gdzie popadnie, już to wystarczy, by stracić ochotę. Wegetarianka wkurzająca i marudna, ale i tak się cieszę, że wygrała ona, a nie p. Mirek. Nie cierpię uczestników, którzy specjalnie dają niskie oceny, żeby zwiększyć swoje szanse.
za mlopdu jadalam golebie bo dziadek hodowal, wychodzi z nich super rosol chociaz niejadlam go juz chyba ponad 10 lat

moim zdaniem to jest tak ze Ci mlodzi przyszli do programu glownie po to zeby przezyc przygode, miec co wspominac itp a akurat Ci starsi patrzyli na program bardziej pod katem kasy wiec probowali "wykosic "konkurencje; pamietam tez ze w jednym z odcinkow "wygrany" na koniec powiedzial ze wygral pewnie tylko dlatego ze dawal takie slabe noty
new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 13:51   #586
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Gołąbki mnie rozwaliły
Z dzisiejszej czwórki tylko ta dentystka i młody chłopak sympatyczni. Pani wegetarinaka straszna, wkurzała mnie od początku
To samo chciałam napisać. "Pani wegetarianka" - straszne, nadęte, narzucające swoje zdanie babsko. Pan "motor, skóra i dziara" - miałam wrażenie, że tylko udaje luz, za to ma chyba spore mniemanie o sobie. Nie chciałabym tych ludzi gościć nawet na kawie, co dopiero na kolacji.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2012-09-25 o 13:52
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 15:52   #587
pagzik
Rozeznanie
 
Avatar pagzik
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 536
GG do pagzik
Dot.: Ugotowani na TVN

Wegetarianka zadzierała nosa, a sama zrobiła pare błędów, jak np. nie dała talerzy jako podstawki pod michy z zupą. I jeszcze to dziwne piwo...
__________________
Niektóre szczyty można zdobyć tylko razem.
pagzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 20:38   #588
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Ugotowani na TVN

Zapomniałabym o akcji z wylewaniem piwa w łazience Denne.
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 20:43   #589
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez pagzik Pokaż wiadomość
Wegetarianka zadzierała nosa, a sama zrobiła pare błędów, jak np. nie dała talerzy jako podstawki pod michy z zupą. I jeszcze to dziwne piwo...
omijajac to ze goscie ja zaskoczyli, nie byla gotowa gdy przyszli

co do piwa to szampan z serwatki byl lepszy
new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 22:44   #590
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Ugotowani na TVN

Mirek-porazaka...a te golabki fujjjjj
2 mlodych fajni ludzie
a wegetarianka nic jej nie pasowalo...

ogolnie ten odcinek mnie nie zachwycil....jedzenie przecietne
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 09:14   #591
Czytak
Raczkowanie
 
Avatar Czytak
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 202
Dot.: Ugotowani na TVN

Ten cały Mirek chyba miał taką strategię żeby wygrać i dawał najniższe oceny, ale się przejechał. Widać było, ze ludzie nie za bardzo polubili swoje towarzystwo
__________________

Czytak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 11:59   #592
Kwaśna truskawka
Rozeznanie
 
Avatar Kwaśna truskawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 936
Dot.: Ugotowani na TVN

Poprzednie serie były ciekawsze. Uczestnicy poszczególnych odcinków byli lepiej dobrani, ludzie byli bardziej naturalni, widać było, że chcą przeżyć fajną przygodę.
W tym sezonie przepisy nie powalają, zawsze zdarza się w odcinku ktoś kto zaniża oceny po to, żeby wygrać. To już nie jest to samo co było kiedyś. Dawniej naprawdę z przyjemnością oglądałam ten program, a obecnie robię to raczej z przyzwyczajenia mając nadzieję, że jednak Ugotowani będą tak fajni jak kiedyś
__________________
20.09.2014r.
Kwaśna truskawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 12:16   #593
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez Czytak Pokaż wiadomość
Ten cały Mirek chyba miał taką strategię żeby wygrać i dawał najniższe oceny, ale się przejechał. Widać było, ze ludzie nie za bardzo polubili swoje towarzystwo

czytałam, ze chciał wygrać po to żeby nagrodę w całości przeznaczyć na fundację "TVN nie jesteś sam"
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 15:54   #594
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Do celów kulinarnych podaje się gołębie hodowlane

Wegetarianka zrobiła kolację pod siebie, nie pod gości, to już powinno ja zdyskwalifikować. Ogólnie zachowywała się okropnie, wybrzydzanie, wypytywanie grzebanie w śmietniku idiotyczne komentarze "mężczyźni jajka mają na wierzchu". DNO
Alek i Magda bardzo sympatyczni.
Mirek trochę przesadził delikatnie mówiąc z ocenianiem.
Jak najbardziej się zgadzam ... Czasem zdaje mi się że ludzie idący do tego programu specjalnie mówią, że sa wegetarianami bo będą mogli bardziej ponarzekać ...
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 14:53   #595
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Ugotowani na TVN

Podzielam wasze zdanie. Pani wegetarianka uważała się za jakieś guru kulinarne i chciała być w centrum uwagi. Czepiała się dosłownie wszystkiego. A grzebanie w śmieciach bylo wręcz chamskie. Zachowała się jak dyktator, zamiast poprosić grzecznie o pokazanie opakowania jesli już tak bardzo jej na tym zależało.

Natomiast Mirek.. muszę przyznać, że czułabym się przy nim zagrożona hah. Siedząc przy nim zastanawiałabym się czy nie weźmie jakiegoś kota czy psa jak będzie głodny i go nie pochłonie Pierwszy raz miałam takie odczucia patrząc na człowieka
Jego oceny żałosne.
Ogólnie odcinek słaby, za dużo narzekania i hipokryzji.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 15:09   #596
pagzik
Rozeznanie
 
Avatar pagzik
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 536
GG do pagzik
Dot.: Ugotowani na TVN

Pierwszy odcinek trzeciej serii był fajny, bo tam była fajna atmosfera i w miare normalni ludzie, potem coraz gorzej. A nie wiecie czemu nastepny odcinek bedzie dopiero za tydzien? Widziałam na tvn player, że w najbliższa niedzielę nie wyemitują.
__________________
Niektóre szczyty można zdobyć tylko razem.
pagzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 15:06   #597
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Gołąbki mnie rozwaliły
Z dzisiejszej czwórki tylko ta dentystka i młody chłopak sympatyczni. Pani wegetarinaka straszna, wkurzała mnie od początku
Pani wegetarianka okropna. I w sumie nie dała nic super do jedzenia. Szkoda, że ona wygrała, teraz to już pewnie w ogóle uważa się za najlepszą

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod wszystkimi opiniami dotyczącymi tego odcinka.

Swoją drogą każdy z uczestników gotował dla tej wegetarianki specjalnie pod nią, a ona nie przygotowała żadnej potrawy mięsnej. Hipokryzja, nie każdy musi przecież być wegetarianinem.
Mój Tż też zawsze tak mówi jak jemu coś u znajomych wegetarian- my pod nich robimy jedzenie, a oni dają swoje. I w sumie coś w tym jest.

Nie wiem czemu tak czepiacie jest tych gołębi. Mięso jak mięso, przez wielu uważane za bardzo smaczne. W dobrych restauracjach często je podają. Wręcz można powiedzieć, że P. Mirek zrobił coś elitarnego.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 16:18   #598
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Pani wegetarianka okropna. I w sumie nie dała nic super do jedzenia. Szkoda, że ona wygrała, teraz to już pewnie w ogóle uważa się za najlepszą


Mój Tż też zawsze tak mówi jak jemu coś u znajomych wegetarian- my pod nich robimy jedzenie, a oni dają swoje. I w sumie coś w tym jest.

Nie wiem czemu tak czepiacie jest tych gołębi. Mięso jak mięso, przez wielu uważane za bardzo smaczne. W dobrych restauracjach często je podają. Wręcz można powiedzieć, że P. Mirek zrobił coś elitarnego.
Większość z tych czepiających osób nie wie, ze gołębie podawane kulinarnie to nie te, które latają sobie po mieście i "upiększają" balkony.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 18:03   #599
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez pagzik Pokaż wiadomość
A nie wiecie czemu nastepny odcinek bedzie dopiero za tydzien? Widziałam na tvn player, że w najbliższa niedzielę nie wyemitują.
w Tele Tygodniu jest w ramcówce, hmm zobaczymy w niedzielę, jak będzie
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 13:41   #600
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Ugotowani na TVN

Żadnych komentarzy??
Jarek swojski sympatyczny, taki facet bez zadęcia
Sylwia wyważona, jej kolacja chyba najbardziej by mi smakowała (choć wszystkie wyglądały na smaczne)
Beata widać było, że Wojtek ją zafascynował, jak dla mnie troche się kreowała na kogoś innego
Wojtek na początku mnie mocno drażnił, potem trochę mniej, podziękowania dla mamy....
Na szczęście nie było nikogo aroganckiego, tak jak się wcześniej zdarzało.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-26 18:42:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.