Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plastry - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-03, 10:33   #571
n89
Raczkowanie
 
Avatar n89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 146
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Ja też mam niestety ten problem. Koleżanka poradzila mi kiedyś sok z cytryny, ale ten sposób jest, przynajmniej dla mnie, nieskuteczny.
Myślałam o zakupie takich specjalnych plastrów przeznaczonych do depilacji włosów na twarzy, ale nie wiem, jak tutaj jest ze skutecznością... Może ktoś z Was używal i może coś na ten temat powiedzieć?
Przejrzalam też przed chwilą KWC i znalazłam tam cos takiego:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6566 . Ma bardzo dobre opinie, ale niestety jest dość drogi i nie wiem, w jakim sklepie ewentualnie mogłabym to nabyć.
Może ktoś mi coś doradzi?
n89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 12:04   #572
maryd
Zadomowienie
 
Avatar maryd
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 201
GG do maryd
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Ja kupiłam wybielacz Sally Hansen z Seforze. Drogi może jest, ale starcza na bardzo długo i według mnie to chyba najtańszy kosmetyk. ja mam go już ponad pół roku i może tak 1/3 zużyłam.
__________________
"You can have anything you want
You can drift, you can dream, even walk on water
Anything you want"

maryd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 12:12   #573
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

tez poszukam tego rozjasniacza
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 12:51   #574
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

dobrym rozjasniaczem moze byc już kiedyś wymieniona pianka z wody utlenionej i mydła, efekt nie jest może natychmiastowy, ale na dłuższa metę działa
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 16:25   #575
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez n89 Pokaż wiadomość
Ja też mam niestety ten problem. Koleżanka poradzila mi kiedyś sok z cytryny, ale ten sposób jest, przynajmniej dla mnie, nieskuteczny.
Myślałam o zakupie takich specjalnych plastrów przeznaczonych do depilacji włosów na twarzy, ale nie wiem, jak tutaj jest ze skutecznością... Może ktoś z Was używal i może coś na ten temat powiedzieć?
Przejrzalam też przed chwilą KWC i znalazłam tam cos takiego:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6566 . Ma bardzo dobre opinie, ale niestety jest dość drogi i nie wiem, w jakim sklepie ewentualnie mogłabym to nabyć.
Może ktoś mi coś doradzi?


przeczytaj ostatanią strone wątku
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 16:27   #576
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość
Kochana, mozesz kupić to w kazdej galerii centrum cena cos ponad 30 zł

to juz lece na Drogerie;]
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 17:24   #577
materialgirrrl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Miechów
Wiadomości: 8
GG do materialgirrrl
Dot.: wstyd. wąsik ?

ja tak samo mam poblem. najczesciej proboje przezedzac je co jakis czas penseta. mimo ze sa widoczne to jednak jest ich mniej. na brodce to samo. jak mam 3 wloski to traktuje je penseta i po sprawie na inne metody sie jescze nie odwazylam
materialgirrrl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-13, 18:14   #578
m0niSk4
Zadomowienie
 
Avatar m0niSk4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 656
Dot.: wstyd. wąsik ?

a ja sobie wyrywam pensetą
__________________


Chcę się obudzić, stanąć na szczycie, krzyczeć
Chcę czuć życie,
Chcę czuć luz, by móc krzyczeć,
Nigdy nie zasnąć, czuć serca bicie... !!



m0niSk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 18:22   #579
mintle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 371
Dot.: wstyd. wąsik ?

sally hansen to wlasnie odpowiedz na wąsikowe bolączki wiem bo używam. a dostępna jest w necie i stacjonarnie - na pewno w drogeriach galerii centrum. woda utleniona dziala podobnie, ale na efekty trzeba dluzej czekac.
__________________
Klik! Wymiankowy

mintle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 18:48   #580
Oskaa37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1
Dot.: Wąsy u kobiet

JA proponuję Ci pensetę
Oskaa37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 19:09   #581
nika_88
Rozeznanie
 
Avatar nika_88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: tajne =)
Wiadomości: 589
Dot.: Wąsy u kobiet

Cytat:
Napisane przez Oskaa37 Pokaż wiadomość
JA proponuję Ci pensetę
hmm watek juz troche stary, pewnie autorka pozbyla sie juz tego problemu
__________________
... ............Może nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
nika_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-18, 15:19   #582
Naomki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Słyszałam o czymś takim jak guma czy kauczuk do depilacji bardzo szybko ,skuteczna i bezbolesna metoda stosowana z tego co wiem m.in. w Holandii, Brazylii.
Czy ktoś m styczność z czymś takim??Będę wdzięczna za info Pozdrawiam
Naomki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 10:32   #583
nataliaa
Raczkowanie
 
Avatar nataliaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: daaLekO ;))
Wiadomości: 178
Unhappy Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Ehh... mam ten sam problem ... tylko że ja mam jasną karnację i ciemne włosy... i mój "wąsik" widać bardzo wyraźnie... i zastanawiam się czy mogę potraktować go zwykłym depilatorem?? takim elektrycznym??
pozdr.
__________________

"Nie przejmuj się - szepnąl mi do ucha - Gdybym mógł snić, śniłbym tylko o tobie. I nie wstydziłbym sie tego."






..czekam na ten dzień..
nataliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 20:19   #584
Somayeh
Przyczajenie
 
Avatar Somayeh
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 28
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Hej. Jestem tym śmiesznym przypadkiem: mam blond włosy i niebieskie oczy, skórę białą jak kartka papieru, a do tego czarne rzęsy, brwi, wąsik i baczki i cerę naczynkową i mieszaną. Kosmetyczka powiedziała mi "gorzej nie mogła pani trafić"
Poradźcie mi co mogę zrobić z tym wąsikiem i baczkami (nad regulacją brwi panuję) w kontekście moich uwarunkowań. Czy któraś z Was ma podobny typ "urody"?
Rozważałam takie możliwości:
- wosk u kosmetyczki - boję sie, ze będę po tym czerwona - czy słusznie?
- plastry wosku w domu - nie wiem czy mi nie zaczną odrastać mocniejsze. Po jakim czasie takie włoski mogą odrastać na mojej twarzy?
- laser - czy ktoś zna gabinet w Warszawie, w którym był i jest zadowolony?
- sama nie wiem co
Somayeh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 20:36   #585
Ol!
Raczkowanie
 
Avatar Ol!
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 245
GG do Ol!
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

ile tak ok. może kosztować wosk u kosmetyczki?
Ol! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 17:10   #586
kwiatuszek1803
Raczkowanie
 
Avatar kwiatuszek1803
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 144
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Ja usunęłam mojego wąsika w czwartek u kosmetyczki za pomocą wosku. Trochę bolało. U mnie zaczerwnienie utzrymało się do końca dnia. Na nastęony nie było ani śladu. Nie zrobiły mi się też żadne strupki ropne, chociaż kosmetyczka poinformowała mnie o tym, że takie coś może pojawić się na mojej twarzy, ponieważ zabieg był przeprowadzony pierwszy raz....Zapłaciłam 5 zł.
kwiatuszek1803 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 22:13   #587
Cenedess
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

.

Edytowane przez Cenedess
Czas edycji: 2008-04-27 o 07:27 Powód: konto założone i używane nie przez właścicielkę maila.
Cenedess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 21:18   #588
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Ja jestem jasna blondynka ale to w sumie nie ma znaczenia bo i tak usuwam wasik regularnie. Narazie najlepszy jest wosk, troszke boli ale na jakis mam spokoj Zaczerwienie trzyma sie u mnie okolo 4 godzin .
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 22:09   #589
entero-kinaza
Raczkowanie
 
Avatar entero-kinaza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 210
GG do entero-kinaza
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

hej
ja sobie z tym radzę w ciągu kilku sekund: po prostu woskiem na zimno
polecam tanitę o zapachu owoców cytrusowych, są tanie w super pharmie kosztuję 5-6zł a starczają na długo. zdecydowanie lepsze to niż wyrywanie pęsetą... ból trwa dosłownie kilka sekund, sladu nie zostaje, ewentualnie jakies maluszki, ktore wyrywam juz peseta. u mnie zaczerwienienie trzyma sie krotko mimo ze mam bardzo wrazliwa skore. a no i oczywiscie bol na poczatku byl mocniejszy teraz juz wlasciwie go nie ma... wloski odrastają dużo słabsze i jasniejsze, dodam ze mialam kiedys bardzo ciemne wloski...
jak juz sie ktoras z Was zdecyduje, to pamietajcie: po przyklejeniu plasterka z woskiem nalezy poczekac max 10s (nakleic na naciagnieta skore, zeby plasterek byl wygladzony) i potem szybko zerwac. ja sobie kiedys zrobilam rane, bo wosk juz lekko 'przestygl' na mojej skorze, i mialam popekane naczynka pod skora... wygladalo to tragicznie.
Buzka
__________________

entero-kinaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-16, 11:01   #590
Somayeh
Przyczajenie
 
Avatar Somayeh
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 28
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Na razie wypróbowałam rozjaśniacz do włosów Sally Hansen i jestem bardzo zadowolona. Zrobił, co trzeba i depilacja nie będzie wmoim przypadku konieczna - włosków nie widać. Przynajmniej na razie. Co bedzie później - nie wiem
Somayeh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 03:22   #591
szrekowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: Re: Pomocy!!! ........ włoski...........

przed myciem zebow namocz szczoteczke goraca woda i masuj usta okreznymi ruchami. tylko delikatnie,zebys sobie jakiejs krzywdy nie zrobila pobudza to krazenie dajac efekt delikatnego "napuchniecia" warg i zluszcza naskorek, co sprawia,ze usteczka sa miekkie i gladziutkie jak pupcia niemowlaka

pozdro
szrekowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 15:06   #592
ryfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: elblag
Wiadomości: 39
Dot.: wstyd. wąsik ?

dziewczyny ja tez mam wasik nad gorna warga,bardzo mi to przeszkadza,wybieram sie do kosmetyczki na laserowe usunieci.czy to dobry pomysl?
ryfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 13:07   #593
sunset2211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

mam pytanie w jaki sposób mogę sobie rozjaśnić wąsik nad górną wargą nie chce go wyrywać bo ciągle bym musiała ten zabieg powtarzać a i nie rozumiem 1 rzeczy czemu preparat sally hansen stosuje się co jakiś czas przecież on rozjaśnia włoski a nie wyrywa a skoro rozjaśnia to chyba na stałe
sunset2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 13:32   #594
shift08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 28
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Czesc dziewczyny ale tego jest duzo sluchajcie ja tez mam problem moje wasiki sa okropne. nie ukrywam ze jako 15-Stolatka golilam je Teraz jako 18-latka wygladalm na sum. sa naprawde dlugie i czarne grube czarne wasiska. Chce kupic sobie plasterki tylko nie wiem jakie sa najlepsze i ile kosztuja? no i oczywscie po jakim czasie wloski odrastaja?
drugi moj problem to brzuch. tam rowniez mam starszne owlosienie

PS: DZIEWCZYNY NIGDY PRZENIGDY NIE GOLCIE WASIKOW BO BEDZIECIE WYGLADAC JAK POTOWORY!!!!!!!!
shift08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 13:45   #595
Katarynka1
Raczkowanie
 
Avatar Katarynka1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 374
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez shift08 Pokaż wiadomość
(...) nie ukrywam ze jako 15-Stolatka golilam je Teraz jako 18-latka wygladalm na sum. sa naprawde dlugie i czarne grube czarne wasiska.

(...)


PS: DZIEWCZYNY NIGDY PRZENIGDY NIE GOLCIE WASIKOW BO BEDZIECIE WYGLADAC JAK POTOWORY!!!!!!!!

To jest coś, czego nie rozumiem... Dlaczego piszecie, żeby nie golić bo za x czasu włosy będą długie, silniejsze itp - przecież jak się już ogoli to nie po to, żeby za chwilę zapuszczać Ja nie mam problemu z wąsikiem ale gdybym miała to po prostu bym goliła codziennie albo co drugi dzień, to zajmuje sekundę. Nie zdążyłyby odrosnąć. Tak samo jak golę włosy na rękach co drugi/trzeci dzień(wolno rosną), używając do tego maszynki i mydła. To zajmuje dwie minuty. Nie zamierzam w przyszłości przestać, no bo po to golę żeby tych włosów nie mieć przecież
Katarynka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 16:58   #596
maryd
Zadomowienie
 
Avatar maryd
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 201
GG do maryd
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Ja bym wąsika ogolić się nie odważyła.
__________________
"You can have anything you want
You can drift, you can dream, even walk on water
Anything you want"

maryd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 17:23   #597
Jasminne
Raczkowanie
 
Avatar Jasminne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ZdWola
Wiadomości: 130
GG do Jasminne
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez Katarynka1 Pokaż wiadomość
To jest coś, czego nie rozumiem... Dlaczego piszecie, żeby nie golić bo za x czasu włosy będą długie, silniejsze itp - przecież jak się już ogoli to nie po to, żeby za chwilę zapuszczać Ja nie mam problemu z wąsikiem ale gdybym miała to po prostu bym goliła codziennie albo co drugi dzień, to zajmuje sekundę. Nie zdążyłyby odrosnąć. Tak samo jak golę włosy na rękach co drugi/trzeci dzień(wolno rosną), używając do tego maszynki i mydła. To zajmuje dwie minuty. Nie zamierzam w przyszłości przestać, no bo po to golę żeby tych włosów nie mieć przecież
Katarynka1 masz 100% rację ! Bez względu na to, czy zbędne owłosienie usuwa się woskiem, czy zwykła maszynką i tak trzeba to powtarzać. "Wąsika" jest przecież niewiele, depilacją maszynką trwa kilka sekund, nie występuje również zaczerwienie jak przy plastrach z wosku. Wg mnie to najlepsze wyjście jeśli nie ma się pieniążków na laser.
__________________
Jasminne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 17:48   #598
the-scarlet-garden
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 232
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Ja usuwam wąsik zwykłym kremem do depilacji, Tanita. Robię tez tak między brwiami, bo nie lubię jak tam rosną mi włoski, a z pęsetką robie się to woolno i boleśnie. A tka posmaruję kreme , chwila moment i po włosiskach
the-scarlet-garden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 10:31   #599
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez Somayeh Pokaż wiadomość
- wosk u kosmetyczki - boję sie, ze będę po tym czerwona - czy słusznie?
- plastry wosku w domu - nie wiem czy mi nie zaczną odrastać mocniejsze. Po jakim czasie takie włoski mogą odrastać na mojej twarzy?
- laser - czy ktoś zna gabinet w Warszawie, w którym był i jest zadowolony?
- sama nie wiem co
po wosku bedzie czerwony slad. poza tym, do wosku musisz zmyc makijaz i nie nalozysz go po zabiegu.

proponuje robic wosk samemu w domku, wieczorem. rano wstajesz z gladka, niezaczerwieniona skora. mozesz poprosic mame/sostre/kolezanke, by pomola ci z tym. samemu moze byc trudno za pierwszym razem. ja walcze sama z wasikiem i jest ok. kupuje wosk za 6 zl, ktory starcza pewnie na rok

laser moze nie odzialac. sama robilam laser na pachy,wiec wiem cos nie cos. aby efekt byl, wlos musi byc jak najciemniejszy (inaczej nie pochlonie prmieniowania, wiec nie zadziala). po dugie bedzie potrzebne wiele zabiegow. ja wlasnie szykuje sie na 5. gdyy ktos nie wiedzial, ze chodze a laser, nie domyslilby sie sam. nie ma na razie powalajacych efektow. a namargineie polecam salon Studio Light w Zabkach pod Warszawa. dobre ceny, znikza 50% po trzecim zabiegu, profesjonalna i mila obsluga, wszystko na najwyzszym poziomie. jedyna nieogodnosc, to oddalenie od centrum. stad nizsze ceny.

ogolnie plecam wosk. bron Boze depilatorem!!!!!!!!!!!

Edytowane przez annan_
Czas edycji: 2007-10-14 o 10:33 Powód: dopisek
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 19:47   #600
sunset2211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

ale ja nie chcę usuwać wąsika tylko go rozjaśnić może mi ktoś powiedzieć jak i czy można je rozjaśnić woda utlenioną
sunset2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-30 09:50:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:32.