Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-17, 10:33   #571
pepsikolakokakola
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 986
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Masz czas na zastanowienie się
Szukanie 3,4 klientów w pierwszym miesiącu dla mnie to dużo,ale mogę się nie znać
czy ja wiem czy duzo? w koncu to spedycja, a nie wciskanie zakupu towarow. wiec jezeli firma ma fajne warunki wspolpracy z klientami to nie powinno byc problemu. lepsze to, niz wciskanie ludziom np. cudotworczych materacy.
pepsikolakokakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 10:34   #572
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez pepsikolakokakola Pokaż wiadomość
czy ja wiem czy duzo? w koncu to spedycja, a nie wciskanie zakupu towarow. wiec jezeli firma ma fajne warunki wspolpracy z klientami to nie powinno byc problemu. lepsze to, niz wciskanie ludziom np. cudotworczych materacy.
Pisałam,że się nie znam...może rzeczywiście,jak spojrzeć pod tym kątem,to nie jest takie złe...
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 10:35   #573
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Masz czas na zastanowienie się
Szukanie 3,4 klientów w pierwszym miesiącu dla mnie to dużo,ale mogę się nie znać
Mi też się tak wydaję, że to dużo.

Ogólnie śmiać mi się chce z siebie, bo przebierałam 'górę' 3,4 razy, a w płaszczu siedziałam
Ogólnie stwierdzam, że mogłam ładniej opowiedzieć o swoich wcześniejszych pracach, nie poszło źle, ale mogłam lepiej to ująć. Będę wiedzieć na przyszłość i popracuję nad tym. I co najlepsze nie stresowałam się!

A co myślicie dziewczyny o patrzeniu w oczy jak mówi rekruter do Was, opowiada coś i patrzy na Was co jakiś czas?
Patrzeć, nie patrzeć?

A co do tej koperty to nigdy nie pomyślałam, żeby tak zrobić. To genialne! Pracownice pewnie wywalają większość CV.
A jak jest mały sklep to pisać kierownik sklepu, czy może właściciel?
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 10:49   #574
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
A co do tej koperty to nigdy nie pomyślałam, żeby tak zrobić. To genialne! Pracownice pewnie wywalają większość CV.
A jak jest mały sklep to pisać kierownik sklepu, czy może właściciel?
Mogą wywalić, szczególnie, że w moim przypadku to mały sklep. I chyba bym napisała właściciel... Choć i tak dziwnie byłoby mi dać taką kopertę Choć z drugiej strony jest pewnie, że do niej zajrzy.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 10:53   #575
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Mogą wywalić, szczególnie, że w moim przypadku to mały sklep. I chyba bym napisała właściciel... Choć i tak dziwnie byłoby mi dać taką kopertę Choć z drugiej strony jest pewnie, że do niej zajrzy.
Fakt, trochę dziwnie.
'Dzień dobry,proszę przekazać to właścicielowi'??
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 11:00   #576
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Fakt, trochę dziwnie.
'Dzień dobry,proszę przekazać to właścicielowi'??
Dokładnie.. Najlepiej, gdybym akurat trafiła na własciciela. Myślałam, zeby po prostu zapytac sprzedawczyni, kiedy jest kierownik, przyjsc wtedy, dac mu CV osobiscie i od razu porozmawiać.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 11:51   #577
milka1976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 203
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

dziewczyny a jak sie tworzy cv w pdfie? pewnie mnie wysmiejecie za to pytanie ale co tam
milka1976 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-17, 11:54   #578
pepsikolakokakola
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 986
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez milka1976 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak sie tworzy cv w pdfie? pewnie mnie wysmiejecie za to pytanie ale co tam
sciagasz sobie darmowego open offica, w tym pakiecie masz program office writer (cos jak microsoft word). po stworzeniu dokumentu wybierasz format, w ktorym chcesz zapisac plik.
pepsikolakokakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 12:02   #579
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez milka1976 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak sie tworzy cv w pdfie? pewnie mnie wysmiejecie za to pytanie ale co tam
Prościej:
Ściągasz PDFCreator. Plik Worda w którym masz CV przeciągasz na okienko creatora, dajesz zapisz i już
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 13:00   #580
milka1976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 203
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

dzieki dziewczyny.skorzystam z tej drugiej opcji.mam juz worda wiec nie chce sciagac open offica

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

zabciajs---sciagnelam tego pdf creatora, zinstalowalam, ale jak go otwieram to pojawia sie takie okienko taka jakby tabelka i nie wiem co dalej bo jak probuje przeciagnac dokument worda dotej tabelki to pojawia sie komunikat cos o drukowaniu,ustawieniach drukarki . nie rozumiem tego
milka1976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 13:02   #581
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Daj ok jak jest ten komunikat o drukowaniu Później zapisz i już będzie.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-17, 13:25   #582
milka1976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 203
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Zabciajs--dzięki wszystko juz dziala
milka1976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 14:04   #583
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Mam pytanie. Jak dużą czcionką macie CV napisane i na ile stron ? Pytam, bo mnie wkurzyła dziś Pani doradca zawodowy z UP i stwierdziła, że CV ma być na 1 stronę tylko. Nie dopuszczalne jest wg niej 1,5 czy 2 strony. A nie jedna z was ma na 1,5 strony. Sama z zakresem obowiązków i kursami mam na ok 1, 5 strony. Czcionka wg niej ma być duża. Większa z tego co zrozumiałam niż 11 czy 12.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 14:11   #584
Mariatta
Zakorzenienie
 
Avatar Mariatta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 3 119
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Jak dużą czcionką macie CV napisane i na ile stron ? Pytam, bo mnie wkurzyła dziś Pani doradca zawodowy z UP i stwierdziła, że CV ma być na 1 stronę tylko. Nie dopuszczalne jest wg niej 1,5 czy 2 strony. A nie jedna z was ma na 1,5 strony. Sama z zakresem obowiązków i kursami mam na ok 1, 5 strony. Czcionka wg niej ma być duża. Większa z tego co zrozumiałam niż 11 czy 12.
Ja mam 1 strone 10 - ale na warsztacie z biura karier z uczelni mówiono nam, że 2 strony cv są dopuszczalne, byle tego nie przekroczyć. Cv spradzane jeszcze przez oosbę z klubu pracy, ale nie z UP i generalnie powiedziała, że w porządku jest.
Mariatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 14:11   #585
milka1976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 203
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

ja pisze 11 lub 12. zawsze sie zmieszcze na 1 stronie bo generalnie mam 2 wzory cv w zaleznosci gdzie wysylam. i w kazdym z nich opuszczam cos tyle tylko ze to co pisze w tym pierwszym opuszczam w 2 a to co opuszczam w 2 pisze w 1 oczywiscie jest tez czesc wspolna dla obydwu cv
milka1976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 14:25   #586
preetamsingh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z pępka świata
Wiadomości: 1 427
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Ja piszę 12 Times New Roman. Chociaż może pora się odważyć i zmienić czcionkę bądź rozmiar, bo tak mi się wydaje, że większość cv, jest w takim formacie właśnie...
preetamsingh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 14:51   #587
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

I jeszcze Pani doradca z UP stwierdziła, że niedopuszczalne jest wpisywanie zakresu obowiązków do CV. To o czym tu piszecie. Wręcz wg niej brzydko CV wygląda z wymienionymi 3 czy 2 pkt opisującymi najważniejsze zadania na danym stanowisku. Ja miałam po 3 krótkie pkt przy każdym stanowisku wymienione, to mi je skreśliła w moim CV na kursie dziś . Te Panie z UP, to uważają się za najmądrzejsze. Nie ma wg nich mądrzejszych od nich. Jak zobaczyła niektóre wasze CV, to by jej mina opadła. Sama by takiego CV jak tu niektóre osoby mają nie umiała napisać.

Edytowane przez tajkuna
Czas edycji: 2012-01-17 o 14:55
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 14:58   #588
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Co za BZDURY wypisują ci doradcy

A za kilkanaście lat jak będziecie miały X doświadczenia to też CV będzie na jedną stronę ?


Ostatnio była rekrutacja w naszej firmie i nie widziałam ANI JEDNEGO cv na jedną stronę. Ba ! Z listem motywacyjnym średnio przychodziły od kilkuset osób TRZY strony.
I dział personalny to przeglądał , Prezes wybrane dokładnie (!) czytał - bo szukał speca w konkretnej dziedzinie.
A na cv na jednej stronie nasz dział personalny mówi " żółtodzioby"

Uważam, że nazwa stanowiska nic nie mówi - w firmach pod pojęciem "specjalista" "referent" "asystent" kryją się różne obowiązki i dlatego te kluczowe zawsze należy wypisywać w cv - jeżeli my tego nie zrobimy, inni na pewno i to oni przyciągną uwagę rekrutera.
Specjalista specjaliście nie równy

Pomijam rekrutacje do handlu bo o tej dziedzinie nic nie wiem.
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 15:08   #589
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez neuilly. Pokaż wiadomość
Co za BZDURY wypisują ci doradcy

A za kilkanaście lat jak będziecie miały X doświadczenia to też CV będzie na jedną stronę ?


Ostatnio była rekrutacja w naszej firmie i nie widziałam ANI JEDNEGO cv na jedną stronę. Ba ! Z listem motywacyjnym średnio przychodziły od kilkuset osób TRZY strony.
I dział personalny to przeglądał , Prezes wybrane dokładnie (!) czytał - bo szukał speca w konkretnej dziedzinie.
A na cv na jednej stronie nasz dział personalny mówi " żółtodzioby"

Uważam, że nazwa stanowiska nic nie mówi - w firmach pod pojęciem "specjalista" "referent" "asystent" kryją się różne obowiązki i dlatego te kluczowe zawsze należy wypisywać w cv - jeżeli my tego nie zrobimy, inni na pewno i to oni przyciągną uwagę rekrutera.
Specjalista specjaliście nie równy

Pomijam rekrutacje do handlu bo o tej dziedzinie nic nie wiem.
Zgadzam się z tobą w 100 %. Ale dla szanownej Pani z up muszę na jutro na kurs CV przerobić na 1 stronę. Tak kazała. Bo CV musi mieć od każdego biorącego udział w kursie jako potwierdzenia zakończenia kursu. Niech się cieszy, ze wykonujemy jej zadania, a w duchu myślimy co innego na jej temat.

Jutro idę na rozmowę . Tylko to jest rozmowa w firmie, która co miesiąc poszukuje na to samo stanowiska pracownika. Zastanawiam się co to może być za firma, ( nazwa firmy w ogłoszeniu na necie nie była podana. ) Poznaję po adresie mailowym i treści ogłoszenia, że co chwila wisi na necie do nich ogłoszenie. Nie wiem czy przyjmują kogoś i zwalniają zaraz. Nie robię sobie nadziei żadnych. Zobaczymy jutro.

Edytowane przez tajkuna
Czas edycji: 2012-01-17 o 15:09
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-17, 17:02   #590
slonecznikow_a
Zadomowienie
 
Avatar slonecznikow_a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 126
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez slonecznikow_a Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Od pewnego czasu czytam na wizażu wątek o bezrobotnych, teraz dodatkowo ten nowy wątek. Widzę, że niektóre osoby mają dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie poszukiwania pracy i procesu rekrutacji, więc postanowiłam poprosić o porady.

Czy wypada zadzwonić do potencjalnego pracodawcy i zapytać jak przebiega proces rekrutacji, czy już kogoś wybrali? Wysłałam zgłoszenie na płatne praktyki studenckie, przygotowałam fajne CV i LM i nie ukrywam, że bardzo mi zależy Mam nadzieję, że nie zgłosiło się wiele osób. Z ogłoszenia wynikało, że praca będzie w godzinach porannych/przedpołudniowych, do tego min 15h/tydzień, więc może większość studentów dziennych nie ma takiej dyspozycyjności
Do wczoraj (15.01) można było wysyłać dokumenty. Wypada jutro zadzwonić i zapytać?
Piszę jeszcze raz, bo posty nowych użytkowników pokazują się (chyba) z opóźnieniem, po zaakceptowaniu przez moderatora. I nikt mi nie odpowiedział
slonecznikow_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 17:48   #591
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość

A co myślicie dziewczyny o patrzeniu w oczy jak mówi rekruter do Was, opowiada coś i patrzy na Was co jakiś czas?
Patrzeć, nie patrzeć?
Ja zawsze patrze prosto w oczy i staram sie nie rozgladac na boki
Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Dokładnie.. Najlepiej, gdybym akurat trafiła na własciciela. Myślałam, zeby po prostu zapytac sprzedawczyni, kiedy jest kierownik, przyjsc wtedy, dac mu CV osobiscie i od razu porozmawiać.
To jest dobry pomysl
Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Jak dużą czcionką macie CV napisane i na ile stron ? Pytam, bo mnie wkurzyła dziś Pani doradca zawodowy z UP i stwierdziła, że CV ma być na 1 stronę tylko. Nie dopuszczalne jest wg niej 1,5 czy 2 strony. A nie jedna z was ma na 1,5 strony. Sama z zakresem obowiązków i kursami mam na ok 1, 5 strony. Czcionka wg niej ma być duża. Większa z tego co zrozumiałam niż 11 czy 12.
Ja mam 12 Times New Roman. W obowiazkach mam jakies 7 wypunktowanych.No i mam obecnie 2 strony CV.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 18:04   #592
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Nie zmieszczę się na jedną stronę Próbuje i nie wyjdzie. A pani z UP twierdzi, że można dużą czcionką napisać moje CV na jedną stronę. Chyba, że ma jaki program specjalny do zmniejszania na stronę. CV ma być czytelne przede wszystkim, a nie na 1 stronę. Niech przerabia sobie sama jutro na stronę. Ja idę szukać ofert pracy.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 18:10   #593
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
Jutro idę na rozmowę . Tylko to jest rozmowa w firmie, która co miesiąc poszukuje na to samo stanowiska pracownika. Zastanawiam się co to może być za firma, ( nazwa firmy w ogłoszeniu na necie nie była podana. ) Poznaję po adresie mailowym i treści ogłoszenia, że co chwila wisi na necie do nich ogłoszenie. Nie wiem czy przyjmują kogoś i zwalniają zaraz. Nie robię sobie nadziei żadnych. Zobaczymy jutro.
Powodzenia,może akurat się uda
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 18:12   #594
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

A ja się spotkałam z tym że firma nie chciała pdfa bo nie mogła odczytać, śmiech na sali. Obecnie wysyłam w pdf i docx, a LM w treści maila.

Znacie jakieś firmy które rekrutują hostessy? W ogóle ktoś chce nieuczące się?

A telefon milczy
Nie wiedzą co tracą
__________________
Wymianka
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 18:29   #595
agnieszka_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 8
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez milka1976 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak sie tworzy cv w pdfie? pewnie mnie wysmiejecie za to pytanie ale co tam
Word 2007: przycisk pakietu office -> zapisz jako -> PDF lub XPS -> Publikuj i gotowe
agnieszka_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 19:35   #596
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
A ja się spotkałam z tym że firma nie chciała pdfa bo nie mogła odczytać, śmiech na sali. Obecnie wysyłam w pdf i docx, a LM w treści maila.

Znacie jakieś firmy które rekrutują hostessy? W ogóle ktoś chce nieuczące się?

A telefon milczy
Nie wiedzą co tracą
Niestety ja takowych ofert nigdy nie widziałam. Dla nieuczących się.

Podejście godne naśladowania!!!
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 20:16   #597
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Staram sama sobie wmawiać

Potrzebuje jeszcze jakieś rady do pisania LM ale nie zwykłych tylko zaj..... Nie umiem tak się sama wychwalać...
To co teraz robię to szukam cech jakie są pożądane na stanowisku, wplatam większość które mniej lub bardziej posiadam. Powiązania moich zainteresowań z branża/stanowiskiem. Myślałam nad wciskaniem słownictwa branżowego i odrobinką wazeliny w stronę firmy i jeszcze jak BARDZO bym chciała znaleźć prace w tym mieście, bo chcę się przeprowadzić.
__________________
Wymianka
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 21:06   #598
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Staram sama sobie wmawiać

Potrzebuje jeszcze jakieś rady do pisania LM ale nie zwykłych tylko zaj..... Nie umiem tak się sama wychwalać...
To co teraz robię to szukam cech jakie są pożądane na stanowisku, wplatam większość które mniej lub bardziej posiadam. Powiązania moich zainteresowań z branża/stanowiskiem. Myślałam nad wciskaniem słownictwa branżowego i odrobinką wazeliny w stronę firmy i jeszcze jak BARDZO bym chciała znaleźć prace w tym mieście, bo chcę się przeprowadzić.
wydaje się, że to dobry pomysł, szczegolnie, że dość często na rozmowach pytają, dlaczego akurat ta firma, co można fimie dać od siebie.... przynajmniej się takim pytaniem nie zestresujesz
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 09:24   #599
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Nie wiem jak się dowiedzieć czy są jakieś autobusy czy busy do tej pracy?!
Nie wiem skąd się dowiedzieć
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 09:26   #600
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Nie wiem jak się dowiedzieć czy są jakieś autobusy czy busy do tej pracy?!
Nie wiem skąd się dowiedzieć
Na pks zapytać?Może kogoś z tej pracy,czy mają busy podstawiane.
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:54.