M jak miłość część 6 - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-09, 15:02   #571
lovelybaka
Zakorzenienie
 
Avatar lovelybaka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 800
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Obejrzałam dzisiejszy i jutrzejszy odcinek, dawno się tak na niczym nie wzruszyłam W 1125 najbardziej łzy leciały na ostatniej rozmowie Kasi i Marcina, kiedy Kasia powiedziała, że zawsze czuła, że mają niedużo czasu. No i ryknęłam w momencie, gdy Marcin dowiedział się o jej śmierci... Straszne to było. W 1126 praktycznie co chwilę ryczałam, ale najbardziej na rozmowie przez telefon Bachy z Marcinem, kiedy musiał się rozłączyć, bo nie dawał rady z nią rozmawiać, no i na końcówce nie sposób było nie płakać, jak ten mały złapał Marcina za palec, a Marcin ze łzami: 'Zostaliśmy sami. Twoja mama prosiła mnie, żebym się tobą zaopiekował. Jestem Marcin. Twój tata.'
czyli muszę chusteczki naszykować jak coś
__________________
09.07.12 - Zapuszczanie i pielęgnacja włosów

Ach, muzyka. To magia większa od wszystkiego, co my tu robimy! { last.fm }
lovelybaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 16:02   #572
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Obejrzałam dzisiejszy i jutrzejszy odcinek, dawno się tak na niczym nie wzruszyłam W 1125 najbardziej łzy leciały na ostatniej rozmowie Kasi i Marcina, kiedy Kasia powiedziała, że zawsze czuła, że mają niedużo czasu. No i ryknęłam w momencie, gdy Marcin dowiedział się o jej śmierci... Straszne to było. W 1126 praktycznie co chwilę ryczałam, ale najbardziej na rozmowie przez telefon Bachy z Marcinem, kiedy musiał się rozłączyć, bo nie dawał rady z nią rozmawiać, no i na końcówce nie sposób było nie płakać, jak ten mały złapał Marcina za palec, a Marcin ze łzami: 'Zostaliśmy sami. Twoja mama prosiła mnie, żebym się tobą zaopiekował. Jestem Marcin. Twój tata.'
Muszę TŻa gdzieś wygonić żeby nie patrzył jak ryczę...
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 17:20   #573
bumcykbajera21
Zadomowienie
 
Avatar bumcykbajera21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 257
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Muszę TŻa gdzieś wygonić żeby nie patrzył jak ryczę...
moj sie nabijal, jak mu powiedzialam, ze plakalam na Emce ;p
bumcykbajera21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 17:59   #574
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: M jak miłość część 6

Fajnie wiedzieć, że nie tylko ja jestem taką beksą Ale obiektywnie patrząc to myślę, że nawet facet by się wzruszył, sceny naprawdę łapią za serce.

Cytat:
Napisane przez bumcykbajera21
moj sie nabijal, jak mu powiedzialam, ze plakalam na Emce ;p
Też myślałam, że nigdy na MjM nie zapłaczę, a tu proszę

Btw, czytałyście? (spoiler, link na biało) http://superseriale.se.pl/seriale/m-jak-milosc-odcinek-1135-andrzej-chory-na-bialaczke-czy-budzynski-umrze_552442.html (koniec linku)

Jakby niemało było w Emce dramatów, ech...
__________________


Edytowane przez Le_Souvenir
Czas edycji: 2015-03-09 o 18:01
Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 20:25   #575
lovelybaka
Zakorzenienie
 
Avatar lovelybaka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 800
Dot.: M jak miłość część 6

Magda mogłaby być z tym Olkiem

A co do Andrzeja to mam nadzieję, że nie będzie kolejnej śmierci.

Wysłane za pomocą Tapatalk 2
__________________
09.07.12 - Zapuszczanie i pielęgnacja włosów

Ach, muzyka. To magia większa od wszystkiego, co my tu robimy! { last.fm }

Edytowane przez lovelybaka
Czas edycji: 2015-03-10 o 13:59
lovelybaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 20:31   #576
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: M jak miłość część 6

naprawdę plakalescie za Kaśka?;d jak dla mnie nic wzruszające tan niestety nie było, już Ewka umierająca bardziej zrobiła na mnie wrażenie. A jestem osobą nadrazliwa.

Z tym Andrzejem to znowu do walili, same tragedię. porażka..
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 20:35   #577
Miqesi
Wtajemniczenie
 
Avatar Miqesi
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 323
Dot.: M jak miłość część 6

A gdzie Olek zgubił swoją dziewczynę, z którą był na początku?

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
naprawdę plakalescie za Kaśka?;d jak dla mnie nic wzruszające tan niestety nie było, już Ewka umierająca bardziej zrobiła na mnie wrażenie. A jestem osobą nadrazliwa.
.
Też myślałam, że sobie popłaczę, ale jednak nie. Może dlatego, że już na długo przed odejściem Kasi pisali o tym, jak się zakończy jej wątek i oswoiłam się z tym.
__________________

2015: 20. 2016: 11. 2017: 6. 2018: 4.

2019: 2


Edytowane przez Miqesi
Czas edycji: 2015-03-09 o 20:33
Miqesi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-09, 20:35   #578
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: M jak miłość część 6

mimo że jestem wrażliwą osobą i wzruszam się na filmach to dziś wzruszyłam się na samym końcu jak powiedzieli że nie żyje, ale to pewnie dlatego że od dawna wiedziałam o tej śmierci

wydaje mi się czy Kaśka zostawiła plecak w innym miejscu niż go znaleźli?

Magda to takie smuty czasem mówi że się słuchać nie da
stesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 20:48   #579
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Btw, czytałyście? (spoiler, link na biało) http://superseriale.se.pl/seriale/m-jak-milosc-odcinek-1135-andrzej-chory-na-bialaczke-czy-budzynski-umrze_552442.html (koniec linku)
No no no, chyba im się nudzi

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

A co do Kasi, to nie płakałam również jako z nielicznych Chociaż przez moment miałam chwilę zwątpienia i, ze jednak łezka pójdzie ale obyło się bez.
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 20:55   #580
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez Miqesi Pokaż wiadomość
A gdzie Olek zgubił swoją dziewczynę, z którą był na początku?

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------
Wyjasniał Marcinowi, że im się nie udało. Kilka odc wczesniej.

Też myślałam, że sobie popłaczę, ale jednak nie. Może dlatego, że już na długo przed odejściem Kasi pisali o tym, jak się zakończy jej wątek i oswoiłam się z tym.
Tez nie płakałam. Ale jutro pewnie będę, bo odkąd jestem mamą wzruszają mnie watki z niemowlętami.
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 21:12   #581
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: M jak miłość część 6

Ja też nie płakałam,a mogłabym dorabiać sobie jako płaczka
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-09, 22:21   #582
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: M jak miłość część 6

Tylko nie Endrju ((
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 22:29   #583
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: M jak miłość część 6

Wszelkie płaczki pocieszę, że wtorkowy odcinek jest bardziej ruszający od dzisiejszego, na którym mi nie poleciałą ani jedna łza. Na jutrzejszym miałam kilka razy problem z mokrymi oczami bo Marcina żal mi było, a szczególnie sytuacji, w których był bezsilny bo nie byli po ślubie
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 22:29   #584
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Decyzja Agnieszki o odejściu z MjM nie została podjęta po wygraniu TzG, więc stwierdzenie, że sodówka uderzyła jej do głowy jest raczej błędne. Aktorka zastanawiała się nad tym już od dłuższego czasu, jak sama stwierdziła w którymś z wywiadów już tak ma, że ją nosi. Do obsady Emki doszła cztery lata temu, kiedy to myślała, że rola będzie raczej epizodyczna. Ja tam rozumiem potrzebę zmian, realizacji w czymś innym, niż serial i granie nudnej, przewidywalnej postaci. Kasię lubiłam, ale w porównaniu do barwnej bohaterki granej przez Sienkiewicz w Przyjaciółkach, panna Mularczyk jest raczej szara i nie dziwię się, że aktorka postanowiła odejść.
Fakt, że dla fanów Kasi i Marcina to bardzo krzywdzące, a sama Sienkiewicz powinna zastanowić się dziesięć razy, bo przez jej odejście wątek został zakończony w dramatyczny sposób, jednak nie uważam, że zrobiła to przez wygranie TzG.
Z jednej strony się z Tobą zgadzam, ale z drugiej strony to to przecież zapewne też nie było tak, że rola była epizodyczna i z dnia na dzień zmieniła się w jedną z ważniejszych. Może i na początku jej rola faktycznie była taka epizodyczna, ot, jakaś tam Kasia. Ale z czasem przybierała na znaczeniu, aktorzy na pewno nie dowiadują się z odcinka na odcinek, co ma być, ale wiedzą z pewnym wyprzedzeniem, co się wydarzy, co będzie z granymi przez nich postaciami, więc musiała wiedzieć, przynajmniej tak pobieżnie, bez większych szczegółów, ale jednak, że Kasia już przestaje być postacią pojawiającą się na chwilę w którymś tam odcinku i której za bardzo nikt nie kojarzy. Powinna być świadoma tego, na co się szykuje. Moim zdaniem miała zrezygnować wcześniej, jeśli już bardzo chciała, a nie teraz. Sorry, nie można mieć ciastka i zjeść ciastka; nie można pielęgnować sobie ciepłej posadki w M jak miłość, zarabiać i zyskiwać popularność i jednocześnie planować sobie karierę bez tego serialu i marzyć o ambitniejszych rolach. To taka trochę asekuracja: "aa, pogram sobie jeszcze trochę, będzie mnie więcej na ekranie, widzowie mnie zapamiętają, pokażę się, a jednocześnie trochę zarobię, jakby się propozycje jednak nie zaczęły sypać jedna po drugiej". Niech robi co chce, jasne, ma do tego prawo, a moim zdaniem jest to trochę jednak niefair, bo jakby nie było, trochę to 'rozwaliło' ten serial - a przynajmniej wątki z nią związane. To ma też drugie dno, bo oprócz tego, że to była fajna trampolina do kariery i szansa na popularność dla aktorki, widzowie jednak się do tej postaci przyzwyczaili. No i żadna postać nie jest taka całkiem indywidualna, bo jednak są inne postaci i wątki z nią w mniejszym lub większym stopniu związane.

Cytat:
Napisane przez Miqesi Pokaż wiadomość
A gdzie Olek zgubił swoją dziewczynę, z którą był na początku?

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------


Też myślałam, że sobie popłaczę, ale jednak nie. Może dlatego, że już na długo przed odejściem Kasi pisali o tym, jak się zakończy jej wątek i oswoiłam się z tym.
Ja też nie płakałam. Jakoś totalnie bez emocji do tego podeszłam, pewnie dlatego, że trąbili o tym, gdzie się dało od kilku miesięcy, no i przez pół odcinka, zanim to się stało, nie mówiąc już o tych aluzjach w postaci wróżb czy Bóg wie, czego jeszcze, kilka odcinków temu. Zapewne dużo lepszy efekt wywołałoby to, gdyby widzowie do ostatniej chwili jednak nie wiedzieli, czy umrze czy przeżyje. Bo tak to była taka trochę wręcz groteska, moim zdaniem, i wszyscy tylko czekali, kiedy umrze. Ok, niech są jakieś informacje, spoilery, streszczenia przyszłych odcinków, bo to też jest potrzebne, ale w tym przypadku to było tak perfidnie podane na tacy i pozbawione jakiejkolwiek tajemnicy, że aż takie przesadzone. Tak, Kasia umrze, po porodzie, dziecko przeżyje, Marcin zostanie sam. I co z tego? No właśnie, nic. Zdążyliśmy się do tego już tak przyzwyczaić, że to w ogóle nie zrobiło na nikim wrażenia, bo wszystko było do granic możliwości przewidywalne. Dużo lepiej wyglądałoby, gdyby np. była wiadomość jedynie o tym, że Kasi się coś stanie, a nie, że w tym i tym umrze w taki bądź inny sposób.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 11:20   #585
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: M jak miłość część 6

Trzeba jednak przyznać, że Roznerski zagrał w tych dwóch odcinkach (1125 i dzisiejszym 1126) pierwsza klasa

Edytowane przez gregia
Czas edycji: 2015-03-10 o 11:21
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 12:08   #586
mariumariu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 30
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez Carousel Pokaż wiadomość
Z jednej strony się z Tobą zgadzam, ale z drugiej strony to to przecież zapewne też nie było tak, że rola była epizodyczna i z dnia na dzień zmieniła się w jedną z ważniejszych. Może i na początku jej rola faktycznie była taka epizodyczna, ot, jakaś tam Kasia. Ale z czasem przybierała na znaczeniu, aktorzy na pewno nie dowiadują się z odcinka na odcinek, co ma być, ale wiedzą z pewnym wyprzedzeniem, co się wydarzy, co będzie z granymi przez nich postaciami, więc musiała wiedzieć, przynajmniej tak pobieżnie, bez większych szczegółów, ale jednak, że Kasia już przestaje być postacią pojawiającą się na chwilę w którymś tam odcinku i której za bardzo nikt nie kojarzy. Powinna być świadoma tego, na co się szykuje. Moim zdaniem miała zrezygnować wcześniej, jeśli już bardzo chciała, a nie teraz. Sorry, nie można mieć ciastka i zjeść ciastka; nie można pielęgnować sobie ciepłej posadki w M jak miłość, zarabiać i zyskiwać popularność i jednocześnie planować sobie karierę bez tego serialu i marzyć o ambitniejszych rolach. To taka trochę asekuracja: "aa, pogram sobie jeszcze trochę, będzie mnie więcej na ekranie, widzowie mnie zapamiętają, pokażę się, a jednocześnie trochę zarobię, jakby się propozycje jednak nie zaczęły sypać jedna po drugiej". Niech robi co chce, jasne, ma do tego prawo, a moim zdaniem jest to trochę jednak niefair, bo jakby nie było, trochę to 'rozwaliło' ten serial - a przynajmniej wątki z nią związane. To ma też drugie dno, bo oprócz tego, że to była fajna trampolina do kariery i szansa na popularność dla aktorki, widzowie jednak się do tej postaci przyzwyczaili. No i żadna postać nie jest taka całkiem indywidualna, bo jednak są inne postaci i wątki z nią w mniejszym lub większym stopniu związane.



Ja też nie płakałam. Jakoś totalnie bez emocji do tego podeszłam, pewnie dlatego, że trąbili o tym, gdzie się dało od kilku miesięcy, no i przez pół odcinka, zanim to się stało, nie mówiąc już o tych aluzjach w postaci wróżb czy Bóg wie, czego jeszcze, kilka odcinków temu. Zapewne dużo lepszy efekt wywołałoby to, gdyby widzowie do ostatniej chwili jednak nie wiedzieli, czy umrze czy przeżyje. Bo tak to była taka trochę wręcz groteska, moim zdaniem, i wszyscy tylko czekali, kiedy umrze. Ok, niech są jakieś informacje, spoilery, streszczenia przyszłych odcinków, bo to też jest potrzebne, ale w tym przypadku to było tak perfidnie podane na tacy i pozbawione jakiejkolwiek tajemnicy, że aż takie przesadzone. Tak, Kasia umrze, po porodzie, dziecko przeżyje, Marcin zostanie sam. I co z tego? No właśnie, nic. Zdążyliśmy się do tego już tak przyzwyczaić, że to w ogóle nie zrobiło na nikim wrażenia, bo wszystko było do granic możliwości przewidywalne. Dużo lepiej wyglądałoby, gdyby np. była wiadomość jedynie o tym, że Kasi się coś stanie, a nie, że w tym i tym umrze w taki bądź inny sposób.
Nie wiem czemu ale ja uwazam ze Sienkiewicz odeszla z innego powodu niz myslicie bo zastanowcie sie tak na logike czy ktos odchodzi z serialu jak jego watek sie rozwjia moim zdaniem cos sie zadzialo ze Sienkiewicz opuscila produkcje pytanie tylko co?
malo tego postac Kaski usmiercono aby juz nie bylo jej powrotu tak zdecydowala produkcja moim zdaniem cos sie zlego tam zadzialo i takie mam zdanie, na pewno taniec z gwiazdami nie mial na to wplywu bo aktorka taka decyzje podjela przed tancem zatem w sierpniu

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Nie wiem czemu ale ja uwazam ze Sienkiewicz odeszla z innego powodu niz myslicie bo zastanowcie sie tak na logike czy ktos odchodzi z serialu jak jego watek sie rozwjia moim zdaniem cos sie zadzialo ze Sienkiewicz opuscila produkcje pytanie tylko co?
malo tego postac Kaski usmiercono aby juz nie bylo jej powrotu tak zdecydowala produkcja moim zdaniem cos sie zlego tam zadzialo i takie mam zdanie, na pewno taniec z gwiazdami nie mial na to wplywu bo aktorka taka decyzje podjela przed tancem zatem w sierpniu
mariumariu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 12:15   #587
Brawurka_29
Zakorzenienie
 
Avatar Brawurka_29
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 4 179
Dot.: M jak miłość część 6

Jaki byl powod odejścia Sienkiewicz to tylko ona wie my możemy się domyślać
__________________
Zakochani ...zaczarowani od 02.11.2008

11.05.09 żegnaj kruszynko
17.03.10 żegnaj kruszynko
wrzesień 2010 znowu żegnamy kruszynkę
07.05.13 ciąża pozamaciczna
04.05.14 - II kreseczki
20.12.14 - pojawiła się na świecie!! nasz cud córeczka Hannah

Brawurka_29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 13:56   #588
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez gregia
Trzeba jednak przyznać, że Roznerski zagrał w tych dwóch odcinkach (1125 i dzisiejszym 1126) pierwsza klasa
Zgadzam się. To głównie jego reakcje (tj. złość, płacz, bezsilność) sprawiały, że nie mogłam powstrzymać łez.
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 14:04   #589
lovelybaka
Zakorzenienie
 
Avatar lovelybaka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 800
Dot.: M jak miłość część 6

Tylko nie to klik. Janka bez tego i tak mi wystarczająco na nerwy działa
__________________
09.07.12 - Zapuszczanie i pielęgnacja włosów

Ach, muzyka. To magia większa od wszystkiego, co my tu robimy! { last.fm }
lovelybaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-10, 14:38   #590
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez lovelybaka
Tylko nie to klik. Janka bez tego i tak mi wystarczająco na nerwy działa
Chyba nie ma osoby, której Janka na nerwy NIE działa Poza tym Kasi nie zastąpi nikt, a już na pewno nie Janeczka, która niby na początku będzie wielce rozpaczać, a potem, jak tylko nadarzy się okazja, zechce zająć miejsce Kasi W końcu od początku na to czekała, sama twierdziła, że czasem chce zrobić 'pstryk' i Kasia znika.


Dla lubiących Kami: https://www.youtube.com/watch?v=dTbJHspuFM8
https://www.youtube.com/watch?v=1JYdZzqY1AI
__________________


Edytowane przez Le_Souvenir
Czas edycji: 2015-03-10 o 15:16
Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 16:28   #591
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez lovelybaka Pokaż wiadomość
Tylko nie to klik. Janka bez tego i tak mi wystarczająco na nerwy działa
Niech ją sekta omota albo wyjedzie do USA na zawsze ! plisssssss !!!!
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 17:07   #592
joanah
Raczkowanie
 
Avatar joanah
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 405
GG do joanah
Dot.: M jak miłość część 6

Moze Sienkiewicz miala dosc grania i ciaglego calowania sie z Roznerskim!chlopak jej zabronil hihi
joanah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 17:13   #593
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez lovelybaka Pokaż wiadomość
Tylko nie to klik. Janka bez tego i tak mi wystarczająco na nerwy działa
Jak dla mnie to było do przewidzenia
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 18:57   #594
paulamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 151
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Obejrzałam dzisiejszy i jutrzejszy odcinek, dawno się tak na niczym nie wzruszyłam W 1125 najbardziej łzy leciały na ostatniej rozmowie Kasi i Marcina, kiedy Kasia powiedziała, że zawsze czuła, że mają niedużo czasu. No i ryknęłam w momencie, gdy Marcin dowiedział się o jej śmierci... Straszne to było. W 1126 praktycznie co chwilę ryczałam, ale najbardziej na rozmowie przez telefon Bachy z Marcinem, kiedy musiał się rozłączyć, bo nie dawał rady z nią rozmawiać, no i na końcówce nie sposób było nie płakać, jak ten mały złapał Marcina za palec, a Marcin ze łzami: 'Zostaliśmy sami. Twoja mama prosiła mnie, żebym się tobą zaopiekował. Jestem Marcin. Twój tata.'
Kurde od samego czytania się wzruszyłam a co powiedzieć jak zaraz będę oglądać. Smutne, niby fikcja a takie smutne...
paulamaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 19:32   #595
Brawurka_29
Zakorzenienie
 
Avatar Brawurka_29
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 4 179
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez paulamaj Pokaż wiadomość
Kurde od samego czytania się wzruszyłam a co powiedzieć jak zaraz będę oglądać. Smutne, niby fikcja a takie smutne...
Ja tak samo...
__________________
Zakochani ...zaczarowani od 02.11.2008

11.05.09 żegnaj kruszynko
17.03.10 żegnaj kruszynko
wrzesień 2010 znowu żegnamy kruszynkę
07.05.13 ciąża pozamaciczna
04.05.14 - II kreseczki
20.12.14 - pojawiła się na świecie!! nasz cud córeczka Hannah

Brawurka_29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 19:56   #596
shekade
Raczkowanie
 
Avatar shekade
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 219
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
naprawdę plakalescie za Kaśka?;d jak dla mnie nic wzruszające tan niestety nie było, już Ewka umierająca bardziej zrobiła na mnie wrażenie.
Ja nie za Kaśką tylko... oglądając jak Marcin to przeżywa i cierpi
shekade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 20:09   #597
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez shekade Pokaż wiadomość
Ja nie za Kaśką tylko... oglądając jak Marcin to przeżywa i cierpi
mnie też cierpienie Marcina bardzo porusza
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 20:14   #598
Brawurka_29
Zakorzenienie
 
Avatar Brawurka_29
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 4 179
Dot.: M jak miłość część 6

Cierpienie Marcina i cala ta historia w ogóle porusza
__________________
Zakochani ...zaczarowani od 02.11.2008

11.05.09 żegnaj kruszynko
17.03.10 żegnaj kruszynko
wrzesień 2010 znowu żegnamy kruszynkę
07.05.13 ciąża pozamaciczna
04.05.14 - II kreseczki
20.12.14 - pojawiła się na świecie!! nasz cud córeczka Hannah

Brawurka_29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 20:21   #599
FancyDesire
Rozeznanie
 
Avatar FancyDesire
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 519
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Tez nie płakałam. Ale jutro pewnie będę, bo odkąd jestem mamą wzruszają mnie watki z niemowlętami.
Ok, myślałam, że tylko ja jestem taka nienormalna, ale widzę, że inne matki też tak mają
FancyDesire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 20:23   #600
shekade
Raczkowanie
 
Avatar shekade
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 219
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez FancyDesire Pokaż wiadomość
Ok, myślałam, że tylko ja jestem taka nienormalna, ale widzę, że inne matki też tak mają
Mam to samo.
shekade jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-07 11:26:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.