Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007 - Strona 205 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-02, 12:28   #6121
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Cytat:
Napisane przez juleczka1980 Pokaż wiadomość
Joanna16 - dziękuję , ale czuję się już jak wieloryb
heh to nie tylko Ty się tak czujesz
ja się czuję jak słonica,cieżko chodzić i wogole nogi,buzie i rece mam spuchniete
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 14:29   #6122
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Juleczka nie przejmuj sie ja tez sie czuje i wygladam jak wieloryb

zrobiłam dzis gruntowne sprzatanie, powypieprzałam czesc rzeczy z szaf. Zrobiłam porzadek w "papierach". Teraz tylko musze załatwić od Babci TZ ta łozko polowe do 2 pokoju, zeby moja mama miała gdzie spac jak przyjedzie

PS. czy Wam tez tak kiepsko wizaz chodzi ? bo mi co chwile wyskakuje bład strony albo wogóle sie nie włacza...
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 16:36   #6123
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
Juleczka nie przejmuj sie ja tez sie czuje i wygladam jak wieloryb

zrobiłam dzis gruntowne sprzatanie, powypieprzałam czesc rzeczy z szaf. Zrobiłam porzadek w "papierach". Teraz tylko musze załatwić od Babci TZ ta łozko polowe do 2 pokoju, zeby moja mama miała gdzie spac jak przyjedzie

PS. czy Wam tez tak kiepsko wizaz chodzi ? bo mi co chwile wyskakuje bład strony albo wogóle sie nie włacza...
no coś dzisiaj nie tak z tym wizazem
ale pokazuje ze jakiś tam błąd albo wogole mi postow nie zapisuuje
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 16:51   #6124
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Przez chwilkę bardzo mulił wizaż, ale już jest OK.

Pzrestańcie z tymi wielorybami, słoniami, itp. taka natura, nie ma co anrzekac, bo nagroda będzie największym cudem, jaki nas- kobiety może w życiu spotkać.
A jak już będzie po, to kilogramy polecą w dół jak opętane.

Shem, już po wizycie? Opowiadaj jak było.

Ja też mam różne sny, ale na temat porodu jeszcze się nie zdarzył. Bardzo często natomiast śni mi się, że dzidzia już jest z nami w domciu, że się razem bawimy, itp.. same przyjemne rzeczy. I codzień rano, po każdym takim śnie, z coraz większym utęsknieniem czekam na ten dzień, gdy Mały będzie już po drugiej stronie brzucha.

U nas dzisiaj strasznie upalnie, duchota taka, że ciężko się oddycha, z chęcią zamoczyłabym się w jakimś basenie....

38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 18:27   #6125
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Spotkanie z teściówka i sisotrą TŻ było całkiem fajne. Oczywiscie była mała inspekcja, ale bez zbednych komentarzy. Natomiast dostałam kolejną parę zasłon (a mówiłam dopiero co, że dostałam od koleżanki!). Mama TŻ jednak nie mogła sie powstrzymać i teraz mamy kolejne zasłony... Hmmm... czasami to mnie dobija, ale wiem, ze ona chce dobrze. Ogólnie to ja nawet lubię z nią gadać, tylko nie znoszę takich wizyt nagłych, bo to mi mocno rozwaliło plany.

A w ogóle to ja juz nie mogę z tym brzuchem. Mam te bóle i skurcze. Boli mnie jak na miesiaczkę i ciagle mam wrazenie, że zaraz urodzę. Schizo mnie dopada, że to już zaraz i że nie dotrwam. Nawet lekarz mi mówił dzisiaj przez telefon, że jakby cos to mam dzwonic do niego w te pędy. No a przecież termin z OM mam na 16 lipca. Co prawda na USG wyszło na samym początku ciaży, że to ma być 12 lipca, a na ostatnim, że 7 lipca... Według mojego ginka, Oskar to kawał faceta i ja to dobitnie czuję.

Byle dotrwać do tego czwartku, bo potem będe juz w szpitalu i jak sie cokolwiek zacznie dziać to nie bedziemy musieli zasuwać do Międzylesia. Uf Uf!

A Oskar ZNOWU ma czkawkę! On ma czkawkę za każdym razem gdy zmieniam pozycję. Teraz się zdrzemnełam i jak wstałam to od razu zaczął podskakiwać. No oszaleć można!
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 19:11   #6126
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

hej laski

juleczko fajne zdjecia bardzo ladnie wygladasz.. taka ciezarowka jak my wszystkie

dziewczyny ja mam do was takie pytanie.. jak wy sobie radzicie z puchnieciem stop?? no bo moje to sa takie balony ze az obrzydliwe

shem najlepiej zapytaj na odchowalni czy dziewczynom wciaz krew leci po cesarce i ile czasu to trwa..
moj mlody tylko jeden raz mial czkawke wiec nie narzekam.. calkiem fajne uczucie jak sie doswiadcza raz czy dwa ale na dluzsza mete faktycznie byloby wkurzajace

no i przywiezli nam dzis telewizor.. kupilismy bez watu lcd.. piekny.. a dzis jeszcze zamowilismy zestaw wypoczynkowy do salonu.. jutro bedzie dostawa.. w sobote calkowita przeprowadzka
ale sie ciesze ze w koncu na swoim bedziemy.. wszystko odnowione i wyremontowane.. szkoda ze wszystko tak na styk ale zawsze..
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 19:35   #6127
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

No widzisz Shem, nie było tak źle. Choć faktycznie, ja też nie lubie, gdy ktoś mi się wpakuje w paradę, niszcząc mój plan dnia. A z tymi zasłonami coś nie tak?
Ja na przykład wcale nie mam w oknach zasłon, stwierdziłam, że są mi zbędne. Mam tylko firanki, na dodatek kolorowe, co początkowo moją teściową dizwiło: jak to firanki i nie białe?
Jejku, ale to już blisko do Twojego terminu cc. Jeszcze tylko chwilka i będziesz MAMĄ!!!

Mój Maluch też miał kolkę zaledwię kilka razy, i wcale nie tęsknię za trym uczuciem "skaczącego" brzuszka.

kropka, mi puchna generalnie całe nogi od kolan w dół. Czasem wieczorem to kostek nie widać. I nie robie z tym nic,.. choć nie umiem strawić ich widoku, takie masywne kolumny, jak w głównej nawie w kościele.
Bardziej męczące sa skurcze łydek. A dzisiaj to już było nie do wytrzymania. Wcześniej jak mi całą łydke kurczyło, to szybko wyskakiwałam z łózka na równe nogi, nastepując mocno na ta pokurczona nogę, i wtedy mijało. A dzisiaj taki skurcz się przypętał, że nic nie pomagało, a bolała noga, ale z boku, nie z tyłu, tak normalnie łydka jak zawsze, tylko z boku. Tak mi przy tym dziwnie nogi wykrzywiało jak chciałam wstać, a ból...

Fajnie, że już jesteście na finiszu remontowym. Ważne , że zdążyliście przed narodzinami Małego. I super uczucie wreszcie na swoim, na takim ładnym, nowiutkim, co nie? My w zeszłym roku skończyliśmy generalny remont całego domu, więc wiem jak to fajnie, mieszkać sobie, gdy wszystko dookoła jeszcze pachnie nowością, i jest zrobione tak, jak sobie wymyśliłam. Co prawda jeszcze kredyt trzeba spłacić za to wszystko, ale przynajmniej już jest ładnie. Nie wyobrażam sobie, gdybym miała tak na raty remontować, co roku coś, i co roku syf w domu.

Kurcze, ale się rozgadałam nie na temat, sorki.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-02, 19:45   #6128
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Lea he he.. no wlasnie.. jak to bez zaslon i z kolorowymi firankami
my zaslon tez nie bedziemy mieli.. nie ma potrzeby bo mieszkanie na 8 pietrze i brak blokow naprzeciwko parking i park.. a z okna w oddali widac gory
my tez teraz caly remont robimy.. razem z oknami i wymiana instalacjii.. masz racje ze zupelnie bez sensu robic po trochu.. tylko syf sie robi i jeszcze mozna cos uszkodzic wiec jesli jest mozliwosc to wszystko za jednym zamachem i potem z glowy

no jesli chodzi o te nogi to moje tez od kolan sa spuchniete.. takie walki brzydkie ale ty na te skurcze to musisz brac wiecej magnezu i tyle.. ja biore 4 razy dziennie asmag forte i pomoglo
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 19:51   #6129
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Lea, my musimy mieć zasłony, bo jesteśmy otoczeni blokami obok i normalnie można sie gapic ludziom w okna. Ja lubię sobie chodzic goła po domu i Łukasz też sobie czasami przeparaduje w negliżu, więc sąsiedzi mieliby niezłe kino. Co do zasłon to są całkiem ładne, ale po prostu irytuje mnie momentami, że jak mama TŻ cos koniecznie chce nam dać, to da nam bez względu na to, że mówimy, że nie potrzebujemy. Mówiłąm już, że właśnie dostałam zasłony, ale ona i tak je przywiozła. To nawet nie chodzi o zasłony, ale o to, że w ogóle nie słucha tego co mówimy... To mi na przyszłość jakoś tak marnie wróży.. Boję sie, ze potem moje zdanie nie będzie miało żadnego znaczenia.

Zaraz wychodzimy spotkać sie ze znajomymi. Ostatni mega spęd przed narodzinami Oskara. A mnie znowu boli jak na miesiączkę. Heh... cały czas mam pietra, że mi lada moment wody polecą.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 06:31   #6130
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

apropos wciskania przez rodzine "prezentów" to ja na poczatku brałam ale jak zaczęło sie wrzucanie mi gratów po babciach ciociach typu serwetka, firanka, zasłonka ... powiedziałam stanowcze STOP! Od tamtej pory nie biorę. Nawet jak cos kupią odmawiam i czuje sie z tym bosko Ostatnio chciały mi wcisnąc "Super" przescieradełka i posciel dla dzidka oczywiscie kupioną 20 lat temu dla mnie lub siostry ale nie uzywana. Nie dałam sie, twarda byłam
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 06:46   #6131
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

no ja tez nie lubie jak ktos graty wciska bo sam nie ma co z tym zrobic a kiedys szkoda bylo wyrzucic.. to chyba jeszcze taki nawyk z komuny.. trzymac na czarna godzine a moze sie przyda..
w kazdym razie kancia
nie daj sie
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-03, 07:33   #6132
Madzia:))
Raczkowanie
 
Avatar Madzia:))
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: czasem z wariatkowa:)
Wiadomości: 324
GG do Madzia:))
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Cześć dziewczyny
Jestesmy w domku, Mały jest genialny:0
ja czuje sie dobrze
napisałam coś wicej na odchowalni...
Zmykam do moich facetów
__________________
29.06.2007 nareszcie mamy Mateuszka
Madzia:)) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 07:42   #6133
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

No właśnie... większość prezentów do domu to są rzeczy, które gdzies tam przeleżały. Na samym początku mama TŻ obdarowała nas masą pościeli, firanek, obrusów itp. mimo że nam to było zupełnie niepotrzebne. Potem robiłam porządki i większość z tych rzeczy po prostu wywaliłam, bo nigdy ich nie używaliśmy. Poza tym te zasłony, które teraz u nas wiszą to są jakieś szmaty... Zostały źle skrojone, ale to nie o to chodzi, bo ogólnie sa jakies poplamione i poprute. Mamy je tylko dlatego, że nie było innych. Właśnie dlatego koleżanka powiedziała, że mi odda swoje.

Jeśli chodzi o dziecko to dostajemy zawsze jakieś fajne i nowe rzeczy, ale ciagle musimy sie bronić przed jakimiś nowymi prezentami. Wczoraj mama TŻ już zaczęła kombinować żeby nam dać jakiś ich stary dywan do pokoju małego. Mówiła tez o tym, że moglibyśmy zmeinić żyrandol i wyrzucić kanapę oraz krzesła przy stole. A to wszystko jest włascicieli mieszkania (wynajmujemy M2). Nie lubię tego strasznie, że ona ciagle chce nam cos poprawiać.

No i jak ostatnio powiedziałam, że dostałąm te zasłony od koleżanki to powiedziała: "eee... moje są lepsze". Jak powiedziałam, że dziękuję bardzo za jeszcze kolejne zasłony to i tak je przywiozła wczoraj. Tzn. te zasłony od niej są tym razem naprawdę ładne (używane oczywiscie), ale troche mnie to zirytowało, że po prostu je przyiwozła mimo że mówiłam, że już nie potrzebujemy. A potem pytała gdzie je powiesimy i sama rzucała propozycje gdzie co i jak... Niby tak delikatnie, ale jednak...
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 08:54   #6134
izuniak
Rozeznanie
 
Avatar izuniak
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 798
GG do izuniak
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Witam
Cosik mi wizaż wczoraj szwankował więc piszę dzisiajPoza tym moja Jagoda zaprosiła sobie koleżanki, mąż do wieczora w pracy a mamusia z brzuszkiem biegała wokół domu za dzieći z chrupkami i piciem. O dziwo mniej mnie bolało spojenie
Juleczka - bardzo ładnie wyglądasz
Shem - ale ci zazdroszczę rychłego porodu oczywiście a nie zasłonA tak poważnie, też nie lubię wciskania gratów. U mnie w rodznie też to modne - pościele, poduszki, beciki..Tak jak bym miała szafy z gumy. Odmawiam tak jak Kancia. Zresztą wszyscy widzą już,że mam troszkę inny gust niż reszta i powoli odpuszczają.
A co do remontów - ja też lubię robić raz a dobrze. Mam natomiast kuzynkę, która robi remonty średnio dwa razy w roku. Dodam, że co chwilę zmienia też mieszkania. Mnie przeraża ciągłe sprzatanie takiego syfu, a ona chyba to po prostu lubiNie wspomnę, że szkoda byłoby mi kasy tak bez sensu wydawać.
Co do remontów - pokażę Wam drzewo jakie mąż mi namalował na ścianie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Drzewo1.jpg (65,6 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Drzewo2.jpg (72,9 KB, 99 załadowań)
__________________
22.12.2001 - Jagódka
14.07.2007 - Emilka
izuniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 08:57   #6135
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

izuniak no poprostu rewelacja Twoj maz to ma talent - slicznie to wyglada
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA ŻONA NAJSZCZĘŚLIWSZEGO MĘŻA
http://www.suwaczek.pl/cache/dcaff89e30.png

I NAJSZCZĘŚLIWSZA MAMA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-19141.png
minisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 09:04   #6136
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

dziewczyny podczytuje sobie Wasz wątek i przepraszam że się tak "wtryndole" ale to drzewo jest sliczne izula rewelacja
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 09:13   #6137
juleczka1980
Zadomowienie
 
Avatar juleczka1980
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Goleniów/ k. Szczecina
Wiadomości: 1 202
GG do juleczka1980
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Witajcie Mamuśki!

Mi też wczoraj nie chciał chodzić wizaż.
Dziękuję Wam wszystkim za komplementy . Jak pomyślę że nie tylko mi jest tak ciężko to od razu mi lepiej ...
Dzisiejszą noc miałam straszną! Brzuch miałam twardy jak skała i tak mnie cisnął dziwnie jak na rozwolnienie, ale nie mogłam się załatwić, no i oczywiście co półtora godziny budziłam się, szłam na kibelek, męczyłam się i wracałam dalej z uczuciem ciężkości spać. A wczoraj przez cały dzień piłam sok z porzeczek domowej roboty mojej mamy i zastanawiam się czy to nie po nim ... Był pyszny, ale co z tego ...

Izuniak - piękne drzewko !!! Ja też takie chcę !!!

Shem - ja też Ci zazdroszczę , że już niedługo będziesz tulić swojego maluszka.

Madzia - witaj . To super że tak dobrze się czujesz
juleczka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 09:28   #6138
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Izuniak to drzewo jest superowe mi się zawsze podobały takie motywy na scianie a jak mąz to zrobił tzn jak zrobił szablon

Madzia fajnie, ze juz jestes w domku, zazdroszcze Ci

Juleczka ja musze powiedziec, ze twardy brzuch mam rzadko. Jednak jak juz mi sie zrobi to nospa pomaga od razu Moje dziecie znów ospałe jakieś Ja to chyba będę miec Aniołka
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 09:35   #6139
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Izuniak piękne drzewko skomplementuj męża!!
juleczka1980 malo to pocieszające ale też ostatnio noce mam do bani

Brzuch mi rośnie w zastraszającym tempie
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-03, 10:04   #6140
barwa
Rozeznanie
 
Avatar barwa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 781
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Shem, super, to już tylko 2 dni i ujrzysz swoje maleństwo...
Izuniak - piękne wyszło to drzewo, masz zdolnego męża
Patrilko - mój brzuch też szybko rośnie, czuję się coraz ciężej, pobolewa mnie jak siedzę pod prawą piersią, moze trochę się garbię i dzidzi niewygodnie?

w sobotę usg i badanie, mam nadzieję, że wszystko w porządku. koleżanka namawia mnie bym poszła do innego lekarza, najepszego speca od usg w mieście i sprawdzila płeć. ale czy ja wiem, tyle już wytrzymalam, a nie chcę tyle razy narażać maleństwa na stres badania, bo czuję, że bardzo się wtedy stresuje. mnie poza tym też to stresuje. więc chyba wytrzymam.

mam coraz głupsze sny, dziś to już pobiłam rekord, śnił mi się szpital i kobiety po cc leżace na łózkach, okolo 10 i każda z nich miala położony pod piersiami basen. gdy zapytalam po co to, pielęgniarka odpowiedziała, że trzeba ogrzać, by nie dostać zapalenia pęcherza. nomalnie idiotyczny sen.

a z miłych wieści - wczoraj złożyliśmy łóżeczko
barwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 10:15   #6141
blondie-b1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

barwa-mnie też boli pod prawą piersią, czuję, że mały się na prawo układa, tzn. tam go pełno, a po lewej stronie miękko
Moja córeczka w pierwszewj ciąży leżała identycznie
Wczoraj miałąm straszny dzień, bolały mnie plecy, kość ogonowa, dół brzucha, przy każdym ruchu stękałam, normalnie miałam siebie dość. Wyspałam się na szczęście i dziś jest ok. Na razie
blondie-b1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 10:36   #6142
juleczka1980
Zadomowienie
 
Avatar juleczka1980
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Goleniów/ k. Szczecina
Wiadomości: 1 202
GG do juleczka1980
Smile Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Blondie-b1 - moje dziecko też leży prawie cały czas po prawej stronie pod piersią , strasznie to niewygodne jest!!

Kancia - muszę wypróbować no-spę, mój gin powiedział mi ostatnio że jak będę odczuwać już skurcze to mam ją brać, ale powiem szczerze że nawet nie wiem jak mają wyglądać te skurcze, więc nie brałam wcale ... Ja też mam nadzieję na Aniołka bo jak go nie sprowokuję zaczepkami to muszę dłuuugo i intensywnie wczuwać się w brzuch czy się rusza w ogóle

Patrilla - no to jest już nas więcej
juleczka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 10:56   #6143
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

to zabawne bo moje szczęscie tez po prawej lezy i widac dokładnie wybrzuszenia ( to chyba dupka ) a z lewej strony miękko
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 11:17   #6144
barwa
Rozeznanie
 
Avatar barwa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 781
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Blondi - masz rację, też czuję, że dziecko jest ułożone z prawej strony. czy Twoj maluszek już zajął pozycję głową w dół? ja dowiem się w sobotę...
barwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 11:23   #6145
blondie-b1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Cytat:
Napisane przez barwa Pokaż wiadomość
Blondi - masz rację, też czuję, że dziecko jest ułożone z prawej strony. czy Twoj maluszek już zajął pozycję głową w dół? ja dowiem się w sobotę...
Dwa tyg. temu byłam u lekarza, ponownie wybieram się za tydzień i mały był już ułożony głową w dół... Najbardziej to czujuę jak wypycha tą swoją pupę i plecki

Traochę się boję, bo za dwa tyg. wybieramy się na 5 dni w okolice Poznania. Nie wiem jak zniosę te kilka godzin jazdy, ake najbardziej niepokoję sie, żeby mnie tam czasem poród nie dorwał Bo co wtedy???
blondie-b1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 12:34   #6146
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Mój Mały też leży po prawej stronie, zawsze się dupką wystawi na świat i powstaje takie śmieszne zgribienie, a lewa strona brzucha jest całkiem pusta i miękka.

Tak, kiedyś była większa trudnośc w dostaniu w sklepach czegokolwiek, więc ludzie zbierali wszystko. A teraz już wielu z tym "shomikowanych" przedmiotów nie potrzebuja, i próbuja wcisnąć nam. Wiem, bo maja tesciowa też tak ma. Ale ja od początku odmawiałam. Jeślii coś rzeczywiście było mi potrzebne i trafiło w mój gust, to w porządku, brałam chętnie. Ale jeśli nie, to od początku mówiłam: nie podoba mi się, nie pasuje mi do niczego, nie jest mi potrzebne... I moja teściowa, gdy teraz chce nam coś sprezentowac, to zawsze razem jedziemy do sklepu i smaa wybieram. Moja mam natomaist jest "nowszej" daty i takiego zbieractwa nie am we krwi.

kropka, my tez mieliśmy gebneralny remont: nowe posadzki, tynki, sufity, instalacja elektryczna, wodno- kanalizacyjna, ogrzewanie, itd. więc wiem, co to znaczy, a te sprzątanie...

izuniak, drzewo jest poprostu rewelacyjne, i ja też takie chce. Zapraszam serdecznie do mnie Ciebie, Twojego męża i te wszystkie pędzelki, które to wymalują. A co najlepsze, właśnie o czymś takim myślałam na ścianę do jadalni, ale nie miałam odwagi sama zacząć malować, żeby czegoś nie schrzanić.
A poza tym mam taką samą ścianę jak Ty, tylko bez tego pieknego drzewa... To co? Dacie sie zaprosić? Oto moja goła ściana, która az sie prosi o takie piękne drzewko:
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 12:44   #6147
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

izuniak no slicznie macie w salonie poprostu jak z katalogu.. az sie przyjemnie mieszka a maz naprawde ma fach w reku

madzia gratuluje grzecznego spiocha

co do tych boli to mnie tez boli po prawej stronie pod zebrami ale moj mlody to lezy tak chyba bardziej na skos.. bo z kolei lapki na na dole po lewej i mnie boksuje

brzuch mi sie bardzo opuscil.. jakos tak mam go nisko co mi wlasciwie w zaden sposob nie przeszkadza a nawet jest duzo fajniej bo juz nie mam takich problemow z oddychaniem.. wczesniej to tylko goraco sie robilo a mi zaraz slabo i prawie mdlalam.. teraz juz spokoj..

usnelam o 3:30.. czyli mialam 25,5 godziny bez snu.. i tak udalo mi sie przespac az do 7:30 wiec jakos funkcjonuje.. wrocilam na chwile tutaj ale zaraz znow jade do TZ na nowe mieszkanie.. musialam poplacic rachunki i jakis obiad mu zrobic bo tam dzis strasznie sie kurzy ale to juz ostatni dzien takiego syfu!!
na sobote zamowiony samochod dostawczy, umowieni kumple do pomocy przy znoszeniu mebli jak ja sie nie moge doczekac.. tylko to ze bede czekala na internet mnie wkurza
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 13:16   #6148
izuniak
Rozeznanie
 
Avatar izuniak
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 798
GG do izuniak
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Dziękuję za wszystkie komplementy
Fajnie, że Wam się podoba, mnie też. Dodam, że mąż malował to odręcznie bez szablonu, patrząc na wybrany przeze mnie rysunek - bo pomysł jest mój. Po przemeblowaniu pokoju okazało się, że za telewizorem jest brudna ściana. Mądra głowa czyli ja, wzięłam gąbkę i wodę i zaczęłam myć. Efektem był uroczy zaciek, więc trzeba było coś wymysleć A mąż z malowaniem ma niewiele wspólnego, poza tym, że kiedyś szkicował " do szuflady" i marzyła mu się architektura na PŚ w Gliwicach. Na co dzień inżynier mechanik, złota rączka "od koparek", więc tym bardziej podziwiam jego zapał i zdolności. No ale kobiecie w ciąży się nie odmawia
Kropka - ja Cię podziwiam tyle godzin bez snu. Co takie choróbska robią z człowiekiem.... współczuję. Ja na ogół dobrze śpię, tylko budzę się z bólu jak się chcę obrócić ( cholerne spojenie) i od dwóch dni, a raczej nocy moje małe wali mnie pod prawym żebrem

Ps. Lea - możemy wpaść, w końcu mamy niedaleko
__________________
22.12.2001 - Jagódka
14.07.2007 - Emilka

Edytowane przez izuniak
Czas edycji: 2007-07-03 o 13:20 Powód: skleroza:)))
izuniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 13:48   #6149
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Cytat:
Napisane przez izuniak Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie komplementy
Fajnie, że Wam się podoba, mnie też. Dodam, że mąż malował to odręcznie bez szablonu, patrząc na wybrany przeze mnie rysunek - bo pomysł jest mój.

powiedz męzowi, że sie minął chyba z powołaniem pięknie to drzewko mu wyszło
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 14:48   #6150
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Cytat:
Napisane przez izuniak Pokaż wiadomość

Ps. Lea - możemy wpaść, w końcu mamy niedaleko
Przypomnij mi, izuniak, skąd jesteś, bo ja też mam sklerozę. a wiem, ze kiedys już Cię pytałam o to. Bo moja propozycja była jak najbardziej na poważnie. Muszę pokazać ta Waszą ścianę TŻ, jak tylko wróci z pracy.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.