Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-02, 09:04   #601
pechowianka
Zadomowienie
 
Avatar pechowianka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 836
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez zibi87 Pokaż wiadomość
Kobieta powinna umieć prowadzić dom. Ja mam ten komfort, że cieszę się dużym powodzeniem u kobiet i mogę sobie pozwolić na takie wymagania. Częśc mężczyzn niestety, będzie pod kobiecym butem...
Do czasu
pechowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 09:05   #602
gamblenka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 584
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
to w takim razie ską się biora liczne wypowiedzi na forum facetów skarżących się, że żona po porodzie już ich nie pociaga, bo ciało jej sie zmieniło? znam przypadek, kiedy koles żonie po urodzeniu dziecka przy rodzinie wytykał przy stole, ęe ma juz nie jeść, bo jest za gruba.
Mój były wytykał mi nawet jeden kilogram na plusie "Kotku przytyłas! Nie dbasz o siebie!" A sam miał wystajacy brzuchol od piwska
Wystarczy posiedziec trochę w internetach i poczytać komentarze pod zdjęciami modelek/aktorek: ta za niska, ta ma za szerokie biodra, ta z kolei za wąskie, ta za gruba, tamta też...
Ale bywa i w druga stronę, czasem kompletnie zaniedbanie, zrzędliwe babki chciałyby księcia z bajki


znam ten ból, tez zawsze się od wesel wykręcam
A jak już nie moge, to ide sama i się potwornie nudzę, jak wszyscy pójda tańczyć
Nie cierpię wesel


Gdzies w sieci krazy hasło; "chłopaku, chcesz miec dziewczynę jak modelka Victoria's Secret? To sam wyglądaj jak model Calvina Kleina!"
Skąd się biorą? Ze strachu. I z braku miłości. Już wielokrotnie się spotkałam z tym, że tacy mężczyźni z rodzaju "co to nie ja, ale z ciebie pasztet" się po prostu boją. Boją się pokazać od dobrej strony, bo kiedyś tam wiele razy się spotkali z odrzuceniem i uważają, że staranie się i tak nic nie da. Często sami sobie z tego nie zdają sprawy. Albo po prostu związali się z kimś, kogo nie kochają. Albo w ogóle nie podjęli wysiłku, żeby w ciągu swojego życia nauczyć się kochać. Tu tak naprawdę nie o czyjś wygląd chodzi.

A z tym hasłem na końcu się zgadzam. Statystycznie, wiadomo.
gamblenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 10:02   #603
Chrobry1989
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 95
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Są modelkami. Dają im kasę za wygląd. Więc to normalne, że ocenia się je pod kątem ciała. A niemal każdy ma trochę inny gust.




2 i 4 z twarzy ładne ale ciała mają mocno przeciętne. Chude nogi z odstającymi kolanami, chorobliwie cienkie ramiona.

1 wydaje się mieć normalniejszy tyłek. 2 ma najlepszy brzuszek, widocznie zjadła chleb namoczony w wodzie

4 ma nogę jak patyk
Nie są to męskie ideały piękna ale ja bym nie wybrzydzał. 4 mi się najmniej podoba ale też bym ją brał. Ogólnie fajne babki. Z resztą, ja nie mam jakiegoś skomplikowanego gustu. Wystarczy, że wejdę do tramwaju lub autobusu i podczas jednego kursu zdążę "zakochać się" przynajmniej raz.

Edytowane przez Chrobry1989
Czas edycji: 2016-02-02 o 10:25
Chrobry1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 10:02   #604
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

[QUOTE=Zorzoli;54960551]
Jakies masz troche dziwne podejscie.
Jaka hipokryzja? Jak kto sam nie jest przystojny to co? juz nie moze oceniac innej osoby jako nieatrakcyjnej? (pomijam tu fakt burackiego oceniania na glos w tranwaju).
QUOTE]
Właśnie mam na myśli też burackie ocenianie. Poza tym 3 w skali do 10? To nic. Niech sobie ocenia ale po co na głos i czemu taka niska ocena? Poza tym nie uwierze że wszystkie te dziewczyny wyglądały na 3 na 6-7 ok.

Edytowane przez aleks_90
Czas edycji: 2016-02-02 o 10:12
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 10:09   #605
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 377
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Chrobry1989 Pokaż wiadomość
Nigdy o tym nie słyszałem a mam sporo znajomych. Ostatnio częściej słyszę opinie, że facet nie powinien się zobowiązywać przed trzydziestką, być swoim własnym panem i nie przejmować się opinią innych. Jestem też zaskoczony, że spotykacie tak wielu facetów, którzy chcą mieć dzieci. Mam 27 lat i ani ja ani żaden z moich kumpli nie chce mieć teraz dzieci.
No wlasnie mnie tez to dziwi W swojej karierze matrymonialnej nie spotkalam jeszcze faceta, ktory jakos bardzo pragnalby dziecka, a na wiesc ze kobieta nie chce badz nie jest gotowa uciekal czy urywal kontakt albo namawial do zmiany pogladu
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 10:13   #606
Chrobry1989
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 95
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

Wystarczy posiedziec trochę w internetach i poczytać komentarze pod zdjęciami modelek/aktorek: ta za niska, ta ma za szerokie biodra, ta z kolei za wąskie, ta za gruba, tamta też...
Ale bywa i w druga stronę, czasem kompletnie zaniedbanie, zrzędliwe babki chciałyby księcia z bajki
Tylko kto te komentarze pisze? Częściej kobiety.

To są internety, tu nie wolno brać niczego na poważnie. Jest duże prawdopodobieństwo, że ktoś z forumowiczów ma jakiś dziwny gust i się tym podzieli. Jest za to dużo mniejsze prawdopodobieństwo, że losowa osoba z forum ma taki sam gust bądź opinię. Internet to chyba miejsce, gdzie można nabawić się najwięcej kompleksów.
Chrobry1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 10:27   #607
tardisgirl60
Raczkowanie
 
Avatar tardisgirl60
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 443
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
No wlasnie mnie tez to dziwi W swojej karierze matrymonialnej nie spotkalam jeszcze faceta, ktory jakos bardzo pragnalby dziecka, a na wiesc ze kobieta nie chce badz nie jest gotowa uciekal czy urywal kontakt albo namawial do zmiany pogladu
To ja chyba przyciągam takich, bo co jeden to więcej tych dzieci chciał, ba, juz nawet na pierwszym spotkaniu o tym gadają.... A ja zawsze zaznaczam że nie wiem czy chce a ci i tak swoje :-o a jeden mi nawet powiedział ze mama go ostrzegala przed kobietami które nie chcą dzieci :-P zło wcielone normalnie.
tardisgirl60 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-02, 10:48   #608
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 377
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez tardisgirl60 Pokaż wiadomość
To ja chyba przyciągam takich, bo co jeden to więcej tych dzieci chciał, ba, juz nawet na pierwszym spotkaniu o tym gadają.... A ja zawsze zaznaczam że nie wiem czy chce a ci i tak swoje :-o a jeden mi nawet powiedział ze mama go ostrzegala przed kobietami które nie chcą dzieci :-P zło wcielone normalnie.
Ja mialam tak raz, ale wtedy ten facet byl desperatem I gadal o domie nad jeziorem A jak nie podzielalam jego wizji to tydzien pzoniej mial juz inna, taki obrotny Zreszta mnie faceci, ktorzy tak z grubej rury wyskakuja o dzieciach (mimo, ze chce je miec) czy jakichs daleko idacych zobowiazaniach to odstraszaja :P
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 12:04   #609
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Gdyby facet na pierwszych spotkaniach gadal o dzieciach to bym dobie darowała znajomosc. Nie wiem czy ja w ogole chce dziecko. Najwyzej jedno. Bycie matka nie jest moim najwiekszym marzeniem. A argument " dziecko zawsze cie bedzie kochac a facet moze cie zostawic" jest słaby wedlug mnie. Poza tym mam sasiada co bije i wyzywa swoja matke od starych ku..rw. -.- Poza tym obawiam sie tego co bedzie po urodzeniu tego dziecka. A jesli facet pokaze swoje prawdziwe oblicze i nie bedzie sie nim zajmowal. Kiedys w rozmowach w toku byl facet 23 letni z dziewczyna ktory namawial ja na dziecko że bedzie sie nim zajmowal że dziecko go zmieni itd. Po porodzie okazalo sie ze faceta wcale w domu nie ma bo nie moze wytrzymac płaczu dziecka i woli isc do kolegow i gdyby wiedzial ze dzieci tyle płacza to by nie chcial dziecka. Żenujacy typ. Szkoda ze matka dziecka tez nie moze sobie wyjsc. Nie wiem czy tym faceyom w tamtym programie rozmow w toku zaplacili czy naprawde zdarzaja sie tacy idioci.
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 12:22   #610
tardisgirl60
Raczkowanie
 
Avatar tardisgirl60
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 443
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez aleks_90 Pokaż wiadomość
Gdyby facet na pierwszych spotkaniach gadal o dzieciach to bym dobie darowała znajomosc. Nie wiem czy ja w ogole chce dziecko. Najwyzej jedno. Bycie matka nie jest moim najwiekszym marzeniem. A argument " dziecko zawsze cie bedzie kochac a facet moze cie zostawic" jest słaby wedlug mnie. Poza tym mam sasiada co bije i wyzywa swoja matke od starych ku..rw. -.- Poza tym obawiam sie tego co bedzie po urodzeniu tego dziecka. A jesli facet pokaze swoje prawdziwe oblicze i nie bedzie sie nim zajmowal. Kiedys w rozmowach w toku byl facet 23 letni z dziewczyna ktory namawial ja na dziecko że bedzie sie nim zajmowal że dziecko go zmieni itd. Po porodzie okazalo sie ze faceta wcale w domu nie ma bo nie moze wytrzymac płaczu dziecka i woli isc do kolegow i gdyby wiedzial ze dzieci tyle płacza to by nie chcial dziecka. Żenujacy typ. Szkoda ze matka dziecka tez nie moze sobie wyjsc. Nie wiem czy tym faceyom w tamtym programie rozmow w toku zaplacili czy naprawde zdarzaja sie tacy idioci.
Podejrzewam ze i im płacili i takie typy się zdarzają
Ja bardziej niż tego ze po porodzie facet się zmieni byłabym się tego ze sama się zmienię i dziecka nie będę kochać, bo i bez faceta sobie poradzę chociaż wolałabym nie być samotna matka ale wszystko zależy. I gadanie ze jak to jest twoje to jest inaczej do mnie nie przemawia, bo znam młode matki które swoich dzieci nie kochają i otwarcie się do tego przyznają.
Mój ulubiony argument moich rodziców to kto się będzie tobą zajmować na starość? Po to ma się dzieci żeby pomagały na starość rodzicom.
tardisgirl60 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 12:33   #611
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez tardisgirl60 Pokaż wiadomość
Mój ulubiony argument moich rodziców to kto się będzie tobą zajmować na starość? Po to ma się dzieci żeby pomagały na starość rodzicom.
kto? a wyspecjalizowani opiekunowie, których sobie opłacę z pieniędzy zaoszczędzonych na nieistniejących dzieciach, skoro ekonoisci wyliczyli, że koszt utrzymania jednego dziecka do osiemnastki wynosi tyle, co koszt budowy niewielkiego domu, to będe bogata na starość

A na serio - ktoś naprawde myśli, że to argument?
Zwłaszcza w dziesiejszych czasach, kiedy młodzi coraz częścej wyjezdzają za praca do inncyh miast/krajów?

moja siostra mieszka z mężem, ja wyemigrowałam za pracą do dużego miasta i moi rodzice sami na co dzień siedzą
Może dlatego moja mama przestała mi tak truć o zamążpójściu, bo wtedy znacznie rzadziej bede przyjeżdzać?
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2016-02-02 o 12:36
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-02, 12:45   #612
tardisgirl60
Raczkowanie
 
Avatar tardisgirl60
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 443
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
kto? a wyspecjalizowani opiekunowie, których sobie opłacę z pieniędzy zaoszczędzonych na nieistniejących dzieciach, skoro ekonoisci wyliczyli, że koszt utrzymania jednego dziecka do osiemnastki wynosi tyle, co koszt budowy niewielkiego domu, to będe bogata na starość

A na serio - ktoś naprawde myśli, że to argument?
Zwłaszcza w dziesiejszych czasach, kiedy młodzi coraz częścej wyjezdzają za praca do inncyh miast/krajów?

moja siostra mieszka z mężem, ja wyemigrowałam za pracą do dużego miasta i moi rodzice sami na co dzień siedzą
Może dlatego moja mama przestała mi tak truć o zamążpójściu, bo wtedy znacznie rzadziej bede przyjeżdzać?
Tez im tak mówię, ja swoje zaoszczędzone pieniądze mogę przeznaczyć na ten cel, wole to niż mieć dziecko którego nie chce bo oni chcą wnuków i rzucają we mnie śmiesznymi argumentami. Zwłaszcza że mój brat właśnie wyemigrował z kraju i ma wszystko w poważaniu, a ja zostałam to mam być karana.
Ani nie będę się nimi opiekować ani nie będę robić dzieci po to żeby się mną opiekowały bo będę sama na starość :-P eh nikt nie powiedział ze będę sama, tylko bezdzietna.
tardisgirl60 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 13:57   #613
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez zibi87 Pokaż wiadomość
Nie wiem w imię czego miałbym po p racy zamieniać się w kurę domową? W imie samej rodziny? Sorry, ale nie. Za bardzo cenie sobie swoje życie, żeby być pantoflarzem. Poza tym od kobiety oczekuje zaradności domowej. Kobieta powinna umieć prowadzić dom. Ja mam ten komfort, że cieszę się dużym powodzeniem u kobiet i mogę sobie pozwolić na takie wymagania. Częśc mężczyzn niestety, będzie pod kobiecym butem...
Choćby nie wiem jak bardzo piękny jesteś, to z takim podejściem dużo tracisz na atrakcyjności.
Chyba, że mowa o płytkich i pustych relacjach z kobietami, to wtedy owszem, jestem w stanie uwierzyć, że masz powodzenie
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 14:17   #614
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Choćby nie wiem jak bardzo piękny jesteś, to z takim podejściem dużo tracisz na atrakcyjności.
Chyba, że mowa o płytkich i pustych relacjach z kobietami, to wtedy owszem, jestem w stanie uwierzyć, że masz powodzenie
Coś w to powodzenie nie wierze skoro sobie próbuje odbić na fioletowym forum o paznokciach
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 14:20   #615
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

"Kobieta powinna...." a facet co powinien??? Pewnie nic... hahaha tak płytkie podejscie płytkie relacje. Szukasz sprzataczki i kucharki a nie towarzyszki życia.
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 15:13   #616
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez tardisgirl60 Pokaż wiadomość
eh nikt nie powiedział ze będę sama, tylko bezdzietna.
mężczyźni statystycznie żyją krócej, więc na nich bym nie polegała
chyba, że o psach mówisz

Koleżanka kiedys miała teorię, ze w związku z krótszym zyciem meżczyzn, kobiety powinny wiązac sie z młodszymi, żeby na starośc nie zostawać samemu
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2016-02-02 o 15:17
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 15:25   #617
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Ja nie ukrywam, że mógłbym mieć i 4

ALE tylko w sytuacji kiedy byłbym w związku z odpowiednią kobietą i miał dobre zaplecze finansowe by nie jeść chleba ze smalcem jak trzeba będzie rzucić kasę na aparat, leki na trądzik czy trochę zdrowszą dietę.

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Ja nie ukrywam, że mógłbym mieć i 4

ALE tylko w sytuacji kiedy byłbym w związku z odpowiednią kobietą i miał dobre zaplecze finansowe by nie jeść chleba ze smalcem jak trzeba będzie rzucić kasę na aparat, leki na trądzik czy trochę zdrowszą dietę.

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

[QUOTE=Maja102;54993436]mężczyźni statystycznie żyją krócej, więc na nich bym nie polegała
chyba, że o psach mówisz

Koleżanka kiedys miała teorię, ze w związku z krótszym zyciem meżczyzn, kobiety powinny wiązac sie z młodszymi, żeby na starośc nie zostawać samemu [/QUOTE]

Ma to sens. Ale z drugiej strony facet "wolniej" się starzeje.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 15:34   #618
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez zibi87 Pokaż wiadomość
Może dlatego, że tak stworzyła nas biologia, że mężczyzna może zostać ojcem w wieku 70 lat. Kobiety mają mniej czasu, a z każdym rokiem wzrasta szansa na to, że dziecko urodzi się z wadami.
Tak sądzisz?
To może sobie poczytaj:
http://www.dailymail.co.uk/health/ar...ant-sperm.html
Zarówno kobiety jak i mężczyźni starzeją się po 35 roku życia, a co za tym idzie starzeją się ich komórki rozrodcze.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 15:55   #619
tardisgirl60
Raczkowanie
 
Avatar tardisgirl60
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 443
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
mężczyźni statystycznie żyją krócej, więc na nich bym nie polegała
chyba, że o psach mówisz

Koleżanka kiedys miała teorię, ze w związku z krótszym zyciem meżczyzn, kobiety powinny wiązac sie z młodszymi, żeby na starośc nie zostawać samemu
Miałam na myśli faceta ale chyba wole juz psy ;-)
A o ile lat młodszy? Bo jak tak więcej niż 10 lat to bym musiała iść do liceum szukać :-P Oj zebym jeszcze tylko znalazła takiego młodego, rozgarnietego i ogarnietego :-D ale raczej podziękuję bo młodsi mnie denerwują bardziej niż starsi.
tardisgirl60 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-02, 16:24   #620
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Są modelkami. Dają im kasę za wygląd. Więc to normalne, że ocenia się je pod kątem ciała. A niemal każdy ma trochę inny gust.




2 i 4 z twarzy ładne ale ciała mają mocno przeciętne. Chude nogi z odstającymi kolanami, chorobliwie cienkie ramiona.

1 wydaje się mieć normalniejszy tyłek. 2 ma najlepszy brzuszek, widocznie zjadła chleb namoczony w wodzie

4 ma nogę jak patyk
Hehe, no to teraz moja kolej, od najlepszej do najgorszej

Kategorie:
Twarz: 1-4 (I miejsce ex equo ), 2, 3
Ciało: 1, 2-3 (II miejsce ex equo), 4

Klasyfikacja końcowa: 1, 2, 3, 4


Bardzo lubię twarze, lubię nogi, delikatne ramiona itd. , ale właśnie u mnie doskonale widać, że jak dziewczyna przekroczy pewną granicę to trochę tak już traci na atrakcyjności.

4 ma śliczną twarz, ale przekroczyła granicę między szczupłą (komplement), a chudą (coś nieatrakcyjnego) i dlatego mimo mojego zamiłowania do twarzy, ląduje na samym końcu.

1 zdecydowanie najlepsze ciało, twarz, włosy - biere

ps. Jasne, pewnie i czwórkę w określonych okolicznościach brałbym , ale to już takie trochę na siłę. Jest po prostu zbyt szczupła - chuda. Przy takiej dziewczynie mógłbym się "pokaleczyć" - tyle kantów i ostrych zakończeń

Edytowane przez Gregorius_
Czas edycji: 2016-02-02 o 16:26
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 16:25   #621
_Jinx_
Rozeznanie
 
Avatar _Jinx_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 593
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
No wlasnie mnie tez to dziwi W swojej karierze matrymonialnej nie spotkalam jeszcze faceta, ktory jakos bardzo pragnalby dziecka, a na wiesc ze kobieta nie chce badz nie jest gotowa uciekal czy urywal kontakt albo namawial do zmiany pogladu
Zaczynam podejrzewać, że coś ze mną jest nie tak, albo to kwestia mojego wyglądu W ostatnim roku straszliwie przyciągałam wszelkiej maści konserwatystów i mężczyzn ceniących wartości rodzinne, gdy sama jestem antyklerykałką o anarchistycznej duszy, która średnio potrafi dbać o więzi rodzinne Kilka miesięcy temu (jeszcze śmiałam się z tego w poprzedniej części wątku) dostałam paczkę z... Pismem Świętym od chłopaka, z którym pogadałam trochę na Sympatii i do dziś nie bardzo wiem jak mój adres znalazł (po tamtym wydarzeniu zamknęłam konto na Sympatii). Zresztą dalej do mnie co jakiś czas pisze i pyta czy czytałam i czy nie zmieniły mi się poglądy.
Tak sobie myślę, że to może być również wynik tego, iż bardzo szybko odsiewam panów rozrywkowych, "luzaków", imprezowiczów... A może chodzi o to, że pochodzą z mniejszych miejscowości Może też faktycznie chodzić o mój wygląd - lubię fryzury retro (zwłaszcza upięcia ) i ogólnie styl mam dość klasyczny...
_Jinx_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 16:56   #622
Chrobry1989
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 95
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
mężczyźni statystycznie żyją krócej, więc na nich bym nie polegała
chyba, że o psach mówisz

Koleżanka kiedys miała teorię, ze w związku z krótszym zyciem meżczyzn, kobiety powinny wiązac sie z młodszymi, żeby na starośc nie zostawać samemu
Faceci statystycznie żyją krócej bo wykonują cięższe i bardziej niebezpieczne zawody. Dużo młodych facetów ginie na budowach, w kopalniach itp. Częściej też giną w wypadkach samochodowych. Przez cięższą pracę fizyczną szybciej się też wyeksploatowują. Więcej też piją, palą itp. Biologicznie faceci wolniej się starzeją.

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez _Jinx_ Pokaż wiadomość
Zaczynam podejrzewać, że coś ze mną jest nie tak, albo to kwestia mojego wyglądu W ostatnim roku straszliwie przyciągałam wszelkiej maści konserwatystów i mężczyzn ceniących wartości rodzinne, gdy sama jestem antyklerykałką o anarchistycznej duszy, która średnio potrafi dbać o więzi rodzinne Kilka miesięcy temu (jeszcze śmiałam się z tego w poprzedniej części wątku) dostałam paczkę z... Pismem Świętym od chłopaka, z którym pogadałam trochę na Sympatii i do dziś nie bardzo wiem jak mój adres znalazł (po tamtym wydarzeniu zamknęłam konto na Sympatii). Zresztą dalej do mnie co jakiś czas pisze i pyta czy czytałam i czy nie zmieniły mi się poglądy.
Tak sobie myślę, że to może być również wynik tego, iż bardzo szybko odsiewam panów rozrywkowych, "luzaków", imprezowiczów... A może chodzi o to, że pochodzą z mniejszych miejscowości Może też faktycznie chodzić o mój wygląd - lubię fryzury retro (zwłaszcza upięcia ) i ogólnie styl mam dość klasyczny...
Przynajmniej wesoło masz choć ten facet z Sympatii może trochę przerażać.

Klasyczny wygląd jest super. Trzy najpiękniejsze kobiety wg mnie mają typowo klasyczną urodę. Tymi kobietami są Olivia Wilde, Emily Blunt i Eva Green. Są przepiękne.

Edytowane przez Chrobry1989
Czas edycji: 2016-02-02 o 17:01
Chrobry1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 16:59   #623
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez aleks_90 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy tym faceyom w tamtym programie rozmow w toku zaplacili czy naprawde zdarzaja sie tacy idioci.
ja znam jedna dziewczyne, ktora byla w rozmowach w toku
I ona twierdzi, ze mowia prawde w programie. Nie wiem na ile to prawda bo ostatnio widzialam ja jakies 10 lat temu wiec nie wiem dokladnie jaka maja patologie na co dzien.

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
koleżanka kiedys miała teorię, ze w związku z krótszym zyciem meżczyzn, kobiety powinny wiązac sie z młodszymi, żeby na starośc nie zostawać samemu

kurcze, a ja mojego ex co byl 3 ata mlodszy zostawilam
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 17:02   #624
Chrobry1989
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 95
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Tak sądzisz?
To może sobie poczytaj:
http://www.dailymail.co.uk/health/ar...ant-sperm.html
Zarówno kobiety jak i mężczyźni starzeją się po 35 roku życia, a co za tym idzie starzeją się ich komórki rozrodcze.
Artykuł w Dailymail jako dowód? No proszę Cię Znam się trochę na statystyce i wiem, że prawie każdy dziennikarz źle interpretuje wyniki badań. Wyciągają złe wnioski i mylą przyczynę z zależnością. Jeśli w widzę na takiej stronie "okrycia" naukowców to nawet nie zaczynam takiego artykułu czytać.

Edytowane przez Chrobry1989
Czas edycji: 2016-02-02 o 17:10
Chrobry1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 17:28   #625
_Jinx_
Rozeznanie
 
Avatar _Jinx_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 593
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Chrobry1989 Pokaż wiadomość
Przynajmniej wesoło masz choć ten facet z Sympatii może trochę przerażać.
Neh, spotkałam w życiu ciekawsze przypadki

Cytat:
Napisane przez Chrobry1989 Pokaż wiadomość
Tymi kobietami są Olivia Wilde, Emily Blunt i Eva Green. Są przepiękne.
Wymieniłeś moje trzy ulubione aktorki Zwłaszcza Emily Blunt

Kocham ten film https://youtu.be/Msd7s_OHZ3I
_Jinx_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 17:48   #626
Chrobry1989
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 95
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez _Jinx_ Pokaż wiadomość

Wymieniłeś moje trzy ulubione aktorki Zwłaszcza Emily Blunt

Kocham ten film https://youtu.be/Msd7s_OHZ3I
Też najbardziej lubię Emily Pierwszy film z nią w obsadzie obejrzałem na akademii filmowej w liceum. Tytułu nie pamiętam ale zrobiła na mnie duże wrażenie. Grała rozpuszczoną nastolatkę, która bawi się uczuciami innych. Film był nawet ciekawy.

Edge Of Tomorrow nie oglądałem ale obejrzę.
Chrobry1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 18:00   #627
_Jinx_
Rozeznanie
 
Avatar _Jinx_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 593
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Chrobry1989 Pokaż wiadomość
Też najbardziej lubię Emily Pierwszy film z nią w obsadzie obejrzałem na akademii filmowej w liceum. Tytułu nie pamiętam ale zrobiła na mnie duże wrażenie. Grała rozpuszczoną nastolatkę, która bawi się uczuciami innych. Film był nawet ciekawy.

Edge Of Tomorrow nie oglądałem ale obejrzę.
Polecam, świetny film.

Mi kiedyś kumpel podesłał Wild Target ze słowami, że bohaterka strasznie mu się ze mną kojarzyła i że na pewno ją polubię. Tu chodziło głównie o paskudny charakterek Jednak prawdziwą fanką Emily zostałam właśnie od Edge Of Tomorrow.
_Jinx_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 18:01   #628
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Ma to sens. Ale z drugiej strony facet "wolniej" się starzeje.
i mądrzeje
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 19:27   #629
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Emily jest taka troche przecietna jak dla mnie.
Jak da mnie najpiekniejsza kobieta byla zawsze Penelope Cruz.Troche mniEj Adriana Lima lub Mila kunis


ciekawe jest to, ze ogolnie uwazam blondynki za ladniejsze od brunetek ale aby podac jakies jedno imie to nic mi nie przychodzi do glowy (wsrod znanych osob oczywiscie)
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png

Edytowane przez Zorzoli
Czas edycji: 2016-02-02 o 19:32
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 19:52   #630
_Jinx_
Rozeznanie
 
Avatar _Jinx_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 593
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Ja tam się rozpływam :3
Tylko dla mnie jej czar nie tkwi w samej twarzy, ale w czymś tam głęboko w środku. Do tego sposób zachowywania się, poruszania, mówienia + świetne role charyzmatycznych kobiet.

Myślę, że (przykładowo) Adriana Lima zapewne i jest obiektywnie ładniejsza, ale serce bez chwili wahania oddałabym Emily




_Jinx_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-07 22:39:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.