ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-05, 07:29   #601
julia 234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 22
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana



---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Edytowane przez julia 234
Czas edycji: 2010-03-05 o 07:50
julia 234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 07:31   #602
ewamik1971
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Torunia
Wiadomości: 208
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

No właśnie. Ja co prawda ostatnio rodziłam 15 lat temu ale to brzuszysko zostało mi właśnie po 2 ciążach.Nie łudzę się że kiedyś będzie ładny bo mam straszliwe rozstępy, ale mógłby być przynajmniej mniejszy.

Też smaruję, ćwiczę i oby moje odwieczne marzenie się spełniło

Kupiłam sobie ''termoaktywne serum modelujące talię brzuch i pośladki''
Eveline- piecze jak 100 diabłów ale to chyba dobrze
ewamik1971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 07:37   #603
agamagda
Rozeznanie
 
Avatar agamagda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 789
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

ewamik ja też używam tego samego serum

grzeje to fakt
ale w miejscach mocno tłuszczykowy - czytaj brzuch
nie bardzo, chyba za dużo sadełka

nie krzycznie na mnie już

myślałam że jestem silniejsza
jakby mi ktoś nałozył tej pizzy to bym nie zjadała
a jak kroiłam, porcjowałam to sobie małe kawalątka odcinałam
i jadłam, nie tak żeby sobie na talerz nałożyć i zasiąć przy tym

generalnie czuję się bleeeeeeeee, na brzuchu mi jeszcze siedzi
...
dziś na aqua fitnnes dwie godzinki
__________________
z Dukanem był0 88,6kg -10,4kg
teraz 98,2..........
czyli znowu przegrałam
agamagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 07:46   #604
ewamik1971
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Torunia
Wiadomości: 208
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Cytat:
Napisane przez julia 234 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Cytat:
Napisane przez julia 234 Pokaż wiadomość
Czytam Was cały czas. Rzadko piszę bo nie mam się czym pochwalić. Dietę razem z wami zaczęłam na początku stycznia. W sumie schudłam 3 kg ale nie mogę zejść niżej. Wstyd mi cokolwiek pisać bo Wy jesteście takie solidne i zawzięta a ja pozbyłam moją mobilizację. Dzisiaj jestem na siebie mega zła bo kolejny raz to samo (wczoraj zeszłam -4 kg a dzisiaj rano mam +1). Po prostu jestem podłamana. Wyrzeczenia od kilku miesięcy a waga stoi. Próbowałam na wszystkie sposoby rozruszać organizm ale chyba została mi tylko głodówka.
Życzę dalszych sukcesów. Mam nadzieje ze się otrząsnę

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

ewela2612 ja też tak mam po ciąży. Brzuch jest straszny (dobrze że przynajmniej mam tylko pare rozstępów a córka miła 4,1 kg)

Julia nie poddawaj się trzymaj z nami a na pewno Ci się uda.

Najważniejsze to unikać podjadania zakazanych produktów bo od tego rośnie apetyt

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Agamagda rzeczywiście mnie na brzuchu też nie piecze
ewamik1971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 07:52   #605
domino166
Raczkowanie
 
Avatar domino166
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 336
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Julia,nie rezygnuj.Często zdarza się,że długo jest zastój a potem nagle rusza i chudnie się bardzo dużo-tylko nie można grzeszyć.
Śmieszne to bo każda ma jakiś słaby punkt jeśli chodzi o odkładanie tłuszczyku,mnie przez całe życie marzą się szczupłe,smukłe nogi,zwłaszcza udaa tu chudnę najwolniej,brzuch już mi się zapadł
Ale nic to, czekam,dzisiaj 2 dzień P i jest ok
Pozdrawiam
domino166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 08:00   #606
karadka
Zadomowienie
 
Avatar karadka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 890
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

czesc kochane no to sobie narobilam... +0,5kg, tak mi sie czegos chcialo ze zrobilam ta pizze dukanowska po pierwsze ciasto to smakowalo jak pasza dla bydła i w sumie wiecej wywalilam niz zjadlam ale pol kilo na plusie i tak! dzisiaj nie bede miala czasu robic nic do jedzenia wiec mam zupke ogorkowa od wczoraj to ja zjem a wieczorem nas nie ma wiec okazji do jedzenia nie bedzie

julia - Ty sie kochana nie przejmuj bo w tej diecie to raz na + raz na - wiec glowa do gory! ja np wogole nie zakladam opcji ze moglabym nie schudnac!!! jestem taka pewna i zmotywowana tym razem ze musi sie udac i koniec, chocby to II faza miala trwac nawet i pol roku! pamietaj ze najwazniejsze jest pozytywne myslenie! bo jak bedziesz sobie wbijala do glowy "ja nie chudne itp" to nie schudniesz - bo pamietaj ze to mozg kreci tym wszystkim, a jak sobie powiesz inni mogli to czemu nie ja - to na pewno sie uda!!!

ewamik - nie powinno Cie moim zdanie piec... moze masz uczulenie na jakis skladnik???
Pozatym imponujace wyniki pomiarow!!!! gratulujemy!!!:przy tul:

ewela - najwazniejsze ze idzie w dol! a to tempo sie zmieni - zobaczysz sama
__________________
DUKAN od 15 luty 2010 88,4 - 67,4
obżarstwo 67,4 - 74.4
DUKAN od 7 marca 2011 74.4 - 73.9 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67
karadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 08:08   #607
agamagda
Rozeznanie
 
Avatar agamagda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 789
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

to serum nie tyle piecze co rozgrzewa
ono rozgrzewające już w nazwie


serek wiejski + jajko na twardo na śniadanie

na obiad rybę mam, ale pomysłu jak zrobić nie
__________________
z Dukanem był0 88,6kg -10,4kg
teraz 98,2..........
czyli znowu przegrałam
agamagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 08:08   #608
ewamik1971
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Torunia
Wiadomości: 208
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Karadko dzięki.Wiesz to serum chyba tak ma że piecze.Agamagda też tak twierdzi a poza tym moje siostry też używają i też je grzeje
ewamik1971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 08:33   #609
galloway
Rozeznanie
 
Avatar galloway
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 726
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

cześć dziewczyny
U mnie ostatni dzień P , od poniedziałku waga stała w miejscu, a dzisiaj niespodzianka 0,5kg mniej Jeszcze żeby ta cholerna się zlitowała nade mną, od poniedziałku jem Colosan Ex,co niby miał pomóc....i nic posucha
Na jutro planuję ugotować bigosik z kapusty kiszonej i grzybków suszonych...ale będzie wyżera I myślę żeby upiec któregoś dnia kurczaka w coli light,podobno dobre,robiła któraś?
U mojej mamy waga też w miejscu już 5 dzień a ona nie grzeszyła i mniej je ode mnie, więc wniosek że zaczęła się najważniejsza faza. Organizm włączył tryb oszczędny,przyczajony tylko czeka kiedy zrezygnujemy z diety i damy mu to do czego od tylu lat został przyzwyczajony...ale się ździwi co nie dziewczyny,bo my twarde baby jesteśmy i się nie poddajemy tak łatwo

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

A co do serum i wszystkiego co piecze- jak najwięcej tego !!! takie rzeczy działają dużo lepiej niż te co nic nie pioką.Kiedyś z 8 lat temu była super seria z Yves Rocher piekła jak diabli ale efekty super ale już nie ma tego
__________________
Dżentelmen to mężczyzna, który potrafi opisać kobietę bez
posługiwania się rękami.

Edytowane przez galloway
Czas edycji: 2010-03-05 o 08:35
galloway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 09:00   #610
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Witam z rana Ale naskrbalyscie
ewela dziekuje za odpowiedz
Ja dzisiaj ostatni dzien na P Alez sie ciesze Wlazlam znowu na wage i jest kolejne -0,5 czyli w ciagu 4 dni schudlam 3 kg Normalnie nei wierze Dzisiaj jeszcze nic nie jadlam bo niedawno z mala wstalysmy Zaraz sie zbieram ogarnac troche chate i uciekamy na spacerek bo piekne slonko swieci

Cytat:
Napisane przez ewamik1971 Pokaż wiadomość
No właśnie. Ja co prawda ostatnio rodziłam 15 lat temu ale to brzuszysko zostało mi właśnie po 2 ciążach.Nie łudzę się że kiedyś będzie ładny bo mam straszliwe rozstępy, ale mógłby być przynajmniej mniejszy.
Ja na szczescie nie mam tego problemu, w ciazy przytylam tylko 13 kg , brzuch mam spoko, bez zadnych roztepow Moze dlatego ze caly okres ciazy smarowalam go zwykla oliwka dla dzieci

Cytat:
Napisane przez domino166 Pokaż wiadomość
Śmieszne to bo każda ma jakiś słaby punkt jeśli chodzi o odkładanie tłuszczyku,mnie przez całe życie marzą się szczupłe,smukłe nogi,zwłaszcza udaa tu chudnę najwolniej,brzuch już mi się zapadł
No wlasnie, mam tak samo
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 09:07   #611
ewamik1971
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Torunia
Wiadomości: 208
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Galloway pewnie że się nie damy .
Nigdy w życiu nie byłam tak zdeterminowana .
Mąż mi wczoraj powiedział że nie wierzy że schudnę bo tyle razy próbowałam i nigdy mi się nie udało,a ja mu na to że jeszcze będzie ''macał'' moje kości-dodam że lubi krąglejsze babki
ewamik1971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 09:11   #612
agamagda
Rozeznanie
 
Avatar agamagda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 789
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

ja od jutra też PW
no i @ coraz blizej
i chyba mnie trochę "nosi"
ale DAM RADĘ
WSZYSTKO ALBO NIC
__________________
z Dukanem był0 88,6kg -10,4kg
teraz 98,2..........
czyli znowu przegrałam
agamagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 09:19   #613
galloway
Rozeznanie
 
Avatar galloway
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 726
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Cytat:
Napisane przez ewamik1971 Pokaż wiadomość
Galloway pewnie że się nie damy .
Nigdy w życiu nie byłam tak zdeterminowana .
Mąż mi wczoraj powiedział że nie wierzy że schudnę bo tyle razy próbowałam i nigdy mi się nie udało,a ja mu na to że jeszcze będzie ''macał'' moje kości-dodam że lubi krąglejsze babki
A mój chłop to miętoli me krągłości i wzdycha mówiąc że ich nie będzie i musi namiętolić się na zapas....i martwi się że jak schudnę to nie będę już taka ciepła i kto go ogrzeje zimą...... ale tak naprawdę to mnie wspiera i na pewno w duchu chcialby żebym wyglądała jak kiedyś

agamagda
ja też czekam na @ gdzieś za tydzień powinno być.
I jak w pierwszym tygodniu diety chodziłam najedzona i nie kusiło mnie nic, tak teraz po prostu mogłabym jeść i jeść, i ciągnie do zabronionego żarcia. Ostatnio przeglądam ulotki z jedzeniem na wynos i wybieram co bym zjadła Jedzenie to jest prawdziwe zniewolenie !
__________________
Dżentelmen to mężczyzna, który potrafi opisać kobietę bez
posługiwania się rękami.
galloway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 09:29   #614
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Wiecie co wczoraj zrobilam - kupilam sukienke na ebayu rozmiar 38 W czerwcu ide na slub szwagra, we wrzesniu nastepne 2 uroczystosci i obiecalam sobie, ze na ktoras ja wloze chocbym miala stanac na rzesach ooo To sie nazywa motywacja hehe
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 09:37   #615
ewela2612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 298
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Ja na szczescie nie mam tego problemu, w ciazy przytylam tylko 13 kg , brzuch mam spoko, bez zadnych roztepow Moze dlatego ze caly okres ciazy smarowalam go zwykla oliwka dla dzieci


Heh ja przytyłam 36kg!!!!
hehe asieńka to "zachętę" masz teraz niezłą
ewamik i agamagda tez go używam i super grzeje- tak mi miło cieplutko po nim- ja ogólnie zmarzluch jestem- mam też te chłodzące i tez super chłodzą ale ostatnio jakoś ciągle mi zimno więc przerzuciłam się na termoaktywne

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

julia jestesmy z Toba- NIE PODDAWAJ SIĘ I UWIERZ BO TO NAPRAWDĘ DZIAŁA!!!!!!

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

MIAŁ BYĆ CYTAT A NIE WYSZEDŁ....
ewela2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 09:44   #616
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Cytat:
Napisane przez ewela2612 Pokaż wiadomość
Heh ja przytyłam 36kg!!!!
hehe asieńka to "zachętę" masz teraz niezłą
Wow ale pojechalas z tymi kilogramami
No zachete mam, bo przeciez nie bedzie sie w szafie kurzyc
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 10:07   #617
galloway
Rozeznanie
 
Avatar galloway
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 726
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

u mnie tych zachęt cała szafa, niektóre już nie modne bo leżą od kilku lat ja to wogóle tak mam że jak dużo przytyję to uważam że nie zasługuję na kupowanie ciuchów, i ogólnie nie lubię wtedy łazić po sklepach bo tylko się wkurzam
__________________
Dżentelmen to mężczyzna, który potrafi opisać kobietę bez
posługiwania się rękami.
galloway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 10:25   #618
ewela2612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 298
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

galloway- no właśnie to było dla mnie najbardziej przechlapane- chciałam sobie kupić coś fajne a tu nie wiem czemu ale ogólnie uważam to za paranoje- dlaczego kobieta przy sobie nie może się modnie ubrać???? Tylko worki... Strasznie ciężko znaleźć fajny ciuch jak się jest przy kości- przynajmniej w mojej okolicy... Wieszaki aż pękają od ciuchów s, xs i rozm 34, czy 36- przecież ile kobiet nosi tak naprawdę taki rozmiar? ...
ewela2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 10:28   #619
agamagda
Rozeznanie
 
Avatar agamagda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 789
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

dziewczyny jak zrobić rybę na obiad
żeby dla mnie była i reszcie rodziny smakowała

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

z tymi sklepami to fakt porażka
u mnie w mieście jest jeden fajny
ale ostatnio jak byłam to już jedną część zlikwidowali
a ta co została zubożała
zawsze coś kupiłam fajnego, już pomijając że trochę drożej
podejrzewam, że wyprzedaże robią swoje
no ale na tych wyprzedażach dla mnie nic nie ma
__________________
z Dukanem był0 88,6kg -10,4kg
teraz 98,2..........
czyli znowu przegrałam
agamagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 10:51   #620
ewamik1971
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Torunia
Wiadomości: 208
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Cytat:
Napisane przez galloway Pokaż wiadomość
u mnie tych zachęt cała szafa, niektóre już nie modne bo leżą od kilku lat ja to wogóle tak mam że jak dużo przytyję to uważam że nie zasługuję na kupowanie ciuchów, i ogólnie nie lubię wtedy łazić po sklepach bo tylko się wkurzam
Matko! Jakbym czytała o sobie!
Chyba mam klona
ewamik1971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 10:59   #621
elskede
Rozeznanie
 
Avatar elskede
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 720
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Cześć Kochane
cholerka jak jestem, to pustki na forum, jak mnie nie ma to szaleństwo, które trudno ogarnąć
Witam nowe Dukanki, zapraszamy serdecznie
wczoraj poszłam do pracki, namęczyłam się, to i dzisiaj na wadze 75kg tak się cieszę, chyba ze 3 lata temu tak miałam. Skoro ta dietka tak dobrze mi służy, chyba jeszcze się przemęcze i 9 kilo zrzucę, a co, będę ważyć 66 kilo i mieć BMI 20,4
Ostatni dzień P, ale przyznam, że calkiem niezle to zniosłam, polubiłam P, chyba dlatego, że kilogram mi spadł od jutra warzywka - mam nadzieję, że będę miała czas coś podpichcić sobie.
agamagdo - ooo to jeszcze bejbe sobie pośpi (wiesz jak byłam nianią, to na mojego podopiecznego, prawie 3 latka działała najlepiej huśtawka zawieszona w korytarzu - 10 min bujania i dziecko spało 2h, a ja miałam błogą ciszę - jak oczywiście zgrałam jeszcze do tego dziewczynkę 6-7 miesięczną, bo w 9 miesiącu była z niej twarda sztuka i spać nie chciała )
a teraz wracam do mojej cudnej pracy licencjackiej, którą muszę dzisiaj odesłać promotorce brrrrrrrrrrrrrr
jak znajde wieczorem trochę czasu ( o ile do pracki nie pójde, to postaram się wszystko ogarnąć jakoś )
Buziaki Dziewczynki
__________________

elskede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 11:23   #622
ewamik1971
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Torunia
Wiadomości: 208
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Agamagda ja też nie wiem jak dziś zrobić rybę

Myślałam żeby ją oprószyć przyprawami , smażyć na teflonce i w trakcie smażenia zalać rozmąconym jajkiem z odrobiną soli ale nie wiem czy to będzie dobre.
ewamik1971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 11:42   #623
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Cytat:
Napisane przez ewela2612 Pokaż wiadomość
Wieszaki aż pękają od ciuchów s, xs i rozm 34, czy 36- przecież ile kobiet nosi tak naprawdę taki rozmiar? ...
Niewiele, naprawde niewiele
My juz po spacerku, bylam z nia niecala godzine a przyszlysmy zmarzniete strasznie Niby slonko swieci ale ten zimny wiatr brrrr
__________________
N&L&F


Edytowane przez asienka213
Czas edycji: 2010-03-06 o 08:34
asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 11:52   #624
boszka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 135
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Cytat:
Napisane przez ewamik1971 Pokaż wiadomość
Matko! Jakbym czytała o sobie!
Chyba mam klona
heh ja się też do Was dołączam mam tak samo hehe, szafa pełna ciuchów kupionych na "inne czasy" jak będe szczupła- część juz rozdana siostrom bo by dawno z mody wyszły...
co do rybki w zeszły piatek robiłam zapiekaną w piekarniku z sosem oto przepis:

2 kostki dowolnej ryby<ja miałam filet z tilapii>
1 brokuł<lub bez w wersji P>
0,5 l najchudszego mleka
2 łyżki skrobii kukurydzianej

hohland w plasterkach light

Rybę ułozyć w żaroodpornej foremce, natartej olejem<dozwolona ilość bodajże 3 kropli>, na rybe wyłożyć ugotowanego i rozdrobnionego brokuła. W garnku rozmieszać mleko ze skrobią, postawić na małym ogniu i gotować aż zgęstnieje, dodać do smaku sól, pieprz szczyptę gałki muszkatołowej. Wylać sos na rybę, na wierzch pokruszyć ser i zapiekać na nagrzanym piekarniku ok. 45 min.
ja ją piekłam chyba z godz. lub więcej, smakowała całej rodzince o dziwo a dziś robię rybke na parze w folii z przyprawą do ryb też pyszna
od początku diety moja rozmiary są mniejsze o:<też się pochwale a co>
brzuch 84-79 =5cm
uda 55-53 =2 cm
biust 90-88 =2 cm<bardzo jestem niezadowolna z tego bo i tak jest mały>
ogólnie najbardziej jestem zadowolna z brzucha od początku mojej walki z kg czyli od września spadł 11 cm!! talia-6cm, tyłek-4cm, uda-4cm, czyli jest super
boszka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 12:18   #625
Mariolcia =P
Zakorzenienie
 
Avatar Mariolcia =P
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 001
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

ile ten hohland light ma tluszczu? ja pieke rybke w folii opruszona majerankiem i delikatem, wychodzi pyszna, a dzis w wersji po grecku
__________________

Mariolcia =P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 14:03   #626
ewela2612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 298
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

boszka
a ja teraz biorę się za studiowanie przepisowni bo takie pyszności dzis miałam jeść (dwa przepisy na łososia, które mi podałyscie) a skończyło się na 2 naleśnikach z serkim zmieszanym z cynamonem na śniadanie +puszka tuńczyka i serek z makrelą wędzoną na obiad.... teraz jestem w pracy więc p powrocie nawet by mi się nie chciało nic przygotowywać..... tym bardziej, ze będę po siłowni ale jutro to już nie ma bata: kuchnia będzie moja!!!! no to zaczynam poszukiwania

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

No to przepisy mam całe 4 strony- jeszcze tylko zakupki muszę zrobić co by się jutro nie okazało, że czegoś mi brakuje hehe oczywiście przeważają słodkości
rany dziewczyny u Was też takie skoki pogody? pół godziny temu świeciło słoneczko a teraz sypie śnieg jak nie wiem co- u nas tak od rana bleee
a było już tak ładnie....
ewela2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 14:41   #627
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Witam dziewczyny
Moge sie do Was przylaczyc? Zaczelam Dukana od niedzieli, chcialam wytrzymac 5 dni na P ale wytrzymalam tylko 3... i teraz jestem na PW, na sama mysl o jedzeniu samego miesa i nabialu mnie skreca wiec nie wiem jak sie zmotywowac na 2 czy 3 dni na P W dodatku nie mam wagi w domu i nie wiem czy schudlam mierzylam sie pierwszego dnia, zwałascza brzuch, bo jego jest najwiecej, ale na drugi dzien mialam wiecej cm... Czy u Was widac te spadki wagi w obwodach, czy tylko waga wskazuje?

Mam jakis kryzys dzisiaj, najchetniej bym jakas kanapke zjadla :P A jeszcze wczoraj w ksiazce przeczytalam o systemie 2/0 czyli dwa dni czyste proteiny i 5 dni bez diety, oczywiscie bez ekscesow i tak mnie to kusi. Do schudniecia mam jakies 10kg, najlepiej zeby do wakacji sie udalo

A co do ryby polecam przyprawic ziolami, skropic sokiem z cytryny, zawinac w folie i do piekarnika jest super jadlam taka jeszcze zanim przeszlam na diete, bo jest smaczna i super delikatna
__________________
Amelka 19.10.2013 r.



Edytowane przez kahunia
Czas edycji: 2010-03-05 o 14:43
kahunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 15:10   #628
ewela2612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 298
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Witaj kahunia domniemam, że do ślubu chcesz zrzucić
Najgorsza jest w zasadzie I faza... Na drugiej wolno Ci nieco więcej nawet na P takie pyszne serniczki itp. polecam poczytać
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=410522 tam znajdziesz też linka do przepisów ja bym Ci proponowała system 1/1 skoro nie za bardzo Ci pasuje samo P- myślę, że dasz rade i walcz z pokusami!!!!
Przepis na pyszną kanapeczkę znajdziesz w przepisowni
ewela2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 15:12   #629
agamagda
Rozeznanie
 
Avatar agamagda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 789
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

witamy Pannę Młodą
bo czytam Kahunia że ślub w wakacje
i zapraszamy
musisz sama ocenić
nie każdy daje radę na tej deicie
znam osoby które po kilku dniach zrezygnowały
mi bardzo odpowiada, tylko problemy kibelkowe
chociaż w tym tygodniu nie mogę marudzić

rybkę zrobię taką na patelni, dla rodziny normalana w panierce
dla mnie bezzz
__________________
z Dukanem był0 88,6kg -10,4kg
teraz 98,2..........
czyli znowu przegrałam
agamagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 15:17   #630
ewela2612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 298
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

ja osobiście jako chlebek traktuję takie oto placuszki:
2 łyżki otrab owsianych, 1 łyżka pszennych, 1 łyżka skrobi kukurydzianej, 2 jaja, trochę mleka- odczekać jakieś 20- 30 min aż otręby napęcznieją (ja najpierw zalewam otręby samym mlekiem żeby dobrze napęczniały a potem dodaję resztę składników) smażymy na rumiano na teflonowej patelni bez tłuszczu -dla mnie rewelacja- na górę mozesz dać co Ci pasuje- jak jesteś na PW masz spory wybór- szynkę chudą, warzywka do wyboru do koloru

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

agamagda mi też popuściła może jakaś faza księżycowa sprzyjająca a tak serio to codziennie wypijam kefir (pół rano, pół wieczorem) i pije, pije i jeszcze raz piję wodę, herbatki, kawkę i chyba to pomogło...
ewela2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.