Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki" - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-13, 15:01   #601
*aniula*
Raczkowanie
 
Avatar *aniula*
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 169
Question Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Ja też mam pytanie

Lepsze (i szybsze) efekty daje Aerobiczna szóstka Weidera czy ćwiczenia z Tamilee Webb "Ja chcę mieć taki brzuch"? Szczególnie zwracam się do wizażanek, które przetestowały oby dwa sposoby

Pozdrawiam
*aniula* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 11:37   #602
Ewka86
Raczkowanie
 
Avatar Ewka86
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 213
GG do Ewka86
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Ja bym bardzo prosila cwiczonka na posladki chcialam sciagnac z naetu z programu dc++ ale nawet mi tego nie znalazlo bardzo prosze przeslijcie fefa86@interia.pl pozdrawiam
Ewka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 15:05   #603
*aniula*
Raczkowanie
 
Avatar *aniula*
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 169
Smile Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez Ewka86
Ja bym bardzo prosila cwiczonka na posladki chcialam sciagnac z naetu z programu dc++ ale nawet mi tego nie znalazlo bardzo prosze przeslijcie fefa86@interia.pl pozdrawiam

Plik "Ja chcę mieć takie pośladki" T.Webb jest za duży, żeby go przesłać pocztą. Spróbuj emule'm go ściągnąć, albo skorzystaj z megaupload - adresy masz na poprzedniej stronie

Pozdrawiam

Edytowane przez *aniula*
Czas edycji: 2006-04-14 o 16:12
*aniula* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 10:57   #604
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez krokus_krokus
Gotika dobrze ze sobie sciagnełas juz bo zanim ja zczytalam post to troszke czasu minelo. Ja nie wiem jak jest wlasciwie robic czy najpierw brzuch a potem posladki czy odwrotnie. Ja sobie sama tak wymyslliłam za przy cwiczeniach na posladki bardziej sie mecze i poce wiec miesnie sa juz super rozgrzane. Dodatkowo przy przysiadach i wykopach nogami równiez angazuje miesnie brzucha - czyli troche tez je rozgrzewam. Następnie przechodze do brzucha z Tamilee - Na razie nadal na I zestawie II dla mnie za trudny. Jednak w lepszej kondycji moja pupa i uda nic brzuch.
Ja narazie nie zauwazyłam wielkich efektów..
Cwiczę już przecież nawet długo - albo mi sie tylko zdaje ze juz dlugo - i nie zauważyłam znacznych poprawek. Tzn może i są ale oglądając się codziennie w lusterku nie zauważam tych zmian,pieron wie..
No na udach widzę, bo zarysował się z boku ładnie mięsień.
Brzuch narazie stanął w miejscu.. ja tam nic niewidzę żeby coś się zmienił a mój chłop mi mówi że widac już zarys mięsni. Ja tam nic nie widzę..ehh
cierpliwości więcej chyba mi potrzeba..
No nic ćwiczyć dalej trzeba i kropka. Kiedyś w końcu będzie owoc ciężkiej pracy.
Krokus-krokus czy Ty robisz cały zestaw pierwszy bez odpoczynku równo z nią jedziesz? Czy robisz sobie jakieś odpoczynki pomiędzy seriami?
Bo ja już tyle ćwiczę i tak jak zrobię serię to musze odpocząć inaczej niezrobiłabym następnej. Jestem ciekawa czy kiedykolwiek dojdę do takiej perfekcji jak Tamelee zeby cały czas naginać?
Czy ktos już tak potrafi?
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 11:18   #605
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez *aniula*
Ja też mam pytanie

Lepsze (i szybsze) efekty daje Aerobiczna szóstka Weidera czy ćwiczenia z Tamilee Webb "Ja chcę mieć taki brzuch"? Szczególnie zwracam się do wizażanek, które przetestowały oby dwa sposoby

Pozdrawiam
Robilam rok temu a6w i efekty byly bardzo dobre. Brzuszek plaski i twardy. Wada tego treningu jest jednak dla mnie monotonia. Nie zrobilam tego treningu drugi raz poniewaz byl dla mnie nudny i dalam dobie spokoj po ok 2-3 tygodniach. Teraz cwicze z Tamilee Webb od okolo 3 tygodni i rowniez widze bardzo dobre rezultaty. Przez tydzien robilam tylko I zestaw, pozniej dodalam jedna serie z drugiego a nastepnie robilam juz 2 programy. Brzuch sie naprawde wzmocnil, ladnie zarysowuja sie miesnie i jest plasciutenki. Zdecydowanie ten trening bardziej przypadl mi do gustu bo cwiczenia sa urozmaicone i ciekawe (zwlaszcza te w programie II). Najlepiej jednak wyprobowac na wlasnej skorze i przekonac sie co nam bardziej odpowiada.
Pozdrawiam serdecznie
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 11:43   #606
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

ja tez zaczęłam ćwiczyc z tamilee webb na posladki...jestem po pierwszym razie i jak narazie to nie moge chcodzic tak mnie miesnie bola..szczegolnie przednia czesc ud wiec boje sie tylko czy aby przypadkiem przez te cwiczenia nie rozrosly mi sie uda za bardzo a posladki pozostana takie same a trzeba przyznac ze tamilee ma dosc masywne uda...nie czuje natomias tylniej czesci ud..a tez mi zalezy zeby tam co nieco zmienic..
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 12:31   #607
krokus_krokus
Raczkowanie
 
Avatar krokus_krokus
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 146
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Gotika ja ostatnio przebrnelam przez I i II zestaw chce miec takie posladki. Robie tak ze w miedzyczasie jak Tamille przechodzi do kolejnego cwiczenia pije wode (mam otwarta butelke - zebu nie tracic czasu na odkrecanie))) Po skonczeniu I zestawu odpoczywam plyta leci dalej a ja dopiero zaczynam Cwiczenia z zestawu II juz bez rozgrzewki. To daje mi czas na odpoczynek po I zestawie. Podobnie z brzuchem w momencie jak wrzucam plyta zanim skoncza sie reklamy odpoczywam juz po cw na posladki. Teraz rzadziej wykonuje te cwiczenia bo 3 razy w tyg. Ale jak mam jeszcze zapal to w wolne dni krece hula hop. Na razie Hula hop zaczelam wiec o efektach nie ma co mowic.
krokus_krokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-19, 13:46   #608
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cwiczyłam Tamilee na pośladki narazie 2 razy ale w ogle nie czuje pośladków tylko uda!Nie chce ćwiczyć na uda tylko na pośladki i po to ściągnęłam po ciężkich bojach te ćwiczenia a teraz sie okazuje że to działa na uda....Nawet jak ciężar ciała opieram na piętach jak tu pisały dziewczyny to nie czuje pośladków tylko mocne zmęczenie mięśni ud a następnego dnia zakwasy jak nie wiem.
Co źle robię?Błagam was o odpowiedź bo to dla mnie naprawde ważne.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 14:24   #609
krokus_krokus
Raczkowanie
 
Avatar krokus_krokus
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 146
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Magda a czy rozbilas II zestawy bo mi sie wydaje ze w II zestawie jak cwiczze bardziej odczuwam prace posladków.
krokus_krokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 15:34   #610
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Na razie pierwszy tylko robiłam a i tak niecały bo dopiero zaczynam(choc jestem w szoku,`że taki ból mięśni po niecałym jednym zestawie,naprwde skuteczne te ćwiczenia tylko czemu na uda ).Będę próbowac różne opcje ale jak po kilki razach nie zaskoczy jak ma byc to zrezygnuje bo bardzo nie chce rozbudowywac ud
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 16:16   #611
kacperka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

hej przeciez mozecie tu wrzucac duze pliki..i wtedy wszyscy bedziemy mogli sobie sciagac))
www.wyslijto.pl
kacperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-19, 16:41   #612
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez krokus_krokus
Gotika ja ostatnio przebrnelam przez I i II zestaw chce miec takie posladki.
jesteś niezła Ja zebym przeszła dwa te zestawy to musiałabym dwie godziny ćwiczyć bo i jeszcze przerwy pomiędzy seriami.. to jednak za duzo, po co się tak przemęczac. Póki co narazie nadal jestem na etapie I.

Jesteś już wyćwiczona widzę w te klocki.
Ja niewiem czy nadal robić ten pierwszy czy zrezygnowac z niego i po prostu ćwiczyć sobie drugi, bo czuję to samo co poprzedniczka - nie pupę a nogi.. mimo, ze robię z pięt.
Może dziś spróbuję ten drugi zamiast pierwszego i jestem ciekawa czy pracować będę znowu nogi czy pupa?
Swoją drogą - brawo krokus_krokus
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 19:02   #613
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

noi poćwiczyłam sobie drugi zestaw dziś..jest o wiele łatwiejszy i bardziej czuć prace pośladków niż przy pierwszym zestawie.
Bardzo spodobał mi się ten drugi.
Teraz zastanawiam się czy robić nadal pierwszy czy już przerzucić się na stale i machać sobie ten drugi?
Zastanawiam mnie czy jeden zestaw wystarczy? Czy jednak trzeba oba trenowac?
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 19:40   #614
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez _Magda
Cwiczyłam Tamilee na pośladki narazie 2 razy ale w ogle nie czuje pośladków tylko uda!Nie chce ćwiczyć na uda tylko na pośladki i po to ściągnęłam po ciężkich bojach te ćwiczenia a teraz sie okazuje że to działa na uda....Nawet jak ciężar ciała opieram na piętach jak tu pisały dziewczyny to nie czuje pośladków tylko mocne zmęczenie mięśni ud a następnego dnia zakwasy jak nie wiem.
Co źle robię?Błagam was o odpowiedź bo to dla mnie naprawde ważne.
ja tez zauwazylam wieksza prace miesni ud i wieksze zakwasy wlasnie na udach..tez jestem lekko przerazona bo nie chce wyrobic sobie miesni ud a posladkow!moze rzeczywiscie przerzuce sie teraz na ten drugi zestaw bo w koncu nie zauwazylam,zeby roznil sie stopniem trudnosci,jak juz dziewczyny zauwazyly jest nawet latwiejszy
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 19:45   #615
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Też spróbuje ten drugi ale jutro bo dziś ledwo moge ustać po wczorajszych ćwiczeniach(dopiero zaczynam) .Nie chce miec ud,jak to któraś dziewczyna w tym temacie napisała-jak bombowce!A poza tym to podoba wam się sylwetka Tamilee?Bo wg mnie to ma niezbyt brzuszek tzn w ogóle ale to w ogóle nie ma wcięcia w talii ...Więc na razie sie nie zabieram za Tmielle na brzuch bo tak nie chce
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 19:52   #616
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez _Magda
Też spróbuje ten drugi ale jutro bo dziś ledwo moge ustać po wczorajszych ćwiczeniach(dopiero zaczynam) .Nie chce miec ud,jak to któraś dziewczyna w tym temacie napisała-jak bombowce!A poza tym to podoba wam się sylwetka Tamilee?Bo wg mnie to ma niezbyt brzuszek tzn w ogóle ale to w ogóle nie ma wcięcia w talii ...Więc na razie sie nie zabieram za Tmielle na brzuch bo tak nie chce
mnie osobiscie sylwetka Tamilee sie nie podoba i nie chce miec takiej sylwetki,szczerze to jest malo kobieca,rzeczywiscie brak wcecia w talii,masywne uda i te ramiona..wieksze niz u niejednego facetaale posladki ma chyba rzeczywiscie ze stali wydaje mi sie,ze nie trzbe cwiczyc tego pierwszego zestawu,mozna sam drugi.Ja rowniez dopiero zaczynam cwiczyc z Tamilee,juz na szczescie zakwasy mijaja i niedlugo znow sie wezme za cwiczenia...Tamilee radzi cwiczyc bodajze 2,3 razy w tyg a ile wy dziewczyny cwiczycie?
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 21:28   #617
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Wink Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Ja ćwiczylam pare razy na posladki to po pierwszym razie a zrobiłam oba zestawy od razu pod rzad ledwo co chodzic mogłam tak mnei tylek i uda bolaly. ale narazie efektów specjalnych nie widze mzoe za krrotko jeszcze cwicze a te cwiczenia na brzuch zrobilam dopiero 2 razy ale miesnie brzucha mnie bolaly jak po zadnych innych cwiczenaich (ale te na miesnie skonse omijalam bo nei chce zeby mi wciecia zanikly jak jej) no i jestem ciekawa czy jest ktos kto cwiczyl na miesnie brzucha tamilee i jakei sa efekty tego?
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 05:41   #618
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez tripka
...Tamilee radzi cwiczyc bodajze 2,3 razy w tyg a ile wy dziewczyny cwiczycie?
Ja ćwiczę 3 razy w tygodniu.
I teraz będę sobie cwiczyć tylko ten drugi zestaw, jest wydaje mi się fajniejszy noi przede wszystkim lepiej czuję prace pośladków - a o to mi przecież chodzi
A na brzuch bardzo fajne są ćwiczenia 8 min abs, mam ćwiczenia na brzuch z Tamelee ale jakoś bardzo lubię ten abs. Daje w kość ładnie i efekty już pierwsze zaczęły się pojawiać choć jeszcze za wcześnie by o nich mówić.
Ale polecam. Trzymajcie się dziewuszki = powodzenia
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 10:49   #619
krokus_krokus
Raczkowanie
 
Avatar krokus_krokus
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 146
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cwiczenia z Tamilee wykonujemy tj pisały dziewczyny 2-3 razy w tygodniu. Zreszta ona sama na samym poczatku plyty wspomina ze takie cwiczenia wykonywac tyle razy. Mi zalezy i na pupie i na udach wiec cwicze I i II zestaw. Dla mnie tez latwiejszy jest zestaw II chociaz pare razy tylko go robilam byc moze jestem juz zaprawiona po I. Ale ten I jest bardzo wyczerpujacy i strasznie sie poce przy nim. Ale mi tez sprawia przyjemnosc takie cosik gdyz wiem po wykonaniu tego zestawu ze cwiczylam . Trzyma kciuki za Was no i wytrwalosci zycze bo jednak aby byly efekty potrzebna jest systematyka.
krokus_krokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-20, 15:31   #620
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

...

Edytowane przez _Magda
Czas edycji: 2006-04-29 o 19:22
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 18:32   #621
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez _Magda
Załamałam się toatalnie.Ryczeć mi się chce i jestem już zdesperowana .Te ćwiczenia powinny się nazywać "ja też chce mieć takie uda" a nie pośladki!Oszustwo i tyle.Jakbym wiedziała,że to nie działa na tyłek tylko na uda to bym nawet się nie fatygowała bo nie chce ćwiczyć ud tylko pośladki.II zestaw ćwiczeń jest dla mnie taki sam tzn nie czuje wcale pośladków!Ćwiczenie w którym stoi się na jednej ugiętej nodze a drugą robi do przodu,w bok,do tyłu-czuć tylko uda i to mocno,nie pracuje tam żaden mięsień pośladka!Jedyne ćwiczenie gdzie ODROBINE czuć pośladki to to z wymachami nogi do tyłu.Jestem załamana-ładnego brzucha mieć nie mogę bo nie potrafie zorbić nawet jednej serii a6w(i nikt mi nie potrafi pomóc czemu tak jest).Poślkadków też nie moge miec podniesionych bo te ćwiczenia to oszustwo i nie wierze w to,że ktoś tu czuje pośladki jak ewidentnie czuć uda bez względu na przenoszenie ciężaru ciała na pięty .Po prostu chyba zabarykaduje się na fotelu,otocze słodyczami i chipsami i pogodzę z tym,że niektórym nie jest dane ładnie wyglądać i będę się coraz bardziej rozpływać.Nie no,doła mam tak paskudnego,że ja nie wiem... Pewnie na dodatek zostane zlinczowana za ten post ale prosze,już mi wszystko jedno.Łatwo pomóc komuś komu wszystkie ćwiczenia przychodza łatwo

Jakie oszustwo?!Te ćwiczenia naprawdę działają!Ćwiczę 3 x w tygodniu od prawie 3 mcy i owszem mocno pracują uda ale pośladki też!Widzę DUŻĄ różnice w ich wygladzie.Według mnie źle wykonujesz ćwiczenia i dlatego nie masz efektów.A co robisz źle nikt Ci tu dokładnie nie powie bo to jest możliwe tylko widząc to co robisz.

A i jeszcze jedno.
Kto powiedział że nam te ćwiczenia przychodzą łątwo?Wylewam ogromne ilości potu podczas ćwiczeń.Sama się motywuję i za każdym razem jest bardzo ciężko.Ale mam cel i się nie poddaję.
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 21:21   #622
mabo
Rozeznanie
 
Avatar mabo
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 557
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez _Magda
Załamałam się toatalnie.Ryczeć mi się chce i jestem już zdesperowana .Te ćwiczenia powinny się nazywać "ja też chce mieć takie uda" a nie pośladki!Oszustwo i tyle.Jakbym wiedziała,że to nie działa na tyłek tylko na uda to bym nawet się nie fatygowała bo nie chce ćwiczyć ud tylko pośladki.II zestaw ćwiczeń jest dla mnie taki sam tzn nie czuje wcale pośladków!Ćwiczenie w którym stoi się na jednej ugiętej nodze a drugą robi do przodu,w bok,do tyłu-czuć tylko uda i to mocno,nie pracuje tam żaden mięsień pośladka!Jedyne ćwiczenie gdzie ODROBINE czuć pośladki to to z wymachami nogi do tyłu.Jestem załamana-ładnego brzucha mieć nie mogę bo nie potrafie zorbić nawet jednej serii a6w(i nikt mi nie potrafi pomóc czemu tak jest).Poślkadków też nie moge miec podniesionych bo te ćwiczenia to oszustwo i nie wierze w to,że ktoś tu czuje pośladki jak ewidentnie czuć uda bez względu na przenoszenie ciężaru ciała na pięty .Po prostu chyba zabarykaduje się na fotelu,otocze słodyczami i chipsami i pogodzę z tym,że niektórym nie jest dane ładnie wyglądać i będę się coraz bardziej rozpływać.Nie no,doła mam tak paskudnego,że ja nie wiem... Pewnie na dodatek zostane zlinczowana za ten post ale prosze,już mi wszystko jedno.Łatwo pomóc komuś komu wszystkie ćwiczenia przychodza łatwo
_Magda rozumiem, że musiałaś to z siebie wyrzucić
ale i tak napiszę: nie denerwuj się tak.

Ja podczas ćwiczeń czuję też głównie nogi, ale zdaje sobie również sprawę z napięcia mięśni pośladków - choć 'namacalnie' tego nie czuję, za to dzień po mam naprawdę bolesny dowód na to, że one się podczas właśnie ćwiczeń nie obijały

Być może poprostu w czasie ćwiczeń nie byłaś odpowiednio skupiona na odpowiednim wykonywaniu (podkreślam BYć MOŻE) - szczególnie na początku może wydawać się, że p. Webb wykonuje je za szybko więc chcąc nadążyć technicznie się opuszczasz
Ale może też być tak, że poprostu to nie są ćwiczenia dla Ciebie - być może lepiej podpasowalyby Ci innego typu.

Podobnie z A6W - zaczęłam ten trening, ale nie skończyłam i bynajmniej nie znaczy to, że nie mogę 'wypracować' sobie brzucha - jest wiele innych skutecznych ćwiczeń, tak naprawdę każdy indywidualnie musi znaleźć złoty zestwa ćwiczeń dla siebie.

Także głowa do góry!
A chipsom mówimy stanowcze NIE - nie faszeruj się tym świństwem

mabo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 12:07   #623
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Magda jeśli nie czujesz pracy pośladków tzn. że ŹLE WYKONUJESZ te cwiczenia.
Ja na początku też miałam zakwasy jedynie w udach, że aż chodzić nie umiałam, ale potem wsłuchałam sie w to co mówi Tamilee i robiłam najdokładniej jak tylko potrafiłam. Doszłam do takiej wprawy, że czuję TYLKO I WYŁĄCZNIE MIĘŚNIE POŚLADKÓW Mimo, że cwiczę to już długo, to i tak zawsze na drugi dzień czuć pośladki (nie uda), a mój TŻ zawsze jest chętny żeby te zakwasy w pośladkach wymasować

Także może poświęć trochę czasu, na to aby nauczyć się poprawnej postawy. Bo widocznie tylko Ci się wydaje, że przenosisz ciężar na pięty. Gdyby tak rzeczywiście było - czułabyś pośladki i to mocno, a nie uda.
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 18:05   #624
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Ech....Niepotrzebnie się tak denerwowałam,ale naprawde czułam się już bezsilna(że mi nic nei wychodzi: ).Wiem,że źle wykonuje,będę musiała po prostu metodą prób i błędów robić aż "zaskoczy"...Zresztą dziś o dziwo czuje troche ból w pośladkach więc może jak jeszcze poróbuje to coś z tego będzie ?
Tak bym chciała
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 06:47   #625
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez _Magda
Ech....Niepotrzebnie się tak denerwowałam,ale naprawde czułam się już bezsilna(że mi nic nei wychodzi: ).Wiem,że źle wykonuje,będę musiała po prostu metodą prób i błędów robić aż "zaskoczy"...Zresztą dziś o dziwo czuje troche ból w pośladkach więc może jak jeszcze poróbuje to coś z tego będzie ?
Tak bym chciała
no widzisz nie czułaś pracy pośladków podczas ćwiczeń a na drugi dzień jednak czujesz zakwasy, więc to oznacza że te ćwiczenia jednak są dobre.
Za pierwszym razem ja też byłam zalamana - nie czułam pośladków a same uda i też zrezygnowana byłam tym, ze wogóle nie mogłam tego zrobić.
Siłą i uporem starałam się dorównać Tameele i teraz już robie razem z nią. Do tego staram się wykonywać je zgodnie z tym co mówi.
Jeśli robisz te ćwiczenia na jednej nodze a drygą w przód bok i tył to najlepiej jest odchylić się deko do tyłu tak żeby cały ciężar ciała przenieść na piętę tej stojącej nogi. Ja na początku stałam na niej normalnie ale za drugim razem już postarałam się wykonywać dokładniej. I przenoszę ciężar na nogę stojącą. Odchylam się lekkko do tyłu i czuję jak pracuje pośladek.
Zresztą za pierwszym razem to zrobiłam niezbyt dokładnie - chciałam tylko zakumac o co tam biega ale na drugi dzień czułam pośladki i to nawet dobrze, więc działają zdecydowanie na te partie ciała.
Ponadto nie trzeba się poddawać MAGDO za pierwszym razem. Upór, Samozaparcie, silna wola i chęci są do tego niezmiernie potrzebne.
Ja postanowiłam wziąc się w garść i po prostu robić nie bacząc na nic.
I narazie nadal czekam na efekty. Jeśli nic z tego nie będzie ( podejrzewam że się mylę) to spróbuję coś innego. Każdy sobie sam dobiera indywidualnie to, co dla niego najlepsze. Początki są trudne ale jak już wejdziemy w ten rytm to jednak wierzymy że to co robimy będzie pięknie owocować.
Jeśli chodzi o brzuszki. Nie musisz wykonywać A6w, jest wiele innych ćwiczeń. Ja też próbowałam kiedyś tego ćwiczenia, ale po prostu jakoś nie spodobał mi się specjalnie, więc przerzuciłam się na 8 min abs. Te ćwiczenia z facetem prowadzącym są naprawdę fajne. Cwiczę już 3 miesiące i pięknie znika tłuszczyk a pod skórą kształtują się zarysy mięsni. Spróbuj może akurat Tobie się one spodobają. Ponadto to tylko 8 minut ćwiczeń a wspaniale budują mięsnie.
tAK WIęC Magduś uszy do góry i nie poddawaj się. Nawet w najbardziej złej chwili. Jak zaczniesz wykonywać cwiczenia poprawnie będzie sukces. I trzymam kciuki za Ciebie. Jak będziesz robić drugi raz Tamelle powiedz jak Ci poszło. Pozdrawiam.
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 14:40   #626
*aniula*
Raczkowanie
 
Avatar *aniula*
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 169
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez gotika1
no widzisz nie czułaś pracy pośladków podczas ćwiczeń a na drugi dzień jednak czujesz zakwasy, więc to oznacza że te ćwiczenia jednak są dobre.
Za pierwszym razem ja też byłam zalamana - nie czułam pośladków a same uda i też zrezygnowana byłam tym, ze wogóle nie mogłam tego zrobić.
Siłą i uporem starałam się dorównać Tameele i teraz już robie razem z nią. Do tego staram się wykonywać je zgodnie z tym co mówi.
Jeśli robisz te ćwiczenia na jednej nodze a drygą w przód bok i tył to najlepiej jest odchylić się deko do tyłu tak żeby cały ciężar ciała przenieść na piętę tej stojącej nogi. Ja na początku stałam na niej normalnie ale za drugim razem już postarałam się wykonywać dokładniej. I przenoszę ciężar na nogę stojącą. Odchylam się lekkko do tyłu i czuję jak pracuje pośladek.
Zresztą za pierwszym razem to zrobiłam niezbyt dokładnie - chciałam tylko zakumac o co tam biega ale na drugi dzień czułam pośladki i to nawet dobrze, więc działają zdecydowanie na te partie ciała.
Ponadto nie trzeba się poddawać MAGDO za pierwszym razem. Upór, Samozaparcie, silna wola i chęci są do tego niezmiernie potrzebne.
Ja postanowiłam wziąc się w garść i po prostu robić nie bacząc na nic.
I narazie nadal czekam na efekty. Jeśli nic z tego nie będzie ( podejrzewam że się mylę) to spróbuję coś innego. Każdy sobie sam dobiera indywidualnie to, co dla niego najlepsze. Początki są trudne ale jak już wejdziemy w ten rytm to jednak wierzymy że to co robimy będzie pięknie owocować.
Jeśli chodzi o brzuszki. Nie musisz wykonywać A6w, jest wiele innych ćwiczeń. Ja też próbowałam kiedyś tego ćwiczenia, ale po prostu jakoś nie spodobał mi się specjalnie, więc przerzuciłam się na 8 min abs. Te ćwiczenia z facetem prowadzącym są naprawdę fajne. Cwiczę już 3 miesiące i pięknie znika tłuszczyk a pod skórą kształtują się zarysy mięsni. Spróbuj może akurat Tobie się one spodobają. Ponadto to tylko 8 minut ćwiczeń a wspaniale budują mięsnie.
tAK WIęC Magduś uszy do góry i nie poddawaj się. Nawet w najbardziej złej chwili. Jak zaczniesz wykonywać cwiczenia poprawnie będzie sukces. I trzymam kciuki za Ciebie. Jak będziesz robić drugi raz Tamelle powiedz jak Ci poszło. Pozdrawiam.
A masz polską wersję ABS? Szukałam w eMule i eDonkey'u i nie znalazłam abs po polssku tylko same angielskie wersje... prosiłabym o dokładny link z góry dzieki pozdrawiam
__________________
"Sumienie jest najtajniejszym ośrodkiem i sanktuarium człowieka, gdzie przebywa on sam z Bogiem, którego głos w jego wnętrzu rozbrzmiewa."


Cel:
14.04.2007 - 21.04.2007 (na początek ) ZERO SŁODYCZY!!
*aniula* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 15:03   #627
sloncee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Frankfurt/Main
Wiadomości: 2 221
GG do sloncee Wyślij wiadomość przez MSN do sloncee Send a message via Skype™ to sloncee
Question Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Właśnie przed chwilką zaczęłam ściągać tamilee webb na pośladki z emula Ciekawe ile to się ściąga? Film z Johnnym Deppem ściągam miesiąc I jeszcze z pare dni to potrwa
__________________



''Dreszcz najsłodszy, że pragnę i razem się boję! ''

L.Staff
sloncee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 08:46   #628
*aniula*
Raczkowanie
 
Avatar *aniula*
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 169
Smile Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Do Gotiki1: mam prośbe: mogłabys mi przesłac Abs (8 min.) na maila poprzez "wyślij to" lub umieścić np. na megauploadzie? Byłabym bardzo wdzieczna mój mail to ania500i@op.pl . buzka
__________________
"Sumienie jest najtajniejszym ośrodkiem i sanktuarium człowieka, gdzie przebywa on sam z Bogiem, którego głos w jego wnętrzu rozbrzmiewa."


Cel:
14.04.2007 - 21.04.2007 (na początek ) ZERO SŁODYCZY!!
*aniula* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 12:19   #629
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

gotika:dzięki za słowa otuchy postaram się nie poddawać,przeszkodą może być tylko czas bo teraz już rozkręca się u mnie uczelniana machina i coraz mniej go zostaje na ćwiczenia
Jeśli chodzi przenoszenie ciężaru na pięty to właśnie próbowałam już w rózny sposób-troche(tak,że cała stopa dotykała podłogi a jedynie ciężar się opierał na piętach),aż po całkowite,że palce miałam jakieś kilka mimimetrów nad ziemią.
Praktyka czyni mistrza więc licze na to,że dojde do wprawy.
Wkurza mnie tylko to,że Tamilee robi to wszystko tak szybko a mi jeszcze się nagranie spowalnia tak,że głos nie idzie tak jak obraz( ).A w II zestawie na początku wymachuje łapkami jakoś na krzyż,w bok do góry ,to ja nie wiem jak ona to robi więc nie wykonujetego ćwiczenia
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 11:47   #630
antazie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
Wink Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Witam
Ja ćwiczę według Tamilee 3 tydzień.Mam filmiki na pośladki, na brzuch ściaga się cialo i nogi.Nie mogę nigdzie znaleźć ćwiczeń na ramiona.Czy któraś z Was byłaby tak dobra i nagrała mi je wyśle cd i kopertę ze znaczkiem.Bardzo mi na nich zależy. Jeśli chodzi o moje wyniki brzuszek zaczyna sie ladnie zaznaczać szczególnie górna partia mięśnia (jednak ćwiczę go już dłużej wczesniej wedlug książki "pupa do góry").
Co do poślaków efektów narazie niewiedzę ale po sesji jestem cała zlana potem i podczas ćwiczeń czuję że to działa (podobnie brzuch - czuje ból; pracę mięśni podczas treningu).Pierwszy tydzien był bardzo ciężki zakwasy miałam straszne.Przyznam szczerze że ćwiczenia na brzuch nie sprawiają mi kłopotu może jedynie troszkę to z repertuaru J.Fondy. Ćwiczonka na pośladki są dla mnie ciężkie mam problemy z utrzymaniem równowagi w tym cały ból.Jednak z czasme jest coraz lepiej 2-gi program jest dla mnie prostszy niz 1-wszy co dziwne.Jednak idzie mi z tym juz dużo lepiej jak na początku. Mam pytanie kiedy widac efekty po tych cwiczeniach zakladajac ze ktos zdrowo sie odzywia i cwiczy min 3 razy w tyg?
antazie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-17 12:42:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:00.