Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ... - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-04, 23:10   #601
magrens
Raczkowanie
 
Avatar magrens
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 321
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

jaką szafkę z tip top zamówiłaś?
mój mąż już drugi dzień składa komodę leń
magrens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 17:09   #602
LadyQ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Meble do całego mieszkania kupiłam w BRW. Jakość nie powala na kolana, ale nie spodziewałam się fajerwerków po tanich meblach.

Kupiłam między innymi biurko - przyszło z dwoma bokami prawymi. Złożyłam reklamację - podobno inaczej się nie da, mimo że w magazynie mają to biurko. Po dwóch tygodniach czekania i mieszkania z do połowy skręconym biurkiem dzisiaj dostałam upragniony element - i co się okazało? Że ma otwory źle powywiercane, więc biurka dalej nie mam. Zadzwoniłam z awanturą do sklepu, oczywiście nie wchodzi w grę abym dostała nowe biurko czy żeby wyciągnęli ten element z magazynu, oni mi mogą reklamować ten element i kolejne dwa tygodnie mam mieszkać z tym skręconym do połowy biurkiem Jestem wściekła, jutro pojadę do nich z ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej, bo najwyraźniej jej nie znają. Żałuję, że wydałam u nich prawie 15 000 PLN na meble, nigdy więcej NIC u nich nie kupię i postaram się zniechęcić tyle osób ile się da. Z takim olewaniem klienta nie spotkałam się dawno!
LadyQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 17:35   #603
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

ja mam ten przedpokój http://brw.com.pl/pl/kolekcja/13-przedpokoj/129-agat

jedna połówka drzwiczek z szafy się nie zgrała mimo regulacji cóż jak sie przyjrzeć to widać

+ ta szafka na buty http://brw.com.pl/pl/produkt/13213-s...dpokoj/v/13272

ale uwaga jak włozy sie tam coś więcej niz klapki to z czasem dolna część się wygina

potem domówiłam - szafe na buty http://brw.com.pl/pl/produkt/13218-s...dpokoj/v/13484

wewnatrz na pólkach sa takie metalowe stelarze przytrzymujące przed spadnięciem butów (otwory były źle nawiercone), TŻ na szczęście tak przykręcił, że nic nie widać

dobrze, że reszta przedpokoju jest zrobiona na wymiar pod zabudowę
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 17:53   #604
arizoona
Zakorzenienie
 
Avatar arizoona
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Podkarpacie -!-
Wiadomości: 6 672
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez magrens Pokaż wiadomość
jaką szafkę z tip top zamówiłaś?
mój mąż już drugi dzień składa komodę leń
Szafkę zamówiłam taką http://brw.com.pl/pl/produkt/4373-sz...dzienny/v/4202 i nadal czekam na te mebelki ponoć mają bardzo dużo zamówień
arizoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 18:50   #605
magrens
Raczkowanie
 
Avatar magrens
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 321
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez arizoona Pokaż wiadomość
Szafkę zamówiłam taką http://brw.com.pl/pl/produkt/4373-sz...dzienny/v/4202 i nadal czekam na te mebelki ponoć mają bardzo dużo zamówień
Mam tą komodę i sprawuje się super, bo jest bardzo pojemna moi rodzice też zamówili sobie taką samą w lutym i odebrali kilka dni po zamówieniu, coś długo czekasz na tą swoją
ja w poniedziałek zamawiałam sofę i powiedzieli, że mam czekać do 5 tygodni, też strasznie długo, ale to mebel tapicerowany, nie mają go w magazynach, tylko robią na bieżąco chyba

co do mebli, u nas wszystko było zawsze ok, raz tylko zdarzyło się, że nie było zawiasów w szafce, którą przez pół roku miałam w kartonie w piwnicy (czekała na remont pokoju) i myślałam już, żeby dokupić, jednak zadzwoniłam i telefonicznie spisali reklamację, a uchwyty miałam też po 2 tygodniach, to chyba u nich standardowy czas oczekiwania na reklamację, no i nazwisko pakowacza było im potrzebne z tej kartki na opakowaniu.
magrens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 19:49   #606
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

ja na meble do sypialni mialam czekac do 4 tyg przyszly w tydzien (ale bylo to na poczatku roku) natomiast wypoczynek (skorzany) czas oczekiwania byl do 8 tyg przyszedl po 6tyg
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 19:07   #607
ptakassia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 101
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Ma któraś może meble Sirect? Jak się sprawują?
__________________
Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.



ptakassia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 09:32   #608
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez megusiaa Pokaż wiadomość
ja na meble do sypialni mialam czekac do 4 tyg przyszly w tydzien (ale bylo to na poczatku roku) natomiast wypoczynek (skorzany) czas oczekiwania byl do 8 tyg przyszedl po 6tyg

No to całkiem nieźle, starają się, starają.
Zawsze byłam zwolenniczką mebli na wymiar i w sumie nigdy nie chciało mi się przeglądać wszystkich kolekcji różnych producentów, ale ostatnio meble BRW pojawiły się w bazach programu NET+, którym się bawię od czasu do czasu i przyznaję że wyglądają całkiem fajnie. Moim faworytem jest kolekcja largo (ktoś je ma u siebie? jak się sprawują?), ale jest tam tego tyle że jeszcze nie widziałam wszystkich.
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 15:47   #609
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

dziewczyny są w ofercie jakieś meble całe białe ? ogladałam katalog i takich niz znalazłam
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 09:56   #610
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez evak1988 Pokaż wiadomość
dziewczyny są w ofercie jakieś meble całe białe ? ogladałam katalog i takich niz znalazłam
Chyba są tylko częściowo białe jak z kolekcji Creatio. Zdaje się że te wykonane z klonu nida też są dość jasne.
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 12:05   #611
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Ja za jakiś miesiąc będę przeprowadzała się do nowego, 4-pokojowego M. Mieszkanie, prócz kuchni (aneksu) i łazienki będę musiała urządzić
Czeka mnie meblowanie, na co niezmiernie się cieszę.

Szczerze mówiąc podobają mi się nowe, te bardziej nowoczesne kolekcje BRW. W szczególności:
- August - chyba skuszę się na sypialnię wenge
- Creatio - też w kontekście sypialni....ale zastanawiam się i waham pomiędzy tymi dwoma. Generalnie w sypialni będą ciemne mebelki
- Doors (tylko jasny - dąb milano) - z racji tego, że mam ciemne panele podłogowe w salonie, chcę mieć jasne meble w części wypoczynkowej i w części jadalnianej....te mebelki podobają mi się, ale do końca nie jestem przekonana...coś mi nie gra, tylko nie wiem co. W salonie meblowym wyglądają dużo ładniej niż na stronie internetowej
- ciekawe są też systemy Affi oraz Largo - dzięki zróżnicowanej kolorystyce frontów jest sporo możliwości aranżacyjnych. Myślałam o jasnych - waniliowych / beżowych frontach
- Clipper - tym urządzę gabinet męża. Ma fajne, duże i ciekawe biurko i duuuużo elementów - akurat na zaaranżowanie super funkcjonalnego gabinetu.

Co mnie nie przekonuje w BRW... to stoły. Za diabła nie znalazłam solidnego, jasnego i ładnego stołu do salonu.... No chyba że kupię ciemny stół i postawię go na jednolitym, jasnym dywanie.

Cokolwiek wymyślę / kupię podzielę się z Wami

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez evak1988 Pokaż wiadomość
dziewczyny są w ofercie jakieś meble całe białe ? ogladałam katalog i takich niz znalazłam
W salonie meblowym (a byłam w ogromnym) nie było....była jedna kolekcja mebli do sypialni, ale nie była to czysta biel. Bardziej taki odcień kremowy, stylizowany na styl romantyczno - wiejski.
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 21:44   #612
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

aaaa tak myślałam że nie ma całych białych bo oglądałam to w katalogu nie było..
dzieki za odp poszukam gdzieś indziej może
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 11:40   #613
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez Agamtb Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc podobają mi się nowe, te bardziej nowoczesne kolekcje BRW.
Parę dni temu spędziłam jakąś godzinę na przeglądaniu tych mebli w bazach power net+ i muszę przyznać rację. Klasyczne meble wydają mi się takie staromodne i wyglądają "ciężko". Nowoczesne systemy, jako że mniej masywne zmieniają cały charakter pomieszczenia.
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 10:50   #614
Tequilka_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 539
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Ja osobiscie nigdy nie kupie juz nic z BRW - mialam sypialnie-lozko rozwalilo sie po ok roku-musialam je skrecac dodatkowymi srubami po bokach co nie wyglada dosc estetycznie. Nakastliki niby ok-ale szuflady to porazka calkowita. Dobrze ze ta sypialnie stoi w pokoju ktorego nie uzywam-przeznaczona tylko jest dla gosci

Pólka pod rtv-szuflada sie posypala w ciagu miesiac-prowadnice, lozyska itd.

Matka kiedys kupila komode, polka pod rtv i regl przeszklony- wszytsko ok ale te szuflady w komodzie i polce pod rtv to porazka..rozwalily sie.
Wiec ja osobiscie nie polecam.
__________________
Ja to ja



Tequilka_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 20:17   #615
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

witam,
Czy ktos posiada meble BRW z serii Orinoko??? Chodzi mi głównie o komodę, kredens, witrynę i szafke pod RTV???
__________________
Adaś 26.06.2010
Agatka 17.02.2012
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 12:30   #616
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

No i odwidziało mi się BRW....
Spędziłam w salonie sporo czasu, a im bardziej przyglądałam się detalom mebli, tym bardziej utwierdzałam się w przekonaniu, że to badziew... i w sumie drogi badziew.

Znalazłam stolarza (w sumie poleciła mi go ciocia), spędziłam u niego ze 4h i zamówiłam narożnik tapicerowany, meble do salonu, jadalni i sypialni. Przede mną jeszcze gabinet, ale w tym wypadku stolarz zrobi pomiar i będzie zabudowa.

I teraz najlepsze..... Cenowo wyjdzie mnie to 10-20% taniej niż w BRW, a jakość ze 200% lepsza

Stolarz przywozi, wnosi i montuje wszystkie meble we własnym zakresie...
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 23:44   #617
jin
Raczkowanie
 
Avatar jin
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 243
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Mam mebelki BRW w całym domu już 3 lata i spisują się bardzo dobrze, uważam że jak za taką cenę to jakość jest przyzwoita. Niedawno zamówiliśmy meble z systemu mezo do pokoju synka i są super(cena zachęcająca i stylistyka również), jedyny minus to fakt, że dali nam zły element od komody i narazie czekamy na nowy.
jin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 12:04   #618
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

czy cena łózek do sypialni jest razem z materacem, czy materac trzeba kupić osobno?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 15:07   #619
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

napewno cena lozka jest bez materaca - nie ma chyba lozka + materaca za powiedzmy 400-500zl...
materace zaczynaja sie chyba od 800zl - pisze chyba bo nie jestem pewna na 100% ale na 100% cena lozka jest BEZ materaca
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-03, 17:03   #620
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez megusiaa Pokaż wiadomość
napewno cena lozka jest bez materaca - nie ma chyba lozka + materaca za powiedzmy 400-500zl...
materace zaczynaja sie chyba od 800zl - pisze chyba bo nie jestem pewna na 100% ale na 100% cena lozka jest BEZ materaca
jakie materace są dobre, na które warto zwrócić uwagę?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 21:40   #621
Dorota Mirkiewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Witam
czy ktos ma meble BRW amelia chce jesli tak to prosze o kilka informacji jak sie sprawuja
Dorota Mirkiewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 23:45   #622
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

hm szczerze nie mam pojecia trzeba napewno wyprobowac i polezec na kazdym
my lezelismy chyba na wszystkich co byly w brw lezelismy tez na janpolu kole selenie i nawet nie pamietam na czym jeszcze;p
w kazdym razie kupilismy hildinga twardosc h2 z brw ale jeszcze nie zostal wyprobowany
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 19:30   #623
Lizaczek2301
Raczkowanie
 
Avatar Lizaczek2301
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Okolice Tarnowa
Wiadomości: 71
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Hej! Chcialabym sie dowiedziec co myslicie o meblach RINGO, poniewaz mam je zamiar kupic i chce wiedziec czy oplaca sie wydac kase na te mebelki...Prosze o odp.
Lizaczek2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 06:48   #624
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez Lizaczek2301 Pokaż wiadomość
Hej! Chcialabym sie dowiedziec co myslicie o meblach RINGO, poniewaz mam je zamiar kupic i chce wiedziec czy oplaca sie wydac kase na te mebelki...Prosze o odp.
Zdecydowanie nie! To najniższa półka BRW, choć nie powiem...ciekawa stylistyka i kolorystyka.
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 10:59   #625
Lizaczek2301
Raczkowanie
 
Avatar Lizaczek2301
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Okolice Tarnowa
Wiadomości: 71
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

czyli znaczy to ze zaraz sie rozpadna??
Lizaczek2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 19:33   #626
wadera1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

witam drogie panie! ja o brw trochę z innej beczki. zakupiliśmy meble do kuchni i niemożemy pozbyć się ich nowego smrodku! wszystkie produkty spożywcze śmierdzą tragicznie chemią i nawet mają zmieniony smak...radźcie co robić. co do jakości to szłu niema...
wadera1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 20:00   #627
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

My zakupiliśmy z BRW:

- Doors do kącika do pracy - duzą biblioteczkę, biurko i szafkę wiszącą nad biurko i faktycznie ta seria jest bardzo solidna i godna polecenia

- Sypailnię mamy SORRENTO i tu nie plecam tych mebelków - łózko jest bardzo delikatne, szfa się chybocze na boki i obawiam się, że chcąc ją przesunać moglibyśmy ją uszkodzić a komoda ma tak małe szuflady, że ciężko cokolwiek w nich zmieścić.

- natomiast jestem zaskoczona szafkami kuchennymi - w mieszkaniu, które zakupiliśmy zastaliśmy już część zabudowy BRW i dokupiliśmy kilka szafek, po czym przemalowałam same fronty farbami fluggera i szafeczki wyglądają idealnie i sprawują się bardzo dobrze.

A może ktoś zna dobrego stolarza z Warszawy?
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 21:42   #628
reina1972
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: mała wioseczka
Wiadomości: 1
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Segment "Romeo" mam od 10 lat i prezentuje się dobrze, z tym, że mój czterolatek troszkę go "upiększył" mazakami. Mebelki z systemu SPIDO idealnie pasują do malutkiego (6,5m. kw.) pokoiku nastolatka. Wystawiam więc ocenę pozytywną, ale chcę dodać, że gdybym była "zasobniejsza finansowo" chyba bym rozważała kupno solidniejszych mebli.
reina1972 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 15:25   #629
Agnieszka_10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

BRW to katastrofa!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! Zamawiałam kuchnie prawie 2lata temu. do dnia dzisiejszego odebrałam od reklamacji 8 frontow a czekam na rozpatrzenie kolejnej reklamacji z 5-ma frontami. Razem 13frontow {drzwi} . W zamowionym komlecie-Tolesto- jest razem 12 frontow plus szuflady!!!!!!!!!!!!!! O ZGROZO! Za moment konczy siegwarancia i jasnie pani z salonu polecila wtedy wymiane na inne fronty,z innej linii, mniej "awaryjnej". Tolesto nie jest szczesliwą serią-stwierdzila.... może powinnam zarzadac zwrotu za fronty.chyba zwrocę się do FK o pomoc.
Agnieszka_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 18:36   #630
mama28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Angry Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Nie wiem jak w innych sklepach, ale ja nie polecam kupowania mebli kuchennych na wymiar w Bialymstoku na ulicy Upalnej!Do dzisiaj nie dostalam wszystkich zamawianych elementow, a Pan Projektant ciagle przeklada montaz mebli, ciagle czegos nie przywozi, a jak cos przywiezie, to nie od mojej kuchni i tak juz prawie 2 miesiace!!!Jak po pieniadze, to od razu zadzwonil, a teraz tylko slysze obiecanki, kiedy kuchnia bedzie skonczona...Wszystko robi jak najtranszym kosztem, buble mi przywozi i nie wiadomo skad to bierze!Przestrzegam wszystkich przed kupowaniem mebli na ulicy Upalnej w Bialymstoku!!!!
mama28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-02 11:39:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.