BEZROBOTNI łączmy się. Część IV - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jak długo poszukujesz pracy?
od niedawna (mniej niż 3 miesiące) 78 28,89%
3 - 6 miesięcy 64 23,70%
Ponad pół roku 38 14,07%
Ponad rok 49 18,15%
Ponad 2 lata 20 7,41%
Ponad 3 i dłużej 21 7,78%
Głosujący: 270. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-28, 14:59   #601
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość

Pamiętam, że za miesiąc bardzo ciężkiej pracy po kilkanaście godzin dziennie na nogach, w magazynie m.in. z książkami dostawałam 1 tys. zł. Pracowałam tam co wakacje, aż się wyprowadziłam do dużego miasta.
Da się, naprawdę się da. I te w.w. prace nie są moją chlubą

PRawda jest taka, że najszybciej znajdzie pracę ten, kto ma nóż na gardle, nie może liczyć na niczyją pomoc i MUSI cokolwiek znalezc, by żyć.
święta prawda.

Poza tym ja w tym roku całe wakacje pracowałam fizycznie w polu ciekawie nie było, zwłaszcza, że trzeba było schować dumę i wykształcenie do kieszeni i zapierdzielać w słońcu i spiekocie jak inni..

Anie nie żałuję, bo kasę dla siebie miałam
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 15:28   #602
desdemonik
Zadomowienie
 
Avatar desdemonik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 058
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Jak znam zycie to zaraz uslyszysz ze dojazdy do rzeszowa sa drogie a za zarobione tam pieniadze nie da sie wynajac kawalerki w miescie....i tak w kolo Macieju siedzmy w domu<rolleyes>
wtedy znajdę portal ze wspólnymi dojazdami

ja pracuję od 13 roku życia, raz na wozie, raz pod wozem, raz zostałam nawet oszukana i za wykonaną pracę nie dostałam ani grosza zdarzyły mi się też dwa okresy bezrobocia, w czasie których bynajmniej nie próżnowałam tylko korzystając z wolnego czasu podnosiłam kwalifikacje - ćwiczyłam języki, ms office, poszerzałam horyzonty, żeby rozwijać nie tylko umiejętności, ale i osobowość...
__________________
Ci wszyscy, którzy nie lubią swojej pracy, czują się lepiej kiedy mogą nazywać nas pracoholikami
desdemonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 15:46   #603
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez desdemonik Pokaż wiadomość
wtedy znajdę portal ze wspólnymi dojazdami
Oczywiscie, popieram

Swoja droga, dobry pomysl - widzialam kilkakrotnie ogloszenia o wspolnych dojazdach do pracy do rzeszowa w miejscowosci z ktorej pochodze - a ide o zaklad o $ ze pochodze z najmniejszej miejscowosci wsrod wszystkich tu na forum
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 15:50   #604
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

W moim miejscu pracy ludzie rownież dojezdzaja grupowo, bo to się po prostu opłaca. Jest dużo ogłoszen zarówno na necie, jak i w samym budynku na ten temat. Dla chcącego nic trudnego.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 15:53   #605
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
W moim miejscu pracy ludzie rownież dojezdzaja grupowo, bo to się po prostu opłaca. Jest dużo ogłoszen zarówno na necie, jak i w samym budynku na ten temat. Dla chcącego nic trudnego.
To chyba tyle w tym temacie
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 16:11   #606
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
Piszecie o tych kursach komputerowych jakby to było coś wielkiego.
Kiedyś też mi się tak wydawało, więc postanowiłam porobić sobie certyfikaty z Office'a, a że szkoda mi było kasy na kursy, zamówiłam zestaw podręczników z zaawansowanej obsługi tychże programów i uczyłam się samodzielnie w domu.

Zdałam dwa egzaminy - z Worda i Excela.
Każdy z nich kosztował mnie 160 zł, ale za to zaowocował dwoma certyfikatami, których nie omieszkam wpisywać do mojego CV aplikując na oferty, która wiązałaby się z pracami biurowymi.

I co? I nic
Nikogo nie interesuje, że potrafię robić takie rzeczy, które Marzena17 wymieniła wyżej.
prawda, a poza tym w większości firm w mojej okolicy takiej zaawansowanej znajomości nie wymagają. A na takich kursach są podstawy, a nie zaawansowana praca z tekstami (wiem, znajoma mówiła mi co konkretnie na kursie było) więc uważam ten kurs za nieprzydatny i "na odwal się".



Ostatnio miałam nadzieję na pewien projekt realizowany z urzędem pracy w Niemczech (http://www.pupdrawsko.pl/urzad/aktua...:4/id:116.html)

jednak pani dzwoniła dziś i okazuje się,że musiałabym znaleźć dojazd do Szczecina na 7 rano w dzień świąteczny (6.01). No i przeszukałam bazę połączeń pkp,busów,pks i z mojej mieściny jest 1 połączenie rano, o 5.30 ale w Szczecinie pociąg będzie po ósmej cudo!
Także muszę zrezygnować z ciekawego projektu, bo nie chcę spać na dworcu

Edytowane przez szakal165
Czas edycji: 2011-12-28 o 16:13
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 16:14   #607
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Wiesz co szakal, ja bym się poswiecila i faktycznie przespała się gdzieś. zarejestruj się na stronie z bezpłatnymi noclegami i wymianą noclegów, na pewno ktoś Cię przenocuje za darmo.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 16:59   #608
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
Ostatnio miałam nadzieję na pewien projekt realizowany z urzędem pracy w Niemczech (http://www.pupdrawsko.pl/urzad/aktua...:4/id:116.html)

jednak pani dzwoniła dziś i okazuje się,że musiałabym znaleźć dojazd do Szczecina na 7 rano w dzień świąteczny (6.01). No i przeszukałam bazę połączeń pkp,busów,pks i z mojej mieściny jest 1 połączenie rano, o 5.30 ale w Szczecinie pociąg będzie po ósmej cudo!
Także muszę zrezygnować z ciekawego projektu, bo nie chcę spać na dworcu
Wolałabym zapłacić za nocleg w jakimś akademiku albo jakiś motel niż zrezygnować z takiej możliwości. Ale pewnie zaraz powiesz, że Cię na to nie stać. Tutaj masz noclegi od 15 zł: http://www.nyny.pl/290/Amicus-Dom-St...-w-Szczecinie/. Tyle chyba się znajdzie?
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 17:23   #609
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Wiecie co, przykro się czyta, jak pomagacie, szukacie a i tak zaraz się dowiecie, że pracy nie ma, że jest duże bezrobocie, że tylko znajomości itd itp
Ciekawe czy jakby zebrać wszystkim bezrobotnych ze stażem dłuższym niż rok to czy po prostu nie okazałoby się, że najzwyczajniej w świecie, nie chce im się iść do pracy?
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 18:10   #610
stokrotka1404
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 140
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Ten wątek jest dla bezrobotnych!!!bezrobotny ch!!!
stokrotka1404 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 18:13   #611
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez stokrotka1404 Pokaż wiadomość
Ten wątek jest dla bezrobotnych!!!bezrobotny ch!!!
To znaczy,że osoba pracująca,która chce pomóc czy doradzić nie ma prawa głosu?
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 18:18   #612
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez stokrotka1404 Pokaż wiadomość
Ten wątek jest dla bezrobotnych!!!bezrobotny ch!!!
to po co tu wchodzisz, skoro podobno masz prace??
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 18:22   #613
yoopiter
Raczkowanie
 
Avatar yoopiter
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 58
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez stokrotka1404 Pokaż wiadomość
Ten wątek jest dla bezrobotnych!!!bezrobotny ch!!!
Właśnie! Chyba niektórzy o tym zapomnieli, a czytanie o tym jacy to bezrobotni są "be" jest męczące!
Ten wątek kiedyś służył temu żeby sobie ponarzekać (to nierzadko daje ulgę) i się wspierać nawzajem. A tu widzę, bezrobotnych ostatnio coraz mniej, i to raczej nie dlatego, że znaleźli pracę, tylko się boją wypowiedzieć, żeby zaraz nie zostać zruganym
yoopiter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 18:26   #614
stokrotka1404
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 140
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez yoopiter Pokaż wiadomość
Właśnie! Chyba niektórzy o tym zapomnieli, a czytanie o tym jacy to bezrobotni są "be" jest męczące!
Ten wątek kiedyś służył temu żeby sobie ponarzekać (to nierzadko daje ulgę) i się wspierać nawzajem. A tu widzę, bezrobotnych ostatnio coraz mniej, i to raczej nie dlatego, że znaleźli pracę, tylko się boją wypowiedzieć, żeby zaraz nie zostać zruganym
klask i:
stokrotka1404 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 18:28   #615
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
Ostatnio miałam nadzieję na pewien projekt realizowany z urzędem pracy w Niemczech (http://www.pupdrawsko.pl/urzad/aktua...:4/id:116.html)

jednak pani dzwoniła dziś i okazuje się,że musiałabym znaleźć dojazd do Szczecina na 7 rano w dzień świąteczny (6.01). No i przeszukałam bazę połączeń pkp,busów,pks i z mojej mieściny jest 1 połączenie rano, o 5.30 ale w Szczecinie pociąg będzie po ósmej cudo!
Także muszę zrezygnować z ciekawego projektu, bo nie chcę spać na dworcu
Naprawdę chcesz zrezygnować z takiego powodu? Kilka godzin na tym dworcu z całą pewnością Cię nie zbawi

Żeby nie było - tak, zdarzyło mi się pół nocy na dworcu PKP przesiedzieć.


Cytat:
Napisane przez yoopiter Pokaż wiadomość
Właśnie! Chyba niektórzy o tym zapomnieli, a czytanie o tym jacy to bezrobotni są "be" jest męczące!
Ten wątek kiedyś służył temu żeby sobie ponarzekać (to nierzadko daje ulgę) i się wspierać nawzajem. A tu widzę, bezrobotnych ostatnio coraz mniej, i to raczej nie dlatego, że znaleźli pracę, tylko się boją wypowiedzieć, żeby zaraz nie zostać zruganym
Ja jakoś nie widzę, żeby ktokolwiek tu pisał, że bezrobotni są "be"
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 18:31   #616
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Bo pewne osoby są przewrażliwione i widzą, że niewiele i tak uda im się zrobić, więc wolą się już lepiej nie wypowiadać. I wcale się nie dziwie. Też nie miałabym za wiele do powiedzenia, jak tylko siedziałabym w domu i wysyłała cv przez internet.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 18:32   #617
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość

Ja jakoś nie widzę, żeby ktokolwiek tu pisał, że bezrobotni są "be"
Ja też nie,widzę kilka osób,które starają się z całych sił pomóc w szukaniu pracy...
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 18:34   #618
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez yoopiter Pokaż wiadomość
Właśnie! Chyba niektórzy o tym zapomnieli, a czytanie o tym jacy to bezrobotni są "be" jest męczące!
Ten wątek kiedyś służył temu żeby sobie ponarzekać (to nierzadko daje ulgę) i się wspierać nawzajem. A tu widzę, bezrobotnych ostatnio coraz mniej, i to raczej nie dlatego, że znaleźli pracę, tylko się boją wypowiedzieć, żeby zaraz nie zostać zruganym
A jak u ciebie z pracą, bo wg nie których tu piszących w dużym mieście , aglomeracji praca leży na ulicy. Ty ze śląska to prace np przy układaniu towaru przez jakąś agencje pracy powinieneś mieć od ręki z dnia na dzień. Wytłumacz może nie którym tutaj,że np na śląsku duża aglomeracja praca nie leży na ulicy, bo chyba nie wiedzą. Piszą tutaj osoby nawet z wrocławia i nie widzę, żeby znalazły już pracę nawet w sklepie jakimś. Ciekawe czemu. Lepiej robić w sklepie odzieżowym i szukac lepszej pracy jak komuś taka praca nie odpowiada.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 18:42   #619
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

tajkuna szukasz sprzymierzeńca i podobnego do siebie męczennika?
dostałaś tyle pomysłów, co można zrobić, żeby zarobić i się odbić od dna, ale przecież lepiej siedzieć na wizażu i smęcić.

godzinę temu byli u mnie kolędnicy. 2 skromnych chłopaków w wieku ok. 20 lat. I co da się zarobić parę groszy ? Pewnie, że tak, trzeba tylko czasami dumę schować do kieszeni.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 18:47   #620
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
A jak u ciebie z pracą, bo wg nie których tu piszących w dużym mieście , aglomeracji praca leży na ulicy. Ty ze śląska to prace np przy układaniu towaru przez jakąś agencje pracy powinieneś mieć od ręki z dnia na dzień. Wytłumacz może nie którym tutaj,że np na śląsku duża aglomeracja praca nie leży na ulicy, bo chyba nie wiedzą. Piszą tutaj osoby nawet z wrocławia i nie widzę, żeby znalazły już pracę nawet w sklepie jakimś. Ciekawe czemu. Lepiej robić w sklepie odzieżowym i szukac lepszej pracy jak komuś taka praca nie odpowiada.
Ja nie aplikuję na stanowiska poniżej swoich kwalifikacji, mam ten komfort, że póki co mogę wybrzydzać, bo szukam pracy dopiero od listopada.
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:12   #621
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

boję się na dworcu nocować
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:14   #622
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Ja pracy we Wrocławiu szukałam kilka miesięcy i znalazłam. Można powiedzieć, że w zawodzie, zgodnie z wykształceniem. Da się? Da. Niektórzy znaleźli pracę po miesiącu. Bez ŻADNEGO doświadczenia. W normalnej firmie.


Właśnie skończyłam poprawiać moje e-portfolio. Zwykła strona założona w serwisie blogowym z opisem mojej osoby, doświadczenia i wykształcenia. Czasem warto zrobić jak ktoś ma czas. Powiem, że kiedyś zostałam zaproszona na rozmowę tylko i wyłącznie dzięki temu portfolio, bo prezes stwierdził, że wprawdzie kryteriów żadnych nie spełniam, ale zafascynował się tą stroną i dlatego mnie zaprosił. Było blisko, ale się nie udało. Jednak jest to przykład, że warto.

Teraz muszę poprawić CV i kompletnie nie mam pojęcia jak. Mam ładne i czytelne, ale jak widziałam na wątku to taki format robi się coraz bardziej popularny i chciałabym coś zmienić. Muszę się pogłowić nad tym. Pracę mam, ale chcę zmienić, bo z każdy dniem moja irytuje mnie coraz bardziej.
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:18   #623
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
boję się na dworcu nocować
Któraś z dziewczyn wkleiła link z noclegami od 15 zł
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:18   #624
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
boję się na dworcu nocować
Może spróbuj hostel?

Albo całodobowy McDonalds nad jakąś kawą przesiedzieć?
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:28   #625
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
boję się na dworcu nocować
Wkleiłam Ci link do akademika w Szczecinie, w którym nocleg jest od 15 zł.


Cytat:
Napisane przez yoopiter Pokaż wiadomość
Ten wątek kiedyś służył temu żeby sobie ponarzekać (to nierzadko daje ulgę) i się wspierać nawzajem. A tu widzę, bezrobotnych ostatnio coraz mniej, i to raczej nie dlatego, że znaleźli pracę, tylko się boją wypowiedzieć, żeby zaraz nie zostać zruganym
Jesteś kolejnym męczennikiem? Ja nie krytykuję bezrobotnych, którzy naprawdę szukają, ale są tu osoby, dla których każdy powód jest dobry, żeby pracy nie szukać - a to dojazd nie ten, a to nie znajdą noclegu, a to nawet nie wyślą CV, bo po co... I użalanie się, że świat jest zły.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:31   #626
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

może to tak działa:im dłużej jest się bezrobotnym, tym bardziej człowiek się boi wszelkich aktywności niecodziennych?
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:35   #627
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
może to tak działa:im dłużej jest się bezrobotnym, tym bardziej człowiek się boi wszelkich aktywności niecodziennych?
Po części na pewno tak jest i chyba dlatego pracodawcy "boją się" długotrwale bezrobotnych. Dlatego często łatwiej jest przeskoczyć z marnej pracy do lepszej niż pójść od razu do dobrej (to nie jest moja teoria, wyczytałam na angielskiej stronce HR).

No ale trzeba zrobić to co trzeba, co najwyżej bojąc się w trakcie
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:37   #628
pepsikolakokakola
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 986
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
to po co tu wchodzisz, skoro podobno masz prace??
a ty po co?

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
boję się na dworcu nocować
nocowac? skoro czekasz od 5.30 do 8.00??!!
jezeli z tego zrezygnujesz to no comments!
pepsikolakokakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:40   #629
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez pepsikolakokakola Pokaż wiadomość

nocowac? skoro czekasz od 5.30 do 8.00??!!
jezeli z tego zrezygnujesz to no comments!
Tym o 5.30 przyjechać byłoby jej za późno bo dopiero na po 8., stąd musiałaby wziąć wcześniejsze połączenie i być wieczorem i stąd nocleg na dworcu. Tak ja zrozumiałam.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:40   #630
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
może to tak działa:im dłużej jest się bezrobotnym, tym bardziej człowiek się boi wszelkich aktywności niecodziennych?
Sama marzę o wyjeździe do Niemiec, a Ty chcesz przepuścić super okazję z głupiego totalnie powodu? Dla mnie bez komentarza. Sama jesteś sobie winna - sama widzisz, że omijasz wszelkie dobre okazje, wymyślasz setki wymówek itd. Wcale mnie nie dziwi, że tyle czasu jesteś bezrobotna, skoro nic Ci nie pasuje.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-28 11:38:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.