Powiedz to tutaj cz. 65. - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-03-04, 08:49   #601
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Cytat:
Napisane przez pixelova Pokaż wiadomość
Moja nauczka - nie spoufalać się w pracy i nie szukać tam przyjaciół. W mojej pracy też jest "nacisk" na rodzinną atmosferę czego nie umiem zaakceptować, ponieważ pracuję w dziale, który jest dość reprezentatywny i na pierwszej linii frontu więc odpowiadamy na wszystko, włącznie z porażkami... Serio, nie rozumiem tej mody na jedną, wielką rodzinę. Ja do pracy chodzę dla pieniędzy a nie dla radości, że widzę te same mordeczki.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Ja znalazłam w pracy niesamowite dziewczyny, w tym jedną bratnią duszę. Różnie bywa dla mnie praca to miejsce jak każde inne - można poznać fajnych ludzi. Fajne znajomości przeniesione na grunt prywatny to wartość dodana, ale moje minimum wymagań wobec miejsca pracy to dobra, przyjazna atmosfera- to jest dla mnie tak samo ważne jak wypłata. A nawet ważniejsze- bo gdybym miała wybrać- praca za wyższa stawkę ale ciężka atmosfera, a praca za niższa w dobrym, zgranym i lubiącym się teamie - bez wahania wybieram to drugie.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 08:52   #602
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 507
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Szalony tydzień za mną. Szczególnie nieoczekiwana impreza z wami w środku tygodnia. Ale było sympatycznie.
Odespałam ten tydzień. Fajnie, że jesteś w PL i że się spotkamy.
Plecak odebrałam. Wszystko "right on time"
Chcę już wiosnę! I na rower!

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 09:12   #603
lakier_do_paznokci
Rozeznanie
 
Avatar lakier_do_paznokci
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 638
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Cytat:
Napisane przez pixelova Pokaż wiadomość
Moja nauczka - nie spoufalać się w pracy i nie szukać tam przyjaciół. W mojej pracy też jest "nacisk" na rodzinną atmosferę czego nie umiem zaakceptować, ponieważ pracuję w dziale, który jest dość reprezentatywny i na pierwszej linii frontu więc odpowiadamy na wszystko, włącznie z porażkami... Serio, nie rozumiem tej mody na jedną, wielką rodzinę. Ja do pracy chodzę dla pieniędzy a nie dla radości, że widzę te same mordeczki.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Tak jest. W mojej pracy dziewczyny są tak fałszywe, że nie mam nawet ochoty wychodzić na imprezy zorganizowane. Mam wrażenie, że siedzę ze żmijami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lakier_do_paznokci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 09:17   #604
thalia666
Wtajemniczenie
 
Avatar thalia666
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 216
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Wybrałam. Teraz będę trzymać się swojej decyzji.
Do końca roku wszystko będzie jasne.

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present"
thalia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 09:23   #605
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Wyszłam na balkon naszego hotelu w centrum Malagi, ktoś śpiewa po hiszpańsku, świeci słońce, niebo nie jest szare, a niebieskie..Myślę sobie, że nic dziwnego, że ludzie tutaj są uśmiechnięci. I jeszcze to morze..kocham Polskę, ale brakuje mi takiego klimatu u nas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 09:55   #606
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

7 zł za jedna paprykę. Wariactwo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 11:19   #607
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

[1=a5b2f04c728b42871bc12f2 c24211f88ae37ff8d_643f213 43ae75;89520217]Ja znalazłam w pracy niesamowite dziewczyny, w tym jedną bratnią duszę. Różnie bywa dla mnie praca to miejsce jak każde inne - można poznać fajnych ludzi. Fajne znajomości przeniesione na grunt prywatny to wartość dodana, ale moje minimum wymagań wobec miejsca pracy to dobra, przyjazna atmosfera- to jest dla mnie tak samo ważne jak wypłata. A nawet ważniejsze- bo gdybym miała wybrać- praca za wyższa stawkę ale ciężka atmosfera, a praca za niższa w dobrym, zgranym i lubiącym się teamie - bez wahania wybieram to drugie.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Mam takie samo podejście. Nie chodzi dla mnie o szukanie przyjaźni na siłę, ale wydaje mi się dosyć smutnym podejście, że w pracy to nigdy, przenigdy. Spędzać tyle czasu swojego życia w poczuciu, że każdy wokół jest wrogiem, masakra jak dla mnie. Trzeba tylko umieć wyczuć komu można zaufać. Mam przyjaźni i bardzo dobre znajomości z poprzedniej pracy, które trwają do dziś, po 3 latach od zmiany pracy.
Podobnie się ma sytuacja z podejściem, że prawdziwy przyjaciel to tylko z dzieciństwa, a później to już nie da się znaleźć. Moim zdaniem da się, czasem nawet te z dzieciństwa są bardziej obciążone ryzykiem, że ludzie się tak zmienili, że już im nie po drodze.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-03-04, 11:47   #608
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Mam takie samo podejście. Nie chodzi dla mnie o szukanie przyjaźni na siłę, ale wydaje mi się dosyć smutnym podejście, że w pracy to nigdy, przenigdy. Spędzać tyle czasu swojego życia w poczuciu, że każdy wokół jest wrogiem, masakra jak dla mnie. Trzeba tylko umieć wyczuć komu można zaufać. Mam przyjaźni i bardzo dobre znajomości z poprzedniej pracy, które trwają do dziś, po 3 latach od zmiany pracy.
Podobnie się ma sytuacja z podejściem, że prawdziwy przyjaciel to tylko z dzieciństwa, a później to już nie da się znaleźć. Moim zdaniem da się, czasem nawet te z dzieciństwa są bardziej obciążone ryzykiem, że ludzie się tak zmienili, że już im nie po drodze.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Smutne lub nie, nierzadko prawdziwe.
Martwi mnie ten nacisk, jeśli w pracy nie ma z kim się zaprzyjaźnić, codziennie są przypały, jeden zrzuca odpowiedzialność na drugiego ale na FB musi być zdjęcie, jaki to zgrany team, jak to każdy każdego wspiera. Mam wrażenie, że teraz na rynku pracy (korpo) jest presja by udowadniać, jak to wszyscy się kochają, lubią i spędzają ze sobą czas. Sama mam na koncie firmy (i znajomości trwające do tej pory po latach), gdzie relacje powstawały naturalnie, bez ceregieli, bez udowadniania całemu światu jak jest cudownie. Zwyczajnie po kilku kawach w socjalnym wychodziło się na drinka, chodziło się na rolki i kolacje. Męczy mnie, jeśli taka szopka jest robiona na pokaz i niewiadomo jak stawiać kroki bo boisz się, że kolejny krok trafi na minę. Ale nie, róbmy z siebie wielką rodzinę, popatrzmy sobie w oczy na imprezie integracyjnej byle szefowa była zadowolona. Ja już mam praktyczne podejście. Jeśli relacja wychodzi, jest sensowna to jestem otwarta. Nie mam natomiast zamiaru brnąć w sztuczne przyjaźnie byle szefowa odznaczyła w kajeciku jaką ma cudowną firmę i mogła się pochwalić na LinkedIn.

[1=a5b2f04c728b42871bc12f2 c24211f88ae37ff8d_643f213 43ae75;89520217]Ja znalazłam w pracy niesamowite dziewczyny, w tym jedną bratnią duszę. Różnie bywa dla mnie praca to miejsce jak każde inne - można poznać fajnych ludzi. Fajne znajomości przeniesione na grunt prywatny to wartość dodana, ale moje minimum wymagań wobec miejsca pracy to dobra, przyjazna atmosfera- to jest dla mnie tak samo ważne jak wypłata. A nawet ważniejsze- bo gdybym miała wybrać- praca za wyższa stawkę ale ciężka atmosfera, a praca za niższa w dobrym, zgranym i lubiącym się teamie - bez wahania wybieram to drugie.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Zaczęłam właśnie iść tym torem. Wysyłam CV bo żadne, ale to żadne pieniądze nie zrekompensują stresu i zdrowia psychicznego. Po wielu przygodach zaczynam wychodzić z założenia, że praca to narzędzie a nie sens wszystkiego.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 12:14   #609
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Wyszłam na balkon naszego hotelu w centrum Malagi, ktoś śpiewa po hiszpańsku, świeci słońce, niebo nie jest szare, a niebieskie..Myślę sobie, że nic dziwnego, że ludzie tutaj są uśmiechnięci. I jeszcze to morze..kocham Polskę, ale brakuje mi takiego klimatu u nas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tak...
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 12:26   #610
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Cytat:
Napisane przez pixelova Pokaż wiadomość
Smutne lub nie, nierzadko prawdziwe.
Martwi mnie ten nacisk, jeśli w pracy nie ma z kim się zaprzyjaźnić, codziennie są przypały, jeden zrzuca odpowiedzialność na drugiego ale na FB musi być zdjęcie, jaki to zgrany team, jak to każdy każdego wspiera. Mam wrażenie, że teraz na rynku pracy (korpo) jest presja by udowadniać, jak to wszyscy się kochają, lubią i spędzają ze sobą czas. Sama mam na koncie firmy (i znajomości trwające do tej pory po latach), gdzie relacje powstawały naturalnie, bez ceregieli, bez udowadniania całemu światu jak jest cudownie. Zwyczajnie po kilku kawach w socjalnym wychodziło się na drinka, chodziło się na rolki i kolacje. Męczy mnie, jeśli taka szopka jest robiona na pokaz i niewiadomo jak stawiać kroki bo boisz się, że kolejny krok trafi na minę. Ale nie, róbmy z siebie wielką rodzinę, popatrzmy sobie w oczy na imprezie integracyjnej byle szefowa była zadowolona. Ja już mam praktyczne podejście. Jeśli relacja wychodzi, jest sensowna to jestem otwarta. Nie mam natomiast zamiaru brnąć w sztuczne przyjaźnie byle szefowa odznaczyła w kajeciku jaką ma cudowną firmę i mogła się pochwalić na LinkedIn.



Zaczęłam właśnie iść tym torem. Wysyłam CV bo żadne, ale to żadne pieniądze nie zrekompensują stresu i zdrowia psychicznego. Po wielu przygodach zaczynam wychodzić z założenia, że praca to narzędzie a nie sens wszystkiego.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Tak bardzo się zgadzam... W mojej korpo takie samo podkreślanie "rodzinnej atmosfery", że czasem od słodyczy aż mdli. A za kulisami jedna z druga nie gada, trzecia omija czwartą i generalnie atmosfera, że momentami można nożem kroić Ja mam metodę unikania- na dystans, służbowo, a gdy są prywatne tematy to tylko ślizgam się po powierzchni bez prywaty. Mam jedna dobra kumpelę tam, reszta jest do pogadania od święta. Trzyma mnie tam kasa, benefity, same obowiązki i bliskość dojazdów. Mam nadzieję że jak zmieni nam się szef to i ludzi trochę ustawi.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 12:49   #611
izan1222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 761
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Tak bardzo się zgadzam... W mojej korpo takie samo podkreślanie "rodzinnej atmosfery", że czasem od słodyczy aż mdli. A za kulisami jedna z druga nie gada, trzecia omija czwartą i generalnie atmosfera, że momentami można nożem kroić Ja mam metodę unikania- na dystans, służbowo, a gdy są prywatne tematy to tylko ślizgam się po powierzchni bez prywaty. Mam jedna dobra kumpelę tam, reszta jest do pogadania od święta. Trzyma mnie tam kasa, benefity, same obowiązki i bliskość dojazdów. Mam nadzieję że jak zmieni nam się szef to i ludzi trochę ustawi.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Dokładnie. Ja też staram się utrzymywać tylko służbowe relacje i tyle, żadnej prywaty. Niedobrze mi, kiedy szefostwo stara się podkreślić jaka to u nas wspaniała, rodzinna atmosfera, podczas, gdy za plecami ludzie wbiliby sobie nóż w plecy bez mrugnięcia okiem, żeby tylko przypodobać się szefostwu. Nie znoszę tych ludzi i tej chorej atmosfery
izan1222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-04, 14:26   #612
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Oj nie wiem czy dobrze robie odpowiadając mu na wiadomość ale raz sie żyje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 14:48   #613
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

telefon podpowiada zdjęcia z lata, a za oknem obrzydliwe niewiadomoco. dajcie już słońce i chociaż ze 20 stopni
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 15:51   #614
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Cytat:
Napisane przez pixelova Pokaż wiadomość
Smutne lub nie, nierzadko prawdziwe.
Martwi mnie ten nacisk, jeśli w pracy nie ma z kim się zaprzyjaźnić, codziennie są przypały, jeden zrzuca odpowiedzialność na drugiego ale na FB musi być zdjęcie, jaki to zgrany team, jak to każdy każdego wspiera. Mam wrażenie, że teraz na rynku pracy (korpo) jest presja by udowadniać, jak to wszyscy się kochają, lubią i spędzają ze sobą czas. Sama mam na koncie firmy (i znajomości trwające do tej pory po latach), gdzie relacje powstawały naturalnie, bez ceregieli, bez udowadniania całemu światu jak jest cudownie. Zwyczajnie po kilku kawach w socjalnym wychodziło się na drinka, chodziło się na rolki i kolacje. Męczy mnie, jeśli taka szopka jest robiona na pokaz i niewiadomo jak stawiać kroki bo boisz się, że kolejny krok trafi na minę. Ale nie, róbmy z siebie wielką rodzinę, popatrzmy sobie w oczy na imprezie integracyjnej byle szefowa była zadowolona. Ja już mam praktyczne podejście. Jeśli relacja wychodzi, jest sensowna to jestem otwarta. Nie mam natomiast zamiaru brnąć w sztuczne przyjaźnie byle szefowa odznaczyła w kajeciku jaką ma cudowną firmę i mogła się pochwalić na LinkedIn.



Zaczęłam właśnie iść tym torem. Wysyłam CV bo żadne, ale to żadne pieniądze nie zrekompensują stresu i zdrowia psychicznego. Po wielu przygodach zaczynam wychodzić z założenia, że praca to narzędzie a nie sens wszystkiego.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
I bardzo dobrze, zdrowie psychiczne jest najważniejsze, spędzamy za dużo czasu w pracy żeby kisić się w toksycznej atmosferze. Życzę powodzenia!

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Napisane przez izan1222 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Ja też staram się utrzymywać tylko służbowe relacje i tyle, żadnej prywaty. Niedobrze mi, kiedy szefostwo stara się podkreślić jaka to u nas wspaniała, rodzinna atmosfera, podczas, gdy za plecami ludzie wbiliby sobie nóż w plecy bez mrugnięcia okiem, żeby tylko przypodobać się szefostwu. Nie znoszę tych ludzi i tej chorej atmosfery
Nie marnowalabym życia w takim miejscu. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić spędzania 8 h dziennie wśród ludzi, których nie znoszę.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 16:06   #615
saskiab
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 550
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Ja nie rozumiem co te dziewczyny mają. Ja mam takie koleżanki że kolega zawsze ważniejszy. Ona nie wie czy się z nim widzi ale może więc już ze mną się nie umowie bo może on będzie mieć czas. Nie to nie. Ja się tam z kimś innym spotkam Ale potem też nie będę mieć dla takich ludzi czasu, dla których jestem zawsze na ostatnim miejscu.
saskiab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 16:37   #616
Lianhua
Rozeznanie
 
Avatar Lianhua
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 611
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Pierogi z truskawkami, oblane kwaśna śmietana i posypane cukrem, to coś, czego było mi dzisiaj trzeba 🥹.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

(...)There's no life, emotion
Or warmth, but just garbage language
A desolately rolling meadow
Loneliness adds as the days go by
We have to be humans
Because we get scars
Lianhua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 16:38   #617
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_64582d7210082
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 470
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Dziś mam ogromne poczucie bezsilności i niesprawiedliwości. To nie tak, że opadły mi ręce. Kiedy to zobaczyłam, zaczęłam płakać i tak płaczę co jakiś czas do teraz. Kompletnie nie umiem tego zrozumieć. Nigdy nie potrafiłam.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_64582d7210082 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 17:16   #618
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Cytat:
Napisane przez Lianhua Pokaż wiadomość
Pierogi z truskawkami, oblane kwaśna śmietana i posypane cukrem, to coś, czego było mi dzisiaj trzeba 🥹.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Spróbuj do pieroga dać truskawkę i pół kostki białej czekolady. To dopiero sztos

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 17:48   #619
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Nie wiem, czym sobie na to zasłużyłam.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-04, 18:48   #620
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Dziś wyprowadziłam się do swojego mieszkania i od godziny ryczę. Mam ochotę wrócić do domu rodzinnego i nigdzie się stamtąd nie ruszać

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 19:21   #621
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Cytat:
Napisane przez Ulubiona_rzecz Pokaż wiadomość
Dziś wyprowadziłam się do swojego mieszkania i od godziny ryczę. Mam ochotę wrócić do domu rodzinnego i nigdzie się stamtąd nie ruszać

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
To minie ale na początku jest ciężko

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 19:22   #622
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
To minie ale na początku jest ciężko

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
Domyślam się. A jeszcze okres się zbliża, więc przeżywam to bardziej
No nic, jakoś muszę dać radę. Daleko do rodziców nie mam. Zawsze mogę podjechać

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 19:30   #623
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Cytat:
Napisane przez Ulubiona_rzecz Pokaż wiadomość
Domyślam się. A jeszcze okres się zbliża, więc przeżywam to bardziej
No nic, jakoś muszę dać radę. Daleko do rodziców nie mam. Zawsze mogę podjechać

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
No pewnie, ja na początku byłam co kilka dni teraz juz o wiele rzadziej,ale też tęsknię

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 20:02   #624
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Czy ja wlasnie chcialam posmarowac maslem bagietkę? I zjesc z pierogami? HIT


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 20:35   #625
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Mój mąż gotuje najlepszy wege ramen w kosmosie


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 21:10   #626
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Dobrze, że mnie wyciągnąłeś z domu. Fajny wieczór.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 21:50   #627
tresca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 175
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Powiedzieć, że wszystko będzie dobrze, że cokolwiek się nie zadzieje to sobie poradzicie, że proces szukania pracy wymaga czasu i żeby sobie ten czas dał.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
niestety żadne takie argumenty czy zapewnienia do niego nie docierają, odwraca głowę i nie chce rozmawiać. widzę jak bardzo jest nieszczęśliwy i jak źle czuje się sam ze sobą ale nie wiem jak mu pomóc, co zrobić. Mogę mieć tylko nadzieję, że niedługo coś znajdzie.
tresca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 22:03   #628
Yersinia_p
Nudziara
 
Avatar Yersinia_p
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 57 149
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Mam jakis niepokoj, jakis scisk w klatce, good that tomorrow it's yoga day
__________________

Yersinia_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 22:04   #629
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

wczoraj i dziś - super randki nam wyszły
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 22:23   #630
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Piłyśmy rum w naszym ulubionym pubie, z głośników leciał Maanam. Wiosna już niedługo. A my znamy się 27 lat i różnie między nami bywało, ale takie chwile jak te uświadamiają mi, że nadal jesteśmy jak rodzina.
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-09 23:02:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:55.