Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-06, 23:15   #601
scarletswalks
Raczkowanie
 
Avatar scarletswalks
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 319
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez chlorofilek Pokaż wiadomość
W sumie wydaje pieniadze na rozne bzdury wieksze i male, ale za kawaleczek plastiku nie zaplacilabym 35zl + przesylka... Dziewczyny pokazywaly cienie do brwi z essence do ktorych byly dolaczone szablony. To chyba bedzie tanszy interes jesli chcesz sprobowac tego typu rozwiazania



eee tak patrze patrze, wykrzywiam glowe raz w prawo raz w lewo i nie wiem w koncu czy to Matylda czy nie. Chwilami jestem o tym przekonana w 100%, lecz zaraz cos mi nie do konca pasuje.
Jesli to rzeczywiscie jest ona, to dla mnie jest jakies nieporozumienie...
TO na pewno ona, widać bliznę na policzku.
scarletswalks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 23:24   #602
fares
Raczkowanie
 
Avatar fares
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez chlorofilek Pokaż wiadomość
W sumie wydaje pieniadze na rozne bzdury wieksze i male, ale za kawaleczek plastiku nie zaplacilabym 35zl + przesylka... Dziewczyny pokazywaly cienie do brwi z essence do ktorych byly dolaczone szablony. To chyba bedzie tanszy interes jesli chcesz sprobowac tego typu rozwiazania
za 4 kawałeczki plastiku, no ale mniejsza z tym 4 i tak nie byłyby mi potrzebne- zapewne znalazłabym kogos by sie tym podzielić , zapytałam z nadzieją ,ze moze któras z Was ma przerobiony temat- o cieniach z szablonem nie słyszałam- a tez jest mozliwość wyboru kształtu?

Edytowane przez fares
Czas edycji: 2011-01-06 o 23:25
fares jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 23:34   #603
chlorofilek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 628
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez fares Pokaż wiadomość
za 4 kawałeczki plastiku, no ale mniejsza z tym 4 i tak nie byłyby mi potrzebne- zapewne znalazłabym kogos by sie tym podzielić , zapytałam z nadzieją ,ze moze któras z Was ma przerobiony temat- o cieniach z szablonem nie słyszałam- a tez jest mozliwość wyboru kształtu?
szczerze mówiąc, to nie mam pojęcia. W jakimś bardzo bardzo starym filmiku i Nisiax mozesz zobaczyc ten szablon
chlorofilek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 23:36   #604
7777777
Raczkowanie
 
Avatar 7777777
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
GG do 7777777
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Dziewczynki 50% znizki na palety z elfa
http://www.eyeslipsface.co.uk/product~prodID~230.htm
__________________
Aga
7777777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 23:38   #605
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

a one warte w ogóle czegoś są?;p
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 23:45   #606
infrequency
Zakorzenienie
 
Avatar infrequency
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Hogwart :D
Wiadomości: 14 589
GG do infrequency
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez Empirical Pokaż wiadomość
Dziewczyny widziała któraś z Was ten kanał.?
http://www.youtube.com/user/SiostryKnys

Dzisiaj przypadkiem na niego trafiłam, powiem szczerze że na poczatku się przestraszyłam.. no ale po chwili widać że to ironia i prowokacja i z resztą całkiem zabawna jak dla mnie.

Tylko czy któraś z Was wie może o co chodzi i co u licha tam robi młoda Damięcka, bo przecież na 100% to ona.
Mimo że ma twarz wysmarowaną czymś mega brązowym i ogólnie jest 'słitaśnie' zrobiona, to i tak słychać po głosie że to ona.. zwłaszcza że ma taką charakterystyczną urodę.

Ktoś coś słyszał? To jakieś nowe przedsięwzięcie..?

Sorki za offa, ale co o tym myślicie. Ja daję suba z ciekawości.. a co mi tam.

Edit. yyy.. a może mnie poniosło, lekko.
Matylda na pewno. Dziwne to z lekka. Jakieś stylizacje, w opisie porobione błędy ortograficzne- wydaje mi się, że to jakieś przedsięwzięcie, może właśnie jakaś praca do szkoły aktorskiej?
infrequency jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 23:52   #607
Eudajmonia
Raczkowanie
 
Avatar Eudajmonia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 225
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez afera88 Pokaż wiadomość
Właśnie ostatnio zauważyłam wysyp długich filmików (u Angel np ponad 20 min to już norma) dla mnie to bez sensu (ile w końcu można gadać o kosmetykach:P) i takich filmików w ogóle nie puszczam, albo przewijam w rezultacie z minute z nich obejrzę. Nawet jak nie wiem, byłby ciekawy. To jak chce obejrzeć film to puszczam sobie dvd albo tv, a to mają być filmiki na yt dla rozrywki więc uważam, że 10 min (no 15) było wystarczające i już podział na części filmików mnie zniechęcał.

Krótko, treściwie, ciekawie i wyraźnie to prawie 100% sukcesu filmiku;]
20 minutowe filmy to ja mam tylko dwa na 160 czy tam ile O jakiej NORMIE mówimy??
__________________
Mój BLOG -
http://www.angelmaluje.blogspot.com/
Eudajmonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-06, 23:53   #608
7777777
Raczkowanie
 
Avatar 7777777
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
GG do 7777777
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Podobno sa calkiem dobrze napigmentowane
Zmalowana na YT robila recenzje
http://m.youtube.com/index?desktop_u...&v=pAOXWQJ25mw
__________________
Aga
7777777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 23:59   #609
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

ona ma fajną encyklopedię tych cieni szkoda że światło tak świeci bo mało widać

---------- Dopisano o 00:59 ---------- Poprzedni post napisano o 00:57 ----------

lol rozbawiło mnie dziewczę doszczętnie.
oryginalna i jedyna słuszna paleta 100 cieni lancrone nie jakieś coś z Chin
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 00:25   #610
shajjn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 89
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez nazeczona Pokaż wiadomość
Właśnie bo ta szmatka muślinowa o której mówi Nieesia to ta sama szmatka o której mówi agabil. Bo ta o której mówi agabil można kupić w schlekerze czy jakoś tak ale czy to ta sama...
Agabil chyba lepiej wie od nieesi
__________________
"the key to happiness is a bad memory"

_ zapuszczam piórka
_samoopalam sie :P (ban na solarium!)
_jestem mila dla mojego Tz
_ 56-54-52-49
shajjn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 00:31   #611
chlorofilek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 628
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
ona ma fajną encyklopedię tych cieni szkoda że światło tak świeci bo mało widać

---------- Dopisano o 00:59 ---------- Poprzedni post napisano o 00:57 ----------

lol rozbawiło mnie dziewczę doszczętnie.
oryginalna i jedyna słuszna paleta 100 cieni lancrone nie jakieś coś z Chin
slyszalam tyle niepochlebnych opinii na temat tych cieni z ELFa ze mnie skutecznie odstraszyły od palet, encyklopetii i tym podobnych...

Mam pędzle Lancr One, widze ze maja takie same palety jak to całe Manly czy Costalsence i... cos mi sie wydaje, ze to robia chinskie male rączki po ciemku na statku
Palety 120 cieni widzialam juz od takich firm jak:
-Manly
-Costalsence
-LancrOne
-Lenka
i jeszcze jakiejs jednej ktorej nazwy niepamietam. Wszystkie wygladaja dokladnie tak samo, poza napisem na opakowaniu.
Tajwan i tyle
chlorofilek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-07, 00:43   #612
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Dlatego mnie rozbawiła, lancrone słuszna i wielka firma, tja jesssss taki szajs że nikomu nie opłaca się tego podrabiać i tak jak ty widziałam tyle samo słusznych i oryginalnych firm to absolutnie nie ma żadnej różnicy, moja paletka neutralnych cieni i paletka jednej z wizażanek i youtubowiczek /nie bijcie nie pamiętam nicku/ która ma paletkę korektorów... NICZYM się nie różni

nissia chyba miała manly, ktoś inny coastal scents, ta ma lancrone, no to przecież podróba goni podróbę

Cytat:
Mam pędzle Lancr One, widze ze maja takie same palety jak to całe Manly czy Costalsence i... cos mi sie wydaje, ze to robia chinskie male rączki po ciemku na statku
no z tymi pędzlami to już w ogóle, mnie skusiła Izabela z yt na pędzle lancrone ale chyba nie zdążyła ich umyć zanim zrobiła recenzję i nie powiedziała że się te do pudru rozpadną

---------- Dopisano o 01:43 ---------- Poprzedni post napisano o 01:41 ----------

Cytat:
slyszalam tyle niepochlebnych opinii na temat tych cieni z ELFa ze mnie skutecznie odstraszyły od palet, encyklopetii i tym podobnych...
no ja nie słyszałam żadnych opinii ale jestem wierna inglotowi i jedyne szaleństwa paletkowe to jest sleek i paletka neutralnych cieni... już raz kupiłam ruby rose zachęcona szaloną cudowną opinią internautek........... i leży, po co ma się kurzyć i po co mam tracić pieniądze :P
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 00:57   #613
chlorofilek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 628
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Dlatego mnie rozbawiła, lancrone słuszna i wielka firma, tja jesssss taki szajs że nikomu nie opłaca się tego podrabiać i tak jak ty widziałam tyle samo słusznych i oryginalnych firm to absolutnie nie ma żadnej różnicy, moja paletka neutralnych cieni i paletka jednej z wizażanek i youtubowiczek /nie bijcie nie pamiętam nicku/ która ma paletkę korektorów... NICZYM się nie różni

nissia chyba miała manly, ktoś inny coastal scents, ta ma lancrone, no to przecież podróba goni podróbę
dokladnie nikt mni nie wmówi, że oryginalne palety 120 maja takiego albo innego koloru wstążeczkę do wyciągania palet jeden pies


Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
no z tymi pędzlami to już w ogóle, mnie skusiła Izabela z yt na pędzle lancrone ale chyba nie zdążyła ich umyć zanim zrobiła recenzję i nie powiedziała że się te do pudru rozpadną
mam swoje pedzle dluzej niz Iza, mój zestaw był o połowe tańszy niż ten który ona prezentowała i szczerze mówiąc nic się z rączkami w moich pędzlach nie stało. Zrobiłam dzisiaj filmik m.in. o tych pędzlach z LancrOne i nie zmienie swojego zdania o nich. Chociaż na początku byłam podjarana nimi jak nie wiem co


Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
no ja nie słyszałam żadnych opinii ale jestem wierna inglotowi i jedyne szaleństwa paletkowe to jest sleek i paletka neutralnych cieni... już raz kupiłam ruby rose zachęcona szaloną cudowną opinią internautek........... i leży, po co ma się kurzyć i po co mam tracić pieniądze :P
Też jestem wierna Inglotowi w tym tygodniu zamówiłam sobie paletke Sleeka Storm, za jakiś czas chciałabym sobie kupić tą paletę cieni neutralnych (28?). Zaciekawiła mnie baaaaardzo.

Ruby rose? Słyszałam wiele pozytywnych opinii, ale ja nie potrafię się przekonać do produktów tej firmy, z całym szacunkiem dla osób, które sobie cenią np ich cienie- mnie ta marka kojarzy się tylko i wyłącznie z bazarkami, straganami, gdzie produkty tej firmy leżą na słońcu w brudzie, są zakurzone i fe i fu i bly To takie moje osobiste odjazdy dziwaczne....
chlorofilek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 01:03   #614
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

to może po prostu zależy od serii pędzli, wydawało mi się że masz z jasnego drewna? ja mam z czarną mniej więcej plastikową rączką. krótkie bardzo.

tjaaa nakręciłam nawet sto lat temu filmik o paletce ruby rose. dno i metr mułu. tak dokładnie to jest bazar. to jest 100% bazaru. i tandety. wieś tańczy wieś śpiewa wieś maluje się brokatem po twarzy

---------- Dopisano o 02:03 ---------- Poprzedni post napisano o 02:01 ----------

a propo
kupiłam to co nieesia czyli szampon wax, moim zdaniem szajsik straszny no ale może po prostu trzeba stosować z ich odżywką?
i teraz jestem zła :P chyba nie popełnię drugi raz tego samego błędu :P
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 01:23   #615
chlorofilek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 628
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
to może po prostu zależy od serii pędzli, wydawało mi się że masz z jasnego drewna? ja mam z czarną mniej więcej plastikową rączką. krótkie bardzo.

tjaaa nakręciłam nawet sto lat temu filmik o paletce ruby rose. dno i metr mułu. tak dokładnie to jest bazar. to jest 100% bazaru. i tandety. wieś tańczy wieś śpiewa wieś maluje się brokatem po twarzy

Kilka pędzli z jasnymi rączkami dostalam od Izy ja kupiłam zestaw z "mniej więcej plastikową rączką"

Ostatnio zdałam sobie sprawę z jednego faktu. Zaoszczędziłam kupę kasy nie wydając jej na produkty dostępne w Drogeriach Natura z jednego, prostego powodu- musiałabym się tam specjalnie wybrać, bo jest mi tam zupełnie nie po drodze- w przeciwieństwie do 3 Rossmanów które codziennie mijam :P
Nie twierdzę, że kosmetyki dostępne w Naturach są złe (szczególnie mam na myśli ESSENCE), ale duzo z kolorowki okazała się kitem w recenzjach dziewczyn a co za tym idzie nie kupiłam jakiegoś bubla

co do brokatowych, tanich cieni, to mysle, ze są one najbardziej przystępne wszędzie, począwszy od NY, przez Paryż po Kozią Wólkę i zawsze ktoś je kupi największym targetem są oczywiście nastolatki, dla mnie to jest w zasadzie w 100% zrozumiałe. Nie wszyscy zaczynają od cieni MACa czy Christiana Diora O wielkim bling blink na oczach, a raczej pod oczami można dyskutować i dyskutować... :P co kto lubi :P

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
a propo
kupiłam to co nieesia czyli szampon wax, moim zdaniem szajsik straszny no ale może po prostu trzeba stosować z ich odżywką?
i teraz jestem zła :P chyba nie popełnię drugi raz tego samego błędu :P
hmm a ja nie mam nic z tego całego biowax'a i mi z tym dobrze poszłam sobie do apteki któregoś razu, poczytałam skład i podziękowałam za taki business

Edytowane przez chlorofilek
Czas edycji: 2011-01-07 o 01:35
chlorofilek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 04:55   #616
xbebe18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: U.S
Wiadomości: 38
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez chlorofilek Pokaż wiadomość
dokladnie nikt mni nie wmówi, że oryginalne palety 120 maja takiego albo innego koloru wstążeczkę do wyciągania palet jeden pies




mam swoje pedzle dluzej niz Iza, mój zestaw był o połowe tańszy niż ten który ona prezentowała i szczerze mówiąc nic się z rączkami w moich pędzlach nie stało. Zrobiłam dzisiaj filmik m.in. o tych pędzlach z LancrOne i nie zmienie swojego zdania o nich. Chociaż na początku byłam podjarana nimi jak nie wiem co




Też jestem wierna Inglotowi w tym tygodniu zamówiłam sobie paletke Sleeka Storm, za jakiś czas chciałabym sobie kupić tą paletę cieni neutralnych (28?). Zaciekawiła mnie baaaaardzo.

Ruby rose? Słyszałam wiele pozytywnych opinii, ale ja nie potrafię się przekonać do produktów tej firmy, z całym szacunkiem dla osób, które sobie cenią np ich cienie- mnie ta marka kojarzy się tylko i wyłącznie z bazarkami, straganami, gdzie produkty tej firmy leżą na słońcu w brudzie, są zakurzone i fe i fu i bly To takie moje osobiste odjazdy dziwaczne....
Ciotko! Te palety nigdy nie byly "oryginalne" bo ZADNA firma ich tak naprawde nie produkuje. Wszystkie,niezaleznie czy to coastal scents,hello kity czy sraniewbanie,sciagaja je masowo z Chin
Dla przykladu posiadam dwie palety (88 kolorowa z CS i 88 kolorowa z ebay) pierwsza za $20 druga za $8-sa identyczne. Well,pierwsza ma napis na srodeczku "coastal scents",a druga nieee.
Ulozenie kolorow-te same,nie mowiac o jakosci-TA SAMA.

Juz jednej aparatce na YT o tym mowilam,ale pech chcial,ze komorek szarych w glowie brak-nawet mnie nie posluchala :|

Eyelinery kremowe,paletki,palety,ro ze,bronzery itp nie naleza do owej firmy..
__________________
And you can't take shit for granted, because life is too short.

Edytowane przez xbebe18
Czas edycji: 2011-01-07 o 04:57
xbebe18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 06:28   #617
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
to żarcik taki


Ło mój Boże! Wiecie, jaka się już zazdrosna zrobiłam?
padłam

---------- Dopisano o 07:07 ---------- Poprzedni post napisano o 07:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
podobasz mi sie. masz sub.
jesteś ładna, masz śliczne zęby, mądrze mówisz - przyjemny dla ucha głos, nie robisz błędów językowych. (czasem sie zatniesz i powtarzasz jedno slowo kilka razy, ale podejrzewam ze to wina tremy przy pierwszym filmiku)
Nie podoba mi sie ze uzywasz zdrobnien, np "kolorek". Wole jak ktos mowi "kolor", ale to tylko taka kometyczna sprawa, pewnie wiekszosc nie zwraca na to uwagi. No i tło mnie troche rozprasza. Nie poprawiaj włosów tak nerwowo
OOOOOO - ja obejrzę wieczorem

---------- Dopisano o 07:15 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kiediska Pokaż wiadomość
może to trochę zboczone, ale pamiętam, że od 12 roku życia po prostu za nim sikam, hehe niestety teraz się trochę zdziadział, niedługo 50tka na karku :/

co do Damięckiej to totalnie nie wiem o co chodzi, ale jej make up i w ogóle cała stylizacja to majstersztyk ;-) może to jakaś etiuda była?
dzizas - gdzie i kiedy zdziadział???

---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość


no ja nie słyszałam żadnych opinii ale jestem wierna inglotowi i jedyne szaleństwa paletkowe to jest sleek i paletka neutralnych cieni... już raz kupiłam ruby rose zachęcona szaloną cudowną opinią internautek........... i leży, po co ma się kurzyć i po co mam tracić pieniądze :P
Elf-owe sa dobre te składane z elementów i może jeszcze duo (mam jedno opakowanie duo i jest ok) - innych bym pewnie nie kupiła (bo tez lubię polskiego Inglota i tez mam jedną neutralna paletę, dzięki Tobie Musz - zresztą - jest fajna ta paletka )

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:25 ----------

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość


no z tymi pędzlami to już w ogóle, mnie skusiła Izabela z yt na pędzle lancrone ale chyba nie zdążyła ich umyć zanim zrobiła recenzję i nie powiedziała że się te do pudru rozpadną
z Lancrone mam tylko do nakładania maseczek (używam do glinek) i nic więcej nie kupie. Hakuro, Maestro i Elf mi wystarcza (w ogóle pędzle ELF mnie zaskoczyły - na razie prałam tylko raz coby nie było )
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny

Edytowane przez Kinaa1
Czas edycji: 2011-01-07 o 18:09
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 08:18   #618
kiediska
Raczkowanie
 
Avatar kiediska
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 344
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
padłam

---------- Dopisano o 07:07 ---------- Poprzedni post napisano o 07:04 ----------


o 07:07 ----------


dzizas - gdzie i kiedy zdziadział???

---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

ano, zdziadział. Obczaj jakieś jego wideo na yt najnowsze, widać, że się w wieku nieszczęśnik posunął. Chociaż, szczerze mówiąc, i tak nie robi mi to różnicy
kiediska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 08:24   #619
gabryssiaa
Zakorzenienie
 
Avatar gabryssiaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 5 648
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez chlorofilek Pokaż wiadomość
ja tez bym byla!



tlo pochodzi ze strony http://pattern8.com/

dziękuję bardzo


Kiediska, ja w ogóle nie zwróciłam uwagi na łóżko ładnie mówisz i jesteś b. ładna jedynie do czego mogę się przyczepić to mówiłaś o kremie dłużej niż o kredce a filmik o inglocie ale tak to fajnie
gabryssiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-07, 08:31   #620
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez chlorofilek Pokaż wiadomość
Ostatnio zdałam sobie sprawę z jednego faktu. Zaoszczędziłam kupę kasy nie wydając jej na produkty dostępne w Drogeriach Natura z jednego, prostego powodu- musiałabym się tam specjalnie wybrać, bo jest mi tam zupełnie nie po drodze- w przeciwieństwie do 3 Rossmanów które codziennie mijam :P
Nie twierdzę, że kosmetyki dostępne w Naturach są złe (szczególnie mam na myśli ESSENCE), ale duzo z kolorowki okazała się kitem w recenzjach dziewczyn a co za tym idzie nie kupiłam jakiegoś bubla
A ja wczoraj znalazłam Essence w Rossmanie Nie wiem jak jest w innych, ale w Galerii Bałtyckiej mają półeczkę
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 08:50   #621
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez kiediska Pokaż wiadomość
hej moje drogie!
udało mi się nagrać i wgrać filmik na yt oto i link: http://www.youtube.com/user/kiediska.../0/ZhMHEEDwUNU

z góry przepraszam za wszelkie "faile" ale nagrywanie to naprawdę trudna rzecz :P

nie bądźcie okrutne!
wg mnie bardzo udany debiut
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 08:55   #622
nazeczona
Zadomowienie
 
Avatar nazeczona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 121
GG do nazeczona
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 02:03 ---------- Poprzedni post napisano o 02:01 ----------

a propo
kupiłam to co nieesia czyli szampon wax, moim zdaniem szajsik straszny no ale może po prostu trzeba stosować z ich odżywką?
i teraz jestem zła :P chyba nie popełnię drugi raz tego samego błędu :P
Ja miałam wszystko jeszcze przed tym szałem na YT na VAXa i szampon wypadł najgorzej ;/ w super pharmie było 1+1 i drugi szampon stoi kilka miesięcy nie tknięty :/ Najlepiej u mnie sprawdziła się maseczka.
__________________
Wymiankowy
nazeczona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 08:58   #623
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 081
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
no z tymi pędzlami to już w ogóle, mnie skusiła Izabela z yt na pędzle lancrone ale chyba nie zdążyła ich umyć zanim zrobiła recenzję i nie powiedziała że się te do pudru rozpadną
Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
to może po prostu zależy od serii pędzli, wydawało mi się że masz z jasnego drewna? ja mam z czarną mniej więcej plastikową rączką. krótkie bardzo.
mam pedzle lancrone z czarnymi drewnianymi rączkami, uzywam ich z 1,5 roku, piore regularnie i jestem dosyc zadowolona. Nic mi sie nie rozpadlo, wlosie nie wypada. Moze to rzeczywiscie zalezy od serii
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 09:15   #624
Princesska22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 289
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

kiediska rowniez uwazam ze bardzo udany debiut
Princesska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 10:10   #625
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

kiediska udany debiut ,bardzo mi się podoba jak masz włoski ścięte
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 10:14   #626
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Kiediska - pierwsze co rzuciło mi się "w uszy" to Twój głos. Jest bardzo przyjemny i na prawdę ładny

Widać,że się trochę denerwujesz (poprawiasz włosy itd), ale to pewnie kwestia wprawy i niedługo nie będzie po tym śladu
Faktycznie, widać kraba Fajny jest.

Jakość filmu dobra, dźwięku też, Ty jesteś urocza -tak, więc subskrybuję !



Edit : " nie polecam tego pędzelka bo to jest po prostu szit"
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."

Edytowane przez Vampi_z_piekla_rodem
Czas edycji: 2011-01-07 o 10:17
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 10:48   #627
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Właśnie obejrzałam Kiediska Ciebie - wogóle wyobrażałam sobie Ciebie inaczej - że jesteś starsza z buzi a tu tak młodo wyglądasz, i masz czarne włoski a nie brązowe - zmyliłaś mnie
Na plus oczywiscie, filmik szybko minął, czekamy na kolejne



http://www.youtube.com/watch?v=E9HiXKUb2e0

Edytowane przez żurawinka
Czas edycji: 2011-01-07 o 10:59
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 12:31   #628
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez kiediska Pokaż wiadomość
hej moje drogie!
udało mi się nagrać i wgrać filmik na yt oto i link: http://www.youtube.com/user/kiediska.../0/ZhMHEEDwUNU

z góry przepraszam za wszelkie "faile" ale nagrywanie to naprawdę trudna rzecz :P

nie bądźcie okrutne!
pierwsze wrazenie bardzo pozytywne ja takze jestem na TAK
Cytat:
Napisane przez lady_chwila Pokaż wiadomość
śliczna jesteś, ale troszkę widać, że się denerwujesz. jednak, mimo wszystko, fajny początek i powodzenia dalej
zasubskrybowałam Cię
Lady Chwila, właśnie masz następnego suba, świetnie się ciebie słucha
Cytat:
Napisane przez fares Pokaż wiadomość
hej hej,

przepraszam, że się tak wtrące i zaburzę Wasz ład na wątku, ale mam pytanie, które zadałam we własciwym dla niego dziale, ale chyba tam mało dziewczyn zagląda i cos sie nie moge doczekać porady, a u Was jakby temat pokrewny bo urodowy, a i widzę, że często piszecie więc pozwolę sobie zacytować

mam pytanie czy któras z Was spotkała się/ uzywa szablonów do regulacji brwi?
http://allegro.pl/nowosc-szablony-do...398156504.html

jak myślicie czy jest sie czym zainteresować?
reguluję brwi sama, nie mam z tym wiekszych problemów, ale musze przyznac ,ze nie zawsze jestem całkowicie zadowolona

pzdr
ja mialam takie szablony (3 sztuki) razem z paletka do brwi Essence. troche probowalam z tym, ale slabiutko mi to szlo - moje brwi są bardziej proste, a nie wygięte w łuk wiec ciezko bylo stworzyc kształt i ostatecznie wyladowaly w koszu


Swoją drogą, podziwiam wszystkie panie nagrywające ,że potrafią się tak rozwodzić nad tematem poszczegolnych kosmetykow. Jak ja bym miala cos powiedziec to by sie skonczylo pewnie na "jest dobry" albo "beznadzieja". chyba ze cos mi BARdZO przepadnie do gustu to jestem w stanie dodac dwa zdania wiecej. ale raczej nie umialabym mowic przez kilka minut na temat 1 rzeczy

Edytowane przez Hermit
Czas edycji: 2011-01-07 o 12:52
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 13:00   #629
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Dziewczyna fajna .. małpiszon też dobry
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 13:33   #630
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Jakies takie odniosłam wrażenie że Nieśka w najnowszym filmiku była wkurzona lekko.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.