Zbiór opinii na temat sklepu Zalando. - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-08, 19:29   #601
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

ja tez z tych klientów, które nie mialy problemow a zamawialam w samym 2017 roku kilkanascie razy. I zwracalam i tez nie bylo problem. Najdluzej czekalam na paczke 3 dni.
Kurier DHL dzwoni zawsze około 9, że bedzie do 2h i najczesciej jest chwile po 11.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-12, 11:04   #602
8899Kasia8899
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 7
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Ogólnie zawsze jak już coś zamówię to jestem zadowolona z zakupów tam
Tak z ciekawości, ile trwa u was przesyłka?
8899Kasia8899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 03:57   #603
beasis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 16
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Witam na Forum
Przepraszam, nie mam czasu czytać całego wątku, dlatego prosiłabym cierpliwą osobę o kilka odpowiedzi. Otóż chciałabym zamówić kilka ubrań w Zalando (różnych marek). Nigdy wcześniej tego nie robiłam. I teraz:
- czy wysyłka i zwrot faktycznie są zawsze bezpłatne (również w przypadku odbioru za pobraniem) - oczywiście z wyjątkiem przesyłki ekspresowej
- czy jeśli zamówię np. 4 ciuszki, a dwa będę chciała oddać - nie będzie żadnych problemów i kurier również przyjedzie bezpłatnie odebrać te 2 rzeczy?
- czy trzeba jakoś pakować te zwracane rzeczy, drukować formularze (chodzi mi o druk, nie wypełnienie ich)
- czy rozmiarówka jest podobna do popularnych sklepów np. Orsay
Ogólnie polecacie ten portal, czy lepiej się wybrać do galerii handlowej...

Edytowane przez beasis
Czas edycji: 2018-01-24 o 04:13
beasis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 04:53   #604
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez beasis Pokaż wiadomość
Witam na Forum
Przepraszam, nie mam czasu czytać całego wątku, dlatego prosiłabym cierpliwą osobę o kilka odpowiedzi. Otóż chciałabym zamówić kilka ubrań w Zalando (różnych marek). Nigdy wcześniej tego nie robiłam. I teraz:
- czy wysyłka i zwrot faktycznie są zawsze bezpłatne (również w przypadku odbioru za pobraniem) - oczywiście z wyjątkiem przesyłki ekspresowej
- czy jeśli zamówię np. 4 ciuszki, a dwa będę chciała oddać - nie będzie żadnych problemów i kurier również przyjedzie bezpłatnie odebrać te 2 rzeczy?
- czy trzeba jakoś pakować te zwracane rzeczy, drukować formularze itd.
- czy rozmiarówka jest podobna do popularnych sklepów np. Orsay
Ogólnie polecacie ten portal, czy lepiej się wybrać do galerii handlowej...
1 i 2 - tak
3 - nie, zwrot zlecasz przez internet, naklejkę adresową odklejasz z formularza, kurier przy odbiorze podpisuje Ci się na formularzu
4 - w Zalando są różne marki, każda ma swoją rozmiarówkę. Podobnie jak popularne sklepy - m z Orsaya bywa inne niż m z Zary
5 - polecam, coraz rzadziej robię zakupy w galeriach, jestem chora, gdy mam tam iść i czegoś szukać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 10:48   #605
beasis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 16
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Bardzo dziękuję za odpowiedź!
Hm. A jeśli zamówiłam tam dwie rzeczy dziś rano, ALE chciałabym zamówić coś jeszcze. Niby mam opcję anulowania całego zamówienia, ale to jest ryzykowne, bo zakupiłam ostatni sweterek i teraz nie jest już dostępny. A bardzo mi na nim zależy. Być może po anulowaniu zamówienia, pojawiłby się ponownie jako dostępny, ale zanim zdążę skompletować ponownie zamówienie i "wyklikać" to wszystko co tam jest potrzebne, ktoś może mi sprzątnąć sprzed nosa ten ostatni model. Czy wypada złożyć kolejne zamówienie mimo, że tamto nie zostało jeszcze wysłane? Czy koś tak robił?

Edytowane przez beasis
Czas edycji: 2018-01-24 o 11:48
beasis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 11:49   #606
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez beasis Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za odpowiedź!
Hm. A jeśli zamówiłam tam dwie rzeczy dziś rano, ALE chciałabym zamówić coś jeszcze. Niby mam opcję anulowania całego zamówienia, ale to jest ryzykowne, bo zakupiłam ostatni sweterek i teraz nie jest już dostępny. A bardzo mi na nim zależy. Być może po anulowaniu zamówienia, pojawiłby się ponownie jako dostępny, ale zanim zdążę skompletować ponownie zamówienie i "wyklikać" to wszystko co tam jest potrzebne, ktoś może mi sprzątnąć sprzed nosa ten ostatni model. Czy wypada złożyć kolejne zamówienie mimo, że tamto nie zostało jeszcze wysłane? Czy koś tak robił?
Składaj następne i się nie czaj .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 11:58   #607
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez beasis Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za odpowiedź!
Hm. A jeśli zamówiłam tam dwie rzeczy dziś rano, ALE chciałabym zamówić coś jeszcze. Niby mam opcję anulowania całego zamówienia, ale to jest ryzykowne, bo zakupiłam ostatni sweterek i teraz nie jest już dostępny. A bardzo mi na nim zależy. Być może po anulowaniu zamówienia, pojawiłby się ponownie jako dostępny, ale zanim zdążę skompletować ponownie zamówienie i "wyklikać" to wszystko co tam jest potrzebne, ktoś może mi sprzątnąć sprzed nosa ten ostatni model. Czy wypada złożyć kolejne zamówienie mimo, że tamto nie zostało jeszcze wysłane? Czy koś tak robił?
Nie ma żadnego problemu, możesz robić kolejne zamówienie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-25, 09:51   #608
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez beasis Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za odpowiedź!
Hm. A jeśli zamówiłam tam dwie rzeczy dziś rano, ALE chciałabym zamówić coś jeszcze. Niby mam opcję anulowania całego zamówienia, ale to jest ryzykowne, bo zakupiłam ostatni sweterek i teraz nie jest już dostępny. A bardzo mi na nim zależy. Być może po anulowaniu zamówienia, pojawiłby się ponownie jako dostępny, ale zanim zdążę skompletować ponownie zamówienie i "wyklikać" to wszystko co tam jest potrzebne, ktoś może mi sprzątnąć sprzed nosa ten ostatni model. Czy wypada złożyć kolejne zamówienie mimo, że tamto nie zostało jeszcze wysłane? Czy koś tak robił?
przesyłka jest bezpłatna, rób kolejne zamówienie, do mnie czasami kurier na raz nawet 5 paczek przynosi
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 14:27   #609
beasis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 16
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Dzięki bardzo. Dziś przyszły wszystkie 3 rzeczy. Dwie na pewno zostawiam, są idealne , nad jedną się zastanowię, ponieważ mimo że wzięłam rozmiar mniejszy (S) niż zwykle noszę (bardziej M), i tak jest odrobinę za duża (Espirit). XS byłaby lepsza. Druga to w kolei M i jest w sam raz (Benneton). No właśnie, te rozmiarówki tutaj są problemem. Mam pytanie, czy jeśli podczas składania zamówienia na dwie rzeczy (w jednej paczce) skorzystałam z kuponu rabatowego, to jeśli zwrócę jedną z tych rzeczy, to ten rabat zostanie mi "odebrany" ?
I jeszcze gorąca prośba: gdyby ktoś mi napisał coś na temat rozmiarówek takich firm, jak Anna Field, New Look, Zalando Essentials oraz Even&Odd. Zakładając, że w Orsay najczęściej dobra jest na mnie S (w przypadku ciut bardziej rozciągliwych ubrań, jak koszulki, sweterki) i M (w przypadku tych ze sztywnego materiału), to jakie brać rozmiary w/w firm? Biust mam mały Akurat rzeczy, które mnie interesują prawie nie mają komentarzy, zresztą zalecenie w komentarzach "brać swój rozmiar" też jest względne, bo ten "swój" tzn jaki? Skoro każda sieciówka ma inne...Dlatego posiłkuję się tutaj porównaniem z Orsay`em, ponieważ tam chyba każdy coś kiedyś kupił. W New Look kupowałam kiedyś dwie rzeczy i raczej musiałam brać o rozmiar większe niż zwykle, ale czy to jest tam normą, tego nie wiem, bo rzadko tam wchodzę. Natomiast o pozostałych markach w ogóle nie mam bladego pojęcia. Przepraszam za tyle pytań i dziękuję za cierpliwość
PS. Z tabeli rozmiarów Zalando wychodzi mi M, czyli 38, gdyby to miało w czymś pomóc.

Edytowane przez beasis
Czas edycji: 2018-01-26 o 14:53
beasis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 20:07   #610
minieczka94
Przyczajenie
 
Avatar minieczka94
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 28
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Dziewczyny, miała któraś z Was doświadczenia z Zalando Lounge?

Skusiłam się na zakup okularów przeciwsłonecznych, oczywiście byłam świadoma dłuższego czasu na przesyłkę, więc nie byłam zdziwiona, że paczka dotarło do mnie po miesiącu, jednak znalazłam w niej jedynie etui

Po kilku wysłanych mailach, wiadomościach na FB i niedziałającej infolinii zadzwoniłam do normalnego Zalando, które niestety nie może mi pomóc w tej sprawie.
Któraś z Was miała podobne doświadczenia? Na ich stonie na fb widzę, że nie jestem sama w tej sytuacji
minieczka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 14:27   #611
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez beasis Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo. Dziś przyszły wszystkie 3 rzeczy. Dwie na pewno zostawiam, są idealne , nad jedną się zastanowię, ponieważ mimo że wzięłam rozmiar mniejszy (S) niż zwykle noszę (bardziej M), i tak jest odrobinę za duża (Espirit). XS byłaby lepsza. Druga to w kolei M i jest w sam raz (Benneton). No właśnie, te rozmiarówki tutaj są problemem. Mam pytanie, czy jeśli podczas składania zamówienia na dwie rzeczy (w jednej paczce) skorzystałam z kuponu rabatowego, to jeśli zwrócę jedną z tych rzeczy, to ten rabat zostanie mi "odebrany" ?
I jeszcze gorąca prośba: gdyby ktoś mi napisał coś na temat rozmiarówek takich firm, jak Anna Field, New Look, Zalando Essentials oraz Even&Odd. Zakładając, że w Orsay najczęściej dobra jest na mnie S (w przypadku ciut bardziej rozciągliwych ubrań, jak koszulki, sweterki) i M (w przypadku tych ze sztywnego materiału), to jakie brać rozmiary w/w firm? Biust mam mały Akurat rzeczy, które mnie interesują prawie nie mają komentarzy, zresztą zalecenie w komentarzach "brać swój rozmiar" też jest względne, bo ten "swój" tzn jaki? Skoro każda sieciówka ma inne...Dlatego posiłkuję się tutaj porównaniem z Orsay`em, ponieważ tam chyba każdy coś kiedyś kupił. W New Look kupowałam kiedyś dwie rzeczy i raczej musiałam brać o rozmiar większe niż zwykle, ale czy to jest tam normą, tego nie wiem, bo rzadko tam wchodzę. Natomiast o pozostałych markach w ogóle nie mam bladego pojęcia. Przepraszam za tyle pytań i dziękuję za cierpliwość
PS. Z tabeli rozmiarów Zalando wychodzi mi M, czyli 38, gdyby to miało w czymś pomóc.

Ja noszę typowe 34, czasami nawet 32. I tak: Anny Field zamawiałam tylko buty póki co. W 80% noszę 38 i ich 38 pasuje idealnie. New Look ma dość małe ubrania, 34 jest mi na styk, czasami rozmiar większy byłby lepszy. Zalando Essentials z kolei ma wg mnie zawyżoną rozmiarówkę. Ich XS jest dość luźne. Oczywiście dużo zależy tu od kroju. Bluzki basicowe z elastanem są ok, ale już bluzy czy sweterki wypadają większe. Even&Odd rozmiarówka "typowa" dla mnie. Ogólnie dużo zależy tu od składu materiału. Jeżeli jest z dodatkiem elastanu to ładnie się dopasuje do sylwetki. 100% bawełna raczej podobnie.
Na Zalando jest właśnie ten plus, że przesyłka i zwrot jest za damo, więc zawsze możesz wymienić nietrafiony rozmiar. No ale wiadomo, kasa zamrożona na jakiś czas i czasami problem z dostępnością rozmiaru czasami
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-27, 15:11   #612
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez minieczka94 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, miała któraś z Was doświadczenia z Zalando Lounge?

Skusiłam się na zakup okularów przeciwsłonecznych, oczywiście byłam świadoma dłuższego czasu na przesyłkę, więc nie byłam zdziwiona, że paczka dotarło do mnie po miesiącu, jednak znalazłam w niej jedynie etui

Po kilku wysłanych mailach, wiadomościach na FB i niedziałającej infolinii zadzwoniłam do normalnego Zalando, które niestety nie może mi pomóc w tej sprawie.
Któraś z Was miała podobne doświadczenia? Na ich stonie na fb widzę, że nie jestem sama w tej sytuacji
A co to takiego w ogóle???
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 15:12   #613
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A co to takiego w ogóle???
Klub zakupowy. Kupuje się w ramach akcji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 15:26   #614
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Aaaa, już zerknęłam. Coś takiego jak Grupon
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-28, 16:27   #615
beasis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 16
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Dziękuję za odpowiedź, szczególnie Inka
A napiszcie proszę, czy zdarza Wam się zamawiać tę samą rzecz, ale w dwóch rozmiarach? Gdy od razu widać, że jedną będziecie chcieli (a ręcz musieli) oddać. Wiadomo, że nie jest to "nielegalne" i formalnie można, ale w praktyce robicie tak? Zwłaszcza, gdy widać, że pozostały ostatnie sztuki, coś się bardzo podoba a wy się wahacie między 2 rozmiarami... Ja się trochę "czaję" bo jednak ci kurierzy ich kosztują i to tak trochę głupio wygląda. Chyba, że mają stałą umowę z firmami kurierskimi i płacą im tyle samo niezależnie od ilości zwrotów.
Ja póki co zdecydowałam się zostawić wszystkie 3 zakupione rzeczy. Jak na pierwsze zamówienie, to chyba dobrze Ale już widzę, że to bardzo uzależnia. Złożyłam następne, ciekawe, jak będzie teraz. I jeszcze jedno pytanko - czy oni czasem przyznają kolejne kody rabatowe? I jak często?

Edytowane przez beasis
Czas edycji: 2018-01-28 o 16:31
beasis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 11:07   #616
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez beasis Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź, szczególnie Inka
A napiszcie proszę, czy zdarza Wam się zamawiać tę samą rzecz, ale w dwóch rozmiarach? Gdy od razu widać, że jedną będziecie chcieli (a ręcz musieli) oddać. Wiadomo, że nie jest to "nielegalne" i formalnie można, ale w praktyce robicie tak? Zwłaszcza, gdy widać, że pozostały ostatnie sztuki, coś się bardzo podoba a wy się wahacie między 2 rozmiarami... Ja się trochę "czaję" bo jednak ci kurierzy ich kosztują i to tak trochę głupio wygląda. Chyba, że mają stałą umowę z firmami kurierskimi i płacą im tyle samo niezależnie od ilości zwrotów.
Ja póki co zdecydowałam się zostawić wszystkie 3 zakupione rzeczy. Jak na pierwsze zamówienie, to chyba dobrze Ale już widzę, że to bardzo uzależnia. Złożyłam następne, ciekawe, jak będzie teraz. I jeszcze jedno pytanko - czy oni czasem przyznają kolejne kody rabatowe? I jak często?
bardzo często zamawiam w dwóch rozmiarach i potem zwracam rzecz, która mi nie pasuje; głównie buty, kardigany i spódnice
ostatnio odesłałam bluzkę, bo była za duża i jestem pewna, że zaznaczyłam powód zwrotu za duży rozmiar; jak otrzymali towar to w mailu potwierdzającym mi napisali, że przepraszają za wadliwy towar i dostałam jako rekompensatę rabat 10% na zakupy za min. 120 zł; coś im się chyba pomyliło, bo bluzka nie była wadliwa, ale rabat zawsze się przyda na następne zakupy

Edytowane przez Pakipsi
Czas edycji: 2018-01-29 o 11:11 Powód: pomyłka
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 11:20   #617
nataliaanna83
Raczkowanie
 
Avatar nataliaanna83
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 151
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Zamawiam kilka rzeczy, część zwracam. Średnio z 3 rzeczy zostawiam 1, spodnie to niestety z 5 zostawiam 1. Zdarza się, że muszę zamówić kuriera z prośbą o zwrot drugi raz. Niektóre ciuchy troszkę są znoszone bądź naprzymierzane. W takich przypadkach oddaję zaraz na drugi dzień - zaznaczam prośbę o zwrot. Z dostawami różnie od 3 dni do dwóch tygodni przy mega ilości - zamówienia zbiorcze, ciuchy męskie ( czekałam na paczkę około 3 tygodni). Dodatki/Akcesoria - nie byłam zadowolona. Bluzki i spodnie - jak najbardziej. Suknie wieczorowe - 2 przyszły w okropnym stanie.
nataliaanna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 12:12   #618
DorrisKa
Przyczajenie
 
Avatar DorrisKa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Zależy skąd się zamawia. Zamawiałam może z Zalando 5 razy i raz musiałam zwrócić, ale z własnej winy, bo zamówione buty okazały się za duże (źle spojrzałam na rozmiarówkę). Długo czekałam aż przyślą mi buty w odpowiednim rozmiarze. Jeśli chodzi o jakość ubrań zawsze byłam zadowolona
__________________
Słowo i idea mają moc zdolną zmieniać świat.
DorrisKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 14:15   #619
beasis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 16
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Na tej karcie, która jest wewnątrz paczki są kolejno:
1. po lewej stronie na górze - rachunek,
2. po lewej na dole - potwierdzenie odbioru przesyłki,
3. po prawej na górze: naklejka chyba służąca do nadania paczki do Zalando?? (z 3 kodami kreskowymi),
4. po prawej na dole: instrukcja jak zwrócić paczkę oraz naklejka z kodem kreskowym.

Teraz, czy dobrze rozumiem: jeśli chcę zwrócić produkt to: towar pakuję do tego opakowania w którym przyszedł towar z Zalando, do środka wkładam rachunek, na paczce naklejam naklejkę z 3 kodami kreskowymi, a do czego służy ten kod kreskowy z punktu 4.?

Kolejna sprawa... jeśli w paczce było np. 5 T-shirtów, a chcę zwrócić 3 z nich, to zaznaczam to jakoś na potwierdzeniu nadania dla kuriera? Wysyłam je wszystkie w 1 paczce?
A co, gdybym jednak namyślila się i za tydzień chciała zwrócić dwie kolejne rzeczy?
Poza tym przy tym postępowaniu nie mam przecież już paragonu, bo został wyslany w paczce nr 1...

Tak myślę, że chyba najlepiej zamawiać każdą rzecz osobno, w 1 paczce. Jeśli się to zrobi od razu to i tak kurier przyniesie wszystkie naraz, a nie będzie takich rozterek z odsyłaniem części produktów.

Edytowane przez beasis
Czas edycji: 2018-01-29 o 14:17
beasis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-29, 14:29   #620
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez beasis Pokaż wiadomość
Na tej karcie, która jest wewnątrz paczki są kolejno:
1. po lewej stronie na górze - rachunek,
2. po lewej na dole - potwierdzenie odbioru przesyłki,
3. po prawej na górze: naklejka chyba służąca do nadania paczki do Zalando?? (z 3 kodami kreskowymi),
4. po prawej na dole: instrukcja jak zwrócić paczkę oraz naklejka z kodem kreskowym.

Teraz, czy dobrze rozumiem: jeśli chcę zwrócić produkt to: towar pakuję do tego opakowania w którym przyszedł towar z Zalando, do środka wkładam rachunek, na paczce naklejam naklejkę z 3 kodami kreskowymi, a do czego służy ten kod kreskowy z punktu 4.?

Kolejna sprawa... jeśli w paczce było np. 5 T-shirtów, a chcę zwrócić 3 z nich, to zaznaczam to jakoś na potwierdzeniu nadania dla kuriera? Wysyłam je wszystkie w 1 paczce?
A co, gdybym jednak namyślila się i za tydzień chciała zwrócić dwie kolejne rzeczy?
Poza tym przy tym postępowaniu nie mam przecież już paragonu, bo został wyslany w paczce nr 1...

Tak myślę, że chyba najlepiej zamawiać każdą rzecz osobno, w 1 paczce. Jeśli się to zrobi od razu to i tak kurier przyniesie wszystkie naraz, a nie będzie takich rozterek z odsyłaniem części produktów.
żadnego paragonu nie zwracasz, ten rachunek jest dla ciebie; zwrot robisz tylko na swoim koncie w internecie zaznaczając, co i dlaczego chcesz zwrócić; wkładasz rzeczy do paczki i naklejasz tą naklejkę służącą do nadania paczki (najlepiej, jak nakleisz ją na starą naklejkę); kurier tylko potwierdza, że odebrał paczkę, jego nie interesuje, co jest w środku i ile rzeczy zwracasz, ta informacja jest na twoim koncie w zalando
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 00:08   #621
Larysa7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez however02 Pokaż wiadomość
Przestrzegam przed Zalando. Robiłam tam zakupy od kilku lat, do tego roku wszystko świetnie działało. Później wprowadzili przelew tradycyjny, zaczęły się problemy z terminowością dostaw, fedex zawalał sprawę po całości. Ale to co zdarzyło się u mnie w tym miesiącu przechodzi wszelkie pojęcie. Dwa razy kiedy zwracałam zamówienia, dostawałam zwrot pieniędzy tylko za część tych zamówień, pisałam do nich na fb, twierdzili że weryfikują to z magazynem, po czym przelewali mi brakującą część pieniędzy. Napisałam im, że jest to żerowanie na nieuwadze klienta i jestem przekonana, że gdybym nie monitorowała na bieżąco stanu konta oni nie przelali by mi moich pieniędzy (mam screeny z całą konwersacją).
Szczytem wszystkiego jest ostatnia sytuacja, 2 tygodnie temu zwróciłam w jednym zamówienia 2 rzeczy. Po raz kolejny otrzymałam zwrot tylko za jedną, za drugą (PONAD 500zł) nie otrzymałam zwrotu. Napisałam do Zalando, po 3 dniach odpowiedzieli mi że w przesyłce niby był jeden przedmiot i nie oddadzą mi moich pieniędzy! Od tamtej pory piszę posty na ich tablicy, które bezustannie kasują. Napisałam maila do serwisu i cisza, zamierzam napisać list do berlińskiego biura i zgłosić sprawę na policję. Czy któraś z Was miała kiedykolwiek podobną sytuację? Zastanawiam się czy skoro 3 razy w ciągu jednego miesiąca miałam taki problem to czy to nie oznacza, że ktoś z fedexu mógł sobie "przygarnąć" zwracane przeze mnie przedmioty czy w zalando mają taki syf na magazynie, że gubią produkty.
W każdym razie nie odpuszczę, mogę nawet zrobić test na wariografie, że zwracałam 2 produkty. Zamierzam to nagłośnić, bo mnie okradli, ale nie mogę wyjść z szoku jak sklep, któremu ufałam okazał się być oszustem i złodziejem. Polecam nagrywanie na telefon całego procesu zwrotu towaru, bo inaczej okradną też i Was.
Witam, Mam w tej chwili identyczna sytuację. Podobnie jak Pani robię dość spore zakupy zwroty również. Nie chcą mi zwrócić pieniędzy identycznie jak u Pani twierdzą ze w moim przypadku butów nie było w paczce. Nie wiem co mam robić maile nie skutkują telefonicznie nie chcą rozmawiać tylko przytakują i proszą o maila. Czy udało się Pani rozwiązać sytuację i w jaki sposób. Z góry dziękuję za pomoc.
Larysa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 14:33   #622
netulek
Przyczajenie
 
Avatar netulek
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 11
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Dziewczyny, ja w ciagu miesiąca zamowilam okolo 25 sztuk róznej odzieży, wszystko dostalam na czas, nowiutkie ładnie zapakowane. Jedynie zamówiłam dwa biustonosze, a przyszedl mi jeden, zaraz zadzwonilam i w ciagu 3h od mojego telefonu otrzymalam zwrot pieniedzy na konto za jeden brakujący biustonosz. Nie chcę znać juz galerii handlowych, teraz zakupy dla mnie to przyjemnosc i frajda
netulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 16:16   #623
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez netulek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja w ciagu miesiąca zamowilam okolo 25 sztuk róznej odzieży, wszystko dostalam na czas, nowiutkie ładnie zapakowane. Jedynie zamówiłam dwa biustonosze, a przyszedl mi jeden, zaraz zadzwonilam i w ciagu 3h od mojego telefonu otrzymalam zwrot pieniedzy na konto za jeden brakujący biustonosz. Nie chcę znać juz galerii handlowych, teraz zakupy dla mnie to przyjemnosc i frajda
Mam tak samo
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 21:35   #624
nataliaanna83
Raczkowanie
 
Avatar nataliaanna83
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 151
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez netulek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja w ciagu miesiąca zamowilam okolo 25 sztuk róznej odzieży, wszystko dostalam na czas, nowiutkie ładnie zapakowane. Jedynie zamówiłam dwa biustonosze, a przyszedl mi jeden, zaraz zadzwonilam i w ciagu 3h od mojego telefonu otrzymalam zwrot pieniedzy na konto za jeden brakujący biustonosz. Nie chcę znać juz galerii handlowych, teraz zakupy dla mnie to przyjemnosc i frajda
Też kiedyś nazamawiałam sporo rzeczy z Zalando. Bielizna była bardzo dobrej jakości.

Ja już bardzo okazjonalnie robię zakupy w galeriach handlowych. Na wyprzedażach jest już naprawdę straszna jakość. Zdarza mi się zrobić zakupy zagranicą, ale wtedy nigdy nie wchodzę do galerii. Raczej wybieram małe butiki. Straszne mam zniechęcenie do galerii handlowych. Ale z Zalando trzeba też uważać - za bardzo wciąga.
nataliaanna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 22:09   #625
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez nataliaanna83 Pokaż wiadomość
Też kiedyś nazamawiałam sporo rzeczy z Zalando. Bielizna była bardzo dobrej jakości.

Ja już bardzo okazjonalnie robię zakupy w galeriach handlowych. Na wyprzedażach jest już naprawdę straszna jakość. Zdarza mi się zrobić zakupy zagranicą, ale wtedy nigdy nie wchodzę do galerii. Raczej wybieram małe butiki. Straszne mam zniechęcenie do galerii handlowych. Ale z Zalando trzeba też uważać - za bardzo wciąga.
Szczera prawda
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 12:45   #626
truski22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 25
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Witam ile teraz się czeka na zwrot pieniędzy z zalando na rachunek ? zamierzam lada dzień odesłać paczke u mnie jest tak że paczki przywozi DHL a zwrot zabiera Fedex. Jestem z okolic Gorzowa Wlkp. Dawno zamawiałam i teraz widzę że trzeba sobie z paczki wyciąć i wypełnić potwierdzenie nadania przesyłki zwrotnej prawda? miłego dnia
truski22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 14:47   #627
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez truski22 Pokaż wiadomość
Witam ile teraz się czeka na zwrot pieniędzy z zalando na rachunek ? zamierzam lada dzień odesłać paczke u mnie jest tak że paczki przywozi DHL a zwrot zabiera Fedex. Jestem z okolic Gorzowa Wlkp. Dawno zamawiałam i teraz widzę że trzeba sobie z paczki wyciąć i wypełnić potwierdzenie nadania przesyłki zwrotnej prawda? miłego dnia
Zwrot jest szybki - w ciągu kilku dni. Wydrukować trzeba list i potwierdzenie tylko wtedy, gdy wykorzystałaś już etykietę zwrotną z tego zamówienia wcześniej.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-02, 19:00   #628
truski22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 25
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Zwrot jest szybki - w ciągu kilku dni. Wydrukować trzeba list i potwierdzenie tylko wtedy, gdy wykorzystałaś już etykietę zwrotną z tego zamówienia wcześniej.

czyli jak tylko jedną rzecz zamawiałam i teraz ją zwracam to żadnego dokumentu zwrotu do paczki nie wsadzam? nakleiłam tylko etykietę dla kuriera. No i ja przez stronę podałam powód dla którego zwracam. Na rachunku nic nie pisało że trzeba włożyć formularz zwrotu do środka bo go nie ma:P a w panelu zamówien online jest ten formularz więc juz zgłupiałam hehe

Edytowane przez truski22
Czas edycji: 2018-03-02 o 19:03
truski22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 16:54   #629
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez truski22 Pokaż wiadomość
czyli jak tylko jedną rzecz zamawiałam i teraz ją zwracam to żadnego dokumentu zwrotu do paczki nie wsadzam? nakleiłam tylko etykietę dla kuriera. No i ja przez stronę podałam powód dla którego zwracam. Na rachunku nic nie pisało że trzeba włożyć formularz zwrotu do środka bo go nie ma:P a w panelu zamówien online jest ten formularz więc juz zgłupiałam hehe
Robisz dokładnie tak jak napisałaś.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-04, 19:22   #630
truski22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 25
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Robisz dokładnie tak jak napisałaś.
super dzięki
truski22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-21 14:01:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.