Sylwester 2014/15 na kanapie przed tv - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-03, 16:17   #601
lexi221
Zadomowienie
 
Avatar lexi221
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 090
Dot.: Sylwester 2014/15 na kanapie przed tv

Tak was podczytuję i wrzucę też coś od siebie w dzisiejszych czasach nawet magisterka nie daje pewnych szans na pracę trzeba mieć znajomości albo szerokie plecy w tym roku w moim życiu szykują się bardzo duże zmiany.
Tam gdzie pracuję jestem już rok (wcześniej byłam 5 miesięcy na stażu), w tym roku ma wrócić dziewczyna za którą jestem (notabene 40 lat urodziła swoje pierwsze dziecko i dosyć późno wyszła za mąż). Zobaczę co mi zaproponują albo zwijać manatki albo sama nie wiem. Ogólnie jak przyszłam do pracy to na początku siedziałam z chłopakiem i dziewczyną w pokoju bardzo się zżyliśmy ze sobą minęły 4 miesiące a mnie przenieśli do innego pokoju w którym jestem z kierowniczką i uwierzcie mi bądź nie nie mam łatwo. Toksyczna atmosfera i tyle.
W Nowym Roku postanowiłam sobie:
Cele na najbliższy rok:

1. Znaleźć prawdziwą miłość chciałabym kogoś poznać byłam w jednym nieudanym związku. Nawet w ubiegłym roku poznałam chłopaka w autobusie, który widać było że zabujał się we mnie (bez wzajemności). Żeby dał mi święty spokój powiedziałam że mam chłopaka tylko niepotrzebnie dałam mu swój numer ale napisałam że dalsza znajomość nie mam sensu. Nie było między nami tej iskry, nie potrafiłabym być z osobą do której nic nie czuję. Ogólnie to przyciągam do siebie jakiś dziwnych kolesi a co najgorsze albo zajętych albo żonatych tragedia. Tylko że jak się nie jeździ na imprezy to ciężko kogoś spotkać.
2. Być bardziej konsekwentną i stanowczą w niektórych sprawach.
3. Z większym optymizmem podchodzić do życia -lepiej spróbować i żałować niż żałować że się nie spróbowało.

Ogólnie wiem że nie ma co za bardzo wybiegać w przyszłość bo życie i tak pisze swoje scenariusze. Uważam jednak że mimo wszystko zrobiłam się bardziej otwarta na ludzi dzięki właśnie tej pracy, chociaż nie mam kontaktu z klientami stałam się odważniejsza chyba że widzę że ktoś albo mnie olewa, obgaduje albo nie ma ochoty na rozmowę ze mną wtedy też go olewam bo nie ma się co starać jeśli ktoś cię nie chce.

O bieganiu na razie nie myślę przy moim wzroście 173 cm i 54 kg poza tym o 5.00 wstaję do pracy więc nie chce mi się tak rano zrywać z łóżka.
Moja wada jestem strasznie pamiętliwa o nie potrafię wybaczyć wyrządzonej mi krzywdy.

Edytowane przez lexi221
Czas edycji: 2015-01-03 o 16:19
lexi221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 17:46   #602
Cathless
Rozeznanie
 
Avatar Cathless
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 553
GG do Cathless
Dot.: Sylwester 2014/15 na kanapie przed tv

Cytat:
Napisane przez lexi221 Pokaż wiadomość

O bieganiu na razie nie myślę przy moim wzroście 173 cm i 54 kg poza tym o 5.00 wstaję do pracy więc nie chce mi się tak rano zrywać z łóżka.
Moja wada jestem strasznie pamiętliwa o nie potrafię wybaczyć wyrządzonej mi krzywdy.
A moim zdaniem waga i wzrost nie stoją na przeszkodzie w uprawianiu sportu (niekoniecznie biegania) (no chyba, że ktoś ma skrajną niedowage i wyniszczenie organizmu). Sport jest przede wszystkim dla zdrowia i lepszego sampoczucia .

Też nie jestem zwolenniczką zmuszania siebie. Jeśli ktoś nie znosi biegać, a woli np. maszerowac, czy spacerować to droga wolna, ważne aby ruszyć tylek sprzed telewizora .
Ja nienawidzę siatkówki i prędzej ktoś oberwie piłką niż zmusi mnie do gry
Cathless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 21:47   #603
Lady Swallow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 111
Dot.: Sylwester 2014/15 na kanapie przed tv

Cytat:
Napisane przez Cathless Pokaż wiadomość
A moim zdaniem waga i wzrost nie stoją na przeszkodzie w uprawianiu sportu (niekoniecznie biegania) (no chyba, że ktoś ma skrajną niedowage i wyniszczenie organizmu). Sport jest przede wszystkim dla zdrowia i lepszego sampoczucia .

Też nie jestem zwolenniczką zmuszania siebie. Jeśli ktoś nie znosi biegać, a woli np. maszerowac, czy spacerować to droga wolna, ważne aby ruszyć tylek sprzed telewizora .
Ja nienawidzę siatkówki i prędzej ktoś oberwie piłką niż zmusi mnie do gry

Co do biegania to się zgodzę z Tobą Cathless. Ja mam 175 i ważę 53-54 kg, a mimo to biegam regularnie i widzę tylko pozytywy, bo sylwetka nie robi się wcale szczuplejsza, a jedynie bardziej umięśniona i taka gibka i smukła


Dziewczyny, pisałam Wam o planowanej na dzisiaj rozmowie kwalifikacyjnej i o moich wątpliwościach... no i kurna dostałam tą pracę i nie wiem co zrobić, do końca tygodnia muszę dać odpowiedź i nie wiem nie wiem nie wiem. Najgorsze, że proponują mi trochę mniejsze pieniądze niż zarabiam teraz, ale z drugiej strony duża progresja pod kątem rozwoju i mam niemałą zagwozdkę. Ktoś poradzi coś?
Lady Swallow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 21:58   #604
Cathless
Rozeznanie
 
Avatar Cathless
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 553
GG do Cathless
Dot.: Sylwester 2014/15 na kanapie przed tv

Cytat:
Napisane przez Lady Swallow Pokaż wiadomość


Dziewczyny, pisałam Wam o planowanej na dzisiaj rozmowie kwalifikacyjnej i o moich wątpliwościach... no i kurna dostałam tą pracę i nie wiem co zrobić, do końca tygodnia muszę dać odpowiedź i nie wiem nie wiem nie wiem. Najgorsze, że proponują mi trochę mniejsze pieniądze niż zarabiam teraz, ale z drugiej strony duża progresja pod kątem rozwoju i mam niemałą zagwozdkę. Ktoś poradzi coś?
Ja chyba zgodzilabym się na tą nową pracę ze względu na rozwój .
Cathless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-05 22:58:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:07.