Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-11-05, 13:14   #631
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
tak z keratyn±. Jak siê zbuntuj± to dam im przez chwilê spokój i zmieniê od¿ywki

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------



wklejaj, wklejaj, mi siê bardzo podobaj± Twoje w³osy I od Vingii, ale ona cos ostatnio tu nie zagl±da
Obciete na prosto faktycznie wygladaja zdrowo. Tak jak kiedy¶ pisa³am - jak od dziewczynki z podstawówki
A no tak
Te¿ mam na prosto, ale ju¿ muszê i¶æ koniecznie znowu fryzjerka bierze za to 25z³ wiêc nie jest ¼le
Ale to dopiero po keratynce, któr± nie wiem kiedy zrobiê bo $ brak i inne wydatki

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Mama ma zapytaæ swojej kole¿anki fryzjerki, czy zrobi³a by mi Encanto i za ile jak wróci z urlopu i mama zapyta dam Wam znaæ ;P
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-05, 13:27   #632
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
takie jak na zdjêciu - tu by³y niskalane ¿adnym zabiegiem. W opisie to tak - by³y mocno zniszczone nieudanym rozja¶nianiem. Fryzjerka próbowa³a z ciemnego br±zu zej¶æ do blondu. Robi³a to na dwa razy i za drugim w niektórych miejscach zrobi³a watê....
High five. Mia³am w³osy idealne, a¿ nie zechcia³am z jasnego-¶rdniego blondu ze¶æ do ¶redniego blondu.
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&bi¿uteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-05, 14:47   #633
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: zero35 biokeratin- pomocy

Cytat:
Napisane przez HiszpAneczkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Nie za czêsto wypowiadam siê na forum, dlatego te¿ nie wiem dok³adnie gdzie wrzuciæ to pytanie. Zaryzykujê

Posuzkujê preparatów do zabiegu keratynowego zero35 biokeratin marki emmebi italia. Czy którakoliwek z Was wie gdzie mog³abym je dostaæ? Jaki¶ sklep internetowy?
http://salonimage.1u2.pl/sites/defau...ezdocsomag.jpg mam na my¶li te kosmetyki

Pozdrawiam z nadziej± na odpowied¼
Na stronie emmebi jest numer telefonu, zadzwon tam, wysy³kowo sprzedaj± powy¿ej jakiejs kwoty... chyba 180 z³. a jak nie to Pani poda Ci namiar na przedstawiciela i od niego kupisz

ten na dole stacjonarny http://emmebiitalia.pl/

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2014-11-05 o 14:48
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-05, 15:06   #634
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Kasza a bêdziesz zamawiaæ wczesn±, czy pó¼n± wiosn±? Jak wczesn±, to siê dopisujê


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-05, 15:34   #635
HiszpAneczkaaa
Przyczajenie
 
Avatar HiszpAneczkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: zero35 biokeratin- pomocy

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Na stronie emmebi jest numer telefonu, zadzwon tam, wysy³kowo sprzedaj± powy¿ej jakiejs kwoty... chyba 180 z³. a jak nie to Pani poda Ci namiar na przedstawiciela i od niego kupisz

ten na dole stacjonarny http://emmebiitalia.pl/
Dziêki <3 ale ze mnie blondynka, ¿e nie poszuka³am, importera/producenta, a zaczê³am od razu od sklepów frzjerskich i Allegro.

Jeszcze raz dziêki, za naprowadzenie na w³a¶ciwy tok my¶lenia
HiszpAneczkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-05, 15:40   #636
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Kasza a bêdziesz zamawiaæ wczesn±, czy pó¼n± wiosn±? Jak wczesn±, to siê dopisujê


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zobaczê w jakim stanie bêd± w³osy. Napewno dam Wam znaæ. jak bêdzie du¿o chetnych to mo¿e nawet zamówimy oryginaln± du¿± butlê a nie odlewki. Zobaczymy, jeszcze d³ugo do wiosny

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez HiszpAneczkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki <3 ale ze mnie blondynka, ¿e nie poszuka³am, importera/producenta, a zaczê³am od razu od sklepów frzjerskich i Allegro.

Jeszcze raz dziêki, za naprowadzenie na w³a¶ciwy tok my¶lenia
Ja kiedy¶ od nich chcia³am zestaw do rekonstrukcji, ale napotka³am temat keratynowego prostowania
Gdzie¶ mam nawet namiar komórkowy do tego przedstawiciela, jak znajdê to Ci wy¶lê na pw
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-05, 21:22   #637
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
zobaczê w jakim stanie bêd± w³osy. Napewno dam Wam znaæ. jak bêdzie du¿o chetnych to mo¿e nawet zamówimy oryginaln± du¿± butlê a nie odlewki. Zobaczymy, jeszcze d³ugo do wiosny

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------



Ja kiedy¶ od nich chcia³am zestaw do rekonstrukcji, ale napotka³am temat keratynowego prostowania
Gdzie¶ mam nawet namiar komórkowy do tego przedstawiciela, jak znajdê to Ci wy¶lê na pw
Te¿ bym chêtna by³a
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-11-06, 08:48   #638
HiszpAneczkaaa
Przyczajenie
 
Avatar HiszpAneczkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ bym chêtna by³a
Ja wys³a³am do nich maial przez formularz kontaktowy, jak co¶ mi odpisz± to te¿ dam znaæ

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Cytat:
Napisane przez HiszpAneczkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja wys³a³am do nich maial przez formularz kontaktowy, jak co¶ mi odpisz± to te¿ dam znaæ
Zadzwonili do mnie- ja chyba odpuszczê, jednak bardziej mi siê op³aca do fryzjerki mojej pój¶æ.
Ale jak która¶ z Was potrzebuje, na priw mogê podaæ nr tel z którego do mnie dzwonili. Albo piszcie przez formularz na stronie i siê z wami skontaktuj±
HiszpAneczkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-06, 08:59   #639
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomo¶ci: 18 150
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

hey
Mam pytanie , otóz moja kuzynka chcialaby zrobic keratyne Encanto, ale ma krêcone w³osy i nie chce pozbyæ sie skrêtu, tylko od¿ywic wlosy zeby lepiej wygl±da³y czy jest to mo¿liwe ?
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-06, 12:19   #640
emilea2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Poka¿ wiadomo¶æ
hey
Mam pytanie , otóz moja kuzynka chcialaby zrobic keratyne Encanto, ale ma krêcone w³osy i nie chce pozbyæ sie skrêtu, tylko od¿ywic wlosy zeby lepiej wygl±da³y czy jest to mo¿liwe ?
Hejka
nie wiem jak po encanto ale ja mialam zwykle keratynowe 'prostowanie' (wygladzanie) - wlosy jak mialam krecone tak mam, za to sa odzywione, lsniace i mniej sie pusza

Edytowane przez emilea2
Czas edycji: 2014-11-06 o 12:21
emilea2 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-06, 13:17   #641
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

agunia przy encanto s± bardzo du¿e szanse, ¿e w³osy siê rozprostuj±, wiêc celowa³abym w inny produkt.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-06, 17:00   #642
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez HiszpAneczkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Zadzwonili do mnie- ja chyba odpuszczê, jednak bardziej mi siê op³aca do fryzjerki mojej pój¶æ.
Ale jak która¶ z Was potrzebuje, na priw mogê podaæ nr tel z którego do mnie dzwonili. Albo piszcie przez formularz na stronie i siê z wami skontaktuj±
tak, oni maj± drogie rzeczy, ciekawe czy za cen± idzie dzia³anie
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-06, 18:11   #643
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomo¶ci: 18 150
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziêkujê
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-06, 20:37   #644
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja ju¿ po Ogolnie mialam robione True Keratin czekoladowym. Efekt fajny. Pojade jutro do Hebe po organix szampon i od¿ywkê do w³osów prostowanych keratyna

Zobaczymy co bedzie jak umyje

Ale fajnie, wreszcie widac ze mam wlosy do pasa
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&bi¿uteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-06, 20:50   #645
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Lacturia Poka¿ wiadomo¶æ
Ja ju¿ po Ogolnie mialam robione True Keratin czekoladowym. Efekt fajny. Pojade jutro do Hebe po organix szampon i od¿ywkê do w³osów prostowanych keratyna

Zobaczymy co bedzie jak umyje

Ale fajnie, wreszcie widac ze mam wlosy do pasa
pochwal siê zdjêciami
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-06, 21:35   #646
kingula16
Rozeznanie
 
Avatar kingula16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 501
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Producent True Keratin mi odpisa³, ¿e mam podaæ adres salonu i zbadaj± sprawê przejdê siê jednak najpierw do babki mo¿e za³atwimy sprawê jako¶ polubownie

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Lacturia Poka¿ wiadomo¶æ
Ja ju¿ po Ogolnie mialam robione True Keratin czekoladowym. Efekt fajny. Pojade jutro do Hebe po organix szampon i od¿ywkê do w³osów prostowanych keratyna

Zobaczymy co bedzie jak umyje

Ale fajnie, wreszcie widac ze mam wlosy do pasa
dawaj fotki i po umyciu te¿

Edytowane przez kingula16
Czas edycji: 2014-11-06 o 21:34
kingula16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-06, 21:42   #647
maybelline
Zakorzenienie
 
Avatar maybelline
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z Honolulu :)
Wiadomo¶ci: 9 499
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Mi sie zaczê³y falowac z ty³u
__________________
ból jest przej¶ciowy. duma trwa wiecznie.
maybelline jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-06, 21:55   #648
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kingula16 Poka¿ wiadomo¶æ
Producent True Keratin mi odpisa³, ¿e mam podaæ adres salonu i zbadaj± sprawê przejdê siê jednak najpierw do babki mo¿e za³atwimy sprawê jako¶ polubownie

oooooo super

ja dzi¶ kliknê³am szampon yves rocher, zobaczymy, jest z sol±, ale ju¿ nie dbam o to... mam ostatnio do¶æ naturalnej pielêgnacji, muszê co¶ pozmieniaæ na jaki¶ czas
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-06, 21:57   #649
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez maybelline Poka¿ wiadomo¶æ
Mi sie zaczê³y falowac z ty³u
moje po cocochoco ju¿ od ponad miesi±ca mocno ¿yj± w³asnym zyciem co nieszczególnie mi siê podoba

przegl±daj±c allegro, przypomnia³o mi siê ¿e w pierwszych czê¶ciach w±tku niektóre dziewczyny rob³y prostowanie preparatem QOD, w najnowszych w±tkach jednak o tym produkcie ucich³o. Teraz znalaz³am 3 wersje: czerwon±, gold i silver. Zaczê³am zastanawiaæ siê nad t± ostatni±. Co my¶licie o tym?

QOD Red
QOD Gold
QOD Silver
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-07, 07:03   #650
HiszpAneczkaaa
Przyczajenie
 
Avatar HiszpAneczkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
tak, oni maj± drogie rzeczy, ciekawe czy za cen± idzie dzia³anie
Prawie rok temu, mia³am w³a¶nie tym zero35 biokeratin robiony zabieg u fryzjerki, w³osy co prawda nie by³y idealnie jak po prostownicy ale mi bardziej na od¿ywieniu zale¿a³o, tak¿e ja by³am zadowolona- nie puszy³y siê, miêkkie i delikatne no i po samej suszarce by³o naprawdê OK i prosto (bez ¿adnego wyci±gania na szczotce). Dlatego teraz pomy¶la³am, ¿e mo¿e taniej by mi wysz³o kupiæ samej produkty i poprosiæ kogo¶ o zrobienie, ale niestety chyba nie.
A mo¿e która¶ z Was mog³aby poleciæ produkt delikatny (bez tego formaldehydu) i w rozs±dnej cenie?
HiszpAneczkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-07, 09:24   #651
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
ja dzi¶ kliknê³am szampon yves rocher, zobaczymy, jest z sol±, ale ju¿ nie dbam o to... mam ostatnio do¶æ naturalnej pielêgnacji, muszê co¶ pozmieniaæ na jaki¶ czas
ja by³am zadowolona, ale te¿ rozcieñcza³am, tylko nie tak mocno jak organix. Dwie czê¶ci szamponu i jedna wody. W takiej proporcji szampon dobrze s³u¿y³ w³osom, jak by³ taki gêsty (oryginalny) to po kilku myciach by³o widaæ ¿e zjada keratynê.

Ostatnio by³a w YR i znalaz³am szampon bez sodium. To ten dla krêconych w³osów. Móg³by byæ te¿ fajny, bo szampony dla krêconych w³osów maj± sk³adniki wyg³adzaj±ce i eliminuj±ce puszenie, a szampon ma bardzo dobre opinie, wiêc móg³by byæ niez³y.

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Lacturia Poka¿ wiadomo¶æ
Pojade jutro do Hebe po organix szampon i od¿ywkê do w³osów prostowanych keratyna
je¶li chodzi o szampon to ja pisa³am wcze¶niej, ¿e jest bardzo gesty i w takiej postaci trudno siê nim pos³ugiwaæ. Mo¿e zostawiæ w³osy z efektem 's³abo oczyszczonej skóry', ale to wina zbyt gêstej konsystencji, któr± trudno pó¼niej zmyæ., Wydaje mi siê, ¿e to wla¶nie jest powód, ¿e szampon dostaje negatywne opinie. Jak go mocno rozcieñczysz to efekt na wlosach i dzia³anie i tak jest super, w³osy siê tak nie przet³uszcz± u nasady no i zmniejszysz sk³adnik sodium chloride o po³owê bo w tym szamponie jest, ale przy koñcu sk³adu

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez maybelline Poka¿ wiadomo¶æ
Mi sie zaczê³y falowac z ty³u
a kiedy robi³a¶ i jakim produktem?
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-07, 09:41   #652
maybelline
Zakorzenienie
 
Avatar maybelline
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z Honolulu :)
Wiadomo¶ci: 9 499
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Mialam jakos 2/3 tyg temu . kativa. W tamtyn roku bylo ok, i trzymalo mi sie rok, z ty³u zaczely aie dekikatnie falowac po 8 miesiacach jakos...
__________________
ból jest przej¶ciowy. duma trwa wiecznie.
maybelline jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-07, 09:53   #653
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez HiszpAneczkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Prawie rok temu, mia³am w³a¶nie tym zero35 biokeratin robiony zabieg u fryzjerki, w³osy co prawda nie by³y idealnie jak po prostownicy ale mi bardziej na od¿ywieniu zale¿a³o, tak¿e ja by³am zadowolona- nie puszy³y siê, miêkkie i delikatne no i po samej suszarce by³o naprawdê OK i prosto (bez ¿adnego wyci±gania na szczotce). Dlatego teraz pomy¶la³am, ¿e mo¿e taniej by mi wysz³o kupiæ samej produkty i poprosiæ kogo¶ o zrobienie, ale niestety chyba nie.
A mo¿e która¶ z Was mog³aby poleciæ produkt delikatny (bez tego formaldehydu) i w rozs±dnej cenie?
cocochoco i kativa s± bez formaldehydu cocochoco mo¿na kupiæ na allegro w granicach 100-120 z³ za 100 ml, kativa ok.45-50 z³ za zestaw
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-07, 10:35   #654
HiszpAneczkaaa
Przyczajenie
 
Avatar HiszpAneczkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
cocochoco i kativa s± bez formaldehydu cocochoco mo¿na kupiæ na allegro w granicach 100-120 z³ za 100 ml, kativa ok.45-50 z³ za zestaw
ile siê mo¿na od Was dowiedzieæ a nie zamêczê pytaniami , jak jeszcze zapytam, który z tych produktów jest lepszy?
HiszpAneczkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-07, 10:35   #655
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez maybelline Poka¿ wiadomo¶æ
Mialam jakos 2/3 tyg temu . kativa. W tamtyn roku bylo ok, i trzymalo mi sie rok, z ty³u zaczely aie dekikatnie falowac po 8 miesiacach jakos...
ale na kativie trzyma³o Ci siê rok?
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-07, 10:42   #656
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez HiszpAneczkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
ile siê mo¿na od Was dowiedzieæ a nie zamêczê pytaniami , jak jeszcze zapytam, który z tych produktów jest lepszy?
z tych dwóch uzywa³am tylko cocochoco i niestety rozprostowa³ mi w³osy na bardzo krótko (ok. 1-1.5 miesi±ca trzyma³ siê efekt) pó¼niej wróci³y moje naturalne fale. Ale w³osy by³y nadal miêkkie i g³adkie, chocia¿ niestety gdy powietrze by³o wilgotne potrafi³y siê minimalnie spuszyæ.
Kativy nie u¿ywa³am, ale kasza robi³a tym preparatem i z tego co pamietam by³a zadowolona
__________________

Edytowane przez czekoladka3
Czas edycji: 2014-11-07 o 10:43
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-07, 10:42   #657
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
ja by³am zadowolona, ale te¿ rozcieñcza³am, tylko nie tak mocno jak organix. Dwie czê¶ci szamponu i jedna wody. W takiej proporcji szampon dobrze s³u¿y³ w³osom, jak by³ taki gêsty (oryginalny) to po kilku myciach by³o widaæ ¿e zjada keratynê.

Ostatnio by³a w YR i znalaz³am szampon bez sodium. To ten dla krêconych w³osów. Móg³by byæ te¿ fajny, bo szampony dla krêconych w³osów maj± sk³adniki wyg³adzaj±ce i eliminuj±ce puszenie, a szampon ma bardzo dobre opinie, wiêc móg³by byæ niez³y.
?
-
a jaki ten szampon mia³a¶, co rozcieñcza³a¶? Ja wziê³am jaki¶, co mia³ fajne opinie na KWC, zwiêkszaj±cy objêto¶æ wziê³am jeszcze od¿ywkê regeneracyjn± nie mia³am nic nigdy z YR poza wod± toaletow±, ale poczyni³am wiêksze zamówienie ( i bêdê testowaæ)
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-07, 11:54   #658
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
a jaki ten szampon mia³a¶, co rozcieñcza³a¶? Ja wziê³am jaki¶, co mia³ fajne opinie na KWC, zwiêkszaj±cy objêto¶æ wziê³am jeszcze od¿ywkê regeneracyjn± nie mia³am nic nigdy z YR poza wod± toaletow±, ale poczyni³am wiêksze zamówienie ( i bêdê testowaæ)
ja mialam ten http://www.yves-rocher.pl/szampon_odbudowujacy , a ten bez sodium chloride to ten http://www.yves-rocher.pl/szampon_do...giem_z_baobabu , jest z baobabem, który ma w³a¶ciwo¶ci wyg³adzaj±ce - mo¿e byæ naprawdê fajny

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
z tych dwóch uzywa³am tylko cocochoco i niestety rozprostowa³ mi w³osy na bardzo krótko (ok. 1-1.5 miesi±ca trzyma³ siê efekt) pó¼niej wróci³y moje naturalne fale. Ale w³osy by³y nadal miêkkie i g³adkie, chocia¿ niestety gdy powietrze by³o wilgotne potrafi³y siê minimalnie spuszyæ.
Kativy nie u¿ywa³am, ale kasza robi³a tym preparatem i z tego co pamietam by³a zadowolona
tak, jak by³am zadowolona, rozprostowa³a mi w³osy na ca³e 5 miesiêcy, co by³oby dalej nie wiem, bo zrobi³am inoara, ale kativa wymaga pielêgnacji, serum kerapro obowi±zek, no i olejowanie, dobre maski itd
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-07, 12:13   #659
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
ja mialam ten http://www.yves-rocher.pl/szampon_odbudowujacy , a ten bez sodium chloride to ten http://www.yves-rocher.pl/szampon_do...giem_z_baobabu , jest z baobabem, który ma w³a¶ciwo¶ci wyg³adzaj±ce - mo¿e byæ naprawdê fajny

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------



tak, jak by³am zadowolona, rozprostowa³a mi w³osy na ca³e 5 miesiêcy, co by³oby dalej nie wiem, bo zrobi³am inoara, ale kativa wymaga pielêgnacji, serum kerapro obowi±zek, no i olejowanie, dobre maski itd
I w dodatku tani jest muszê kupiæ ten dla w³osów krêconych jeszcze jak jest bez soli
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-07, 12:15   #660
HiszpAneczkaaa
Przyczajenie
 
Avatar HiszpAneczkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
tak, jak by³am zadowolona, rozprostowa³a mi w³osy na ca³e 5 miesiêcy, co by³oby dalej nie wiem, bo zrobi³am inoara, ale kativa wymaga pielêgnacji, serum kerapro obowi±zek, no i olejowanie, dobre maski itd
Chyba zawsze wymagana jest dodatkowa pielegnajca po zabiegu? Ja siê zastanaiwam czy kupuj±c i robi±æ Kativê nie kupiæ od razu tego : http://allegro.pl/kativa-keratynowe-...771915635.html my¶lisz, ¿e by³oby OK?
A i jeszcze pytanko takie, lepiej zrobiæ po koloryzacji czy przed?
HiszpAneczkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.