Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-09-11, 10:52   #631
6392be72e0befe2abdcd215c5596a22ba8ea9317
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

z

Edytowane przez 6392be72e0befe2abdcd215c5596a22ba8ea9317
Czas edycji: 2018-09-20 o 14:15
6392be72e0befe2abdcd215c5596a22ba8ea9317 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-11, 12:05   #632
natalutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 43
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dzwonili z kliniki, że wyniki są dla nich ok. Tymczasem mnie coś "brac" zaczyna i gardle drapie. Od tygodnia niore witamine c i rutinoscorbin. Kurczę, nie pamiętam kiedy miałam choćby katar a tu się coś przyglądać próbuje.......
natalutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-11, 14:10   #633
kamilaohio
Rozeznanie
 
Avatar kamilaohio
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Koniec świata i jeszcze dalej ;)
Wiadomości: 536
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez natalutka Pokaż wiadomość
Dzwonili z kliniki, że wyniki są dla nich ok. Tymczasem mnie coś "brac" zaczyna i gardle drapie. Od tygodnia niore witamine c i rutinoscorbin. Kurczę, nie pamiętam kiedy miałam choćby katar a tu się coś przyglądać próbuje.......
Chyba stres przed operacją wychodzi bokiem Ja podejrzewam, że w dniu operacji to jeszcze okresu dostanę z nerów
kamilaohio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-11, 15:12   #634
natalutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 43
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ten okres wcale nie jest wykluczony.

Rok temu po innej operacji, koniecznej że względów zdrowotnych, okres zaczal mi się 3 dni po op., o tydzień za wcześnie
natalutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-11, 19:26   #635
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez natalutka Pokaż wiadomość
Dzwonili z kliniki, że wyniki są dla nich ok. Tymczasem mnie coś "brac" zaczyna i gardle drapie. Od tygodnia niore witamine c i rutinoscorbin. Kurczę, nie pamiętam kiedy miałam choćby katar a tu się coś przyglądać próbuje.......
Bierz tabletki ziołowe na gardło i psikaj tantum verde. Mi do ostatniej chwili wydawało się, że boli mnie gardło. Potem spóźnił mi sie okres( a nigdy mi się nie spóźnia i też musiałam brać tabletki, bo wolałam żeby jednak go nie było). Jeszcze miałam wrażenie, ze wyskoczy mi opryszczka, więc brałam heviran.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-11, 23:04   #636
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczyny, czyli co, jak sie ma okres to operacja bedzie przesunieta?

Za kilka tygodni mam konsultacje wiec bede wypytywac lekarza co i jak, ale mnie strasznie zaciekawilyscie.


Sent from my iPhone
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-12, 08:22   #637
karoli7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 24
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
Dziewczyny, za 12 dni mam już operacje, a w czwartek ostatnia już ostateczna konsultacje u mojego chirurga. Powiedzcie proszę o co powinnam pytać? Na pierwszej konsultacji nie wiedziałam praktycznie nic teraz już trochę się obeznalam w temacie, ale nie Wiem do końca o co pytać. Miałam mieć implanty Motiva ergonomix 230cc profil Demi, ale Chce zmienić na ok 300cc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koniecznie zastanow sie nad projekcja, zabierz ze soba kilka bluzek i pomierz w bluzkach, a co do pytan to mam podobnie, w piątek ostatnia konsultacja a w glowie pusto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez natalutka Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, czy jest sens brać pizame? Jakieś spodenki to wiadomo, ale czy górę też? Nie mam rozpinanych piżam i zastanawiam się czy je na te dwie nocki w klinice kupować.
Może bluza i szlafrok wystarczą?
Po jakim czasie da się coś luznego przez głowę wciągnąć?
Spytaj sie czy na miejscu nie maja pizam, w "mojej" klinice powiedzieli, zebym nawet kapci nie brala bo mi dadza
Jak sie okaze, ze nie maja, to mysle ze jak najbardziej warto taka zakupic jakos beda musieli sie do Ciebie dobrac zeby zmienic opatrunek czy cokolwiek innego a bez guzikow zadanie może byc utrudnione

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karoli7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-12, 12:37   #638
natalutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 43
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Pizamki nie dają, mam listę z kliniki i jest na niej napisane aby wziąć dwie.

Kupiłam na razie jedną. Najwyżej będę spać w dresie lub w samych spodniach.

Szkoda mi wydawać kasę na piżamy, których więcej pewnie nie założę. Na co dzień śpię w koszulkach, które się do kliniki na pewno nie nadają 😉
natalutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-13, 16:07   #639
Kasia9801
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cześć dziewczyny
Czytam o waszych operacjach i rozterkach przedoperacyjnych już od jakiegoś czasu i w końcu zdecydowałam się napisać Na luty mam zaplanowany zabieg u dr M. CH.-J. w Warszawie, czy są wśród nas osoby które miały do czynienia z panią doktor? Ciekawa jestem waszych opinii bo na mnie doktor na pierwszej konsultacji zrobiła dobre wrażenie, kolejną będę miała dopiero tydzień przed zabiegiem, żeby ustalić ostatecznie rozmiar implantów i resztę szczegółów mam też pytanie jakie cięcie miałyście, po piersią czy w brodawce?
Pozdrawiam
Kasia9801 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-13, 19:49   #640
JessikaBiel
Raczkowanie
 
Avatar JessikaBiel
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 66
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cześć dziewczyny

Jestem 4 miesiące po powiększeniu piersi.

Piersi są idealne, blisko siebie i rozmiar też mi odpowiada. Tylko od ok miesiaca męczy mnie ból jednej piersi od wewnętrznej strony tak jakby mięsień jeszcze nie puścił, druga pierwszy nic nie boli czy to możliwe żeby po takim czasie jeszcze bolała pierś?
JessikaBiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-13, 19:58   #641
olgadajeradosc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 46
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez JessikaBiel Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Jestem 4 miesiące po powiększeniu piersi.

Piersi są idealne, blisko siebie i rozmiar też mi odpowiada. Tylko od ok miesiaca męczy mnie ból jednej piersi od wewnętrznej strony tak jakby mięsień jeszcze nie puścił, druga pierwszy nic nie boli czy to możliwe żeby po takim czasie jeszcze bolała pierś?


Ja jestem dwa miesiące po i od 3 dni tez mnie boli jedna pierś ale od zewnętrznej strony. Tak jak by cos mnie uwierało. Jak bym miała tam cos co mnie drapie, gryzie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olgadajeradosc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-14, 08:26   #642
bezpruderyjna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 90
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cześć dziewczyny
Na tym wątku jestem nowa, choć poczytywałam Was sobie od jakiegoś czasu.
Jestem 9 dni po operacji biustu. Nadal nie czuję się w pełni sił, szczególnie nad ranem, wstając po męczącej nocy. Bóle pleców nadal mi towarzyszą i nie przesypiam przez to spokojnie całej nocy. Leki przestałam brać dopiero 3 dni temu. W ciągu dnia jest w miarę, choć piersi nadal bolą, ruchy są ograniczone, a u dołu piersi coś ściąga w dół. Wczoraj ściągnęłam szwy i jest lepiej Mam 42 lata, więc już dosyć sporo :O Już od dawna marzyłam o operacji, ale najpierw koszty, później dzieci, później zmiana partnera i tak się przeciągnęło. Powróciło jednak przed dwoma laty, kiedy zaczęłam się bardziej przyglądać tym swoim piersiom. Zauważyłam, że jedna jest mniejsza i niżej osadzona. To mnie nakłoniło do działania. Cały proces trwał u mnie od maja, pierwsza konsultacja, operacja 5 wrzesień. Mam 172 cm, 65kg i wstawiłam sobie Mentor HP 350 i 325cc. Uważam, że to dobry wybór, choć lekarz sugerował mniejsze.
Tak chciałam sobie z Wami pogadać, bo siedzenie samej w domu trochę dobija, gdy nie można jeszcze za wiele robić
Pozdrawiam wszystkie ze świeżymi żelkami i te które tęsknie czekają
bezpruderyjna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 10:50   #643
honeyed
Przyczajenie
 
Avatar honeyed
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez bezpruderyjna Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Na tym wątku jestem nowa, choć poczytywałam Was sobie od jakiegoś czasu.
Jestem 9 dni po operacji biustu. Nadal nie czuję się w pełni sił, szczególnie nad ranem, wstając po męczącej nocy. Bóle pleców nadal mi towarzyszą i nie przesypiam przez to spokojnie całej nocy. Leki przestałam brać dopiero 3 dni temu. W ciągu dnia jest w miarę, choć piersi nadal bolą, ruchy są ograniczone, a u dołu piersi coś ściąga w dół. Wczoraj ściągnęłam szwy i jest lepiej Mam 42 lata, więc już dosyć sporo :O Już od dawna marzyłam o operacji, ale najpierw koszty, później dzieci, później zmiana partnera i tak się przeciągnęło. Powróciło jednak przed dwoma laty, kiedy zaczęłam się bardziej przyglądać tym swoim piersiom. Zauważyłam, że jedna jest mniejsza i niżej osadzona. To mnie nakłoniło do działania. Cały proces trwał u mnie od maja, pierwsza konsultacja, operacja 5 wrzesień. Mam 172 cm, 65kg i wstawiłam sobie Mentor HP 350 i 325cc. Uważam, że to dobry wybór, choć lekarz sugerował mniejsze.
Tak chciałam sobie z Wami pogadać, bo siedzenie samej w domu trochę dobija, gdy nie można jeszcze za wiele robić
Pozdrawiam wszystkie ze świeżymi żelkami i te które tęsknie czekają


Hej! Super ze już po, zazdroszczę. Przede mną dzisiaj konsultacja. Jaką miałaś wyjściówkę?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
honeyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 11:10   #644
natalutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 43
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ja też zazdroszczę, bezpruderyjna, że jesteś już i po operacji i po tych pierwszych dniach, które dziewczyny określają jako najtrudniejsze.
Cholernie boję sie bólu po operacji. Bólu, braku samodzielności i kryzysu, który ponoć dopada więszość z nas po op. Aaa rzyganka
Ja nawet w ciąży nie wymiotowałam.

honeyed, u kogo masz konsultację?

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cały czas mam wątpliwości co do rozmiaru. Lekarz proponuje 325HP okrągłe mentor. Mam 167cm, ostatnio dobiłam do 55kg, nie tracę nadziei,że wrócę do 53.
74cm pod i 79cm w oklapniętym mikrobiuście.
Chciałabym osiągnąć przynajmniej 90cm w biuście i z wyliczeń wychodzi, że w takim razie powinnam mieć ultrawysoki implant ale lekarz go odradza.
Operacja w poniedziałek, o ile się nie rozchoruję

Edytowane przez natalutka
Czas edycji: 2018-09-14 o 11:01 Powód: literówka
natalutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 12:39   #645
bezpruderyjna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 90
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ja pod biustem miałam 77, a w biuście 90, ale tak jak wspominałam miałam jedną pieś niżej i nieco mniejszą. Po zabiegu czułam się dobrze, nie mdliło mnie, szybko wstałam do łazienki. Jedynie w domu, ta niemoc, ucisk na klatkę i bycie zależnym w każdej drobnostce od kogoś.. Miałam chwilę zwątpienia, zdażyło mi się popłakać z bólu i tej niemocy, ale teraz nie żałuję Z każdym dniem jest lepiej i żelki wyglądają coraz kształtniej
bezpruderyjna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 13:05   #646
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hej! Ja jestem 5 dni po operacji. Dopiero dzisiaj powiedzmy, że jestem w stanie normalnie funkcjonować. To było dla mnie tragiczne! Moje dwie cesarki to przy tym pikuś. Mało mi klatki nie rozdarło, nie mówiąc już o 2 dniowym rzyganiu po narkozie co było najgorsze 🤤Fatalnie to zniosłam! Cycki jak dwa głazy przyczepione, ciężar taki na klatce jakby sloń siedział,ciągle pobolewają, plecy od spania, brzuch opuchnięty jak w 7 miesiącu ciąży. Łykam przeciwbóle wciąż, bez tego ani rusz.No tragedia. Mam nadzieję, że te cycki będą warte takiego bólu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez bezpruderyjna Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Na tym wątku jestem nowa, choć poczytywałam Was sobie od jakiegoś czasu.
Jestem 9 dni po operacji biustu. Nadal nie czuję się w pełni sił, szczególnie nad ranem, wstając po męczącej nocy. Bóle pleców nadal mi towarzyszą i nie przesypiam przez to spokojnie całej nocy. Leki przestałam brać dopiero 3 dni temu. W ciągu dnia jest w miarę, choć piersi nadal bolą, ruchy są ograniczone, a u dołu piersi coś ściąga w dół. Wczoraj ściągnęłam szwy i jest lepiej Mam 42 lata, więc już dosyć sporo :O Już od dawna marzyłam o operacji, ale najpierw koszty, później dzieci, później zmiana partnera i tak się przeciągnęło. Powróciło jednak przed dwoma laty, kiedy zaczęłam się bardziej przyglądać tym swoim piersiom. Zauważyłam, że jedna jest mniejsza i niżej osadzona. To mnie nakłoniło do działania. Cały proces trwał u mnie od maja, pierwsza konsultacja, operacja 5 wrzesień. Mam 172 cm, 65kg i wstawiłam sobie Mentor HP 350 i 325cc. Uważam, że to dobry wybór, choć lekarz sugerował mniejsze.
Tak chciałam sobie z Wami pogadać, bo siedzenie samej w domu trochę dobija, gdy nie można jeszcze za wiele robić
Pozdrawiam wszystkie ze świeżymi żelkami i te które tęsknie czekają
Ja mam 174 i ważę ok.60kg i mam 535xhp. Narazie to wyglądają jak małe stożki ale ból był koszmarny. Teraz ucisk, pieczenie i od czasu do czasu rwanie.Jestem na tym forum już pewnie ze 4 lata i naprawdę zdarzały sie przypadki, ze laski na drugi dzień po operce szły na kebaba. Ja po cesarce na drugi dzień smigałam, ogarniałam wszystko a tu po operce cycków tragedia.Narkoza mnie wykończyła i ten ścisk cyckówi niemoc złapania oddechu Uwierz mi chciałam wzywać lekarza,żeby jak najszybciej to ze mnie wyciągał Dobrze, ze już po. Ból to jednak kwestia bardzo indywidualna.Każdy przechodzi inaczej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 13:53   #647
bezpruderyjna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 90
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Duże te implanciki sobie wybrałaś, stąd też silniejszy ból. Ale tak jak mówisz, to kwestia indywidualna. Będąc teraz u doktorka na zdjęciu szwów, powiedziałam mu, że bardzo bolało. On na to "a co miałem pani powiedzieć, że tak będzie? za to teraz już po bólu, a piękne cycuszki zostaną" To on też powiedział właśnie, że im większe implanty, tym większy ból, no i oczywiście znaczenie ma też sposób włożenia implantu.
Teraz już z górki Z każdym dniem coraz łagodniej, sprawniej, atrakcyjniej
bezpruderyjna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 14:01   #648
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez bezpruderyjna Pokaż wiadomość
Duże te implanciki sobie wybrałaś, stąd też silniejszy ból. Ale tak jak mówisz, to kwestia indywidualna. Będąc teraz u doktorka na zdjęciu szwów, powiedziałam mu, że bardzo bolało. On na to "a co miałem pani powiedzieć, że tak będzie? za to teraz już po bólu, a piękne cycuszki zostaną" To on też powiedział właśnie, że im większe implanty, tym większy ból, no i oczywiście znaczenie ma też sposób włożenia implantu.
Teraz już z górki Z każdym dniem coraz łagodniej, sprawniej, atrakcyjniej
Ja chciałam big cyc, a mam dwa stożki ja nie wiem gdzie to 535 jest daję im czas to mnie trzyma przy nadziei
Tak u mnie ból sprawoa nie dość, ze duzy implant to umiejscowienie pod mięsień.
Ale oby najgorsze już za mną, niech tetaz się pięknie goją i wybijają do przodu

U kogo robiłaś?
Ja u A.B w Wawie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 15:33   #649
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczyny, czy istnieje może jakaś lista polecanych przez Was chirurgów lub lista z inicjałami lekarzy? Na stronie pierwszej wątku jest napsiane aby zapytać o to na grupie. Ale niestety klub jest prywatny, wiec nie mam jak się tam dostać.
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-14, 15:34   #650
anita1303
Raczkowanie
 
Avatar anita1303
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 469
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Ja chciałam big cyc, a mam dwa stożki ja nie wiem gdzie to 535 jest daję im czas to mnie trzyma przy nadziei
Tak u mnie ból sprawoa nie dość, ze duzy implant to umiejscowienie pod mięsień.
Ale oby najgorsze już za mną, niech tetaz się pięknie goją i wybijają do przodu

U kogo robiłaś?
Ja u A.B w Wawie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej, możesz już w miarę normalnie funkcjonować i czy wyszlabys sama z domu? Boję się, że takie zwykłe otwarcie ciężkich starych drzwi np. u dziecka w przedszkolu będzie stanowiło dla mnie przeszkodę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anita1303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 16:11   #651
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez anita1303 Pokaż wiadomość
Hej, możesz już w miarę normalnie funkcjonować i czy wyszlabys sama z domu? Boję się, że takie zwykłe otwarcie ciężkich starych drzwi np. u dziecka w przedszkolu będzie stanowiło dla mnie przeszkodę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej ruchy rękoma należy ograniczyć do minimum. Ciężko jest otwierać lodówkę czy odkręcać wodę z butelki .Pomijając samopoczucia( a możesz czuć się dobrze zaraz po operacji) to na ręce trzeba szczególnie uważać. Wystarczy, że coś mocniej chcesz zrobić zaraz cycek się odzywa: rwie,piecze, boli. A już nie mówię o jakimś szarpnięciu- na samą myśl mnie słabi Ja dzisiaj wyszłam na spacer, ale mowy nie ma o otwieraniu czegokolwiek.I myślę, ze tak do dwóch tygodni to bedzie ciężko.
Dobrze,że szafki w domu mam na dotyk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 16:31   #652
Judyta71
Rozeznanie
 
Avatar Judyta71
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 534
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hej dziewczyny gratulacje dla nowych posiadaczek żelków
maleficenta Ty to teraz mnie zaskoczyłaś ,nic nie pisałaś , a tu się chwalisz że masz wymarzony cyc jak będziesz mieć golaski to wrzuć fotkę ,chętnie zobaczę Twoje (.)(.)
__________________
op.TD 10.05.2016
Mentor 400cc UHP (szer.10,6 ,wys. 5,4 , okrągłe)
Judyta71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 16:40   #653
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Judyta71 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny gratulacje dla nowych posiadaczek żelków
maleficenta Ty to teraz mnie zaskoczyłaś ,nic nie pisałaś , a tu się chwalisz że masz wymarzony cyc jak będziesz mieć golaski to wrzuć fotkę ,chętnie zobaczę Twoje (.)(.)
Judit bo ja do ostatniej chwili nie wierzyłam,że do tego dojdzie! Miałam urojone choroby, wydawało mi się, że zaraz dostanę okres, że opryszczka mi wyjdzie,że mam zapalenie zęba a na koniec coś mnie gardło zaczęło boleć hihihihihi normalnie hipchondria no i w końcu bach! Są

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 16:57   #654
bezpruderyjna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 90
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Ja chciałam big cyc, a mam dwa stożki ja nie wiem gdzie to 535 jest daję im czas to mnie trzyma przy nadziei
Tak u mnie ból sprawoa nie dość, ze duzy implant to umiejscowienie pod mięsień.
Ale oby najgorsze już za mną, niech tetaz się pięknie goją i wybijają do przodu

U kogo robiłaś?
Ja u A.B w Wawie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz już tylko gojonko i piękny efekt za jakiś czas
Ja robiłam u J.K.Wrocław, polecam
bezpruderyjna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 17:05   #655
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Byłam wczoraj na ostatniej konsultacji i stanęło na 295cc profil Full (Czyli tak jak HP), projekcja 4,4. Dr mówił, że większe już źle by u mnie wyglądalo, no i ostateczna decyzję i tak podejmuje on podczas operacji. Nie mogę uwierzyć, że to już za 5 dni!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 19:53   #656
honeyed
Przyczajenie
 
Avatar honeyed
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29
Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ja jestem dzisiaj po konsultacji u A.K. W Kołobrzegu. Bardzo dobre i pozytywne wrażenie zrobił na mnie Pan doktor, odpowiadał szczegółowo na każde pytanie. Na szczęście zabieg nie będzie przebiegał z intubacją tylko w głębokiej sedacji. Zabieg mam na 21.11. Teraz zaczynam odliczać.

To co mnie tylko niepokoi ale spodziewałam się tego - mimo młodego wieku muszę mieć tez lifting :/ moja wejściówka nie jest mała bo to jakieś 70-75C ale jędrności zero w górnej części i brodawki nisko. Ktoś z was miał taki problem?


Stanęło na 300 lub 325cc Mentory okrągłe. Chciałam 350 ale odradzono mi

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
honeyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 22:05   #657
natalutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 43
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez honeyed Pokaż wiadomość
Ja jestem dzisiaj po konsultacji u A.K. W Kołobrzegu. Bardzo dobre i pozytywne wrażenie zrobił na mnie Pan doktor, odpowiadał szczegółowo na każde pytanie. Na szczęście zabieg nie będzie przebiegał z intubacją tylko w głębokiej sedacji. Zabieg mam na 21.11. Teraz zaczynam odliczać.

To co mnie tylko niepokoi ale spodziewałam się tego - mimo młodego wieku muszę mieć tez lifting :/ moja wejściówka nie jest mała bo to jakieś 70-75C ale jędrności zero w górnej części i brodawki nisko. Ktoś z was miał taki problem?


Stanęło na 300 lub 325cc Mentory okrągłe. Chciałam 350 ale odradzono mi

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mi ten sam lekarz dobral te same wkładki, profil wysoki.
Hmmm... ulubione jakieś czy co
Ale w sumie jak się sama pomierzylam to zdaje się, że będą odpowiednie.
Operacją w poniedziałek, a gardlo nadal boli. Ani się nie pogarsza ani nie polepsza.
Pytałaś może jakie leki znieczulajace dają po operacji? Ja zapomniałam o to zapytać. Mam nadzieję, że coś innego niż morfina. Działa super na ból, na żołądek niestety gorzej.
natalutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-15, 07:36   #658
honeyed
Przyczajenie
 
Avatar honeyed
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez natalutka Pokaż wiadomość
Mi ten sam lekarz dobral te same wkładki, profil wysoki.
Hmmm... ulubione jakieś czy co
Ale w sumie jak się sama pomierzylam to zdaje się, że będą odpowiednie.
Operacją w poniedziałek, a gardlo nadal boli. Ani się nie pogarsza ani nie polepsza.
Pytałaś może jakie leki znieczulajace dają po operacji? Ja zapomniałam o to zapytać. Mam nadzieję, że coś innego niż morfina. Działa super na ból, na żołądek niestety gorzej.
On chyba ma takie ulubione😂 masz samo powiekszanie czy tez mastopeksję? odezwij się na prv
__________________
Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
honeyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-15, 12:19   #659
anita1303
Raczkowanie
 
Avatar anita1303
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 469
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Hej ruchy rękoma należy ograniczyć do minimum. Ciężko jest otwierać lodówkę czy odkręcać wodę z butelki .Pomijając samopoczucia( a możesz czuć się dobrze zaraz po operacji) to na ręce trzeba szczególnie uważać. Wystarczy, że coś mocniej chcesz zrobić zaraz cycek się odzywa: rwie,piecze, boli. A już nie mówię o jakimś szarpnięciu- na samą myśl mnie słabi Ja dzisiaj wyszłam na spacer, ale mowy nie ma o otwieraniu czegokolwiek.I myślę, ze tak do dwóch tygodni to bedzie ciężko.
Dobrze,że szafki w domu mam na dotyk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zamecze Cię jak tam dzisiaj? Jestem ciekawa, czy tak jak piszą 3 pierwsze doby są najgorsze? Co kazali Ci zażywać przeciwbólowego po wyjściu do domu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anita1303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-15, 19:13   #660
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez anita1303 Pokaż wiadomość
Zamecze Cię jak tam dzisiaj? Jestem ciekawa, czy tak jak piszą 3 pierwsze doby są najgorsze? Co kazali Ci zażywać przeciwbólowego po wyjściu do domu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdecydowanie coraz lepiej tak pierwsze 3 doby to hardcore, teraz powiedzmy, że bólu nie ma raczej mocny ucisk na klatę i od czasu do czasu rwanie i pieczenie w cyckach i twardnieją od czasu do czasu to takie niemiłe uczucie jak twardniejący brzuch w ciąży Ręce nawet ok.Nawet dzisiaj 4 ziemniaki obrałam , ale z krojeniem np.chleba jest problem musi być pokrojony.
Przeciwbóle to ketonal forte i antidol na zmianę co 8/6 godzin. Ja kupiłam jeszcze solpadeinę i piłam po dwie tabsy. Chociaż najlepiej przeciwbólowo działa ketonal, niestety brałam po 2 tabsy co 4 godz.potem już mniej, mój żołądek chyba ma dość, bo brałam i na czczo Ból mną zawładną niestety.
Ale dzisiaj chyba nawet nie wzięłam to oznacza, że już jest o niebo lepiej.
Ale pamiętaj to ,że ja umarłam z bólu to nie znaczy, ze Ty też umrzesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:30.