Dlaczego ludzie opuszczają Polskę? - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-24, 06:42   #631
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Dlaczego ludzie opuszczają Polskę?

Ja tez sie w sumie nigdy nie spotkalam z kimś pijanym w samolocie a w każdym razie nie z tak pijanym by utrudnial zycue pasazerom. Latam kilka razy w roku. Moja mama zasadzie raz leciała na wczasy z samolotem pelnym Brytyjczykow I mowila ze masa osób byla pijana (moze to ten wakacyjny klimat ) ale opowiadala ze pasazerowie w ogole nie sluchali personelu (kilkoro glosnych, krzykliwych pasazerow). Autentycznie samolot wraz z zaloga byl sterroryzowany banda pijakow. Skladala pozniej skarge. Mysle ze narodowosc ma tu niewielkie znaczenie. Ja bym nie chciala przez to, ze niektorym brak kultury nie móc sie napić drinka w stresie.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 09:37   #632
Kelecka
Zadomowienie
 
Avatar Kelecka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Heights, kind of wuthering
Wiadomości: 1 633
Dot.: Dlaczego ludzie opuszczają Polskę?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Bo ludzie nie umieja sie zachowac po alkoholu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wychodzac z takiego zalozenia, nalezaloby go zakazac wszedzie

Cytat:
Napisane przez Hiiroko Pokaż wiadomość
A czemu sie powinno? W autobusie komunikacji miejskiej jazda tez moze trwac 50 minut, a jakos nie mozna pic alkoholu. No czemu?
Czemu placac za miejsce w samolocie mam jako kobieta brac pod uwage, ze bede nagabywana przez wstawionego Janusza, ktoremu co chwile sie odbija, smierdzi piwem i co chwile chodzi do lazienki? No czemu?
Nie jest ze 'powinno sie'. Ja sama latam sporo, lubie latac, wtedy wreszcie mam czas, telefon nie ma jak dzwonic etc Wyciagam ksiazke, przynosza mi jedzenie, zamawiam sobie wino, czy drinka. Cos w tym malo cywilizowanego? I nie mowie o lotach dlugosci 50 minut, ale takich 5 - 10 godzin.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Ja nie spotkalam chyba nikogo kto by sie jakos opil "na upierdliwca" alkoholem serwowanym w samolocie.
Najwiekszy dym robia janusze roznej narodowosci kupujacy wodke i cole w sklepie bezclowym i rozrabiajacy ja w kiblu albo pijacy bez skrępowania z gwinta w samolocie. To powinno byc tępione
Zgadzam sie.
Chociaz ta druga opcje znam tylko z opowiesci, moze dlatego, ze ostatni raz lecialam czarterem jak mialam jakies 16 lat
Kelecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 15:14   #633
haniavit
Raczkowanie
 
Avatar haniavit
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 425
Dot.: Dlaczego ludzie opuszczają Polskę?

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ja tez sie w sumie nigdy nie spotkalam z kimś pijanym w samolocie a w każdym razie nie z tak pijanym by utrudnial zycue pasazerom. Latam kilka razy w roku. Moja mama zasadzie raz leciała na wczasy z samolotem pelnym Brytyjczykow I mowila ze masa osób byla pijana (moze to ten wakacyjny klimat ) ale opowiadala ze pasazerowie w ogole nie sluchali personelu (kilkoro glosnych, krzykliwych pasazerow). Autentycznie samolot wraz z zaloga byl sterroryzowany banda pijakow. Skladala pozniej skarge. Mysle ze narodowosc ma tu niewielkie znaczenie. Ja bym nie chciala przez to, ze niektorym brak kultury nie móc sie napić drinka w stresie.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
miałam "przyjemność" też lecieć z kwiatem narodu brytyjskiego, który się dorwał do wolnocłowego. Nic przyjemnego. I szczerze, wolałabym żeby pilot wywalił ich wszystkim przed startem, nawet kilku niesłusznie (za brytyjskość by wystarczyło) aniżeli przez godzine zastanawiać się czy rozwalą samolot.
__________________

In the age of information,
IGNORANCE IS A CHOICE.
haniavit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 17:12   #634
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Dlaczego ludzie opuszczają Polskę?

Czesto od paru lat na wakacje latam emiratami, ktore rozdaja na pokladzie alko za free. Bez ograniczen. Nigdy, ale to jeszcze NIGDY nie mialam lotu, zeby grupka Polakow sie nie upila. Potem wszyscy tacy weseli zbieraja sie wokol kilku najzabawniejszych kolegow i kolezanek, donosza sobie najlepsze trunki (piwa nikt nie bierze, piwo to oni maja pewnie na co dzien) i krzycza, smieja sie, rozlewaja, puszczaja glosno muzyke i wpadaja na innych pasazerow czy sie o nich ocieraja. Komunikaty zalogi olewaja - maja usiasc i zapiac pasy, bo turbulencje? Nope. A stewardessy nie moga im najwyrazniej odmowic alkoholu ani nic powiedziec, chyba ze zaczna sie zachowywac agresywnie. Zenada. Zaczne chyba pisac do linii prosby, zeby ograniczyli rozdawanie alkoholu, bo to przechodzi ludzkie pojecie.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 21:13   #635
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Dlaczego ludzie opuszczają Polskę?

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
Czesto od paru lat na wakacje latam emiratami, ktore rozdaja na pokladzie alko za free. Bez ograniczen. Nigdy, ale to jeszcze NIGDY nie mialam lotu, zeby grupka Polakow sie nie upila. Potem wszyscy tacy weseli zbieraja sie wokol kilku najzabawniejszych kolegow i kolezanek, donosza sobie najlepsze trunki (piwa nikt nie bierze, piwo to oni maja pewnie na co dzien) i krzycza, smieja sie, rozlewaja, puszczaja glosno muzyke i wpadaja na innych pasazerow czy sie o nich ocieraja. Komunikaty zalogi olewaja - maja usiasc i zapiac pasy, bo turbulencje? Nope. A stewardessy nie moga im najwyrazniej odmowic alkoholu ani nic powiedziec, chyba ze zaczna sie zachowywac agresywnie. Zenada. Zaczne chyba pisac do linii prosby, zeby ograniczyli rozdawanie alkoholu, bo to przechodzi ludzkie pojecie.
Najbardziej hardcorowe sa i tak chyba lowcostowe loty weekendowe z Wysp Brytyjskich do Krakowa.
Gdyby istnialo podobnie jak w paleniu, bierne picie, to nawet personel pokladowy bylby pijany od wdychania oparow.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-25, 05:23   #636
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Dlaczego ludzie opuszczają Polskę?

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Naprawdę pijanych nie spotkałem nigdy, a grube setki lotów już odbyłem Zatem problem, przynajmniej moim zdaniem, nie jest częsty. Inna sprawa, że latam głównie służbowo, a nie low-costami z Modlina na Luton albo czarterami z Katowic do Egiptowa, więc prawdopodobnie moje obserwacje są zaburzone nieco
Mi się zdarzyło RAZ widzieć a latam dość często. W sumie nikt się nie czepia, jeśli ktoś przed lotem wypije drinka/dwa ale nie powoduje z tego powodu problemów. Jeśli więc zdarzyło się, że kogoś wypraszają z samolotu to już serio musi być "grubo".

---------- Dopisano o 06:23 ---------- Poprzedni post napisano o 06:16 ----------

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Najbardziej hardcorowe sa i tak chyba lowcostowe loty weekendowe z Wysp Brytyjskich do Krakowa.
Gdyby istnialo podobnie jak w paleniu, bierne picie, to nawet personel pokladowy bylby pijany od wdychania oparow.
Z Wysp Brytyjskich do Gdańska i w drugą stronę też różnie bywa. I to nie zawsze w wykonaniu rodaków Tym bardziej się więc dziwię oburzeniu części Wizażanek, że kogoś tam wyprosili z samolotu bo za zwyczajową "wesołość" po alkoholu (czyli głośniejsze rozmowy, łażenie po samolocie i pomniejsze głupawki) nie wywalają.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-25, 07:29   #637
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Dlaczego ludzie opuszczają Polskę?

Za wesolosc czy upierdliwosc faktycznie nie wywalaja, tylko trzeba jeszcze wziac pod uwage, ze ta wesolosc nastepuje dopiero jakis czas po starcie - nie wsadza delikwenta w spadochron i go przecie nie wyrzuca ani nie wyladuja awaryjnie na najblizszym lotnisku, zeby pijaczyne wysadzic.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-25, 07:32   #638
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Dlaczego ludzie opuszczają Polskę?

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
ani nie wyladuja awaryjnie na najblizszym lotnisku, zeby pijaczyne wysadzic.
Otóż wylądują, nawet lecąc przez Atlantyk Tutaj przykład http://www.o2.pl/artykul/awantura-w-...6956050473601a
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-25, 07:48   #639
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Dlaczego ludzie opuszczają Polskę?

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Otóż wylądują, nawet lecąc przez Atlantyk Tutaj przykład http://www.o2.pl/artykul/awantura-w-...6956050473601a
Smartfon nie chce mi tego otworzyc, ale w tytule widze cos o awanturze, a ja pisalam o wesolosci.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-25 08:48:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:54.