Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował? - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-23, 02:48   #631
olunia002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

fastslim new generation - mieszkam w Usa i nie znalazlam takiego srodka o takiej nazwie ale po skladze doszlam, ze jest to CLA 1000 mg. i tak tutaj to sie nazywa. Mozna go znalezc miedzy witaminami i kosztuje ok 12$. Uwazam, ze bardzo drogo sobie cenia ten srodek w Polsce, zreszta jak wszystko.
Stosowalam go z dieta i schudlam. Przez pierwsze dni uzywania jego mialam zawroty glowy.
Nie dajcie sie oszukac, znajdzcie znajomego z USA tutaj mozna naprawde tanio to kupic
Mozna tutaj rowniez kupic CLA 2000 mg (ja wlasnie taki uzywalam), polyka sie taka kapsulke tylko 1 raz dziennie i jest ok 200 kapsulek za 40$. W piatek podam dokladniejsze dane.
Pozdrowienia
olunia002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 16:36   #632
ola922
Przyczajenie
 
Avatar ola922
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 17
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

SŁUCHAJCIE DZIEWCZYNY,
czy mogłybyście mi podac adres z tego pudełka w którym był słoiczek z tabletkami. Bo ja moje wyrzuciłam, a tabletki nic nie pomogły i chcę odesłać pusty słoiczek z powrotem, a nie mam adresu...BARDZO WAS PROSZĘ!!!
ola922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 18:54   #633
latinka05
Przyczajenie
 
Avatar latinka05
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Cześć dziewczynki kochane ja oczywiscie nabylam produkt zachęcona reklamą i dopiero teraz znalazłam to forum.
Nie wiem co mam napisać, próbowałam już chyba wszytskiego i nic w sumie nie dało mi takich efektów jakie bym chciała.
Spróbuje tego wynalazku i zobaczymy co się bedzie działo
całuski pozdrawiam*

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Witam kochana
ja na moim plastikowym opakowaniu mam napisane:
dystrybutor RGA Robert Gaszewski, 01-913 Warszawa, ul. Szekspira 4/371
latinka05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 19:59   #634
dominiczka17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

witam pomozcie ile raz trzeba brac tabletki i na ile starcza takie opakowanie?? czy to jest bezpieczny produkt??
dominiczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 11:40   #635
ola922
Przyczajenie
 
Avatar ola922
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 17
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Tabletki brałam 3 razy dziennie w trakcie posiłku az mi sie skonczyly.

DO LATINKA05
A czy dostałas potwierdzenie odbioru albo jakis paragon?? bo ja chce odzyskac kase, jako ze na mnie produkt nie pomógł i zastanawiam sie czy mam jakis dowód zakupu, czy tylko te pudelko po tabletkach starczy.??
ola922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 18:47   #636
latinka05
Przyczajenie
 
Avatar latinka05
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Ola922: ja dostalam mega wielki karton, a w srodku tylko plastikowy sloik z tabletkami na ktorych jeszcze byla przyklejona cena 149! ale zadnego paragonu nic. Tylko podpisalam listonoszowi, ze odebralam to wszystko.
latinka05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 01:45   #637
Martoszka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 31
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

TE TABLETKI NIE DZIAŁAJĄ!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!BRAŁAM MIESIĄC I NIC NIE SCHUDŁAM A TYLKO PRZYTYŁAM BO JAK NAPISANE MOZNA JESC WSZYSTKO!!!! JEDYNIE ZGAGE MIAŁAM!!!!!! MI PSZYSZŁO W KARTONOWYM PUDEŁKU 2 OPAKOWANIA I TEZ ADRESU NIE SPISAŁAM!!! JEZELI KTORAS TERAZ DOSTAŁA PROSZE O ADRES BO CHCE IM TE CHINSKIE TABLETKI ZA 170ZŁ ZWROCIC!!!!!!!!BARDZO DZIEKUJE I UWAZAJCIE BO NIKT OD NICH NIE SCHUDŁ....A JEZELI TAK KTOS NAPISZE ZE SA DOBRE ITP ..PF ZNACZY ZE TO KTOS ODNICH W 100%%......JEDYNYM CUDEM KTORY STOSOWAŁAM JEST ZELIXA 15 I TO NAPRAWDE BYLO KOZAK..PRZEZ 3 M...10-12KG MNIEJ......ALE JA WYCOFALI ...ALE SAMA BYM CHCIAŁA DECYDOWAC O TYM CZY MOGE BRAC CZY NIE..WRRRR...BRAWO TYM CO NACIAGNELI NAS I MAJA PRZYNAJMNIEJ KASE...BIZNES TO BIZNES HAHAH ŻAL!!!: oklaski:

---------- Dopisano o 02:45 ---------- Poprzedni post napisano o 02:41 ----------

PS......JEZELI KTOS WIE GDZIE MOZNA ZAŁATWIC ZELIXE 15 TEZ PROSZE O KONTAKT...INNYCH TABLETEK NIGDY WIECEJ<HEHEH NIGDY NIE MOW NIGDY> NO ALE SIE POSTARAM.....DOBRANOC: cmok:...CHY BA ZE SAMA TAKIE TABLETKI WYMYSLE HEHE TO DAM ZNAĆ..CIAO
Martoszka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 19:09   #638
jolaj40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Martoszka83
Podaję adres
Schudnijszybko - FastSlim
ul. Czarnieckiego 13A/7
14-100 Ostróda
jolaj40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 16:07   #639
ola922
Przyczajenie
 
Avatar ola922
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 17
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Słuchajcie,
wysłałam list za potwierdzeniem odbioru do tej firmy pod adres podany na stronie internetowej, czyli do Ostródy. Przyszło mi potwierdzenie odbioru podpisane przez Anne Dams. Sprawdziłam ja w internecie i okazuje się, że ona oszukała nie tylko nas, sprzedając felerne tabletki. Tak sie zastanawiam jak tą osobę namierzyc. Może któraś z was ma jakies kontakty w policji albo w CBŚ (żart), to by sie podpytała jak mozna załatwić tą sprawę. Skoro istnieje ten adres to widocznie istnieje tez firma, lub człowiek odpowiedzialny za całe to zamieszanie, wiec warto by go odszukać. A może któraś z was mieszka w Ostródzie, to by sprawdziła ten adres, co?
ola922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 19:51   #640
marecki271
Raczkowanie
 
Avatar marecki271
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 68
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Odwiedziłem to forum po "sporym urlopie - nieobecności" i czytam, że imbecylizm merytoryczny jest zenitalnym wskaźnikiem populacji do których trafia targetowany w/w produkt (widać dobrze zorientowany marketingowo). LUDZIE - czytajcie co napisano na poprzednich stronach. Niegdyś forum znakomite zamieniło się w g...o

OKROPNOŚĆ!!!

Fortune - ŁAJ...
ŁAJ...
marecki271 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 15:07   #641
Robaczywka
Rozeznanie
 
Avatar Robaczywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wicie rozumicie
Wiadomości: 559
GG do Robaczywka
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Cytat:
Napisane przez Martoszka83 Pokaż wiadomość
TE TABLETKI NIE DZIAŁAJĄ!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!BRAŁAM MIESIĄC I NIC NIE SCHUDŁAM A TYLKO PRZYTYŁAM BO JAK NAPISANE MOZNA JESC WSZYSTKO!!!! JEDYNIE ZGAGE MIAŁAM!!!!!! MI PSZYSZŁO W KARTONOWYM PUDEŁKU 2 OPAKOWANIA I TEZ ADRESU NIE SPISAŁAM!!! JEZELI KTORAS TERAZ DOSTAŁA PROSZE O ADRES BO CHCE IM TE CHINSKIE TABLETKI ZA 170ZŁ ZWROCIC!!!!!!!!BARDZO DZIEKUJE I UWAZAJCIE BO NIKT OD NICH NIE SCHUDŁ....A JEZELI TAK KTOS NAPISZE ZE SA DOBRE ITP ..PF ZNACZY ZE TO KTOS ODNICH W 100%%......JEDYNYM CUDEM KTORY STOSOWAŁAM JEST ZELIXA 15 I TO NAPRAWDE BYLO KOZAK..PRZEZ 3 M...10-12KG MNIEJ......ALE JA WYCOFALI ...ALE SAMA BYM CHCIAŁA DECYDOWAC O TYM CZY MOGE BRAC CZY NIE..WRRRR...BRAWO TYM CO NACIAGNELI NAS I MAJA PRZYNAJMNIEJ KASE...BIZNES TO BIZNES HAHAH ŻAL!!!: oklaski:

---------- Dopisano o 02:45 ---------- Poprzedni post napisano o 02:41 ----------

PS......JEZELI KTOS WIE GDZIE MOZNA ZAŁATWIC ZELIXE 15 TEZ PROSZE O KONTAKT...INNYCH TABLETEK NIGDY WIECEJ<HEHEH NIGDY NIE MOW NIGDY> NO ALE SIE POSTARAM.....DOBRANOC: cmok:...CHY BA ZE SAMA TAKIE TABLETKI WYMYSLE HEHE TO DAM ZNAĆ..CIAO
Żal to z Ciebie jest dziecko...
Od kiedy to na diecie można jeść wszystko i w nieograniczonych ilościach?
Od kiedy to jakiekolwiek tabletki mają powodować zrzucanie kilogramów?
O ile mi wiadomo, to utrata kilogramów zależy przede wszystkim od zmniejszenia ilości spożywanych kalorii, ograniczenia tłuszczów, zwiększenia spożycia białek i ćwiczeniach, a nie na zapychaniu się batonami, siedzeniu na dupie i pożeraniu tabletek "odchudzających".
Większymi literami nie mogłaś napisać? I słyszałaś kiedyś o netykiecie?
Za zaśmiecanie forum powinien być ban

Co do Zelixy, nie dziwię się że ją wycofali.
No ale z Tobą dziecko jest problem... Chcesz lek na receptę, nie mając recepty...
Poczytaj artykuł, może zmądrzejesz...
http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,1...l?ticaid=1b3f9
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/gro...ek_128277.html
http://www.aptekimedyczne.pl/am-web/...ek-sybutraminy
"Meridia, modny lek na odchudzanie, może powodować zawał serca, udar, a nawet śmierć. Ostrzegała przed tym ponad tydzień temu Europejska Agencja Leków i zaleciła wycofanie specyfiku ze sprzedaży. Resort zdrowia ostrzegł o tym pacjentów dopiero w czwartek po naszej interwencji. Nasz artykuł poskutkował też tym, że firma produkująca lek zaczęła rozsyłać do aptek komunikaty o wstrzymaniu sprzedaży."
"Ministerstwo Zdrowia informuje, że Europejska Agencja Leków (EMA) zaleca zawieszenie pozwoleń na dopuszczenie do obrotu sybutraminy. Jest to lek wspomagający odchudzanie. Okazało się, że znacznie zwiększa ryzyko wystąpienia incydentów sercowo-naczyniowych bez skutku śmiertelnego, takich jak udar mózgu czy zawał serca. "


Osobiście znałam kobietę, która zażywając ją pod kontrolą lekarza wylądowała w grobie. Nigdy nie miała nadciśnienia, przed tą cudowną kuracją odchudzającą miała wykonany komplet badań, dostała receptę od lekarza mimo że o to nie prosiła i zgłaszała się na regularne wizyty do lekarza. Efekt? Udar mózgu i śmierć, podczas wykonanej sekcji zwłok UDOWODNIONO, że to Zelixa wywołała nadciśnienie i spowodowała udar.
Może nie fajnie jest być grubym, ale jest sens skracać sobie życie biorąc takie świństwo?
I jeszcze jedno, Zelixa dostępna była tylko na receptę, masz aż tak dużą nadwagę, że została Ci ona przepisana, czy może dostałaś ją w sposób nielegalny (czyt. w taki jak właśnie proponujesz to na tym forum)?

Edytowane przez Robaczywka
Czas edycji: 2010-11-15 o 15:26
Robaczywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-20, 12:56   #642
agax1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Szczerze mówiąć to stosowałam już rożne tabletki i żadne nie działały tak jak te.. już po pierwszej tabletce w ogóle nie chciało mi się jeść ani nie burczało mi w brzuchu. Ostatni posiłek jem 17-18 i spokojnie wytrzumyje do następnego dnia nawet do godziny 10-11.
Naprawde polecam!
agax1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 23:33   #643
zabojczyniczasu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Arrow Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Hey wszystkim tati miło mi chciałabym cos od siebie wtrącic czytałam całe forum o tych tabletkach i powiem szczerze zaden srodek wam nie pomoze jesli nie zaczniecie cwiczyc regularnie ruszac sie w jakikolwiek sposob nawet jesli jest nietypowy np;seks.
Kazdy chemiczny zwiazek ma skutki uboczne trzeba się z tym liczyc np; zahamowanie miesiaczki ,wzdecia, gazy,palpitacja serca ,bezsennosc itp.
Sa preparaty ,ktore nawet powoduja zmiany funkcji pracy trzustki ,wysokie cisnienie,wymioty nawet zatrzymanie akcji serca .Jesli kupujesz cokolwiek najpierw zdecyduj sie na rozmowe z lekarzem o tym ,nie pros o recepte jesli nie jestes naprawde chora ,przez nadwagę wzrasta wzkaznik zachorowania na choroby wieńcowe ,serca ,wątroby ,trzustki itp.
Ja osobiście sama przy pomocy ruchu i siły fizycznej ,poprawiłam swoj metabolizm ,schudłam ponad 10kilo i widze rezultaty
Czeka mnie praca ,ogromny upor i siła woli bo moj cel jest waga 50 rowne kilo mam ograniczony czas 3 miesiace chce sprawdzic kazde rozwiazanie
czyli przepis na diete to :
cwiczenia fizyczne ,srodki antykoncepcyjne -brak
dieta ktora ogranicza duza czesc weglowodanow ,tłuszczow i białka .
Ryby ,owoce ,warzywa ,jogurty,brak alkoholów ,kawy, zbednych kalorii
głodówka nie wchodziw gre
przyczyna trzymanie lini ,dobre samopoczucie ,zdrowy wygląd ciała i ducha ,zdrowie ,zdrowie ,zdrowie ,lepsze pozycie seksualne ,znalezienie odpowiedniego partnera (choć i tak bedac grubasem nie ma to dla mnie wiekszego problemu zaden wyczyn )
wzrost i waga 160cm 65 kilo moj biust ma około 5 kilo wiec moge sobie go darowac ,podoba mi sie
nie załamujcie się dziewczyny to od was wszystko zalezy ,ja nigdy jakos specyficznie nie miałam duzego apetytu i nie usprawiedliwiam sie ,ze mam tak w genach ,bo to od sposoby i trybu zycia zalezy nasz wyglad
JESTES TYM CO JESZ POZDRAWIAM
zabojczyniczasu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 22:56   #644
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Czy ktoś z Was dostał zwrot pieniędzy za te badziewne tabletki?
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 05:33   #645
izaaa1993
Raczkowanie
 
Avatar izaaa1993
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 65
Smile Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Cytat:
Napisane przez Robaczywka Pokaż wiadomość
Żal to z Ciebie jest dziecko...
Od kiedy to na diecie można jeść wszystko i w nieograniczonych ilościach?
Od kiedy to jakiekolwiek tabletki mają powodować zrzucanie kilogramów?
O ile mi wiadomo, to utrata kilogramów zależy przede wszystkim od zmniejszenia ilości spożywanych kalorii, ograniczenia tłuszczów, zwiększenia spożycia białek i ćwiczeniach, a nie na zapychaniu się batonami, siedzeniu na dupie i pożeraniu tabletek "odchudzających".
Większymi literami nie mogłaś napisać? I słyszałaś kiedyś o netykiecie?
Za zaśmiecanie forum powinien być ban

Co do Zelixy, nie dziwię się że ją wycofali.
No ale z Tobą dziecko jest problem... Chcesz lek na receptę, nie mając recepty...
Poczytaj artykuł, może zmądrzejesz...
http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,1...l?ticaid=1b3f9
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/gro...ek_128277.html
http://www.aptekimedyczne.pl/am-web/...ek-sybutraminy
"Meridia, modny lek na odchudzanie, może powodować zawał serca, udar, a nawet śmierć. Ostrzegała przed tym ponad tydzień temu Europejska Agencja Leków i zaleciła wycofanie specyfiku ze sprzedaży. Resort zdrowia ostrzegł o tym pacjentów dopiero w czwartek po naszej interwencji. Nasz artykuł poskutkował też tym, że firma produkująca lek zaczęła rozsyłać do aptek komunikaty o wstrzymaniu sprzedaży.

"
"Ministerstwo Zdrowia informuje, że Europejska Agencja Leków (EMA) zaleca zawieszenie pozwoleń na dopuszczenie do obrotu sybutraminy. Jest to lek wspomagający odchudzanie. Okazało się, że znacznie zwiększa ryzyko wystąpienia incydentów sercowo-naczyniowych bez skutku śmiertelnego, takich jak udar mózgu czy zawał serca. "

Osobiście znałam kobietę, która zażywając ją pod kontrolą lekarza wylądowała w grobie. Nigdy nie miała nadciśnienia, przed tą cudowną kuracją odchudzającą miała wykonany komplet badań, dostała receptę od lekarza mimo że o to nie prosiła i zgłaszała się na regularne wizyty do lekarza. Efekt? Udar mózgu i śmierć, podczas wykonanej sekcji zwłok UDOWODNIONO, że to Zelixa wywołała nadciśnienie i spowodowała udar.
Może nie fajnie jest być grubym, ale jest sens skracać sobie życie biorąc takie świństwo?
I jeszcze jedno, Zelixa dostępna była tylko na receptę, masz aż tak dużą nadwagę, że została Ci ona przepisana, czy może dostałaś ją w sposób nielegalny (czyt. w taki jak właśnie proponujesz to na tym forum)?
Moja droga (wybacz ten ton) , wydaje mi sie , że postępujesz podobnie. W opisie tego specyfiku piszą wyraźnie: "mozesz jeść co chcesz i schudniesz". Wiec nie wciskaj biednemu dziecku, że nie może, skoro piszą, że może żreć. Teraz co do leków wycofanych. Nie bardzo mozna wierzyc zastrzezeniom i wycofywaniom leków (suplementów) z polskich aptek. Wszystkie zabronione w Polsce medykamenty kupisz spokojnie na receptę lub bez recepty w Czechach bądź na Słowacji... np. Bisacodyl, Żelixe, Adipex i to w cenie o wiele nizszej jak u nas na "czarnym rynku internetowym". Małolaty z mojego pokolenia sa bardzo dobre w chemii i patentach na powiązania, dlatego w Polsce wycofuje sie leki, zebysmy nie mogli robic kompozytów po których masz stripa lub chudniesz za bardzo. Wiesz, co daje codzienne zazywanie Bisacodylu + oszczędne jedzenie? Wręcz anoreksje. Wiesz chyba też, że polskie prawo nie obejmuje internetu i tam mozesz sprzedawac i kupowac co chcesz. Wyjątkiem są jedynie dzieła sztuki i wykopaliska. Czuj duch, jak to mawia nasz Najjaśniejszy Pan i jego zespół od stanowienia prawa.

Edytowane przez izaaa1993
Czas edycji: 2011-01-13 o 05:38 Powód: uzupełnienie
izaaa1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 17:38   #646
jagoda1961
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Tak ! Ja to stosowałam, odpowiem krótko ,,kolejny raz dałam sie nabrac, i juz nigdy wiecej żadnych cudownych środków, !!!!!!!!!!i to przez internet,,uważam że najlepsza skuteczna dieta to jak wszystkie ja znamy ,,żp,, zryj polowe, po za tym chce tylko nadmienic że nie obżeram sie, nie lubie słodyczy mam wage 85 kg przy wzroscie 165, chciałam schudnąc, cwiczyłam i połykałam te beznadziejne tabletki,,ech, pójde do dietetyka , zamiast wydawac na kolejną kiche przynajmniej ktos odpowiedzialny dostosuje mi diete, pozdrawiam

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Tak ! Ja to stosowałam, odpowiem krótko ,,kolejny raz dałam sie nabrac, i juz nigdy wiecej żadnych cudownych środków, !!!!!!!!!!i to przez internet,,uważam że najlepsza skuteczna dieta to jak wszystkie ja znamy ,,żp,, zryj polowe, po za tym chce tylko nadmienic że nie obżeram sie, nie lubie słodyczy mam wage 85 kg przy wzroscie 165, chciałam schudnąc, cwiczyłam i połykałam te beznadziejne tabletki,,ech, pójde do dietetyka , zamiast wydawac na kolejną kiche przynajmniej ktos odpowiedzialny dostosuje mi diete, pozdrawiam
jagoda1961 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 15:10   #647
ola922
Przyczajenie
 
Avatar ola922
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 17
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Tak! Ja dostałam caały zwrot kasy...ale duzo zachodu mnie to kosztowało. Niżej napisałam co zrobiłam, by odzyskać kase!

Edytowane przez ola922
Czas edycji: 2011-03-30 o 15:03
ola922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 14:35   #648
foxylady_17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Weszłam tu bezpośrednio ze strony FastSlim i muszę wam podziękować za wasze opinie bo przyznam ,że byłam o krok od kupienia tego dziadostwa!
To pewnie kolejne pierdoły żeby zarobić na biednych i zdesperowanych ,,puszystych,, ludziach! Najlepsza dieta to dużo ruchu i pokarmy które maja mało tłuszczu i dużo witamin oraz substancji odżywczych. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje. Życzę powodzenia w zrzucaniu zbędnych kilogramów
foxylady_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 19:25   #649
Minionet
Raczkowanie
 
Avatar Minionet
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 53
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Witam, na forum trafiłam przez ciekawość. W życiu żadnych tabletek na odchudzanie bym nie kupiła, nie wierze w ich działanie, chciałam jedynie sprawdzić jak dużo ludzi daje się na to nabrać.

Edytowane przez Minionet
Czas edycji: 2011-04-08 o 21:34
Minionet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 00:20   #650
izaaa1993
Raczkowanie
 
Avatar izaaa1993
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 65
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

na każdy organizm działa co innego... ale zgadzam sie, że nie ma środka stricte odchudzającego, bo wszyscy już byliby szczupli... wszystko to jedna wielka lipa... po ziołach odchudzających Bronifatrów wyladowałam w szpitalu z krwotokiem wewnętrznym..
izaaa1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 18:38   #651
Kala18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Dziewczyny... stosowałam ten produkt i jestem z niego zadowolona... W ciągu dwóch tygodni schudłam 8 kg oczywiście trzymiąc się odpowiedniej diety i ćwiczeniom... na początku przed zastosowaniem tego preparatu zastosujcie sobie tygodniową DIETĘ KAPUŚCIANĄ (można ją znaleźć w google) działa ona bardzo dobrze... Później zacznijcie stosować FastSlim oczywiście nie podjadając kalorycznej żywności i ćwicząc na siłowni.
Jeśli chodzi o efekt JOJO to nie wiem dlaczego wszyscy się go tak boją?
To nic innego jak wrócenie do swojej wagi po schudnięciu...
Pamiętać trzeba jednak o tym że jeżeli podjęło się decyzję odchudzania to trzeba się trzymać niskokalorycznej żywności...
Powodzenia...
Kala18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 03:40   #652
izaaa1993
Raczkowanie
 
Avatar izaaa1993
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 65
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Cytat:
Napisane przez Kala18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny... stosowałam ten produkt i jestem z niego zadowolona... W ciągu dwóch tygodni schudłam 8 kg oczywiście trzymiąc się odpowiedniej diety i ćwiczeniom... na początku przed zastosowaniem tego preparatu zastosujcie sobie tygodniową DIETĘ KAPUŚCIANĄ (można ją znaleźć w google) działa ona bardzo dobrze... Później zacznijcie stosować FastSlim oczywiście nie podjadając kalorycznej żywności i ćwicząc na siłowni.
Jeśli chodzi o efekt JOJO to nie wiem dlaczego wszyscy się go tak boją?
To nic innego jak wrócenie do swojej wagi po schudnięciu...
Pamiętać trzeba jednak o tym że jeżeli podjęło się decyzję odchudzania to trzeba się trzymać niskokalorycznej żywności...
Powodzenia...
no mówiłam..... wśród setek normalnych znajdzie się jeden dziwoląg, któremu FastSlim służy... wybacz, że tak napisałam, ale mówiąc językiem ludzkim, jak pisałam poprzednio, to sprawy osobnicze indywidualne... moja babcia zawsze chudła po porodzie, kiedy reszta świata tyła.... faktem jest, że liczne badania potwierdziły, że osoby, które odchudzały się przez rok (i dłużej), tracąc 0,5-1 kg miesięcznie, rzadko doświadczają efektu jo-jo. No i bezwzględnie ćwiczenia, spacery, zero węglowodanów... a najlepiej nic nie jeść, czyli "Adipex"...
izaaa1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 02:12   #653
Danuta W
Przyczajenie
 
Avatar Danuta W
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Witam
Jestem tutaj nowa na forum..jestem zaszokowana wypowiedziami, no niestety zapozno, wczoraj dostalam 2 buteleczki FastSlim..moze chociaz 6kg schudne,,
ja odchudzam sie juz okolo roku, ale u mnie otylosc byla zwiazana z choroba.. mam ciezka cukrzyce insulinozalezna i guza nadnercza.. mimo ze bardzo malo jem, u mnie nic nie dziala, tluszcz wcale sie nie spala,tylko odklada sie w brzuchu.. Na NK mam zdjecia jak wygladalam i jak teraz wygladam.. mam 172cm wzrostu,wazylam 91kg.. obwod brzucha jak u ciezarnej bo 110cm.. obecnie waze 74kg,i o 22cm obwod brzucha mniejszy.. ja stosowalam i stosuje produkt z niemiec Bios Life Slim, oraz na cukrzyce i cholesterol Bios Life complete:
http://www.unicity.net/poland/ wlasnie teraz juz mozna to w Polsce zakupic.. o dziwo 17kg schudlam ale wspomagam sobie z Alli, jest dobry, bo schodzi tluszcz ze mnie widoczny w stolcu..
Chcialam sobie wpomoc jeszcze FastSlim, ale teraz nie chce mi sie wierzyc.. bo na opakowaniu pisze made in china.. zakupilam wielkie göwno..mimo ze mam malo apetytu, teraz mie sie nie chce prawie wcale jesc, chociaz dopiero zazylam 3 kapsulki..
jezeli chodzi o te preparaty z niemiec, to.. zeszlam calkiem z brania insuliny, dtopniowo obnizalam dawki,i od jakiekos czasu biore tylko tabletki..moj cholesterol jet tak dobry jak u 18 latki..takze ja nie mam juz duzej nadwagi,ale chcialabym jeszcze brzuszek zgubic z FastSlim.. zdjecie profilowe jest nowe,tak wygladam teraz, a wygladalam jak kobieta krotko przed rozwiazaniem..

dam znac jak jeszcze schudne..pozdrawiam Danuta
Danuta W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 18:19   #654
ola922
Przyczajenie
 
Avatar ola922
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 17
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Słuchajcie,
Bardzo duzo osób pisze do mnie ws odzyskania kasy za ten szit, ale nie zawsze mam czas by odpisac, dlatego umieszczam tu informacje dotyczace toego co ja zrbiłam w tej sprawie, by każdy mógł wiedziec, bez kontaktowania sie ze mna bezpośrednio:

ale to troche potrwało. Najpierw pisałam do nich meile na adres podany na stronie ale to nic nie skutkowało.Potem poszłam do rzecznika praw konsumenta w moim miescie wybdadac ta sprawe i sie poradzic, powiedziała mi ze powinnam spróbować napisać do nich list POLECONY.i tak zrobilam. W liscie napisałam ze produkt nie przyniósł zamierzonych skutków i ze w ramach gwarancji żądam zwrotu całej sumy, tak jak obiecują. W innym wypadku skontaktuję się z nimi drogą sądową lub przez policje. W liście uwzględniłam moje dokładne dane kontaktowe i nr konta bankowego. jeszcze nawiązałam kontakt z pewną osoba z Ostródy i poprosiłam ja by poszła pod wskazany adres który jest na stronie internetowej, ta osoba byla tam kilkakrotnie lecz nikogo w mieszkaniu nie zastała. Podejrzewam ze nazwisko Anna Dams, czyli rzekoma kobieta która rozprowadza ten szit to fikcyjna osoba.ja już straciłam całą nadzieje, bo mineło naprawde sporo czasu od kiedy wysłałam ten list aż tu nagle wchodze na konto i patrze ze jest cała kasatam chyba na stronie internetowej jest podany dokładny adres, to chyba ten:Anna Dams
"SchudnijSzybko.com" ul. Czarnieckiego 13A/7 ; 14-100 Ostróda

dałam im 14 dni inaczej zgłosze sprawe na policje

Edytowane przez ola922
Czas edycji: 2011-02-21 o 18:22
ola922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 11:46   #655
mariolamj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 10
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

a czy miałaś dowód zakupu i czy pudełko po tabletkach też odesłałaś?
mariolamj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 13:30   #656
22figielek22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Witam. Do tej pory nie brałam udziału w dyskusji. Sama jestem OFIARĄ tego szajsu i wiem jak trudno było odzyskać pieniądze (od listopada 2010r), ale jest to możliwe. Najpierw poinformowałam e-mailem o moim niezadowoleniu i braku efektu. Otrzymałam odpowiedź że mam odesłać opakowania i paragon. Tak też zrobiłam ale zawsze w tego typu transakcjach się zabezpieczam, więc skserowałam paragon i zrobiłam zdjęcia paragonu, pudełka i opakowań. Odesłałam i cierpliwie czekałam i nic. Kontakt e-mailowy żaden, wg adresu firmy z paragonu nie dało się znaleźć telefonu. W e-mailach pisałam że zgłaszam sprawę do rzecznika praw konsumenta. Po ostatnim e-mailu że sprawa trafia na policję, odesłano mi pieniądze ale nie całe. Z danych w przelewie jest inny adres i zdobyłam w ten sposób numer telefonu. Po rozmowie z Panią Anną Dams dosłała brakującą kwotę. Dla zainteresowanych podaję adres i na informacji z tpsa tel. 118913 można uzyskać nr telefonu. Myślę że pomogłam wszystkim którzy chcą odzyskać stracone pieniądze. Pozdrawiam i życzę cierpliwości .

Anna Dams
ul. GENERAŁA ZAJĄCZKA 7A, OSTÓRDA
14-100 OSTRÓDA
22figielek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 13:05   #657
lichia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Od jakiegoś czasu śledzę wątek dotyczący Fast Slim powiem szczerze,że nawet zastanawiałam się czy nie zakupić tego środka i nie wspomóc swojego odchudzania,ale dzięki zamieszczonym tu postom zrezygnowałam.Nie jestem jakoś przesadnie gruba,ważę 71 kg przy 162 cm wzrostu.Sama od lutego zeszłego roku schudłam 19 kg,ktoś powie,że to niewiele zważywszy na cały rok odchudzania,ale ja wiem,że to duże osiągnięcie,bo całe lata nie potrafiłam schudnąć ani grama a teraz się udało.Odchudzałam się (i wciąż odchudzam) metodą ,,Odchudzanie na zawołanie".Dieta jest świetna,nie chodzi sie głodnym a co najważniejsze nie jest monotonna.Ale myślałam,że sobie trochę przyśpieszę to moje chudnięcie,że zakupię FS i będzie ten tłuszcz,,topniał" szybciej,na szczeście poczytałam wasze wpisy i podziękuję za ten preparat,moja praca,samozapracie włożony w odchudzanie się opłacił a nie wiadomo jak skończyłoby się zażywanie tego specyfiku,może chorobą wątroby?Pozdrawiam Was mocno.Jeśli ktos jest chętny na otrzymanie mojej diety to proszę przesyłać maile chętnie się z Wami podzielę gocha_l@op.pl
lichia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 21:29   #658
xjustynkax89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Uwaga ten preparat to jedno wielkie oszustwo!!! tu przedstawiam dowody: Ktoś wypuścił na rynek dwa specyfiki o nazwach
SLIMUTRAMINE http://73336.slimutramine.pl/
FASTSLIM http://www.schudnijszybko.com/afffs/g01/

Obie strony wyglądają niemal identycznie i mają niemal że takie same nieprawdziwe komentarze!!!! zobaczcie po kolei czym sie rózną hehe Afere widać na kilometr!! obejżyjcie sobie to i broń boże nie zamawiajcie!!
xjustynkax89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 00:41   #659
izaaa1993
Raczkowanie
 
Avatar izaaa1993
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 65
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

moje gratulacje... takich cudów i bzdur w naszym kraju jest więcej...
izaaa1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 12:13   #660
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Fast Slim New Generation? Czy ktoś to stosował?

Ludzie, gdyby ktoś naprawdę stworzył preparat, który pomaga schudnąć każdemu go stosującemu i to o tyle kg, to by wszystkie media o tym trąbiły. Nie nabierajcie się na proste w składzie preparaty, które ktoś wciska Wam po cenie jak za złoto. Najlepiej wspomagają (wspomagają, czyli pomagają schudnąć, a nie odchudzają) preparaty apteczne o prostym składzie - można je kupić za grosze porównaniu z szeroko reklamowanymi specyfikami. A ruchu, zbilansowanej diety, przyjmowania płynów (główne wody), snu nic nie zastąpi, żadna tabletka. Sama nieraz się na to łapałam, ale schudłam tylko dzięki sobie i pójściu po rozum do głowy. I schudnę znowu.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-27 07:49:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.