Essence cz. VI - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-01, 08:19   #661
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essence cz. VI

A w Douglasie (czy jakoś tak) mają szafy z Essence? Bo niedługo wybieram się co centrum handlowego. będę ponownie szukać miętowego lakieru, bo wczoraj kupiłam w pół przezroczysty bubel ;/ I przy okazji chcę kupić nowe lakiery z Essence z nowej kolekcji (ten niebieski i szary )
Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 08:29   #662
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Ja mate top coatu (ale nie z essence) używam główna nie "popielaty róż" z yves rocher - odpowiednik zulu(baaaardzo podobny ale nie jest matowy). Wygląda fajowsko ale ja w ogóle lubię brązy i szarości i fiolety więc na to go używam A! i fajnie wygląda na lakierach z drobinami!

edit: ja chyba wiem co te szminki z metalics robią: kiedyś były podobne cuda w avonie. Nie wiem czy pamiętacie -takie podwójne szminki jedna była srebrno-złota a druga biało-czarna. I chodziło o to, że jak nałożysz je na szminkę to albo osrebrza/ozłaca albo przyciemnia lub rozjaśnia. Miałam nawet jedną - bubel. A jako że produkty do ust z essence są zwykle słabo pigmentowane (jak owy bubel z avonu) to myślę że to może być to! :P (jakoś nie wierzę żeby wypuścili czarną szminkę... no nie wierzę)
Ja puki co użyłam go na Miss Sporty 415 ale dzisiaj mam zamiar sprawdzić jak si e będzie prezentował na czerwieni.

Co do szminek to odniosłam wrażenie, że ta czarna będzie działała na tej samej zasadzie co czarny błyszczyk z eclipse...
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Dwie kosmetyczki. Czy to ma sens?




Co to za zapach? KLIK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 08:38   #663
TheOleskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 175
Dot.: Essence cz. VI

W douglasach jest Essence, ale raczej nie ma co liczyc tam na limitki - nawet stały asortyment jest dosc mizerny - przynajmniej w tych, w których ja byłam...

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Ja nie z DW tylko liner czarny, ew. cienie jak beda fioletowe.
Wole nowości, We saw it first- pół wykupię
cieni to ja mam zatrzesienie wiec od dawna nic takiego nie klupuje
nie żebym lakierów miała mało - dobioje do setki niedługo:P ale je jakos przyjemniej mi sie narazie kupuje
ale liner tez chetne bym wypróbowała
TheOleskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 08:50   #664
ala ma kota
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 89
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
edit: ja chyba wiem co te szminki z metalics robią: kiedyś były podobne cuda w avonie. Nie wiem czy pamiętacie -takie podwójne szminki jedna była srebrno-złota a druga biało-czarna. I chodziło o to, że jak nałożysz je na szminkę to albo osrebrza/ozłaca albo przyciemnia lub rozjaśnia. Miałam nawet jedną - bubel. A jako że produkty do ust z essence są zwykle słabo pigmentowane (jak owy bubel z avonu) to myślę że to może być to! :P (jakoś nie wierzę żeby wypuścili czarną szminkę... no nie wierzę)
YSL teraz wypuścił nową (chyba) linię szminek wzbogaconą właśnie o biel i czerń którymi można albo łagodzić zbyt jaskrawy kolor (biała) albo wzmacniać zbyt łagodny kolor (czarna).
Ja mam czarną szminkę Chanel, nie użyłam jej ani raz a co mnie opętało, gdy ją kupowałam - nie mam pojęcia
ala ma kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 08:50   #665
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essence cz. VI

A w jakich sklepach oprócz natury i douglasa mogę znaleźć kosmetyki Essence?? Jestem od nich uzależniona

Edytowane przez Badzynka
Czas edycji: 2010-10-01 o 08:53
Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 09:28   #666
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 394
Dot.: Essence cz. VI

Badzynka - na pierwszej stronie wszystkie sklepy, o których wiemy - są wypisane. Póki co o Gdańsku brak info, niestety nigdzie nie widziałam E. poza Naturami.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 09:33   #667
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Essence cz. VI

w moim miasteczku są dwie zwykłe drogerie dosłownie jedna obok drugiej w których było Eclipse, ale to była pierwsza limitka Essencowa tam i chyba ostatnia bo teraz niiic
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 10:05   #668
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanko.Stosowała któraś markery do paznokci, te takie z pędzelkiem na końcu , do zdobienia paznokci.Maja 6 kolorów i kosztuja 8,99zł.
Miałam kupic,ale nie byłąm pewna.Stwierdziłam, ze sie spytam
Ja mam czarny i jestem bardzo zadowolona, bo operuje się nim niezwykle łatwo. Jeden minus-trzeba paznokieć po ozdobieniu pokryć bezbarwnym lakierem, bo woda zmyje wzorek.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 10:33   #669
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Nio nieźle.To ja swojemu nie powiem, ze jest kochany, bo jeszcze się napuszy i będzie chodził taki
A właśnie, w Douglasie, w galerce.Bida,nic nie ma i cały czas niedobitki Eclipse.

Mam do Was pytanko.Stosowała któraś markery do paznokci, te takie z pędzelkiem na końcu , do zdobienia paznokci.Maja 6 kolorów i kosztuja 8,99zł.
Miałam kupic,ale nie byłąm pewna.Stwierdziłam, ze sie spytam
chodzi o te Nail Art Pen?
ale one nie mają pędzelka tylko taką jakby końcówkę jak mazaki
mam czarny i tak: fajnie się nim maluje takie różne zawijaski, ale ja miałam troszkę problemów. Nie wiem czy tylko ja, ale przez chwilę malował fajnie, a potem nagle przestawał. Wciskałam i wylatywał "tusz" a końcóweczka dalej była sucha i nie chciała malować. Troszkę go natraciłam w ten sposób, ale mama znalazła mi sposób na to! jak tylko przestawał malować, samiutki koniuszek maczałam w gorącej wodzie (byle nie za dużo) i malował super
Super jest to że jak coś nie wyjdzie wystarczy np patyczkiem zmoczonym we wodzie przejechać i zmywa się całkowicie
także generalnie polecam

tutaj wzorki które nim zrobiłam:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1281252488
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1992
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 11:00   #670
f154c2744ba0c8b7d0fb1b523e73ac052b4c9473_6387eeb28dd5f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 212
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Badzynka - na pierwszej stronie wszystkie sklepy, o których wiemy - są wypisane. Póki co o Gdańsku brak info, niestety nigdzie nie widziałam E. poza Naturami.
Są jeszcze w Douglasie w carrefourze, ale tylko jakieś naklejki i inne małe drobiazgi do kończyn .
f154c2744ba0c8b7d0fb1b523e73ac052b4c9473_6387eeb28dd5f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 11:26   #671
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 394
Dot.: Essence cz. VI

[1=f154c2744ba0c8b7d0fb1b5 23e73ac052b4c9473_6387eeb 28dd5f;22420332]Są jeszcze w Douglasie w carrefourze, ale tylko jakieś naklejki i inne małe drobiazgi do kończyn .[/QUOTE]
widzę, że nie jest też dopisany np Douglas w Gdańsku, w Madisonie (ale tam jest tylko pomniejszona szafa podstawowa, do tego bez limitek)
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 11:27   #672
bleki00
Rozeznanie
 
Avatar bleki00
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: trn
Wiadomości: 887
Dot.: Essence cz. VI

Kochane w jakiej cenie są te okrągłe cienie Quattro? Jak z ich trwałością?
__________________
Wedding
bleki00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 11:40   #673
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Ja puki co użyłam go na Miss Sporty 415 ale dzisiaj mam zamiar sprawdzić jak si e będzie prezentował na czerwieni.

Co do szminek to odniosłam wrażenie, że ta czarna będzie działała na tej samej zasadzie co czarny błyszczyk z eclipse...
No z tego co widziałam, to ten błyszczyk tylko tak delikatnie przyciemniał usta więc to mniej więcej by o to chodziło Nie mogłam się przekonać do błyszczyka ale na szminkę może się skuszę...
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 11:55   #674
lorek1
Rozeznanie
 
Avatar lorek1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 955
Dot.: Essence cz. VI

Wchodzę dzisiaj do mojej osiedlowej drogerii i szok, wyłożone nowości i miejsce na DW, ale to nic pani do mnie: tu ma pani przecenione kosmetyki po 3.50 sztuka, był ostatni czerwony błyszczyk eclips, cienie, kredki, lakiery i resztki standardowe. No to eclips moje Czekam do poniedziałku na DW. kupiłam jeszcze oba marmurkowe róże i szchrekowy lakier Jeszcze mam pytanie czy szminka nr.42 o której pisałyście ta stara wersja ma ten sam kolor co nowa? Ma ktoś obie?

Edytowane przez lorek1
Czas edycji: 2010-10-01 o 11:57
lorek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 11:57   #675
aaurinko
Zadomowienie
 
Avatar aaurinko
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Coventry (UK)
Wiadomości: 1 132
GG do aaurinko
Dot.: Essence cz. VI

W krakwoie w kefirku na karmelickiej jest szafa, jedna ale za to cała pełna limitowanka też cała tzn wszystko jest. Zdobyłam matt top coat
aaurinko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 12:01   #676
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
No z tego co widziałam, to ten błyszczyk tylko tak delikatnie przyciemniał usta więc to mniej więcej by o to chodziło Nie mogłam się przekonać do błyszczyka ale na szminkę może się skuszę...
Mam ten błyszczyk i jak dla mnie to on tylko nabłyszcza usta i pozostawia taką jakby lekko szara poświatę (ale chyba tylko ja to widzę bo wiem jaki ma kolor w opakowaniu).
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Dwie kosmetyczki. Czy to ma sens?




Co to za zapach? KLIK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 12:02   #677
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez aaurinko Pokaż wiadomość
W krakwoie w kefirku na karmelickiej jest szafa, jedna ale za to cała pełna limitowanka też cała tzn wszystko jest. Zdobyłam matt top coat
Że w kefirku?! Tym sklepie z jedzeniem?!
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 12:04   #678
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez lorek1 Pokaż wiadomość
Wchodzę dzisiaj do mojej osiedlowej drogerii i szok, wyłożone nowości i miejsce na DW, ale to nic pani do mnie: tu ma pani przecenione kosmetyki po 3.50 sztuka, był ostatni czerwony błyszczyk eclips, cienie, kredki, lakiery i resztki standardowe. No to eclips moje Czekam do poniedziałku na DW. kupiłam jeszcze oba marmurkowe róże i szchrekowy lakier Jeszcze mam pytanie czy szminka nr.42 o której pisałyście ta stara wersja ma ten sam kolor co nowa? Ma ktoś obie?
A były może kredki z eclipse i cienie do powiek?

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez aaurinko Pokaż wiadomość
W krakwoie w kefirku na karmelickiej jest szafa, jedna ale za to cała pełna limitowanka też cała tzn wszystko jest. Zdobyłam matt top coat
A jaka tam jest teraz limitka?
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Dwie kosmetyczki. Czy to ma sens?




Co to za zapach? KLIK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 12:08   #679
aaurinko
Zadomowienie
 
Avatar aaurinko
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Coventry (UK)
Wiadomości: 1 132
GG do aaurinko
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Że w kefirku?! Tym sklepie z jedzeniem?!
Na karmelickiej jest też "dział" kosmetyczny

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
A były może kredki z eclipse i cienie do powiek?

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------



A jaka tam jest teraz limitka?

Denim Wanted
aaurinko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 12:10   #680
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez aaurinko Pokaż wiadomość
Na karmelickiej jest też "dział" kosmetyczny

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------




Denim Wanted
Oficjalnie jestem w szoku... Poważnie...
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 12:10   #681
lorek1
Rozeznanie
 
Avatar lorek1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 955
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
A były może kredki z eclipse i cienie do powiek?

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------


Cienie były te srebrne chyba 3szt. i 1 fioletowa, kredki były ale srebrą wzięłam ostatnią, zostały chyba dwie czarne, były jeszcze lakiery ale tylko te czerwone.
lorek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 12:14   #682
aaurinko
Zadomowienie
 
Avatar aaurinko
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Coventry (UK)
Wiadomości: 1 132
GG do aaurinko
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Oficjalnie jestem w szoku... Poważnie...
Serio? Tzn tam od pocztąku jest kosmetyczny ( w tym kefirku bliżej alej, właśnie sobie przypomniałam że przecież drugi otworzyli). Teraz te szafy essence wyrastają jak grzyby po deszczu. Na czarnowiejskiej przy beverly hills też jest jedna. I gdzieś jeszcze jedną widziałam ale nie wiem gdzie.
aaurinko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 12:15   #683
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez aaurinko Pokaż wiadomość
Serio? Tzn tam od pocztąku jest kosmetyczny ( w tym kefirku bliżej alej, właśnie sobie przypomniałam że przecież drugi otworzyli). Teraz te szafy essence wyrastają jak grzyby po deszczu. Na czarnowiejskiej przy beverly hills też jest jedna. I gdzieś jeszcze jedną widziałam ale nie wiem gdzie.
A myślałam, że już bardziej w szoku być nie mogę...
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 12:18   #684
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez lorek1 Pokaż wiadomość
Cienie były te srebrne chyba 3szt. i 1 fioletowa, kredki były ale srebrą wzięłam ostatnią, zostały chyba dwie czarne, były jeszcze lakiery ale tylko te czerwone.
To ja bym chciała te czarno srebrne cienie i szarą kredkę... i już za późno Wrr

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez aaurinko Pokaż wiadomość
Serio? Tzn tam od pocztąku jest kosmetyczny ( w tym kefirku bliżej alej, właśnie sobie przypomniałam że przecież drugi otworzyli). Teraz te szafy essence wyrastają jak grzyby po deszczu. Na czarnowiejskiej przy beverly hills też jest jedna. I gdzieś jeszcze jedną widziałam ale nie wiem gdzie.

A masz może nr telefonu do tego kefirka? Bo ja bym bardzo chciała
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Dwie kosmetyczki. Czy to ma sens?




Co to za zapach? KLIK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 12:19   #685
aaurinko
Zadomowienie
 
Avatar aaurinko
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Coventry (UK)
Wiadomości: 1 132
GG do aaurinko
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
To ja bym chciała te czarno srebrne cienie i szarą kredkę... i już za późno Wrr
Z tego co pamiętam to w Naturze ( czy co tam jest) przy nowym kleparzu są jeszcze z eclipse kosmetyki i w promocji.

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
To ja bym chciała te czarno srebrne cienie i szarą kredkę... i już za późno Wrr

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------




A masz może nr telefonu do tego kefirka? Bo ja bym bardzo chciała
Nie mam ale myśle ze gdzieś w necie będzie numer
aaurinko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 12:24   #686
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez aaurinko Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam to w Naturze ( czy co tam jest) przy nowym kleparzu są jeszcze z eclipse kosmetyki i w promocji.

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------


Nie mam ale myśle ze gdzieś w necie będzie numer
Wiem ale ta promocja to 10,99 a kredki są takie zmasakrowane , że szkoda mówić A za 3,50 to nawet zmasakrowana by mogła być
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Dwie kosmetyczki. Czy to ma sens?




Co to za zapach? KLIK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 12:28   #687
ala ma kota
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 89
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez aaurinko Pokaż wiadomość
Serio? Tzn tam od pocztąku jest kosmetyczny ( w tym kefirku bliżej alej, właśnie sobie przypomniałam że przecież drugi otworzyli). Teraz te szafy essence wyrastają jak grzyby po deszczu. Na czarnowiejskiej przy beverly hills też jest jedna. I gdzieś jeszcze jedną widziałam ale nie wiem gdzie.
Na Czarnowiejskiej jest szafa Essence? I w Kefirku na Karmelickiej? tez jestem w szoku. Ale to dobrze, limitowanek dla wszystkich wystarczy
ala ma kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 12:33   #688
aaurinko
Zadomowienie
 
Avatar aaurinko
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Coventry (UK)
Wiadomości: 1 132
GG do aaurinko
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez ala ma kota Pokaż wiadomość
Na Czarnowiejskiej jest szafa Essence? I w Kefirku na Karmelickiej? tez jestem w szoku. Ale to dobrze, limitowanek dla wszystkich wystarczy
Z tym że na czarnowiejskiej wczoraj nie było jeszcze limitowanki, może dzisiaj już jest.
aaurinko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 12:47   #689
ala ma kota
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 89
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez aaurinko Pokaż wiadomość
Z tym że na czarnowiejskiej wczoraj nie było jeszcze limitowanki, może dzisiaj już jest.
Mój mąż ma z pracy rzut beretem na Czarnowiejską, wstąpi po pracy
ala ma kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 12:47   #690
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Essence cz. VI

Udalo mi sie kupic dzisiaj resztki z kolejcji DW:
lakier high waist pink
cienie 03 I love my jeans

szkoda ze nie bylo szarego lakieru i innych cieni
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.