Fitness i Si³ownia- KRAKÓW :) - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-03-30, 10:25   #661
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 2 224
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Co do szatni w Tribalu (ówczesnego Xtreme), to zdarza³y mi siê sytuacje, ¿e przychodz±c parê minut przed zajêciami (zazwyczaj wpadam w ostatniej chwili ), okazywa³o siê, ¿e nie ma ju¿ wolnych kluczyków i musia³am czekaæ, a¿ kto¶ z zajêæ poprzedzaj±cych moje, skoñczy æwiczyæ, we¼mie rzeczy ze swojej szafki i przeka¿e mi kluczyk. Niezbyt wygodne no ale có¿...
Ale pomijaj±c pewne niedogodno¶ci to i tak pewnie korzysta³abym nadal z tego klubu gdyby nie otworzyli mi innego praktycznie pod nosem
pozdrawiam
Galijka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-30, 12:00   #662
Koralina78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

A mi wczoraj wpad³a w rêce ulotka z Fitness M³yn w której informuj± o tym ¿e niebawem bêdê otwieraæ nowy klub na Zab³ociu. Chodzê do M³yna od roku i jestem bardzo zadowolona zarówno z zajêæ jak i z atmosfery planujacej w klubie. Ale ¿e mieszkam na Podgórzu to na Zab³ocie bêdzie mi zdecydowanie bli¿ej. Zgodnie z ulotk± nowy klub ma mieæ 2 tys metrów i ma siê w nim znale¼æ fitness, basen, sauny, solarium, si³ownia, gabinet odnowy biologicznej a tak¿e lunch bar i klub malucha w kórym bêdzie mo¿na na czas æwiczeñ pozostawiæ swoje dziecko pod opiek± wykwalifikowanych opiekunek. podobno klub ma zostaæ otwarty ju¿ wkrótce. Czy ma kto¶ jakie¶ szersze informacje na ten temat?
Koralina78 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-30, 13:20   #663
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 2 224
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

O tym nie s³ysza³am ale na Zab³ociu od kilku miesiêcy istnieje Gympark
www.gympark.pl
Niestety nigdy tam nie by³am i nie jestem w stanie nic na jego temat powiedzieæ. Jedyne co, to wyczyta³am, ¿e w zesz³ym roku mieli tam do³±czyæ do oferty squash ale nie widzê na ich stronie takiej opcji.
A szkoda bo pewnie bym skorzysta³a
Galijka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-30, 15:40   #664
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 2 224
Dot.: Infinity czy Pure? Krakow

Infinity saunê ma równie¿, basenu niestety brakuje
Galijka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-04, 12:35   #665
Basiek.
Raczkowanie
 
Avatar Basiek.
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

W kwietniu karnet Open dla kobiet w eXtreme fitness kosztuje tylko 60 z³.
__________________
... U¶miechaj siê.. bo nigdy nie wiesz kto mo¿e siê zakochaæ w Twoim u¶miechu ...
Basiek. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-04, 20:48   #666
mejd89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Czy kto¶ mo¿e ocenic i porównac dwa kluby na Krowodrzej Górce, Magic Fit i nie tak dawno otworzona Akademia Tañca Magia Rytmu?
Zastanawiam siê nad tym drugim bo maj± bardzo niskie ceny ale zapewne co¶ za co¶. kto¶ siê orientuje jaki standard zajêc i jak to tam wygl±da?
mejd89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-11, 18:00   #667
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 253
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

jak dla mnie aqua park w Krakowie.Pozdrawiam
Roxanaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 12:16   #668
milka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Hej dziewczyny! W³a¶nie czyta³am ,¿e wiele z was zachwala sobie M³yn i Tribal . By³am w obydwóch clubach i jest na prawdê spoko ( zw³aszcza panie instruktorki w Tribalu - mega mi³e! ) Odstrasza³a mnie jedynie cena karnetów miesiêcznych w tych clubach, ale kiedy¶ na zajêciach pewna laska poleci³a mi bony krakowskie, dziêki którym za 39 z³ miêdzy innymi mia³am ok. 15 wej¶æ na ró¿nego rodzaju zajêcia fitness! W tym w M³ynie i Tribalu po 4 wej¶cia! Kurcze, rewelacja..Nawet nie wiedzia³am, ¿e co¶ takiego jest! zreszt± same obczajcie

http://bonykrakowskie.pl/Bon_47.html
http://bonykrakowskie.pl/Bon_65.html
milka90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-20, 06:48   #669
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 430
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Cytat:
Napisane przez milka90 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny! W³a¶nie czyta³am ,¿e wiele z was zachwala sobie M³yn i Tribal . By³am w obydwóch clubach i jest na prawdê spoko ( zw³aszcza panie instruktorki w Tribalu - mega mi³e! ) Odstrasza³a mnie jedynie cena karnetów miesiêcznych w tych clubach, ale kiedy¶ na zajêciach pewna laska poleci³a mi bony krakowskie, dziêki którym za 39 z³ miêdzy innymi mia³am ok. 15 wej¶æ na ró¿nego rodzaju zajêcia fitness! W tym w M³ynie i Tribalu po 4 wej¶cia! Kurcze, rewelacja..Nawet nie wiedzia³am, ¿e co¶ takiego jest! zreszt± same obczajcie

http://bonykrakowskie.pl/Bon_47.html
http://bonykrakowskie.pl/Bon_65.html
Super! To co¶ na ja groupon
__________________
alamig jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-20, 08:30   #670
milka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

No w³a¶nie, tylko wychodzi o wiele taniej bo jaki¶ miesiace temu kupi³am sobie karnet za 39 z³ z grouponu tylko na 4 wej¶cia i to jeszcze do ¶redniego clubu 1906 na cracovii. Wiec, jak uslyszalam o tych bonach to bylam mega wkurzona , ze przeplacilam Ponadto, mozna jeszcze pojsc na saune i skorzystac z masazu pleców i karku, jeszcze nie korzystalam z tego, ale ciekawe co i jak. Jak dziewczyny, zaoptrzycie sie w bon dajcie znac, z czego jeszcze warto korzystaæ!
milka90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-26, 15:30   #671
wiola_1985
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Pilates Kraków - gdzie warto? Kto¶ ze mn±?

Cze¶æ dziewczyny, moja przygoda z Pilatesem zaczê³a siê jako¶ rok temu, zawsze my¶la³am, ¿e ten rodzaj aktywno¶ci fizycznej nie jest dla mnie. Na dzieñ dzisiejszy tych zajêæ nie zamieni³abym na ¿adne inne. Uwielbiam siê skupiæ na zajêciach i ¶wiadomie æwiczyæ swoje cia³o. Je¿eli chodzi o mnie to chodzê do klubu Fit by Step
wiola_1985 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 15:35   #672
wiola_1985
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

od miesi±ca chodzê do Fit by Stepu i jestem mega zadowolona. Jedyne co mi przeszkadza to ¶cisk w szatni ale jak to kobiety lubi± spêdzaæ czas przed lustrem ;p
wiola_1985 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-28, 12:09   #673
Koralina78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Wiem ju¿ wiêcej na temat nowego Fitness M³yna na Zab³ociu bo kilka dni temu podpisa³am z nimi umowê))))
Ogólnie wygl±da to tak, ¿e podpisujesz umowê na rok (co miesi±c wp³acasz im kasê za dany miesi±c) i masz nieograniczony dostêp do wszystkiego co siê w klubie bêdzie znajdowaæ, tj. si³ownia, indoor cycling, wszystkie zajêcia fitness, basen, sauny itd. Dodatkowo w cenie mo¿esz liczyæ na porady dietetyka i u³o¿enie specjalnego planu treningowego specjalnie dla Ciebie. Jak manager mi opowiada³ o tym klubie to ogolnie ma byæ full wypas! Otwarcie jest planowane na czerwiec ale teraz mo¿na kupiæ karnety w du¿o ni¿szych cenach ni¿ to jest przewidywane po otwarciu.
Koralina78 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-29, 17:27   #674
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 14 598
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

ustrzeli³am na grouponie karnet open fitness na 3 miesi±ce za 59 z³ do Glamour przy Wawelu- i nie wiem co my¶leæ, by³ kto¶ tam ostatnio?
__________________
*
£ydka
*
rzyrafka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-01, 14:45   #675
q_kaska_q
Zadomowienie
 
Avatar q_kaska_q
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 1 026
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Witam
ja chodzilam do Parku wodnego bo blisko, ale jak dla mnie cena karnetu ejsty za wysoka. Ostatnio widzialam plakat clubu Magia Rytmu i karnet open na fitnnes i taniec kosztowal 50 zl prze kwiecien( nie zalapalam sie) a teraz podobno ma kosztowac 70 zl.... to i tak nie duzo. dlatego moje pytanie., czy chodzi/chodzila ktoraz z was tak? Cena niska, ale jak warunki? moze ktos sie wypowiedziec?
__________________

koty
q_kaska_q jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-02, 10:41   #676
asiorrr
Raczkowanie
 
Avatar asiorrr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 365
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Ja chodzê do klubu Magia Rytmu drugi miesi±c. Salka jest niedu¿a, zajêcia zró¿nicowane (grafik zmienia siê co miesi±c, na podstawie ankiet i tego, jaka jest frekwencja na poszczególnych zajêciach) a instruktorzy s± w porz±dku Jest tanio, wiêc sporo osób wykupi³o karnety i trzeba zapisywaæ siê wcze¶niej na zajêcia (osobi¶cie, przez telefon lub przez formularz na stronie). My¶lê, ¿e jak kto¶ nie ma wielkich wymagañ co do fitness klubu (tzn np prysznice, du¿o miejsca w szatni - bo akurat w MR jest ma³o miejsca), a po prostu chce siê trochê poruszaæ, to warto i¶æ do MR. W maju karnet open kosztuje 70 z³.
asiorrr jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-02, 20:13   #677
kisia2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

rzyrafka,

widzê, ¿e za³atwi³a¶ siê podobnie jak ja kupi³am dwa grupony do tego "fitnessu".... w zesz³ym tygodniu chcialam zobaczyc jak to wszystko wyglada, poszlam tam dwa razy, raz do poludnia, raz po poludniu - zawsze bylo zamkniete... na drzwiach podane jakies numery telefonow, z ktorych mozna korzystac w razie potrzeby...
dzis tez poszlam, udalo mi sie wejsc, to co tam zobczylam zwalilo mnie z nog - stara piwnica, ktora w ogole nie odpowiada zdjeciom zamieszczonym na stronie klubu... stara podloga, linoleum, kawalki wykladzin... sprzet stary, widac,ze sie rozpadnie... jedna bieznia, jeden rower - ustawione w jakiejs lazience - kafelki biale z góry na dó³ i baterie po prysznicach wisz±ce na scianach... ogolnie koszmar !! do tego okazuje sie,ze klienci gruponu traktowani sa jakos ianczej, moga sie zapisywac tylko w godzinach 16-20 u jakiejs pani na zajecia,a nie tak jak wszyscy o dowolnej porze dnia... do tego nie jest czynne od 7.30 do 22, tak jak pisza w gruponie, tylko od 9 ..a tak naprawde to chyba w ogole... teraz podobno sprzataja,wiec nie ma mozliwosci korzystania z zajec...o tym informacji tez nigdzie nie ma-ani na drzwiach ani na ich stronie...
ogolnie smród i dramat...nie wyglada na to,ze jak to wysprzataja to bedzie cos lepiej...
kisia2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-02, 21:11   #678
q_kaska_q
Zadomowienie
 
Avatar q_kaska_q
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 1 026
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

dziekuje! za taka cene chyba warto sprobowac, juz nic taniej nie znjde
__________________

koty
q_kaska_q jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 13:40   #679
traum0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Ja wlasnie wyczytalam tutaj o tych bonach i kupilam sobie powiem, ze na prawde spoko. Znajdziesz tam 30 z³ 15 wejsc na rozne zajecia fitness albo nawet na vacu fit Na poczatku nie wiedzialam o co chodzi ale to na prawde spoko sprawa. Wczoraj bylam tez na saunie i rewelacja!

http://bonykrakowskie.pl/Bon_65.html
http://bonykrakowskie.pl/Bon_47.html
traum0 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 20:37   #680
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 14 598
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Cytat:
Napisane przez kisia2 Poka¿ wiadomo¶æ
rzyrafka,

widzê, ¿e za³atwi³a¶ siê podobnie jak ja kupi³am dwa grupony do tego "fitnessu".... w zesz³ym tygodniu chcialam zobaczyc jak to wszystko wyglada, poszlam tam dwa razy, raz do poludnia, raz po poludniu - zawsze bylo zamkniete... na drzwiach podane jakies numery telefonow, z ktorych mozna korzystac w razie potrzeby...
dzis tez poszlam, udalo mi sie wejsc, to co tam zobczylam zwalilo mnie z nog - stara piwnica, ktora w ogole nie odpowiada zdjeciom zamieszczonym na stronie klubu... stara podloga, linoleum, kawalki wykladzin... sprzet stary, widac,ze sie rozpadnie... jedna bieznia, jeden rower - ustawione w jakiejs lazience - kafelki biale z góry na dó³ i baterie po prysznicach wisz±ce na scianach... ogolnie koszmar !! do tego okazuje sie,ze klienci gruponu traktowani sa jakos ianczej, moga sie zapisywac tylko w godzinach 16-20 u jakiejs pani na zajecia,a nie tak jak wszyscy o dowolnej porze dnia... do tego nie jest czynne od 7.30 do 22, tak jak pisza w gruponie, tylko od 9 ..a tak naprawde to chyba w ogole... teraz podobno sprzataja,wiec nie ma mozliwosci korzystania z zajec...o tym informacji tez nigdzie nie ma-ani na drzwiach ani na ich stronie...
ogolnie smród i dramat...nie wyglada na to,ze jak to wysprzataja to bedzie cos lepiej...
o kurczê, tego siê w³a¶nie obawia³am
to mo¿e ja poczekam ile siê da i zapiszê siê za te 3 miesi±ce skoro karnet wa¿ny 6? Mo¿e jak juz co¶ zarobi± to siê wezm± za jaki¶ remont? Napisz jak ju¿ zaczniesz chodziæ, ja te¿ dam znaæ.
__________________
*
£ydka
*
rzyrafka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-06, 08:32   #681
kisia2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

no ja chodziæ nie bêdê, bo napisa³am do grupona i mam mieæ zwrot pieniedzy za to "cos".... ale mo¿e Tobie taka silownia bedzie wsyatrczyc, wiec mam nadziejê, ¿e nie zniechêci³am Cie do konca
kisia2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-06, 22:32   #682
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 14 598
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Zamierza³am skorzystaæ z fitnessu, nie si³owni. No nie wiem co robiæ. a nie wiesz do kiedy mo¿na siê staraæ o zwrot kasy na grouponie?
__________________
*
£ydka
*
rzyrafka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-07, 09:42   #683
kisia2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

no to jesli tylko grupa siê zawsze stworzy,to moze masz szanse chodzic na fitness chociaz... nie wiem jak z prcesem reklamacyjnym na gruponie,ja reklamacje wyslalam po 2 tygodniach od zakupienia znizki..
kisia2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-08, 14:11   #684
drew
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Cytat:
Napisane przez Koralina78 Poka¿ wiadomo¶æ
klub malucha w kórym bêdzie mo¿na na czas æwiczeñ pozostawiæ swoje dziecko pod opiek± wykwalifikowanych opiekunek
Koralina, powa¿nie? Rzeczywi¶cie w M³ynie bêdzie co¶ takiego? Bo to jest rewelacyjna opcja! Ja bardzo chêtnie chodzi³abym na fitness, ale nie bardzo mam co zrobiæ z córeczk± a nie s³ysza³am ¿eby jaki¶ klub w Krakowie proponowa³ takie rozwi±zanie æwicz±cym mamom.

Napisa³a¶, ¿e klub bêdzie na Zab³ociu, a wiesz co¶ wiêcej? gdzie dok³adnie? i kiedy to startuje?

Pozdrawiam!
drew jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-11, 10:39   #685
cami3101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 5
Re: Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Poka¿ wiadomo¶æ
o kurczê, tego siê w³a¶nie obawia³am
to mo¿e ja poczekam ile siê da i zapiszê siê za te 3 miesi±ce skoro karnet wa¿ny 6? Mo¿e jak juz co¶ zarobi± to siê wezm± za jaki¶ remont? Napisz jak ju¿ zaczniesz chodziæ, ja te¿ dam znaæ.

O jak mi³o, ¿e nie jestem sama w takiej beznadziejnej sytuacji!) szczerze wszystkim nam wspó³czujê bo mówi±c prosto- nasze pieni±dze zosta³y wy³udzone. Wygl±d i ogólne warunki w jakich siê æwiczy to koszmar. A to, ¿e grafik (który znacz±co wp³yn±³ na moj± decyzjê co do zakupu karnetu) jest nieaktualny to ju¿ "niedotrzymanie warunków umowy"!!!! Macie zamiar zostawiæ to bez echa?
cami3101 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-11, 22:37   #686
krakowianka09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Infinity czy Pure? Krakow

Cytat:
Napisane przez Galijka Poka¿ wiadomo¶æ
Infinity saunê ma równie¿, basenu niestety brakuje
nie ma basenu, ale sa trzy sale do zajêc , maja nawet jedn± z ringiem bokserskim i ¶wietn± kadrê isntruktorsk±.POLECAM!!! Poza tym to co mnie przekona³o to przy umowie na rok ka¿dego miesi±ca dostaje jaki¶ bonus, s± elastyczni i nikt mi nie ¶ci±ga pieniêdzy z konta jak zachorujê.

klub warty polecenia!!zdecydowanie!!
krakowianka09 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-12, 10:32   #687
milka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Re: Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Hej dziewczyny kurcze na prawdê Wam wspó³czujê . Sama mia³am podobn± sytuacjê zakupi³am karnet za 39z³ na groupunie do clubu fitness 1906. Zajêciami by³am ogólnie zawiedziona , poziomem prowadzenia i sam± atmosfer±. W rezultacie na 4 wej¶cia wykorzysta³am na razie 2 i jak na razie nie mam nawet chêci ¿eby tam i¶æ ponownie. Dziewczyny dlatego te¿ szczerze polecam bony krakowskie, by³am w³asnie wczoraj w M³ynie na zajêciach fitness! Jestem b. mi³o zaskoczona. Sam club bardzo dobrze wyposa¿ony i szeroki wybór ró¿nego rodzaju zajêæ Ja by³am na Body Art i w-f ( czyli powrót do czasów gimnazjum , zajêcia grupowe koszykówka, siatkówka + æw wzmacniaj±ce) . Z bonów na razie by³am w M³ynie i Tribalu na razie super Dlatego zachêcam Was do kupna 4 wej¶cia za darmo do tribalu i 4 wej¶cia do M³ynu i jeszcze kilkana¶cie innych do clubów w których jeszcze nie by³am (np. Dako) Dlatego w ramach rekompensaty za nieudany groupon porponuje bony i jak najszybciej wybrac siê na darmowy deser do Cosa nostra )
milka90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-12, 14:53   #688
Vredotaa
Przyczajenie
 
Avatar Vredotaa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Ja polecam klub La Loba na Dauna (niedaleko przystanku). Klub jest ¶wie¿o otwarty (od grudnia 2010). Chodzê tam praktycznie od samego pocz±tku, po 3 a nawet 4 razy w tygoniu na zajêcia typu BPU, TBC, Zumba. Maja bogat± ofertê dla Pañ w ró¿nym wieku i kondycji. Jest k±cik malucha gdzie mamy mog± zostawiæ swoje pociechy. Oprócz zajêæ fitness, s± masa¿e, sauna na podczerwieñ, vacu, vibra i rollen. W klubie s± te¿ zajêcia dla dzieci.

Jestem bardzo zadowolona. Jest fantastyczna atmosfera, ¿e siê czuje ¿e to miejsce dla kobiet. No i efekty æwiczeñ te¿ s±
Vredotaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-16, 09:25   #689
cami3101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 5
Re: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Ja te¿ chodzi³am do Tribal i te¿ muszê przyznaæ, ¿e by³o super chêtnie bym tam zosta³a, ale póki co muszê znale¼æ co¶ odrobinkê tañszego- dlatego wybra³am siê w sobotê do Magii Rytmu (jedna wej¶ciówka kosztuje 10 z³ w maju). Moje wra¿enia- ca³kiem mi³o i ³adnie w klubie, ale jednocze¶nie æwiczenia s± l¿ejsze ni¿ w Tribal- a ja ju¿ siê przyzwyczai³am do "wycisku" jaki jest serwowany w Tribalu)
Wczoraj zauwa¿y³am kolejn± ofertê na grouponie- tym razem jest to klubRelax Body Club, ale po przej¶ciach z tym Glamour Fitnessem jestem ju¿ ostro¿niejsza... mo¿e która¶ z Was korzysta³a z zajêæ w tym klubie?
Pozdrawiam
cami3101 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-16, 18:46   #690
truskawaa
Raczkowanie
 
Avatar truskawaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 490
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Hej dziewczyny? Chodzi ktoras z Was moze na aqua aerobik?? Chcialabym sie przerzucic na ta forme zajec, ale nie wiem ktory klub wybrac zeby zaczac...

Aquapark na pewno odpada, bo tam wszyscy patrza:P
W comcomzonie jest prowadzony na basenie normalnym?
Zostaje pure, ale nie chce sie z nimi wiazac karnetem.
Slyszaalm o energice, maja mnostwo zajec w tygodniu z aqua, ale chodzi moze ktoras z Was i moze cos powiedziec?

Inne kluby?

Pozdrawiam
__________________
truskawaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-10-01 22:02:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.