Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawiamy! - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-03, 17:22   #661
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Mnie też się żadna nie podoba - najładniej wygląda numer dwa bo najmniej się świeci... Wybacz ale ten materiał tych sukien.. nie wiem jak z ich ceną ale wydaje mi się że teraz jest okres wyprzedaży i znajdziesz coś o wiele lepszego. Ta ostatnia przywiodła mi na myśl takie suknie ala hiszpanki - fasonem podobnie się układają a wyglądają o niebo lepiej (coś podobnego http://www.sprzedajsuknie.pl/userfil...1349093592.jpg). Wiec może poszukaj takiej? W rybce też ci widać fajnie - może znajdź taką mniej krępującą ruchy?

Serio to nie chodzi o twoją figurę - jest ok i wyglądasz dobrze tylko o materiał sukienek
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…

Edytowane przez anannke
Czas edycji: 2013-09-03 o 17:24
anannke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 08:19   #662
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Wiem, że te suknie nie są najpiękniejsze z najpiękniejszych, ale też nie mam określonego typu jaki bym chciała nie uważam też jednak, zeby były aż tak koszmarne, tragiczne, fuj i do zrzygania jak tu niektórzy piszą nie mówię tego złośliwie, po to wstawiłam foty, żeby poznać opinie i krytykę ale tez gusta są przeróżne. Wystarczy się rozejrzeć po sukniach innych pań młodych szukałam innej w kilku salonach, albo mi się nie podobały, ale szycie takiej sukienki jaką ewentualnie chciałam trwało zbyt długo, dlatego też zaczęłam szukać gotowych modeli żeby kupić i mieć, bo czas mi naprawdę ucieka, a mam taką pracę, że choćbym chciała, nie mogę kończyć wcześniej niż zazwyczaj - a wtedy już wszystko pozamykane. A urlopy też się kiedyś kończą poza tym nie tylko suknie mam jeszcze do załatwienia - jak wiecie ślub to też tysiące innych rzeczy.

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

aha... no i najwazniejszy szczegół... nie stać mnie za suknie za 2000 zł wątek jest o oszczędnościach i tak tez miało byc - miałam zaoszczędzić i mieć suknię od siostry - no ale nie chcę jej po prostu i szukam czegoś nowego, bardziej dopasowanego do mnie niż ta ktorą dostałam... no ale nie stać nie na suknie za niewiadomo ile... naprawdę choćbym chciała... i tak koszty już nas przerastają mimo, że pula była zupełnie inna
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 08:26   #663
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Wiem, że te suknie nie są najpiękniejsze z najpiękniejszych, ale też nie mam określonego typu jaki bym chciała nie uważam też jednak, zeby były aż tak koszmarne, tragiczne, fuj i do zrzygania jak tu niektórzy piszą nie mówię tego złośliwie, po to wstawiłam foty, żeby poznać opinie i krytykę ale tez gusta są przeróżne. Wystarczy się rozejrzeć po sukniach innych pań młodych szukałam innej w kilku salonach, albo mi się nie podobały, ale szycie takiej sukienki jaką ewentualnie chciałam trwało zbyt długo, dlatego też zaczęłam szukać gotowych modeli żeby kupić i mieć, bo czas mi naprawdę ucieka, a mam taką pracę, że choćbym chciała, nie mogę kończyć wcześniej niż zazwyczaj - a wtedy już wszystko pozamykane. A urlopy też się kiedyś kończą poza tym nie tylko suknie mam jeszcze do załatwienia - jak wiecie ślub to też tysiące innych rzeczy.

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

aha... no i najwazniejszy szczegół... nie stać mnie za suknie za 2000 zł wątek jest o oszczędnościach i tak tez miało byc - miałam zaoszczędzić i mieć suknię od siostry - no ale nie chcę jej po prostu i szukam czegoś nowego, bardziej dopasowanego do mnie niż ta ktorą dostałam... no ale nie stać nie na suknie za niewiadomo ile... naprawdę choćbym chciała... i tak koszty już nas przerastają mimo, że pula była zupełnie inna
Wiesz,ale na allegro jest mnóstwo pięknych sukien w BARDZO tanich cenach,a te tutaj są po prostu mega nieładne.
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 08:31   #664
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Nie wyobrażam sobie kupić sukni z allegro w ciemno...
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 08:34   #665
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie kupić sukni z allegro w ciemno...
A kto powiedział,że w ciemno?Sprawdzasz aukcje z twojej okolicy i jeździsz mierzyć.tak samo tablica
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 08:45   #666
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

No nic... dzięki za pomoc i wszystkie za i przeciw nie będę więcej ciągnąć tematu mojej sukni
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 09:17   #667
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie kupić sukni z allegro w ciemno...
Trochę późno się obudziłaś chyba.. nie chcę być złośliwa ale dziewczyny na prawdę piękne suknie kupują za dużo mniejsze kwoty niż pierwotnie bo kupują model salonowy a wyprzedaże trwają już od czerwca i można na prawdę piękną suknię kupić taniej a teraz już ostatki. Poza tym lolus ma rację - możesz poszukać sukni z drugiej ręki. Jest świeżo prawie po sezonie ślubnym i dziewczyny będą chcieć odsprzedać. Możesz włączyć tablica.pl, allegro, gumtree, serwisy ślubne gdzie są ogłoszenia - jest tego masa! wiele dziewczyn chce odsprzedać suknie a nawet za cenę 500 - 600zł. Wystarczy poszukać poumawiać się i jedziesz mierzyć. Trzeba policzyć poprawki u krawcowej - 100zł - 200zł zależy od ilość ale i tak suknia dużo tańsza. Nikt ci tu nie radzi źle przecież. Ja uważam że ładnie wyglądasz w fasonie rybki ale TE suknie są bardzo starodawne i brzydkie wg mnie. I uważam że nie jest poza twoim zasięgiem znaleźć ładniejszą no chyba że tobie się na prawdę podobają to kup taką bo będziesz zadowolona. Ale jeśli masz wątpliwości to poszukaj innych sukien. Ja tak mam że się angażuję trochę zawsze jak ktoś mnie pyta o zdanie i skoro pytasz to chcę ci dobrze poradzić. Owszem są różne gusta ale tu widzisz że w większości są osoby którym się te suknie nie podobają. A tobie się podobają? Tak na prawdę czujesz że to ta najlepsza dla ciebie? Ja ci radze poszukać z drugiej ręki jak chcesz więcej porad to napisz priv poza tym widzę że nie mieszkasz w jakiejś głuszy zabitej dechami tylko w miejscu gdzie rynek wtórny sukien ma się dobrze! serio ja to bym cię nawet prosiła żebyś nie kupowała takiej sukni

A co do innych PM to akurat ostatnio widzę że moda na ten typ sukni co wrzuciłaś się kończy zdecydowanie i raczej królują materiały lekkie zwiewne i nie świecące się..
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…

Edytowane przez anannke
Czas edycji: 2013-09-04 o 09:20
anannke jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-04, 09:25   #668
farbstiftka
Zadomowienie
 
Avatar farbstiftka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 278
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

i z tej dyskusji wynika, że warto jednak nieco wcześniej zacząć się martwić o suknię. Co jak co, ale dla mnie suknia jest bardzo istotna i myślę, że każda z nas powinna czuć się pięknie a nie będzie tak, gdy kreacja nie będzie dawała poczucia pewności.
Dziewczyny, możecie polecić fajnego kamerzystę (ślub w województwie łódzkim, ale może byc ktoś ze śląskiego, bo to blisko)? Poszukuję kamerzysty niedrogiego (do 2000zł) i nie musi być bajerów, chodzi o uwiecznienie przysięgi i zabawy weselnej. Początkowo chciałam zrezygnować, jednak z czasem uznałam, że nie potrafię zrezygnować, chciałabym potem włączyć film i przypomnieć sobie ten dzień
farbstiftka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 09:42   #669
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Czuję się jakbyście uważały, że nie znam Internetu i mam zespół downa... wiem co to allegro i tablica... wiem, że sa opcje wyszukiwania w swojej okolicy i przymierzania, ale nie znalazłam nic co by mnie zainteresowało, a jeśli już ładne to drogie. (mówię tu o sukniach z drugiej ręki), umawiałam się, przymierzałam, teraz na allegro królują tiulowe princesski (przynajmniej zaznaczajac moje okolice), była w nich zakochana, przymierzałam 2 - rozmiarowo były dobre ale wyglądałam jak palant, kompletnie się w nich nie czułam, może i za późno się obudzilam, ale ślub mam za 3 m-ce z kawałkiem i chcę już kupić suknie bo wspomnialam już, że ja naprawdę nie mam czasu chodzić znów, szukać i przymierzać... wiem, że wszyscy pracują, ale mam taką pracę że idąc do niej jest wszystko pozamykane, wracając też, od osób prywatnych nie podoba mi się nic, a jak się podoba to koszt ok tysiąca zł - dla mnie to dużo jak za używaną suknie plus jakieś jej przeróbki, dziękuję Wa naprawdę bardzo... jestem wdzięczna za wszystkie rady i nie odbierzcie tego co napisałam jak mój "foch" bo tak nie jest, ale czuję się dziwnie pytając co ktoś sądzi o sukniach jakie wstawiłam a w odp dostaje milion porad jak dla osoby niedorozwiniętej umysłowo... znam Wasze zdanie na temat tych sukien i ok, albo coś z tym zrobię albo nie, ale na pewno sobie poradzę...

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez farbstiftka Pokaż wiadomość
i z tej dyskusji wynika, że warto jednak nieco wcześniej zacząć się martwić o suknię. Co jak co, ale dla mnie suknia jest bardzo istotna i myślę, że każda z nas powinna czuć się pięknie a nie będzie tak, gdy kreacja nie będzie dawała poczucia pewności.
Dziewczyny, możecie polecić fajnego kamerzystę (ślub w województwie łódzkim, ale może byc ktoś ze śląskiego, bo to blisko)? Poszukuję kamerzysty niedrogiego (do 2000zł) i nie musi być bajerów, chodzi o uwiecznienie przysięgi i zabawy weselnej. Początkowo chciałam zrezygnować, jednak z czasem uznałam, że nie potrafię zrezygnować, chciałabym potem włączyć film i przypomnieć sobie ten dzień

O suknie martwiłam się wcześniej i już ją miałam... gotowa do ubrania... ostatnio mi po prostu odbiło i mi się odwidziała :-/ a co do kamerzysty - też się ciągle waham... nie chcialam kam ale jak sie naoglądalam w necie filmikow z wesele to aż mnie ścisnęło ze też by fajnie było mieć taką pamiatke
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 09:52   #670
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Widzę,że jesteś z trójmiasta Nie wiem,jaki masz rozmiar,ale po zdjęciach wnioskuję,że ok.38. Wg mnie bardzo dużo ładnych i tanich da się znaleźć sukien w tym rozmiarze,w dobrej cenie.
Przykładowe,5 min szukania:
http://tablica.pl/oferta/suknia-slub...tml#0bf8c67a29
http://allegro.pl/suknia-slubna-mado...518073893.html
http://allegro.pl/elizabeth-passion-...518212276.html
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 09:55   #671
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Wydaje mi się że dziewczyny chciały dobrze - nie tylko skrytykować ale też poradzić rozwiązanie bo każdy umie skrytykować a doradzić już coś to nie.. i na pewno nikt nie uważa że jesteś ograniczona...

Trochę czuję jakbyś miała pretensję że suknie kosztują aż tyle.. niestety ale wg mnie suknia za 1000zł to nie jest jakaś duża kwota i wiem że będę musiała tyle zapłacić za sukienkę ładną...

A zdradzisz w jakiej cenie są te suknie co wstawiałaś zdjęcia?
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…

Edytowane przez anannke
Czas edycji: 2013-09-04 o 09:59
anannke jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-04, 09:58   #672
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Widzę,że jesteś z trójmiasta Nie wiem,jaki masz rozmiar,ale po zdjęciach wnioskuję,że ok.38. Wg mnie bardzo dużo ładnych i tanich da się znaleźć sukien w tym rozmiarze,w dobrej cenie.
Przykładowe,5 min szukania:
http://tablica.pl/oferta/suknia-slub...tml#0bf8c67a29
http://allegro.pl/suknia-slubna-mado...518073893.html
http://allegro.pl/elizabeth-passion-...518212276.html


szkoda, ze nie czytasz co piszę... no ale nic... chyba sprawia Ci przyjemność męczenie kogoś... więc pozwól, że odpuszczę a Ty sie spełniaj
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 09:59   #673
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
szkoda, ze nie czytasz co piszę... no ale nic... chyba sprawia Ci przyjemność męczenie kogoś... więc pozwól, że odpuszczę a Ty sie spełniaj
A po co ta złośliwość? Spełniaj?Uwierz,mam lepsze zajęcia niż szukanie sukni ślubnych dla obcej osoby. I gdzie niby nie czytam? Suknie są tanie,są z Twojej okolicy,są uniwersalne.Jeżeli nie chcesz rad,tylko przyklaskiwania,to nie pisz na forum.Dziewczyny mówią Ci szczerze,że kiecki są okropne,a Ty jesteś urażona,bo "przecież nie ma tańszych i nie masz czasu latać.".Jak nie chcesz szczerej opinii,to po co zapytanie?
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.

Edytowane przez lolusl
Czas edycji: 2013-09-04 o 10:01
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 10:01   #674
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że dziewczyny chciały dobrze - nie tylko skrytykować ale też poradzić rozwiązanie bo każdy umie skrytykować a doradzić już coś to nie.. i na pewno nikt nie uważa że jesteś ograniczona...

Trochę czuję jakbyś miała pretensję że suknie kosztują aż tyle.. niestety ale wg mnie suknia za 1000zł to nie jest jakaś duża kwota i wiem że będę musiała tyle zapłacić za sukienkę ładną...

Wiedzialam, że jak się odezwe to odbierzecie to inaczej niz chcialam... nie mam pretensji, wiem po ile są suknie, ale uważam, że suknia UZYWANA ZA 1 TYS PLUS EWENTUALNE PRZEROBKI to zbyt dużo, no takie jest moje zdanie. Wiem, że dziewczyny chcialy dobrze, po to wstawilam tu te foty, ale już wystarczy dręczenia mnie allegro bo te suknie statad znam na pamiec... pisze to po raz trzeci...
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 10:02   #675
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Wiedzialam, że jak się odezwe to odbierzecie to inaczej niz chcialam... nie mam pretensji, wiem po ile są suknie, ale uważam, że suknia UZYWANA ZA 1 TYS PLUS EWENTUALNE PRZEROBKI to zbyt dużo, no takie jest moje zdanie. Wiem, że dziewczyny chcialy dobrze, po to wstawilam tu te foty, ale już wystarczy dręczenia mnie allegro bo te suknie statad znam na pamiec... pisze to po raz trzeci...
Wiec dziwie się,ze skoro znasz na pamięć,to z tylu ładnych wybrałaś akurat takie.
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 10:04   #676
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
A po co ta złośliwość? Spełniaj?Uwierz,mam lepsze zajęcia niż szukanie sukni ślubnych dla obcej osoby. I gdzie niby nie czytam? Suknie są tanie,są z Twojej okolicy,są uniwersalne.Jeżeli nie chcesz rad,tylko przyklaskiwania,to nie pisz na forum.Dziewczyny mówią Ci szczerze,że kiecki są okropne,a Ty jesteś urażona,bo "przecież nie ma tańszych i nie masz czasu latać.".Jak nie chcesz szczerej opinii,to po co zapytanie?
pisalam juz ze nie szukam rad i liczylam na krytykę - naprawde. Nie na oklaski, wybacz, ze zmarnowalas swoj cenny czas szukajac sukni dla obcej osoby, jestem Ci dozgonnie wdzięczna, naprawde... ale nie prosilam o to, prosilam o ocene ok czy do kitu... do kitu? no i w porzadku, bede szukac dalej, ale naprawde znam zasady wyszukiwania na allegro, szkoda tylko ze nie bierzesz pod uwage tego, ze przykladowo , TYLKO PRZYKLADOWO suknie jakie mi wyslalas moga sie mi tez nie podobac... poradze sobie, naprawde... bede szukac dalej, ale blagam, nie robcie ze mnie debila...
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 10:05   #677
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
pisalam juz ze nie szukam rad i liczylam na krytykę - naprawde. Nie na oklaski, wybacz, ze zmarnowalas swoj cenny czas szukajac sukni dla obcej osoby, jestem Ci dozgonnie wdzięczna, naprawde... ale nie prosilam o to, prosilam o ocene ok czy do kitu... do kitu? no i w porzadku, bede szukac dalej, ale naprawde znam zasady wyszukiwania na allegro, szkoda tylko ze nie bierzesz pod uwage tego, ze przykladowo , TYLKO PRZYKLADOWO suknie jakie mi wyslalas moga sie mi tez nie podobac... poradze sobie, naprawde... bede szukac dalej, ale blagam, nie robcie ze mnie debila...
Chyba ktoś tu jest przerważliwiony troszkę
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 10:06   #678
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Wiec dziwie się,ze skoro znasz na pamięć,to z tylu ładnych wybrałaś akurat takie.
no moze dla ciebie sa ladne a dla kogos nie...dlaczego narzucasz swoj styl i z gory zakladasz ze wszystkim sie to musi podobac?

To ty wkleilas te suknie i dlatego musza byc piekne i cale trojmiasto teraz bedzie sie o nie klocilo - niestety tak nie bedzie... na szczescie kazdy ma inny gust, lepszy lub gorszy...ale ma i pozwolmy kazdemu z tym zyc, na szczescie jak znajde sobie suknie wg Ciebie obrzydliwą to nie Ty ja ubierzesz tylko ja
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 10:08   #679
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
no moze dla ciebie sa ladne a dla kogos nie...dlaczego narzucasz swoj styl i z gory zakladasz ze wszystkim sie to musi podobac?

To ty wkleilas te suknie i dlatego musza byc piekne i cale trojmiasto teraz bedzie sie o nie klocilo - niestety tak nie bedzie... na szczescie kazdy ma inny gust, lepszy lub gorszy...ale ma i pozwolmy kazdemu z tym zyc, na szczescie jak znajde sobie suknie wg Ciebie obrzydliwą to nie Ty ja ubierzesz tylko ja
Chwała Bogu

No i swojego stylu definitywnie nie narzucam,jako że tamte suknie nie sa zupełnie w moim guście.Uważam,że są uniwersalne po prostu. Ja bym żadenej z tych 6,czy moje czy Twoje nie założyła,a zdaje sobie sprawe,że niekoniecznie każdy musi miec taki gust jak ja
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.

Edytowane przez lolusl
Czas edycji: 2013-09-04 o 10:10
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-04, 10:09   #680
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

ok... kończę... ja tu jestem "nowa" więc ataki spadną na mnie, a prowokacji do zupełnie niepotrzebnych dyskusji Pani zakorzenionej nikt nie zauważy dziekuje za cenne rady i jeszcze raz zaznaczam, ze bede Ci wdzieczna do konca zycia za 3 linki do allegro... a teraz pozwol ze rpzestane odpowiadać na Twoje mądrości życiowe i poszukam DLA SIEBIE innej koszmarnej sukni slubnej
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 10:10   #681
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
ok... kończę... ja tu jestem "nowa" więc ataki spadną na mnie, a prowokacji do zupełnie niepotrzebnych dyskusji Pani zakorzenionej nikt nie zauważy dziekuje za cenne rady i jeszcze raz zaznaczam, ze bede Ci wdzieczna do konca zycia za 3 linki do allegro... a teraz pozwol ze rpzestane odpowiadać na Twoje mądrości życiowe i poszukam DLA SIEBIE innej koszmarnej sukni slubnej
Ależ proszę
Ja ataków nie zauważyłam
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 10:11   #682
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
no moze dla ciebie sa ladne a dla kogos nie...dlaczego narzucasz swoj styl i z gory zakladasz ze wszystkim sie to musi podobac?

To ty wkleilas te suknie i dlatego musza byc piekne i cale trojmiasto teraz bedzie sie o nie klocilo - niestety tak nie bedzie... na szczescie kazdy ma inny gust, lepszy lub gorszy...ale ma i pozwolmy kazdemu z tym zyc, na szczescie jak znajde sobie suknie wg Ciebie obrzydliwą to nie Ty ja ubierzesz tylko ja
dziewczyny dajcie spokój...

Ale abstrahując od tych sukien i waszych upodobań to powiem tylko że owszem gusty są różne ale jeśli tylko nam się coś podoba a inni mają dużo zastrzeżeń i nie są złośliwi czy nieprzychylni nam to czasem warto się zastanowić dwa razy że może faktycznie coś jest nie tak a nie ślepo w zaparte iść bo mi się takie podoba... i jednak funkcjonuje coś takiego jak bezguście więc nie zakładajmy że każdy ma gust super tylko jednak są ludzie którzy gustu nie mają..
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 10:46   #683
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
dziewczyny dajcie spokój...

Ale abstrahując od tych sukien i waszych upodobań to powiem tylko że owszem gusty są różne ale jeśli tylko nam się coś podoba a inni mają dużo zastrzeżeń i nie są złośliwi czy nieprzychylni nam to czasem warto się zastanowić dwa razy że może faktycznie coś jest nie tak a nie ślepo w zaparte iść bo mi się takie podoba... i jednak funkcjonuje coś takiego jak bezguście więc nie zakładajmy że każdy ma gust super tylko jednak są ludzie którzy gustu nie mają..

ale ja przecież nie idę w zaparte... sporo krytyki w kierunku tych sukienek się pojawiło (bo po to wstawiłam, żeby poznać opinie) i nie mówię przecież, że je kupuje... nie napisałam tego nigdzie... napisałam, że poszukam sobie dalej i ok, ale nie lubię gdy ktoś mi coś narzuca... koleżanka wyżej po prostu bardzo przejęła się rolą. Ja naprawdę dziękuję za te złe opinie, bo dzięki temu wiem, że te odpadają i już
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 10:57   #684
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
ale ja przecież nie idę w zaparte... sporo krytyki w kierunku tych sukienek się pojawiło (bo po to wstawiłam, żeby poznać opinie) i nie mówię przecież, że je kupuje... nie napisałam tego nigdzie... napisałam, że poszukam sobie dalej i ok, ale nie lubię gdy ktoś mi coś narzuca... koleżanka wyżej po prostu bardzo przejęła się rolą. Ja naprawdę dziękuję za te złe opinie, bo dzięki temu wiem, że te odpadają i już
napisałam i podkreśliłam że abstrahując od was, tych sukienek, tego problemu więc nie wiem po co odbierasz to osobiście. Pytałam wcześniej o cenę tych co wrzucałaś ale pominęłaś to zupełnie
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 11:18   #685
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
napisałam i podkreśliłam że abstrahując od was, tych sukienek, tego problemu więc nie wiem po co odbierasz to osobiście. Pytałam wcześniej o cenę tych co wrzucałaś ale pominęłaś to zupełnie
Jakoś w podtekście poczułam, że chodzi o mnie. Przepraszam... Suknie 1 i 3 kosztują 900 zł, środkowa - syrenka - 1200 zł.
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 11:43   #686
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Jakoś w podtekście poczułam, że chodzi o mnie. Przepraszam... Suknie 1 i 3 kosztują 900 zł, środkowa - syrenka - 1200 zł.
ceny faktycznie przystępne syrenka najładniejsza to najdroższa - ale myślę że znajdziesz coś lepszego w tej cenie

serio tak pracujesz że w żaden dzień tygodnia nie możesz się wstrzelić w godziny otwarcia salonów?
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 12:32   #687
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
ceny faktycznie przystępne syrenka najładniejsza to najdroższa - ale myślę że znajdziesz coś lepszego w tej cenie

serio tak pracujesz że w żaden dzień tygodnia nie możesz się wstrzelić w godziny otwarcia salonów?
No naprawdę... na oglądanie sukien ślubnych musiałam brać urlop, albo się zwalniać wcześniej z pracy a salony w sobotę otwarte krócej i nie ma miejsc na przymiarki... no trudno... będę szukać do skutku może uda się w soboty.
A co uwazacie o tej sukni? http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...item,2771.html

taką mam własnie w domu do dyspozycji, kolor ivory tylko wymaga przeróbek... to ta co mi się odwidziala...

Edytowane przez agu23gda
Czas edycji: 2013-09-04 o 12:42
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 17:27   #688
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Ta niestety też szału nie robi, dziwne jest to marszczenie, jakoś tak nic mi w niej nie współgra ze sobą.Ale wystarczy przewinąć jeden model dalej i już robi się ciekawiej http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...item,2722.html
Albo ta: http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...item,2735.html
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 19:12   #689
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

ta co masz w domu jest najlepsza z tych 3 majac ja juz w domu to naczy ze ja kupilas wczesniej tak? podoba ci sie?

mojakaren mi sie calkowicie nie podobaja juz o wiele wiele lepsza ta ivory co juz ja ma w domu

http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...item,2742.html ??


http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...tem,10832.html ??

http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...tem,10822.html ??
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/

Edytowane przez wantxme
Czas edycji: 2013-09-04 o 19:24
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 21:27   #690
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

A myślicie, że istnieje coś takiego jak wygodna suknia "syrenka" ? Podobaja mi się własnie one, no ta ze zdjęcia była bardzo niewygodna, ale czy w ogóle istnieją tego typu wygodne suknie?
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-02 08:21:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.