Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :) - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-10, 15:15   #661
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Krakowianki, dostałam smsa od Marionnaud, że 21 czerwca zamknięcie sklepu w Zakopiance, a do tego czasu wyprzedaż: rabat 50% przy zakupie 5 produktów, 40% przy 4 i 30% przy 3.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 18:36   #662
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)


Dopadłam teraz dopiero neta, bo przez te burze coś nie działało. Ale nawałnica była! Dobrze, że dojechałam do domu zanim się zaczęło gradobicie.


W sobotę kupiłam sobie tę pomadkę w kredce z Astora. Jest całkiem fajna (delikatny kolor, ładny zapach i nawilża usta) i żałuję trochę, że nie wzięłam bardziej różowego odcienia, tylko nr 02 - beżowy ze złotym połyskiem.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 15:48   #663
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jajku, co tu taka cisza? Myślałam że przez weekend coś napiszecie, a tu nic.

My byliśmy na weselu, ale nawilismy się średnio. Może następne będzie lepsze.
ja coś nie mam humoru przez ten permanentny deszcz, sesję
nawet dobrych truskawek nie ma, drugi rok z rzędu są te spod folii, które nie widziały słońca, co bardzo odbija się na ich smaku

za to muszę mieć wszystkie 3 żele Palmolive truskawka z morelą pachnie jak jogurt truskawkowo-morelowy, olejek arganowy - wiadomo (na szczęście migdałów w nim nie czuć - choć powinno ), a róża jest dość świeża - inna niż damasceńska od Palmolive
w Naturze, której byłam wykupili wszystkie poza olejkiem arganowym (zostały same w rozmiarze maxi, dlatego miałam okazję powąchać), więc póki co wróciłam z jednym teraz są w promocji za 5,99
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jagoda-marelica.jpg (15,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg arganovo-olje.jpg (15,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg turska-vrtnica.jpg (17,0 KB, 10 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2013-06-11 o 15:54
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 16:58   #664
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Też mnie kuszą te żele Zwłaszcza truskawkowy.


Masakra jaka powódź dziś u mnie koło pracy. Zalało nam wyjazd z biura tak, że nawet dostawczaki i tiry nie mogły przejechać, a potem był wielki korek przez miasto, bo 2 rzeczki wylały i nie wiem jakim cudem udało nam się z koleżanką znaleźć objazd Mam dość tych burz i ulew!
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 18:07   #665
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jajku, co tu taka cisza? Myślałam że przez weekend coś napiszecie, a tu nic.
Ja nawet w weekendy cierpię ostatnio na deficyt czasu. W dodatku pogoda po prostu była dobijająca

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
nawet dobrych truskawek nie ma, drugi rok z rzędu są te spod folii, które nie widziały słońca, co bardzo odbija się na ich smaku
No właśnie Kupiła dwa razy, raz były nawet słodkie, ale to nie tam smak co tych dojrzewających w słońcu

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
za to muszę mieć wszystkie 3 żele Palmolive truskawka z morelą pachnie jak jogurt truskawkowo-morelowy, olejek arganowy - wiadomo (na szczęście migdałów w nim nie czuć - choć powinno ), a róża jest dość świeża - inna niż damasceńska od Palmolive
Ooo, nawet o nich nie słyszałam (ostatnio jestem trochę zacofana ), truskawkowo-morelowy jest bardzo kuszący Chociaż żeli akurat mi nie brak, a dzisiaj dokupiłam Baleę Kokos + Nektarynka

Skusiłam się też dzisiaj na suchy olejek do ciała Monoi De Thaiti z YR - kiedyś, lata temu go miałam i zawsze wspominam z sentymentem, uwielbiam jego zapach!

Zajrzałam też do SP, żeby ewentualnie skorzystać z promocji na Essie, ale nie było żadnych odżywek, więc wyszłam z pustymi rękami
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 09:32   #666
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
W sobotę kupiłam sobie tę pomadkę w kredce z Astora. Jest całkiem fajna (delikatny kolor, ładny zapach i nawilża usta) i żałuję trochę, że nie wzięłam bardziej różowego odcienia, tylko nr 02 - beżowy ze złotym połyskiem.
Ja wczoraj w końcu dostałam tą do testów od Wizażu, też mi się nawet podoba, chociaż spodziewałam się że będzie miększa. Ja mam kolor 008 Hug Me i jest całkiem przyjemny, taki delikatny ciepły róż.

Z tym testem to sie w końcu okazało, że przez pomyłkę wybrali dwie grupy recenzentek.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
nawet dobrych truskawek nie ma, drugi rok z rzędu są te spod folii, które nie widziały słońca, co bardzo odbija się na ich smaku
Ja na szczęście nie jestem jakąś szaloną fanką truskawek, te które kupowałam ostatnio były nawet smaczne i słodkie, chociaż fakt, że nie takie jak te dojrzewające w pełnym słońcu.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
za to muszę mieć wszystkie 3 żele Palmolive truskawka z morelą pachnie jak jogurt truskawkowo-morelowy, olejek arganowy - wiadomo (na szczęście migdałów w nim nie czuć - choć powinno ), a róża jest dość świeża - inna niż damasceńska od Palmolive
w Naturze, której byłam wykupili wszystkie poza olejkiem arganowym (zostały same w rozmiarze maxi, dlatego miałam okazję powąchać), więc póki co wróciłam z jednym teraz są w promocji za 5,99
O ciekawe, ja nawet nie wiedziałam że są nowe. Ale brzmią fajnie, tyle że mam teraz taki zapas... że chyba spokojnie poczekam do kolejnej promocji. Truskawka z morelą brzmi super.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Zajrzałam też do SP, żeby ewentualnie skorzystać z promocji na Essie, ale nie było żadnych odżywek, więc wyszłam z pustymi rękami
Ja nie dotarłam do SP nawet drugi raz. Ale nie dziwię się, że u Ciebie puste półki, niegłupia ta promocja była.
Gazetka dzisiaj się kończy, ale pewnie w następnej nie będzie nic na Essie, skoro teraz było.

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

No i jest gazetka i nie ma nic na Essie. Lato mi się skończy zanim Fiji kupię.

Nie wiecie czy jest już wyprzedaż w Mango?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 09:52   #667
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Odp: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ice, nie ma wyprzedaży w Mango
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-12, 09:55   #668
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Odp: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ice, nie ma wyprzedaży w Mango
Dzięki myślałam, że może już jest, już w sumie połowa czerwca.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 11:22   #669
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
za to muszę mieć wszystkie 3 żele Palmolive truskawka z morelą pachnie jak jogurt truskawkowo-morelowy, olejek arganowy - wiadomo (na szczęście migdałów w nim nie czuć - choć powinno ), a róża jest dość świeża - inna niż damasceńska od Palmolive
w Naturze, której byłam wykupili wszystkie poza olejkiem arganowym (zostały same w rozmiarze maxi, dlatego miałam okazję powąchać), więc póki co wróciłam z jednym teraz są w promocji za 5,99
Jogurt truskawkowo-morelowy brzmi super
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Skusiłam się też dzisiaj na suchy olejek do ciała Monoi De Thaiti z YR - kiedyś, lata temu go miałam i zawsze wspominam z sentymentem, uwielbiam jego zapach!
A mnie właśnie zapach bardzo nie odpowiadał w tym olejku. Chciałam kupić teraz ten ze złotymi drobinkami, ale wolałabym najpierw go powąchać, a w 2 sklepach stacjonarnych, które mam blisko jest niedostępny.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No i jest gazetka i nie ma nic na Essie. Lato mi się skończy zanim Fiji kupię.
Fiji to ostatnio mój esiakowy ulubieniec.

A ja się rozchorowałam i umieram, a nie mogę wziąć wolnego w pracy.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 12:00   #670
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Z nowej gazetki SP zainteresowały mnie szminki Maybelline Color Whisper. Mają średnią na KWC 5/5 i dużo dobrych opinii na blogach.

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
A ja się rozchorowałam i umieram, a nie mogę wziąć wolnego w pracy.
Zdrowiej. Nie ma nic gorszego niż chorować, kiedy jest ładna pogoda.

Zgłosiłam się dziś do pewnego konkursu i jeśli wygram to odwiedzę Gdańsk w sierpniu. Będziesz?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 13:35   #671
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Zdrowiej. Nie ma nic gorszego niż chorować, kiedy jest ładna pogoda.

Zgłosiłam się dziś do pewnego konkursu i jeśli wygram to odwiedzę Gdańsk w sierpniu. Będziesz?
Tragedia, biorąc pod uwagę jak fajny weekend mam w planach z TŻ (o mamo, jak dziwnie używać tego określenia).

Będę, daj tylko znać kiedy dokładnie.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-12, 16:09   #672
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja wczoraj w końcu dostałam tą do testów od Wizażu, też mi się nawet podoba, chociaż spodziewałam się że będzie miększa. Ja mam kolor 008 Hug Me i jest całkiem przyjemny, taki delikatny ciepły róż.


Nie wiecie czy jest już wyprzedaż w Mango?
Mi się ta moja kredka podoba, o wiele lepiej mi używać pomadki w takiej formie, niż standardowej

A ja zapytam przy okazji: czy w Bonarce otworzyli już może Mango z powrotem? Bo przenosili się do większego lokalu zdaje się i jeszcze niedawno jak byłam, to wciąż było nieczynne
.


Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
A ja się rozchorowałam i umieram, a nie mogę wziąć wolnego w pracy.
Oj, kuruj się


Tak w ogóle to miałam już pytać ostatnio: co się dzieje z rzyrafką? Nie było jej tu chyba z miesiąc jak nie dłużej?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 16:28   #673
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A ja zapytam przy okazji: czy w Bonarce otworzyli już może Mango z powrotem? Bo przenosili się do większego lokalu zdaje się i jeszcze niedawno jak byłam, to wciąż było nieczynne
.
Dwa tygodnie temu przechodziłam koło nowego Mango i wciąż było zamknięte, nie wiem czy coś się zmieniło.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 17:09   #674
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dzięki myślałam, że może już jest, już w sumie połowa czerwca.
W sklepach zaczyna się dokłądnie tak samo, jak w sklepie internetowym, więc wystarczy sprawdzić w sklepie online.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
A mnie właśnie zapach bardzo nie odpowiadał w tym olejku. Chciałam kupić teraz ten ze złotymi drobinkami, ale wolałabym najpierw go powąchać, a w 2 sklepach stacjonarnych, które mam blisko jest niedostępny.

Fiji to ostatnio mój esiakowy ulubieniec.

A ja się rozchorowałam i umieram, a nie mogę wziąć wolnego w pracy.
Ja z kolei lubię takie zapachy, od kilku dni używam ciągle Bronze Goddess Eau Fraiche EL, to jest jeden z moich ulubieńców na ciepłe, słoneczne dni

U mnie też nie było olejku z drobinkami...

Ja się dzisiaj obudziłam z koszmarnym bólem gardła, mam nadzieję, że nic się z tego nie wykluje, bo też nie mogę sobie pozwolić na zwolnienie


ice, jak zakończyła się Twoja sprawa z Mango Outlet? Paczka przyszła, oddali Ci kasę? Spodobało mi się tam kilka ciuchów, ale trochę się boję zamawiać po Twoich przygodach...

Kupiłam sobie dziś sandałki na koturnie, po raz pierwszy od kilku lat udało mi się znaleźć tak wąskie, że nie wypada mi stopa
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 17:39   #675
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dwa tygodnie temu przechodziłam koło nowego Mango i wciąż było zamknięte, nie wiem czy coś się zmieniło.
Ja podobnie byłam i było zamknięte.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
W sklepach zaczyna się dokłądnie tak samo, jak w sklepie internetowym, więc wystarczy sprawdzić w sklepie online.
A jakoś nie wpadłam na to, żeby sprawdzić, ale założyłam, ze wy na pewno będziecie wiedzieć.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
ice, jak zakończyła się Twoja sprawa z Mango Outlet? Paczka przyszła, oddali Ci kasę? Spodobało mi się tam kilka ciuchów, ale trochę się boję zamawiać po Twoich przygodach...
Po setce olanych maili i kompletnie straconych nadziejach na ponowną wysyłkę złożyłam reklamację na płatność kartą i po 2 dniach miałam wyjaśnienia i przeprosiny na mailu, a po tygodniu kasę na koncie. Powinnam była zrobić to wcześniej ale miałam głupią nadzieję, że jeszcze uda się z nimi ustalić coś, żeby wysłali paczkę jeszcze raz.

Z tego co czytałam na wizażu, to raczej rzadko się zdarzało, że paczki ginęły, ale problemy komunikacyjne mają wszyscy, którzy mieli jakieś przeboje.

Ja na razie mam uraz i nawet nie wchodzę na ich stronę.

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to miałam już pytać ostatnio: co się dzieje z rzyrafką? Nie było jej tu chyba z miesiąc jak nie dłużej?
Też się zastanawiałam co z rzyrafką.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 17:56   #676
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dwa tygodnie temu przechodziłam koło nowego Mango i wciąż było zamknięte, nie wiem czy coś się zmieniło.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja podobnie byłam i było zamknięte.
Kurczę, to ciekawe kiedy w końcu zamierzają znów otworzyć? Bo już dość długo trwa ta przeprowadzka


Nie wiem czy Wam pisałam, ale dzięki stosowaniu tych specyfików od dermatologa moja cera wreszcie wraca do normy Nawet koleżanki w pracy zauważyły, że mam już ładną buźkę. Mam tylko nadzieję, że jak skończę się smarować, to problem z wypryskami się nie pojawi od nowa
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 11:20   #677
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to miałam już pytać ostatnio: co się dzieje z rzyrafką? Nie było jej tu chyba z miesiąc jak nie dłużej?
Też się ostatnio zastanawiałam co u rzyrafki. Może wkrótce się odezwie.
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja z kolei lubię takie zapachy, od kilku dni używam ciągle Bronze Goddess Eau Fraiche EL, to jest jeden z moich ulubieńców na ciepłe, słoneczne dni

U mnie też nie było olejku z drobinkami...
Bronze Goddes kiedyś wąchałam i zapach mi się podobał, typowo letni i taki ciepły. Jednak olejek YR z monoi jakoś nie dla mnie.

Miałaś może olejek z drobinkami Nuxe? Czy on też pachnie podobnie?
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy Wam pisałam, ale dzięki stosowaniu tych specyfików od dermatologa moja cera wreszcie wraca do normy Nawet koleżanki w pracy zauważyły, że mam już ładną buźkę. Mam tylko nadzieję, że jak skończę się smarować, to problem z wypryskami się nie pojawi od nowa
No to świetnie, oby cera wyciszyła się zupełnie.

Ja siedzę w pracy, kicham, smarkam i kaszlę. A za oknem piękna pogoda i tak też podobno ma być przez cały weekend, więc mam cichą nadzieję, że chociaż trochę mi przejdzie.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 19:10   #678
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ja siedzę w pracy, kicham, smarkam i kaszlę. A za oknem piękna pogoda i tak też podobno ma być przez cały weekend, więc mam cichą nadzieję, że chociaż trochę mi przejdzie.
Mnie też coś dopadło tzn. boli mnie ręka jakby mnie zawiało. Pewnie to od otwartego okna w pracy, bo siedzę koło niego. Teraz co prawda mamy już klimę, ale to z kolei zła wiadomość dla moich zatok


Muszę się pożalić na ten morski lakier Astora, który niedawno kupiłam. Brudzi okropnie płytkę paznokcia i za nic nie idzie jej doczyścić W dodatku skórki też brudzi przy zmywaniu i mam teraz piękne zielone palce. Najlepsze, że nałożyłam ten lakier na nudziaka Catrice bojąc się zabarwienia płytki, a on zabarwił ją mimo to!
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 19:27   #679
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Bronze Goddes kiedyś wąchałam i zapach mi się podobał, typowo letni i taki ciepły. Jednak olejek YR z monoi jakoś nie dla mnie.

Miałaś może olejek z drobinkami Nuxe? Czy on też pachnie podobnie?
Nuxe na pewno nie pachnie podobnie do Bronze Goddes. Tej serii Monoi z YR chyba nie znam, ale był u nich kiedyś żel pod prysznic z monoi i pachniał inaczej też.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Muszę się pożalić na ten morski lakier Astora, który niedawno kupiłam. Brudzi okropnie płytkę paznokcia i za nic nie idzie jej doczyścić W dodatku skórki też brudzi przy zmywaniu i mam teraz piękne zielone palce. Najlepsze, że nałożyłam ten lakier na nudziaka Catrice bojąc się zabarwienia płytki, a on zabarwił ją mimo to!
Nie znoszę jak lakiery do paznokci to robią.

Ja mam niepomalowane paznokcie do rąk bo dzisiaj pół dnia prałam ręcznie, a potem już nie zdążyłam. Miałam dzisiaj wolne, a wczoraj pracowałam w domu, więc trochę przynajmniej pomieszkałam i ciut ogarnęłam mieszkanie.

Hosenko a Ty tu zaglądasz może jeszcze czasem? Jak się maleństwo rozwija i jak się czujesz?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-14, 19:31   #680
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ice: zaglądam. Miałam mały problem, byłam w szpitalu, ale ciąża utrzymana na szczęście. Wczoraj wyszłam ze szpitala, leże prawie cały czas, bo muszę.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 19:33   #681
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ice: zaglądam. Miałam mały problem, byłam w szpitalu, ale ciąża utrzymana na szczęście. Wczoraj wyszłam ze szpitala, leże prawie cały czas, bo muszę.
Nie wiedziałam, że były problemy, trzymam kciuki żeby było już dobrze. Odpoczywaj i trzymajcie się oboje mocno. Który to tydzień?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 19:36   #682
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że były problemy, trzymam kciuki żeby było już dobrze. Odpoczywaj i trzymajcie się oboje mocno. Który to tydzień?
W niedziele miałam krwawienie i pojechaliśmy na IP. Okazało się, że kosmówka się odkleiłą na długości 7 mm, co w tak niskiej ciąży jest dużo. Na szczęście na USG w czwartek nie było już odklejenia a dziecko od niedzieli urosło o 5 mm

Teraz zaczynam 8 tydzien
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 19:40   #683
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W niedziele miałam krwawienie i pojechaliśmy na IP. Okazało się, że kosmówka się odkleiłą na długości 7 mm, co w tak niskiej ciąży jest dużo. Na szczęście na USG w czwartek nie było już odklejenia a dziecko od niedzieli urosło o 5 mm

Teraz zaczynam 8 tydzien
To dobrze, że udało się zażegnać kryzys, oby to był już ostatni.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 06:19   #684
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hosenko Dobrze, że wszystko już dobrze. Odpoczywaj dużo


A ja sobie właśnie wstałam wcześnie żeby posprzątać i nieco ogarnąć, bo planuję się potem opalać. Tymczasem za oknem chmury! No co jest?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 14:49   #685
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Odp: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hosenko, oby już wszystko było dobrze, oszczędzaj się

Wypróbowałam kredki do ust Bourjois i muszę przyznać, że bardzo mi się spodobały chyba skuszę się niedługo na fuksję lub czerwień, pięknie wyglądają.

W mojej Hebe w końcu są Essie
Mam nadzieję, że będą mieli letnią kolekcję i jakąś dobrą promocję.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 18:16   #686
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
No właśnie Kupiła dwa razy, raz były nawet słodkie, ale to nie tam smak co tych dojrzewających w słońcu
ja w tym sezonie najczęściej trafiam na kwaśne, raz zjadłam porcję i bolał mnie brzuch, także jeśli truskawki to albo koktajl, albo jakieś lekkie ciasto, a ja tak uwielbiam jeść je same chyba nie dane mi będzie w tym sezonie
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ice: zaglądam. Miałam mały problem, byłam w szpitalu, ale ciąża utrzymana na szczęście. Wczoraj wyszłam ze szpitala, leże prawie cały czas, bo muszę.
właśnie zaniepokoił mnie Twój ostatni wpis na blogu.. najważniejsze, że już wszystko w porządku, oby już tylko tak było
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wypróbowałam kredki do ust Bourjois i muszę przyznać, że bardzo mi się spodobały chyba skuszę się niedługo na fuksję lub czerwień, pięknie wyglądają.

W mojej Hebe w końcu są Essie
Mam nadzieję, że będą mieli letnią kolekcję i jakąś dobrą promocję.
ja jeszcze nie miałam kiedy, ale swatche na blogach są bardzo kuszące podoba mi się Peach on the Beach, ale mam też chęć na jakąś wakacyjną, soczystą czerwień/malinę

no to super! też z niecierpliwością czekam na letnią kolekcję, ostatnio na blogu Urban wypatrzyłam Sunday Funday i podoba mi się bardziej niż na wcześniej oglądanych zdjęciach

a takie podobno będą zimowe Original Source:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ccc.jpg (46,9 KB, 28 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 08:32   #687
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wypróbowałam kredki do ust Bourjois i muszę przyznać, że bardzo mi się spodobały chyba skuszę się niedługo na fuksję lub czerwień, pięknie wyglądają.
Ja po pomadce Astor chyba się przekonam do tej formy kosmetyku do ust i też rzucę okiem na Bourjois.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
W mojej Hebe w końcu są Essie
Mam nadzieję, że będą mieli letnią kolekcję i jakąś dobrą promocję.
A u mnie dalej nie ma Hebe

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
no to super! też z niecierpliwością czekam na letnią kolekcję, ostatnio na blogu Urban wypatrzyłam Sunday Funday i podoba mi się bardziej niż na wcześniej oglądanych zdjęciach
Tu mi się podoba znacznie bardziej niż na wcześniejszych swatchach

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a takie podobno będą zimowe Original Source:
O, fajne zapachy. Oba będą moje.


A ja wstyd się przyznac, ale mam jakiś zastój kosmetyczny totalny, nic a nic mnie nie kusi.
Za to za ciuchami muszę pochdozić na wyprzedażach, bo dzisiaj rano nie zapięłam się w ulubione szorty, to jest bardzo niedobrze.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 09:24   #688
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Odp: Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja w tym sezonie najczęściej trafiam na kwaśne, raz zjadłam porcję i bolał mnie brzuch, także jeśli truskawki to albo koktajl, albo jakieś lekkie ciasto, a ja tak uwielbiam jeść je same chyba nie dane mi będzie w tym sezonie

ja jeszcze nie miałam kiedy, ale swatche na blogach są bardzo kuszące podoba mi się Peach on the Beach, ale mam też chęć na jakąś wakacyjną, soczystą czerwień/malinę

no to super! też z niecierpliwością czekam na letnią kolekcję, ostatnio na blogu Urban wypatrzyłam Sunday Funday i podoba mi się bardziej niż na wcześniej oglądanych zdjęciach

a takie podobno będą zimowe Original Source:
Ja muszę uważać, skąd jem truskawki (kupuję tylko w sprawdzonych miejscach, gdzie wiem, że nie są pryskane jakimś świństwem) i nie ruszam twardych, mocno kwaśnych i choćby minimalnie zielonych, bo też się wtedy źle czuję.
Ten odcień kredki jest bardzo ładny, ale baaardzo delikatny. Mnie kusi Red Sunrise i Fuchsia Libre

Sunday Funday musi być mój, jest przecudny!

A OS już kupowała na pewno nie będę, raczej byłam z nich niezadowolona, no i biorąc pod uwagę, że znalazłam Baleę niemal pod domem, to pokusa w ogóle spadła do zera


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A u mnie dalej nie ma Hebe

A ja wstyd się przyznac, ale mam jakiś zastój kosmetyczny totalny, nic a nic mnie nie kusi.
Za to za ciuchami muszę pochdozić na wyprzedażach, bo dzisiaj rano nie zapięłam się w ulubione szorty, to jest bardzo niedobrze.
Pewnie niedługo się pojawi, ostatnio mają wiele nowych punktów.

Ja mam za to fazę apteczną po raz kolejny teraz czekam na nową Aqualię Thermal Spa na noc, ostatnio wpadła mi Idealia, jakiś czas temu Rosaliac AR Intense.

Możesz chodzić w szortach do pracy? u mnie by to nie przeszło, zresztą sama czułabym się głupio chyba


Odkryłam sprawcę ostatnich koszmarnych przesuszeń twarzy - winowajcą okazał się na 100% żel Cleanance w nowej wersji wysusza mi wszystko, nawet usta, jeżeli minimalnie ich dotknie. Po silnej regeneracji skóry wróciłam do niego i po dwóch dniach znów to samo... TŻ zużywa, ale też zaczyna sygnalizować ściągnięcie i suchą skórę. Szkoda, ciekawe, co zepsuli w porównaniu ze starą wersją, która krzywdy nie robiła.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 10:27   #689
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
O, fajne zapachy. Oba będą moje.
też wydają mi się niezłe w odróżnieniu od letnich, no ale zobaczymy (powąchamy )
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Za to za ciuchami muszę pochdozić na wyprzedażach, bo dzisiaj rano nie zapięłam się w ulubione szorty, to jest bardzo niedobrze.
oj ja tak samo, tak dawno nie byłam w żadnym sklepie z ciuchami, a brakuje mi trochę ubrań
to niedopięcie to pewnie efekt ćwiczeń?
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja muszę uważać, skąd jem truskawki (kupuję tylko w sprawdzonych miejscach, gdzie wiem, że nie są pryskane jakimś świństwem) i nie ruszam twardych, mocno kwaśnych i choćby minimalnie zielonych, bo też się wtedy źle czuję.
moje nawet nie były twarde, ale pod względem kwaśności to coś strasznego, nie wiem czemu nie przestałam po pierwszej
za to muszę zrobić ten sernik na zimno, jest łatwy i pyszny - chociaż do tego obecne truskawki się nadają
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Sunday Funday musi być mój, jest przecudny!
prawda?
The girls are out jest bardziej fioletowy niż myślałam - ciekawe jaki naprawdę
a Naughty Nautical też wygląda super
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A OS już kupowała na pewno nie będę, raczej byłam z nich niezadowolona, no i biorąc pod uwagę, że znalazłam Baleę niemal pod domem, to pokusa w ogóle spadła do zera
dla mnie najlepsza jest pomarańcza z lukrecją i bardzo się cieszę, że została w stałej ofercie, reszta głównie ze względu na zapach
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Odkryłam sprawcę ostatnich koszmarnych przesuszeń twarzy - winowajcą okazał się na 100% żel Cleanance w nowej wersji wysusza mi wszystko, nawet usta, jeżeli minimalnie ich dotknie. Po silnej regeneracji skóry wróciłam do niego i po dwóch dniach znów to samo... TŻ zużywa, ale też zaczyna sygnalizować ściągnięcie i suchą skórę. Szkoda, ciekawe, co zepsuli w porównaniu ze starą wersją, która krzywdy nie robiła.
to niedobrze.. ja teraz wykańczam inne żele i ciągle odkładam zakup Cleanance, ale może to i lepiej, skoro tak przesusza

to, co mi przybyło ostatnio
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czerwiec1.jpg (74,8 KB, 34 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 10:38   #690
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A OS już kupowała na pewno nie będę, raczej byłam z nich niezadowolona, no i biorąc pod uwagę, że znalazłam Baleę niemal pod domem, to pokusa w ogóle spadła do zera
W sumie ja różnie, niektóre lubię, inne mi nie pasują. Ale te limitowanki raczej kupię.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Pewnie niedługo się pojawi, ostatnio mają wiele nowych punktów.
No może, ale skoro podobno rekrutowali już jesieni to ja nie wiem czemu jeszcze się nigdzie nie otworzyli.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Możesz chodzić w szortach do pracy? u mnie by to nie przeszło, zresztą sama czułabym się głupio chyba
Nie no, coś Ty. Ja jeżdżę na rowerze i i tak się cała przebieram jak przyjadę. A dzisiaj gorąco to w szortach chciałam przyjechac, ale nie weszłam.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Odkryłam sprawcę ostatnich koszmarnych przesuszeń twarzy - winowajcą okazał się na 100% żel Cleanance w nowej wersji wysusza mi wszystko, nawet usta, jeżeli minimalnie ich dotknie. Po silnej regeneracji skóry wróciłam do niego i po dwóch dniach znów to samo... TŻ zużywa, ale też zaczyna sygnalizować ściągnięcie i suchą skórę. Szkoda, ciekawe, co zepsuli w porównaniu ze starą wersją, która krzywdy nie robiła.
Oo szkoda ja go mam w zapasie, niedługo wyjmuje do używania, bo w końcu wykańczam piekielnie wydajny Uriage (jakby co to jesgo Ci polecam, bardzo delikatny ).

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
to niedopięcie to pewnie efekt ćwiczeń?
No niestety rozbudowały mi się mięśnie, ale tłuszcz nie chce znikać tak jak powinien, muszę się na jakieś aeroby bardziej przerzucić, bo się robię starsznie nieproporcjonalna.

Z drugiej strony nie mam już co na siebie wkładać i musze kupić i jakieś spodenki i spodnie. Zamówiłam też na wizażu sportowe szorty i pewnie będą za małe.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
The girls are out jest bardziej fioletowy niż myślałam - ciekawe jaki naprawdę
Mi się tu podoba, wcześniej myślałam że jest całkiem jak Jamaica Me Crazy, ale tu jest całkiem całkiem inny. Mógłby być taki.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
dla mnie najlepsza jest pomarańcza z lukrecją i bardzo się cieszę, że została w stałej ofercie, reszta głównie ze względu na zapach
Mi się najbardziej podobał olejek pomarańczowy z imbirem, ale nie widzę go już u siebie w Rossmannie.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
to, co mi przybyło ostatnio
Fajne rzeczy Ci przybyły.


W ogóle to miałam wam jeszcze pisac, że dzięki Perle de Jade przełamałam się i polubiłam miętę na paznokciach, cudny jest ten lakier.

I jeszcze zapomniałam napisać, że TŻ zarezerwował noclegi w Pradze na moje urodziny strasznie się ucieszyłam.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-05 20:08:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.