Planowanie ciąży, cz. 7 - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-04, 11:51   #661
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

O kurcze ale smakowite plany obiadowe. My się wybieramy do hali gwardii będę palaszowac wege burgera z krowarzywej mniam

Dzisiaj TZ zadzwonił do znajomego i jego żona w ciąży. Od razu zaszła. Posmutnialam trochę. Nie to że jej żałuję ale to takie nie fair że inni od razu a inni nie. Eh.
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-04, 13:39   #662
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Witam was dzisiaj u mniw 0st mysle ze chyba zima zbliza sie wielkimi krokami na nstp weekend ma byc +10st

Na wczoraj bylam u kolezanki na urodzinach posiedzialam pol kieliszka winka wypilam potem jakos zle sie po nin czulam po powrocie z tz obejrzelismy Kac vegas 2 i kolo 12 poszliśmyy spiochac z tym ze lekko sie posprzeczalismy i niebylo serduszkowania...:/ dzis bym chciala ale jutro gin wiec tak glupio troche, pospalismy do 10 potem za obiad sie wzielam dzis mialam ozorki gotowane i tarte szpinakowa mniami dzisiaj lenimy sie w domu bo mlodej niechce sie nic robic nigdzie isc a nam tymbardziej hihi

Jutro od rana mam gonitwe bo najpierw musze zlozyc papiery mlodej do szkoly i sie stresuje czy ja przyjma ?!a potem mam gina i zamartwiam sie o wyniki czy wyszly dobre bo te na cmv niebardzo i ciekawe co mi powie na to...

Kochane milego dnia wam zycze
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-04, 13:55   #663
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Hej, my z mężem jesteśmy u teściów na obiedzie. Byliśmy w galerii, kupiłam piękną koszule w Wolczance, mega kolorową i łańcuszek zabezpieczający do Pandory. U mnie 18 dc, w czawartek mam gin, zapytam o te plamienia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0006.jpg (87,5 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0008.jpg (73,8 KB, 74 załadowań)
__________________

Edytowane przez alusiekmalutki89
Czas edycji: 2018-03-04 o 13:56
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-04, 14:23   #664
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Alusia jaka piekna koszula i jaka kolorowa 😍😍to teraz niemusisz sie martwic o bransoletke ze zie zgubi To smacznego obiadku
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-04, 15:49   #665
Siva5
Zadomowienie
 
Avatar Siva5
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 870
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktore juz dluzej mierza temperaturę moze wrzucicie jakies swoje przykładowe wykresy zebysmy nowicjuszki zobaczyly jak to mniej wiecej wyglada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pisałam wczesniej, ze próbowałam wrzucic ale sie nie da cos i zadna mi nie pomogla
Pokazuje mi się ze administrator musi wyłączyć blokadę czy jakos tak.
Czemu akurat ja nie mogę wrzucic, hmmm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Alusia uwielbiam takie bransoletki teraz to napewno się nie zgubi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------


Pokazuje się przy jakimkolwiek wgraniu zalacznika: "ta funkcja zostala wyłączona przez administratora gorum"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
pierwsza ważna data 27.06.2009r

Aniołek[*] 7tc, 07.2016

Edytowane przez Siva5
Czas edycji: 2018-03-04 o 15:51
Siva5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-04, 16:14   #666
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Witam was dzisiaj u mniw 0st mysle ze chyba zima zbliza sie wielkimi krokami na nstp weekend ma byc +10st

Na wczoraj bylam u kolezanki na urodzinach posiedzialam pol kieliszka winka wypilam potem jakos zle sie po nin czulam po powrocie z tz obejrzelismy Kac vegas 2 i kolo 12 poszliśmyy spiochac z tym ze lekko sie posprzeczalismy i niebylo serduszkowania...:/ dzis bym chciala ale jutro gin wiec tak glupio troche, pospalismy do 10 potem za obiad sie wzielam dzis mialam ozorki gotowane i tarte szpinakowa mniami dzisiaj lenimy sie w domu bo mlodej niechce sie nic robic nigdzie isc a nam tymbardziej hihi

Jutro od rana mam gonitwe bo najpierw musze zlozyc papiery mlodej do szkoly i sie stresuje czy ja przyjma ?!a potem mam gina i zamartwiam sie o wyniki czy wyszly dobre bo te na cmv niebardzo i ciekawe co mi powie na to...

Kochane milego dnia wam zycze
W kwestii serduszkowania nie ma sensu powstrzymywać się z powodu wizyty. Moja lekarka sama mi mówiła że mam się nie martwić takimi pierdołami bo ona wie że pacjentki uprawiają seks, zwłaszcza te które przychodzą w związku z próbami zajścia w ciążę. Żadnemu lekarzowi wydzielina nie przeszkodzi w badaniu, nawet jej pewnie nie zauważy bo większość zdąży wypłynąć do wizyty. Może akurat dzisiaj trafi się ten szczęśliwy dzień którego nie chcesz przegapić, a nawet jak nie to chociaż się pobawicie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-04, 16:42   #667
Siva5
Zadomowienie
 
Avatar Siva5
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 870
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
W kwestii serduszkowania nie ma sensu powstrzymywać się z powodu wizyty. Moja lekarka sama mi mówiła że mam się nie martwić takimi pierdołami bo ona wie że pacjentki uprawiają seks, zwłaszcza te które przychodzą w związku z próbami zajścia w ciążę. Żadnemu lekarzowi wydzielina nie przeszkodzi w badaniu, nawet jej pewnie nie zauważy bo większość zdąży wypłynąć do wizyty. Może akurat dzisiaj trafi się ten szczęśliwy dzień którego nie chcesz przegapić, a nawet jak nie to chociaż się pobawicie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się w 100%
Nie ma co patrzeć na wizytę-to nie ma znaczenia.
Nigdy nie zwracalam na to uwagi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
pierwsza ważna data 27.06.2009r

Aniołek[*] 7tc, 07.2016
Siva5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-04, 16:55   #668
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Siva5 Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100%
Nie ma co patrzeć na wizytę-to nie ma znaczenia.
Nigdy nie zwracalam na to uwagi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kiedyś zwracałam, ale na trochę inne rzeczy. W mojej rodzinie wszystkie kobiety traktowały wizytę u gina jak jakąś nie wiadomo jaką okazję. Zawsze pilnowały żeby się ogolić, wydepilować nogi, założyć koniecznie białe majtki i wpajały mi te zasady od najmłodszych lat. Więc ja też przez pewien czas pilnowałam depilacji, aż w końcu dojrzałam, oswoiłam się z własnym ciałem i uznałam że skoro mi nie przeszkadzają włosy na nogach lub dłuższa 'fryzura' intymna to tym bardziej nie powinna lekarce. Jak się okazało miałam rację, bo raz nawet o to zapytałam i usłyszałam że to moje ciało i moja decyzja.

Za to moja Mama była kiedyś u jakiegoś ginekologa staruszka i lekarz wyprosił z gabinetu pacjentkę która się nie ogoliła w okolicach intymnych. Ja bym mu za to taki sajgon zrobiła że już nigdy by o tym żadnej pacjentce nie wspomniał, a tamta pani podobno potulnie zapisała się na inny termin.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-04, 17:00   #669
Siva5
Zadomowienie
 
Avatar Siva5
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 870
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Ja kiedyś zwracałam, ale na trochę inne rzeczy. W mojej rodzinie wszystkie kobiety traktowały wizytę u gina jak jakąś nie wiadomo jaką okazję. Zawsze pilnowały żeby się ogolić, wydepilować nogi, założyć koniecznie białe majtki i wpajały mi te zasady od najmłodszych lat. Więc ja też przez pewien czas pilnowałam depilacji, aż w końcu dojrzałam, oswoiłam się z własnym ciałem i uznałam że skoro mi nie przeszkadzają włosy na nogach lub dłuższa 'fryzura' intymna to tym bardziej nie powinna lekarce. Jak się okazało miałam rację, bo raz nawet o to zapytałam i usłyszałam że to moje ciało i moja decyzja.

Za to moja Mama była kiedyś u jakiegoś ginekologa staruszka i lekarz wyprosił z gabinetu pacjentkę która się nie ogoliła w okolicach intymnych. Ja bym mu za to taki sajgon zrobiła że już nigdy by o tym żadnej pacjentce nie wspomniał, a tamta pani podobno potulnie zapisała się na inny termin.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O zesz kuzwa co za cham...
Oczywiście,kazda ma swoje potrzeby, swoje cialo i swoje decyzje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
pierwsza ważna data 27.06.2009r

Aniołek[*] 7tc, 07.2016
Siva5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-04, 18:33   #670
Franiczka88
Zakorzenienie
 
Avatar Franiczka88
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 298
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
Hej, my z mężem jesteśmy u teściów na obiedzie. Byliśmy w galerii, kupiłam piękną koszule w Wolczance, mega kolorową i łańcuszek zabezpieczający do Pandory. U mnie 18 dc, w czawartek mam gin, zapytam o te plamienia
Ale piekna ta koszula 😍



Dzis u mnie 8dc. Powoli pojawia sie sluz. Takze zaczynamy nasz 1cs! W koncu!
Franiczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-04, 18:51   #671
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Która z nas najbliżej terminu @? dziewczyny, macie jakiś sprawdzony sposób na pozbycie się cellulitu? Wiem że ćwiczenia to klucz, ale może któraś może się wypowiedzieć 😊
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-04, 18:59   #672
moyeu
Raczkowanie
 
Avatar moyeu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 120
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
Która z nas najbliżej terminu @? dziewczyny, macie jakiś sprawdzony sposób na pozbycie się cellulitu? Wiem że ćwiczenia to klucz, ale może któraś może się wypowiedzieć
Mi pomaga picie pokrzywy, no i masaże ostrą gąbką, żeby krążenie ruszyło

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Quos amor verus tenuit, tenebit."
Seneka

6.05.2008
20.08.2016
Hashimoto, IO
moyeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-04, 19:40   #673
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Dziewczyny dzieki za rady bo jakos sie tym przejmowalam ze pojde do gina a tam "blotko" . Ale i tak zobaczymy czy bedzie ❤bo cos malz ostatnio malo chetny na to...:/ znaczy chetny ale jakos dziwnym trafem albo wtedy mam kilka dni do @ albo w czasie @ :/

Alusiek u mnie jeszcze sporo czasu 2 tyg okolo

Moyeu ja to pije mase pokrzywy ale jakos niezwrocilan nigdy uwagi czy mi sie poprawil czy nie? Ale ja tez mam udziska ze hoho..:/

Co porabiacie wieczorkiem?

My igladamy Holmsa a potem trza isx spac bo rano pobudka znowu o 6 ehh
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-04, 20:16   #674
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Ja też nigdy nie patrzyłam na to czy był seks czy nie przed wizytą u gina... Wydaje mi się że tam w środku nie ma śladu po nasieniu my pijemy wino i oglądamy tv. Ja też jutro wstaje o 6
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-04, 20:32   #675
Franiczka88
Zakorzenienie
 
Avatar Franiczka88
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 298
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Dziewczyny lacze sie z Wami w bolu. Tez musze wstac o 6 :-( ehh znowu caly tydzien do pracy.
Franiczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-04, 20:41   #676
moyeu
Raczkowanie
 
Avatar moyeu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 120
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzieki za rady bo jakos sie tym przejmowalam ze pojde do gina a tam "blotko" . Ale i tak zobaczymy czy bedzie bo cos malz ostatnio malo chetny na to...:/ znaczy chetny ale jakos dziwnym trafem albo wtedy mam kilka dni do @ albo w czasie @ :/

Alusiek u mnie jeszcze sporo czasu 2 tyg okolo

Moyeu ja to pije mase pokrzywy ale jakos niezwrocilan nigdy uwagi czy mi sie poprawil czy nie? Ale ja tez mam udziska ze hoho..:/

Co porabiacie wieczorkiem?

My igladamy Holmsa a potem trza isx spac bo rano pobudka znowu o 6 ehh
Moje udka też są pokaźne

Widzę że dzisiaj niedziela klasycznie, czyli obiad u rodzinki ja byłam dzisiaj u babci, urodziny ma mieć w tygodniu więc zrobiła obiad, poszłam sama, bo mój mąż się dzisiaj źle coś czuł koło południa to już go nie ciągałam, a przynajmniej na spokojnie poplotowałam z babcią i resztą rodzinki

Dziewczyny, mam pytanie, wyszedł mi piękny pozytywny test owulacyjny (13dc), ale szyjka jest taka średnio twarda przy czym otwarta i wysoko plus śluzu dużo ale wodnistego, miałyście tak kiedyś? Wcześniej w trakcie owulacji była taka miękka, rozpulchniona. Bo temperatura mi narazie niewiele mówi ponieważ jest w miarę wyrównana, tzn od jakiegoś tygodnia oscyluje wokół 36,2. Może na dniach będzie skok, ale niepokoi mnie ta szyjka...

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Quos amor verus tenuit, tenebit."
Seneka

6.05.2008
20.08.2016
Hashimoto, IO

Edytowane przez moyeu
Czas edycji: 2018-03-04 o 20:43
moyeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-04, 21:08   #677
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Jak się bada szyjke? Na co zwrócić uwagę?
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-04, 21:25   #678
Siva5
Zadomowienie
 
Avatar Siva5
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 870
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
Która z nas najbliżej terminu @? dziewczyny, macie jakiś sprawdzony sposób na pozbycie się cellulitu? Wiem że ćwiczenia to klucz, ale może któraś może się wypowiedzieć
U mnie dzis/jutro @
A co do celulitu chętnie się czegos dowiem!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Jutro mam relaksik po poludniu, zabiegi na twarz maseczki..
Dostalam na dzień kobiet taki zestaw hihi
Zobaczymy czy wrócę piękna

Ps.a mogliby się zająć celulitem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
pierwsza ważna data 27.06.2009r

Aniołek[*] 7tc, 07.2016
Siva5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-04, 21:27   #679
moyeu
Raczkowanie
 
Avatar moyeu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 120
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
Jak się bada szyjke? Na co zwrócić uwagę?
No ja staram się zawsze o tej samej porze dnia, najlepiej przed kąpielą. Trzeba pamiętać żeby dokłdnie umyć ręce przed, plus paznokcie nie powinny być zbyt długie. Wkładasz sobie palec, i musisz wyszukać tak jakby dno pochwy, poszukaj w necie jak wygląda szyjka i bedziesz wiedzieć czego szukać. Ważne są parametry: wysokość, otwartość i miękkość. Tego wszystko nauczysz się badając się przez cały cykl. Ja wcześniej badałam tak wybiórczo, co kilka dni, wtedy najlepiej wyczujesz zmiany. Wysokość - obrazowo: jak najgłebiej możesz włożyć palec, miękkość - miekko jak byś dotykała ust, twardo jak byś dotykała czubka nosa, otwartość - szyjka ma dziurkę, kiedy jest owulacja i okres ta dziurka jest otwarta jak literka o, reszta cyklu zamknięta jak -. Kobiety które rodziły mogą mieć zawsze lekko otwartą, ale podobno też można się rozpoznawać, kwestia wprawy i porównania. Mam nadzieję że napisałam zrozumiale

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Quos amor verus tenuit, tenebit."
Seneka

6.05.2008
20.08.2016
Hashimoto, IO
moyeu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-04, 22:10   #680
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Dziewczyny ja na poprawę ud kupiłam taka rękawiczkę: https://m.ceneo.pl/54086621 ale jeszcze jedzie więc się nie wypowiem ale w necie chwalą . U mnie do tej pory sprawdzalo się szorowanie uda gąbka ostrą, no i peeling. Ale mimo tych szorowań moje uda są takie duże niestety taka moja uroda. Ocieraja się jak chodzę w krótkich spodenkach / spodniach.

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzieki za rady bo jakos sie tym przejmowalam ze pojde do gina a tam "blotko" . Ale i tak zobaczymy czy bedzie bo cos malz ostatnio malo chetny na to...:/ znaczy chetny ale jakos dziwnym trafem albo wtedy mam kilka dni do @ albo w czasie @ :/

Alusiek u mnie jeszcze sporo czasu 2 tyg okolo

Moyeu ja to pije mase pokrzywy ale jakos niezwrocilan nigdy uwagi czy mi sie poprawil czy nie? Ale ja tez mam udziska ze hoho..:/

Co porabiacie wieczorkiem?

My igladamy Holmsa a potem trza isx spac bo rano pobudka znowu o 6 ehh
My dzisiaj pykalismy w gry planszowe. Doszły też wizualizacje od architektów i są super :d kilka rzeczy do poprawki ale jestem zadowolona.
Holmes jest super. Który sezon? Ja wstaje o 8. Na 10 do pracy potem siłka.

Cytat:
Napisane przez moyeu Pokaż wiadomość
No ja staram się zawsze o tej samej porze dnia, najlepiej przed kąpielą. Trzeba pamiętać żeby dokłdnie umyć ręce przed, plus paznokcie nie powinny być zbyt długie. Wkładasz sobie palec, i musisz wyszukać tak jakby dno pochwy, poszukaj w necie jak wygląda szyjka i bedziesz wiedzieć czego szukać. Ważne są parametry: wysokość, otwartość i miękkość. Tego wszystko nauczysz się badając się przez cały cykl. Ja wcześniej badałam tak wybiórczo, co kilka dni, wtedy najlepiej wyczujesz zmiany. Wysokość - obrazowo: jak najgłebiej możesz włożyć palec, miękkość - miekko jak byś dotykała ust, twardo jak byś dotykała czubka nosa, otwartość - szyjka ma dziurkę, kiedy jest owulacja i okres ta dziurka jest otwarta jak literka o, reszta cyklu zamknięta jak -. Kobiety które rodziły mogą mieć zawsze lekko otwartą, ale podobno też można się rozpoznawać, kwestia wprawy i porównania. Mam nadzieję że napisałam zrozumiale

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
O matko jak ja Cię podziwiam że to robisz! Brzmi mega skomplikowanie
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-04, 22:18   #681
moyeu
Raczkowanie
 
Avatar moyeu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 120
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja na poprawę ud kupiłam taka rękawiczkę: https://m.ceneo.pl/54086621 ale jeszcze jedzie więc się nie wypowiem ale w necie chwalą . U mnie do tej pory sprawdzalo się szorowanie uda gąbka ostrą, no i peeling. Ale mimo tych szorowań moje uda są takie duże niestety taka moja uroda. Ocieraja się jak chodzę w krótkich spodenkach / spodniach.



My dzisiaj pykalismy w gry planszowe. Doszły też wizualizacje od architektów i są super :d kilka rzeczy do poprawki ale jestem zadowolona.
Holmes jest super. Który sezon? Ja wstaje o 8. Na 10 do pracy potem siłka.



O matko jak ja Cię podziwiam że to robisz! Brzmi mega skomplikowanie
Eee tam, można ogarnąć szczególnie jak się jest takim narwańcem jak ja. Kiedy się za coś biorę, to muszę wiedzieć absolutnie wszystko na dany temat... ale wiem że pewnie za jakiś czas mi to minie po prostu po 8 latach tabletek anty obserwacja płodności jest dla mnie wprost fascynująca

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Quos amor verus tenuit, tenebit."
Seneka

6.05.2008
20.08.2016
Hashimoto, IO
moyeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 05:27   #682
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
Hej, my z mężem jesteśmy u teściów na obiedzie. Byliśmy w galerii, kupiłam piękną koszule w Wolczance, mega kolorową i łańcuszek zabezpieczający do Pandory. U mnie 18 dc, w czawartek mam gin, zapytam o te plamienia
Piękna ta koszula 😍😍
Cytat:
Napisane przez Siva5 Pokaż wiadomość
Pisałam wczesniej, ze próbowałam wrzucic ale sie nie da cos i zadna mi nie pomogla
Pokazuje mi się ze administrator musi wyłączyć blokadę czy jakos tak.
Czemu akurat ja nie mogę wrzucic, hmmm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Alusia uwielbiam takie bransoletki teraz to napewno się nie zgubi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------


Pokazuje się przy jakimkolwiek wgraniu zalacznika: "ta funkcja zostala wyłączona przez administratora gorum"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojj nie pomogę bo ja w aplikacji tam na górze klikam te kropeczki i daje odpowiedz i potem mam nad klawiatura mozliwosc dodania załącznika 😏 nie wiem czemu wyskakuje ci cos takiego 🤔
Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Ja kiedyś zwracałam, ale na trochę inne rzeczy. W mojej rodzinie wszystkie kobiety traktowały wizytę u gina jak jakąś nie wiadomo jaką okazję. Zawsze pilnowały żeby się ogolić, wydepilować nogi, założyć koniecznie białe majtki i wpajały mi te zasady od najmłodszych lat. Więc ja też przez pewien czas pilnowałam depilacji, aż w końcu dojrzałam, oswoiłam się z własnym ciałem i uznałam że skoro mi nie przeszkadzają włosy na nogach lub dłuższa 'fryzura' intymna to tym bardziej nie powinna lekarce. Jak się okazało miałam rację, bo raz nawet o to zapytałam i usłyszałam że to moje ciało i moja decyzja.

Za to moja Mama była kiedyś u jakiegoś ginekologa staruszka i lekarz wyprosił z gabinetu pacjentkę która się nie ogoliła w okolicach intymnych. Ja bym mu za to taki sajgon zrobiła że już nigdy by o tym żadnej pacjentce nie wspomniał, a tamta pani podobno potulnie zapisała się na inny termin.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To był lekarz..?😕 to cham ..
Cytat:
Napisane przez Franiczka88 Pokaż wiadomość
Ale piekna ta koszula 😍



Dzis u mnie 8dc. Powoli pojawia sie sluz. Takze zaczynamy nasz 1cs! W koncu!
Kciuki😛✊✊
Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzieki za rady bo jakos sie tym przejmowalam ze pojde do gina a tam "blotko" . Ale i tak zobaczymy czy bedzie ❤bo cos malz ostatnio malo chetny na to...:/ znaczy chetny ale jakos dziwnym trafem albo wtedy mam kilka dni do @ albo w czasie @ :/

Alusiek u mnie jeszcze sporo czasu 2 tyg okolo

Moyeu ja to pije mase pokrzywy ale jakos niezwrocilan nigdy uwagi czy mi sie poprawil czy nie? Ale ja tez mam udziska ze hoho..:/

Co porabiacie wieczorkiem?

My igladamy Holmsa a potem trza isx spac bo rano pobudka znowu o 6 ehh
Ja wstalam juz kolo 5 😛

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:23 ---------- Poprzedni post napisano o 06:21 ----------

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
Która z nas najbliżej terminu @? dziewczyny, macie jakiś sprawdzony sposób na pozbycie się cellulitu? Wiem że ćwiczenia to klucz, ale może któraś może się wypowiedzieć 😊
Ja testowac bede około 16-17.03 😛

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:27 ---------- Poprzedni post napisano o 06:23 ----------

Dzień dobry😛 ja dzis dzien w domku z młodym😊 czekam az wstanie i jak go znam to od razu bedzie mnie męczył zeby z nim malować bo kupiliśmy my mu wczoraj farby😏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Kaamilaaa0508
Czas edycji: 2018-03-05 o 05:22
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 07:09   #683
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

hej! wczoraj moja koleżanka z pracy urodziła córeczke., Marcelinkę Zaszła w ciąże 3 miesiące po ślubie , z obciążeniem: choroba Leśniowskiego Croha, po usunięciu czesci żołądka,nadczynność tarczycy. Mówi, że sama była w szoku,bo była pewna, że nie uda sie jej zajść a tu proszę także dziewczyny, nie możemy się załamywać
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 07:09   #684
Minia_00
Zadomowienie
 
Avatar Minia_00
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 780
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Dzień dobry słoneczka Niestety nie odpoczęłam w weekend a dziś pobudka 5:30 No i tempka dalej w górze. Rośnie jak pęcherzyk pęknie, tak? Bo gin w piątek widział pęcherzyk 1,8cm i się zastanawiam czy pękł Szkoda, bo raczej bez szans na zajście w tym cyklu.

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
Mój szczęśliwy wyglądał tak
Załącznik 7457566

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaki piękny

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
Hej, my z mężem jesteśmy u teściów na obiedzie. Byliśmy w galerii, kupiłam piękną koszule w Wolczance, mega kolorową i łańcuszek zabezpieczający do Pandory. U mnie 18 dc, w czawartek mam gin, zapytam o te plamienia
Świetna koszula! Uwielbiam takie kolorowe ubrania

Cytat:
Napisane przez moyeu Pokaż wiadomość
No ja staram się zawsze o tej samej porze dnia, najlepiej przed kąpielą. Trzeba pamiętać żeby dokłdnie umyć ręce przed, plus paznokcie nie powinny być zbyt długie. Wkładasz sobie palec, i musisz wyszukać tak jakby dno pochwy, poszukaj w necie jak wygląda szyjka i bedziesz wiedzieć czego szukać. Ważne są parametry: wysokość, otwartość i miękkość. Tego wszystko nauczysz się badając się przez cały cykl. Ja wcześniej badałam tak wybiórczo, co kilka dni, wtedy najlepiej wyczujesz zmiany. Wysokość - obrazowo: jak najgłebiej możesz włożyć palec, miękkość - miekko jak byś dotykała ust, twardo jak byś dotykała czubka nosa, otwartość - szyjka ma dziurkę, kiedy jest owulacja i okres ta dziurka jest otwarta jak literka o, reszta cyklu zamknięta jak -. Kobiety które rodziły mogą mieć zawsze lekko otwartą, ale podobno też można się rozpoznawać, kwestia wprawy i porównania. Mam nadzieję że napisałam zrozumiale

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
Wow, powiem Ci że świetnie wyjaśniłaś bo kompletnie nie wiedziałam jak to oceniać.
Minia_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 07:15   #685
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 695
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Minia_00 Pokaż wiadomość
Dzień dobry słoneczka Niestety nie odpoczęłam w weekend a dziś pobudka 5:30 No i tempka dalej w górze. Rośnie jak pęcherzyk pęknie, tak? Bo gin w piątek widział pęcherzyk 1,8cm i się zastanawiam czy pękł Szkoda, bo raczej bez szans na zajście w tym cyklu.



Jaki piękny



Świetna koszula! Uwielbiam takie kolorowe ubrania



Wow, powiem Ci że świetnie wyjaśniłaś bo kompletnie nie wiedziałam jak to oceniać.
W dużym uproszczeniu tak- bo niestety może się zdarzyć że tempka rośnie, a owulacji nie było

Co do wykresu- niestety ostatni raz taki wykres widziałam dwa lata temu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 07:19   #686
Minia_00
Zadomowienie
 
Avatar Minia_00
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 780
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
W dużym uproszczeniu tak- bo niestety może się zdarzyć że tempka rośnie, a owulacji nie było

Co do wykresu- niestety ostatni raz taki wykres widziałam dwa lata temu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze zobaczysz taki znów

A progesteron mi powie czy była owulacja? Bo gin tak powiedział, żeby zrobić w 22dc progesteron to będę wiedziała
Minia_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 07:21   #687
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 695
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Minia_00 Pokaż wiadomość
Jeszcze zobaczysz taki znów

A progesteron mi powie czy była owulacja? Bo gin tak powiedział, żeby zrobić w 22dc progesteron to będę wiedziała
Prawda jest taka że owulację na 100% potwierdza tylko ciąża ale ogólnie to tak- progesteron 7 dpo powinien potwierdzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 07:22   #688
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Hej! Widze ze mialyscie fajne niedziele. My tez bylismy na obiedzie u rodziców. Wczoraj zamowilam sobie sukienkę na chrzest.

Alusiek-piękna koszula! A łańcuszek na pewno się przyda.☺

Hmm u.mnie dzisiaj 28dc więc ja jestem blisko @. Pomiędzy 3-5 dc musze zrobic hormony a 17 marca mam wizyte więc mam nadzieje ze zdążę zrobić. Ale wczoraj tak mnie jajnik bolal ze myslalam ze umre śmiercią naturalną.. Nie mogłam się wyprostować.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 07:30   #689
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Witam

Moyeu podziwiam za to badanie szyjki brzmi skomplikowanie

Nada ja mam tez duze uda ale takie naprawde duze dzieciczone po matce ehh i ja nawet nieubieram krotkich spodenek najkrotsze to mam do kolan mysmy ogladali filn nie serial

Ja wstalam niewyspana ehh do tego czuje jak bardzo mnie boli prawy jajnik bo az mnie ciagnie na nogę w udzie zjem sniadanie i musze leciec najpierw do szkoly a potem do gina..ehh ostatnio mam jakis ciezszy okres
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 07:38   #690
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

MadziQ bedzie dobrzem każda z nas ma zjazdy ale trzeba jakos sie podniesc..mi sie fatalnie zaczął poniedzialek..jak bedzie taki cały tydzień to chyba zejde.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-19 14:33:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.