Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy do września! ;) - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-12, 07:30   #661
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy do września! ;)

hej!
Weszłam dziś na wagę i jest 54kg. To tylko 1kg mniej, ale już w trakcie dietowania skoczyło do 56 więc i tak jestem zadowolona Na dziś planuję nie zjeść ani trochę chleba i makaronu, za to dużo owoców i warzyw. Postaram się też nie skusić na nic słodkiego- zwłaszcza czekoladowego.

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Michalewa Pokaż wiadomość
Agrr i kolejne 5 gwiazdek do kolekcji powodzenia
Cherry ja mam ciągle 53,5 cm w udzie(optymistycznie patrząc na miarkę...). I cierpię na notoryczny brak czasu. Do domu wracam po 22 cały dzień praca/zajęcia różne/TŻ...
Windbag - opcja ze zmniejszeniem obiadu jak najbardziej na plus ja nawet w pracy zaczęłam dzielić na dwa jedną porcję obiadową i dzięki temu nie mam napadów głodu, jem już dokładnie co dwie godziny (o ile tylko jestem w stanie). Choć i tak u mnie się śmieją, że mam tasiemca, bo mam zawsze najwięcej do jedzenia...
Magdzia a w pracy nie masz możliwości zrobienia sobie porządnego drugiego obiadu/kolacji? ja jak mam do pracy na 15:30 (do 23) to jem coś obiadowego koło 14:30, potem koło 17 drugi obiad (tak jak mówiłam dziele je na dwa czasem nawet trzy:P) koło 19 zazwyczaj owoc i 21 jogurt No ale ja mam możliwości trzymania w pracy i też w miare regularnego jedzenia, a nie wszędzie tak jest. (pochwale się, dali nam dziś nową lodówkę do pracy! koniec z chłodzeniem jedzenia na klimatyzacji xD)
jak sie odchudzalam i mialam zajecia na uczelni to tez tragalam duzo jedzenia ze sobą, wiecej niz osoby nie odchudzające sie, bo dbalam o regularne posilki i tez wolałam zawsze miec cos zdrowego do zjedzenia niz w przyplywie glodu kupic sobie batona czy inne świństwo. Jadlam sporo w ciagu dnia, ale po powrocie do domu, poznym wieczorem, bylo juz tylko cos lekkiego, a inni wtedy rozpoczynali nadrabianie braków z calego dnia
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 09:42   #662
isabell88
Raczkowanie
 
Avatar isabell88
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraina Wiecznego Szczęścia
Wiadomości: 175
GG do isabell88
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy do września! ;)

ja byłam już zmartwiona, że jem za dużo...że nie przykładam sie na basenie...a tu wskoczyłam dzis na wagę i jest 51,6 więc basenik i sauna pomagają dziękuję kochane bo to wasza zasługa! zostało jeszcze niecałe trzy kilo do zrzucenia

i dodam jeszcze, że to dzięki wam zaczęłam jeść regularnie. Jeszcze niadawno nie jadałam praktycznie nigdy śniadań, no chyba, że czasem mnie TŻ zmusił..tak więc jeszcze raz dziękuję!

Edytowane przez isabell88
Czas edycji: 2010-08-12 o 09:43
isabell88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 10:11   #663
Jedwabna
Raczkowanie
 
Avatar Jedwabna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 451
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy do września! ;)

Cześć dziewczyny
Dzisiaj po obejrzeniu zdjęć koleżanek z wakacji, postanowiłam, że koniec obijania, tak całkiem serio.
Nie wiem jak mam schudnąć, udawało mi się co nieco wcześniej, ale teraz jakoś nie wierzę w swoje możliwości i silną wolę
Jedwabna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 10:43   #664
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy do września! ;)

Cytat:
Napisane przez Jedwabna Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Dzisiaj po obejrzeniu zdjęć koleżanek z wakacji, postanowiłam, że koniec obijania, tak całkiem serio.
Nie wiem jak mam schudnąć, udawało mi się co nieco wcześniej, ale teraz jakoś nie wierzę w swoje możliwości i silną wolę
Silną wolę da się wyćwiczyć. Musisz mieć dużą motywację. Określony cel. Opracowany plan odchudzania, a potem wdrożyć go w życie.

Co robisz w celu schudnięcia?
edit:
doczytałam ze nie jesz bialego pieczywa, slodyczy, makaronu i biegasz.
Jak na początek jest dobrze. Moze postaraj sie ograniczyc porcje, wprowadzic regularne jedzenie, rano węglowodany, wieczorem białko?

Edytowane przez windbag
Czas edycji: 2010-08-12 o 10:45
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 11:00   #665
Jedwabna
Raczkowanie
 
Avatar Jedwabna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 451
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy do września! ;)

Dziękuję Ci za rady, w okresie wiosennym dużo czytałam na ten temat, ale w końcu po, uwaga, dwóch dniach nie byłam przekonana do tego, uważałam, że nic mi to nie da i głupia robiłam inne bzdurne diety cud, które tak naprawdę nie działały.
Biegam od czerwca, w czerwcu bardziej regularnie niż w lipcu, ale biegam. graniczyć porcję, tak, tak. Ale żeby je regularnie jeść...
Motywacja teraz jest silna, chcę zrobić SOBIE prezent na urodziny, które obchodzę pod koniec października.
Jedwabna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 12:14   #666
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy do września! ;)

Cytat:
Napisane przez Jedwabna Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za rady, w okresie wiosennym dużo czytałam na ten temat, ale w końcu po, uwaga, dwóch dniach nie byłam przekonana do tego, uważałam, że nic mi to nie da i głupia robiłam inne bzdurne diety cud, które tak naprawdę nie działały.
Biegam od czerwca, w czerwcu bardziej regularnie niż w lipcu, ale biegam. graniczyć porcję, tak, tak. Ale żeby je regularnie jeść...
Motywacja teraz jest silna, chcę zrobić SOBIE prezent na urodziny, które obchodzę pod koniec października.
mi np. pomaga planowanie dnia- co mam zamiar zrobić, co zjeść. Muszę postanowić dzień wcześniej "jutro nie zjem słodyczy", "jutro poćwiczę, wieczorem, o 21" itp. Łatwiej jest mi sie odchudzać jesli mam cos zaplanowane, wtedy kieruję się planem a nie tym co mnie kusi na lewo i prawo Podobnie jak Ty, jakoś w kwietniu, czytałam podwieszone na tym forum wątki oraz inne o odchudzaniu i stwierdziłam, że wchodzę w to- żadna dieta ściśle określona, ale stosowanie się do przykazań żywieniowych i oczywiście ruch. Pomyślałam, że spróbować nie zaszkodzi, jeśli nie będzie widać żadnych efektów po paru tygodniach to zaprzestanę ale efekty były
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 14:36   #667
xRaissa
Raczkowanie
 
Avatar xRaissa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 296
GG do xRaissa
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy do września! ;)

Niby jem 1000 kcal ćwicze conajmniej 5 razy w tygodniu od 40do 60 minut czasami i 1,5 h i pilnuje godzin posiłków, posiłków przed i pod treningowych a wymiary i waga stoi w miejscu nawet lene'e łykam a nadal nic.Nie widze żadnej potrawy co jest ?-.-

śniadanie: owsianka + herbata z dwoma łyżeczkami cukru
obiad: 2 x 100g grillowanej ryby + 1/4 papryki+ 2 rzodkiewki+ herbata z 2 łyzeczkami cukru
podwieczorek: 2 małe placuszki z twarożka, otręb , owsianki, i 1,5 dużej łychy mąki z brzoskwinią (węglowodany w takich ilościach to dla mnie dziś wyjątek ale planuje 1,5 - 2 godziny trening)
kolacja: 1/2 twarożka z warzywami i zieloną herbatą
a wiec co jest że nie chudne ani wagowo ani w obwodach? W pierwszych 4 dniach diety zgubiłam 1,5 kilo a teraz nawet 0,1 kg nie leci
__________________
włosy: 76 cm , olejowanie i sporadyczne laminowanie od 10.12.2012 r
waga: 55 kg przy 172 cm : utrzymać wagę i kształtować!
xRaissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 14:47   #668
Wenuska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 35
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy do września! ;)

tuż powrocie z wczasów zapisałam się na siłownie(Powerhouse) i już zaczynam walczyć, ze zbędnymi kg. Posiłkuję też nieco inaczej niż dotychczas. nie jem kolacji w dni które nie trenuje, ponadto dużo wody i żadnych słodyczy(przepraszam cię moja kochana czekolado:P)
Wenuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 14:54   #669
agusia814
Zadomowienie
 
Avatar agusia814
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 484
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy do września! ;)

xRaissa Twoja dieta przypomina Dukana. Poza tą owsianką oczywiście. Dużo białka jesz. A na Dukanie najpierw spada dużo kg, bo to w większości woda, potem jest zastój, a potem waga spada powoli. Hmm... no jedynie takie wytłumaczenie przyszło mi do głowy. Więcej pomysłów nie mam na razie.

edit.
A coś mi jednak przyszło do głowy. Może jesz za mało i metabolizm się zwalnia? Zwiększ posiłki i ćwiczenia. I zważ się po 2-4 dniach. Jeśli zauważysz, że troszkę Ci przybyło to wtedy znowu zmniejsz posiłki.
A nie jesteś może przed okresem?

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Wenuska Pokaż wiadomość
tuż powrocie z wczasów zapisałam się na siłownie(Powerhouse) i już zaczynam walczyć, ze zbędnymi kg. Posiłkuję też nieco inaczej niż dotychczas. nie jem kolacji w dni które nie trenuje, ponadto dużo wody i żadnych słodyczy(przepraszam cię moja kochana czekolado:P)


Ile razy można powtarzać jedno i to samo?
__________________

Non seulement belle, mais encore sage!

___________________
Nie rezygnuj z czegoś, tylko dlatego, że wymaga to czasu. Czas i tak minie.


zapuszczam i dbam o włosy
odchudzam się
uczę się cienko obierać ziemniaki

Edytowane przez agusia814
Czas edycji: 2010-08-12 o 14:52
agusia814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 14:56   #670
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy do września! ;)

Cytat:
Napisane przez agusia814 Pokaż wiadomość
xRaissa Twoja dieta przypomina Dukana. Poza tą owsianką oczywiście. Dużo białka jesz. A na Dukanie najpierw spada dużo kg, bo to w większości woda, potem jest zastój, a potem waga spada powoli. Hmm... no jedynie takie wytłumaczenie przyszło mi do głowy. Więcej pomysłów nie mam na razie.

edit.
A coś mi jednak przyszło do głowy. Może jesz za mało i metabolizm się zwalnia? Zwiększ posiłki i ćwiczenia. I zważ się po 2-4 dniach. Jeśli zauważysz, że troszkę Ci przybyło to wtedy znowu zmniejsz posiłki.

A nie jesteś może przed okresem?

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------





Ile razy można powtarzać jedno i to samo?
Agusia,to racja. ja juz o tym pisałam, nawet wklejałam link do wątku i podalam numer punktu do przeczytania w który bylo wlasnie o diecie niskokalorycznej i o tym, ze waga nie spada, ale mam wrazenie, ze gadam do siebie .... Dziewczyny, przeczytanie podwieszonych wątków jest naprawde bardzo pomocne w odchudzaniu...
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 15:06   #671
agusia814
Zadomowienie
 
Avatar agusia814
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 484
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy do września! ;)

Windbag Wiem, przypomniał mi się właśnie Twój post i dlatego napisałam to jeszcze raz
I masz rację co do tego, że należy przeczytać wątki o odchudzaniu zanim się zacznie to robić... Niejedzenie po 18/niejedzenie kolacji, dieta 500 kcal... Myślałam, że wszyscy zapomnieli o tych głupotach, ale to wciąż się przewija na rożnych wątkach. No masz babo placek
__________________

Non seulement belle, mais encore sage!

___________________
Nie rezygnuj z czegoś, tylko dlatego, że wymaga to czasu. Czas i tak minie.


zapuszczam i dbam o włosy
odchudzam się
uczę się cienko obierać ziemniaki
agusia814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 15:10   #672
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy do września! ;)

Cytat:
Napisane przez agusia814 Pokaż wiadomość
Windbag Wiem, przypomniał mi się właśnie Twój post i dlatego napisałam to jeszcze raz
I masz rację co do tego, że należy przeczytać wątki o odchudzaniu zanim się zacznie to robić... Niejedzenie po 18/niejedzenie kolacji, dieta 500 kcal... Myślałam, że wszyscy zapomnieli o tych głupotach, ale to wciąż się przewija na rożnych wątkach. No masz babo placek
dlatego mam zamiar trąbić ile wlezie o tych wątkach podwieszonych, może akurat ktoś stwierdzi, że warto przeczytać i wyciągnie z nich co nieco
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 15:35   #673
agusia814
Zadomowienie
 
Avatar agusia814
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 484
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy do września! ;)

Tak więc zapraszamy tutaj:
https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=69

Czytać wątki : OD REDAKCJI . Wszystko po kolei! Ja czytałam, chociaż szczerze mówiąc nie bardzo mi się chciało. Ale lepiej wiedzieć, niż potem popełnić błąd

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

__________________

Non seulement belle, mais encore sage!

___________________
Nie rezygnuj z czegoś, tylko dlatego, że wymaga to czasu. Czas i tak minie.


zapuszczam i dbam o włosy
odchudzam się
uczę się cienko obierać ziemniaki
agusia814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 15:42   #674
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy do września! ;)

za gorąco na ćwiczenia, gniję w domu. też nuda...
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 16:35   #675
MalutkaEdytka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 20
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy do września! ;)

A ja siedze w pracy, ale takie dziś nuuudy że nie mam co ze sobą zrobić, książki zapomniałam wziąć ze sobą oby do 19:00
MalutkaEdytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 19:33   #676
agusia814
Zadomowienie
 
Avatar agusia814
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 484
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy do września! ;)

Windbag Mi też się strasznie nie chce ćwiczyć. Ale kurde muszę, bo jak chce się schudnąć to nie ma innego wyjścia o 21 się wezmę do roboty
__________________

Non seulement belle, mais encore sage!

___________________
Nie rezygnuj z czegoś, tylko dlatego, że wymaga to czasu. Czas i tak minie.


zapuszczam i dbam o włosy
odchudzam się
uczę się cienko obierać ziemniaki
agusia814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 19:38   #677
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy do września! ;)

Cytat:
Napisane przez agusia814 Pokaż wiadomość
Windbag Mi też się strasznie nie chce ćwiczyć. Ale kurde muszę, bo jak chce się schudnąć to nie ma innego wyjścia o 21 się wezmę do roboty
ja już po "robocie"
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 20:26   #678
Pijana miloscia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 252
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy do września! ;)

Oj laski nawet nie wiecie ile mi tu wizaz daje motywacji ostatnio ; D !
dobrze że u nas się cały czas coś dzieje bo to baaardzo buduje moim zdaniem

ja dzisiaj mało w sumie zjadłam ale i troche mniej ćwiczyłam . ćwiczenia nadrobie a że chodzę póżno spać to troche więcej zjem ^^

jutro fitness , od którego się uzależniłam <3333
__________________
Nieustanna walka ze zbędnymi kilogramami.
Wróg stawia opór, ale ja się nie poddam
Pijana miloscia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 20:27   #679
agrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: ul. Miłosna 13
Wiadomości: 3 804
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy do września! ;)

Ech, zawaliłam dzień. Zjadłam lody i obfitą, delikatnie mówiąc, kolację.
Ale jutro jedziemy nad jezioro, to będę pływaaaać!
agrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 21:31   #680
cherry91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 162
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy do września! ;)

Oj, a ja dzisiaj znowu muszę odpuścić ćwiczenia, znowu cały dzień biegania po Krakowie i znowu nie mam siły już na nic

Gratuluję wszystkim Dziewczynom, które straciły jakieś kilogramy, oby tak dalej!
__________________

cherry91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 07:33   #681
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy do września! ;)

hej
dzis wchodzę na wagę i... 53kg ! Brzuch mi jakby spłaszczał, wydaje mi się, że woda się gromadziła, bo był jak balon, stąd ciągle myslalam, ze przytylam, ale dzis juz jest 53 i sie bardzo ciesze i mam motywacje by schudnąć jeszcze 1kg, a potem przejsc na utrzymanie wagi.
Ja już po śniadanku. Zjadłam 150g jogurtu pitnego+ mały banan+ trochę płatków kukurydzianych, kawa z cukrem i mlekiem. Razem 330kcal. Bez słodyczy i chleba
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 08:08   #682
ewa12364
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy do września! ;)

Dzieki za miłe słowa nawet się trzymam, głodna wczoraj wieczorem byłam jak szlak ale nic nie zjadłam, zaraz zrobie cos na sniadanie zielowa sałata z pomidorem? chyba dobry zestaw co? Kurcze w sklepie obok mam tylko białe pieczywo paspwało by pewnie ciemniejsze. A wogóle to zważyłam się rano bo ni9e wytrzymałam i jest 65,6 kg jak się potwierdzi jutro rano to zaczynam chudnąć 0,4 kg na początek dobre i tyle. Pozdrawiam


Cytat:
Napisane przez Michalewa Pokaż wiadomość
ewa12364 olej kolesia! dobrze, że masz motywacje ale w końcu chudniemy dla siebie a nie dla opinii innych (prawda? )
Agrr jak ja żałuje że nie lubie tych białych/zielonych/czerwonych herbat... naprawdę się starałam pić ale nie idzie
ewa12364 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 08:11   #683
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy do września! ;)

a ja wczoraj 40km zaliczylam rowerkiem mialam wolne too sie nudzilo to na rower z siostra ;DD dzis tylko 12km bo do pracy rowerem xd ';DD

ja na sniadanie
2kromki razowca z serkiem ziolowym plus na to ogorek malosolny plus jeden caly ogorek ;DDD

potem jogurt light ;DD
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 08:16   #684
ewa12364
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy do września! ;)

Hej gratuluje super że waga spada. Jednak z wami dziewczyny na forum jest lepiej bo samej jest cięzko zacząć odchudzanie a jak czytam wasze posty to obrastam w siłę i naprawde nie jem pozdrawiam



Cytat:
Napisane przez isabell88 Pokaż wiadomość
ja byłam już zmartwiona, że jem za dużo...że nie przykładam sie na basenie...a tu wskoczyłam dzis na wagę i jest 51,6 więc basenik i sauna pomagają dziękuję kochane bo to wasza zasługa! zostało jeszcze niecałe trzy kilo do zrzucenia

i dodam jeszcze, że to dzięki wam zaczęłam jeść regularnie. Jeszcze niadawno nie jadałam praktycznie nigdy śniadań, no chyba, że czasem mnie TŻ zmusił..tak więc jeszcze raz dziękuję!
ewa12364 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 08:22   #685
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy do września! ;)

Cytat:
Napisane przez ewa12364 Pokaż wiadomość
Dzieki za miłe słowa nawet się trzymam, głodna wczoraj wieczorem byłam jak szlak ale nic nie zjadłam, zaraz zrobie cos na sniadanie zielowa sałata z pomidorem? chyba dobry zestaw co? Kurcze w sklepie obok mam tylko białe pieczywo paspwało by pewnie ciemniejsze. A wogóle to zważyłam się rano bo ni9e wytrzymałam i jest 65,6 kg jak się potwierdzi jutro rano to zaczynam chudnąć 0,4 kg na początek dobre i tyle. Pozdrawiam
myślę, że do sałaty możesz spokojnie jeszcze coś dodać. Śniadanko powinno dać Ci energię
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 08:22   #686
ewa12364
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy do września! ;)

Hej chudziaki mam do was jeszcze jedno pytanko czy któraś z was podczas diety zauważyła zmiany na twarzy chodzi mi o poprawienie cery? Bo u mnie jest znaczna poprawa i myslę że to dzięki diecie i zdrowemu odżywianiu. Powiem wam że mam skłonność do pryszczy a ostatni tydzień moja buźka jest swietna, zdrowa i bez żadnej skazy. Pije hektolitry wody to może też dużo daje. Jak dobrze że do was trafiłam. Uwielbiam pisać na forum a jeszcze bardziej czytać wasze posty. pozdrawiam gorąco
ewa12364 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 08:24   #687
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy do września! ;)

Cytat:
Napisane przez ewa12364 Pokaż wiadomość
Hej chudziaki mam do was jeszcze jedno pytanko czy któraś z was podczas diety zauważyła zmiany na twarzy chodzi mi o poprawienie cery? Bo u mnie jest znaczna poprawa i myslę że to dzięki diecie i zdrowemu odżywianiu. Powiem wam że mam skłonność do pryszczy a ostatni tydzień moja buźka jest swietna, zdrowa i bez żadnej skazy. Pije hektolitry wody to może też dużo daje. Jak dobrze że do was trafiłam. Uwielbiam pisać na forum a jeszcze bardziej czytać wasze posty. pozdrawiam gorąco
mi cieżko powiedziec od czego buzia mi sie polepszyla. Diete zmienilam w kwietniu, w miedzy czasie byly dni (glownie poza domem) kiedy dieta byla kiepska. Jakos w maju zaczelam walczyc z majsterkowaniem przy buzi. Mniej wiecej od 2 miesiecy z twarzą jest o wiele lepiej. Ciezko zatem stwierdzić od czego to. mozliwe ze i słońce pomogło
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 08:50   #688
agusia814
Zadomowienie
 
Avatar agusia814
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 484
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy do września! ;)

Cytat:
Napisane przez ewa12364 Pokaż wiadomość
Dzieki za miłe słowa nawet się trzymam, głodna wczoraj wieczorem byłam jak szlak ale nic nie zjadłam, zaraz zrobie cos na sniadanie zielowa sałata z pomidorem? chyba dobry zestaw co? Kurcze w sklepie obok mam tylko białe pieczywo paspwało by pewnie ciemniejsze. A wogóle to zważyłam się rano bo ni9e wytrzymałam i jest 65,6 kg jak się potwierdzi jutro rano to zaczynam chudnąć 0,4 kg na początek dobre i tyle. Pozdrawiam





A tak poza tym to witam
Wczoraj wieczorem dużo ćwiczyłam i jestem z siebie mega zadowolona Waga wczoraj pokazała 51,6, a ważyłam się jakoś tak dziwnie 1-2 h po obiedzie Czyli rano waga powinna pokazać mniej Dziewczyny, zauważyłam, że dobrze nam idzie jakoś od 2 dni To już coś Oby tak dalej i do końca września będziemy za***iste
__________________

Non seulement belle, mais encore sage!

___________________
Nie rezygnuj z czegoś, tylko dlatego, że wymaga to czasu. Czas i tak minie.


zapuszczam i dbam o włosy
odchudzam się
uczę się cienko obierać ziemniaki

Edytowane przez agusia814
Czas edycji: 2010-08-13 o 08:53
agusia814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 09:04   #689
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy do września! ;)

Cytat:
Napisane przez agusia814 Pokaż wiadomość




A tak poza tym to witam
Wczoraj wieczorem dużo ćwiczyłam i jestem z siebie mega zadowolona Waga wczoraj pokazała 51,6, a ważyłam się jakoś tak dziwnie 1-2 h po obiedzie Czyli rano waga powinna pokazać mniej Dziewczyny, zauważyłam, że dobrze nam idzie jakoś od 2 dni To już coś Oby tak dalej i do końca września będziemy za***iste
Kochana, już jesteśmy za***iste Fakt, że się podjęłyśmy takiego wyzwania i że jakoś nam idzie, no czego chcieć więcej
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 09:14   #690
agusia814
Zadomowienie
 
Avatar agusia814
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 484
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy do września! ;)

Windbag Tak, taaaak, już jesteśmy za***iste. Później będziemy MEGA za***iste
Nasza skromność mnie powala

Co dzisiaj robicie? W sumie piątek, weekendu początek
__________________

Non seulement belle, mais encore sage!

___________________
Nie rezygnuj z czegoś, tylko dlatego, że wymaga to czasu. Czas i tak minie.


zapuszczam i dbam o włosy
odchudzam się
uczę się cienko obierać ziemniaki
agusia814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.