Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-14, 21:22   #661
martaN23
Zadomowienie
 
Avatar martaN23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 472
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

jw wcale nic nie mówię wręcz przeciwnie też to słyszałam i czasem to stosuje
martaN23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 21:40   #662
Malga19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Miasto Królów-K.....
Wiadomości: 591
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Brawo!!!!!





Brawo!!!


Dziewczyny wierzę że wszystko będzie dobrze!!

......................... ......
Byłam u mamy dzisiaj (studiuję w mieście gdzie mieszkają z tatą) i podczas rozmowy mój ojciec powiedział żebym się nie spieszyła z dzidzią bo co innego być w ciaży jak się pisze i broni magistra a co innego być już matką..oczywiście dodam że nie byłwczesniej wtajemniczony że się staramy..
Powieziałam mu że spokojnie niech go o studia głowa nie boli bo to nie takie chop by zajść w ciążę, on powiedział że jak to nie chop......że się nie znam

Po czym mama mu powiedziała "ale oni już sie starają od 4 miesięcy i nic"...Mój tata zrobił tylko oczy jak talerze baaardzo zdziwiony..i wyszedł z kuchni gdzie była rozmowa
No i co???Kto miał rację że to tak "chop i dzidzia" nie jest???? Niestety ja!
Wolałąbym by on miał rację
ojoj spokojnie.... jeszcze bedziesz mamusia.... tylko troszke czasu jeszcze minie...

Cytat:
Napisane przez karolcia228 Pokaż wiadomość
Ja juz po przytulankach hmmmm dzis lub wczoraj powinna byc owulacja, ale ja nie odczuwalam zadnych specjalnych dolegliwosci z tym zwiazanych....@ ma przyjsc 29-30.03 sie okaze....jakie to zrzadzenie losu...czlowiek chce dziecka i bardzo tego pragnie a tu....Nio zaobaczymy teraz caly czas prubujemy tzn. tak co 2 dzień....okaze sie w praniu...dzis nawet nozki w gorze trzymalam, ale jestem lekko przeziebiona ale...moze
to super....i jeszcze troszke i tez bedzie dzidzi....

Moj TZ juz spi....a ja moge wreszcie siedziec na wizazu....
Malga19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 07:14   #663
kaaamila1
Zakorzenienie
 
Avatar kaaamila1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 582
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Dzień Dobry! Chyba dzisiaj jestem jako pierwsza

Miałam jechać dzisiaj do szkoły, ale w nocy tak mnie chwycił pęcherz, że wylądowałam na pogotowiu. Dostałam antybiotyk. Żle się czuje, boli mnie podbrzusze i piecze jak robię siku. Na internecie przeczytałam, że na pieczenie dobra jest woda z cytryną i powiem, Wam że trochę mi ulżyło. Leżę pod kocykiem i na brzyszku mam termofor.

Cytat:
Napisane przez martaN23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!!!!!! już od dziś zaczynam od nowa starankajuż sie nie moge doczekać końca tego cyklu oczywiście mam nadzieję ze tym razem pójdzie wszystko po mojej myślidla wszystkich starajacych sie przesyłam fluidki:mag ia:
To w takim razie życzę powodzenia i trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
Cześć Wam!Ja mam dzisiaj 27 dzień cyklu....piersi bardzo bolą dotknąć sie nie można, bola z zewnętrznej strony najbardziej...i czuję napięcie w brzuszku....okres ma być we wtorek....czekam....jak do środy nie bedzie robie test...aj nie wiem co myślec gubie sie juz....wychodze z psiapsiółka...może nie będę tak myśleć...miłego wieczorku i standardowo upojnej nocki...
Ps...w ciąży jakie są upławy?Jakiego koloru i jakiej konsystencji???
Zuzka mówisz ,że Ty też byłaś przekonana ,że to okres się zbliża???No to miałaś niespodziankę....a w ktorym dniu cyklu robiłaś test( 25???)???Ilu dniowe masz cykle???milego wieczorku
No to trzymam kciuki aby @ się nie zjawiła
Słyszałam, że oznakiem ciąży może być biały gęsty śluz, ale nie jestem pewna. Wiadomo u jednych występuje taki objaw a u innych osób nie.

Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
paulinaizabela
własnie pooglądałam zdjęcia z Twojego wesele- cudne
U nas to trochę klapa wyszła ze zdjęciami, okropna pogoda. Czasami zastanawiam się czy nie powtórzyć kiedyś sesji w piękną pogodę. Suknia i garnitur w szafie hmmmm.... może w rocznice

Moje wesele miało bardzo przykre zakonczenie. Szczerze mówiąc zawsze jak pomyśle o ślubie to odrazu przychodzi mi na myśl to co się stało. Każdy kto tylko wspomni naszą uroczystość mówi tylko o tym co się na niej stało a nie o naszym ślubie ;(

Bardzo bym chciała zmienić wspomnienia ale się nie da. Zazdroszcze wszystkim parą które tak pięknie wspominają ten dzień.

Przepraszam że tak tu o tym pisze, ale jak pooglądałam zdjęcia ze ślubu Pauliny to az mi łzy popłyneły i się wszystko przypomniało.

U nas na weselu zmarł kuzyn Tż-ta. Podczas tańczenia dostał wylew do mózgu. Zmarł na środku sali. 3 tygodnie po swoim ślubie ;(

Trudno to wogóle skomentować i tak zostawie.
i ciężko wspominać.
Jedyne co nam dało to doświadczenie to to że czasu naprawde jest mało i trzeba się cieszyć każdym dniem jaki mamy
Boziu, straszne.. Biedna zamiast się cieszyć i tańcować to się stresów nabawiłaś. Współczuje naprawdę.
__________________
Szaleńczo zakochana w swojej córeczce

21.11.2012 r. 13:50 - na świat przyszła Alicja
kaaamila1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 07:52   #664
edi25
Raczkowanie
 
Avatar edi25
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Częstocowa
Wiadomości: 169
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez kaaamila1 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry! Chyba dzisiaj jestem jako pierwsza

Miałam jechać dzisiaj do szkoły, ale w nocy tak mnie chwycił pęcherz, że wylądowałam na pogotowiu. Dostałam antybiotyk. Żle się czuje, boli mnie podbrzusze i piecze jak robię siku. Na internecie przeczytałam, że na pieczenie dobra jest woda z cytryną i powiem, Wam że trochę mi ulżyło. Leżę pod kocykiem i na brzyszku mam termofor.



To w takim razie życzę powodzenia i trzymam kciuki



No to trzymam kciuki aby @ się nie zjawiła
Słyszałam, że oznakiem ciąży może być biały gęsty śluz, ale nie jestem pewna. Wiadomo u jednych występuje taki objaw a u innych osób nie.



Boziu, straszne.. Biedna zamiast się cieszyć i tańcować to się stresów nabawiłaś. Współczuje naprawdę.
oj to fatalnie kaaamila ponoć żurawina też na pęcerz jest dobra wypoczywaj i wracaj do zdrowia ja rok temu miałam to samo tylko ja myślałam że boli mnie jajnik na owulke a badania zrobiłam bo zemdlałam ale nie przez pęcerz no i okazało się że mam zapalenie

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

witajcie dziewczynki za oknem słoneczko na pewno dzisiaj będzie spacer z psem po lesieobiadek u mamci i niedziela zleci dziewczymy staranka idą pełną parą?bo u mnie tak jak to mówią słońce świeci będą dzieci
edi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 07:52   #665
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez martaN23 Pokaż wiadomość
hm nozki w gorzejuz nie zostało ci duzo czekania tylko nie wariuj z testami bo mnie to jeszcze bardziej nakreca a pozniej wieksze rozczarowaniea jak tak sobie na luzie do tego podchodzisz to o niespodzianka
Spoko, bede cierpliwa....wkoncu to cnota

Cytat:
Napisane przez magdulec Pokaż wiadomość
Witam wasmoje drogie!Zjadłam kolacyjke i wykompałam sie, cały dzień bylismy w domciu i dalej remoncik. Ja dzisiaj na dworze sprzatałam i korzystałam z pogody, ale dwa pokoiki mamy juz prawie gotowe

Powodzenia i za wszystkie starające sie!

Wspołczuje, mi pól roku przed ślubem umarła babcia, wiem ze to nie tak sama sytuacja jak u ciebie, ale cięzko mi bylo bo byłam bradzo zżyta z nią i zdrowie dziadzia pogorszyło sie po jej śmierci i nadal nie moze sobie z jej śmiercią poradzic, ale przezyki ze sobą prawie 60 lat i powtarzam mu to że wiele osób by tak chcialo życie spedzic jak oni.



Mam nadzieję że sie uda
No to super...ja nie lubie remontow naczescie mam juz je za soba nastepne moze za jakies 2 lata

Cytat:
Napisane przez edi25 Pokaż wiadomość
karolcia masz ten sam przepis co ja u mnie ma przyjść @2.04 napewno juz nie przyjdzie



słyszałam że te nóżki nie raz już posłórzyłymojej kumpeli nawet lekarz tak kazał
No napewno grut to pozytywne myslenie...damy rade

Cytat:
Napisane przez Malga19 Pokaż wiadomość
ojoj spokojnie.... jeszcze bedziesz mamusia.... tylko troszke czasu jeszcze minie...



to super....i jeszcze troszke i tez bedzie dzidzi....

Moj TZ juz spi....a ja moge wreszcie siedziec na wizazu....

Nio ja wiem wiem...na luzie i juz....nio jak nie w tym to w nastepnym

Moj TZ spi a ja pije sobie pyszna kawke a po tem ide na spacerek...troche swierzego powietrza

Edytowane przez karolcia228
Czas edycji: 2009-03-15 o 07:54
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 08:36   #666
kaaamila1
Zakorzenienie
 
Avatar kaaamila1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 582
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez edi25 Pokaż wiadomość
oj to fatalnie kaaamila ponoć żurawina też na pęcerz jest dobra wypoczywaj i wracaj do zdrowia ja rok temu miałam to samo tylko ja myślałam że boli mnie jajnik na owulke a badania zrobiłam bo zemdlałam ale nie przez pęcerz no i okazało się że mam zapalenie

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

witajcie dziewczynki za oknem słoneczko na pewno dzisiaj będzie spacer z psem po lesieobiadek u mamci i niedziela zleci dziewczymy staranka idą pełną parą?bo u mnie tak jak to mówią słońce świeci będą dzieci
Dzisiaj cały dzień będę się wygrzewać w łóżku. Mój TŻ na służbie więc będe mogła trochę czasu spędzić na wizazu

Trzymam kciuki za Staraczki
__________________
Szaleńczo zakochana w swojej córeczce

21.11.2012 r. 13:50 - na świat przyszła Alicja
kaaamila1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 08:48   #667
ula 87
Zadomowienie
 
Avatar ula 87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 916
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

cześc dziewczynki
Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
paulinaizabela
własnie pooglądałam zdjęcia z Twojego wesele- cudne
U nas to trochę klapa wyszła ze zdjęciami, okropna pogoda. Czasami zastanawiam się czy nie powtórzyć kiedyś sesji w piękną pogodę. Suknia i garnitur w szafie hmmmm.... może w rocznice

Moje wesele miało bardzo przykre zakonczenie. Szczerze mówiąc zawsze jak pomyśle o ślubie to odrazu przychodzi mi na myśl to co się stało. Każdy kto tylko wspomni naszą uroczystość mówi tylko o tym co się na niej stało a nie o naszym ślubie ;(

Bardzo bym chciała zmienić wspomnienia ale się nie da. Zazdroszcze wszystkim parą które tak pięknie wspominają ten dzień.

Przepraszam że tak tu o tym pisze, ale jak pooglądałam zdjęcia ze ślubu Pauliny to az mi łzy popłyneły i się wszystko przypomniało.

U nas na weselu zmarł kuzyn Tż-ta. Podczas tańczenia dostał wylew do mózgu. Zmarł na środku sali. 3 tygodnie po swoim ślubie ;(

Trudno to wogóle skomentować i tak zostawie.
i ciężko wspominać.
Jedyne co nam dało to doświadczenie to to że czasu naprawde jest mało i trzeba się cieszyć każdym dniem jaki mamy
ojej to straszne, masz racje trzeba się ceczyc każdym dniem
ja też na swoim ślubie nie miałam za pięknej pogody, troszke padało , ale zdjęcia ślicznie oprawione więc n ic nie widac, a w tym tygodniu będę miała płytę z wesela ( bo ja jestem świeżą mężatką, brałam ślub 20.09.08)

Cytat:
Napisane przez edi25 Pokaż wiadomość

słyszałam że te nóżki nie raz już posłórzyłymojej kumpeli nawet lekarz tak kazał
no... mi też ginka kazała nogi i pupa do góry
Cytat:
Napisane przez kaaamila1 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry! Chyba dzisiaj jestem jako pierwsza

Miałam jechać dzisiaj do szkoły, ale w nocy tak mnie chwycił pęcherz, że wylądowałam na pogotowiu. Dostałam antybiotyk. Żle się czuje, boli mnie podbrzusze i piecze jak robię siku. Na internecie przeczytałam, że na pieczenie dobra jest woda z cytryną i powiem, Wam że trochę mi ulżyło. Leżę pod kocykiem i na brzyszku mam termofor.

.
kuruj się kuruj i wracaj do zdrówka

......................... .........................
dziewczyny a wczoraj na urodzinkach nie było żadnych pytań zastanawiam się tylko czy mama już ich nie uprzedziła, żeby mi nie robic przykrości
a dziś mam humolr do d**y , temp. mi spadła wiem że @ jutro przyjdzie , smutno mi ,wszystkiego mi się odechciało

miłego dnia
ula 87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 09:01   #668
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
Dziękuje za rady.
Tak też zrobie. Zero alkoholu to po pierwsze. Choć męczące są dla mnie wykrety. Każdy tylko pyta , a dlaczego nie i odrazu podejrzenia padają że w ciąży jestem.
DZisiaj się tez jakaś imprezka szykuje wieczorem, o ja biedna
.
Ja generalnie średnio piję alkoholu, raz piję a raz nie, różnie. Teraz jak zaczniemy się starać to po owulacji nie będę pić. Jak przyjdzie okreś to się wtedy chyba zachleję co by upić smutek @ heheh, nie no żartuję, ale generalnie czytałam, że nawet jak jeszcze nie wiemy że jesteśmy w ciąży a wypijemy alkohol to nie szkodzi bo dziecko jeszcze nie pobiera niczego z naszego oragnizmu.


Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
.

U nas na weselu zmarł kuzyn Tż-ta. Podczas tańczenia dostał wylew do mózgu. Zmarł na środku sali. 3 tygodnie po swoim ślubie ;(

Trudno to wogóle skomentować i tak zostawie.
i ciężko wspominać.
Jedyne co nam dało to doświadczenie to to że czasu naprawde jest mało i trzeba się cieszyć każdym dniem jaki mamy
o kurcze, to naprawdę musiało być straszne...


Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
Oliwia bardzo ładne imie,ale u mnie ze znajomych co chile Oliwie i tak jakoś za dużo tych imion
mi się od lat podoba Laura,ale tż jak to słyszy to wymyśla niesamowite rzeczy,do chłopca mam pare imion,ale tż tez nie,ale sam nigdy nie powiedział jakie mu się podobaja
No właśnie, za dużo tych Oliwek się narobiło Zauważyłam że Laurek też - coraz więcej Mi się jeszcze podoba Lilianna ale mój mąż kategorycznie sie nie zgadza bo strasznie źle mu się kojarzy hehehe


Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Byłam u mamy dzisiaj (studiuję w mieście gdzie mieszkają z tatą) i podczas rozmowy mój ojciec powiedział żebym się nie spieszyła z dzidzią bo co innego być w ciaży jak się pisze i broni magistra a co innego być już matką..oczywiście dodam że nie byłwczesniej wtajemniczony że się staramy..
Powieziałam mu że spokojnie niech go o studia głowa nie boli bo to nie takie chop by zajść w ciążę, on powiedział że jak to nie chop......że się nie znam

Po czym mama mu powiedziała "ale oni już sie starają od 4 miesięcy i nic"...Mój tata zrobił tylko oczy jak talerze baaardzo zdziwiony..i wyszedł z kuchni gdzie była rozmowa
No i co???Kto miał rację że to tak "chop i dzidzia" nie jest???? Niestety ja!
Wolałąbym by on miał rację
No widzisz, jak moja mama kiedyś mówiła to oni też nie mieli żadnych problemów. Pierwszy miesiąc i już była w ciąży, a teraz trzeba się starac i starać...


Cytat:
Napisane przez kaaamila1 Pokaż wiadomość
Miałam jechać dzisiaj do szkoły, ale w nocy tak mnie chwycił pęcherz, że wylądowałam na pogotowiu. Dostałam antybiotyk. Żle się czuje, boli mnie podbrzusze i piecze jak robię siku. Na internecie przeczytałam, że na pieczenie dobra jest woda z cytryną i powiem, Wam że trochę mi ulżyło. Leżę pod kocykiem i na brzyszku mam termofor.
.
Mi zawsze na zapalenie pęcherza pomagały nasiadówki. Wodę zagotowaną do miski, do tego z 2 torebki rumianku no i kucasz na tym i nakładasz ręcznik na nóżki. Tylko ostrażnie, żeby się pipka nie poparzyła Ja mogłam nad tym siedzieć cały dzień bo to była najwięjsza ulga, ale nogi troszkę bolą.


Ja jeszcze @ nie dostałam... Cholercia, wczoraj miał być termin a tu coś mi się przesuwa... Brzuch raz pobolewa, raz nie... I nie wiem o co mu chodzi...
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 09:28   #669
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Ula- masz racje trzeba sie cieszyc kazdym wspolnym dnie. U mnie na weselu do 15 padalao, mrzawka a po tem juz sloneczko. Slub bralam 08.09.2007 roku I bylo fajnie i to nie zapomniane chwile...

Nio rodzinka pyta, mnie tez czasem pytaja, ale zdko bywam na rodzinnych spedach wiec....ale wiem jak to jest...

Patka- tez to mialam jak mialam 14 lat, i wiecej sie nie pojawilo, ale to nie mile uczucie Ale napewno niedlugo przejdzie
Moja mama tez za pierwszym razem, ja i moja siostra, chcieli i juz bylo....Nie wiem czy to swiat w ktorym zyjemy, stres, sztuczna zywnosc, uzywki.... nie mam pojecia...
Trzymam mocno kciuki by @ nie przyszla

Edytowane przez karolcia228
Czas edycji: 2009-03-15 o 09:32
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 09:53   #670
martaN23
Zadomowienie
 
Avatar martaN23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 472
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

witajcie!ładniutka dzś pogoda narazie będzie dziś spacerekmam nadzieje ze jestescie w dobrych humorkach?ja mam czas na wizaz bo mój TŻ spi po nocce wiec i tak jestem sama
martaN23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 10:57   #671
zuzanna12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: TORONTO, CANADA
Wiadomości: 740
GG do zuzanna12
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

justine 1988 ja test robilam w 27 dniu cyklu...cykle mam 30 dniowe

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

cos spac dzisiaj nie moge cala noc krecilam sie i wiercilam azw koncu wstakam o 6 rano
ogolnie czuje sie dobrze tylko piersi zaczynaja mnie pobolwewc a poza ty to nic
aha chyba nie moge pic kawy bo cos mnie jej zapach zaczlal troche odrzucac...wiec przezucialam sie na herbatki owocowe bez koffeiny....moj gin ma w tym tygodniu zamkniety gabuinet wiec wizyte umowie w nastepny poniedzialalek to juz bedzie 5 tydzien i wtedy zalezy na kiedu uda mi umowic ale pojde do niego w 5 lub 6 tygodniu...mysle ze w sam raz....a wy jak uwazacie?
zuzanna12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 11:00   #672
Malga19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Miasto Królów-K.....
Wiadomości: 591
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
Ja generalnie średnio piję alkoholu, raz piję a raz nie, różnie. Teraz jak zaczniemy się starać to po owulacji nie będę pić. Jak przyjdzie okreś to się wtedy chyba zachleję co by upić smutek @ heheh, nie no żartuję, ale generalnie czytałam, że nawet jak jeszcze nie wiemy że jesteśmy w ciąży a wypijemy alkohol to nie szkodzi bo dziecko jeszcze nie pobiera niczego z naszego oragnizmu.




o kurcze, to naprawdę musiało być straszne...




No właśnie, za dużo tych Oliwek się narobiło Zauważyłam że Laurek też - coraz więcej Mi się jeszcze podoba Lilianna ale mój mąż kategorycznie sie nie zgadza bo strasznie źle mu się kojarzy hehehe




No widzisz, jak moja mama kiedyś mówiła to oni też nie mieli żadnych problemów. Pierwszy miesiąc i już była w ciąży, a teraz trzeba się starac i starać...




Mi zawsze na zapalenie pęcherza pomagały nasiadówki. Wodę zagotowaną do miski, do tego z 2 torebki rumianku no i kucasz na tym i nakładasz ręcznik na nóżki. Tylko ostrażnie, żeby się pipka nie poparzyła Ja mogłam nad tym siedzieć cały dzień bo to była najwięjsza ulga, ale nogi troszkę bolą.


Ja jeszcze @ nie dostałam... Cholercia, wczoraj miał być termin a tu coś mi się przesuwa... Brzuch raz pobolewa, raz nie... I nie wiem o co mu chodzi...
to go zapytaj moze ci odpowie....

witajcie napisalam posta ale mi cielo....

ja sie sie miewam dobrze tylko sie posprzeczalam z rana z TZ ale go udobrucham no i mam nadzieje ze bedzie oki

Milego dzionka
Malga19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 11:07   #673
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

witajcie

Cytat:
Napisane przez kaaamila1 Pokaż wiadomość
Miałam jechać dzisiaj do szkoły, ale w nocy tak mnie chwycił pęcherz, że wylądowałam na pogotowiu. Dostałam antybiotyk. Żle się czuje, boli mnie podbrzusze i piecze jak robię siku. Na internecie przeczytałam, że na pieczenie dobra jest woda z cytryną i powiem, Wam że trochę mi ulżyło. Leżę pod kocykiem i na brzyszku mam termofor.
oj ten pęcherz najgorszy ból,pisałam ci wczoraj ,ze woda z cytryną pomaga i przy silnym zapaleniu trzeba pić 6 szklanek,pomaga,a i żurawinke też sobie kup i nasiadówki z rumianku też rób
Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
J

No właśnie, za dużo tych Oliwek się narobiło Zauważyłam że Laurek też - coraz więcej Mi się jeszcze podoba Lilianna ale mój mąż kategorycznie sie nie zgadza bo strasznie źle mu się kojarzy hehehe

Ja jeszcze @ nie dostałam... Cholercia, wczoraj miał być termin a tu coś mi się przesuwa... Brzuch raz pobolewa, raz nie... I nie wiem o co mu chodzi...
Lilianna tez ładne imię
u mnie np nie ma zadnych Laurek,ale za to pełno Oliwii,Amelii, Roksan i Sandr,ale pewnie zalezy od ragionu Polski,wszystkie imiona są ładne,ale jak jest szął na jedno to koniec tak sobie mysle jak pójda dzieciaczki do szkoły to co druga w klasie będzie miała tak na imię
do patki
o @ nie ma,a moze nie przyjdzie
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...

Edytowane przez dra
Czas edycji: 2009-03-15 o 11:27
dra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 11:10   #674
Malga19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Miasto Królów-K.....
Wiadomości: 591
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
witajcie


oj ten pęcherz najgorszy ból,pisałam ci wczoraj ,ze woda z cytryną pomaga i przy silnym zapaleniu trzeba pić 6 szklanek,pomaga,a i żurawinke też sobie kup i nasiadówki z rumianku też rób

Lilianna tez ładne imię
u mnie np nie ma zadnych Laurek,ale za to pełno Oliwii,Amelii, Roksan i Sandr,ale pewnie zalezy od ragionu Polski,wszystkie imiona są ładne,ale jak jest szął na jedno to koniec tak sobie mysle jak pójda dzieciaczki do szkoły to co druga w klasie będzie miała tak na imię

o @ nie ma,a moze nie przyjdzie
zycze zeby nie przyszla...
Malga19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 11:17   #675
kaaamila1
Zakorzenienie
 
Avatar kaaamila1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 582
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
witajcie


oj ten pęcherz najgorszy ból,pisałam ci wczoraj ,ze woda z cytryną pomaga i przy silnym zapaleniu trzeba pić 6 szklanek,pomaga,a i żurawinke też sobie kup i nasiadówki z rumianku też rób

Lilianna tez ładne imię
u mnie np nie ma zadnych Laurek,ale za to pełno Oliwii,Amelii, Roksan i Sandr,ale pewnie zalezy od ragionu Polski,wszystkie imiona są ładne,ale jak jest szął na jedno to koniec tak sobie mysle jak pójda dzieciaczki do szkoły to co druga w klasie będzie miała tak na imię

o @ nie ma,a moze nie przyjdzie
Dra a ja właśnie tak myślałam gdzie ja przeczytałam o tej wodzie z cytryną a faktycznie przecież to Ty pisałaś
Póki co jak leże w łóżku to jest ok. Gorzej jak wstaje bo wtedy od razu muszę iść siusiu.
Trzymam kciuki aby @ się nie zjawiła. W końcu przejełaś liste, a ona ponoć czyni cuda

Ja również dalej nie mam @. Miała być 13..czekam i zobaczę kiedy się zjawi.

My już dawno rozmawialiśmy z TŻ jak nazwiemy nasze dzieci. Na początku bardzo chciałam Oliwia i Maksymilian. Jednak zrezygnowałam, bo dość dużo osób nazywa tak dzieci. Może Maksymilian to nie, ale Oliwii dużo u mnie w mieście. Poszliśmy w kierunku tradycyjnych imion i już postanowione, że jak będzie dziewczynka to Izabela a chłopiec Wiktor.
__________________
Szaleńczo zakochana w swojej córeczce

21.11.2012 r. 13:50 - na świat przyszła Alicja

Edytowane przez kaaamila1
Czas edycji: 2009-03-15 o 11:21
kaaamila1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 11:25   #676
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Skoro mowa o imionach to nam sie podobaja dla dziewczynki Anastazja i Amelia, a chlopcy Olivier i Artur....ale to się wyjdzie w praniu....bo zawsze sie cos tam zmienia...

U mnie mrzy i czekam na lepsza pogode, a TZ gra na PS3 i zostal mi tylko laptop
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 11:25   #677
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez Malga19 Pokaż wiadomość
zycze zeby nie przyszla...
ale do mnie @ przylazła,tylko o tej @ było do patki,że moze nie przyjdzie

Cytat:
Napisane przez kaaamila1 Pokaż wiadomość
Dra a ja właśnie tak myślałam gdzie ja przeczytałam o tej wodzie z cytryną a faktycznie przecież to Ty pisałaś
Póki co jak leże w łóżku to jest ok. Gorzej jak wstaje bo wtedy od razu muszę iść siusiu.
Trzymam kciuki aby @ się nie zjawiła. W końcu przejełaś liste, a ona ponoć czyni cuda

Ja również dalej nie mam @. Miała być 13..czekam i zobaczę kiedy się zjawi.
ano ja pisałam i lez w łozeczku

no druga o @ nie tak zrozumiała,a tak napisąłam dziwnie,ze każda inaczej zrozumiala
ja mam @ od piatku
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 11:26   #678
Malga19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Miasto Królów-K.....
Wiadomości: 591
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez kaaamila1 Pokaż wiadomość
Dra a ja właśnie tak myślałam gdzie ja przeczytałam o tej wodzie z cytryną a faktycznie przecież to Ty pisałaś
Póki co jak leże w łóżku to jest ok. Gorzej jak wstaje bo wtedy od razu muszę iść siusiu.
Trzymam kciuki aby @ się nie zjawiła. W końcu przejełaś liste, a ona ponoć czyni cuda

Ja również dalej nie mam @. Miała być 13..czekam i zobaczę kiedy się zjawi.

My już dawno rozmawialiśmy z TŻ jak nazwiemy nasze dzieci. Na początku bardzo chciałam Oliwia i Maksymilian. Jednak zrezygnowałam, bo dość dużo osób nazywa tak dzieci. Może Maksymilian to nie, ale Oliwii dużo u mnie w mieście. Poszliśmy w kierunku tradycyjnych imion i już postanowione, że jak będzie dziewczynka to Izabela a chłopiec Wiktor.
Iza fajne....a Wiktor tez...tez jak chcialm nazwac jednego z bliznakow jak byl by chlopcem... pzoatym Wiktor tak mial na imie moj pradziadek..ktory podobno mnie uwielbial jak bylam mala...
Malga19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 11:29   #679
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Uwaga! W związku z szybkim rozwojem naszego wątku, a co za tym idzie z dużą liczbą postów, proszę o pisanie do mnie na priv wiadomości dotyczącej zmiany danych, rotacji na liście oraz chęci zapisania się na nasz wątek.
Pozdrawiam dra




Niech wiosenny dobry duszek zafasolkuje każdej brzuszek





Na liście mamy 37 staraczek:

KALWI23 - (Magda, 25 lat, Cieszyn) staranka zawieszone
PatkaM84 - (Patrycja, 24 lata, Szczecin) staranka zawieszone
Equita - (Maja, 29 lat, Austria) staranka zawieszone
kaaamila1 - (Kamila, 21 lat, Pomorskie) staranka zawieszone
basiawlg - (Basia, 25 lat, Rzeszów) staranka zawieszone


whisky1985 - (Monia, 24 lata, Będzin) cykl 11, last @ 24.01
kobra913 - (Agnieszka, 23 lata, Szczecin) cykl 2, last @ 25.01
Narnijkar - (Dominika, 26 lat, Lubuskie) cykl 2, last @ 25.01
flowerspower - (Ewelina, 23 lata, Częstochowa) cykl 3, last @ 3.02
aliisanka - (Ala, 27 lat, Wrocław), cykl 7, last @ 6.02
gusiec - (Agnieszka, 27 lat, Buenos Aires) cykl 19, last @ 6.02
anciaahk - (Ania, 28 lat, Mazury) cykl 4, last @ 6.02
edzia - (Edyta, 31 lat, Roma) cykl 5, last @ 9.02
ula 87 - (Ula, 22 lata, Śląskie) cykl 5, last @ 11.02
smerfeta01 - (Kasia z Cieszyna) cykl 1, last @ 12.02
brzoskwinia82 - (Ewa, 27 lat, ?) cykl 1, last @ 13.02
dominikaaK - (Dominika, 21 lat, Łódź) cykl 7, last @ 14.02
zuzanna12 - ( Magda,26 lat, Canada ) cykl 1, last @ 14.02
Justine1998 - (Justyna, 21 lat,Koszalin) cykl 1, last @16.02
DAnia - (Ania, 32 lata, Dolnośląskie) cykl 7, last @ 20.02
kees26 - (Karolina, 28 lat, Poznań) cykl 4, last @ 22.02
pacierb - (Marta, 25 lat, Wrocław) cykl 1, last @ 23.02
ankamb - (Anka, 26 lat, Londyn) cykl 4, last @ 24.02
solarka - (...31 lat,Łuków ) cykl 1, last @ 24.02
yolanda9 - (Jola, 27 lat, Pomorze) cykl 7, last @ 25.02
gooha3 - (Gosia, 24 lata, Podkarpackie) cykl 3, last @ 26.02
pomarnczka - (Gosia, 27 lat, Lubelskie) cykl 3, last @ 27.02
fleurdelacour - (Pola, 29 lat, UK) cykl 8, last @ 27.02
karolcia228 - (Karolina, 23 lata, Świnoujście) cykl 2, last @ 2.03
celka2000 - (Celina, 28 lat, Dolnośląskie) cykl 5, last @ 6.03
edi25 - (Edyta, 25 lat, Częstochowa) cykl 3, last @ 6.03
olka@@@ - (Olka,30lat,Bydgoszcz) cykl???
Sweet_Jelly - (Malwina, 22 lata, Kujawsko-pomorskie) cykl 4, last @ 7.03
magdulec - (Magda, 27 lat, Lubelskie) cykl 3, last @ 6.03
roza26 - (Hania, 25 lat, Poznań) cykl 10, last @ 6.03
paulinaizabela - (Paulina,25 lat, Irlandia) last @ 9.03
Koona - (Kinga, 27 lat, Warszawa) cykl 4, last @ 9.03
Lisica1 - (Marta, 25 lat, Lubuskie) cykl 9, last @ 11.03
martaN23 - (Marta, 23 lata, Świdnica) cykl 2, last @ 11.03
malga19 - (Gosia, 19 lat, Kraków) cykl ? ? ?, last @ ? ? ?
dra - (Daria, 22 lata, Wlkp.) cykl 11, last @ 13.03
memka87 - (Magdalena, 21 lat, UK)cykl 4, last @ 13.03


Więc teraz serca mam dwa (II kreseczki)

Mamy 27 zafasolkowane:

maugoszatka gratulujemy! dwie kreseczki po 6 cyklach (termin – 8 maja 2009)
Karola_82gratulujemy! dwie kreseczki po 2 cyklach (termin – 14 maja 2009)
gosiaczekdmgratulujemy! dwie kreseczki po 2 cyklach (termin – 25 maja 2009)
*kaalinaa*gratulujemy! dwie kreseczki po 1 cyklu (termin – 29 czerwca 2009)
Cassandra 23 gratulujemy! dwie kreseczki po 3 cyklach (termin – 3 lipca 2009)
Ania0104gratulujemy! dwie kreseczki po 3 cyklach (termin – 19 lipca 2009)
erysipelothrixgratulujemy! dwie kreseczki po 4 cyklach (termin – 15 lipca 2009)
Gizmiatko gratulujemy! dwie kreseczki po 2 cyklach (termin – 27 lipca 2009)
adaikakagratulujemy! dwie kreseczki po 2 cyklach (termin – 27 sierpnia 2009)
BASIA3333gratulujemy! dwie kreseczki po 4 cyklach (termin – 7 września 2009)
czekoladka21gratulujemy! dwie kreseczki po 1 cyklu (termin – 1 sierpnia 2009)
DDosiekgratulujemy! dwie kreseczki po 2 cyklach (termin – 12 września 2009)
Foka29gratulujemy! dwie kreseczki po 1 cyklu (termin – 15 września 2009)
Ainka11111gratulujemy! dwie kreseczki po 2 cyklach
aassssiiiikkkkgratulujemy! dwie kreseczki po 1 cyklu
magdzia50gratulujemy! dwie kreseczki po 1 cyklu
IwonkaAnna83gratulujemy! dwie kreseczki po 2 cyklach
precious_81 gratulujemy! dwie kreseczki po 2 cyklach
katarzinka – gratulujemy! dwie kreseczki po 2 cyklach(termin – 15 września 2009)
Milibiligratulujemy! dwie kreseczki po 2 cyklach
Nika1980gratulujemy! dwie kreseczki po 1 cyklu (termin – 10 października 2009)
sweetpinkygratulujemy! dwie kreseczki po 4 cyklach
malin30gratulujemy! dwie kreseczki po 2 cyklach (termin – 13 października 2009)
dramaturgia prostactwa gratulujemy! dwie kreseczki po 2 cyklach (termin – 27 października 2009)
miss.hot gratulujemy! dwie kreseczki po 2 cyklach
sorejna gratulujemy! dwie kreseczki po 1 cyklu (termin – 23 października)
Agusia_a9 gratulujemy! dwie kreseczki po 2 cyklach

Na liście występuje kolor biały:

dra - Aniołek [*]
PatkaM84- Aniołki dwa [*] [*]
Nika1980 - Aniołek [*]
agagmm23 - Aniołek [*]
gooha3 - Aniołek [*]
malga19-Aniołki dwa [*][*]
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 11:29   #680
kaaamila1
Zakorzenienie
 
Avatar kaaamila1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 582
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez Malga19 Pokaż wiadomość
Iza fajne....a Wiktor tez...tez jak chcialm nazwac jednego z bliznakow jak byl by chlopcem... pzoatym Wiktor tak mial na imie moj pradziadek..ktory podobno mnie uwielbial jak bylam mala...
Mój TŻ mówi, że jego syn będzie miał męskie imię i już. Powiedział, że Wiktor kojarzy mu się z męskim, odważnym i odpowiedzialnym człowiekiem.
__________________
Szaleńczo zakochana w swojej córeczce

21.11.2012 r. 13:50 - na świat przyszła Alicja
kaaamila1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 11:30   #681
Malga19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Miasto Królów-K.....
Wiadomości: 591
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
ale do mnie @ przylazła,tylko o tej @ było do patki,że moze nie przyjdzie
Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
ano ja pisałam i lez w łozeczku

no druga o @ nie tak zrozumiała,a tak napisąłam dziwnie,ze każda inaczej zrozumiala
ja mam @ od piatku
a to przepraszam za pomylke...

no uslyszenia narazie lece...milej niedzieli..
Malga19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 11:32   #682
kaaamila1
Zakorzenienie
 
Avatar kaaamila1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 582
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
ale do mnie @ przylazła,tylko o tej @ było do patki,że moze nie przyjdzie


ano ja pisałam i lez w łozeczku

no druga o @ nie tak zrozumiała,a tak napisąłam dziwnie,ze każda inaczej zrozumiala
ja mam @ od piatku
Hihi Fakt trochę się zakręciłam. Dopiero patrze na listę.
__________________
Szaleńczo zakochana w swojej córeczce

21.11.2012 r. 13:50 - na świat przyszła Alicja
kaaamila1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 11:45   #683
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

muszę chyba iśc do gina,bo się nie pokoje
bo @ dostałam w piatek,ale w pierwszy dzień troche,wczoraj trochę,a dziś plamienia na coś jest nie tak,zawsze miałam,że 2 i 3 dzień zalewało mnie a teraz
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 12:11   #684
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez edi25 Pokaż wiadomość
po sześcidniowym tygodniu pracy wreszcie mam weekendjestem wykończona. dziś jest mój 9 dzień cyklu także wczoraj były przytulanki i tak co dni się trzeba się misiać i powstaje dzidziuś to jest mój przepis mówie wam dziewczyny musi się udać a co do imion to mojemu Tż podoba się oliwia a chłopczykowi igor dla dziewczynki się zgodze ale chłopczyka wolę bartusia

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------


myśl że napewno wszystko będzie ok a czy ból promieniuje też bardziej pod pachy

a wiesz,że chyba tak...wógóle sa strasznie wrazliwe w nocy jk sie przebudze czuje ich ból..tz nawet nie moze mnie dobrze uściskac...nie wiem nie chce sie nastawiac...my w ciagu calego cyklu tylko jeden dzien poszaleliśmy (nie zawsze szliśmy na całość)jednen dzien i mialoby się udać????nie wierze...komu jak komu ale mi....l



---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez edi25 Pokaż wiadomość
koleżanka mi mówiła że ja tak bolały piersi po zewnętrznej stronie aż ból promieniował pod pach i nie mogła podnieś ręki prawie do góry myślała że to węzły a tu ciąza
nie ja nie mam problemu z podniesieniem rak do góry az tak nie boli...pewnie @ nadchodzi no ma jeszcze 3 dni

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez zuzanna12 Pokaż wiadomość
justine 1988 ja test robilam w 27 dniu cyklu...cykle mam 30 dniowe

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

cos spac dzisiaj nie moge cala noc krecilam sie i wiercilam azw koncu wstakam o 6 rano
ogolnie czuje sie dobrze tylko piersi zaczynaja mnie pobolwewc a poza ty to nic
aha chyba nie moge pic kawy bo cos mnie jej zapach zaczlal troche odrzucac...wiec przezucialam sie na herbatki owocowe bez koffeiny....moj gin ma w tym tygodniu zamkniety gabuinet wiec wizyte umowie w nastepny poniedzialalek to juz bedzie 5 tydzien i wtedy zalezy na kiedu uda mi umowic ale pojde do niego w 5 lub 6 tygodniu...mysle ze w sam raz....a wy jak uwazacie?
Moż3 ja też zrobie..mam dzis 28 dzien cyklu a mam 30 dniowe...aj nie nie bede wariować w środe zrobie

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Wogóle to witam wszytskie staraczki bardzo serdecznie i życze owocnych staran.Pieknie jest leniuchuje sobie...w końcu mogłam dłużej pospac ( tak caly tydzien wstaje o 5.30 a w weekendy mialam egzaminy na studiach na 8 rano...) i jeszcze w łóżeczku sobie leże i czuje ból w jajnikach..maja prawo bolec okres za 2 dni...we wtorek...aj żeby nie było...byłabym najszczęsliwsza osoba na świecie....jestem młodziutka ale dojrzałam do macierzyństwa marze o tym...ale jest tu tyle dziewczynek starajacych sie tyle czasu a ja w 1 cyklu...nierealne...no nic życze miłego dnia...ja wstaje bo wieczorkiem mam gości moja rodzinka nas odwiedza...to mykam szykować spaghetti i ciacho piec...papapa odezwe sie wieczorkiem
Ps. Zuza a robiłaś test zn porannego moczu???
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 12:11   #685
edi25
Raczkowanie
 
Avatar edi25
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Częstocowa
Wiadomości: 169
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
a wiesz,że chyba tak...wógóle sa strasznie wrazliwe w nocy jk sie przebudze czuje ich ból..tz nawet nie moze mnie dobrze uściskac...nie wiem nie chce sie nastawiac...my w ciagu calego cyklu tylko jeden dzien poszaleliśmy (nie zawsze szliśmy na całość)jednen dzien i mialoby się udać????nie wierze...komu jak komu ale mi....l

[/COLOR]

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------


nie ja nie mam problemu z podniesieniem rak do góry az tak nie boli...pewnie @ nadchodzi no ma jeszcze 3 dni

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------


Moż3 ja też zrobie..mam dzis 28 dzien cyklu a mam 30 dniowe...aj nie nie bede wariować w środe zrobie

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Wogóle to witam wszytskie staraczki bardzo serdecznie i życze owocnych staran.Pieknie jest leniuchuje sobie...w końcu mogłam dłużej pospac ( tak caly tydzien wstaje o 5.30 a w weekendy mialam egzaminy na studiach na 8 rano...) i jeszcze w łóżeczku sobie leże i czuje ból w jajnikach..maja prawo bolec okres za 2 dni...we wtorek...aj żeby nie było...byłabym najszczęsliwsza osoba na świecie....jestem młodziutka ale dojrzałam do macierzyństwa marze o tym...ale jest tu tyle dziewczynek starajacych sie tyle czasu a ja w 1 cyklu...nierealne...no nic życze miłego dnia...ja wstaje bo wieczorkiem mam gości moja rodzinka nas odwiedza...to mykam szykować spaghetti i ciacho piec...papapa odezwe sie wieczorkiem
Ps. Zuza a robiłaś test zn porannego moczu???
przestań sobie wmawiać tą @a dlaczego miałoby się nie udać nie zawsze szliści na całość ale czasami tak napewno coś z tego będzie ale powiedz jak chcecie dzidziusia to czemu nie zawsze idziecie na całość?
edi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 12:16   #686
Agusia_a9
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_a9
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 463
GG do Agusia_a9
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Witam! przyszlam sie pochwalic ze bylam u lekarza tydzien temu i pani powiedziala ze jestem we wczesnej ciazy i termin mam na 5.11.2009 widzialam na ekranie taka malautka biala kropeczke mam czesto zgage jest mi nie dobrze ( ale naszczescie nie wymiotuje:P) bola mnie piersi kluje brzuch i mam odrzut od jakiegokolwiek jedzenia;p

przesylam troche fluidkow i zycze powodzenia w starankach i zapraszam do nowego watku "mamusie listopadowo grudniowe"!!! chce was wszystkie na tym watku zobaczyc! pozdrawiamy razem z moja kruszynka
__________________


'Uwielbiam ludzi, którzy umieją cieszyć się najbardziej zwykłą chwilą, ludzi którym nie potrzeba zbyt wiele.'

Fifi









Agusia_a9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 12:27   #687
kaaamila1
Zakorzenienie
 
Avatar kaaamila1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 582
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
Wogóle to witam wszytskie staraczki bardzo serdecznie i życze owocnych staran.Pieknie jest leniuchuje sobie...w końcu mogłam dłużej pospac ( tak caly tydzien wstaje o 5.30 a w weekendy mialam egzaminy na studiach na 8 rano...) i jeszcze w łóżeczku sobie leże i czuje ból w jajnikach..maja prawo bolec okres za 2 dni...we wtorek...aj żeby nie było...byłabym najszczęsliwsza osoba na świecie....jestem młodziutka ale dojrzałam do macierzyństwa marze o tym...ale jest tu tyle dziewczynek starajacych sie tyle czasu a ja w 1 cyklu...nierealne...no nic życze miłego dnia...ja wstaje bo wieczorkiem mam gości moja rodzinka nas odwiedza...to mykam szykować spaghetti i ciacho piec...papapa odezwe sie wieczorkiem
Musisz myśleć optymistycznie! Musi się udać i już!!

W niku chyba masz swój rok urodzenia. Widzę, że jesteśmy rówieśniczkami Ja również uważam, że mimo młodego wieku jestem już gotowa na macierzyństwo. Pracuje, studiuje i mam Narzeczonego i radzę sobie świetnie. Za rok mamy ślub i bierzemy partycypacje w TBS. Stąd moje staranka są narazie zawieszone. Narazie specjalnie się nie zabezpieczamy, bo gdyby się zdarzyło to trudno. Ostro zabezpieczać będziemy się tak od 11 do 3 miesięcy przed ślubem, bo nie chce mieć kłopotów z sukienką ślubną itd. Zobaczymy jak będzie.

Agusia gratulacje!!
__________________
Szaleńczo zakochana w swojej córeczce

21.11.2012 r. 13:50 - na świat przyszła Alicja

Edytowane przez kaaamila1
Czas edycji: 2009-03-15 o 12:31
kaaamila1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 12:32   #688
ewakol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 301
GG do ewakol Send a message via Skype™ to ewakol
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Witam wszystkie "starające się" dziewczynki... Jak tam wam mija niedziela... ja niestety jeszcze w pracy i z utęsknieniem czekam aż wybije 14:30 i będe mogła już iść do domku.


kaaamila1
ojjj... to zycze szybkiego powrotu do zdrówka...

Agusia_a9 - gratulację
ewakol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 12:54   #689
Lisica1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 206
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
muszę chyba iśc do gina,bo się nie pokoje
bo @ dostałam w piatek,ale w pierwszy dzień troche,wczoraj trochę,a dziś plamienia na coś jest nie tak,zawsze miałam,że 2 i 3 dzień zalewało mnie a teraz

ja mam tak samo,teraz to jest 5 dzien,ale w 1 dniu mnie bardzo bolal brzuch (dzien wczesniej tez pobolewal), w drugi dzien tez troche polecialo a w 3 tez troszke,a wczoraj to bardzo malo i w dodatku nie czerwone plamy tylko takie lekko brazowe, a dzis jest 5 dzien i tez mam brazowe plamy.Nie wiem nigdy nie mialam tak krotkiego okresu, ale chyba to przez lekarstwa jakie bralam ( clostylbegyt i duphaston). Nie wiem zobaczymy co bedzie dalej, narazie zaczynamy od nowa staranka Tym razem bez pomocy lekarza, no zobaczymy czy cos z tego wyjdzie...
Lisica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 13:11   #690
edi25
Raczkowanie
 
Avatar edi25
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Częstocowa
Wiadomości: 169
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
Witam! przyszlam sie pochwalic ze bylam u lekarza tydzien temu i pani powiedziala ze jestem we wczesnej ciazy i termin mam na 5.11.2009 widzialam na ekranie taka malautka biala kropeczke mam czesto zgage jest mi nie dobrze ( ale naszczescie nie wymiotuje:P) bola mnie piersi kluje brzuch i mam odrzut od jakiegokolwiek jedzenia;p

przesylam troche fluidkow i zycze powodzenia w starankach i zapraszam do nowego watku "mamusie listopadowo grudniowe"!!! chce was wszystkie na tym watku zobaczyc! pozdrawiamy razem z moja kruszynka
gratulacje niejmy nadzieję że niedługo zobaczymy się na innym wątku fluidka zabieram
edi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.