Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-14, 09:25   #661
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
Antena22, gratuluję Synka. Słodkie bodziaki.
A jak to z tym połówkowym usg, bo ja mam wizytę wyznaczoną w 21t6d dopiero, poprzednią miałam w 17t6d. Mieści się to w ramach? W ogóle to moja lekarka na razie nie zleciła mu żadnych badań oprócz tych na początku i później tylko morfologia i mocz. Robiłyście już przeciwciała anty D? U nas jest konflikt serologiczny a ona nic mi nie mówiła, żeby to zrobić. Poza tym wyczytałam ostatnio, że taki brzuch duży jak mój też może być niebezpieczny, tzn. może oznaczać że dziecko jest większe niż powinno albo że mam za dużo wód płodowych i teraz się martwię. Nawet dziś w nocy się obudziłam i o tym myślałam.
Hej jeśli chodzi o konflikt to z tego co wiem przy pierwszym dziecku nie jest groźny. Szczepionkę dostaniesz ale kilka godzin po porodzie. Ja też mam konflikt i właśnie po porodzie dostałam szczepionkę, która jest jakby zabezpieczeniem do następnej ciąży. W sumie mój lekarz też zapomina o różnych badaniach i też albo mu przypominam o nich albo sama robię te które uznam, że powinnam mieć zrobione Sprawdzam czasem w necie jakie badania i kiedy się robi i się tego trzymam Też muszę się zapisać na to usg ale ciągle myślę na kiedy. Lekarz mi mówił że im bliżej 22 tygodnia tym lepiej widać wady.
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 09:25   #662
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

To Ally musi dac znać w takim razie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 09:31   #663
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Jak tylko dotrą, to się podzielę opinią zamówiłam listem zwykłym, więc dopiero w przyszłym tygodniu pewnie przyjdzie przesyłka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 09:34   #664
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

D\iewczyny, te połówkowe, to tak 20-22 tydzień. Ja ze starszym byłam w 23 i nic lekarz nie mówił
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 09:46   #665
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

W Polsce są przepisy, które w przypadku pewnych poważnych wad dziecka (z którymi mogłoby przeżyć poza łonem matki) pozwalają na przerwanie ciąży ale tylko do 21 tygodnia. Stąd zalecany termin usg prenatalnego to do końca 21 tygodnia ciąży. To są słowa mojego lekarza jak byliśmy w grudniu w szpitalu. Po 22 tygodniu już są inne procedury z tym związane.
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 09:49   #666
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

A wiesz może jakie procedury? Tzn ja nawet takiej opcji nie biorę pod uwagę i wierze że u każdej z Nas będzie wszystko ok, pytam z ciekawości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 09:52   #667
MangoM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 335
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ja jestem na połówkowe zapisana na przyszły tydz, to będzie 19+0 z OM, a z owulacji 20+0.
MangoM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-14, 09:55   #668
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez UsMiEcHnIeTa89 Pokaż wiadomość
A wiesz może jakie procedury? Tzn ja nawet takiej opcji nie biorę pod uwagę i wierze że u każdej z Nas będzie wszystko ok, pytam z ciekawości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szczerze mówiąc to się tym nie interesowałam, ale nawet w przypadku naszej wady śmiertelnej lekarz mówił, że dobrze że wykryto to jeszcze w 21 tygodniu, ponieważ potem są inne procedury. Bo do 21 tygodnia to jest płód a po 22 to już chyba dziecko i to robi różnicę. Nie wiem, może gdzieś w necie piszą, ale nie sprawdzałam. Bo i tak byłam w takim szoku...
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 10:01   #669
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

A ja dzwoniłam włąsnie do przychodni na nfz, zeby sie zapisac na polowkowe i mowie, na kiedy, bo będe wtedy ok. 2t4d a pani mi na to, ze za wczesnie, bo kiepsko widac wtedy...Żed najlepiej widac ok 23 tygodnia i żeby skonsultowac sie jeszcze ze swoim lekarzem (wiztye mam na najblizszy czwartek) i niech on poda konkretny termin..
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 10:04   #670
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

No mój też mówił im później tym lepiej widać. Czasem ktoś ma 22 tydzień ciąży a według usg dziecko jest o tydzień czy nawet dwa mniejsze. Najlepiej chyba zapytać swojego lekarza bo każdy ma do tego inne podejście.
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 11:06   #671
malinka1984
Zakorzenienie
 
Avatar malinka1984
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 3 769
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ja będę mieć 19.10 wizytę u ginki ale to omówienie badań i bez usg.Dostanę przedłużenie L4 i skierowanie na połówkowe

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Antena Gratuluję synka
83kajusia USG połówkowe to właśnie badanie między 21 a 26 tygodniem ciąży (najlepiej wykonać je jednak do 22 tc) więc u Ciebie idealnie
My będziemy mieć pewnie umawiać w przyszłym tygodniu na listopad i wypadanie pewnie w 21tc skończonym.
__________________
20.06.2009
2014 to będzie Nasz rok
28.07 beta >1560 Cudzie trwaj
23.08.14 Bąbelek ma już 2cm
27.10.14 Synuś całe 230 gram
Tp 31.03.2015

Edytowane przez malinka1984
Czas edycji: 2016-10-14 o 11:07
malinka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-14, 11:19   #672
MangoM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 335
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Na stronie mojego centrum medycznego pisze, że drugie usg prenatalne wykonuje się między 18 a 23 tygodniem i 6 dniem ciąży.
MangoM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 12:28   #673
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

O, 18 to jednak mi się szybko wydaje :-D Ale ważne że każda zrobi w okolicach tego 20tc i będzie ok, nie ma co się stresować o tydzień w te czy we wte ;-)
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 13:20   #674
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

No to w sumie trochę się uspokoiłam z tym usg. Nie mogę się już doczekać i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
Właśnie pochłonęłam ogromną porcję bigosu z kiszonej kapusty. Tak mi kwaśne dania smakują, że szok
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 14:46   #675
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
Antena22, gratuluję Synka. Słodkie bodziaki.
A jak to z tym połówkowym usg, bo ja mam wizytę wyznaczoną w 21t6d dopiero, poprzednią miałam w 17t6d. Mieści się to w ramach? W ogóle to moja lekarka na razie nie zleciła mu żadnych badań oprócz tych na początku i później tylko morfologia i mocz. Robiłyście już przeciwciała anty D? U nas jest konflikt serologiczny a ona nic mi nie mówiła, żeby to zrobić. Poza tym wyczytałam ostatnio, że taki brzuch duży jak mój też może być niebezpieczny, tzn. może oznaczać że dziecko jest większe niż powinno albo że mam za dużo wód płodowych i teraz się martwię. Nawet dziś w nocy się obudziłam i o tym myślałam.
Ja też mam konflikt, powiedziała, że po porodzie zależy jaką grupę krwi dziecko odziedziczy bo jak po nas, to konfliktu nie będzie, a jak będzie to dają szczepionkę, żeby z następnym nie było problemów, bo przeciwciała są wytwarzane przy kontakcie podczas porodu.
Ja mam wyznaczone połówkowe na 22t1d, też myślałam że późno, ale widocznie tak musi być.
Cytat:
Napisane przez antena22 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny.ja juz po polowkowych.Na 100% bedzie chlopak sprawdzily sie moje przeczucia.Z malenstwem praktycznie wszystko w porzadku.zastawka w serduszku sie nsie domyka,ale lekwrz powiedzial ze to nic groznego.w 30tyg.na kolejnym usg trzeba bedzie sie przyjrzec czy wszystko jest w porzadku.Niestety nie udalo sie podejrzec malego na 3d bo jest nisko ulozony i na dodatek sie chowal.zrobilam pierwsze zakupy niestety wiekszosc ubran bede musiala kupic,bo w rodzinie same baby sa.
Co do szkoly rodzenia to ja bede chodzic.dzisiaj bylam pierwszy raz i bylo fajnie.co prawda bylam sama,bo grupa rusza od jutra o 15:00 a ja do 16:00 pracuje.dziewczyny maja sie zorientowac czy jest mozliwosc zaczynac pozniej.Szkole mam za darmo bo wybralam ich polozona ktora po porodzie bedzie prowadzic patronaz.W sumie jest 6 spotkan.Wole takie spotkania niz czytanie ksiazki,chociaz i tak mnie to nie ominie
Super, że wszystko ok
Cytat:
Napisane przez interewcia Pokaż wiadomość
Hej jeśli chodzi o konflikt to z tego co wiem przy pierwszym dziecku nie jest groźny. Szczepionkę dostaniesz ale kilka godzin po porodzie. Ja też mam konflikt i właśnie po porodzie dostałam szczepionkę, która jest jakby zabezpieczeniem do następnej ciąży. W sumie mój lekarz też zapomina o różnych badaniach i też albo mu przypominam o nich albo sama robię te które uznam, że powinnam mieć zrobione Sprawdzam czasem w necie jakie badania i kiedy się robi i się tego trzymam Też muszę się zapisać na to usg ale ciągle myślę na kiedy. Lekarz mi mówił że im bliżej 22 tygodnia tym lepiej widać wady.
Mi kazał się zapisać w ciągu dwóch wybranych tygodni, ale powiedział, że lepiej w tym drugim, będę w 22t1d według miesiączki.
Badania co wizyta standardowe... krew, mocz, ginekologiczne.
Leili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 17:31   #676
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Pytanie dla doświadczonych, piszę plik z wyprawką (co trzeba kupić) i mam problem odnośnie kosmetyków, co używałyście do pupy na odparzenia itp.? Wiem, że wiele osób poleca sudocrem, czy to wystarczy? Czy trzeba coś jeszcze mieć? Stosuje się jeszcze zasypki?

Jak skończę udostępnie listę i chętnie posłucham uwag czy coś byście dodały, a może coś nie ma sensu

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Było o tych warsztatach? Zapisałam się, bo w końcu są jakieś w moim mieście
https://mamotoja.pl/mamo-to-ja-warsztaty.html
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 17:37   #677
trabeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 14
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ja mam zamiar się zapisać i chodzić z Małżem,bo też praktycznej wiedzy nie mamy prawie wcale. Tylko tak się zastanawiam od którego tc najlepiej chodzić na te zajęcia? Czy to tak kiedy się chce? Muszę w ogóle się rozejrzeć gdzie u nas w mieście jest szkoła rodzenia.
witch_18 Z tego co patrzyłam, to zwykle po 20tc. Akurat do tej szkoły, co my chcemy się wybrać, jest informacja, że po 22 tc.

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Pytanie dla doświadczonych, piszę plik z wyprawką (co trzeba kupić) i mam problem odnośnie kosmetyków, co używałyście do pupy na odparzenia itp.? Wiem, że wiele osób poleca sudocrem, czy to wystarczy? Czy trzeba coś jeszcze mieć? Stosuje się jeszcze zasypki?
Jak skończę udostępnie listę i chętnie posłucham uwag czy coś byście dodały, a może coś nie ma sensu
pantera09 Doświadczona nie jestem, ale znalazłam coś takiego, może się przyda http://wyprawkabobasa.blogspot.com/2...yli-jakie.html

Dziewczyny, zaczęłam się rozglądać za kurtką na zimę. Myślicie, że warto kupić typowo ciążową czy lepiej normalną w większym rozmiarze? Zastanawiam się, co się bardziej sprawdzi, te ciążowe maja przecież inny krój. A w takiej normalnej nie wiem, jak się brzuch będzie mieścił...
trabeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 17:58   #678
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Pytanie dla doświadczonych, piszę plik z wyprawką (co trzeba kupić) i mam problem odnośnie kosmetyków, co używałyście do pupy na odparzenia itp.? Wiem, że wiele osób poleca sudocrem, czy to wystarczy? Czy trzeba coś jeszcze mieć? Stosuje się jeszcze zasypki?

Jak skończę udostępnie listę i chętnie posłucham uwag czy coś byście dodały, a może coś nie ma sensu

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Było o tych warsztatach? Zapisałam się, bo w końcu są jakieś w moim mieście
https://mamotoja.pl/mamo-to-ja-warsztaty.html
Ja jak nie było zaczerwienienia i nie było upałów to w ogóle nie stosowałam. Ale chustek mokrych tez mało tylko w domu ciepła woda i waciki te duże kwadratowe i odparzenia miał bardzo rzadko- prawie w ogóle. W upały- jak był juz bardziej fałdziasty to bephanten stosowałam, żeby nie odparzały go tłuścinki

Tak, ja byłam. Takie sobieTemat o szczepieniach i karmieniu był super- kąpanie beznadzieja- jak dla mnie. Ale warto pójść. Słabe gratisy, kiedys były lepsze
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 18:00   #679
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Co masz na myśli przez waciki te duże kwadratowe? :-D Takie jak do demakijażu się używa?
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-14, 18:06   #680
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Co masz na myśli przez waciki te duże kwadratowe? :-D Takie jak do demakijażu się używa?
Takie duże, kwadratowe- na dziale dziecięcym są zazwyczaj z dzidziusiem na opakowaniu. Dla mnie alternatywa dla chustek- bo po pierwsze bez chemii- sama woda, ew. z kropelka oliwka lub płynu do mycia dla malucha, poza tym szczególnie jak zimno lub w nocy, ciepła woda przyjemniejsza niż zimne chustki. CZasem oczywiście korzystałam i z chustek, ale to u starszaka, u takiego niemowlaka zawsze miseczka, ciepła woda i waciki

o tego typu: https://www.google.pl/search?q=p%C5%...Q4hI9EMbmXM%3A

Edytowane przez klementyna1
Czas edycji: 2016-10-14 o 18:08
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 18:13   #681
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

O nie wiedziałam że takie istnieją, dzięki
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 18:23   #682
IN_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 75
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ja na co dzień nie używałam nic a czyscilam chusteczkami (Pampers sensitive). Moja córka zaczerwienień i odparzen praktycznie nie miała. Jeśli coś się wyjątkowo pojawiło to bepanthen. I jeden raz tutejszy sudocrem (inaczej ie tu nazywa ale to to samo).
Ja zauważyłam (jak córka już była starsza i u dziadków czasem zostawała), że zaczerwienienia pojawiały się jak teściowa jej ciasno pieluchę zapinanla. Ja miałam zwyczaj dość luźno to robić. Zawsze też wolalam jak pielucha do rozmiarem była trochę luźniejsze, niż na styk.

Wg mnie nie ma co na zapas kupować masy kosmetyków. Ja na kupowałam i większosci i tak nie użyłam. Wg mnie wystarczy mieć Pampers, chusteczki (w domu można właśnie takich wacikow do demakijazu i wody używać), coś w stylu bepanthen, krem na zimę/slonce, coś do mycia i tyle z kosmetyków. Przynajmniej ja tyle na własnym dziecku używałam na początku. Zawsze można dokupić coś jak będzie potrzebne (szczególnie w Polsce gdzie sklepy otwarte w niedzielę i apteki całodobowe nie są na końcu świata).

Edytowane przez IN_
Czas edycji: 2016-10-14 o 18:49
IN_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 18:27   #683
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Pytanie dla doświadczonych, piszę plik z wyprawką (co trzeba kupić) i mam problem odnośnie kosmetyków, co używałyście do pupy na odparzenia itp.? Wiem, że wiele osób poleca sudocrem, czy to wystarczy? Czy trzeba coś jeszcze mieć? Stosuje się jeszcze zasypki?

Jak skończę udostępnie listę i chętnie posłucham uwag czy coś byście dodały, a może coś nie ma sensu

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Było o tych warsztatach? Zapisałam się, bo w końcu są jakieś w moim mieście
https://mamotoja.pl/mamo-to-ja-warsztaty.html
Ja nie używałam zasypek i z Sudocremu nie byłam zadowolona. Używałam Bepanthen jako ochronę, a na odparzenia używałam (i do tej pory używam) Tormentalum (taki nietoksyczny zamiennik Tormentiolu), kosztuje dużo mniej niż Sudocrem a działa rewelacyjnie.
Zasypek nie stosowałam...
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 18:27   #684
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

No tak właśnie sobie rozpisalam i kosmetyków mi malutko wyszło, sama nie używam dużo, tym bardziej nie chce maluszka smarować nie wiadomo czym
Dzieki dziewczyny
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 19:43   #685
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Pantera w pierwszym poście wrzuciłam link z wyprawka farmaceutyczna, nie wiem czy widziałaś, dość fajnie wszystko opisane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 19:58   #686
asia1010
Zadomowienie
 
Avatar asia1010
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Pytanie dla doświadczonych, piszę plik z wyprawką (co trzeba kupić) i mam problem odnośnie kosmetyków, co używałyście do pupy na odparzenia itp.? Wiem, że wiele osób poleca sudocrem, czy to wystarczy? Czy trzeba coś jeszcze mieć? Stosuje się jeszcze zasypki?

Jak skończę udostępnie listę i chętnie posłucham uwag czy coś byście dodały, a może coś nie ma sensu

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Było o tych warsztatach? Zapisałam się, bo w końcu są jakieś w moim mieście
https://mamotoja.pl/mamo-to-ja-warsztaty.html
Sudokrem nie jest polecany poczytaj na stronie srokao tam są opisy kosmetyków. Ja używałam alantan lub bepanthen

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Synek: 28.08.2015 !
asia1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-15, 09:24   #687
JADorotek
Raczkowanie
 
Avatar JADorotek
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 360
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Dziewczyny zaszalałam. Kupiłam wózek 😊😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadzieja to dobra rzecz. Może najlepsza ze wszystkich. A takie nigdy nie umierają. Synek
JADorotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-15, 09:25   #688
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez JADorotek Pokaż wiadomość
Dziewczyny zaszalałam. Kupiłam wózek 😊😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super gratuluję decyzji, ja mam z tym ogromny problem; )) jako kupiłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-15, 09:29   #689
JADorotek
Raczkowanie
 
Avatar JADorotek
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 360
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Dziękuję 😄 Po przewertowaniu internetu, opinii for i recenzji użytkowników, zdecydowałam się na Anex Sport 3w1. Jest piękny 😍😍😍 i mam nadzieje że funkcjonalny tak jak go wszyscy zachwalają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadzieja to dobra rzecz. Może najlepsza ze wszystkich. A takie nigdy nie umierają. Synek
JADorotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-15, 09:33   #690
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez JADorotek Pokaż wiadomość
Dziękuję 😄 Po przewertowaniu internetu, opinii for i recenzji użytkowników, zdecydowałam się na Anex Sport 3w1. Jest piękny 😍😍😍 i mam nadzieje że funkcjonalny tak jak go wszyscy zachwalają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rzeczywiście czytałam dużo dobrych opinii i ostatnio widziałam wersje z turkusem na osiedlu, bardzo ładnie wyglądał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-25 15:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.