Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X. - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-18, 07:50   #661
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Faktycznie szukam szukam i nie widzę nic o tym, żeby praktyczny się miał zmienić Chyba miałam błędne informacje co nie zmienia faktu, że moja teoria jest ważna do 8 lutego i muszę się wyrobić, bo nie chcę być jedną z pierwszych zdających po nowemu
Hm, a swoją drogą, to też miałyście inne obrazki na egzaminie niż w książkach? Jakby ktoś zrobił pamięciówkę po obrazkach to kicha
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 08:15   #662
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Faktycznie szukam szukam i nie widzę nic o tym, żeby praktyczny się miał zmienić Chyba miałam błędne informacje co nie zmienia faktu, że moja teoria jest ważna do 8 lutego i muszę się wyrobić, bo nie chcę być jedną z pierwszych zdających po nowemu
Hm, a swoją drogą, to też miałyście inne obrazki na egzaminie niż w książkach? Jakby ktoś zrobił pamięciówkę po obrazkach to kicha
ja miałam dokładnie takie same obrazki
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 10:35   #663
As_kaa
Raczkowanie
 
Avatar As_kaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z łóżka.
Wiadomości: 428
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Faktycznie szukam szukam i nie widzę nic o tym, żeby praktyczny się miał zmienić Chyba miałam błędne informacje co nie zmienia faktu, że moja teoria jest ważna do 8 lutego i muszę się wyrobić, bo nie chcę być jedną z pierwszych zdających po nowemu
Hm, a swoją drogą, to też miałyście inne obrazki na egzaminie niż w książkach? Jakby ktoś zrobił pamięciówkę po obrazkach to kicha
ja też miałam identyczne
__________________
Jeśli odmawiasz sobie wszystkiego, to tak jakbyś umarł za życia.
As_kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 11:57   #664
Magiczna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 43
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cytat:
Napisane przez As_kaa Pokaż wiadomość
ja też miałam identyczne
I ja miałam to samo na egzaminie wewnętrznym
A mogę wiedzieć w jakim mieście zdajecie??
Magiczna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 12:35   #665
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Ja w testach miałam zdjęcia (niektóre miały znaki wklejone w paincie chyba ale generalnie obrazki tylko przy skrzyżowaniach) a na egzaminie były obrazki jak z windowsa 98
Ja zdaję w Częstochowie
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 12:43   #666
Magiczna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 43
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Ja w testach miałam zdjęcia (niektóre miały znaki wklejone w paincie chyba ale generalnie obrazki tylko przy skrzyżowaniach) a na egzaminie były obrazki jak z windowsa 98
Ja zdaję w Częstochowie

O to ciekawie

oo I jak się jeździ ? Sa jakieś "ciężkie" skrzyżowania/ronda [kilku pasmowe] ? A ja w Ostrołęce
Magiczna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 13:40   #667
As_kaa
Raczkowanie
 
Avatar As_kaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z łóżka.
Wiadomości: 428
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

ja w Poznaniu
__________________
Jeśli odmawiasz sobie wszystkiego, to tak jakbyś umarł za życia.
As_kaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 14:20   #668
Magiczna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 43
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Czyli po całej Polsce porozrzucane jesteśmy

Kiedy egzamin ?
Magiczna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 21:23   #669
As_kaa
Raczkowanie
 
Avatar As_kaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z łóżka.
Wiadomości: 428
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

ja już po zdany 07.08
__________________
Jeśli odmawiasz sobie wszystkiego, to tak jakbyś umarł za życia.
As_kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 22:09   #670
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Przyszłam się dołączyć, bo egzamin się powoli zbliża (w przyszłym tygodniu prawdopodobnie będę się zapisywać na pierwszy )

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Ja w testach miałam zdjęcia (niektóre miały znaki wklejone w paincie chyba ale generalnie obrazki tylko przy skrzyżowaniach) a na egzaminie były obrazki jak z windowsa 98
Ja zdaję w Częstochowie
Ty też w Czewie? To dobrze, przynajmniej będę się czuć pewniej, bo mam znajomości obeznane w WORDdzie
Nigdy nie słyszałam, żeby były inne obrazki na testach w Czewie

Cytat:
Napisane przez As_kaa Pokaż wiadomość
ja już po zdany 07.08
Jeszcze zdaje się nie gratulowałam
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 07:58   #671
Magiczna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 43
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cytat:
Napisane przez As_kaa Pokaż wiadomość
ja już po zdany 07.08
Graaaaatuuluje !!!! Zdasz Nam relacje?

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Przyszłam się dołączyć, bo egzamin się powoli zbliża (w przyszłym tygodniu prawdopodobnie będę się zapisywać na pierwszy )


Ty też w Czewie? To dobrze, przynajmniej będę się czuć pewniej, bo mam znajomości obeznane w WORDdzie
Nigdy nie słyszałam, żeby były inne obrazki na testach w Czewie


Jeszcze zdaje się nie gratulowałam

Ja w przyszłym tygodniu zdaje A już się boje. Zaraz zmykam na przedostatnią jazdę
Magiczna89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-19, 07:59   #672
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Może ja miałam inne w książkach po prostu ale znajomi, którzy mieli z innego wydawnictwa też mieli bardziej zdjęciowe obrazki
W Częstochowie jest słynne skrzyżowanie 112 (nazwa od ceny kolejnego egz. ) jest z krótkimi światłami i zwykle przejeżdża się na czerwonym a tu jeszcze skręca się w lewo zazwyczaj Choć ja nie jestem z Częstochowy i nie wiedziałam które dokładnie to jest i sobie jeździłam i jeździłam i ok. 16 h sprawdziłam sobie na googlach które to jest. I wiecie, że okazało się, że jeździłam przez nie od pierwszych jazd i nie zauważyłam, żeby było specjalnie problematyczne? Potem za galerią są 2 ciekawsze, są dwa pasy do jazdy w lewo i znak inne niebezpieczeństwa i chodzi o to, że autobusy skręcają tam w lewo z prawego pasa i przybierają lewego i trzeba im zrobić tam miejsce czyli jak się jedzie w lewo to bezpieczniej wybrać ten bardziej prawy pas (matko, nie wiem, czy czytelnie to wytłumaczyłam ) i zaraz za tym skrzyżowaniem jest taka mała uliczka i często tam każą skręcać , tylko żeby się tam zmieścić, trzeba jechać ja 1 i na serio totalnie powoli i późno skręcać bo ciągła , ale też uważać na wysoki krawężnik (zjazd na nią jest z jednokierunkowej, wiec skręca się z lewej krawędzi jezdni , dlatego jest b. mało miejsca na skręcenie ) No, jest jeszcze wiadukt jak jadę od Częstochowy w stronę Katowic i pod wiaduktem mam skręcić w lewo (w Pokoju o ile dobrze pamiętam ) to tam jest takie paskudne dziursko, w które ZAWSZE wjadę lepsze w sumie to, niż zjechanie pod wiaduktem na pas do zawracania, a i to się często mi zdarzało
O, jest jeszcze jeden wyjazd ze strefy 30 , gdzie jest źle krawężnik zrobiony i żeby go nie przybrać jak się skręca w prawo, to trzeba zacząć kręcić kierownicą dopiero jak znajdzie się na wysokości ud
To chyba najśmieszniejsze miejsca Częstochowy
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 09:24   #673
niepa
Catleesi Morza Kocimiętki
 
Avatar niepa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 978
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

nie wiem, gdzie pisać, więc piszę tu. Szukałam iformacji w internecie ale przez moje zaspanie chyba nie potrafię tego znaleźć... Czy ostatnio zmieniły się przepisy odnośnie prawa jazdy, chodzi mi konkretnie o tymczasowość prawa jazdy. Bo prawo jazdy mam ważne do 2026 roku , do października (październik 2011 zaczęłam kurs). Czy to jest dlatego, że posługiwałam się wtedy tymczasowym dowodem? (w 2011 roku wyrobiony, potrzebowałam na uczelnię). Czy to jest możliwe z tytułu ilości egzaminów? (teoria matki TŻ..)
niepa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 09:32   #674
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cytat:
Napisane przez niepa Pokaż wiadomość
nie wiem, gdzie pisać, więc piszę tu. Szukałam iformacji w internecie ale przez moje zaspanie chyba nie potrafię tego znaleźć... Czy ostatnio zmieniły się przepisy odnośnie prawa jazdy, chodzi mi konkretnie o tymczasowość prawa jazdy. Bo prawo jazdy mam ważne do 2026 roku , do października (październik 2011 zaczęłam kurs). Czy to jest dlatego, że posługiwałam się wtedy tymczasowym dowodem? (w 2011 roku wyrobiony, potrzebowałam na uczelnię). Czy to jest możliwe z tytułu ilości egzaminów? (teoria matki TŻ..)
A nie masz przypadkiem jakiejś wady wzroku?
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 09:37   #675
niepa
Catleesi Morza Kocimiętki
 
Avatar niepa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 978
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
A nie masz przypadkiem jakiejś wady wzroku?
Nie mam wady wzroku, nie jestem głucha, mam wszystkie kończyny na miejscu a jedyne co mi dolega to alergia na koty. Ale od tego przecież nie dostaje się prawka na 15 lat.. Poza tym lekarz by mnie poinformował, gdyby było coś nie tak, ale mnie nie poinformował..
niepa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 09:47   #676
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cytat:
Napisane przez niepa Pokaż wiadomość
Nie mam wady wzroku, nie jestem głucha, mam wszystkie kończyny na miejscu a jedyne co mi dolega to alergia na koty. Ale od tego przecież nie dostaje się prawka na 15 lat.. Poza tym lekarz by mnie poinformował, gdyby było coś nie tak, ale mnie nie poinformował..
No to dziwne. Z tego co się orientuję, teraz czasowe prawa jazdy wydaje się w przypadku właśnie wady wzroku.
PODOBNO dopiero w 2013 mają się zmienić przepisy i prawo jazdy ma być wydawane na 15 lat, a potem podlegać wymianie.
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 10:18   #677
niepa
Catleesi Morza Kocimiętki
 
Avatar niepa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 978
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
No to dziwne. Z tego co się orientuję, teraz czasowe prawa jazdy wydaje się w przypadku właśnie wady wzroku.
PODOBNO dopiero w 2013 mają się zmienić przepisy i prawo jazdy ma być wydawane na 15 lat, a potem podlegać wymianie.
To albo jestem z przyszłości albo mam wadę wzroku o której nic nie wiem, bo nic mi nie stwierdzono
Co mam teraz zrobić?
niepa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 10:40   #678
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cytat:
Napisane przez niepa Pokaż wiadomość
To albo jestem z przyszłości albo mam wadę wzroku o której nic nie wiem, bo nic mi nie stwierdzono
Co mam teraz zrobić?
Ja bym spytała w urzędzie miasta, czy starostwie o co chodzi. Z drugiej strony, wszyscy będziemy za jakiś czas wymieniać prawa jazdy (chyba do maksymalnie 2033 r.) na nowe, europejskie, więc...
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 10:53   #679
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Może ja miałam inne w książkach po prostu ale znajomi, którzy mieli z innego wydawnictwa też mieli bardziej zdjęciowe obrazki
W Częstochowie jest słynne skrzyżowanie 112 (nazwa od ceny kolejnego egz. ) jest z krótkimi światłami i zwykle przejeżdża się na czerwonym a tu jeszcze skręca się w lewo zazwyczaj Choć ja nie jestem z Częstochowy i nie wiedziałam które dokładnie to jest i sobie jeździłam i jeździłam i ok. 16 h sprawdziłam sobie na googlach które to jest. I wiecie, że okazało się, że jeździłam przez nie od pierwszych jazd i nie zauważyłam, żeby było specjalnie problematyczne? Potem za galerią są 2 ciekawsze, są dwa pasy do jazdy w lewo i znak inne niebezpieczeństwa i chodzi o to, że autobusy skręcają tam w lewo z prawego pasa i przybierają lewego i trzeba im zrobić tam miejsce czyli jak się jedzie w lewo to bezpieczniej wybrać ten bardziej prawy pas (matko, nie wiem, czy czytelnie to wytłumaczyłam ) i zaraz za tym skrzyżowaniem jest taka mała uliczka i często tam każą skręcać , tylko żeby się tam zmieścić, trzeba jechać ja 1 i na serio totalnie powoli i późno skręcać bo ciągła , ale też uważać na wysoki krawężnik (zjazd na nią jest z jednokierunkowej, wiec skręca się z lewej krawędzi jezdni , dlatego jest b. mało miejsca na skręcenie ) No, jest jeszcze wiadukt jak jadę od Częstochowy w stronę Katowic i pod wiaduktem mam skręcić w lewo (w Pokoju o ile dobrze pamiętam ) to tam jest takie paskudne dziursko, w które ZAWSZE wjadę lepsze w sumie to, niż zjechanie pod wiaduktem na pas do zawracania, a i to się często mi zdarzało
O, jest jeszcze jeden wyjazd ze strefy 30 , gdzie jest źle krawężnik zrobiony i żeby go nie przybrać jak się skręca w prawo, to trzeba zacząć kręcić kierownicą dopiero jak znajdzie się na wysokości ud
To chyba najśmieszniejsze miejsca Częstochowy
znam te miejsca doskonale!
Skrzyżowanie 112 (pojęcia nie miałam, że się tak nazywa, ale wiem o które chodzi) dla mnie też jakieś przeklęte. Już nawet nie chodzi o to, że nie wiem jak jechać. Po prostu zawsze jestem cała obolała jak mam przez nie przejeżdżać. Ostatnio stałam '3 kolejki'. Nie ma tam za bardzo możliwości czekania na luzie, bo by przejechały tylko 2 auta, więc 15 min trzymania sprzęgła i następny dzień chodzić nie idzie... Jak ja miałam już przejeżdżać to stały przede mną akurat 3 auta i byłam pewna, że nie przejadę. Pierwszy raz tak szybko ruszyłm chyba. Światło zmieniło mi się nad głową. Ale zdążyłam

Skrzyżowania przy Galerii o których mówisz mam obcykane jak trzeba. Ostatnio tak krążyłam ze 4 razy pod rząd. Tak, tam są prawie wszystkie ulice jednokierunkowe i nietypowo się troszkę jeździ.
Mała uliczka w którą się skręca z lewego pasa to mnie pierwszy raz o mał o zawał nie przyprawiła, bo akurat z prawego pasa auto wyjeżdżało. Było tak mało miejsca, że ledwo ledwo się zmieściłam. Chociaż i bez auta zmieszczenie się między linią ciągłą, a krawężnikiem graniczy z cudem...

Dziur to tam jest więcej. Na jednej ulicy co pół metra dziura 10-cio centymetrowa. Nigdy nie wiem czy omijać czy wjeżdżać

Na krawężnik (chyba ten o którym mówisz) już mi się nieraz zdarzyło najechać
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-19, 11:56   #680
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Koooocham częstochowskie dziury instruktor mi mówił, że jak przebiję na jakiejś oponę, to sama ją będę wymieniać. Dlatego mam to zrobić w cieniu, żeby mu słonko nie przygrzało jak będzie leżeć na trawce Jest też taka ulica, w której powycinali kawałki asfaltu , żeby ją połatać . Tylko w co 4 dziurze postawili słupki ostrzegawcze Co oni losowali którą oznakować a którą zostawić jako niespodziankę?
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 12:41   #681
eliza1224
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 78
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Przez 112 przejeżdża praktycznie każdy egzamin,tzn o ile przejedzie,a nie E.wciśnie mu hamulec. Sama też przez nie przejeżdżałam na egzaminie ( a przez calusieńki kurs nie wiedziałam,które to jest 112:P ,dopiero na ostatniej dodatkowej godzinie się dowiedziałam). W tej wąskiej uliczce podobno dużo osób oblewa,więc ostrożnie tam. O, i często widzę egzaminy przejeżdżające przez Plac Daszyńskiego w lewo,gdzie żeby zrobic ten skręt,trzeba ileś tam razy przepuścic zjeżdżających z alei. Obowiązkowym punktem jest chyba Rondo Reagana (to z kostki brukowej),bo tam jest STOP i tramwaje tam jeżdżą (serio ! jak przez wszystkie godziny kursu nie przejechał mi tam ani jeden,tak na egzaminie przepuszczałam ). Często też się jeździ koło katedry. O, i jeszcze jest takie miejsce,gdzie są tory kolejowe- najpierw jedne,za chwilę drugie. Są mega krókie,zarośnięte i niestrzeżone. Tam NIC nie jeździ,ale szopkę z mega mocnym kręceniem głowy trzeba zrobic. Więcej grzechów nie pamiętam.
eliza1224 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 13:29   #682
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Wąskie uliczki zawsze mnie dobijają. I jeszcze te ograniczdnia i co chwila auta stojące na drodze, które trzeba popisowo omijać..
Przepuszczanie aut na ezaminie to chyba dobrze (raz 10 min stałam na jazdach i to już było wkurzające).

Ech, rondo Reagana.. nie lubię tego zatrzymywania się. I znowu ruszanie z jedynki. No i zatrzymać się trzeba CAŁKOWICIE, koszmar jakiś.
A ja ostatnio spotkałam tam dwa tramwaje jeszcze te stare jeżdżą.

A tory. Wiem, wiem, moja zmora. Za dziesiątym razem pojechałam jak trzeba dopiero. Echh zwolnić, zredukować do dwójki, pooglądać się.. a za 5m znowu to samo tyle, że bez redukcji. Potem jest jeszcze kawałek ograniczenie do 30 km/h o ile się nie mylę. Potem dopiero można przyspieszyć i w końcu normalnie jechać...
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 14:36   #683
As_kaa
Raczkowanie
 
Avatar As_kaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z łóżka.
Wiadomości: 428
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość

Jeszcze zdaje się nie gratulowałam
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez Magiczna89 Pokaż wiadomość
Graaaaatuuluje !!!! Zdasz Nam relacje?

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------




Ja w przyszłym tygodniu zdaje A już się boje. Zaraz zmykam na przedostatnią jazdę
Relacje kopiuje z innego wątku ('Marze o prawie jazdy i nie moge zdać') :

czekałam chyba pół godziny zanim mnie wywołali, ale jako ze było to moje 3 podejscie to wiedzialam jak to wyglada i sprobowalam taktyki ' jakos to bedzie' - mialam ze soba gazete i czytalam plotki, ploteczki. az w koncu pojawil sie egzaminator - z wygladu w porzadku - i wywolal mnie. myk myk, dowodzik, siadamy do auta, problemy z kamerami ale w koncu udalo sie mu to ogarnac. Wylosowalam plyn chlodniczy i swiatla mijania (cholera, zawsze cos innego! nigdy nic mi sie nie powotrzylo!) pokazalam plyn ze miedzy min a max i juz chce mowic gdzie jest to min i max a on do mnie ze ' spokooojnie, wystarczy' swiatelka mijania pieknie, przygotowanie do jazdy rowniez luk bez bledu. Na górce mi zgasł ( w ogole toporne te auta egzaminacyjne są) drugie podejscie udane - jedziemy na miasto.
Egzamin trwał 52 minut, wiec dość konkretnie, ale ja nawet nie zauwazylam kiedy ten czas minął!
Na początku kojarzyłam ulice, ale póżniej jeżdziłam po naprawde malo mi znanych ulicach. dwa zawracania - na swiatlach i z uzyciem biegu wstecznego. Rondo - w lewo, parkowanie - Skośne i tak sobie krażyliśmy, raz mi zgasł pod swiatlami ale szybko odpalilam i ruszylam z piskiem - pochwalil mnie ze super sobie poradzilam. Ogolnie GENIALNY egzaminator. Nie wprowadzil zadnej nerwowej atmosfery, wrecz przeciwnie, cały czas powtarzal, ze spokojnie, że nic sie nie stało, chwalił niektore manewry a nawet czasami cos zagadnął. Kazał pojechać z wieksza predkoscia (do min. 60) i zmienic dynamicznie pas. i tak oto wrocilam do wordu po stronie kierowcy )))
__________________
Jeśli odmawiasz sobie wszystkiego, to tak jakbyś umarł za życia.
As_kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 15:07   #684
Magiczna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 43
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Może ja miałam inne w książkach po prostu ale znajomi, którzy mieli z innego wydawnictwa też mieli bardziej zdjęciowe obrazki
W Częstochowie jest słynne skrzyżowanie 112 (nazwa od ceny kolejnego egz. ) jest z krótkimi światłami i zwykle przejeżdża się na czerwonym a tu jeszcze skręca się w lewo zazwyczaj Choć ja nie jestem z Częstochowy i nie wiedziałam które dokładnie to jest i sobie jeździłam i jeździłam i ok. 16 h sprawdziłam sobie na googlach które to jest. I wiecie, że okazało się, że jeździłam przez nie od pierwszych jazd i nie zauważyłam, żeby było specjalnie problematyczne? Potem za galerią są 2 ciekawsze, są dwa pasy do jazdy w lewo i znak inne niebezpieczeństwa i chodzi o to, że autobusy skręcają tam w lewo z prawego pasa i przybierają lewego i trzeba im zrobić tam miejsce czyli jak się jedzie w lewo to bezpieczniej wybrać ten bardziej prawy pas (matko, nie wiem, czy czytelnie to wytłumaczyłam ) i zaraz za tym skrzyżowaniem jest taka mała uliczka i często tam każą skręcać , tylko żeby się tam zmieścić, trzeba jechać ja 1 i na serio totalnie powoli i późno skręcać bo ciągła , ale też uważać na wysoki krawężnik (zjazd na nią jest z jednokierunkowej, wiec skręca się z lewej krawędzi jezdni , dlatego jest b. mało miejsca na skręcenie ) No, jest jeszcze wiadukt jak jadę od Częstochowy w stronę Katowic i pod wiaduktem mam skręcić w lewo (w Pokoju o ile dobrze pamiętam ) to tam jest takie paskudne dziursko, w które ZAWSZE wjadę lepsze w sumie to, niż zjechanie pod wiaduktem na pas do zawracania, a i to się często mi zdarzało
O, jest jeszcze jeden wyjazd ze strefy 30 , gdzie jest źle krawężnik zrobiony i żeby go nie przybrać jak się skręca w prawo, to trzeba zacząć kręcić kierownicą dopiero jak znajdzie się na wysokości ud
To chyba najśmieszniejsze miejsca Częstochowy

Ło matko mniej więcej zrozumiałam Chyba Ostrołęka łatwiejsza chociaż też ma swoje "pułapki", a znaków tyle, że ciężko odczytać, albo za drzewem, że nie widać wcale

Przedostatnia jazda za mną:P 2 godziny, jeden poważniejszy błąd, reszta w miarę spoko

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez As_kaa Pokaż wiadomość
Dziekuje



Relacje kopiuje z innego wątku ('Marze o prawie jazdy i nie moge zdać') :

czekałam chyba pół godziny zanim mnie wywołali, ale jako ze było to moje 3 podejscie to wiedzialam jak to wyglada i sprobowalam taktyki ' jakos to bedzie' - mialam ze soba gazete i czytalam plotki, ploteczki. az w koncu pojawil sie egzaminator - z wygladu w porzadku - i wywolal mnie. myk myk, dowodzik, siadamy do auta, problemy z kamerami ale w koncu udalo sie mu to ogarnac. Wylosowalam plyn chlodniczy i swiatla mijania (cholera, zawsze cos innego! nigdy nic mi sie nie powotrzylo!) pokazalam plyn ze miedzy min a max i juz chce mowic gdzie jest to min i max a on do mnie ze ' spokooojnie, wystarczy' swiatelka mijania pieknie, przygotowanie do jazdy rowniez luk bez bledu. Na górce mi zgasł ( w ogole toporne te auta egzaminacyjne są) drugie podejscie udane - jedziemy na miasto.
Egzamin trwał 52 minut, wiec dość konkretnie, ale ja nawet nie zauwazylam kiedy ten czas minął!
Na początku kojarzyłam ulice, ale póżniej jeżdziłam po naprawde malo mi znanych ulicach. dwa zawracania - na swiatlach i z uzyciem biegu wstecznego. Rondo - w lewo, parkowanie - Skośne i tak sobie krażyliśmy, raz mi zgasł pod swiatlami ale szybko odpalilam i ruszylam z piskiem - pochwalil mnie ze super sobie poradzilam. Ogolnie GENIALNY egzaminator. Nie wprowadzil zadnej nerwowej atmosfery, wrecz przeciwnie, cały czas powtarzal, ze spokojnie, że nic sie nie stało, chwalił niektore manewry a nawet czasami cos zagadnął. Kazał pojechać z wieksza predkoscia (do min. 60) i zmienic dynamicznie pas. i tak oto wrocilam do wordu po stronie kierowcy )))

Suuuuper!!! też chciałabym triumfalnie wrócić po tej samej stronie co Ty

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Koooocham częstochowskie dziury instruktor mi mówił, że jak przebiję na jakiejś oponę, to sama ją będę wymieniać. Dlatego mam to zrobić w cieniu, żeby mu słonko nie przygrzało jak będzie leżeć na trawce Jest też taka ulica, w której powycinali kawałki asfaltu , żeby ją połatać . Tylko w co 4 dziurze postawili słupki ostrzegawcze Co oni losowali którą oznakować a którą zostawić jako niespodziankę?
Widzę, że na dobrego instruktora trafiłaś z poczuciem humoru:P

hahaha
Magiczna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 09:51   #685
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

On wgl miał nietypowe metody Na początku stwierdził, że zbyt ostro hamuję i mu głowa lata. Zatrzymaliśmy się pod sklepem, kupił sobie gorącą kawę i kazał tak jechać, żebym go później na sumieniu nie miała
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 12:42   #686
Cytrynowa_trawa
Zadomowienie
 
Avatar Cytrynowa_trawa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Z miasta
Wiadomości: 1 436
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
On wgl miał nietypowe metody Na początku stwierdził, że zbyt ostro hamuję i mu głowa lata. Zatrzymaliśmy się pod sklepem, kupił sobie gorącą kawę i kazał tak jechać, żebym go później na sumieniu nie miała
Oryginalny instruktor... i, że się nie bał, że za bardzo przyhamujesz...

A dziś mija 2 tyg i nadal nie mam prawka szkoda...
__________________
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące. - Paulo Coelho.

WYMIANA
Kosmetyki
Cytrynowa_trawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 13:12   #687
Magiczna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 43
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
On wgl miał nietypowe metody Na początku stwierdził, że zbyt ostro hamuję i mu głowa lata. Zatrzymaliśmy się pod sklepem, kupił sobie gorącą kawę i kazał tak jechać, żebym go później na sumieniu nie miała
mój nic nie gadał:P ale to samo robiłam:P zero wyczucia sprzęgło szarpało, hamulec jak docisnęłam to głowa na szybie
A z kawą to bym się baała na jego miejscu

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Cytrynowa_trawa Pokaż wiadomość
Oryginalny instruktor... i, że się nie bał, że za bardzo przyhamujesz...

A dziś mija 2 tyg i nadal nie mam prawka szkoda...

Aż 2tygodnie?? duużo. Wiem, że w Wawie czeka się ok 6dni, a u mnie ok 9 Roboczych oczywiście
Magiczna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 13:18   #688
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cześć!
Niedlugo mam egz., bo w przyszlym tyg... Juz boje sie niesamowicie, i generaliie jestem nastawiona na niezdanie... Nie umie przestac o tym myslec...
Pisze z tel.,przepraszam za bledy.
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 13:33   #689
As_kaa
Raczkowanie
 
Avatar As_kaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z łóżka.
Wiadomości: 428
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cytat:
Napisane przez Cytrynowa_trawa Pokaż wiadomość
Oryginalny instruktor... i, że się nie bał, że za bardzo przyhamujesz...

A dziś mija 2 tyg i nadal nie mam prawka szkoda...
u mnie jutro miną 2 tygodnie a dopiero wczoraj pojawiło się "wniosek przyjęty, trwa postepowanie administracyjne' ..
__________________
Jeśli odmawiasz sobie wszystkiego, to tak jakbyś umarł za życia.
As_kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 13:37   #690
ajam89
Raczkowanie
 
Avatar ajam89
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 133
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

(2012-08-20 14:10:14) Prawo Jazdy: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.

uff... już zaczynałam mieć dziwne myśli, że może wcale nie zdałam tego egzaminu, tylko się przesłyszałam:P
ajam89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:59.