Studentki wszelkich filologii łączmy się! :) - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-23, 09:43   #691
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Studentki wszelkich filologii łączmy się! :)

Organizacja na uczelniach jest godna podziwu.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 18:17   #692
joracuppi
Raczkowanie
 
Avatar joracuppi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 309
Dot.: Studentki wszelkich filologii łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez newmoongirl Pokaż wiadomość
Spokojnie, na pewno podadzą Wam plan. Sama mam problem z planem, bo czekam aż podadzą na bohemistyce. Po fali e-maili od zaniepokojonych studentów napisali, że nie wiedzą kiedy się pojawi, na pewno nie w tym tygodniu, raczej "krótko przed inauguracją roku" i przez cały październik będzie modyfikowany. No to lipa, niedługo zapisy na germanistyce i trzeba będzie wybierać w ciemno, a później biegać za człowiekiem, który te zapisy koordynuje. Super.
Szkoda gadać miejmy nadzieję, że wszystko jak najszybciej się ułoży i każdy będzie wiedział co i jak
__________________
Drożdże 06.08. - 06.11.
PROJEKT DENKO

Moja pielęgnacja włosów



Destiny is for losers. It’s just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
joracuppi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 00:58   #693
rabbithearted
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 256
Dot.: Studentki wszelkich filologii łączmy się! :)

izk_a, zaczynam filologię hiszpańską na Uniwersytecie Wrocławskim

Teraz martwię się, czy jakieś obowiązkowe zajęcia nie będą mi kolidowały z japońskim. Nie wyobrażam sobie rezygnować, już lubię moją grupę, nauczycieli i chciałabym utrzymać jak największy kontakt z japońskim. Oby się udało :<
rabbithearted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 07:31   #694
goszzi
Zakorzenienie
 
Avatar goszzi
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 19 715
Dot.: Studentki wszelkich filologii łączmy się! :)

zasnęłam o 2, a wstałam o 8 i oczy mi się kleją, no ale.. 'nie śpię bo odświeżam USOSa', zaraz zapisy na wf
__________________

"Jak pokonasz samego siebie,
to już ci nikt nie stanie na drodze."
goszzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 11:34   #695
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Studentki wszelkich filologii łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez goszzi Pokaż wiadomość
zasnęłam o 2, a wstałam o 8 i oczy mi się kleją, no ale.. 'nie śpię bo odświeżam USOSa', zaraz zapisy na wf
ja wymieniłam milion maili z Panią z administracji, generowałam jakies kody do zmiany hasła, żeby na końcu się dowiedzieć, że moje dane WŁAŚNIE zostały wysłane na USOS i logowac mam się jutro..
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 19:19   #696
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Studentki wszelkich filologii łączmy się! :)

Mam już plan - 3 razy w tygodniu na popołudnie, ale siedzę anwet do 21ej, raz na rano i 1 dzień praktyk. Mogło być lepiej, ale rownież mogło być gorzej, więc lepiej cieszyć się tym, co mam.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 20:33   #697
zielona_nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar zielona_nadzieja
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9 596
Dot.: Studentki wszelkich filologii łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Mam już plan - 3 razy w tygodniu na popołudnie, ale siedzę anwet do 21ej, raz na rano i 1 dzień praktyk. Mogło być lepiej, ale rownież mogło być gorzej, więc lepiej cieszyć się tym, co mam.
Przynajmniej już go masz Ja na razie dowiedziałam się tylko, że zajęcia zaczynam dopiero 2go.
__________________
Fais-moi une place dans tes urgences, dans tes audaces, dans ta confiance.
zielona_nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-25, 12:03   #698
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Studentki wszelkich filologii łączmy się! :)

Dziewczyny, mam plan teraz jak już widzę te wszystkie przedmioty to czuję się naprawdę jak studentka filologii hiszpańskiej ciekawe tylko, kiedy mnie z niej wyrzucą
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 12:22   #699
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Studentki wszelkich filologii łączmy się! :)

Też mam tak, że teraz dopiero czuję, że studiuję polonistykę ze specjalnością nauczycielską. Wcześniej było trochę inaczej, bo nie bylismy podzieleni na specjalności.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 21:45   #700
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Studentki wszelkich filologii łączmy się! :)

Hej, dołączam się
Za 5 dni po raz pierwszy pojawię się w progach uczelni
Zaczynam studiować filologię polską. Specjalność można wybrać dopiero na drugim roku, ale czaję się na komunikację społeczną

Planu zajęć ciągle nie mamy, a zostało przecież już tylko kilka dni

Nie wiem, ile osób będzie na moim roku... a z tych co wiem (na fejsie założyliśmy grupę, narazie jest 16 osób (licząc ze mną)), to znam 3 osoby. Z jedną chodziłam do klasy w liceum - nie wspominam dobrze. Z dwoma pozostałymi miałam przelotny kontakt - też nic ciekawego.
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 21:55   #701
zielona_nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar zielona_nadzieja
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9 596
Dot.: Studentki wszelkich filologii łączmy się! :)

Mam już plan

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Nie wiem, ile osób będzie na moim roku... a z tych co wiem (na fejsie założyliśmy grupę, narazie jest 16 osób (licząc ze mną)), to znam 3 osoby. Z jedną chodziłam do klasy w liceum - nie wspominam dobrze. Z dwoma pozostałymi miałam przelotny kontakt - też nic ciekawego.
Czym się przejmujesz? Przecież poznasz mnóstwo nowych osób
__________________
Fais-moi une place dans tes urgences, dans tes audaces, dans ta confiance.
zielona_nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 21:58   #702
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Studentki wszelkich filologii łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez zielona_nadzieja Pokaż wiadomość
Czym się przejmujesz? Przecież poznasz mnóstwo nowych osób
Ohh, chodzi o to, że z tą jedną dziewczyną chodziłam przez 3 lata do klasy w liceum i szczerze powiedziawszy - nie chciałabym z nią utrzymywać dalej jakichś głębszych relacji, no a jestem pewna, że ona, nie znając tam nikogo, od razu do mnie przyleci, a potem już nie będę mogła się od niej uwolnić. A nie potrafię komuś powiedzieć prosto w twarz, żeby się ode mnie odczepił
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 22:05   #703
zielona_nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar zielona_nadzieja
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9 596
Dot.: Studentki wszelkich filologii łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Ohh, chodzi o to, że z tą jedną dziewczyną chodziłam przez 3 lata do klasy w liceum i szczerze powiedziawszy - nie chciałabym z nią utrzymywać dalej jakichś głębszych relacji, no a jestem pewna, że ona, nie znając tam nikogo, od razu do mnie przyleci, a potem już nie będę mogła się od niej uwolnić. A nie potrafię komuś powiedzieć prosto w twarz, żeby się ode mnie odczepił
Może z czasem, kiedy lepiej poznacie pozostałe osoby Wasz kontakt się rozluźni? Sama tego doświadczyłam

Mój Instytut właśnie wywinął numer stulecia- dostaliśmy przed chwilą maila, że od przyszłego roku likwidują specjalizację nauczycielską na mgr i jeśli ktoś chce mieć uprawnienia do nauczania, to musi zrobić kurs w Studium Pedagogicznym. Z tym, że zalecają zrobienie dwóch przedmiotów już na studiach I stopnia w ramach opcji dowolnych. To nic, że większość osób już wykorzystało pulę punktów przeznaczonych na te opcje A żeby było śmieszniej czas na zapisywanie się do Studium mamy do 3 października
__________________
Fais-moi une place dans tes urgences, dans tes audaces, dans ta confiance.
zielona_nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 22:20   #704
alex1231
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 472
Dot.: Studentki wszelkich filologii łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez joracuppi Pokaż wiadomość
Miejmy na dzieje, że będzie fajnie W USA nie byłam, na razie łatwie visę, a tym jest tyle roboty, że głowa mała.. Chciałabym polecieć do NY, może kiedyś się uda Moja przyrodnia siostra mieszka w Chicago, więc bardzo chcę do niej pojechać.
To podziwiam Cię za ten rosyjski. Ja rosyjskiego uczyłam się 6 lat i była to dla mnie katorga. Nie potrafię się do niego przekonać. Na studiach chyba wybiorę niemiecki, bo będę mieć do wyboru ros. lub niem. Bardzo chciałabym się uczyć hiszpańskiego lub włoskiego, ale niestety na razie nie mam możliwości
W NY jest pięknie. Aż chciałoby się tam zamieszkać.. tyle, że to też nie takie proste..
Co do ruska to jestem zdeterminowana. Jeżeli chodzi o języki, to nie mam dla siebie taryfy ulgowej. :P I po prostu to też lubię. Więc wierzę, że dam radę

Cytat:
Napisane przez newmoongirl Pokaż wiadomość
alex1231 Znalazłaś mieszkanie? Dobrze kojarzę, że to Ty szukałaś?
Tak, ja. Szkoda gadać, zostałam w tym gazowym sama. "Koleżanka" się na ostatnią chwilę rozmyśliła. A ja sama tam nie zostanę. Na jutro umówiłam się oglądać kawalerkę i jakiś pokój. Oby wypaliło coś.
alex1231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 13:24   #705
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Studentki wszelkich filologii łączmy się! :)

Czeeeść!
Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Hej, dołączam się
Za 5 dni po raz pierwszy pojawię się w progach uczelni
Zaczynam studiować filologię polską. Specjalność można wybrać dopiero na drugim roku, ale czaję się na komunikację społeczną

Planu zajęć ciągle nie mamy, a zostało przecież już tylko kilka dni

Nie wiem, ile osób będzie na moim roku... a z tych co wiem (na fejsie założyliśmy grupę, narazie jest 16 osób (licząc ze mną)), to znam 3 osoby. Z jedną chodziłam do klasy w liceum - nie wspominam dobrze. Z dwoma pozostałymi miałam przelotny kontakt - też nic ciekawego.
Witam kolejną polonistkę! Gdzie studiujesz?
Nie przejmuj się tymi koleżankami, na pewno poznasz mnóstwo innych ludzi.



Wróciłam niedawno z ostatnich przedwyprowadzkowych zakupów i chyba już mam wszystko. Spakowana tez już jestem, zostały mi tylko ciuchy i buty, ale to zostawiam na niedzielę.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 18:16   #706
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Studentki wszelkich filologii łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez alex1231 Pokaż wiadomość
W NY jest pięknie. Aż chciałoby się tam zamieszkać.. tyle, że to też nie takie proste..
Co do ruska to jestem zdeterminowana. Jeżeli chodzi o języki, to nie mam dla siebie taryfy ulgowej. :P I po prostu to też lubię. Więc wierzę, że dam radę


Tak, ja. Szkoda gadać, zostałam w tym gazowym sama. "Koleżanka" się na ostatnią chwilę rozmyśliła. A ja sama tam nie zostanę. Na jutro umówiłam się oglądać kawalerkę i jakiś pokój. Oby wypaliło coś.
Biednaś Tak to jest z "koleżankami", znam to z autopsji, niestety. Ale u mnie wszystko dobrze się skończyło (chyba ), więc pewnie też coś znajdziesz
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 19:55   #707
joracuppi
Raczkowanie
 
Avatar joracuppi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 309
Dot.: Studentki wszelkich filologii łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam plan teraz jak już widzę te wszystkie przedmioty to czuję się naprawdę jak studentka filologii hiszpańskiej ciekawe tylko, kiedy mnie z niej wyrzucą
Zazdroszczę. Ja nadal nic nie wiem, nawet w jakiej grupie jestem! Byłam w szkole w poniedziałek dowiedzieć się, czy będą jakieś listy, kiedy plan, a pani powiedziała, że wszystko w czwartek na stronie. Odświeżam co godzinę i nic Jestem wściekła, bo chciałabym już wiedzieć na czym stoję i w ogóle jakoś się zorientować we wszystkim, a tu sobie w kulki lecą :/ W poniedziałek mam pierwsze zajęcia, a nawet nie wiem na którą godzinę

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Ohh, chodzi o to, że z tą jedną dziewczyną chodziłam przez 3 lata do klasy w liceum i szczerze powiedziawszy - nie chciałabym z nią utrzymywać dalej jakichś głębszych relacji, no a jestem pewna, że ona, nie znając tam nikogo, od razu do mnie przyleci, a potem już nie będę mogła się od niej uwolnić. A nie potrafię komuś powiedzieć prosto w twarz, żeby się ode mnie odczepił
Też mam koleżanki, z którymi chodziłam do klasy i poszły do tej samej szkoły i na ten sam kierunek. Nie chcę z nimi być, bo potrzebuję "nowego startu". Poza tym, jakoś specjalnie za nimi nie przepadam, dlatego Cię rozumiem

Cytat:
Napisane przez alex1231 Pokaż wiadomość
W NY jest pięknie. Aż chciałoby się tam zamieszkać.. tyle, że to też nie takie proste..
Co do ruska to jestem zdeterminowana. Jeżeli chodzi o języki, to nie mam dla siebie taryfy ulgowej. :P I po prostu to też lubię. Więc wierzę, że dam radę
Ja planuję wyprowadzić się na stałe po studiach do Kanady, ale jak to wyjdzie w praniu zobaczymy
Najważniejsze to się nie poddawać Ja również lubię uczyć sie języków, z chęcią nauczyłabym się niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego i francuskiego, ale to tylko marzenia. Pewnie nie dałabym rady opanować ich wszystkich
Na pewno dasz radę, z pozytywnym nastawieniem wiele można zdziałać
__________________
Drożdże 06.08. - 06.11.
PROJEKT DENKO

Moja pielęgnacja włosów



Destiny is for losers. It’s just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
joracuppi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 10:01   #708
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Studentki wszelkich filologii łączmy się! :)

Dzień dobry!

Cytat:
Napisane przez joracuppi Pokaż wiadomość
Zazdroszczę. Ja nadal nic nie wiem, nawet w jakiej grupie jestem! Byłam w szkole w poniedziałek dowiedzieć się, czy będą jakieś listy, kiedy plan, a pani powiedziała, że wszystko w czwartek na stronie. Odświeżam co godzinę i nic Jestem wściekła, bo chciałabym już wiedzieć na czym stoję i w ogóle jakoś się zorientować we wszystkim, a tu sobie w kulki lecą :/ W poniedziałek mam pierwsze zajęcia, a nawet nie wiem na którą godzinę



Ja planuję wyprowadzić się na stałe po studiach do Kanady, ale jak to wyjdzie w praniu zobaczymy
Najważniejsze to się nie poddawać Ja również lubię uczyć sie języków, z chęcią nauczyłabym się niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego i francuskiego, ale to tylko marzenia. Pewnie nie dałabym rady opanować ich wszystkich
Na pewno dasz radę, z pozytywnym nastawieniem wiele można zdziałać
No niestety organizacja na uczelniach jest taka jaka jest i trzeba się do tego niestety przyzwyczaić.

Pogrubione - dla chcącego nic trudnego! Jeśli tylko będziesz miała chęci, czas i możliwości, to możesz zrealizować swoje marzenia.


Plan mam już od kilku dni, wczoraj pojawiły się przedmioty obieralne. Na szczęście przynajmniej jeden mi się podoba i wiem, ze wykładowca jest w miarę ok, więc nie mam problemu z wyborem. Na początku rozważałam jeszcze wybór innego przedmiotu, ale jak zobaczyłam wykładowcę.
Chyba muszę jeszcze zadzwonić do sekretariatu, bo od wtorku mam mieć niby praktyki, ale oczywiście nikt nic nie wie.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 21:04   #709
alex1231
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 472
Dot.: Studentki wszelkich filologii łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez newmoongirl Pokaż wiadomość
Biednaś Tak to jest z "koleżankami", znam to z autopsji, niestety. Ale u mnie wszystko dobrze się skończyło (chyba ), więc pewnie też coś znajdziesz
Dzięki za wsparcie.
Zmieniłam mieszkanie. Znalazłam kawalerkę. Blisko znajomych, więc całkiem ok. Plusem jest umowa na 3miesiące. Jak już się ogarnę w tym studiowaniu, to będę szukała czegoś tańszego.

Cytat:
Napisane przez joracuppi Pokaż wiadomość
Ja planuję wyprowadzić się na stałe po studiach do Kanady, ale jak to wyjdzie w praniu zobaczymy
Najważniejsze to się nie poddawać Ja również lubię uczyć sie języków, z chęcią nauczyłabym się niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego i francuskiego, ale to tylko marzenia. Pewnie nie dałabym rady opanować ich wszystkich
Na pewno dasz radę, z pozytywnym nastawieniem wiele można zdziałać
Tak samo ja bym chciała do Stanów. Ale to nie takie proste, a i perspektywy pracy okrojone, jeżeli nie dobiorę sobie jeszcze jednego kierunku.
Mam nadzieję, że będę poliglotką pełną gębą. Kiedyś
alex1231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-29, 21:21   #710
irmusiek
Rozeznanie
 
Avatar irmusiek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 748
GG do irmusiek
Dot.: Studentki wszelkich filologii łączmy się! :)

U mnie też pojawił się plan, przedwczoraj, czyli nawet wcześniej niż zapowiadali. Ogólnie jest i dobrze i źle

Dobrze, bo mogę dalej studiować 2 kierunki bez straty w przedmiotach. O dziwo wszystko pasuje i ładnie się zazębia

Źle, bo nagle po raz pierwszy od początku moich studiów mam zawalone piątki, od 8 do 16.30.

No i jeszcze dobra wiadomość, mam szansę na fajna pracę, od października do grudnia. Prowadzenie kursu j,angielskiego dla młodzieży z trudnych domów, 3 miesiące, piątki i soboty wieczór. Czekam tylko na telefon Fajnie gdyby się to udało, dodatkowy zysk a i ciekawe doświadczenie, aż tak niemęczące
irmusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 22:06   #711
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Studentki wszelkich filologii łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez irmusiek Pokaż wiadomość
U mnie też pojawił się plan, przedwczoraj, czyli nawet wcześniej niż zapowiadali. Ogólnie jest i dobrze i źle

Dobrze, bo mogę dalej studiować 2 kierunki bez straty w przedmiotach. O dziwo wszystko pasuje i ładnie się zazębia

Źle, bo nagle po raz pierwszy od początku moich studiów mam zawalone piątki, od 8 do 16.30.

No i jeszcze dobra wiadomość, mam szansę na fajna pracę, od października do grudnia. Prowadzenie kursu j,angielskiego dla młodzieży z trudnych domów, 3 miesiące, piątki i soboty wieczór. Czekam tylko na telefon Fajnie gdyby się to udało, dodatkowy zysk a i ciekawe doświadczenie, aż tak niemęczące
U nas też pojechali piątkiem.. od dwóch lat nie miałam w piątek zajęć a tu prosze.. jedna grupa ma zajęcia poniedziałek- czwartek a drugia poniedziałek- piątek.. z moim szczęściem będe w tej piątkowej grupie
a najlepsza jest opcja zajęć do 20 wtedy wróce do domu o 23- miło
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 22:40   #712
irmusiek
Rozeznanie
 
Avatar irmusiek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 748
GG do irmusiek
Dot.: Studentki wszelkich filologii łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez izk_a Pokaż wiadomość
U nas też pojechali piątkiem.. od dwóch lat nie miałam w piątek zajęć a tu prosze.. jedna grupa ma zajęcia poniedziałek- czwartek a drugia poniedziałek- piątek.. z moim szczęściem będe w tej piątkowej grupie
a najlepsza jest opcja zajęć do 20 wtedy wróce do domu o 23- miło
do kitu jest z tymi podgrupami, że jedna ma dłużej zajęcia albo w więcej dni. ja na szczęście będę miała IOS więc muszę być w grupie dla mnie wygodnej, chociaż taki plus tego papierka
irmusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 11:21   #713
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Studentki wszelkich filologii łączmy się! :)

Pierwszy października i zrobiło się cicho :P Jak wrażenia po pierwszym dniu dziewczyny ?

UŚ jest dla mnie łaskawy i ja zacznam rok dopiero czwartego
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 19:50   #714
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Studentki wszelkich filologii łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez izk_a Pokaż wiadomość
Pierwszy października i zrobiło się cicho :P Jak wrażenia po pierwszym dniu dziewczyny ?

UŚ jest dla mnie łaskawy i ja zacznam rok dopiero czwartego
UWr jest niełaskawy. Co prawda nie miałam dzisiaj zajęć, ale stałam prawie cztery godziny w dziekanacie. I nic nie załatwiłam Bo przecież na pewno 3 kobieciny dadzą radę obsłużyć studentów I roku na najliczniejszym wydziale
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 20:40   #715
zielona_nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar zielona_nadzieja
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9 596
Dot.: Studentki wszelkich filologii łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez izk_a Pokaż wiadomość
Pierwszy października i zrobiło się cicho :P Jak wrażenia po pierwszym dniu dziewczyny ?

UŚ jest dla mnie łaskawy i ja zacznam rok dopiero czwartego
Ja dopiero jutro Ale tak strasznie mi się nie chce
__________________
Fais-moi une place dans tes urgences, dans tes audaces, dans ta confiance.
zielona_nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 20:57   #716
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Studentki wszelkich filologii łączmy się! :)

Cześć!
Cytat:
Napisane przez izk_a Pokaż wiadomość
Pierwszy października i zrobiło się cicho :P Jak wrażenia po pierwszym dniu dziewczyny ?

UŚ jest dla mnie łaskawy i ja zacznam rok dopiero czwartego
Pierwszy dzień jakoś zleciał, miałam na 14stą dopiero i po godzinie okienko, bo babka od angola zachorowała i mieliśmy tylko jakieś krótkie zastępstwo z inną. Na uczelni miałam siedzieć do 21ej, ale na szczęście o 20 już skończyliśmy i wykładowca, z którym mamy od 17ej-21ej stara się przenieść nasze zajęcia na rano, bo wszystkim nam niezbyt pasuje siedzenie na uczelni do 21ej.
Dobrze, że jutro wolne, to się przynajmniej wyśpię.
izka, a czemu dopiero 4go?
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 21:49   #717
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Studentki wszelkich filologii łączmy się! :)

Przerąbane macie z takim późnymi zajęciami.. ale mnie też to czeka.. będę w domu koło 23..

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Cześć!

izka, a czemu dopiero 4go?
UŚ tak sobie rozplanował spotkania z opiekunami lat.. I rok II stopnia mój kierunek dopiero czwartego, jutro rektorskie a wcześniej nasza opiekunka roku ma spotkania z innymi podopiecznymi.. pokręcone to ale za to wakacje 3 dni dłuższe

Edytowane przez izk_a
Czas edycji: 2012-10-01 o 22:10
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 22:31   #718
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Studentki wszelkich filologii łączmy się! :)

izka, zazdroszczę. Ja trochę chciałam już wrócić na uczelnię, ale już mam dośc i wolałabym teraz byc bliżej TŻa.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 22:43   #719
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Studentki wszelkich filologii łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
izka, zazdroszczę. Ja trochę chciałam już wrócić na uczelnię, ale już mam dośc i wolałabym teraz byc bliżej TŻa.
ah ja też z jednej strony sie doczekac nie umiem jak to będzie, bo to jednak nowa uczelnia i zero znajomych
a z TŻ bedziemy mieli ciężki czas teraz bo ja do szkoły dziennie a on zaocznie podyplomowe robi.. ale jakos to trzeba znieść
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 11:02   #720
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Studentki wszelkich filologii łączmy się! :)

Dobry!

Ja dzisiaj na szczęście wolne, to sobie trochę pospałam, bo od soboty niewyspana chodziłam, bo trochę zamieszkania z weselem i przeprowadzką było. Jutro znów na popołudnie i siedzenie na uczelni do wieczora.
Dziwne jakieś to moje mieszkanie nowe, tzn. niektórzy ludzie są ok, a niektórzy to ledwo "cześć" powiedzą.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-22 07:26:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.