Suknia marzeń cz. III - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-13, 22:32   #691
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez mango669 Pokaż wiadomość
Hej

Jestem nowa na forum. Pare dni temu kupiłam a raczej zamówiłam sukienkę i chciałabym się pochwalić i zapytać o opinie jak Wam się podoba?

piekna bardzo mi sie podobaja takie fasony ale jak to zwykle bywa, do mojej figury nie pasowaly; gratuluje wyboru, jak masz zdjecia z przymiarki to pochwal sie
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 04:39   #692
Millu
Raczkowanie
 
Avatar Millu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Olkusz/Opole
Wiadomości: 73
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez mango669 Pokaż wiadomość
Hej

Jestem nowa na forum. Pare dni temu kupiłam a raczej zamówiłam sukienkę i chciałabym się pochwalić i zapytać o opinie jak Wam się podoba?
Bardzo ładna
Popieram judith8, czekamy na zdjęcia sukni na Tobie
__________________
"The time you enjoy wasting is not wasted time."
- Bertrand Russell
Millu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 07:06   #693
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez mango669 Pokaż wiadomość
Hej

Jestem nowa na forum. Pare dni temu kupiłam a raczej zamówiłam sukienkę i chciałabym się pochwalić i zapytać o opinie jak Wam się podoba?
wow
Przeeeśliczna!!!
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 07:40   #694
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
Dziewczyny drogie.
Byłam dziś w kilku salonach i przymierzyłam zgodnie z waszymi radami suknie klasycznej linii A! Niestety nie mogłam sobie zrobić zdjęć ale muszę osobiście stwierdzić że pasowały super i dobrze się w nich czułam. Moim doradca dziś była moja mama i była zachwycona. Musimy częściej się wybierać na takie wypady
no wlasnie - szkoda tylko ze slub raz w zyciu
Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
pierwsza i ostatnia, jesli mialabym doradzac.
Zgadzam sie z Jaga
Cytat:
Napisane przez mango669 Pokaż wiadomość
Hej

Jestem nowa na forum. Pare dni temu kupiłam a raczej zamówiłam sukienkę i chciałabym się pochwalić i zapytać o opinie jak Wam się podoba?
slicznosci
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 07:55   #695
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez tygrysica_1 Pokaż wiadomość
Witam Was!!!

Otóż mam pytanie, może któraś z Was orientuje się, czy w sukniach które zamawiamy w salonie ( np Demetrios) moge wprowadzic małą zmianę, np. suknia jest tylko z gorsetem, a ja chciałabym miec ramiaczka badź taka wiązaną na szyje. Jak myślicie czy jest to mozliwe?

Bardzo podobaja mi sie suknie z demetrios ale większość jest bez ramiączek, a z racji tego ze jestem bardzo szcupła odpada sam gorset, najlepeiej byłoby wiązanie ( zapięcie na szyje

Niektórzy to mają zmartwienia :P Dziecko - zrobienie wiazania na szyję dla dobrej krawcowej to pestka i banał , przestań się zamartwiać.Nie powiedziały ci tego panie w salonie???!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 08:46   #696
MagdaZb
Raczkowanie
 
Avatar MagdaZb
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 183
GG do MagdaZb
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Hey dziewczyny. Kurcze czasem tu zaglądam i czytam wasze temaciki ale nie wiedziałam ze to wszystko tak szybko się rozwinęło
Mam do was prośbę. Znalazłam tutaj suknie którą chciałabym mieć, z tym ze nie wiem jaki salon.
Bardzo was proszę o pomoc, bo nie mogę sobie poradzić z wyszukiwaniem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6204119.jpg (13,1 KB, 192 załadowań)
MagdaZb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 09:23   #697
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez mango669 Pokaż wiadomość
Hej

Jestem nowa na forum. Pare dni temu kupiłam a raczej zamówiłam sukienkę i chciałabym się pochwalić i zapytać o opinie jak Wam się podoba?
a co to za firma????piekna
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 09:31   #698
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Opiumalfa to White one.
http://www.madonna.pl/pl/whiteone.php?s=28.458

MagdaZb już wiemy co to za suknia
Benjamin Roberts.
http://www.benjaminroberts.co.uk/vintage_collection.htm
Model 911, dostępna w białymstoku w salonie Mon Cheri. Może w innych też, pewnie trzeba pytać.

Edytowane przez kliwia
Czas edycji: 2009-01-14 o 09:36
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 11:13   #699
MagdaZb
Raczkowanie
 
Avatar MagdaZb
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 183
GG do MagdaZb
Dot.: Suknia marzeń cz. III

dzięki wielkie teraz poszukam gdzieś blisko mnie, myslalam juz ze w polsce tego nigdzie nie znajde i bede musiala szukac podobnej.
buzki za pomoc
MagdaZb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 11:42   #700
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Magda poszukaj w necie ale cena kosmiczna za uzywaną 3500tys.
http://www.polskastrefa.eu/ogloszeni...046_13628.html
http://www.allegro.pl/item500752073_...swarovski.html
http://www.slubnytarg.pl/ks18966-spr...ts_911___.html
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 12:03   #701
MagdaZb
Raczkowanie
 
Avatar MagdaZb
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 183
GG do MagdaZb
Dot.: Suknia marzeń cz. III

wow cena rzeczywiscie kosmicznaaaa
tylko jak patrze na ta dziewczyne z allegro to mi sie nie widzi:P

ciezko będe miała chyba z wyborem


ta mi sie bardzo podoba bo jest dosc delikatna nieprzymierzlaam wogole jeszcze, byc moze nie z abardzo bede wygladac, poprstu trzeba mierzyc i jeszcze raz mierzyc

trzeba sie wziac za siebie

Edytowane przez MagdaZb
Czas edycji: 2009-01-14 o 12:16
MagdaZb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 12:07   #702
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Suknia marzeń cz. III

akurat tej aukcji z allegro to nie wiem jak wyglada bo mam zablokowane
Moze poszukaj jeszcze sa podobne suknie innych firm
A może wcale nie byłoby Ci w niej łądnie
np.:
http://www.lisaferrera.pl/product_in...4853d5d0c6bb31
http://www.lisaferrera.pl/product_in...4853d5d0c6bb31

Edytowane przez kliwia
Czas edycji: 2009-01-14 o 12:11
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 13:04   #703
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Suknia marzeń cz. III

tak, suknia to benjamin roberts. Cena za kupno jest kosmiczna (chyba ok 5 tys, czy cos). Za wypozyczenie w bialymstoku zycza sobie ok 3 tys wlasnie, wiec nie dziwie sie, ze taka cena stoi za sprzedaz uzywanej...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 13:10   #704
MagdaZb
Raczkowanie
 
Avatar MagdaZb
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 183
GG do MagdaZb
Dot.: Suknia marzeń cz. III

jaga_2001 a orientujesz sie czy poza Białymstokiem jest gdzies jeszcze salon?? nio to rzeczywiscie dziewczyny przesadzily z cena uzywanych
MagdaZb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 13:15   #705
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Ojej właśnie znalazłam i się zauroczyłam Fajny patent na mały biust żeby nie spadła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 325.jpg (29,7 KB, 219 załadowań)
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 13:21   #706
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ojej właśnie znalazłam i się zauroczyłam Fajny patent na mały biust żeby nie spadła
Gorset się trzyma na biodrach a nie na biuście, więc nie ma co się przejmować, że jak ma sie mały biust, to zgubi się kreację
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 13:26   #707
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
Gorset się trzyma na biodrach a nie na biuście, więc nie ma co się przejmować, że jak ma sie mały biust, to zgubi się kreację
Kiedyś widziałam takie straszne zdjęcie Koszmar każdej panny młodej. Babka rzuca bukietem kwiatów, podnosi ręce do góry i... biust na wierzchu
Na tym zdjęciu nie widzę w którym miejscu kończy się gorset więc może być różnie. I tak wolałabym dodatkowe zabezpieczenie.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 13:31   #708
ewa007
Rozeznanie
 
Avatar ewa007
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 556
Dot.: Suknia marzeń cz. III

kurcze nie potrzebnie założyłam osobny wątek o mojej sukni marzeń, ale stało się , tak więc pokaże wam moją suknie marzeń, ale niestety to tylko marzenia, gdyż został w sklepie ostatni egzemplarze, a ja sukni nie mogę kupić prędzej niż za pół roku, więc ktoś na pewno ją wykupi, tym bardziej, ze jest przeceniona. Dziewczyny a może któejś z was się podoba ta sukienka?Hihi kosztuje 799zł przeceniona z 2900, z renemowanego salonu w Warszawie...Fdyby któraś z was ją kupiła to potem by mi odsprzedała?Albo byśmy się złożyły na nią...

Edytowane przez ewa007
Czas edycji: 2009-03-12 o 16:16
ewa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 13:47   #709
Vishnja
Zadomowienie
 
Avatar Vishnja
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 222
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Dziewczyny, wiem że na podstawie zdjęć na modelce nie wybiera się sukni, ale niestety nie miałam możliwości zrobienia zdjęć w salonach gdzie je mierzyłam.
Nie umiem się zdecydować, którą wybrać... W obydwu wyglądałam bardzo dobrze, w obydwu dobrze się czułam, każda ma coś w sobie co mnie urzeka. W pierwszej to są falbanki, ale z umiarem i ładnie podkreślona linia talii i bioder. W drugiej fajniejszy dekolt, fufki (uwielbiam bufki ), no i jest taka zwiewna, dziewczęca. Nie chwaląc się mam raczej dobrą i proporcjonalną figurę, dobrze zaznaczoną talię, całkiem porządny biust. Jestem zupełnie zakręcona i nie wiem na jaką chcę się zdecydować
Aha wiem na pewno, że chce mieć długi dwuwarstwowy welon w hiszpańskim stylu, w salonie akurat mierzylam zwykłe mgiełki i nie wiem do której by bardziej taki hiszpański pasował.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 123.jpg (22,5 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1234.jpg (26,0 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg faisan.jpg (22,2 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 266x400_4624-Faisan-A.jpg (17,7 KB, 69 załadowań)
Vishnja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 14:25   #710
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Vishnja Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiem że na podstawie zdjęć na modelce nie wybiera się sukni, ale niestety nie miałam możliwości zrobienia zdjęć w salonach gdzie je mierzyłam.
Nie umiem się zdecydować, którą wybrać... W obydwu wyglądałam bardzo dobrze, w obydwu dobrze się czułam, każda ma coś w sobie co mnie urzeka. W pierwszej to są falbanki, ale z umiarem i ładnie podkreślona linia talii i bioder. W drugiej fajniejszy dekolt, fufki (uwielbiam bufki ), no i jest taka zwiewna, dziewczęca. Nie chwaląc się mam raczej dobrą i proporcjonalną figurę, dobrze zaznaczoną talię, całkiem porządny biust. Jestem zupełnie zakręcona i nie wiem na jaką chcę się zdecydować
Aha wiem na pewno, że chce mieć długi dwuwarstwowy welon w hiszpańskim stylu, w salonie akurat mierzylam zwykłe mgiełki i nie wiem do której by bardziej taki hiszpański pasował.
mnie zdecydowanie bardziej podoba sie pierwsza. druga - góre ma możę ładną ale dół wygląda troszke tak jakby pies go potargał. może to tylko wrażenie - źle zrobione zdjecie.,

aha w pierwszej bym sie tego kwiatka na biodrze pozbyła bo nie pasuje mi do tego dołu.

zdecydowanie do pierwszej widze hiszpański welon.

do tego kolor jest powalający. je jestem wielką zwolenniczką niebiałych sukien ślubnych.

ale oczywiście to twój wybór. powodzenia i główka do góry. każda z nas jest tak wybredna. ja do dziś jeszcze oglądam suknie slubne i myśle "a może trzeba było wybrać jednak inną"
__________________

Edytowane przez madziadominik
Czas edycji: 2009-01-14 o 14:26
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 14:37   #711
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez MagdaZb Pokaż wiadomość
jaga_2001 a orientujesz sie czy poza Białymstokiem jest gdzies jeszcze salon?? nio to rzeczywiscie dziewczyny przesadzily z cena uzywanych
nie, niestety nie orientuje sie.

Czy ja wiem, czy przesadzily? Tez chca by im sie troche za suknie zwrocilo, wiec im sie nie dziwie.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 14:41   #712
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez tygrysica_1 Pokaż wiadomość
Witam Was!!!

Otóż mam pytanie, może któraś z Was orientuje się, czy w sukniach które zamawiamy w salonie ( np Demetrios) moge wprowadzic małą zmianę, np. suknia jest tylko z gorsetem, a ja chciałabym miec ramiaczka badź taka wiązaną na szyje. Jak myślicie czy jest to mozliwe?

Bardzo podobaja mi sie suknie z demetrios ale większość jest bez ramiączek, a z racji tego ze jestem bardzo szcupła odpada sam gorset, najlepeiej byłoby wiązanie ( zapięcie na szyje

Kupwałam suknię (San patric) w salonie w szczecinie. Bez problemu mozna było dokonac małych zmian np doszycie roznej szerokosci ramiaczek, doszycie lub odprucie aplikacji itp... I to do kazdej sukni od róznych producentów... Mysle, ze w wiekszosci salonów jest podobnie
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 06:46   #713
Millu
Raczkowanie
 
Avatar Millu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Olkusz/Opole
Wiadomości: 73
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Vishnja Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiem że na podstawie zdjęć na modelce nie wybiera się sukni, ale niestety nie miałam możliwości zrobienia zdjęć w salonach gdzie je mierzyłam.
Nie umiem się zdecydować, którą wybrać... W obydwu wyglądałam bardzo dobrze, w obydwu dobrze się czułam, każda ma coś w sobie co mnie urzeka. W pierwszej to są falbanki, ale z umiarem i ładnie podkreślona linia talii i bioder. W drugiej fajniejszy dekolt, fufki (uwielbiam bufki ), no i jest taka zwiewna, dziewczęca. Nie chwaląc się mam raczej dobrą i proporcjonalną figurę, dobrze zaznaczoną talię, całkiem porządny biust. Jestem zupełnie zakręcona i nie wiem na jaką chcę się zdecydować
Aha wiem na pewno, że chce mieć długi dwuwarstwowy welon w hiszpańskim stylu, w salonie akurat mierzylam zwykłe mgiełki i nie wiem do której by bardziej taki hiszpański pasował.
Mnie podoba się kolor pierwszej i góra drugiej. Doły w obu sukienkach moim zdaniem zbyt chaotyczne i kwiatek w pierwszej zdecydowanie odpada.

A takiego welonu jak ma modelka przy pierwszej sukni nie chcesz?
Bo nie wiem czy koronka na hiszpańskim nie będzie się gryzła z tymi falbankami, no chyba, że będzie bardzo delikatna.

Do drugiej sukienki według mnie, hiszpański welon nie bardzo pasuje, chociaż modelka ma właśnie taki na głowie.
__________________
"The time you enjoy wasting is not wasted time."
- Bertrand Russell

Edytowane przez Millu
Czas edycji: 2009-01-15 o 06:52
Millu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 07:09   #714
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Suknia marzeń cz. III

ta pierwsza chyba bardziej kobieca jest. Te bufki w drugiej wg mnie psują trochę równowagę.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 10:06   #715
Marta1122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 523
Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Vishnja Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiem że na podstawie zdjęć na modelce nie wybiera się sukni, ale niestety nie miałam możliwości zrobienia zdjęć w salonach gdzie je mierzyłam.
Nie umiem się zdecydować, którą wybrać... W obydwu wyglądałam bardzo dobrze, w obydwu dobrze się czułam, każda ma coś w sobie co mnie urzeka. W pierwszej to są falbanki, ale z umiarem i ładnie podkreślona linia talii i bioder. W drugiej fajniejszy dekolt, fufki (uwielbiam bufki ), no i jest taka zwiewna, dziewczęca. Nie chwaląc się mam raczej dobrą i proporcjonalną figurę, dobrze zaznaczoną talię, całkiem porządny biust. Jestem zupełnie zakręcona i nie wiem na jaką chcę się zdecydować
Aha wiem na pewno, że chce mieć długi dwuwarstwowy welon w hiszpańskim stylu, w salonie akurat mierzylam zwykłe mgiełki i nie wiem do której by bardziej taki hiszpański pasował.


przepiekna suknia ta pierwsza!!!moj typ szukam takiej prosz epodaj mi nazwe i model sukni.z góry dziekuje

Podpowiedzcie mi dziewczyny czy blondynce o wzroscie 163 bedzie pasowac ta suknia, juz po przerobce-czyli bez kwiatka poniewaz mam krotka szyje.I jaki do tego ewentualnie welon i fryzura?z gory dzieki!!
http://www.suknievogue.pl/feya2008/12.html#03

Cytat:
Napisane przez Marta1122 Pokaż wiadomość
przepiekna suknia ta pierwsza!!!moj typ szukam takiej prosz epodaj mi nazwe i model sukni.z góry dziekuje

juz wiem pronovias lagar kosztuje ok 5 tysiecy...

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2009-01-15 o 19:00 Powód: 3 posty pod sobą, proszę używać opcji EDYTUJ lub +"
Marta1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 10:08   #716
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Marta1122 Pokaż wiadomość
Podpowiedzcie mi dziewczyny czy blondynce o wzroscie 163 bedzie pasowac ta suknia, juz po przerobce-czyli bez kwiatka poniewaz mam krotka szyje.I jaki do tego ewentualnie welon i fryzura?z gory dzieki!!
http://www.suknievogue.pl/feya2008/12.html#03
Piękna suknia
Ciężko jest mi określić czy będzie do Ciebie pasowała, najlepiej byłoby zobaczyć Ciebie w niej!
Wtedy bym oceniła jak wyglądasz
Kwiatek <o dziwo!> w tym modelu mi się podoba, myślę, że dodaje uroku tej sukni


A tak na marginesie- kupujesz tam suknię?? <w tym salonie we Wrocławiu>
Ja też kupiłam tam swoją
Kierowniczka sklepu rozpaliła mnie do czerwoności - jest nienormalna !
Uważaj więc na nią!

I jeszcze jedno!
Nie pisz posta pod postem, bo zbierzesz od moderatorów
Używaj opcji edytuj jeśli chcesz coś dopisać!
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!

Edytowane przez kasienka1985
Czas edycji: 2009-01-15 o 10:09 Powód: :]
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 10:24   #717
Marta1122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 523
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Piękna suknia
Ciężko jest mi określić czy będzie do Ciebie pasowała, najlepiej byłoby zobaczyć Ciebie w niej!
Wtedy bym oceniła jak wyglądasz
Kwiatek <o dziwo!> w tym modelu mi się podoba, myślę, że dodaje uroku tej sukni


A tak na marginesie- kupujesz tam suknię?? <w tym salonie we Wrocławiu>
Ja też kupiłam tam swoją
Kierowniczka sklepu rozpaliła mnie do czerwoności - jest nienormalna !
Uważaj więc na nią!

I jeszcze jedno!
Nie pisz posta pod postem, bo zbierzesz od moderatorów
Używaj opcji edytuj jeśli chcesz coś dopisać!


A co takiego zrobila?? jestem raczej zdecydowana na ta suknie.wiem ze kwiatek dodaje uroku ale niestety nie pasuje do mojej budowy ciala, chyba ze bylby duzo mniejszy..ale narazie mysle ze zrezygnuje z tej gory.bedzie odcieta juz nad biustem i bez ramiaczek.


nie można zrobic djecia wtym salonie..ale to chyba juz wiesz

upsss ok jestem tu swieża

Edytowane przez Marta1122
Czas edycji: 2009-01-15 o 10:27
Marta1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 10:53   #718
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Marta1122 Pokaż wiadomość
A co takiego zrobila?? jestem raczej zdecydowana na ta suknie.wiem ze kwiatek dodaje uroku ale niestety nie pasuje do mojej budowy ciala, chyba ze bylby duzo mniejszy..ale narazie mysle ze zrezygnuje z tej gory.bedzie odcieta juz nad biustem i bez ramiaczek.


nie można zrobic djecia wtym salonie..ale to chyba juz wiesz
To fakt, że fotki możesz zrobić dopiero kiedy zdecydujesz sie na suknie.
Szefowa to taka młoda blondżina...
Na początku była super, bardzo miła itp.
Do mojej sukni zamowilam rękawiczki <pasujace idealnie z reszta- bardzo mi sie podobaly- miala takie wlasnie w salonie i je mierzylam>, ale ze byl inny kolor niz chcialam to zamowilysmy u producenta.
Na przymiarke sukni czekałam 4 miesiące.
Na tejże przymiarce rękawiczek jeszcze nie było... trochę byłam zła, ale babka powiedziała, że na następną przymiarkę już będą napewno.
No to myślę sobie, ok.

Na następnej przymiarce też ich nie było, więc zapytałam czy te rękawiczki będą napewno jak będę suknię odbierać- powiedziala ze tak. <nie wiedzialam czy mam szukac innych rekawiczek>
W czwartek przed samym slubem pojechalam po odbior sukienki, wszystko bylo super idealnie <poza panią krawcową od której waliło cebulą >.
Wyszłabym wręcz bez tych rękawiczek, bo nikt o nich nie pamiętał... poza mną.
Zapytałam o nie, babka oczywiście powiedziała że są, podała mi je...
a ja... dostałam zawału!
Bo "nieco" się różniły od tych które zamawiałam.
Różniły się tak, że kompletnie nie pasowały do mojej sukni.
I w życiu bym się na takie zwykłe rekawiczki nie zdecydowała- kosztowały 75 zł.
Poza tym były niby robione specjalnie dla mnie- a były za małe- no śmiechu warte
Byłam przewściekła po tym jak Pani mi wciskała , że właśnie takie rękawiczki zamówiłam, po czym ja zjechałam ją że mierzyłam jedne jedyne rękawiczki i pamiętam jakie zamawiałam, a ona ma 10 klientek dziennie - to jak może o tym pamiętac??
Myslałam, że ją dosłownie pobiję!
Powiedziałąm , że nie chcę ich brać- a ona mi powiedziala, że byly zamowione specjalnie dla mnie i muszę je wziąć!
Zagotowałam się ale co mogłam zrobić skoro nie miałam jeszcze kupionej sukni , 2 dni przed slubem nie zawojujesz, bo ci sukni nie wyda i co???
Wzięłam te rękawiczki i ... leżały w szufladzie i leżą do dziś- nie używane


Jak dla mnie ta kobieta zachowała się żenująco- a po starciu ze mną spieprzyła na zaplecze nawet mnie nie żegnając.
A tak to mnie <że tak powiem> obsługiwała.
Tragedia!!!
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 10:58   #719
Marta1122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 523
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
To fakt, że fotki możesz zrobić dopiero kiedy zdecydujesz sie na suknie.
Szefowa to taka młoda blondżina...
Na początku była super, bardzo miła itp.
Do mojej sukni zamowilam rękawiczki <pasujace idealnie z reszta- bardzo mi sie podobaly- miala takie wlasnie w salonie i je mierzylam>, ale ze byl inny kolor niz chcialam to zamowilysmy u producenta.
Na przymiarke sukni czekałam 4 miesiące.
Na tejże przymiarce rękawiczek jeszcze nie było... trochę byłam zła, ale babka powiedziała, że na następną przymiarkę już będą napewno.
No to myślę sobie, ok.

Na następnej przymiarce też ich nie było, więc zapytałam czy te rękawiczki będą napewno jak będę suknię odbierać- powiedziala ze tak. <nie wiedzialam czy mam szukac innych rekawiczek>
W czwartek przed samym slubem pojechalam po odbior sukienki, wszystko bylo super idealnie <poza panią krawcową od której waliło cebulą >.
Wyszłabym wręcz bez tych rękawiczek, bo nikt o nich nie pamiętał... poza mną.
Zapytałam o nie, babka oczywiście powiedziała że są, podała mi je...
a ja... dostałam zawału!
Bo "nieco" się różniły od tych które zamawiałam.
Różniły się tak, że kompletnie nie pasowały do mojej sukni.
I w życiu bym się na takie zwykłe rekawiczki nie zdecydowała- kosztowały 75 zł.
Poza tym były niby robione specjalnie dla mnie- a były za małe- no śmiechu warte
Byłam przewściekła po tym jak Pani mi wciskała , że właśnie takie rękawiczki zamówiłam, po czym ja zjechałam ją że mierzyłam jedne jedyne rękawiczki i pamiętam jakie zamawiałam, a ona ma 10 klientek dziennie - to jak może o tym pamiętac??
Myslałam, że ją dosłownie pobiję!
Powiedziałąm , że nie chcę ich brać- a ona mi powiedziala, że byly zamowione specjalnie dla mnie i muszę je wziąć!
Zagotowałam się ale co mogłam zrobić skoro nie miałam jeszcze kupionej sukni , 2 dni przed slubem nie zawojujesz, bo ci sukni nie wyda i co???
Wzięłam te rękawiczki i ... leżały w szufladzie i leżą do dziś- nie używane


Jak dla mnie ta kobieta zachowała się żenująco- a po starciu ze mną spieprzyła na zaplecze nawet mnie nie żegnając.
A tak to mnie <że tak powiem> obsługiwała.
Tragedia!!!
no to faktycznie..bede uwazac...
Marta1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 11:04   #720
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Marta1122 Pokaż wiadomość
Podpowiedzcie mi dziewczyny czy blondynce o wzroscie 163 bedzie pasowac ta suknia, juz po przerobce-czyli bez kwiatka poniewaz mam krotka szyje.I jaki do tego ewentualnie welon i fryzura?z gory dzieki!!
http://www.suknievogue.pl/feya2008/12.html#03
suknia fajna ale rzeczywiście wydaje mi się że jeszcze lepiej będzie wyglądała bez tego kwiatka i bez "harfy" na ramieniu.
wtedy będzie miała więcej uroku
a czy musisz mieć welon? moim zdaniem fajnie by wlądały kwiaty we włosach. hmm suknia sama w sobie jest dość bogata przez te koronki dlatego poszłabym w minimalizm.
fryzura. kręcone swobodnie upięte. może być jakieś pasmo spuszczone na twarz jeśli lubisz. raczej dziewczeca mi fryzura do tego pasuje
__________________

Edytowane przez madziadominik
Czas edycji: 2009-01-15 o 11:07
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.