Ostatnio testowałam cz.II - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-05, 15:27   #691
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Dzisiaj wpadłam na chwilę do Sephory,oto wynik;

Rose Princesse-Piękne,piękne.Koniecznie je chcę!.Nie pomyliłam się ,kiedy widząc w katalogu Sephory pomyślałam,że to jeden z moich zapachów.
Róża w towarzystwie prześlicznej,soczystej,mi ekkiej i włochatej brzoskwini.Jak dla mnie mocno w klimacie Baby Doll,ale tylko w klimacie ponieważ pachną inaczej.
Burn, czy według Ciebie te perfumy pachna troche czyms herbacianym? I jak oceniasz trwalosc? Bo ja sie nad nimi zastanawiam, w pierwszej chwili mnie oczarowaly, ale testowalam tylko na papierku
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 15:42   #692
ewena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 32
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Wczoraj testowałam dwie nowości, Magnifique Lancome, który jakiś zapach mi przypomina, ale nie wpadłam jeszcze na to jaki, w każdym bądź razie, po pierwszym pobieżnym dość teście, jakoś nie zapada w pamięci. Drugim zapachem był Jasmin Noir Bvlgari i tu bardzo podobne wrażenia, to znaczy nic takiego, co by mnie powaliło, przynajmniej po pierwszym razie.

Przedwczoraj zaś testwałam dwa starocia i tu wrażenia już dużo dużo lepsze. Must de Cartier, na którego się przyczajam od dawna i ten ostatni test tylko mnie utwierdził w tym, że to Cartierowe drewienko warte zdobycia, choć lekko przy skórze, to jednak nieziemsko trwałe(czułam bardzo długo, choć to był tylko nadgarstek). No i drugi zapach, który mnie powalił i muszę go mieć to Boudoir Vivienne Westwood. Ach jaki charakterny, mocny zapach, piękny i strasznie trwały...jestem pod wrażeniam.
ewena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 15:42   #693
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Burn, czy według Ciebie te perfumy pachna troche czyms herbacianym? I jak oceniasz trwalosc? Bo ja sie nad nimi zastanawiam, w pierwszej chwili mnie oczarowaly, ale testowalam tylko na papierku
Ja testowałam na papierku i na łapie.Też jestem nimi oczarowana .Nie czuję raczej herbaty,no chyba że taką owocową.Dla mnie to przede wszystkim brzoskwinia z różą,raczej dziką różą niż taką z klombu.
Co do trwałości to nie mogę się wypowiedzieć zbyt dokładnie-psiknęłam na wierzch dłoni i dopuki nie umyłam rąk to pachniała intensywnie.Teraz po kilkukrotnym myciu zostala tylko bardzo delikanta mgiełka.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 18:15   #694
lady Vader
Rozeznanie
 
Avatar lady Vader
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 906
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Tabu Dana-zapach z 1932 roku.Uważany za protoplastę takich perfum jak:Youth Dew,Opium,Obsession.Świetny zapach-jeden z tych klasyków,którzy nie trącą myszką i trącić nie będą jeszcze przez dziesięciolecia.

Tabu to na mojej skórze głównie paczula.Na początku jest mocno alkoholowa-jak wyborny słodko-gorzki trunek i nagle pojawia się cynamon-piękny,odymiony,ciemny(na zapach cynamonu w perfumach mój organizm zawsze reaguje ssaniem w żołądku,co ciekawe zapach prawdziwej przyprawy w ogóle nie działa na mnie w ten sposób).W tej fazie Tabu bardzo przypomina mi Habanitę-ten sam typ retro-orientu.

Potem pojawiają się goździki-czuję zarówno kwiaty jak i przyprawę.Razem z paczulą i cynamonem tworzą idealne trio-paczula nie zionie swym piwniczno-smrodliwym oddechem,jak to ma w zwyczaju,tylko miękko otula skórę jak brązowy aksamit,w nutach nie ma krzykliwych przypraw czy pobrzmiewających męskawo ziół,które mogłyby zakłócić tę haromonię.

Ale żeby nie było tak do końca miło-Tabu ma też drugą,mniej grzeczną twarz,którą nie zawsze ujawnia-pierwsza twarz to ta paczulowo-goździkowa,druga to połączenie cybetu z mchem dębowym.

Nie wiem jak pachnie prawdziwy cybet i pewnie się nie dowiem-bo odszedł już dawno wraz z prawdziwym piżmem i ambrą w perfumeryjny niebyt,ale domyślam się,że ta nieco zwierzęca,brudna wręcz nuta,łącząca się idealnie z kwaśnawym mchem dębowym to właśnie TEN cybet.

Może właśnie dzięki tej fizjologicznej,brudnej nucie Tabu kiedyś uważane było za perfumy,które porządnym kobietom nosić nie wypada.Gdzieś przeczytałam opinię,w której recenzent pisał o swojej babci,która Tabu uważała za zapach dla cór KoryntuMoże wzięło się to stąd,że Jean Carles,twórca tych perfum dostał polecenie od producenta,by zrobić perfumy,które mogłaby nosić prostytutka -i stworzył własnie Tabu.

Polecam-bywa na allegro za dosłowne grosze.
__________________
Some organisms are so good at camouflage they forget they exist.
lady Vader jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 20:08   #695
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez lady Vader Pokaż wiadomość
Tabu Dana-zapach z 1932 roku.Uważany za protoplastę takich perfum jak:Youth Dew,Opium,Obsession.Świetny zapach-jeden z tych klasyków,którzy nie trącą myszką i trącić nie będą jeszcze przez dziesięciolecia.

(...)
Lady, potrafisz mnie zawsze zaciekawić takimi wynalazkami, wiesz to, prawda?
__________________
Kot najgorszego sortu
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 20:10   #696
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Lady, potrafisz mnie zawsze zaciekawić takimi wynalazkami, wiesz to, prawda?
mnie zaciekawiła ta paczula i porównanie do Youth Dew
nawet zanabyłam to cudo, bo rzeczywiście grosze na allegro
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 20:11   #697
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Hmm czy to może to???

http://www.allegro.pl/item544228591_...la_kobiet.html
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 20:23   #698
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
aukcja nie wygląda najlepiej
ale w kolekcji LadyVader stoi chyba to co w aukcji ----> KLIK
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 20:44   #699
lady Vader
Rozeznanie
 
Avatar lady Vader
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 906
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Lady, potrafisz mnie zawsze zaciekawić takimi wynalazkami, wiesz to, prawda?
-tak myślałam Koto,że Cię to zainteresuje

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
mnie zaciekawiła ta paczula i porównanie do Youth Dew
nawet zanabyłam to cudo, bo rzeczywiście grosze na allegro
Youth Dew jest bardzo podobne,wg mnie przynajmniej-choć jest tam więcej kadzidła i przyprawy sa bardziej ostre niż w Tabu

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
aukcja nie wygląda najlepiej
ale w kolekcji LadyVader stoi chyba to co w aukcji ----> KLIK
Tak-kupiłam właśnie u tego Allegrowicza-flakon rzeczywiście nie prezentuje się pięknie,ale przynajmniej z moją sztuką było wszystko OK-to miniaturka z atomizerem,zapach jest trwały i mocny,więc myślę,że można zaryzykować
__________________
Some organisms are so good at camouflage they forget they exist.
lady Vader jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 21:52   #700
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Narobiłyście mi smaka a miałam odwykać a tak będę szukać .... idę na ebya ...

edit:

doczytałm i dorozumiałam (po kilku lampkach wina ) to chyba kliknę ...
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .

Edytowane przez Katty_p13
Czas edycji: 2009-02-06 o 21:54
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 17:15   #701
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

A nawet jeszcze testuje -Innocent... Najpiekniej pachnie po pol godzinie (i pozniej), kiedy juz sie ulotni angelowa nuta i zostaje sama slodycz i elegancja... Mmm... Polowanie na flakonik oglaszam za rozpoczete!
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 18:02   #702
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez lady Vader Pokaż wiadomość
Tabu Dana-zapach z 1932 roku.Uważany za protoplastę takich perfum jak:Youth Dew,Opium,Obsession.Świetny zapach-jeden z tych klasyków,którzy nie trącą myszką i trącić nie będą jeszcze przez dziesięciolecia.
czuję się skuszona i nieszczęśliwa, bo nie załapałam się już na swoją butelkę

ja ostatnio testowałam klasyków właśnie "jicky" i "un jardin du bagatelle", niestety zapachy piękne na testerku na mnie potwornie kwaśnieją, a szkoda bo w obu wyczulam drzewne nuty, za którymi przepadam. spróbuję jeszcze za czas jakiś, może mojej skórze się odmieni
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 19:53   #703
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Wlasnie testuje nadgarstkowo Kashmine- urocze okadzone drewienko
Delikantna mgielka, trzymajaca sie blisko skory, wyczywalna przy bliskim kontakcie nosa z nadgarstkiem Wydebilam probke z sephory- jutro testuje globalnie.
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 08:35   #704
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Testowałam Kenzo Le Monde Est Beau - na początku zapach krzaczków ze świeżymi porzeczkami, potem rozwija się cudowna "upalna" nutka. Wąchajac nadgarstek czułam się jak w upalny dzień na hamaku w ogrodzie Cudowny, niebanalny zapach-zaraz lecę przeglądać allegro Zauroczył mnie bardzo. W ogóle zapachy Kenzo bardzo cenię za to że są "jakieś", można je nienawidzieć, ale wzbudzają jakieś emocje.
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 11:00   #705
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 039
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Lady, potrafisz mnie zawsze zaciekawić takimi wynalazkami, wiesz to, prawda?
Hihi, jak widać, nie tylko Ciebie (mnie przecież też )

Wczoraj i dziś miałam nieszczęście ponownie testować prawdziwe znikacze: Histoire d'eau i Desnudę.
Wczorajsza Historia Wody niestety piękna. A szkoda, bo czuję ją na sobie może godzinę-półtorej. Przydymione śliwki, ale nie tak alkoholizowane jak w Idole, piękne, słodkie, lekko kadzidlane. Ach, co za szkoda
Porównywałam HdE z HdE Amethyst i nie rozumiem zupełnie kontynuacji nazwy. Te dwa zapachy to inna bajka, a Amethyst przy klasyku był niezauważalny i nieciekawy, coś jak kolejna propozycja z Sephory.

Dzisiejsza Desnuda to już prawdziwa lebioda. Z szyi (mimo obfitego polania) poczułam coś raptem trzy czy cztery razy i to tylko przy ruchu. Z nadgarstka mogłam zauważyć, że zapach jest delikatny, ale jest. Coś kwiatowo-pudrowo-słodkawego, całość lekka i przejrzysta. Naprawdę ładna, choć całe szczęście nie w moim stylu. Przynajmniej nie zgrzytam zębami z powodu tej trwałości.
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 11:15   #706
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Testowałam Kenzo Le Monde Est Beau - na początku zapach krzaczków ze świeżymi porzeczkami, potem rozwija się cudowna "upalna" nutka. Wąchajac nadgarstek czułam się jak w upalny dzień na hamaku w ogrodzie Cudowny, niebanalny zapach-zaraz lecę przeglądać allegro Zauroczył mnie bardzo. W ogóle zapachy Kenzo bardzo cenię za to że są "jakieś", można je nienawidzieć, ale wzbudzają jakieś emocje.
Przypomniałaś mi, że muszę ponowić jego testy. Kiedyś mi się podobał, ale stwierdziłam, że nie muszę mieć. Przed latem potestuję ponownie.

Ja wczoraj wróciłam do testów Crystal Noir. I chyba mi się bardzo podoba, niestety. Dzisiaj ponoszę i zobaczymy. Kiedyś bolała mnie głowa, teraz zupełnie inaczej go odbieram.

I mój drugi test dzięki bardzo miłemu panu w Douglasie w Gliwickim Forum - Rush. Dziwny zapach, bardzo zmienny, bardzo mocno się rozwija, szokująco trwały i ogoniasty. Nie spodziewałam się takich doznań. Po 6 godzinach nadal mnie otaczał przy każdym, nawet najmniejszym ruchu ręki. Opakowanie koszmarne, więc pewnie nawet bym o nim nie pomyślała dla siebie, ale Pan mnie uprzedził, że Rush dwa miesiące temu wycofano ze sprzedaży (tester przyniósł mi grzecznie z zaplecza), więc zapaliła mi się jakaś idiotyczna lampka. Niech mnie ktoś walnie po łbie.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 14:41   #707
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Przypomniałaś mi, że muszę ponowić jego testy. Kiedyś mi się podobał, ale stwierdziłam, że nie muszę mieć. Przed latem potestuję ponownie.

Ja wczoraj wróciłam do testów Crystal Noir. I chyba mi się bardzo podoba, niestety. Dzisiaj ponoszę i zobaczymy. Kiedyś bolała mnie głowa, teraz zupełnie inaczej go odbieram.

I mój drugi test dzięki bardzo miłemu panu w Douglasie w Gliwickim Forum - Rush. Dziwny zapach, bardzo zmienny, bardzo mocno się rozwija, szokująco trwały i ogoniasty. Nie spodziewałam się takich doznań. Po 6 godzinach nadal mnie otaczał przy każdym, nawet najmniejszym ruchu ręki. Opakowanie koszmarne, więc pewnie nawet bym o nim nie pomyślała dla siebie, ale Pan mnie uprzedził, że Rush dwa miesiące temu wycofano ze sprzedaży (tester przyniósł mi grzecznie z zaplecza), więc zapaliła mi się jakaś idiotyczna lampka. Niech mnie ktoś walnie po łbie.
Koniecznie powąchaj Le Monde ja jestem oczarowana tym zapachem i na pewno wkrótce będzie mój Jest lekki, ale zupełnie inny niż modne teraz słodzone świeżaki, ma w sobie to coś

Crystal Noir jest piękny, bardziej podoba mi się wersja edt. Szalałam kiedyś na punkcie tego zapachu, teraz mogę wąchać na blotterku lub na kimś, bo jakoś nie współgra z moją skórą, ale go doceniam.

Rush wycofywany, a ja go nie poznałam a może to i dobrze, bo mam wrażenie, że mógłby mnie zauroczyć
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 18:22   #708
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Koniecznie powąchaj Le Monde ja jestem oczarowana tym zapachem i na pewno wkrótce będzie mój Jest lekki, ale zupełnie inny niż modne teraz słodzone świeżaki, ma w sobie to coś

Crystal Noir jest piękny, bardziej podoba mi się wersja edt. Szalałam kiedyś na punkcie tego zapachu, teraz mogę wąchać na blotterku lub na kimś, bo jakoś nie współgra z moją skórą, ale go doceniam.

Rush wycofywany, a ja go nie poznałam a może to i dobrze, bo mam wrażenie, że mógłby mnie zauroczyć
Le Monde powącham.

Wersji edt Crystal Noir nie znam, ale z pewnością poznam teraz, po Twojej opinii.

Co do Rush to nie wiem ile w tym prawdy. Szukałam testera, nie znalazłam, napatoczył się pan i oznajmił, że wycofano 2 miesiące temu mniej więcej. Gdy byłam już przy drzwiach dopadł do mnie i zaproponował, że przyniesie z zaplecza, bo koleżanka mówi, że jedna flaszka została. I tak go poznałam.
Ale to stary zapach, więc wszystko jest możliwe.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 18:26   #709
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Jade Durbano - no, niestety, nie dla mnie żywiczny oddech, sosny i hausty leśnego powietrza. Pachnę Jade i nie mogę odpędzić skojarzenia z nosem głęboko zanurzonym w pełną niedopałków mentolowych papierosów popielniczką... To nie jest ani miłe uczucie ani miłe skojarzenie, ale wyobraźnia nie chce podsunąć żadnego innego obrazu - tylko coś zmęczonego, nieco stęchłego, przeżartego na wskroś papierosowym dymem. Jak ciężka głowa na kacu po zbyt długim wieczorze w zadymionym barze
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 18:48   #710
lady Vader
Rozeznanie
 
Avatar lady Vader
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 906
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Co do Rush to nie wiem ile w tym prawdy. Szukałam testera, nie znalazłam, napatoczył się pan i oznajmił, że wycofano 2 miesiące temu mniej więcej. Gdy byłam już przy drzwiach dopadł do mnie i zaproponował, że przyniesie z zaplecza, bo koleżanka mówi, że jedna flaszka została. I tak go poznałam.
Ale to stary zapach, więc wszystko jest możliwe.
Też słyszałam,że go wycofują.W listopadzie widziałam duze przeceny na Rush m.in. w Incognito.W grudniu,kiedy zapragnąłam w końcu własnej flaszki nigdzie nie moglam go znależć-ani w Sephorze ani w Douglasie-sprzedawca w Sephorze powiedział,że go już nie będzie,bo został wycofany ze sprzedaży.

Ciekawe tylko,czy Gucci przestał po prostu produkować Rush,czy tylko nie będzie sprzedawany w perfumeriach-tak jak np.m.in.Boudoir,ktory jest produkowany,ale w żadnej perfumerii nigdy go nie widziałam
__________________
Some organisms are so good at camouflage they forget they exist.
lady Vader jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 18:55   #711
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez lady Vader Pokaż wiadomość
Ciekawe tylko,czy Gucci przestał po prostu produkować Rush,czy tylko nie będzie sprzedawany w perfumeriach-tak jak np.m.in.Boudoir,ktory jest produkowany,ale w żadnej perfumerii nigdy go nie widziałam
Ano właśnie. Tego w Douglasie już nie wiedzieli, niestety.

U mnie były przeceny w Galerii, wyprzedawali go, dziś byłam w centrum, więc luknęłam przy okazji - nie było już ani jednej flaszki.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 22:21   #712
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Nie chce mi sie wierzyc, ze Rus jest wycofywany... Jutro ide do perfumerii, to sprawdze, ale skoro mowicie, ze znika, to wierze, ale z trudem W koncu to jest bardzo popularny zapach, glupota byloby go wycofywac. NIe jest w moim typie i raczej go sobie nie kupie, ale troche mi go szkoda...
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 23:23   #713
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Jade Durbano - no, niestety, nie dla mnie żywiczny oddech, sosny i hausty leśnego powietrza. Pachnę Jade i nie mogę odpędzić skojarzenia z nosem głęboko zanurzonym w pełną niedopałków mentolowych papierosów popielniczką... To nie jest ani miłe uczucie ani miłe skojarzenie, ale wyobraźnia nie chce podsunąć żadnego innego obrazu - tylko coś zmęczonego, nieco stęchłego, przeżartego na wskroś papierosowym dymem. Jak ciężka głowa na kacu po zbyt długim wieczorze w zadymionym barze
Nie mogę nie dodać, że po 5 godzinach z Jade wychodzi pięęękne kadzidło, ale po prostu piękne

Warto było czekać.
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 06:18   #714
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Nie chce mi sie wierzyc, ze Rus jest wycofywany... Jutro ide do perfumerii, to sprawdze, ale skoro mowicie, ze znika, to wierze, ale z trudem W koncu to jest bardzo popularny zapach, glupota byloby go wycofywac. NIe jest w moim typie i raczej go sobie nie kupie, ale troche mi go szkoda...
U mnie z Douglasa nie znika, już zniknął.
__________________

"Masz świra to go hoduj."




Edytowane przez kropka75
Czas edycji: 2009-02-10 o 13:33
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 13:26   #715
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Zapomnialam spojrzec co z tym Ryshem, za co przepraszam, ale na pewno sie poprawie przy najblizszej okazji Bylam tak zaaferowana, ze testowalam w pospiechu to, co mnie najbardziej zainteresowalo:

Ferre Rose Princesse - znow na papierku,b o lapki tylko dwie i zapach bardzo mi sie podoba, ale nie barzdo wiem, czy chce go miec, bo nie jest zbyt oryginalny. Pachnie troche jak Bright crystal Versace, tylko moze mniej swiezo, a bardziej piwoniowo i rozano Nie ma jednak tego czegos, charakteru.

Daisy EDT by Marc Jacobs - swiezak w typie Light blue, tylko bardziej ukwiecony i odrobinke oslodzony. Uroczy, ale dla mlodej dziewczynki, w kazdym razie tez malo charakterny i zbyt subtelny jak dla mnie. Mam obawy,ze szybko przestalabym go czuc na sobie O, przypomina mi nowe Zen Shiseido.

Michael Kors - juz testowalam, ale chcialam powtorzyc. Na poczatkuz nosny, z gardenia, ale pozniej przeistoczyl sie w syntetyczna gume balonowa. Guma guma guma. Malo to kobiecy i malo pociagajace.

Juicy couture - postanowilam sobie przypomniec ten zapach, bo testowalam tylko raz, na papierku i wowczas zapach wydal mi sie ohydny. Ale ogladajac fimiki na youtube, w ktorych dziecwzyny pokazuja swoje kolekcje perfum, zainteresowalo mnie, ze niemal kazda dziewczyna (USA/UK) posiada i zachwala Juicy Couture. Postanowilam, ze musze po prostu poznac ten zapach. I dzis zaryzykowalam, psiknelam sobie 2 razy na lape i zapach jest piekny. Jest gardenia i jest tuberoza, ale dosc subtelne. I podoba mi sie ta kombinacja, chcociaz normalnie nie trawie obu skladnikow. Dobry zapach dla elegantki, ktora chce sie czuc kobieco, mlodo i wiosennie, a jednoczesnie charakternie. Teraz mysle nad zakupem...
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 17:47   #716
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Ange ou Demon Givenchy. o rany, musze isc i umyc glowe, bo jeszcze go czuje we wlosach... Jakis taki... meski ten zapach i troche mi sie kojarzy z tania woda kolonska z czasow PRL
Mam nadzieje, ze nie zostane za to zlinczowana Ale dzis mnie boli glowa. No dobra, moze to nie byl najlepszy moment na testy, ale nie moglam wytrzymac...
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 18:51   #717
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Dzisiaj będąc w Yves Rocher testowałam:
Naturelle edt - idealne lekkie cytrusy na lato
Comme une evidence edp - nie przekonują mnie, ale trochę ciekawią. Nie pasuje mi, że jest tam za dużo kwiatów, trochę za nudny.
Neonatura cocon - okropny, można dostać bólów głowy, jak dla mnie za mocny.
Rose absolue la parfum - wg mojego nosa to mocniejszy i trwalszy odpowiednik edp, ale dalej piękna konfitura różana Szkoda, że taki drogi, bo wolałabym kupić ten niż edp
liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:58   #718
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

hoho widzę, że ja muszę czym prędzej wracać do cywilizacji i tę osławioną kashminę testować
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 13:37   #719
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

No i dopadłam Crystal Noir edt. Nic nie powiem...



Przy okazji już chyba po raz setny przetestowałam Kashminę. Piękna, ale co z tego, skoro w ogóle się mnie nie trzyma.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 13:56   #720
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
No i dopadłam Crystal Noir edt. Nic nie powiem...



Przy okazji już chyba po raz setny przetestowałam Kashminę. Piękna, ale co z tego, skoro w ogóle się mnie nie trzyma.
No właśnie Na Córce, Irkax i na mnie też nie, a szkoda, bo zapach jest szalenie miły Może rzczywiście pora dla Kashminy nieodpowiednia i lepiej się będzie rozwijać w wiosennym słońcu? Ja w każdym razie dam jej jeszcze szansę
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.