Rozstanie z facetem XXXV - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-20, 10:53   #691
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Wiesz Mandy jak to jest, zdrajcy chętnie oskarżają innych o cechy, którymi sami się wykazują. W głowie im się nie mieści, że można być innymi niż oni i się nie puszczać
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 11:33   #692
Althea
Raczkowanie
 
Avatar Althea
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 192
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Dziś mam jakiegoś mega doła.
Cały czas chce mi się płakać i nie umiem się skupić na pracy.

Do głowy przychodzą mi wszystkie te dobre chwile i jeszcze czuję w bardzo fizyczny sposób że brakuje mi faceta.

Niech ten stan umysłu, w jakim teraz się znajduję już minie
Althea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 11:54   #693
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Widzicie, nie ma sensu tu doradzać bo to jak grochem o ściane
Może moja wczorajsza wypowiedź była trochę ostra ale jak widać w 100% trafiona.

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2016-05-20 o 12:32
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 11:55   #694
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Widzicie, nie ma sensu to doradzać bo to jak grochem o ściane
Może moja wczorajsza wypowiedź może była trochę ostra ale jak widać w 100% trafiona.
No faktycznie niezwykłe, że mogę się tutaj wygadać i rozważyć obiektywnie z obcymi ludźmi, co warto w takiej sytuacji zrobić, czy można to naprawić. Znajomym spoza wizażu o tym nie opowiadam. Nie rozumiem twoich kąśliwych wypowiedzi
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 12:06   #695
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
No faktycznie niezwykłe, że mogę się tutaj wygadać i rozważyć obiektywnie z obcymi ludźmi, co warto w takiej sytuacji zrobić, czy można to naprawić. Znajomym spoza wizażu o tym nie opowiadam. Nie rozumiem twoich kąśliwych wypowiedzi
tyle, ze wszyscy ci pisza ze nie, nie mozna tego naprawic, bo zrozum, ze tutaj NIE MA CZEGO NAPRAWIAĆ.

ale ja wiem, że ty musisz sama do tego dojść i wiem, że wrócisz do niego, bo jesteś niestety zbyt słaba na to, żeby zamknąć ten rozdział i on musi Cię jeszcze poniewierać jakiś czas. może wtedy?
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 12:06   #696
201605231458
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 61
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
No faktycznie niezwykłe, że mogę się tutaj wygadać i rozważyć obiektywnie z obcymi ludźmi, co warto w takiej sytuacji zrobić, czy można to naprawić. Znajomym spoza wizażu o tym nie opowiadam. Nie rozumiem twoich kąśliwych wypowiedzi

Piszę Ci tu jako obca osoba, patrząca z boku, zupełnie obiektywnie: nie ma co naprawiać.
201605231458 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 12:22   #697
Piorun_mnie_trzasnal
Rozeznanie
 
Avatar Piorun_mnie_trzasnal
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 943
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Mandy, przecież nikt tu dla Ciebie nie chce źle. Obiektywnie próbujemy Ci wytłumaczyć jak to wygląda.
Oczywiście decyzja należy do Ciebie, ale wierzę że jesteś mądrą i ładną dziewczyną i zasługujesz na kogoś lepszego..
Piorun_mnie_trzasnal jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-20, 12:26   #698
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez Piorun_mnie_trzasnal Pokaż wiadomość
Mandy, przecież nikt tu dla Ciebie nie chce źle. Obiektywnie próbujemy Ci wytłumaczyć jak to wygląda.
Oczywiście decyzja należy do Ciebie, ale wierzę że jesteś mądrą i ładną dziewczyną i zasługujesz na kogoś lepszego..
w to nie trzeba wierzyć, to jest oczywiste
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 12:27   #699
monilkaa
Zakorzenienie
 
Avatar monilkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 6 554
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
No faktycznie niezwykłe, że mogę się tutaj wygadać i rozważyć obiektywnie z obcymi ludźmi, co warto w takiej sytuacji zrobić, czy można to naprawić. Znajomym spoza wizażu o tym nie opowiadam. Nie rozumiem twoich kąśliwych wypowiedzi
Ja Cię pamiętam jeszcze z 2009 r., z tego właśnie wątku. No, może to był 2010. Pisałaś bardzo podobne rzeczy, chciałaś wracać do faceta, który Cię upodlił, przez którego płakałaś. Dziewczyny mają rację. Potrzebujesz terapii. Nie wątku na wizażu, nie rozmyślania nad tym czy wrócić i jak coś naprawić, tylko pomocy. Od lat powtarzasz ten sam schemat, tak samo cierpisz. Powinnaś się cieszyć, że nie wyszłaś za tego pajaca za mąż i zacząć żyć od nowa. Ale sama sobie nie poradzisz... Nie rozumiem jak Ty możesz się czuć czemuś winna. Jak możesz mówić, że może szykuje się powrót. Jaki powrót? Do kogo? Do czego? Do faceta, który nie ma za grosz szacunku do Twojej osoby? Do kogoś, kto mówi, że jesteś puszczalska, bo NA BOGA, poszłaś na kawę?
__________________
the only time "success" comes before "work" is in the dictionary
monilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 12:27   #700
Piorun_mnie_trzasnal
Rozeznanie
 
Avatar Piorun_mnie_trzasnal
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 943
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
w to nie trzeba wierzyć, to jest oczywiste
Trochę źle się wyraziłam
Piorun_mnie_trzasnal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 14:55   #701
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
U mnie się powoli pojawia temat powrotu, boję się, że jakiej decyzji nie podejmę to będę żałowała.
Tylko ja, bo on uważał, że rozstanie było moją winą, spowodowane spotkaniem z kolegą.
Jakiejkolwiek decyzji nie podejmiesz, nie daj sobą poniewierać. Jeśli macie się zejść, zacznij wymagać, przestań rezygnować z siebie.

Twoje ostatnie związki były pająkiem, który owijał Cię kokonem, by Cię wyssać, a potem zostawić taką pustą.
Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Nie powiedziałam mu o tym spotkaniu, dowiedział się o tym właśnie od tej mojej koleżanki.
Widzę, że ogólnie powinnaś zweryfikować listę znajomych...
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
To wygląda tak, jakby ta pizza z kolegą była dla niego idealnym pretekstem do zerwania, bo miał ochotę na inną, jednak tamta od seksu go nie chce na stałe, więc wraca gdzie ciepło i gdzie może kobietą pomiatać do woli. Obrzydliwe.
Miałam napisać to samo. Nawet nie musiało mu chodzić o fascynację jakąś konkretną laską... Wydaje mi się, że chciał sobie pociupać przed ślubem bez zobowiązań ani wyrzutów sumienia, że zdradza. Przecież żona i tak by mu to potem wybaczyła.
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
zdrajcy chętnie oskarżają innych o cechy, którymi sami się wykazują. W głowie im się nie mieści, że można być innymi niż oni i się nie puszczać
Coś w tym jest. Nie ukrywam, że mój TŻ zdradzał żonę i był zdradzany przez różne kobiety, dlatego od paru lat nie był w na tyle poważnym związku, by przedstawiać kobietę rodzinie.

Często zadaje mi pytania, czy jak idę na zajęcia wieczorem, to czy przypadkiem nie idę do innego i go nie zdradzam. Czy jakieś tam moje zachowania oznaczają, że już mi się nie podoba, czy nie wolałabym młodszego. Domyślam się, że wynikają właśnie z jego przejść. Czasem mi przykro, jak ciężko mu uwierzyć, że sms otrzymany w nocy nie musi oznaczać dowodu romansu, a robienie ładnej fryzury do pracy nie jest związane z chęcią przypodobania się innemu facetowi. Ciężko mu uwierzyć, że ktoś jest fair. Dobrze wiedzieć, co robi, gdy kręci
Cytat:
Napisane przez michalova Pokaż wiadomość
Naprawdę mi smutno. Nie z powodu męża oczywiście.
Przykro mi z powodu nierodzonej babci i nieuzasadnionych pretensji małżonka. Jesteś dzielną kobietą. Jesteś młoda, a prócz ostatniego incydentu nie robisz głupot, szacun.
Cytat:
Napisane przez monilkaa Pokaż wiadomość
Ja Cię pamiętam jeszcze z 2009 r., z tego właśnie wątku. No, może to był 2010.
A co Ty tu robisz? Może jakaś historia ku pokrzepieniu serc?
Wiesz, że tańczyć zaczęłam? Rany, jaka ze mnie pokraka!
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-20, 15:52   #702
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Ja mam krótką historię ku pokrzepieniu serc.

Jeszcze w poprzednim wątku ubolewałam nad tym jak mnie eks zostawił. Było ze mną naprawdę źle - przez długi czas jechałam na uspokajaczach i alkoholu. A najlepiej na jednym i drugim na raz. O mało co nie zawaliłam studiów (akurat o tym nie wspominałam). Oczy miałam ciągle spuchnięte, a przyjaciele to chyba już mieli dość mojego narzekania. Ciągle o nim myślałam.

Dwa miesiące temu poznałam kogoś przez Internet. Z rozmowy wydawał się całkiem w porządku. Zaczęliśmy ze sobą rozmawiać coraz częściej. W końcu zaprosił mnie do siebie, niestety mieszka daleko. Lecę za niedługo na kilka dni Na razie jest super. Mamy ze sobą kontakt cały czas. Zawsze mówiłam o moim eks w samych superlatywach, ale... w porównaniu do poglądów na życie tego nowego faceta, eks wypada strasznie blado
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 16:16   #703
Nicky_ta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 16
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

A ja mam dzis bardzo dobry humor!

Mam nadzieję, że ten stan będzie się utrzymywal jak najdluzej! W koncu wychodzę na prostą
Nicky_ta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 16:36   #704
Piorun_mnie_trzasnal
Rozeznanie
 
Avatar Piorun_mnie_trzasnal
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 943
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Ale fajnie dziewczyny, napawacie mnie optymizmem
Piorun_mnie_trzasnal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 17:06   #705
monilkaa
Zakorzenienie
 
Avatar monilkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 6 554
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość

A co Ty tu robisz? Może jakaś historia ku pokrzepieniu serc?
Wiesz, że tańczyć zaczęłam? Rany, jaka ze mnie pokraka!
No przecież Cię podglądam na fb. Widziałam. I super! Taniec jest genialny. Ja wprawdzie już nie tańczę, ale każdemu polecam.

Ja tu czasem wchodzę poczytać co dziewczyny piszą. Żadnej prywaty nie będzie, ale wszystko jest do przejścia. Każde rozstanie. Ja już nawet nie pamiętam za kim tak płakałam.
__________________
the only time "success" comes before "work" is in the dictionary
monilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 17:15   #706
Smuutnooka
Raczkowanie
 
Avatar Smuutnooka
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 229
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Ja powinnam mu sama powiedzieć o tym spotkaniu, ale chciałam uniknac kolejnej klotni. Niemniej, oskarzył mnie o puszczalstwo i zdrade, co mnie zabolalo podwojnie, bo znał mnie 2 lata.
Mandy, nie tłumacz się już, nie tłumacz jego. Wiemy wszystko. Skumaj wreszcie, że Twoje wyjście na pizze to nie była zdrada. To było wyjście na pizze. A on wyzwał Cię od szmat, zaliczył inną w chwili bycia z Tobą i wyznawania Ci miłości.

Ja uważam, że nic do Ciebie nie dociera, nawet moja długa wiadomość pw. Zamiast zrozumieć, co do Ciebie piszemy, to ciągle tłumaczysz swoje zachowanie. My Cię o nic nie obwiniamy. On za to tak, bo jesteś od niego toksycznie uzależniona i ciągle powtarzasz, jak mantre, jak bardzo zawiodłaś jego zaufanie. Nie zawiodłaś, on wykorzystał Twoje spotkanie z kumplem jako powód do zdrady, poniżenia Ciebie i zwyzywania Cię od ku*ew...

Jak chcesz wrócić do takiego śmiecia, to wiedz, że ja już nie będę Cię w tym wspierać, ani nikt na tym forum ani na tym świecie

"U mnie się powoli pojawia temat powrotu, boję się, że jakiej decyzji nie podejmę to będę żałowała."

Czego będziesz żałowała? Bycia poniewieraną szmatą do podłogi, czy bycia wreszcie wolną nie uzależnioną od oprawcy kobietą? Chciałaś iść na pizzę, to poszłaś. To Twoje 'ja' chciało. On nie miał prawa czegokolwiek Ci zabraniać. A już na pewno zdradzać Cię, cholerna pizza nie była tego powodem, tylko to, że on jest niewiernym, dwulicowym fałszywym krętaczem, hipokrytą, egoistą! Chcesz wreszcie dać sobie wolność i uniezależnić się od "wielkiego pana" na włościach? To miał być Twój kochany chłopak, partner, czy Twój ukochany, puszczalski terrorysta?!

Mandy, wake up

Edytowane przez Smuutnooka
Czas edycji: 2016-05-20 o 17:40
Smuutnooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 17:48   #707
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Mandy, polubiłam Cię, naprawdę. I z całego serca proszę Cię żebyś poszła na terapię.
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 20:42   #708
_kosiem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 55
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

To ja zmienię temat...

Spotkałam swojego byłego w sklepie odzieżowym, kiwnęłam głową z grzeczności, po czym otrzymałam wiadomość "miło, że odpowiedziałaś mi na cześć "



... i od dzięki temu, od rana mam zły humor.

Edytowane przez _kosiem
Czas edycji: 2016-05-20 o 21:02
_kosiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 20:52   #709
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV


Edytowane przez celka2000
Czas edycji: 2016-06-06 o 14:18
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-20, 21:33   #710
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

jestem prawie 5 miesiecy po rozstaniu. W okolicach świąt już było dobrze, nie myślałam o byłym. Teraz już wiem, że to nie był związek taki jakiego ja oczekiwałam.
JEdnak w okolicach świat poznałam kogoś, z kim spotykałam się 2 miesiące. I już poczułam się dobrze, chyba straciłam czujność. Bo znowu mam mega doła. Czuję, że moje życie jest nic nie warte. Czuję znowu, że nie chce mi się już żyć :/ głupie myśli mnie nachodzą.
Jak ktoś chce, to może przeczytać: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=896821
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 22:38   #711
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez _kosiem Pokaż wiadomość
To ja zmienię temat...

Spotkałam swojego byłego w sklepie odzieżowym, kiwnęłam głową z grzeczności, po czym otrzymałam wiadomość "miło, że odpowiedziałaś mi na cześć "



... i od dzięki temu, od rana mam zły humor.
Ale czemu zły humor? Bo go widziałaś i wróciły jakieś wspomnienia? Trzymaj się, jutro będzie lepiej





Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
ja pier...


u mnie jednak: never ending story.
Jeśli ktoś czytal, ze się przyjaznie ze swoim ex -niech to usunie ze swojej pamięci.


Dobranoc
Co się stało? Poklociliscie się czy powrót?
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 22:47   #712
_kosiem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 55
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Michalova,
dawno go nie widziałam, biorąc pod uwagę sytuację, która miała niedawno miejsce (czytałaś wątek, więc zapewne kojarzysz) niechętnie na niego patrzę.

No i byłam nieogarnięta i nieumalowana
Ale tym oczywiście przejmuję się tak z przymrużeniem oka, żeby nikt nie oskarżył mnie o próżność
_kosiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 00:25   #713
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Szakal, odpisałam Ci ale wiadomość mi zniknęła w czasie wysyłania.

To jeszcze raz: wiej od tego faceta, póki jeszcze jest dosyć świeże to wszystko. Miał zabawę w gonienie króliczka, teraz Cię zdobył i już go to nie kręci.
Trzymaj się

---------- Dopisano o 01:25 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:48 ----------

Cytat:
Napisane przez _kosiem Pokaż wiadomość
Michalova,
dawno go nie widziałam, biorąc pod uwagę sytuację, która miała niedawno miejsce (czytałaś wątek, więc zapewne kojarzysz) niechętnie na niego patrzę.

No i byłam nieogarnięta i nieumalowana
Ale tym oczywiście przejmuję się tak z przymrużeniem oka, żeby nikt nie oskarżył mnie o próżność
Tak, znam Twoją historię. Myślę, że zachowałaś się bardzo ładnie, z klasą, a on niech spada na drzewo.

Co do tej próżności - odkąd mój mąż się wyprowadził, to chyba raz tylko widział mnie bez makijażu. Raz mnie zaskoczył i przyjechał jak jeszcze spałam. Żeby było smieszniej, potrafię pół dnia bez makijażu i w rozczochranych włosach chodzić, i "zrobić" się tuż przed jego przyjściem po dziecko. Niech widzi, co traci
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 00:42   #714
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 493
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Ja czuję się rozwalona na maksa. Utwierdziłam się w przekonaniu, że nie możemy nigdzie razem wychodzić bo świruje. I teraz mam jakieś ☠☠☠☠☠☠☠one poczucie winy, że jestem zazdrosną piczą i to przeze mnie się wszystko posypało. Siedziałam tam i tak bardzo pragnełam być w innym miejscu- szczęśliwa. Raczej nie z nim. Od jakiegoś czasu jestem wypruta z uczuć w stosunku do niego, nie umiem patrzeć na niego jak na kogoś, kto jest mój. Bardziej na kogoś, kto mój był i to przeszłość. Jest super facetem i będzie jeszcze lepszym przy odpowiedniej kobiecie. Życzę mu jak najwięcej szczęścia w życiu.

---------- Dopisano o 01:42 ---------- Poprzedni post napisano o 01:36 ----------

Leżę w łóżku i nawet się nie rozkleiłam, idzie mi coraz lepiej. Czuję się jakbym była w kolejnej fazie rozstania- przeszły mi łzy, całodzienny płacz i zaczęło się zirytowanie i mega wkurzenie. Dziwi mnie to, co się dzieję, bo gdy pisałam pierwszy post na tym wątku myślałam, że zrobiłabym wszystko, żeby ciągnąć ten zwiazek jak najdłużej, aby zatrzymać go przy sobie. Teraz już tego nie ma a moje uczucia gdzieś się zgubiły i nie umiem ich odnaleźć.
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 02:00   #715
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

navioe - kolejny etap, super. Co raz bliżej do całkowitego zapomnienia.
Śnił mi się. Ale był to taki realny sen, jakby kontynuacja tego co się teraz u mnie dzieje. Gadał jak zwykle o tym, że żałuje a ja mu po raz kolejny powiedziałam, że nic z tego nie będzie. I pojechałam z koleżankami do Warszawy na kilkudniową wycieczkę. Zaliczylysmy kilka atrakcji i właśnie miałyśmy iść do klubu, i w tym momencie się obudziłam, bo dziecko mi spadło z łóżka. Ale sen jak najbardziej pozytywny. obudziłam się około 1, a później z takim pozytywnym nastawieniem umylam podłogę. Chyba jestem nienormalna :-P a jutro mam wolną chatę. Teściowa poprosiła żeby jej przywieźć jutro Małego na noc, więc będę miała trochę czasu dla siebie
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 07:46   #716
Piorun_mnie_trzasnal
Rozeznanie
 
Avatar Piorun_mnie_trzasnal
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 943
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Eh. A ja od rana spadek formy...
Dobrze, że idę do pracy...
Piorun_mnie_trzasnal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 09:28   #717
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

michalova, dziękuję. Ale mimo to jest mi bardzo źle, bo się zaangażowałam wiem, że to minie ale mam już uraz. Nie spotykałam się od rozstania z nikim (od stycznia) i ten jakoś się tak napatoczył i chyba straciłam czujność. Bo było mi tak dobrze z nim, był zupełnie inny niż ex. A teraz mam uraz do facetów :| i miałam myśli, że nic mi się w życiu nie chce, nie uda. Mam taką sytuację, że nie chciałabym wrócić do mamy (problemy rodzinne) a tutaj mogę mieszkać tylko do lipca chyba że znajdę pracę... a ja szukam jej już od wielkanocy i były propozycje ale chyba na rozmowach za dużą stawkę im podałam czy co, nie wiem. Załamuje mnie ta sytuacja. Głównie to mnie męczy, a nie faceci. Bo jak mam zajęcie, to mi jest dobrze, czuję że żyję, rozwijam się. A jak siedzę, to mnie głupie myśli nachodzą
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 09:31   #718
Piorun_mnie_trzasnal
Rozeznanie
 
Avatar Piorun_mnie_trzasnal
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 943
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Szakal, też szukam sobie zajęć, byle by nie myśleć za dużo...
Ale trzymam kciuki za znalezienie pracy
Piorun_mnie_trzasnal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 09:34   #719
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Szakal, trzymam kciuki za znalezienie pracy. Też mam czasami takie okresy w życiu, że wydaje mi się, że już katastrofa, nic się nie udaje, nic nie jest tak jak powinno. A później zawsze się układało. Także nie trać nadziei, będzie dobrze.
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 10:42   #720
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

dziękuję
najgorsze że tutaj gdzie mieszkam nie mam za wielu znajomych
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-20 18:48:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:36.