Schudnij z Jillian Michaels - część III - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-16, 09:52   #691
Chlorella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

yourbody Na pewno spróbuję, byłam kiedyś na zajęciach zumby, ale po pierwszym razie się zniechęciłam i to nie dlatego, że ten typ ćwiczeń mi nie odpowiadał (bo bardzo lubię tańczyć), ale dlatego, że poziom grupy był wysoki i nie nadążałam ale w zaciszu domowym z youtubem to co innego

O dziwo nie umieram po moich wczorajszych "wyczynach"
__________________
Don't be a drag, just be a queen!
Chlorella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 13:45   #692
mavro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

BR week 2 day 4 i 6W6P day 3 zaliczone

Dziewczyny ćwiczące 6w6p - udaje Wam się robić ćwiczenie(lvl1) z podparciem na jednym ręku, druga wyprostowana nad głową i przyciąga się kolano do klatki? (nie pamiętam nazwy) Matko kochana, dla mnie jest to najcięższe, bo nie jestem w stanie wytrzymać. Jak Wy sobie z tym radzicie? Mogę mieć nadzieję, że dalej będzie lepiej?

Muszę się pochwalić, że widzę różnicę po ćwiczeniach z Jillian zrobiłam fotki przed BR, na razie się nie ważyłam/mierzyłam, ale po udach widać zarysy mięśni, a nie tylko zwały tłuszczu, ramiona też się niczego sobie się robią Po skończeniu wszystkich zestawów zrobię porównanie
Stosuję rady żywnościowe od Jill - to naprawdę działa!

Chciałabym podziękować Wam za rady dotyczące ćwiczenia w butach, jest znacznie lepiej, tak jak mówiłyście - walić sąsiadów, to mój trening i muszą te pół godziny/godzinę dziennie wytrzymać

sylwusia3688 -
mavro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 14:40   #693
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Mam teraz beznadziejny tydzień! Mam takie okropne wyrzuty i jestem zła. Nie ćwiczyłam wcale

Rano codziennie gdzieś musimy jeździć a potem na drugą zmianę do pracy Stanika nie mam, bo oczywiście nie dość, że w moim mieście były tylko 2 rodzaje to jeszcze beznadziejne. Muszę się wybrać do porządnego sklepu. Bo naprawdę biust przeszkadza mi niesamowicie przy ćwiczeniach i demotywuje to strasznie (zresztą całe gimnazjum i liceum miałam problem z bieganiem na wf-ie bo mi wstyd było za mój biust ).
Przyszła mi za to moja yerba, zrobiłam sobie dziś za mocną i była ohydna ale liczę na to, że następnym razem będzie lepiej i pohamuje moje łaknienie, żeby mi się tak nie chciało jeść.


Ech, ech, ech zlinczujcie mnie za ten mój brak organizacji czasu
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 14:48   #694
sylwusia3688
Rozeznanie
 
Avatar sylwusia3688
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 579
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Natus276 Pokaż wiadomość
Ech, ech, ech zlinczujcie mnie za ten mój brak organizacji czasu
Ależ bardzo proszę

__________________
Zaczynam nowe życie...

Jillian
Tiffoczki
Mel B
Zumba
sylwusia3688 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 14:59   #695
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez mavro Pokaż wiadomość
BR week 2 day 4 i 6W6P day 3 zaliczone

Dziewczyny ćwiczące 6w6p - udaje Wam się robić ćwiczenie(lvl1) z podparciem na jednym ręku, druga wyprostowana nad głową i przyciąga się kolano do klatki? (nie pamiętam nazwy) Matko kochana, dla mnie jest to najcięższe, bo nie jestem w stanie wytrzymać. Jak Wy sobie z tym radzicie? Mogę mieć nadzieję, że dalej będzie lepiej?
Knee raising in side plank, tiaaa, jakoś po 10 dniach zaczęłam to robić ze wszystkimi powtórzeniami Pierwsze jeszcze jako tako, ale po spider plank i mountain climbers na drugim totalnie wysiadałam i modliłam się Będzie lepiej, obiecuję

13! done. Jeszcze 8
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 17:38   #696
ewelinka2210
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 631
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

A ja dziś po pierwszym dniu shreda level 2 U mnie spadki też są, najwięcej pod pępkiem :-4 w 2 tygodnie
Sylwusia3638 - super masz spadki Fajnie, że idzie do przodu
Mavro a jakie są te rady żywieniowe Jill? To o czosnku, kofeinie itd.? O tym mówisz?
Natus276 a lubisz smakowe? Ja kupiłam yerba mate o smaku kakao i wanilii i jest całkiem niezła - może takiej spróbuj.
ewelinka2210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 17:38   #697
mavro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Knee raising in side plank, tiaaa, jakoś po 10 dniach zaczęłam to robić ze wszystkimi powtórzeniami Pierwsze jeszcze jako tako, ale po spider plank i mountain climbers na drugim totalnie wysiadałam i modliłam się Będzie lepiej, obiecuję

13! done. Jeszcze 8

Baardzo wielkie dzięki! jak przeczytałam nazwę, to od razu włączył mi się głos Jill w głowie i powiedziałam "o nieee, tylko nie to.."
Matallewar - naprawdę dodałaś mi otuchy, będę o tym pamiętać jutro w trakcie ćwiczeń-> "mówiła, że będzie lepiej, mówiła, że będzie lepiej"
mavro jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 19:25   #698
izotropia
Rozeznanie
 
Avatar izotropia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 726
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez sylwusia3688 Pokaż wiadomość
Wczoraj zakończyłam level 1 shreda i dzisiaj zrobiłam pomiary. Są małe spadki

Przed/Po lvl 1
Ramię - 29/29
Talia - 77/75,5
Boczki - 97/95
Pupa -104/104
Udo - 60/59
Nad kolanem - 47/46
Łydka - 38/38
Cytat:
Napisane przez ewelinka2210 Pokaż wiadomość
A ja dziś po pierwszym dniu shreda level 2 U mnie spadki też są, najwięcej pod pępkiem :-4 w 2 tygodnie
super, że macie spadki mam nadzieję, że i jak po pierwszym levelu też się jakimiś pochwalę i prawdę mówiąc najbardziej podoba mi się to -4 pod pępkiem ) ja najbardziej zwracam uwagę na okolice brzucha, bo tam mam najwięcej zbędnego tłuszczu... reszta ujdzie, ale to jest straszne...
jeszcze trochę ogarnąć wszystko a później trening aż się chce ) dzięki Dziewczyny, za motywację tymi wynikami
izotropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 19:30   #699
yourbody
Raczkowanie
 
Avatar yourbody
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 114
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Dziś pierwszy raz piłam odżywkę białkową i zrobiłam killer abs lvl 2 i BR tydzień drugi (jutro koniec i tydzień 3 start w niedzielę)
__________________
Zapraszam na mój fit blog gdzie znajdziesz treningi, zdrową dietę, przepisy i ciekawostki.

www.yourbodyblog.pl
fanpejcz https://www.facebook.com/djnatusia

Start 02.01.2013r. - 68,7 kg
Obecnie - 60,2kg
Cel - 59 kg
yourbody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 19:38   #700
sylwusia3688
Rozeznanie
 
Avatar sylwusia3688
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 579
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez izotropia Pokaż wiadomość
super, że macie spadki mam nadzieję, że i jak po pierwszym levelu też się jakimiś pochwalę i prawdę mówiąc najbardziej podoba mi się to -4 pod pępkiem ) ja najbardziej zwracam uwagę na okolice brzucha, bo tam mam najwięcej zbędnego tłuszczu... reszta ujdzie, ale to jest straszne...
jeszcze trochę ogarnąć wszystko a później trening aż się chce ) dzięki Dziewczyny, za motywację tymi wynikami
U mnie też właśnie z brzuchem najgorzej Wyhodowałam oponę Mam nadzieję, że za jakiś czas zniknie...
__________________
Zaczynam nowe życie...

Jillian
Tiffoczki
Mel B
Zumba
sylwusia3688 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 19:55   #701
mavro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

ewelinka2210 - są to rady i przepisy z jej książki. Na śniadanie owsianka, jedzenie co 4 godziny, nie jedzenie węglowodanów po 21, smażenie na dobrych tłuszczach w szczególności kokosowym, pełnoziarniste makarony i tak dalej. Zdarzają sie grzeszki w postaci alkoholu i słodyczy, ale cały czas mam w głowie jej rady. W sklepie wiem, co wybierać, patrzę na skład. Kupiłam drugą jej książkę i nie żałuję, ani jednej ani drugiej. Plan zaczęłam wraz z początkiem BR, czyli od zeszłego poniedziałku. Bardzo czuję różnicę zarówno po ubraniach, jak i energii, pozytywnym nastawieniu i dużej koncentracji. Mam tyle siły, że ćwiczę dwa razy dziennie i wciągnęłam w mój nowy "Jill-style" TŻ Ćwiczy ze mną, je ze mną - nie ma wyboru :P On także widzi różnicę, więc to naprawdę duży sukces dla kogoś, kto ledwie dobiegał do autobusu i jadł kebaby;P

Edytowane przez mavro
Czas edycji: 2014-01-16 o 19:57
mavro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 21:42   #702
mavro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Dla tych, którzy potrzebują motywacji - na tapetę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Jill.jpg (63,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (24,3 KB, 15 załadowań)
mavro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 22:48   #703
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Nie związane z tematem:
Spróbowałam krótki filmik zumby, taki dla początkujących, a i tak nie mogłam nadążyć, z pauzą zbyt dużo zachodu. Za to już czuję dumę, która czeka na mnie po opanowaniu ruchów
Yerbę też piłam. Nie zauważyłam niczego w postaci hamowania łaknienia (a wypiłam kilka 0,5kg torebek), pobudzała jak kawa, to na plus i w smaku też dobra (nie smakowała mi tylko z pomarańczą). Zrezygnowałam ze względu na sposób przyrządzania, szybkiego zużycia i wysokiej ceny.

Związane z tematem:
Dzisiaj rest day, przeszukałam trochę wątek i doszłam do wniosku, że po skończeniu BR zaczynam Ripped
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 00:14   #704
izotropia
Rozeznanie
 
Avatar izotropia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 726
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Najgorsza jest chęć natychmiastowego zobaczenia wyniku to mnie gubi;( teraz tłumaczę sobie, że nie przytyłam w ciągu tygodnia, żeby już widzieć efekty... staram się jak mogę, powiedzmy, że daję radę z Jillian, a raczej z Anitą? Plusem jej treningów jest dla mnie ich czas, jakoś łatwiej jest mi pomyśleć "ej to tylko 30min, przecież masz tyle czasu i siły, żeby się ruszyć z fotela..." bo dłuższe programy mnie zniechęcają, przez brak kondycji, przecież padnę w połowie, bez sensu, a tu daję radę... nie umiem tylko pompek ;( tzn kilka damskich chyba mi wychodzi..
__________________
Człowiek to rzeczownik, a rzeczownikiem rządzą przypadki.
Krystyna Siesicka

Edytowane przez izotropia
Czas edycji: 2014-01-17 o 01:02
izotropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 07:32   #705
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez mavro Pokaż wiadomość
Dla tych, którzy potrzebują motywacji - na tapetę
Swietne, to drugie wedruje do mnie na tapete!
Zastanawiam, się który workout Jillian wymaga najmniej hantli/maty.
Jade na weekend i chce tam pocwiczyc niestety nie ma sprzetu a nie chce wozic sie z hantlami pociagiem.
Mysle o 6w6p level 1, obejdzie sie bez ciezarkow ale znowu ciezko bez maty
Ripped level 1 malo na podłodze ale dużo hantli...

Macie jakies propozycje? Poprosze szybko TŻ zeby mi sciagnal cos
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 07:54   #706
ewelinka2210
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 631
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Swietne, to drugie wedruje do mnie na tapete!
Zastanawiam, się który workout Jillian wymaga najmniej hantli/maty.
Jade na weekend i chce tam pocwiczyc niestety nie ma sprzetu a nie chce wozic sie z hantlami pociagiem.
Mysle o 6w6p level 1, obejdzie sie bez ciezarkow ale znowu ciezko bez maty
Ripped level 1 malo na podłodze ale dużo hantli...

Macie jakies propozycje? Poprosze szybko TŻ zeby mi sciagnal cos
Do kickboxing workout nie potrzebujesz żadnej maty ani hantli. To może sobie na weekend spróbuj?
Izotropia efekt w końcu będzie - niestety tyje się szybciej niż chudnie, ale będzie dobrze - zobaczysz Ty dziś 5 dzień? Na pewno niektóre ćwiczenia już łatwiej idą
Mavro - dzięki Książkę planuje kupić, ale w sumie do tych rad się już stosowałam, nie wiedząc że ona je zaleca

Edytowane przez ewelinka2210
Czas edycji: 2014-01-17 o 13:37
ewelinka2210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 07:59   #707
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez ewelinka2210 Pokaż wiadomość
Do kickboxing workout nie potrzebujesz żadnej maty ani hantli. To może sobie na weekend spróbuj?
Izotropia efekt w końcu będzie - niestety tyje się szybciej niż chudnie, ale będzie dobrze - zobaczysz Ty dziś 5 dzień? Na pewno nie które ćwiczenia już łatwiej idą
Mavro - dzięki Książkę planuje kupić, ale w sumie do tych rad się już stosowałam, nie wiedząc że ona je zaleca
Oo, dzieki za pomysł. nigdy wczesniej tego nie cwiczylam bo nie jestem zbyt wielka fanka ale może warto sprobować, a on jest dostęny na youtube?

Dziewczyny jakie ksiazki Jillian macie? Ja mam jedna ale nie pamietam tytułu, ale to jest taka jedna z pierwszych jej chyba. Czaje sie na "slim for life" albo "master your metabolism" ale niewiem jak sie zdecydowac, pewnie z czasem kupie obie
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 08:20   #708
ewelinka2210
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 631
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Novotna to jest niby kickboxing, ale ćwiczy wszystko (brzuch może najmniej), ale fajnie wycisk daje Takie na weekend jak nie możesz ze sprzętem ćwiczyć to ok.
Ja żadnej nie mam, dopiero planuję się zaopatrzyć
ewelinka2210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 08:24   #709
mavro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Z książek Jill mam: Opanuj swój metabolizm (kupiłam i zeskanowałam, także jak ktoś chce, mogę wysłać) oraz Bez ograniczeń. Twoje życie może być wyjątkowe. Chyba ściągnę w wersji angielskiej co jest na necie

Kickboxing rzeczywiście daje wycisk, może akurat Ci podpasuje

Edytowane przez mavro
Czas edycji: 2014-01-17 o 08:25
mavro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 09:02   #710
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez mavro Pokaż wiadomość
Z książek Jill mam: Opanuj swój metabolizm (kupiłam i zeskanowałam, także jak ktoś chce, mogę wysłać) oraz Bez ograniczeń. Twoje życie może być wyjątkowe. Chyba ściągnę w wersji angielskiej co jest na necie

Kickboxing rzeczywiście daje wycisk, może akurat Ci podpasuje
Chetnie bym przygarnela ksiazeczki na maila, choc pewnie jak mi sie spodoba to i tak kupie bo lubie drukowane ksiazki.

Dobra, to wygral kickbox na weekend, tylko czy on jest na YT?
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 09:42   #711
Chlorella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Dobra, to wygral kickbox na weekend, tylko czy on jest na YT?
Jeśli chodzi o to http://www.youtube.com/watch?v=x9avonsRVok to jest

Ja widziałam ostatnio na allegro tę książkę "Bez ograniczeń" i zastanawiam się nad zakupem.
__________________
Don't be a drag, just be a queen!
Chlorella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 09:44   #712
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Chlorella Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o to http://www.youtube.com/watch?v=x9avonsRVok to jest

Ja widziałam ostatnio na allegro tę książkę "Bez ograniczeń" i zastanawiam się nad zakupem.

Dzieki! Na wizażanki zawsze mozna liczyc

Mam książke "Winning by losing" ale nie powaliła mnie.
Troche psychologicznego podejscia do odchudzania, zasady zywienia, treningi i tyle. W sumie fajna na poczatek.
__________________

Edytowane przez _Novotna_
Czas edycji: 2014-01-17 o 11:09
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 10:43   #713
mavro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Chlorella Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o to http://www.youtube.com/watch?v=x9avonsRVok to jest

Ja widziałam ostatnio na allegro tę książkę "Bez ograniczeń" i zastanawiam się nad zakupem.
Jak chcesz to Ci zeskanuję żebyś wiedziała, czy warto mieć oryginał

Edytowane przez mavro
Czas edycji: 2014-01-17 o 10:49
mavro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:29   #714
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

14!
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:54   #715
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez mavro Pokaż wiadomość
ewelinka2210 - są to rady i przepisy z jej książki. Na śniadanie owsianka, jedzenie co 4 godziny, nie jedzenie węglowodanów po 21, smażenie na dobrych tłuszczach w szczególności kokosowym, pełnoziarniste makarony i tak dalej. Zdarzają sie grzeszki w postaci alkoholu i słodyczy, ale cały czas mam w głowie jej rady. W sklepie wiem, co wybierać, patrzę na skład. Kupiłam drugą jej książkę i nie żałuję, ani jednej ani drugiej. Plan zaczęłam wraz z początkiem BR, czyli od zeszłego poniedziałku. Bardzo czuję różnicę zarówno po ubraniach, jak i energii, pozytywnym nastawieniu i dużej koncentracji. Mam tyle siły, że ćwiczę dwa razy dziennie i wciągnęłam w mój nowy "Jill-style" TŻ Ćwiczy ze mną, je ze mną - nie ma wyboru :P On także widzi różnicę, więc to naprawdę duży sukces dla kogoś, kto ledwie dobiegał do autobusu i jadł kebaby;P
Cytat:
Napisane przez mavro Pokaż wiadomość
Z książek Jill mam: Opanuj swój metabolizm (kupiłam i zeskanowałam, także jak ktoś chce, mogę wysłać) oraz Bez ograniczeń. Twoje życie może być wyjątkowe. Chyba ściągnę w wersji angielskiej co jest na necie
Cytat:
Napisane przez mavro Pokaż wiadomość
Jak chcesz to Ci zeskanuję żebyś wiedziała, czy warto mieć oryginał
Ja bym była wdzięczna za wysłanie skanów tej książki Bez Ograniczeń. Opanuj swój Metabolizm mam i czytam ją już 2 raz - jest świetna
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 12:17   #716
Chlorella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez mavro Pokaż wiadomość
Jak chcesz to Ci zeskanuję żebyś wiedziała, czy warto mieć oryginał
Jeśli to nie problem, to poproszę dzięki!
__________________
Don't be a drag, just be a queen!
Chlorella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 13:14   #717
mavro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Jasne, zeskanuję gdy tylko będę miała chwilę. Trochę to jednak zajmuje, a w ten weekend mam 3 ważne zaliczenia, także w okolicach niedzieli/poniedziałku będę rozsyłać Kto jest zainteresowany - podsyłajcie adresy na prv
mavro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 13:29   #718
ewelinka2210
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 631
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

mavro ja też proszę o książki pewnie i tak kiedyś kupię, ale już bym chętnie przeczytała
A wiecie może któraś coś na temat programu kickboxing fastfix? Jak to się robi? Bo to są 3 programy po 20 min każdy na inną partię ciała, tylko nie wiem, czy się robi na raz, czy każdego dnia co innego? To bym na wieczór robiła, bo rano robię shreda a wieczorami kickboxing workout, ale myślę o urozmaiceniu.
Novotna przepraszam wcześniej pytałaś czy jest na yt, ale jak zaczęłam odpisywać to mi to pytanie umknęło

Edytowane przez ewelinka2210
Czas edycji: 2014-01-17 o 13:38
ewelinka2210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 16:04   #719
sylwusia3688
Rozeznanie
 
Avatar sylwusia3688
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 579
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

mavro ja też bym prosiła o skany

1 dzień levelu 2 shreda za mną... Nie będę więcej narzekać na level 1 Wykończyła mnie Jillian dzisiaj
__________________
Zaczynam nowe życie...

Jillian
Tiffoczki
Mel B
Zumba
sylwusia3688 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 19:13   #720
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Udało mi się znaleźć sklep w okolicy ze stanikiem sportowym dobrej jakości i dużym rozmiarem, w poniedziałek jak dobrze pójdzie ( i dopasuję coś na te moje nieszczęsne dobrodziejstwa) kupuję panache sport wykosztuję się, mój TŻ też już zęby zacisnął jak mu powiedziałam cenę, ale nawet przyszłą teściowa, matka jego rodzona mu powiedziała, że ma nie narzekać tylko zadbać o to co lubi

Postanowiłam więc, że jak kupię startuje ze shredem od nowa i nie ma przebacz, zrobię regularnie bez przerywania, nie to co teraz. Do tego dodam jakieś cardio Jillian do tego chyba parę razy w tygodniu z tych zestawów bez określonych częstotliwości, bo ponoć cardio najlepsze na spalanie tłuszczu, nie?

Zmotywowało mnie jak stanęłam dziś na wagę Nie wiem kiedy ja się tego pozbędę co wyhodowałam, ale jestem przerażona.


mavro czy ja też mogę prosić o skany książek?
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -

Edytowane przez Natus276
Czas edycji: 2014-01-17 o 19:15
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-14 17:36:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.