Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty? - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-28, 20:02   #691
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Ehh to szkoda Ale tak myślałam,że będą szerokie z tego co widać na zdjęciu. Kurde, 65F to nie duży rozmiar,a ramiączka jak przy stanikach na bardzo duże piersi
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 20:41   #692
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Ehh to szkoda Ale tak myślałam,że będą szerokie z tego co widać na zdjęciu. Kurde, 65F to nie duży rozmiar,a ramiączka jak przy stanikach na bardzo duże piersi
Masz racje, moim zdaniem moje 60H jest biustem bardzo średniej wielkosci, w koncu liczac realna roznice obwodow nie mierzonych scisle tylko normalnie, tak jak to widza osoby postronne, to jest raptem 20 cm roznicy (!!!) 76-96/ scisle 72, czyli 24 cm roznicy, co tez nie jest wynikiem imponujacym. Przy 60 robi sie jednak az 36 cm ... Prawdziwe 'balony' No a Curvy Kate robi strasznie zabudowane staniory z ramiaczkami na pilki lekarskie
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 20:47   #693
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Wiecie co?
W Cubusie wypatrzyłam jeden model z obwodem 65 i miseczką B (według tabelki powinnam mieć własnie 65B) i mówę całkiem powaznie że ledwo się mogłam dopiąć na ostatnią haftkę (tę która daje najszerszy obwód - wiecie, tę pierwszą z brzegu) a po dopięciu się prawie nie mogłam oddychać, w dodatku miseczki byly tak małe, o wiele mniejsze niż 70B z H&M....
To dobieranie idealnego stanika to chyba nie dla mnie, taki chyba nie istnieje.
Musze przywyknać do jak narazie nalepszego rozwiazania czyli 70B

Edytowane przez 201707171556
Czas edycji: 2008-12-28 o 20:49
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 20:48   #694
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Freya też nie grzeszy cienkimi ramiączkami Z powodu tych grubaśnych ramiączek nie kupiłam Pollyanny w rozmiarze 60F.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 20:52   #695
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Wiecie co?
W Cubusie wypatrzyłam jeden model z obwodem 65 i miseczką B (według tabelki powinnam mieć własnie 65B) i mówę całkiem powaznie że ledwo się mogłam dopiąć na ostatnią haftkę (tę która daje najszerszy obwód - wiecie, tę pierwszą z brzegu) a po dopięciu się prawie nie mogłam oddychać, w dodatku miseczki byly tak małe, o wiele mniejsze niż 70B z H&M....
To dobieranie idealnego stanika to chyba nie dla mnie, taki chyba nie istnieje.
Musze przywyknać do jak narazie nalepszego rozwiazania czyli 70B
Bo 65B bedzie mialo zawsze mniejsze miseczki niz 70B.
Skoro byly za male to moglas sprobowac 65C albo 65D bo obwod mogl byc ''za ciasny'' wlasnie z powodu za malej miseczki
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 08:44   #696
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Chętnie dołączę do wątku biustonoszowego.
Obecnie posiadam (1) stanik - Tango Plunge II w rozmiarze 65D (ex 75B).
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 09:07   #697
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Witamy i się cieszymy
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 09:42   #698
ciachu
Raczkowanie
 
Avatar ciachu
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 95
...

...
__________________

brak czasu na wizaz.. na czas nieokreślony -_-.

Edytowane przez ciachu
Czas edycji: 2009-02-22 o 17:25
ciachu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 09:59   #699
patryssska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 69
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Mam pytanie odnośnie zakupów przez Internet. Na dopasowana.pl jest napisane, że 'Prawdopodobny czas realizacji Twojego zamówienia wyniesie 24h.' Czyli kiedy przesyłka będzie?
No i czy ma któraś
biustonosz Romantica firmy Milena i Portia czarna firmy Curvy Kate i czy jest zadowolona. Bo właśnie te mi się podobają, cena nie jest zbyt parząca i chciałabym je zamówić jako pierwsze dobrze dopasowane biustonosze.
patryssska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 10:03   #700
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez patryssska Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie zakupów przez Internet. Na dopasowana.pl jest napisane, że 'Prawdopodobny czas realizacji Twojego zamówienia wyniesie 24h.' Czyli kiedy przesyłka będzie?
Według mnie to znaczy, że dopasowana wyśle biustonosz w ciągu 24h od otrzymania przelewu, no chyba, że wybierzesz przesyłkę za pobraniem wówczas pewnie w ciągu 24h od złożenia zamówienia. Trudno powiedzieć kiedy taka przesyłka do Ciebie dotrze, bo to zależy głównie od poczty. A tak naprawdę znaczy to tyle, że mają ten biustonosz w sklepie i nie muszą sprowadzać od dystrybutora/producenta etc.

Edytowane przez agta85
Czas edycji: 2008-12-29 o 10:04
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 10:10   #701
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez patryssska Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie zakupów przez Internet. Na dopasowana.pl jest napisane, że 'Prawdopodobny czas realizacji Twojego zamówienia wyniesie 24h.' Czyli kiedy przesyłka będzie?
No i czy ma któraś
biustonosz Romantica firmy Milena i Portia czarna firmy Curvy Kate i czy jest zadowolona. Bo właśnie te mi się podobają, cena nie jest zbyt parząca i chciałabym je zamówić jako pierwsze dobrze dopasowane biustonosze.
Ja pare tygodni temu w niedziele wieczorem zamowiłam Portie Curvy Kate na dopasowanej.pl (24h). Doszła do mnie w środę. Bardzo podobał mi się ten biustonosz, ale stwierdziłam, że musze mieć większy rozmiar (misek).
Jakoś przed świętami jeszcze odesłałam im, ale do dziś nowy nie doszedł
Z utęsknieniem czekam na paczkę
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 10:20   #702
patryssska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 69
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Ja pare tygodni temu w niedziele wieczorem zamowiłam Portie Curvy Kate na dopasowanej.pl (24h). Doszła do mnie w środę. Bardzo podobał mi się ten biustonosz, ale stwierdziłam, że musze mieć większy rozmiar (misek).
Jakoś przed świętami jeszcze odesłałam im, ale do dziś nowy nie doszedł
Z utęsknieniem czekam na paczkę
A ładnie się prezentuje?
mimo większego rozmiaru misek, czy ładnie na ciele wygląda, bo na modelkach tam - wiadomo, troszkę inaczej niż w rzeczywisiości :P
Przynajmniej tak mi się wydaje
patryssska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 10:55   #703
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Dziewczyny - doświadczone - doradźcie proszę.

Spodobało mi się na dopasowanej kilka modeli Curvy Kate (Emily, Princess, Portia), ale nie wiem jak ugryźć tą rozmiarówkę. Do tej pory z angielskich staników mam tylko Freyę Polyannę w rozmiarze 30G - miseczki raczej dobre, chociaż zdarza się bułkowanie, pod biustem mogłoby być ciut ciaśniej. Mierzyłam swego czasu nieco modeli Panache, ale G było za duże, 30 pod biustem również (nie wiem, czy są podobne do Curvy Kate, dlatego opisuję jak leci). W miarę dobry był zdaje się 28 lub 30 FF, coś z maskaradek, już nie pamiętam.

W Curvy Kate celować w 28, czy 30 (ściśliwce, czy rozciągliwce?), miseczkę G, GG, a może mniejszą?

Z polskich noszę Melissę, ale to się kompletnie nie przekłada - noszę 60K, 65J i jest OK.

W biuście coś koło 96 cm - ze sporymi wahaniami (ale jest dosyć obwisły i niekrągły w górnej części, a bardzo krągły w dolnej), pod biustem 74 cm i raczej tendencja spadkowa.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 11:25   #704
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

doris ja od siebie moge tylko powiedziec, ze emily dosyc szybko się rozciąga, u mnie po tygodniu zrobiła się nieco luźniejsza.

Dzisiaj pierwszy raz mam na sobie moją nową fiestę panache bardzo wygodna, fiszbiny nie wbijają się tak jak w emily i dobrze zbiera wszystke boczne tłuszczyki. Wygląda trochę pancernie, ale mnie to akurat nie przeszkadza
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 11:46   #705
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
doris ja od siebie moge tylko powiedziec, ze emily dosyc szybko się rozciąga, u mnie po tygodniu zrobiła się nieco luźniejsza.

Dzisiaj pierwszy raz mam na sobie moją nową fiestę panache bardzo wygodna, fiszbiny nie wbijają się tak jak w emily i dobrze zbiera wszystke boczne tłuszczyki. Wygląda trochę pancernie, ale mnie to akurat nie przeszkadza
Dzięki Ally5. Czyli raczej rozciągliwce z tej Curvy Kate. Czyli musiałabym celować w 28, ale jaka miska?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 11:48   #706
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - doświadczone - doradźcie proszę.

Spodobało mi się na dopasowanej kilka modeli Curvy Kate (Emily, Princess, Portia), ale nie wiem jak ugryźć tą rozmiarówkę. Do tej pory z angielskich staników mam tylko Freyę Polyannę w rozmiarze 30G - miseczki raczej dobre, chociaż zdarza się bułkowanie, pod biustem mogłoby być ciut ciaśniej. Mierzyłam swego czasu nieco modeli Panache, ale G było za duże, 30 pod biustem również (nie wiem, czy są podobne do Curvy Kate, dlatego opisuję jak leci). W miarę dobry był zdaje się 28 lub 30 FF, coś z maskaradek, już nie pamiętam.

W Curvy Kate celować w 28, czy 30 (ściśliwce, czy rozciągliwce?), miseczkę G, GG, a może mniejszą?

Z polskich noszę Melissę, ale to się kompletnie nie przekłada - noszę 60K, 65J i jest OK.

W biuście coś koło 96 cm - ze sporymi wahaniami (ale jest dosyć obwisły i niekrągły w górnej części, a bardzo krągły w dolnej), pod biustem 74 cm i raczej tendencja spadkowa.

hej ja mam podobne rozmiary i tez mam pasujaca polly i jak mierzulam curvy kate to fiszbiny mialam na plecach miseczki raczej standart pisalam pare stron wczesniej
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 12:01   #707
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
hej ja mam podobne rozmiary i tez mam pasujaca polly i jak mierzulam curvy kate to fiszbiny mialam na plecach miseczki raczej standart pisalam pare stron wczesniej
Wiem, że to szerokofiszbinowce, ale tak mi się podobają i do tego w miarę OK ceny - poniżej 100 zł. Wszystkie modele mają aż tak szerokie fiszbiny? O Melissie słyszałam podobne opinie, a noszę i są OK.

Coś czuję, że czeka mnie wyprawa do Katowic, po jakąś Freyę. Czyli 200 zł nie moje. Będę płakać...
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 12:35   #708
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

moja emily w stanie spoczynku nie ma szerokich fiszbin, ale kiedy ją ubiorę to rozciągają się dosyc łatwo razem z obwodem i wtedy faktycznie robią się szerokie i miski tez przez to trochę zmieniają kształt. Mimo wszystko luubię ten stanik. Jest naprawdę śliczny
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 15:41   #709
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

no wg mnie maja okropnie szerokie fiszbiny i do tego rozstawiaja piersi na boki przynajmniej moje i nie wyglada to fajnie a mamy podobne wymiary ja pod mam 72 jakos i mierzylam 60 w biuscie aktualnie 95 cm i G robilo buly i rozplaszczalo biust a GG mialo fiszbiny az na plecach i biust pod pachy wlatywal przez to ze wlasnie sie te fiszbiny tak ukladaly mierzyalm taka niebieska z pomaranczowymi wstazkami
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 16:15   #710
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez patryssska Pokaż wiadomość
A ładnie się prezentuje?
mimo większego rozmiaru misek, czy ładnie na ciele wygląda, bo na modelkach tam - wiadomo, troszkę inaczej niż w rzeczywisiości :P
Przynajmniej tak mi się wydaje
Mi się w rzeczywistości bardziej podoba niż na zdjęciach Naprawdę prezentuje się bardzo ładnie.
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 19:31   #711
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - doświadczone - doradźcie proszę.

Spodobało mi się na dopasowanej kilka modeli Curvy Kate (Emily, Princess, Portia), ale nie wiem jak ugryźć tą rozmiarówkę. Do tej pory z angielskich staników mam tylko Freyę Polyannę w rozmiarze 30G - miseczki raczej dobre, chociaż zdarza się bułkowanie, pod biustem mogłoby być ciut ciaśniej. Mierzyłam swego czasu nieco modeli Panache, ale G było za duże, 30 pod biustem również (nie wiem, czy są podobne do Curvy Kate, dlatego opisuję jak leci). W miarę dobry był zdaje się 28 lub 30 FF, coś z maskaradek, już nie pamiętam.

W Curvy Kate celować w 28, czy 30 (ściśliwce, czy rozciągliwce?), miseczkę G, GG, a może mniejszą?

Z polskich noszę Melissę, ale to się kompletnie nie przekłada - noszę 60K, 65J i jest OK.

W biuście coś koło 96 cm - ze sporymi wahaniami (ale jest dosyć obwisły i niekrągły w górnej części, a bardzo krągły w dolnej), pod biustem 74 cm i raczej tendencja spadkowa.
Pisalam juz troszke wczesniej, ale powtorze tak na szybko bo mam podobne wymiary ( 72/96)
mam Portie i Emily, Portia 28HH a Emily 28 H (wlasnie Portia ma nieco mniejsza miseczke wiec trzeba wziac o jedna wiecej), fiszbiny szeeerokie, ramiaczka rowniez szeroko rozstawione, ale jak to przemyslalam to stwierdzilam ze przynajmniej te buleczki spod paszki same sie tam mieszcza, nic nie musze sama wygarniac.
Poza tym biust bardzo ladnie wyglada, naprawde polecam. Ale wez sobie na poczatek przedluzke, bo nieco przyciasne, potem sie ladnie dopasowuja

Edytowane przez dudkaaa
Czas edycji: 2008-12-29 o 19:42
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 19:33   #712
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Ja mam CurvyKate Portię 60G. Miałam też Princessę i Portię 60F i w rozmiarze F nie było widać, że to szerokofiszbinowiec, dopiero w G to zobaczyłam Ale te fiszbiny mi nie przeszkadzają. (a propo Portii i Princessy 28F to sprzedałam je dzięki temu forum).
Emily jest bardziej rozciągliwa niż Portia i ma większe miski. Portia ma niby standardowe miseczki, ale ze względu na fason ma trochę tendencję do bułkowania. Mi piersi na boki nie rozstawiają, wręcz przeciwnie, bardzo ładnie je modelują (Emily i Princessa trochę ładniej niż Portia, ale Portia najbardzioej ścisła dlatego ją zostawiłam).

Ja dzisiaj odebrałam zamówienie z brastopu. Kupiłam stroje kąpielowe:
1. Panache Quayside Swimsuit Red/White 30F
2. Panache Paradiso Bikini Magenta 30F
i stanik Panache Inferno Multiway Biszkoptowe 28G

Pomimo tego, że zakupy mogły być bardziej ścisłe, to jestem bardzo zadowolona

Cytat:
Pisalam juz troszke wczesniej, ale powtorze tak na szybko bo mam podobne wymiary ( 72/96)
mam Portie i Emily, Portia 28HH a Emily 60 H (wlasnie Emily ma nieco mniejsza miseczke wiec trzeba wziac o jedna wiecej), fiszbiny szeeerokie, ramiaczka rowniez szeroko rozstawione, ale jak to przemyslalam to stwierdzilam ze przynajmniej te buleczki spod paszki same sie tam mieszcza, nic nie musze sama wygarniac.
Poza tym biust bardzo ladnie wyglada, naprawde polecam. Ale wez sobie na
poczatek przedluzke, bo nieco przyciasne, potem sie ladnie dopasowuja
Chyba trochę za bardzo zaniżasz obwód. Jak się kupuje stanik, to powinien on ciasno leżeć na najluźniejszej hafce, ale nie aż do tego stopnia, żeby przedłużkę nosić. Póżniej się przechodzi na środkową i ostatnią hafkę. Na 72 pod biustem 65tka powinna spokojnie wystarczyć. (moja mama ma tyle pod biustem i mierzyła moje staniki - zapnie się, ale tak ją ściska, że widać, że za ciasne i te 5 cm więcej jest potrzebne).
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G

Edytowane przez luizka__
Czas edycji: 2008-12-29 o 19:40
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 20:01   #713
wilczyca
Zadomowienie
 
Avatar wilczyca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 869
GG do wilczyca
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - doświadczone - doradźcie proszę.

Spodobało mi się na dopasowanej kilka modeli Curvy Kate (Emily, Princess, Portia), ale nie wiem jak ugryźć tą rozmiarówkę. Do tej pory z angielskich staników mam tylko Freyę Polyannę w rozmiarze 30G - miseczki raczej dobre, chociaż zdarza się bułkowanie, pod biustem mogłoby być ciut ciaśniej. Mierzyłam swego czasu nieco modeli Panache, ale G było za duże, 30 pod biustem również (nie wiem, czy są podobne do Curvy Kate, dlatego opisuję jak leci). W miarę dobry był zdaje się 28 lub 30 FF, coś z maskaradek, już nie pamiętam.

W Curvy Kate celować w 28, czy 30 (ściśliwce, czy rozciągliwce?), miseczkę G, GG, a może mniejszą?

W biuście coś koło 96 cm - ze sporymi wahaniami (ale jest dosyć obwisły i niekrągły w górnej części, a bardzo krągły w dolnej), pod biustem 74 cm i raczej tendencja spadkowa.
Ja mam pod biustem jakieś 71-72 a w biuście jakieś 94 - 95 i mam Portię 30G, teraz zamówiłam też Emily 28 GG (na wszelki wypadek z przedłużką) ale jeszcze nie wiem czy będzie dobra. Portia już trochę mi bułkuje bo przytyłam, ale jak schudnę będzie znowu dobra
W sklepie mierzyłam mnóstwo Freyi które podobno są dużomiseczkowe, więc mierzyłam FF i były dobre. Na pewno nie doradzałabym Ci mniejszej niż G, raczej 30GG albo 28H chociaż ekspert ze mnie żaden
__________________
"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"
- George Eliot
wilczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 20:04   #714
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez patryssska Pokaż wiadomość

No i czy ma któraś
biustonosz Romantica firmy Milena i Portia czarna firmy Curvy Kate i czy jest zadowolona. Bo właśnie te mi się podobają, cena nie jest zbyt parząca i chciałabym je zamówić jako pierwsze dobrze dopasowane biustonosze.
Ja dostalam te 2 pod choinke od TZ Romantica jest bardzo ladna na zywo, powiedzialam TZ,zeby wzial 65, bo podobno bywaja scisliwe te Mileny, wiec mam 65F na wymiary 67/87 czy tam 8 Teraz mysle,ze moze 60tka bylaby znosna,ale ta 65 jest okej,zreszta chcialam miec jeden nie az tak scisly I miseczka jest idealna na moj wymiar. Robi delikatna kreseczke, mozna sobie wlozyc poduszeczki Minusem jest to,ze jest tylko 2stopniowe zapiecie i to na 1 rzadek, na plecach bardzo mam stosunkow cienki paseczek materialu
Portie mam czarna 28FF, nosilam do tej pory 28F,ale wieksza piers zaczela bulkowac juz. Niestety wbija sie mocno w mostek,mam nadzieje,ze sie jakos przyzwyczaimy do siebie O Portii duzo bylo napisane, poszukaj w tej tabelce prawdziwych rozmiarow czy jakos tak
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 20:26   #715
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Dziewczyny - dudkaaa, luizka_, wilczyca - jesteście super. Dziękuję również kasiek87 - mam na uwadze Twoje zastrzeżenia co do szerokich fiszbin. Szukałam takich właśnie konkretnych opisów, konkretnych porad. Na Lobby biuściastych jest temat o Curvy Kate, ale tak napaćkane i jakoś zamieszane, że trudno znaleźć konkretne porady. Bardzo Wam dziękuję, jeszcze się pomierzę, pomyślę i chyba zaryzykuję w końcu zamówienie. Zawsze przecież mogę odesłać. Zawsze można na Was liczyć, wielkie dzięki!

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2008-12-29 o 20:27
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 20:47   #716
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Mój nowy nabytek panache, na 1 fotce jak sobie poukładam, na 2giej jak zrobię kilka wymachów rękami i wyłażą te wałeczki podpachowe. To tak jest zawsze czy tylko ja tak mam?
Zdjęcie z boku zamieszczę jak się wydepiluję
Jak na mój gust to masz kompletnie źle dobrany fason i za duże miseczki.
Wrażenie jest takie, ze zaraz pod broda będziesz miała ten biustonosz w dodatku odstaje góra od piersi choć ramiączka jak widzę zaciągnięte ma maksa. Biustonosz od góry tez ma gładziutko przylegać do piersi! Nic nigdzie nie moze odstawać.
Ramiaczka wżynają Ci się w boki ramion, IMO poszukaj stanika mniej zabudowanego, który zbierze trochę piersi ku srodkowi a ramiączka będzie miał niżej i bliżej siebie, czyli dalej od fiszbiny.



Jesli pierś jest "wklęsła" od góry a rant biustonosz odstaje - to znaczy ze pierś w miseczce po prostu wisi zamiast być podparta
Fajnie póki piersi młode i same się trzymają, a za parę lat... witajcie plaszczaki.

Chyba kobiety wpadłyście z przesady w przesadę, rzeczywiście większośc kobiet nosi biustonosze za luźne w obwodzie i maławe w miseczkach, ale Wy chyba przeginacie z wielkoscią miseczki- wcale większa nie znaczy lepsza, nie zawsze wyłażenie piersi bokiem oznacza za małej miseczki- miseczka moze być dobrego rozmiaru ale skrojona nie do waszej sylwetki - o złym rozstawie po prostu. Trzeba poszukac nie tylko wymiaru ale jeszcze rozstawu miseczek i kszatłtu.




Widziałam tu jedną dobrą radę- dobrze dobrany stanik, nie zmienia położenia po opuszczeniu ramiączek - jeśli opada, odstaje, zmiania kształt- jest niedobry.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 20:49   #717
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Dziwne. Jak mierzyłam staniki to te Frey'i musiałam mieć miseczkę większe niż mojej Portii. Poza tym czytałam na lobby, że Portia ma większe miski niż Emilly. Może to zależy od rozmiaru?A może zależy od koloru? Luizko, Wilczyco, Dudkooo - w jakich kolorach macie Portię? Ja mam niebieską z czarnymi tasiemkami.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 21:08   #718
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cava, mądrze prawisz. Również nie uważam, że lekkie bułkowanie oznacza zawsze za małą miskę. Są po prostu staniki mniej lub bardziej kompatybilne z danym kształtem biustu, z sylwetką.

A mnie się dzisiaj humor poprawił, bo Arabella, którą kilka miesięcy temu kupiłam i okazało się, że nieco za mała (cisnęła mnie strasznie - 28G, więc nie dziwota), teraz jest na mnie dobra. I nie robi mu już kaczych dziobów, ale zgrabny, ładnie podniesiony biuścik. Dosłownie zdarłam ją z mojej biednej siostry (założyła z ciekawości, co to za ładny stanik się wala po szufladzie z bielizną). Wredna jestem, ale w końcu to mój stanik.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 21:26   #719
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

ja jutro postaram sie wkleic moje cycochy w matildzie freyi
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 21:51   #720
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Smile Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez patryssska Pokaż wiadomość
No i czy ma któraś biustonosz Romantica firmy Milena i Portia czarna firmy Curvy Kate i czy jest zadowolona. Bo właśnie te mi się podobają, cena nie jest zbyt parząca i chciałabym je zamówić jako pierwsze dobrze dopasowane biustonosze.
mam Romanticę. bardzo mi się podoba i mojemu chłopakowi też (co dziwne bo jemu nic się nigdy nie podoba)
ładnie leży i wg mnie jest wygodna
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.