Dobry fryzjer-Bia³ystok - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mie¶cie? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejd¼ i znajd¼ dobrego fryzjera, poleæ w³asnego.

Poka¿ wyniki sondy: .
. 0 0%
. 0 0%
G³osuj±cy: 0. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-02-17, 18:56   #691
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 23 118
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

dziewczyny a moze ktoras z was farbowala wlosy w salonie w Rzemie¶lniku kolo dworca PKS? Bylam u tej pani naprawde bardzo mila i fajna kobietka nie ma tam tlumow doradzila mi kolor a mam bardzo jasny blond prawie ze bialy i chce dodac troche slonecznego odcienia to poprosilam ja czy mozna nalozyc farbe na poczatku na pasemko zmyc i zobaczyc efekt to zgodzila sie bez problemu. No i cena 75 z³ za farbowanie calych wlosów to moim zdaniem nie duzo Jesli bylyscie w tym salonie to prosze o opinie moze umówie sie na farbowanko
NeverGoodEnough18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-27, 16:55   #692
Izunia_1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 89
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

A ja bardzo polecam salon deja vu na upalnej i fryzjerkê Iwonê. Czêsto zmienia³am fryzjerów bo zawsze co¶ nie pasowa³o. Do tego salonu trafi³am przypadkiem, by³am u kosmetyczki na makija¿u - super. Potem pomy¶la³am o sprawdzeniu jak bêdzie z w³oskami. Trafi³am na Iwonê i do dzisiaj do niej chodzê. Ma mnóstwo pomys³ów, zawsze co¶ doradzi. ostanio mnie super ¶ciê³a, a ciê¿ko mi dogodziæ. Robi³am te¿ baleja¿ i sporo razy uczesania na wa¿ne wyj¶cia. Polecam. W porównaniu do innych ma³ych osiedlowych salonów ceny wy¿sze ale moim zdaniem warto. Za strzy¿enie, mycie, modelowanie i prostowanie zap³aci³am 40z³. za upiêcia p³aci³am do 100z³, w zale¿no¶ci od d³ugo¶ci w³osków. Zawsze po¶wiêca du¿o czasu a jak nie mam czasu to staje na wysoko¶ci zadania i zrobi fryzurke w ekspresowym tempie. Minus w okresie letnim (weselnym) min. 2 tygodnie trzeba czekaæ na termin.
Izunia_1985 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-27, 21:26   #693
aagnieszkaa19
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszkaa19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

hej chêtnie wybra³abym siê do pastelle, poniewa¿ tak chwalicie powiedzcie mi tylko do jakiej dziewczyny siê umówiæ? chêtnie skorzystam
aagnieszkaa19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-07, 13:45   #694
jovitaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Bia³ystok - Salon fryzjerski MARIW

Absolutnie nie polecam tego salonu fryzjerskiego . Przestrzegam zw³aszcza osoby chc±ce zrobiæ se tam kurs fryzjerski !!!

Edytowane przez jovitaxx
Czas edycji: 2010-03-10 o 15:03
jovitaxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-10, 21:55   #695
emka66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomo¶ci: 74
GG do emka66
Dot.: Bia³ystok - Salon fryzjerski MARIW

jovitaxx a dlaczego nie polecasz? Napisz co¶ wiêcej.
emka66 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-11, 13:11   #696
elektra_2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Bia³ystok - Salon fryzjerski MARIW

Zastanawiam siê czy jowitaxx nie pomyli³a salonów. Mo¿e nie tam robi³a se kurs fryzjerski.
Uwa¿am, iz jest to w pe³ni profesjonalny salon fryzjerski. Mia³am przyjemno¶c odbyc tam kurs fryzjerski i uwa¿am, ¿e czas spêdzony na szkoleniu nie poszed³ na marne. Zdoby³am du¿o wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Osoba prowadz±ca szkolenie jest w pe³ni profesjonalistk±, znaj±c± siê na fryzjerstwie jak ma³o kto.
POLECAM SALON FRYZJERSKI MARIW.

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Jest to bardzo dobry salon fryzjerski. Korzystam z jego us³ug regularnie i jestem bardzo zadowolona. POLECAM !
elektra_2010 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-14, 11:10   #697
komi1911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

witam,tez jestem zainteresowana do kogo wybrac sie na rozjasnianie w Pastelle?
komi1911 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-03-14, 11:59   #698
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 4 827
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Który salon polecacie Inno na Pi³sudskiego czy Oz na Surarskiej? W którym jest taniej?
Chcia³abym tylko skróciæ 4-5cm w³osy i delikatnie wycieniowaæ.
Deborah100 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-14, 12:26   #699
silent_wishper
Raczkowanie
 
Avatar silent_wishper
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bialystok
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

hej dziewczyny, mam dlugie geste wlosy, chcialabym je ladnie wycieniowac, ale nie chce ich strzepic wlosy powinny ukladac sie naturalnie i lekko szukam dobrego fryzjera w bialym, ktory ladnie mi je wycieniuje fajnie by bylo zeby potrafil efilowac nozyczkami, nie chce uzywac degazowek. Znacie kogos dobrego?
__________________
SilentWishper
silent_wishper jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-16, 16:02   #700
czarnamagia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

czy kto¶ mo¿e co¶ powiedzieæ o Wojciechu Koszykowskim, który strzy¿e na ul.legionowej 9/1 lok.121?

szukam dobrego fryzjera faceta w bia³ymstoku, ktory ma trochê fantazji i odwagi poleæcie co¶!! proszê
czarnamagia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-16, 21:13   #701
andziulkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 35
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

hej, mam wielki problem bo fryzjerka krzywo ¶ciê³a mi w³osy. Chcia³am przód d³u¿szy a ty³ krótszy. A ona najwyra¼niej nie potrafi³a tego zrobic i teraz musze wybraæ sie do jakiego¶ fryzjera który mi to poprawi. Czy mo¿e która¶ z was ¶cina³a sie podobnie albo wie jaka fryzjerka jest dobra w tego typu fryzurach to proszê o jaki¶ namiar
andziulkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 11:29   #702
szczypiornica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

hej! ja chodzi³am do wojtka koszykowskiego jak jeszcze pracowa³ w ellafryzie potem znikn±³ i nigdzie nie mog³am go znale¼æ. bylam nawet w ellafryzie i prosilam o nr tel do niego ale babeczki nie chcia³y mi podaæ. ale ju¿ go odnalaz³am facet jest niez³y, ¶cina d³ugo ale bardzo dok³adnie, ma fajne pomys³y i jest nowoczesny. Generalnie pe³na profeska. da³am siê namówiæ na zmianê koloru i jestem bardzo zadowolona. mam kole¿ankê, która specjalnie przyje¿dza do niego z warszawy, ma strasznie grube w³osy i mówi, ¿e tylko on umie je dobrze ¶cinaæ. tak¿e polecam.
szczypiornica jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-17, 22:40   #703
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomo¶ci: 1 153
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
hej! ja chodzi³am do wojtka koszykowskiego jak jeszcze pracowa³ w ellafryzie potem znikn±³ i nigdzie nie mog³am go znale¼æ. bylam nawet w ellafryzie i prosilam o nr tel do niego ale babeczki nie chcia³y mi podaæ. ale ju¿ go odnalaz³am facet jest niez³y, ¶cina d³ugo ale bardzo dok³adnie, ma fajne pomys³y i jest nowoczesny. Generalnie pe³na profeska. da³am siê namówiæ na zmianê koloru i jestem bardzo zadowolona. mam kole¿ankê, która specjalnie przyje¿dza do niego z warszawy, ma strasznie grube w³osy i mówi, ¿e tylko on umie je dobrze ¶cinaæ. tak¿e polecam.
d³ugo czeka siê na wizytê? muszê go sprawdziæ:P

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-03-18 o 15:33 Powód: usuniecie edytowanych postöw z reklamä
JakKazdaInna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-18, 18:46   #704
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 4 827
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Mogê z czystym sumieniem poleciæ salon Oz
¦wietna atmosfera, bardzo fajnie ¶cinaj±. Wyt³umacz±, doradz± itp...Nie boisz siê, ¿e co¶ wyjdzie nie tak
Za strzy¿enie + modelowanie zap³aci³am 40z³

Znacie dobre salony, które wykonuj± prostowanie chemiczne?

Rozmawia³am z t± Pani± na ten temat ale oczywi¶cie g³upia zapomnia³am zapytaæ siê o cenê
Deborah100 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-19, 14:25   #705
silent_wishper
Raczkowanie
 
Avatar silent_wishper
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bialystok
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

hej a moze bylyscie w salonie fryzjerskim w tym budynku na sienkiewicza 81, gdzie jest przystanek mpk, tam jest kilka salonow, jeden na dole wiem ze pracuja na londzie a drugi wyzej na pietrze i taka mloda dziewczyna brunetka scina ? Warto tam zajrzec?
__________________
SilentWishper
silent_wishper jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-22, 17:25   #706
0000ja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

DZIEWCZYNY A CZY KTORAS Z WAS BYLA U PANA MARIUSZA ALBO U PANI EWELINY W EGO ART W PIOTRZE I PAWLE? SLYSZALYSCIE COS O NICH? JA ZALICZYLAM CHYBA WSZYSTKICH FRYZJEROW W BIALYM,OSTATNIO PO PRZECZYTANIU KILKU POSTOW O PASTELLE ROWNIEZ SIE SKUSILAM, I WCALE NIE POLECAM, SCIECIE BEZNADZIEJNE, ZROBIONE MASZYNKA DO GOLENIA KOLOR TAKI SOBIE, INNY PRZY ODROSCIE, INNY PO CALOSCI
0000ja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-23, 11:29   #707
hilda21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cze¶æ wszystkim By³am u Pana Mariusza w Ego Art na ¶ciêciu i kolorze z 2 miesi±ce temu. I wyszlam strasznie zadowolona bo zrobil mi na glowie to co chcialam a scinalam wlosy na króciutko z takich do ramion, dobra³ kolor farby do cery i koloru oczu i nareszcie mam bezproblemow± do u³o¿enia fryzurkê. Tylko ceny maj± wysokie bo za kolor i sciêcie zap³aci³am 150 z³ a ostatnio tylko za ¶ciêcie 60 z³. Ale wolê zap³aciæ wiêcej i wyj¶æ z salonu zadowolona a nie z "sianem na g³owie".
hilda21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-23, 11:58   #708
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 3 272
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

chcialabym dowiedziec sie czegos wiecej o wojtku koszykowskim i salonie pastelle jakie maja ceny i czy jestescie z nich zadowolone?
phenomena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-23, 21:27   #709
pirelli35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 1
Exclamation Dot.: Bia³ystok - Salon fryzjerski MARIW

jovitaxx - w PE£NI podzielam Twoj± opiniê.!!!!
Ludzie, a zw³aszcza panie, które chc± odbyæ w tym zak³adzie PSEUDO SZKOLENIE FRYZJERSKIE.... omijajcie ten zak³ad szerokim ³ukiem.!!!!
Powiem tak.... w³a¶cicielka zdecydowanie zna siê na rzeczy, zawód ten wykonuje z ogomn± pasj±, ale....je¶li ktokolwiek oczekuje zdobycia umiêjêtno¶ci i praktyki w tym zawodzie, w tym salonie - to totalna pomy³ka. Tam nauczycie siê TYLKO sprz±taæ i dbaæ o stanowisko pracy.. czyli KURS sprz±taczki.
elektra_2010 - czy by³a¶ tam na kursie.????? Ja by³am.... Tam nikt nie zastanawia siê nad tym, ¿e p³acisz ciê¿kie pieni±¿ki za kurs , ewentualnie p³aci urz±d pracy za kursantkê, i oczywiste, ¿e pragniesz nauczyæ siê tego zawodu.... jednak... NIE TAM.!!! Tam umiejêtno¶ci i praktyki nie zdobêdziesz. Piêknie to tylko wygl±da z "boku" - oczyma klienta.
Jako klientka, napewno bym poleci³a ten salon . Dla kursantek.... UCIECZKA - to najlepsze rozwi±zanie. Ogromnie ¿a³ujê, i¿ wcze¶niej tego nie wiedzia³am, ale mo¿e skorzystaj± z tej opinii inni.
pirelli35 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 09:19   #710
o_c
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Bia³ystok - Salon fryzjerski MARIW

NIE!

Nie polecam tego salonu nikogo !
Cieszê siê ¿e mogê siê tu wypowiedzieæ, bo wczorajszy dzieñ prawie ca³y przep³aka³am przez ten salon.
Zapisa³am siê tam drog± internetow± - przepiêkna strona, kto¶ siê nie¼le napracowa³.
By³am umówiona na pewn± godzinê - przyjêto mnie 20 minut pó¼niej. S± 4 stanowiska, a praktycznie jedna osoba zajmujê siê wszystkimi klientkami. W pewnym momencie by³o nas 4 i ka¿da musia³a czekaæ.
Wymieniê zatem teraz co sprawi³o mi najwiêksz± przykro¶æ:

1.Od razu na wej¶ciu w³a¶cicielka bezpo¶rednio mnie potraktowa³a. Jestem klientk±. P³acê du¿e pieni±dze za us³ugi i nie jest mi mi³o kiedy kto¶ mnie ,,Ty'ka".
2.W³a¶cicielka przy klientach w zamkniêtym salonie pali³a papierosa.
3.W³a¶cicielka i jej mama za³atwia³y przy klientkach swoje prywatne sprawy, sprzeczki. Mama wymaga³a aby w³a¶cicielka przerwa³a pracê i wykona³a prywatny telefon do kogo¶ z rodziny.
4. Sta¿ystki s± niemi³e, nieprofesjonalne i niewychowane.
Kiedy farbowano mi w³osy, jedna z nich ubrudzi³a mi twarz z boku g³owy. Przy zmywaniu farby stwierdzi³a :,,ale siê ubrudzi³a¶". Nastêpnie szorowa³a mi twarz tward± g±bk± dodaj±c :,,ja ju¿ nie wiem czy to ta farba czy Twoje krosty". Zrobi³o mi siê bardzo przykro. Stwierdzi³am ¿e mam wra¿liw± skórê i mo¿e byæ to uczulenie szorowania. Na co ona odskoczy³a i powiedzia³a, ¿e nie bêdzie ju¿ tego zmywaæ ( mia³am wyj¶æ na ulicê umazana w farbie ? )
5.Kiedy dwie sta¿ystki zmywa³y mi farbê i rozmawia³y miêdzy sob± opowiadaj±c sobie historie u¿ywa³y niecenzuralnych s³ów.
6.Na stronie internetowej podano, ¿e : przy koszcie za us³ugê powy¿ej 150z³ zabieg masuj±cy plecy i stopy gratis ( zap³aci³am 170 i nic takiego mi nie zaproponowano).
7.Napisano równie¿ ¿e studenci i uczniowie otrzymaj± 10% rabatu (jasne)
8.T³umaczy³am pani fryzjerce jak bym chcia³a aby wygl±da³a moja fryzura. Ona natomiast obciê³a mnie tak, ¿e nie mogê zebraæ w³osów w kucyk, bo wg niej tak jest lepiej.

Nie polecam salonu - drogi, brzydkie, starodawne wnêtrze, niemi³e sta¿ystki, dym z papierosów.

Pozdrawiam
o_c jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-03, 13:22   #711
beatricze30
Przyczajenie
 
Avatar beatricze30
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2
Talking Dot.: Bia³ystok - Salon fryzjerski MARIW

... widzê, i¿ mój post cieszy sie powodzeniem
Wszystkim serdecznie dziêkujê za odpowiedzi. Niestety, z racji wyjazdów - na koloryzacjê jak ka¿da Polska Kobieta wybra³am sie teraz... przed ¦wietami..
Salonik odwiedzi³am we wtorek.... moja zmiana koloru w³osów by³a diametralna i tutaj W³a¶cicielka sprawdzi³a siê znakomicie !!!
Kolororek, zmiana fryzurki... wszystko wypad³o powy¿ej moich oczekiwañ.
Niestety.... przestraszy³a mnie tylko cena, ale niestety, nie ma nic za darmo, a do fryzjera nie chodzê codziennie
To prawda, co pisze moja poprzedniczka... salonik nie nalezy do najnowoczesniejszych, ale widocznie W³a¶cicielka postawi³a na jako¶æ i fachowo¶c w obs³udze, - a chyba ka¿dej z Nas na tym zale¿y najbardziej... a nie na wystroju - w sumie spedza sie tam 1 - 2 godzinym wiêc uwazam, iz to nie problem
Hmmmm..... najbardziej podoba³ mi siê..... masa¿ g³ówki, wykonany w³asnie przez sta¿ystkê...
Bardzo mi³a i sympatyczna obs³uga.
Czyli.. wniosek nasun±³ siê sam.... niestety, taki siê nie urodzi³ , co by wszystkim dogodzi³..
A teraz pozwolê sobie na maleñk± moj± refleksjê .... moja droga poprzedniczko... mo¿e powinna¶ prosiæ o us³ugê na telefon i do domu... wtedy nie bêdziesz zmuszona do wysiadywania w zasmrodzonych pomieszczeniach, nie bêdziesz pods³uchiwa³a jak rozmawiaj± inni , s±dzê , po sposobie wypowiedzi, i¿ m³oda z Ciebie osóbka i chyba w ¿yciu ma³o jeszcze widzia³as i s³ysza³a¶ ... nie³adnie, nie³adnie.


__________________
beatricze30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-03, 22:03   #712
goska84_2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Bia³ystok - Salon fryzjerski MARIW

Cytat:
Napisane przez o_c Poka¿ wiadomo¶æ
NIE!

Nie polecam tego salonu nikogo !
Cieszê siê ¿e mogê siê tu wypowiedzieæ, bo wczorajszy dzieñ prawie ca³y przep³aka³am przez ten salon.
Zapisa³am siê tam drog± internetow± - przepiêkna strona, kto¶ siê nie¼le napracowa³.
By³am umówiona na pewn± godzinê - przyjêto mnie 20 minut pó¼niej. S± 4 stanowiska, a praktycznie jedna osoba zajmujê siê wszystkimi klientkami. W pewnym momencie by³o nas 4 i ka¿da musia³a czekaæ.
Wymieniê zatem teraz co sprawi³o mi najwiêksz± przykro¶æ:

1.Od razu na wej¶ciu w³a¶cicielka bezpo¶rednio mnie potraktowa³a. Jestem klientk±. P³acê du¿e pieni±dze za us³ugi i nie jest mi mi³o kiedy kto¶ mnie ,,Ty'ka".
2.W³a¶cicielka przy klientach w zamkniêtym salonie pali³a papierosa.
3.W³a¶cicielka i jej mama za³atwia³y przy klientkach swoje prywatne sprawy, sprzeczki. Mama wymaga³a aby w³a¶cicielka przerwa³a pracê i wykona³a prywatny telefon do kogo¶ z rodziny.
4. Sta¿ystki s± niemi³e, nieprofesjonalne i niewychowane.
Kiedy farbowano mi w³osy, jedna z nich ubrudzi³a mi twarz z boku g³owy. Przy zmywaniu farby stwierdzi³a :,,ale siê ubrudzi³a¶". Nastêpnie szorowa³a mi twarz tward± g±bk± dodaj±c :,,ja ju¿ nie wiem czy to ta farba czy Twoje krosty". Zrobi³o mi siê bardzo przykro. Stwierdzi³am ¿e mam wra¿liw± skórê i mo¿e byæ to uczulenie szorowania. Na co ona odskoczy³a i powiedzia³a, ¿e nie bêdzie ju¿ tego zmywaæ ( mia³am wyj¶æ na ulicê umazana w farbie ? )
5.Kiedy dwie sta¿ystki zmywa³y mi farbê i rozmawia³y miêdzy sob± opowiadaj±c sobie historie u¿ywa³y niecenzuralnych s³ów.
6.Na stronie internetowej podano, ¿e : przy koszcie za us³ugê powy¿ej 150z³ zabieg masuj±cy plecy i stopy gratis ( zap³aci³am 170 i nic takiego mi nie zaproponowano).
7.Napisano równie¿ ¿e studenci i uczniowie otrzymaj± 10% rabatu (jasne)
8.T³umaczy³am pani fryzjerce jak bym chcia³a aby wygl±da³a moja fryzura. Ona natomiast obciê³a mnie tak, ¿e nie mogê zebraæ w³osów w kucyk, bo wg niej tak jest lepiej.

Nie polecam salonu - drogi, brzydkie, starodawne wnêtrze, niemi³e sta¿ystki, dym z papierosów.

Pozdrawiam
Dla Twojej informacji te "sta¿ystki" s± kursantkami które p³ac± du¿o pieni±¿ków ¿eby siê czegokolwiek nauczyæ w tym salonie a mycie g³ówek i obs³uga klijentek w³ascicielki to tylko nasza dobra wola i wcale nie jest to naszym obowi±zkiem. Napisa³a¶ ¿e jedna z "nich" ubrudzi³a Ci twarz farb±, dla jasno¶ci- ¿adna z kursantek nie farbuje i nie ma prawa farbowaæ w³osów klijentek w³ascicielki, wiêc nie koloryzuj. No a jak nie chcesz s³uchaæ rozmów w salonie to faktycznie moze najlepszym rozwi±zaniem bêdzie dla Ciebie fryzjer na telefon z wizyt± w domu!!!!!!!!!!!!!
goska84_2008 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-04, 18:57   #713
o_c
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Bia³ystok - Salon fryzjerski MARIW

Nie rozumiem o co Wam chodzi.
Napisa³am swoj± opiniê. Chyba o to chodzi na forum ?
W salonie by³y 4 klientki i 4 z nich przysz³y na farbowanie.
I chyba wiem co robiono mi z g³ow± ? Pani w³a¶cicielka malowa³a mi jedn± stronê g³owy, a kursantka drug±.
Dok³adnie jak napisa³a moja poprzedniczka cena jest wysoka, dlatego spodziewa³am siê wysokiej jako¶ci us³ug.
A ja jako osoba niepal±ca i uczulona na dym papierosowy który wywo³uje u mnie ³zawienie oczu i nudno¶ci mia³am prawo poczuæ siê niekomfortowo. Przynajmniej takie jest moje wra¿enie.

Ja bardzo chêtnie pos³ucham rozmów w salonie. Sama nawet bra³am w nich udzia³. Ale kiedy s³yszê ***** i ***a* nad uchem, to wtedy czujê siê nieco zniesmaczona.

A co do mojego wieku, to tak. Jestem m³oda. Mam 24 lata.
Bywa³am u ró¿nych fryzjerów w swoim ¿yciu. Dlatego mam mo¿liwo¶æ porównania. Nie jestem z Bia³egostoku, tylko z Gdañska, a na ¶wiêta przyjecha³am do rodziny. Chcia³am zrobiæ sobie przyjemno¶æ mi³± wizyt± w salonie z przepiêknie reklamuj±c± go stron± internetow±.
Byæ mo¿e moja wypowied¼ by³a zbyt impulsywna.

Je¿eli kogo¶ urazi³am to przepraszam.
Zwyczajnie nie jestem zadowolona z us³ug i wyra¿am swoj± opiniê.
To wszystko. Nie wiem dlaczego siê bulwersujecie.

Pozdrawiam
o_c jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-04, 21:54   #714
el_dore
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 1
Thumbs up Dot.: Bia³ystok - Salon fryzjerski MARIW

Te¿ by³am przed ¶wiêtami w tym salonie i w³a¶cicielka doradzi³a mi ¶wietn± fryzurê oraz oryginalny kolor. By³am zachwycona zmian±!
Do tej pory moje wizyty w innych salonach polega³y na pytaniu fryzjerek jak podci±æ w³osy. Tu dosta³am fachow± poradê co do pielêgnacji w³osów i zajêto siê mn± profesjonalnie. W³a¶cicielka ma dar dobierania fryzury do gatunku w³osów. Jeszcze nie mia³am tak dobrze ¶ciêtych w³osów. Cena nie jest przera¿aj±ca. Zap³aci³am 140 z³. Z tego co siê orientujê zale¿y to od d³ w³osów. By³am w innych salonach gdzie zrobili mi ohydny blond i wciskali ze wygl±dam w nim ¶wietnie. P³aci³am znacznie wiêcej i p³aka³am dwa dni. Jest mnóstwo nowoczesnych salonów gdzie pracuj± fryzjerzy rze¼nicy. Ja przekona³am siê do pani Iwony i jestem z jej us³ug zadowolona. Atmosfera jest przyjacielska i rodzinna.

POLECAM ten salon, tym którzy szukaj± fachowca we fryzjerstwie a nie wystroju wnêtrz. ; )
el_dore jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-05, 11:47   #715
o_c
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Bia³ystok - Salon fryzjerski MARIW

Mam wra¿enie ¿e sama pani Iwona tu pisze, b±d¼ jej kursantki<mysli>
Opinia jest ogólna. Na temat ka¿dego aspektu.
Wystrój wnêtrza nie jest porywaj±cy i to jest fakt. Nie ma co dorabiaæ do tego ironii.
Ja mam teraz w³osy jak 40-letnia osoba i ju¿ siê nie mogê doczekaæ pozbycia siê tego koloru.
Mo¿e trafi³am po prostu na z³y moment kiedy atmosfera nie by³a taka, jak w przypadku innych klientek.
o_c jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-08, 21:37   #716
kwiatuszekm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Witam
Nazywam siê Monika i mam 19 lat
Podczytujê od tygodnia was dziewczyny.Sama jestem posszukuj±ca.Dzisiaj trafi³am do kosmetyczki na Grochowej obok Dehagu,ups nie pamiêtam nazwy salonu chyba Secret ale nie jestem pewna wchodzi siê po schodach,obok s± fotele masuj±ce czy co¶ podobnego.Tam zrobiono mi fajny zabieg na twarz,ale spoko nie o tym mia³o byc.By³am ¶wiadkiem doboru koloru dla pani na w³osy i te¿ widzia³am efekt pracy fryzjerki.W ¿yciu takiego piêknego rudzielca nie widzia³amNa nastêpny pt zapisa³am siê na koloryzacjê.Ale po ró¿nych wpisach tutaj mo¿e kto¶ ju¿ by³ u tej pani???Fryzjerka m³oda dziewucha,z krótkimi ciemnymi w³osami. Z tego co pods³ucha³am to kosmetyki s± z tej samej firmy co jedwab i s± bez amoniaku.Tyle wiem,ale jak co¶ to napiszê w pt co i jak. Co do fryzjerów to nie polecam pana z Ego artu Mariusza-pora¿ka,ale nawet pisac mi sie o nim nie chce.Kiedy¶ chodzi³am do Emilki,trochê mi za drogo.Przesz³am te¿ kilku innych ale albo cena za wysoka,albo us³uga nie warta nawet 10 z³.Rozpisa³am siê.Trzymajcie kciuki
kwiatuszekm jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-12, 21:53   #717
toniejamagda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Ego-Art w Piotr i PAwel , nie bylam ale widzialam fryzure po fryzjerze Kasi Cerekwickiej , swietna , wlasnie sie zastanawiam czy nie zdradzic Emili na poczet tego Pana Mariusza ale musze podhodowac wloski.Moze ktos tam by³ ?
toniejamagda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-15, 13:13   #718
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 4 827
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Czy mo¿e kto¶ orientuje siê jak d³ugo czeka siê na wizytê w salonie Avangarda na Wyszyñskiego?
Deborah100 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-16, 13:58   #719
kwiatuszekm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Witam ponownie.Tak jak obieca³am,piszê.W³a¶nie wróci³am od fryzjera.Salon Secret Style na Grochowej w miejscu Avangardy.Fryzjerka Magda.Kolor moich w³osów wcze¶niejszy by³ jasny blond,baleja¿ z br±zem i blondem takim maks jasnym.Teraz mam piêkny ja¶niutki blond.Zrobiony farb±.Troszeczkê brazu zosta³o,ale jest lepiej.Ale mieszanek to chyba z 1000 robi³a,wysed³ extra.Nie mam cyfrówki bo chêtnie pochwali³abym siê na forum.Taki zimny blondzik.Dosta³am gratisa szampon i od¿ywkê,taka promocja od firmy.¦cina³am tylko koñcóweczki.Zap³aci³am za wszystko 110z³-wiêc my¶lê,¿e po ludzku.W³osy mam troszeczkê za ramiona.
kwiatuszekm jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-20, 10:12   #720
marena12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez andziulkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
hej, mam wielki problem bo fryzjerka krzywo ¶ciê³a mi w³osy. Chcia³am przód d³u¿szy a ty³ krótszy. A ona najwyra¼niej nie potrafi³a tego zrobic i teraz musze wybraæ sie do jakiego¶ fryzjera który mi to poprawi. Czy mo¿e która¶ z was ¶cina³a sie podobnie albo wie jaka fryzjerka jest dobra w tego typu fryzurach to proszê o jaki¶ namiar
hej ja chodze do pani moniki z salonu pastelle na radzyminskiej polecam bardzo
marena12 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Dobry fryzjer


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-08-11 11:23:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:14.